Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Moszna
Moszna, 31.08.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 18:08:44
2019-08-30 15:46:33
Amelia Wodzicka J'03 APOKALIPSA M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 18:08:46
2019-08-30 15:46:00
Hanna Wodzicka ZELOTA
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 13:34:20
2019-08-30 12:15:39
Olaf Klein FIRST ONE
  • 2x 5/C/C zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:22:44
2019-08-29 21:40:12
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:22:47
2019-08-29 21:39:49
Laura Kostek CASH AND FLY
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 22:22:53
2019-08-29 21:28:48
Natalia Kruczkowska LAURENCJA
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:24
2019-08-29 20:53:20
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 2x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/N/N zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:13
2019-08-29 20:28:25
Idalia Haracz LUCKY
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:52:59
2019-08-29 19:05:10
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:18
2019-08-29 15:36:56
Przemysław Herman HEKTOR
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 23:28:39
2019-08-29 08:15:23
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:21
2019-08-28 18:47:49
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:24
2019-08-28 18:47:07
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:26
2019-08-28 18:46:37
Artsiom Piroh SUNDANCE
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:29
2019-08-28 18:46:07
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:35
2019-08-28 17:32:07
Beata Szuber FORT
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:38
2019-08-28 17:31:49
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:41
2019-08-28 17:31:35
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:43
2019-08-28 17:31:17
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:14
2019-08-28 12:26:49
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:22
2019-08-28 12:15:44
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:26
2019-08-28 12:00:18
Natalia Szymczak EL MAURA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:31
2019-08-28 11:59:45
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:36
2019-08-28 11:58:46
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:42
2019-08-28 11:58:04
Martyna Rydz LINARIA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:46
2019-08-28 11:57:27
Iga Szpak WIQUELLA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:52
2019-08-28 11:56:25
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:34:57
2019-08-28 11:46:47
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:02
2019-08-28 11:45:52
Maja Chojnacka MARIHUANA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:07
2019-08-28 10:47:19
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:11
2019-08-28 10:47:03
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 09:18:20
2019-08-28 09:14:50
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:44
2019-08-27 21:35:54
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 10/C/C dwufazowy art.274.5.6
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:46
2019-08-27 21:35:06
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:48
2019-08-27 21:34:36
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/P dwufazowy art.274.5.9
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:49
2019-08-27 21:33:32
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/P/P dwufazowy art.274.5.9
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:51
2019-08-27 21:32:41
Kamil Skupień ROSSINI
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:44:52
2019-08-27 21:31:48
Kamil Skupień DACOSSE
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 20:46:33
2019-08-27 20:01:44
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 04/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 19:32:00
2019-08-27 19:30:05
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 10/C/C dwufazowy art.274.5.6
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 19:32:02
2019-08-27 19:29:37
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/N/N dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 10/C/C dwufazowy art.274.5.6
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:28
2019-08-27 11:08:17
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:07:41
2019-08-27 10:05:41
Kinga Gordzielik DARMA
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:07:42
2019-08-27 10:05:18
Karolina Glinkowska JAMBO
  • 1x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:34:25
2019-08-27 08:30:10
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 20:53:30
2019-08-27 08:11:54
Zofia Fica ANIOŁEK
  • 2x 01/60 cm/60 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 07:34:48
2019-08-26 23:37:03
Robert Sczendzina JEMEN
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 04/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 07:34:49
2019-08-26 21:01:37
Emilia Zajdel FIDEL
  • 1x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 20:38:27
2019-08-26 15:20:09
Weronika Łuczkiewicz WINETA
  • 1x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 20:38:32
2019-08-26 15:19:40
Anastasiia Abramenko WINETA
  • 1x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 20:38:41
2019-08-26 15:18:53
Anastasiia Abramenko LOTKA
  • 2x 7/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 10:13:26
2019-08-26 09:07:33
Julia Majer WANESS
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 10:13:27
2019-08-26 09:07:10
Julia Majer POGODNA M
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 07:03:33
2019-08-25 22:22:49
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 14:14:10
2019-08-25 14:00:56
Mateusz Kleinert IKA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 03:47:53
2019-08-24 20:53:09
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 2x 6/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-24 13:23:41
2019-08-24 09:41:37
Patrycja Soroczyńska JAWOREK
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 18:08:49
2019-08-24 09:40:37
Filip Piontek GENERALIA M
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:05:47
2019-08-22 17:14:46
Vitalii Charadnik SANDMAN
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:05:49
2019-08-22 17:14:00
Vitalii Charadnik NIKO
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:50
2019-08-21 22:30:43
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:51
2019-08-21 22:29:58
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:53
2019-08-21 22:29:37
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:54
2019-08-21 22:29:12
Wioleta Hajnos DONNA RIVENDELL
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:46
2019-08-21 17:34:23
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 21:31:50
2019-08-21 17:31:46
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:37:51
2019-08-20 19:56:29
Amelia Pawlak FAMA
  • 2x 02/70 cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 08:20:27
2019-08-20 08:43:30
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/C/C zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 08:20:30
2019-08-20 08:42:56
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:15:52
2019-08-14 21:29:48
Aleksandra Urbaniec BROSZKA
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:35:16
2019-08-13 15:38:31
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 3/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N/N zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:15:59
2019-08-13 09:04:14
Emilia Maciąg WANESSA
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:16:05
2019-08-13 09:03:40
Julia Jarzębowska CZAKO
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:16:10
2019-08-13 09:03:07
Oliwia Kantor CZAKO
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 07:16:06
2019-08-13 09:02:32
Kamila Kantor WANESSA
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasiia Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
S
O056021
2. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (MJ.)
28488/17
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (JM.)
Brak
5. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
6. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
7. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
10. Fica Zofia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
brak
11. Glinkowska Karolina Klub Jeździecki Metpol
2006 (JM.)
O055109
12. Gordzielik Kinga KJ Metpol Grodziec
2006 (JM.)
O052013
13. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
14. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
15. Herman Przemysław KJ Bachmat
S
Brak
16. Jarzębowska Julia KJK Solka Międzyzecze
2007 (JM.)
O049565
17. Kantor Kamila KJK Solka Międzyrzecze
2005 (JM.)
brak
18. Kantor Oliwia KJK Solka Międzyrzecze
2003 (J.)
brak
19. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
20. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
21. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
22. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
23. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
24. Kruczkowska Natalia KJ Royal Opole
2001 (MJ.)
O036789
25. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
26. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O043670
27. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki Klub Sportowy w Siodle
2005 (JM.)
O056089
28. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (JM.)
Brak
29. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
30. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
31. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
32. Pawlak Amelia bz
2006 (JM.)
O046439
33. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
34. Piontek Filip Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O052002
35. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
36. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
37. Ruczka Mirella KJ Zbrosławice
S
O000977
38. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (J.)
O050472
39. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (MJ.)
O035375
40. Sczendzina Robert BPK
S
brak
41. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
42. Soroczyńska Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O054630
43. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
44. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
45. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
46. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
47. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
48. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
49. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
50. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
1999 (MJ.)
O026210
51. Wodzicka Hanna LKJ Moszna
2019 (Mł.)
Brak
52. Wodzicka J'03 Amelia LKJ Moszna
2003 (J.)
O041350
53. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
54. Zajdel Emilia KJK Solka
2002 (J.)
O051224
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
brak 616009690061609
2.

62

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
K027744 616999690061512
3.

36

ANIOŁEK KOŃ MAŁY POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
4.

80

APOKALIPSA M SP POL 2003 Klacz kasztanowata/170 F: Paradys
M: Amhara
K008607
5.

61

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810 105QO56
6.

64

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
7.

65

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
8.

18

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
brak
9.

10

BROSZKA SLASKA POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jan
M: Bretania
3464/18
10.

70

CASALL AZZURRO HOLSZTYŃSKA GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 Brak
11.

77

CASH AND FLY OLD GER 2012 Wałach biała/172 F: Cashmoaker /
M: Golden Fly IV /
brak -
12.

69

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
13.

1

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
14.

28

CONQUEST HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
15.

12

CZAKO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Bibigar
M: Czajka
brak
16.

48

DACOSSE XX POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Dawtony
brak brak
17.

67

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
18.

37

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Dania / Adrian
K018929 616009670113910
19.

45

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
K024584
20.

19

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 Klacz siwa F: Powój
M: Damara I
K025257
21.

44

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
K021473 616POL12007859T
22.

5

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
K025762 616009690058514
23.

51

EL MAURA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Eulamar sp
M: EL Dżaha sp
brak brak
24.

46

ELOKWENCJA M SP POL 2014 Klacz kasztanowata/176 F: Cassilio
M: Elegancja M
K026816 brak
25.

2

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
26.

15

FAMA HAFLINGERSKA POL 2008 Klacz izabelowata/mk: F: Admirał
M: Fini
brak 013690010808
27.

39

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
28.

42

FAUL WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
brak 616007610154310
29.

34

FIDEL MŁP POL 2006 Wałach gniada/164 F: Agrest
M: Finlandia
brak
30.

79

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
K021262 528003201002109
31.

66

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
K020185 528003201002934
32.

75

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
Brak Brak
33.

25

GENERALIA M SP POL 2014 Klacz siwa/170 F: .
M: .
brak pzhk
34.

13

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
35.

23

GRACE OLDENBURG GER 2007 Klacz gniada/167 F: Stalon
M: Galatea
K023809 Brak DE 433331562507
36.

74

HEKTOR SP POL 1997 Wałach F: Qumball
M: Hippika
06335 06335 POL40170
37.

16

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
K023228
38.

27

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
brak brak
39.

49

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
K021474
40.

38

JAMBO SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Diabełek
M: ----
---- ----
41.

24

JAWOREK MAŁOPOLSKA POL 2003 Wałach siwa/mk:156 F: Wig
M: Jankesa
. .
42.

33

JEMEN MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/164 F: Plik
M: Jaskinia
K025764 616006570072209
43.

78

LAURENCJA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Stalon
M: Lisa/Hades
K016707 DE433331562007
44.

54

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
K012196
45.

32

LOTKA Wielkopolska/poch.trakenskie POL 03.03.2013 Klacz siwa/176 F: Olivier
M: Lolita
K023375 616007600230113
46.

71

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
brak
47.

56

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K016385 616006690134409
48.

73

LUCKY SP POL 2004 Klacz gniada F: NN
M: NN
K021125 POL999690167604
49.

58

MARIHUANA KUC POL 2000 Klacz srokata/kuc:148 F: Waron
M: Mara
brak POL 013 69 00301 00
50.

57

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
51.

8

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
K013169 POL009690043902
52.

53

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
53.

22

NIKO DSP POL 2013 Ogier gniada/181 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Contiga / Contender
K025017 DE455879001913
54.

30

POGODNA M WIELKP POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
K022953 616007520038012
55.

35

QUATTRO 16 OLD POL 2013 Wałach gniada F: Biju Be / Balou Du Rouet
M: Quality / Quidam's Rubin
K022999 DE418182578113
56.

20

RIPLEY SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: Ulco
M: Rivera
brak .
57.

6

ROMANUS N WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
X X
58.

14

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
59.

26

ROSEMARY MAŁOPOLSKA POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
956000001644606
60.

47

ROSSINI XX POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 00000
61.

21

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
62.

60

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
63.

43

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
K020913
64.

63

SUNDANCE AES GBR 2013 Mare bay/170 F: PRESIDENT
M: AMMAN
K028193 826002130702413
65.

41

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
66.

59

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
67.

68

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
K016797 POL009670130607 104XD70
68.

72

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance
Brak Brak
69.

40

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
K020912
70.

29

WANESS SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: STILIOS / SANDRO HIT
M: WANESSA/DONNERSCHLAG/DONNERHAL
K022952 616009580487312
71.

11

WANESSA WLKP POL 2014 Klacz tarantowata/162 F: Wertyk
M: Lebra
brak
72.

52

WICHAWA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz kasztanowata/162 F: wIWAT
M: wIECHA
brak 616006690057613
73.

17

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K020498 372140316825874
74.

31

WINETA Wielkopolska/poch.trakenskie POL 04.05.2014 Klacz kara/167 F: Etos
M: Witosza
K028255 616007600219814
75.

55

WIQUELLA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Eulamar
M: Wiquesta
brak brak
76.

76

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
K025356 203009221385913
77.

81

ZELOTA XX POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nowogródek
M: Zefira
Rider Club
Competition
Prize
Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
210
SUM:
210.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
350
SUM:
500.00
Piroh Artsiom KJ Okoły
150
SUM:
150.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
100
SUM:
100.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
60
SUM:
60.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (42)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-08-31
2019-08-31
1
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
2019-08-31
2019-08-31
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
SANDMAN (21)
2019-08-31
8
NIKO (22)
2019-08-31
2
210
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-08-31
1
2019-08-31
10
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-08-31
22
2019-08-31
16
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-08-31
2019-08-31
5
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (5)
2019-08-31
1
2019-08-31
Fica Zofia
HiPPo Sports Team
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Glinkowska Karolina
Klub Jeździecki Metpol
JAMBO (38)
2019-08-31
1
2019-08-31
8
2019-08-31
1
Gordzielik Kinga
KJ Metpol Grodziec
DARMA (37)
2019-08-31
1
2019-08-31
1
2019-08-31
1
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2019-08-31
1
2019-08-31
Haracz Idalia
LKJ Moszna
LUCKY (73)
2019-08-31
13
2019-08-31
Herman Przemysław
KJ Bachmat
HEKTOR (74)
2019-08-31
2019-08-31
Jarzębowska Julia
KJK Solka Międzyzecze
CZAKO (12)
2019-08-31
23
Kantor Kamila
KJK Solka Międzyrzecze
WANESSA (11)
2019-08-31
10
Kantor Oliwia
KJK Solka Międzyrzecze
CZAKO (12)
2019-08-31
1
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (62)
2019-08-31
2019-08-31
13
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2019-08-31
2019-08-31
9
2019-08-31
9
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (27)
2019-08-31
20
2019-08-31
1
Kostek Laura
bpk
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-08-31
2019-08-31
12
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-08-31
10
2019-08-31
1
2019-08-31
13
Kruczkowska Natalia
KJ Royal Opole
2019-08-31
1
2019-08-31
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2019-08-31
1
2019-08-31
13
2019-08-31
13
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (16)
2019-08-31
2019-08-31
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (11)
2019-08-31
15
Majer Julia
LKJ MOSZNA
WANESS (29)
2019-08-31
2019-08-31
2019-08-31
1
2019-08-31
24
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-08-31
2019-08-31
16
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (50)
2019-08-31
17
2019-08-31
11
Pawlak Amelia
bz
FAMA (15)
2019-08-31
2019-08-31
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-08-31
2019-08-31
18
2019-08-31
1
150
2019-08-31
1
350
Piontek Filip
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-08-31
13
Piroh Artsiom
KJ Okoły
2019-08-31
3
150
2019-08-31
11
2019-08-31
2019-08-31
4
2019-08-31
7
Polednia Henryk
bpk
2019-08-31
1
2019-08-31
Ruczka Mirella
KJ Zbrosławice
2019-08-31
2019-08-31
1
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (53)
2019-08-31
13
2019-08-31
1
LINARIA (54)
2019-08-31
2019-08-31
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (8)
2019-08-31
22
2019-08-31
21
Sczendzina Robert
BPK
JEMEN (33)
2019-08-31
7
2019-08-31
8
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (43)
2019-08-31
14
2019-08-31
2019-08-31
8
2019-08-31
2019-08-31
12
ROSSINI (47)
2019-08-31
25
2019-08-31
13
DACOSSE (48)
2019-08-31
9
2019-08-31
17
Soroczyńska Patrycja
KJ Czarny Dunajec
JAWOREK (24)
2019-08-31
1
2019-08-31
21
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-08-31
7
2019-08-31
4
2019-08-31
10
2019-08-31
5
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (49)
2019-08-31
2019-08-31
15
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (56)
2019-08-31
2019-08-31
2
100
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (66)
2019-08-31
11
2019-08-31
6
UNIQUE (68)
2019-08-31
6
2019-08-31
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
2019-08-31
1
2019-08-31
10
WICHAWA (52)
2019-08-31
1
2019-08-31
23
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (67)
2019-08-31
3
60
2019-08-31
2019-08-31
17
2019-08-31
2019-08-31
Urbaniec Aleksandra
KJK SOLKA Miedzyrzecze
BROSZKA (10)
2019-08-31
14
2019-08-31
20
2019-08-31
Wodzicka Hanna
LKJ Moszna
ZELOTA (81)
2019-08-31
2019-08-31
Wodzicka J'03 Amelia
LKJ Moszna
2019-08-31
Wolańska Klaudia
KJ Hipologia Morów
LOZANO (71)
2019-08-31
1
2019-08-31
8
Zajdel Emilia
KJK Solka
FIDEL (34)
2019-08-31
17
2019-08-31
1

Number of Riders: 54

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 1 020.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl