Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:14:21
2019-09-09 15:45:44
Vaije Maan FINLANDINA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
145 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:14:40
2019-09-09 15:44:07
Mariusz Kleniuk SAHARA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
144 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:16:47
2019-09-08 11:56:33
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
143 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 11:17:05
2019-09-06 14:36:47
Amelia Kupczyk MONITO
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
142 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 11:19:32
2019-09-05 14:46:59
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
141 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:59:54
2019-09-05 14:41:49
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
140 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 17:12:48
2019-09-03 13:49:12
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
139 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:48:17
2019-09-03 13:48:17
Amelia Wodzicka APOKALIPSA M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
138 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:29:52
2019-09-02 22:39:13
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
137 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:41:44
2019-09-02 22:37:47
Daria Kobiernik IDEAL GIRL
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
136 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:42:18
2019-09-02 22:36:57
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
135 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:41:59
2019-09-02 22:35:57
Daria Kobiernik PLOTER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
134 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:42:30
2019-09-02 22:35:06
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
133 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:40:33
2019-09-02 22:34:16
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
132 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:40:50
2019-09-02 22:33:35
Daria Kobiernik HICORA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
131 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:52:30
2019-09-02 20:31:26
Patryk Pawłowicz ENTALPIA M
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
130 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:41:03
2019-09-02 19:48:34
Mariusz Kleniuk SOPLICA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
129 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:57:43
2019-09-02 19:47:57
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
127 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:28:09
2019-09-02 16:17:37
Joanna Sławik KALIOPE
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
126 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:28:51
2019-09-02 15:23:55
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
125 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:04:49
2019-09-01 22:34:42
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
124 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:26:50
2019-09-01 22:29:17
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
123 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:23:42
2019-09-01 22:14:30
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
122 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:26:57
2019-09-01 22:13:32
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
121 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:27:01
2019-09-01 20:49:11
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
120 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:27:03
2019-09-01 20:48:25
Karolina Ślązak GANGES
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
119 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:38:30
2019-09-01 18:52:27
Ksawery Śniegucki KAPSONES W
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
118 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:26:31
2019-09-01 18:26:48
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
117 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 21:41:15
2019-09-01 18:26:16
Artur Społowicz DOLFUS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 07:27:20
2019-09-01 17:14:46
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:12:27
2019-09-01 16:28:44
Marta Perquy J'01 ARMADA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:55:10
2019-09-01 13:15:01
Wioleta Hajnos IL CIERRO
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 15:08:54
2019-09-01 13:12:00
Patrycja Soroczyńska JAWOREK
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:04:06
2019-09-01 13:11:40
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 15:10:15
2019-09-01 13:11:23
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:02:24
2019-09-01 11:10:28
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:54:24
2019-09-01 11:09:51
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:37:52
2019-08-31 23:30:16
Marta Łagiewska NICEFOR ZK
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:06:11
2019-08-31 22:40:02
Lukas Letal ECLAIR DU MESTIVEL
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 15:10:42
2019-08-31 21:54:54
Dorota Winograd LEXUS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 15:10:48
2019-08-31 21:54:24
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 15:10:54
2019-08-31 21:53:07
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:07:57
2019-08-31 12:19:31
Katja Miąso DRAGON
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:35:13
2019-08-31 10:10:10
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:08:54
2019-08-31 09:31:22
Zofia Mądra IRON
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:41:20
2019-08-31 08:31:26
Joanna Witosińska ARSEN PONYSPORT
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:33:19
2019-08-31 08:28:55
Joanna Witosińska ADELA
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:53:59
2019-08-30 22:04:26
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:53:24
2019-08-30 22:03:52
Alexandra Grahl-Madsen BANKIET
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:50:25
2019-08-30 19:44:14
Matylda Dziewońska IHS KATIE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:29:22
2019-08-30 19:41:54
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:17:16
2019-08-30 15:40:17
Lucie Příhodová CRY BOY
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:46:19
2019-08-30 13:35:18
Eliška Ciarkowska QATRO SUZI
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:44:33
2019-08-30 08:51:00
Lukas Letal COCO RICO
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:18:04
2019-08-30 06:49:54
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x L/ L/L WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów Kuce
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:15:55
2019-08-30 06:49:15
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:16:20
2019-08-30 06:48:46
Zofia Pogodzińska Mj'99 NAOMI
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:18:09
2019-08-30 06:47:58
Hanna Pogodzińska J'01 SENEGAL M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:14:52
2019-08-30 06:47:25
Hanna Pogodzińska J'01 RAJTAR
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 07:18:12
2019-08-30 06:46:38
Weronika Kruze M'06 DAHAR
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:25:03
2019-08-27 21:38:55
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:24:49
2019-08-27 21:38:21
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:25:18
2019-08-27 21:37:42
Kamil Skupień ROSSINI
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:24:32
2019-08-27 21:37:12
Kamil Skupień DACOSSE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:33:54
2019-08-27 17:23:31
Joanna Witosińska NIMBUS
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 16:32:12
2019-08-27 16:16:28
Zofia Złotnicka NORMA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów MAŁE KONIE
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:37:14
2019-08-27 16:15:56
Zofia Złotnicka MALIVIA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:34:26
2019-08-27 16:15:09
Wiktoria Wojciechowska PIELGRZYM
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 16:32:17
2019-08-27 16:14:06
Weronika Rozbiewska SZENILA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 16:32:22
2019-08-27 16:13:04
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów MAŁE KONIE
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 15:00:48
2019-08-27 12:44:54
Hanna Bzowska DRUID
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-01 15:11:10
2019-08-27 10:29:02
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów MAŁE KONIE
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 21:28:36
2019-08-27 09:15:41
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:32:42
2019-08-27 09:14:54
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:08:25
2019-08-27 09:14:25
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:06:41
2019-08-25 22:48:09
Zuzanna Marugi METRO
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:17:40
2019-08-24 09:09:33
Wiktoria Redek Jm'04 ABSTYNENCJA M
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 22:17:08
2019-08-23 21:48:37
Michał Sieńko MARSYLIA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:49:49
2019-08-23 21:42:40
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 22:17:12
2019-08-23 21:41:58
Maurycy Wyżykowski J'03 JACK BLACK
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:01:09
2019-08-23 21:40:39
Natalia Kotyra J'03 NICE SILVER
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:09:38
2019-08-23 15:04:35
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:12:55
2019-08-23 09:52:30
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 11:31:15
2019-08-23 08:06:00
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-23 11:31:19
2019-08-23 08:05:41
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:56:38
2019-08-22 17:58:16
Jan Kamiński HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:56:57
2019-08-22 17:57:09
Jan Kamiński POLA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:04:46
2019-08-22 15:47:40
Hanna Kucharczyk Jm'06 BALCORMO HECTOR
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 13:53:40
2019-08-22 13:29:45
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:35
2019-08-21 22:45:53
Alicja Tropiło ORDA II
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 08:20:37
2019-08-21 22:45:04
Alicja Tropiło EREZ M
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:38:44
2019-08-21 21:18:17
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:58:54
2019-08-21 13:15:59
Marta Kopczyńska NUMBER ONE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:58:22
2019-08-21 13:15:42
Magdalena Kopczyńska DODA
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:36:06
2019-08-21 13:15:29
Agnieszka Zemla-Golonek PERRIN
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:56:15
2019-08-20 22:37:32
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:18:10
2019-08-20 20:18:42
Anita Rosenkiewicz ROVIGO
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:00:23
2019-08-20 15:18:33
Agata Kotynia GALA
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:12:25
2019-08-20 15:05:02
Anna Przysada CEROUSINA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:12:34
2019-08-20 15:04:40
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:12:38
2019-08-20 12:13:15
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:12:45
2019-08-20 11:55:59
Klaudia Jaromin EMS
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:12:50
2019-08-20 11:51:51
Oliwia Pandel PEREGRIN
  • 1x L/ L/L WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów Kuce
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:11:19
2019-08-20 11:50:12
Magdalena Paraszczuk DOLLAR BOY M
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:12:53
2019-08-20 11:49:16
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 21:45:17
2019-08-20 11:48:12
Wirginia Dąbrowska MG POLACO
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:07:22
2019-08-20 11:17:29
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria B otwarty
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:51:34
2019-08-19 21:59:15
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:51:10
2019-08-19 21:58:50
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:57:28
2019-08-19 19:19:58
Kalina Kasak Jm'05 KASZMIR
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:30:56
2019-08-19 19:09:30
Roksana Walczuch DANTE
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:53:48
2019-08-19 15:27:13
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:28:51
2019-08-18 21:36:36
Paulina Kaczmarz - Chojnacka J'01 CHEEROKE
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:43:04
2019-08-18 20:55:47
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:01:55
2019-08-18 20:54:27
Wojciech Kowalik Jm'04 PAKIET
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria B otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:01:30
2019-08-18 20:53:58
Wojciech Kowalik Jm'04 CZERTO
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 14:48:58
2019-08-18 19:41:46
Nina Dubowska Jm'05 BURZAN
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:28:59
2019-08-18 16:08:14
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x L/ L/L WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów Kuce
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:29:04
2019-08-18 11:48:04
Klaudia Gawdzik M'06 NIKE
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria A Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:29:06
2019-08-18 10:14:52
Wiktoria Okupny LOGOS GR. E
  • 1x 1*/1*/1* WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów MAŁE KONIE
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:35:31
2019-08-17 21:49:40
Katarzyna Zawalska-Furtak FADO
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:10:12
2019-08-17 11:43:05
Mateusz Owczarz LAK GR. D
  • 1x LL/LL -85/LL WKKW seria B otwarty
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 13:38:15
2019-08-16 20:03:20
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:32:25
2019-08-16 09:14:04
Antoni Baran J'02 EPIKUR
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:32:27
2019-08-16 08:42:52
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 2**/2**/2** WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów DK
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 15:39:16
2019-08-16 06:14:13
Katarzyna Żuchowicka M'07 DESERT GENERAL
  • 1x L/ L/L WKKW seria B otwarty
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 07:53:50
2019-08-16 06:13:34
Katarzyna Żuchowicka M'07 CHOPIN GR. D
  • 1x L/ L/L WKKW seria A Mistrzostwa Polski Juniorów Kuce
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna SSKJ Bobrowy Staw
S
O014482
2. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
3. Bzowska Hanna KJ Aromer
2006 (JM.)
O046009
4. Charpin Mikołaj Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (J.)
O033574
5. Ciarkowska Eliška Jezdecký klub Norma
2003 (J.)
“None”
6. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
7. Dubowska Jm'05 Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (JM.)
O045589
8. Dziewońska Matylda BPK
2002 (J.)
Brak
9. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
10. Gąsiorek Julia St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
11. Gawdzik M'06 Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
12. Gierz Aleksandra Kj Aromer
2002 (J.)
24188
13. Glomb Victoria KJ JAROSZÓWKA
2001 (J.)
O026511
14. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
15. Grahl-Madsen Alexandra Bez Przynależności Klubowej M A L
2000 (MJ.)
O026912
16. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
17. Jaromin Klaudia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048946
18. Kaczmarz - Chojnacka J'01 Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
19. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
20. Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
S
O003136
21. Kasak Jm'05 Kalina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O053329
22. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
23. Kleniuk Mariusz POL
S
10025829
24. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
25. Kopczyńska Magdalena bpk
S
O012085
26. Kopczyńska Marta bpk
2001 (J.)
O042728
27. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
28. Kotynia Agata Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
S
O036868
29. Kotyra J'03 Natalia SSKJ Grobice
2003 (J.)
O027148
30. Kowalik Jm'04 Wojciech SSKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
31. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
32. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
33. Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2002 (J.)
O029039
34. Krasoń Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O041301
35. Krupa Justyna KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O043322
36. Kruze M'06 Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
37. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O043670
38. Kucharczyk Jm'06 Hanna SSKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
39. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
40. Kupczyk Amelia SKJ Poland Park
2004 (JM.)
O036435
41. Kuś Małgorzata JKS Dako-Galant SKIBNO
2003 (J.)
O033769
42. Łagiewska Marta LZJ DRAMA Zbrosławice
O055633
43. Maan Vaije LKJ Hippologia Strzegom
1999 (MJ.)
O055047
44. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
45. Mądra Zofia KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O032056
46. Marugi Zuzanna JKS A-Prim
2003 (J.)
O039702
47. Miąso Katja Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O026723
48. Mirosz Magda UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O008241
49. Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
50. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
51. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
52. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O023920
53. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
54. Perquy J'01 Marta St. KSK Stare Babice
2001 (J.)
O036259
55. Pertkiewicz Laura Equikam Sp. z.o.
2004 (JM.)
O040145
56. Pieniaszek Diego KJ Grek sp zoo
2003 (J.)
O039628
57. Pieniaszek Diego POL
2003 (J.)
10175732
58. Pogodzińska J'01 Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
59. Pogodzińska Mj'99 Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
60. Popiel M'06 Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
61. Příhodová Lucie JK PAM
S
F2096
62. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
63. Redek Jm'04 Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (JM.)
O031764
64. Rosenkiewicz Anita UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
S
O004286
65. Rozbiewska Weronika SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2003 (J.)
O035120
66. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
67. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O047012
68. Sieńko Michał Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2007 (JM.)
O036736
69. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
70. Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
2004 (JM.)
O026120
71. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
72. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
73. Soroczyńska Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O054630
74. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
75. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
76. Stachowiak Gabriela Lkj Moszna
2003 (J.)
O034038
77. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
78. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
79. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
80. Tropiło Alicja UKS Vacat Eventing Sulbiny
2001 (J.)
O031302
81. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
82. Walczuch Roksana Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
1999 (MJ.)
O033441
83. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
84. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
85. Wiraszka Jakub LKS Stragona
2002 (J.)
O045579
86. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
87. Witkowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2005 (JM.)
O032986
88. Witosińska Joanna KJ Hipodrom Five Oaks
2000 (MJ.)
O026722
89. Wodzicka Amelia Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2003 (J.)
O041350
90. Wojciechowska Wiktoria SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2005 (JM.)
O055309
91. Wyżykowski J'03 Maurycy SSKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
92. Zawadzińska Zofia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O005735
93. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
94. Zemla-Golonek Agnieszka BPK
S
O041906
95. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (JM.)
O035457
96. Żuchowicka M'07 Katarzyna Stowarzyszenie SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner
M: Adoracja
K024004 616POL11007380T
2.

105

ADELA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz gniada/165 F: Rodhesian winner
M: Adoracja
brak 616POL10006986T
3.

11

AMARANT SP POL 2015 Wałach gniada/166 F: Action-Breaker
M: Amarita
K026775 616009510237215
4.

129

APOKALIPSA M SP POL 2003 Klacz kasztanowata/170 F: Paradys
M: Amhara
K008607
5.

127

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
K021137 616009610171911
6.

104

ARSEN PONYSPORT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach siwa/162 F: Nieznany
M: Nieznana
K022202 616999570304909
7.

63

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
8.

46

BALCORMO HECTOR NN IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 (w F: NN
M: NN
Brak 372414005677664
9.

124

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
10.

100

BANKIET Małopolska POL 2012 Wałach siwa/175 F: Frazes
M: Biesiada
K024036 616006590203912
11.

28

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada/167 F: Winston
M: Bianka
K012722 11925 POL009530128205
12.

141

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
K020076 616009590286109
13.

109

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
brak
14.

14

BURZAN XX POL 2006 Wałach gniada F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
15.

26

CEROUSINA Meklenburska POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
K026702 DE 427270261212
16.

97

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
17.

10

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
K016938 POL732010030508
18.

48

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
19.

83

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
K026177 616009610105313
20.

136

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
21.

3

CHOPIN GR. D DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
K024469 DE 335 350353898
22.

116

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
K024774 DE431311912512
23.

71

CONTINA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
K020729 DE418180111210
24.

24

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
25.

92

CRY BOY SVKWB CZE 2009 Wałach gniada F: Cry For Me
M: Kankuma
KJ0K4K 203010238091909
26.

13

CZERTO SP POL 2014 Wałach gniada/169 F: Farmer
M: Czurina
K025146 616009640019514
27.

79

DACOSSE XX POL 2013 Ogier ciemnogniada/165 F: Ecosse
M: Dawtony
brak brak
28.

87

DAHAR MLP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Halogen
M: Daria
K013660 616006550021205
29.

5

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
K020991 427270508509
30.

22

DANTE Małopolska POL 2007 Gleiding piebald/159 F: Pentagram
M: Duma
K018812 POL 006 58 00181 07
31.

62

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
K010693 616006540070305
32.

2

DESERT GENERAL Pełna Krew Angielska GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
33.

50

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
K018104 616009540099610
34.

43

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
K024152 104XE77
35.

37

DODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz kasztanowata/164 F: Quinten
M: Doris
K021371 POL009570316907
36.

147

DOLFUS młp POL 2015 wałach ciemnogn./168 F: Fusion du Defey
M: Dolce Vita
K028443
37.

149

DOLFUS MŁP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey
M: Dolce Vita
K028443 616009690065415
38.

1

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
39.

101

DRAGON Typ Szlachetny POL 2003 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
K019492 POL999690088503
40.

64

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa/167 F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
K013457 POL009611054904
41.

31

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
K007937 09600
42.

29

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
43.

4

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
K009469 POL009660027504 103GT79
44.

42

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Montbard XX
M: Elegia / Le Voltaire
K014898 12374
45.

118

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
K009180 10397
46.

8

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
47.

110

FALLEN Małopolska POL 2005 Wałach gniada/000 F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
K012322 POL006510023805
48.

27

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
K025092 528003201003476 105TC24
49.

146

FINLANDINA PK SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: LANDINO
M: FASCYNACJA
K009540 10622
50.

148

FINLANDINA SP POL 2004 Mare darkbay/mk:163 F: Landino
M: Fascynacja
K009540 10622
51.

25

GALA WLKP POL 2012 Klacz kara/170 F: Etos
M: Gejsza
K027329 616007610169412
52.

122

GANGES SP POL 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Caretino K
M: Gabi
K018854 -
53.

130

GARDEN M SP POL 2012 Ogier siwa F: Corrado Boy
M: Garda
K023035 616009690071812
54.

140

GEISHA SP POL 2011 Mare darkbay/165 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
K020159 616009590271711
55.

74

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH POL 2009 Wałach gniada/172 F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
K025368
56.

117

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
K023228
57.

96

IHS KATIE Irish Cob POL 2013 Klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
K028267 372003006854549
58.

106

IL CIERRO XO POL 2015 Ogier siwa/mk:155 F: Lucier
M: Il Rasha
.
59.

120

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
K021474
60.

21

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
11064
61.

111

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
K017943 POL006590034008
62.

103

IRON Wielkopolska POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Chef Supreme
M: Izana
K017185 POL007610099506
63.

65

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
K023616 616POL12007857T
64.

53

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
K017681 616POL10006814T
65.

107

JAWOREK Małopolska POL 2003 Wałach siwa/mk:156 F: Wig
M: Jankesa
. .
66.

123

KAPSONES W KWPN POL 2015 Ogier siwa/171 F: Cornet Obolensky
M: Evanorella
brak 528002101500685
67.

18

KASZMIR Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Bohun
M: Kasandra
K017251 POL999670169606
68.

61

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
K018644 616009580652610
69.

49

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
K020974 616009520045612
70.

9

LAK GR. D M. POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: Heban / Banita
M: Limita / Legat
K022923 616006580676610
71.

33

LAVER M. POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
K016947 616006690025110
72.

114

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
K022078
73.

47

LIBERACE Irish Sport Horse POL 2008 Wałach gniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
K027004 826041000150673
74.

6

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada/164 F: heleris
M: lemioniada
K017466 616007600248210
75.

17

LOGOS GR. E SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
K007817 616009661015202
76.

144

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
K023040 616006630023113
77.

67

MALIVIA XX POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stato King
M: Marana
K011849 POL060000004399
78.

51

MARSYLIA M. POL 1999 Klacz siwa F: First Des Termes / Fol Avril
M: Batuta / Berberys
K020034 616006660000199
79.

142

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
K021512 616007610218710
80.

59

METRO WLKP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Czynel
M: Mera
K005443 07508
81.

32

MG POLACO Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
82.

143

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
K022640
83.

84

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/- F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
K014717 616007600458208
84.

102

NEJRAN Pełna Krew Angielska POL 2011 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Nowela
K021028
85.

54

NICE SILVER XX POL 2012 Wałach siwa/165 F: Silver Whistle
M: Notarian / Alywar
K026266 616POL12007806T
86.

112

NICEFOR ZK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Nice Boy
M: Miss Magic
K028356 616098100021473
87.

16

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
K017149 POL009540098606
88.

73

NIMBUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada
K021770
89.

66

NORMA SP POL 2004 Klacz gniada F: Revel / Animo
M: Nasturcja / Seul
K014856 POL009600000904
90.

36

NUMBER ONE KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:147 F: Nico-k
M: Nikotyna
K021369 POL013570179302
91.

15

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
K021561 616013640063911
92.

41

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata/- F: Love Affair
M: Orsini AD / Emetyt
K018118
93.

115

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo / Dido
M: Ordynka / Elistor
K018002 616009610205310
94.

12

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
K008560 POL006660123503
95.

35

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
K024685
96.

30

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
97.

38

PERRIN Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa/156 F: Eurykles
M: Pereira
K027906
98.

68

PIELGRZYM SP POL 2005 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Pisanka / Maram
K010482 POL009540042705
99.

134

PLOTER SP POL 2012 Ogier kara F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
100.

45

POLA SP POL 0000 Klacz F: NN
M: NN
0000000
101.

133

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
K024551
102.

90

QATRO SUZI SVKWB CZE 2008 Mare bay/173cm F: 1016 Quirado
M: 20 / 354 Leontýna
“None” 000059426
103.

86

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
K028221 616009610111115
104.

94

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
105.

78

ROSSINI XX POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 00000
106.

34

ROVIGO SP POL 2000 Ogier gniada F: Le Voltaire
M: Rosa Bella
K011748
107.

23

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: X
M: X
K024557 616999682006912
108.

145

SAHARA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Mar Bej
M: Semida
K013632 12717
109.

131

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
K023236 DE498270009208
110.

85

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
K015869 616009690066909
111.

126

SOJUZ Szlachetna Półkrew POL 19.02.2003 Wałach gniada/175 F: ATYLLA
M: SOJA
K008098 POL009670013103 102UF12
112.

69

SZENILA SP POL 2006 Klacz skarogniada/172 F: Carry Son
M: Soja
K012058 11713
113.

135

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
K016951 616006580571010
114.

121

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
K016997
115.

99

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
116.

119

WIEDŹMIN Małopolska POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
117.

108

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
K020498 372140316825874
118.

40

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
K020763
119.

82

ZAPOLATA GR. D KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
K025929 826608200170234
Rider Club
Competition
Prize
Ciarkowska Eliška Jezdecký klub Norma
200
SUM:
200.00
Kamiński Jan Equikam Sp. z o.o.
800
300
SUM:
1100.00
Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
600
SUM:
600.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
300
SUM:
300.00
Kowalik Jm'04 Wojciech SSKJ Bobrowy Staw
50
SUM:
50.00
Krasnodębska Klara SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
100
SUM:
100.00
Okupny Wiktoria Stow. SKJ Grobice
450
SUM:
450.00
Příhodová Lucie JK PAM
500
SUM:
500.00
Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
SSKJ Bobrowy Staw
AMARANT (11)
2019-09-15
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (4)
2019-09-15
5
Bzowska Hanna
KJ Aromer
DRUID (64)
2019-09-15
7
Charpin Mikołaj
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-09-15
8
Ciarkowska Eliška
Jezdecký klub Norma
2019-09-15
5
200
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2019-09-15
4
2019-09-15
1
Dubowska Jm'05 Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (14)
2019-09-15
1
Dziewońska Matylda
BPK
2019-09-15
2019-09-15
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
2019-09-15
11
Gąsiorek Julia
St. KSK Stare Babice
INTERIA (111)
2019-09-15
8
Gawdzik M'06 Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NIKE (16)
2019-09-15
5
Gierz Aleksandra
Kj Aromer
ŁARENNE (144)
2019-09-15
2019-09-15
Glomb Victoria
KJ JAROSZÓWKA
SOJUZ (126)
2019-09-15
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
ORDYNAT (115)
2019-09-15
6
2019-09-15
Grahl-Madsen Alexandra
Bez Przynależności Klubowej M A L
2019-09-15
12
BANKIET (100)
2019-09-15
14
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
IL CIERRO (106)
2019-09-15
Jaromin Klaudia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (29)
2019-09-15
5
Kaczmarz - Chojnacka J'01 Paulina
KJ Aldragho Piaseczno
2019-09-15
9
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-09-15
10
2019-09-15
1
Kamiński Jan
Equikam Sp. z o.o.
POLA (45)
2019-09-15
1
800
2019-09-15
2
300
Kasak Jm'05 Kalina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (18)
2019-09-15
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
SAFARI (23)
2019-09-15
18
2019-09-15
GEISHA (140)
2019-09-15
2
600
SAHARA (145)
2019-09-15
14
Kleniuk Mariusz
POL
SAHARA (145)
2019-09-15
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
PLOTER (134)
2019-09-15
7
TANGER (135)
2019-09-15
CHODÓW (136)
2019-09-15
4
300
Kopczyńska Magdalena
bpk
DODA (37)
2019-09-15
13
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (141)
2019-09-15
7
Kotynia Agata
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
GALA (25)
2019-09-15
8
Kotyra J'03 Natalia
SSKJ Grobice
2019-09-15
17
Kowalik Jm'04 Wojciech
SSKJ Bobrowy Staw
PAKIET (12)
2019-09-15
5
50
CZERTO (13)
2019-09-15
15
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
2019-09-15
1
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (110)
2019-09-15
13
Krasnodębska Klara
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
CONTINA (71)
2019-09-15
4
100
Krasoń Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2019-09-15
3
Krupa Justyna
KJ Czarny Dunajec
2019-09-15
2
Kruze M'06 Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
DAHAR (87)
2019-09-15
6
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
HUSARIA (117)
2019-09-15
Kucharczyk Jm'06 Hanna
SSKJ Grobice
2019-09-15
6
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
MONITO (143)
2019-09-15
19
Kupczyk Amelia
SKJ Poland Park
MONITO (143)
2019-09-15
Kuś Małgorzata
JKS Dako-Galant SKIBNO
ORANIA (15)
2019-09-15
Łagiewska Marta
LZJ DRAMA Zbrosławice
2019-09-15
14
Maan Vaije
LKJ Hippologia Strzegom
2019-09-15
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
AVENIDO (63)
2019-09-15
2
Mądra Zofia
KJ Aromer Józefin
IRON (103)
2019-09-15
12
Marugi Zuzanna
JKS A-Prim
METRO (59)
2019-09-15
10
Miąso Katja
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (101)
2019-09-15
11
Mirosz Magda
UKS Vacat Eventing Sulbiny
LAVER (33)
2019-09-15
Okupny Wiktoria
Stow. SKJ Grobice
2019-09-15
1
2019-09-15
1
450
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
2019-09-15
5
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-09-15
3
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2019-09-15
10
2019-09-15
16
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (28)
2019-09-15
10
Perquy J'01 Marta
St. KSK Stare Babice
ARMADA (127)
2019-09-15
Pertkiewicz Laura
Equikam Sp. z.o.
2019-09-15
8
Pieniaszek Diego
KJ Grek sp zoo
LINTON (6)
2019-09-15
7
Pieniaszek Diego
POL
2019-09-15
Pogodzińska J'01 Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2019-09-15
RAJTAR (86)
2019-09-15
13
Pogodzińska Mj'99 Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (83)
2019-09-15
4
NAOMI (84)
2019-09-15
Popiel M'06 Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-09-15
2
Příhodová Lucie
JK PAM
CRY BOY (92)
2019-09-15
3
500
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2019-09-15
2019-09-15
3
Redek Jm'04 Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2019-09-15
6
Rosenkiewicz Anita
UKS ,,Vacat Eventing Sulbiny''
ROVIGO (34)
2019-09-15
5
Rozbiewska Weronika
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
SZENILA (69)
2019-09-15
11
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (119)
2019-09-15
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (21)
2019-09-15
3
Sieńko Michał
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Grobice
2019-09-15
2
Skupień Kamil
LKJ Moszna
ROSSINI (78)
2019-09-15
9
DACOSSE (79)
2019-09-15
Ślązak Karolina
LZJDramaZbrosławice
TORES-P (121)
2019-09-15
2
GANGES (122)
2019-09-15
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (94)
2019-09-15
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2019-09-15
12
Soroczyńska Patrycja
KJ Czarny Dunajec
JAWOREK (107)
2019-09-15
8
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
DOLFUS (147)
2019-09-15
4
DOLFUS (149)
2019-09-15
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
BANKIER (124)
2019-09-15
3
Stachowiak Gabriela
Lkj Moszna
INES M (120)
2019-09-15
12
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (40)
2019-09-15
2
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2019-09-15
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-09-15
3
Tropiło Alicja
UKS Vacat Eventing Sulbiny
ORDA II (41)
2019-09-15
4
EREZ M (42)
2019-09-15
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (118)
2019-09-15
1
Walczuch Roksana
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (22)
2019-09-15
15
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
LEXUS (114)
2019-09-15
4
Wiraszka Jakub
LKS Stragona w Strzegomiu
2019-09-15
17
Wiraszka Jakub
LKS Stragona
2019-09-15
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
DAVINCI (62)
2019-09-15
6
Witkowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
CHESTER (48)
2019-09-15
KSENA (49)
2019-09-15
Witosińska Joanna
KJ Hipodrom Five Oaks
NIMBUS (73)
2019-09-15
6
2019-09-15
11
ADELA (105)
2019-09-15
1
Wodzicka Amelia
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2019-09-15
13
GARDEN M (130)
2019-09-15
Wojciechowska Wiktoria
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2019-09-15
6
Wyżykowski J'03 Maurycy
SSKJ Grobice
2019-09-15
Zawadzińska Zofia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
NEJRAN (102)
2019-09-15
16
Zawalska-Furtak Katarzyna
KJK Solka Międzyrzecze
FADO (8)
2019-09-15
9
Zemla-Golonek Agnieszka
BPK
PERRIN (38)
2019-09-15
7
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
NORMA (66)
2019-09-15
3
200
MALIVIA (67)
2019-09-15
9
Żuchowicka M'07 Katarzyna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2019-09-15
7
2019-09-15
1

Number of Riders: 96

Number of Horses: 119

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl