Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Vital Horse 2019 Puchar Jesieni DZJ
Wielka Lipa, 21-22.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
116 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 14:08:45
2019-09-20 14:08:45
Bogna Sasiadek DANTOS HBC
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 20:10:37
2019-09-19 20:10:37
Miłosz Frąckowiak KRIJGER C
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 20:09:22
2019-09-19 20:09:22
Miłosz Frąckowiak JESTLI
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 20:08:11
2019-09-19 20:08:11
Lukasz Wasilewski KREKWAWOU
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 20:05:51
2019-09-19 20:05:51
Lukasz Wasilewski KAWAVANTOS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 20:01:06
2019-09-19 20:01:06
Matylda Malepszy CORD-M
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:08:29
2019-09-19 12:08:29
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:07:31
2019-09-19 12:07:31
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:05:56
2019-09-19 12:05:56
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:04:47
2019-09-19 12:04:47
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:02:37
2019-09-19 12:02:37
Maja Protasiewicz DIANA
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:02:48
2019-09-19 09:20:05
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 06:36:18
2019-09-19 06:36:18
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 06:34:46
2019-09-19 06:34:46
Ewa Milian SENTENCJA
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 06:31:56
2019-09-19 06:31:56
Nayon Lee KING
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 12:10:10
2019-09-17 23:18:59
Robert Baszak KORYS DORIS
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:04
2019-09-17 21:31:50
Marta Wylęga AURA-M
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:07
2019-09-17 21:31:07
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:09
2019-09-17 21:30:27
Julia Drozdowska TANIEC
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:13
2019-09-17 21:29:22
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:18
2019-09-17 21:28:33
Patrycja Glińska BANKIET
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:22
2019-09-17 21:03:30
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:47
2019-09-17 21:03:07
Olaf Klein LUIGI
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:50
2019-09-17 21:02:45
Olaf Klein CASIMIR
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:42
2019-09-17 20:09:42
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:33
2019-09-17 20:03:32
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:31
2019-09-17 20:02:59
Matylda Dubiniak ESKADA R
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:28
2019-09-17 19:47:06
Milena Barczyk MAFIA
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:26
2019-09-17 19:24:55
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 2x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:21
2019-09-17 19:14:51
Marcin Kantarowicz KARTAN
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:18
2019-09-17 18:53:01
Paulina Szewczyk DEKLARACJA
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:14
2019-09-17 18:51:41
Anastasia Abramenko DEKLARACJA
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:12
2019-09-17 18:46:22
Nikola Szołdra SPRINTER
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:09
2019-09-17 18:17:37
Julia Gałka MARCELLINO
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:06
2019-09-17 18:16:40
Milena Barczyk HORNSUND
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:00
2019-09-17 18:02:12
Maja Morsztyn DOLMET MILKA
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:56
2019-09-17 18:01:28
Maja Morsztyn AVATARA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:54
2019-09-17 16:10:24
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:52
2019-09-17 16:09:42
Joanna Dzikowska SUNSHINE
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:49
2019-09-17 13:35:37
Fazja Adrar GLORIN F
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:46
2019-09-17 12:09:26
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:51
2019-09-17 11:50:06
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:49
2019-09-17 11:48:35
Kinga Piasecka FIDEL
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:54
2019-09-17 11:44:29
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:11:40
2019-09-17 09:06:07
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:11:42
2019-09-17 08:38:31
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:27
2019-09-16 22:55:17
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:33
2019-09-16 22:54:51
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:36
2019-09-16 21:54:36
Aleksandra Stachowicz WEKTOR
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:45
2019-09-16 21:51:40
Izabella Rubiś DENIRO
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:06
2019-09-16 20:23:57
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:14
2019-09-16 20:23:34
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:25
2019-09-16 20:23:11
Sandra Stańczak GOLD CARETINO
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:36
2019-09-16 19:30:55
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:46
2019-09-16 19:30:22
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:52
2019-09-16 19:29:42
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:48
2019-09-16 18:47:25
Anna Szymanek CASSANOVA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:01
2019-09-16 18:43:42
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:05
2019-09-16 18:43:15
Vitalii Charadnik NABAB DE COKOT
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:22:17
2019-09-16 15:48:07
Aleksandra Maciałek PALEGRO
  • 1x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:14
2019-09-16 15:23:29
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:44:32
2019-09-16 13:05:23
Krzysztof Szczawiński COOKIE
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:44:34
2019-09-16 13:03:56
Paulina Maćkowiak COOKIE
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 11:23:05
2019-09-16 08:50:49
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 08:24:56
2019-09-15 22:24:52
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:17
2019-09-15 21:39:11
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:30
2019-09-15 19:12:00
Weronika Kęder KOBRA
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:35
2019-09-15 18:23:49
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:49
2019-09-15 18:10:18
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:55
2019-09-15 18:03:49
Maja Girsa MATROS - P
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:59
2019-09-15 17:57:27
Alicja Staszak SICILIA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:04
2019-09-15 14:57:09
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:10
2019-09-15 11:58:46
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:15
2019-09-15 11:27:08
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:22
2019-09-15 11:25:22
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:41
2019-09-15 10:08:30
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:53
2019-09-15 08:17:29
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:23
2019-09-14 21:35:23
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:25
2019-09-14 21:34:24
Iga Tokarska EINSTEIN
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:28
2019-09-14 20:49:18
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:44
2019-09-14 20:39:43
Kacper Zatwarnicki FAROZO
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:32
2019-09-14 14:54:18
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:33
2019-09-14 11:36:04
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:35
2019-09-14 09:02:13
Marta Litwin BESTSELLER
  • 1x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:37
2019-09-14 08:37:14
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:21:27
2019-09-13 10:30:30
Jagoda Paul SAMANTA
  • 1x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:21:29
2019-09-13 09:58:47
Anna Chrząszcz ARKA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:38
2019-09-13 07:43:57
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:46:25
2019-09-12 21:19:05
Natalia Woźniak DYWERSJA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:25
2019-09-12 16:42:20
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:26
2019-09-12 12:53:47
Hanna Jezierska ATHLETICO GRADUS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:30
2019-09-12 11:34:46
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:31
2019-09-12 11:34:26
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 03:56:37
2019-09-11 22:17:31
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 03:56:38
2019-09-11 15:32:47
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 03:56:40
2019-09-11 15:31:54
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:47
2019-09-11 00:50:17
Zuzanna Siwek GAL
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:49
2019-09-11 00:49:01
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:57
2019-09-10 21:38:58
Jagoda Teska CZESTER
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:00:02
2019-09-10 15:17:24
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:00:04
2019-09-10 15:17:01
Kinga Duziak KORGAN
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:33
2019-09-10 14:55:19
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:00:06
2019-09-10 14:54:17
Maria Langner GALA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:15:40
2019-09-09 12:02:09
Paula Kortylewska ŁOWCZY
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 03:46:08
2019-09-08 11:53:13
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 03:46:09
2019-09-08 11:52:00
Julia Szut CORLANDO
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasia JKS „W Siodle”
S
O056021
2. Adamczewska Klaudia bpk
2004 (JM.)
brak
3. Adrar Fazja Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O042017
4. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
5. Baszak Robert Niezrzeszony
S
brak
6. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
7. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
8. Błaszczyk Kamila KS Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
9. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
10. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
11. Chrząszcz Anna BPK
S
brak
12. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
13. Drozdowska Julia Atena Ostrzeszów
2005 (JM.)
Brak
14. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
15. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
16. Dutka - Horoszko Julia Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O006728
17. Duziak Kinga BPK
2004 (JM.)
brak
18. Dzikowska Joanna Amatorks Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O019815
19. Frąckowiak Miłosz KJ WSH Equifirst Przybyszewo
S
O013813
20. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
35521/18
21. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
22. Glińska Patrycja bpk
1999 (MJ.)
brak
23. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
24. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
25. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
26. Hałka Oliwia KS Arkadia Wielka Lipa
2003 (J.)
O038729
27. Jezierska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (JM.)
O041177
.
28. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
O035013
29. Kęder Weronika KJ PODKÓWKA TEAM
2001 (J.)
Brak
30. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
31. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
32. Komperda Renata Podhalańskie St. J Pro Nati
S
O031190
33. Kortylewska Paula Stadnina Koni Dębno
S
O019104
34. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
35. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
36. Kuczyńska Martyna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
37. Kulejewska Sandy KJ Picador
S
O021864
38. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
39. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
40. Litwin Marta Niezrzeszony
S
Brak
41. Luty Dominika bpk
S
O003979
42. Maciałek Aleksandra Stajnia Awista
2004 (JM.)
brak
43. Maćkowiak Paulina BPK
S
33537/18
44. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O036917
45. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
46. Mężyk Mikołaj Bpk
2004 (JM.)
Brak
47. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
48. Milian Ewa KKJ Wiktoria
S
O024394
49. Morsztyn Maja Kj Kietlów
2011 (Mł.)
-
50. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O045850
51. Natkaniec Martyna bpk
2005 (JM.)
6582/19
52. Paul Jagoda Bzk
2002 (J.)
Brak
53. Piasecka Kinga Bpk
2006 (JM.)
Brak
54. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
55. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
56. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (J.)
O046435
57. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (JM.)
O042797
58. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (J.)
O042904
59. Różalska Ilona KJ VOLTA MIŁOCICE
S
O025928
60. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
61. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O054742
62. Sasiadek Bogna POL
S
10082009
63. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
64. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
65. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
66. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
67. Stańczak Sandra KJ Pobet
S
O033680
68. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
69. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
70. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
71. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
72. Szatko Jarosław Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O048122
73. Szczawiński Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
brak
74. Szebysty Wiktoria KJ Volta Miłocice Małe
2004 (JM.)
O043986
75. Szewczyk Paulina JKS „W Siodle”
1998 (MJ.)
brak
76. Szołdra Nikola bpk
2007 (JM.)
brak
77. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
78. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
79. Szymanek Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
S
O031121
80. Teska Jagoda LKJ Platan
S
O055899
81. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
82. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
83. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
84. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
85. Wasilewski Lukasz POL
S
10034437
86. Woźniak Natalia bpk
S
O023103
87. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
88. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
89. Żak Weronika bpk
2000 (MJ.)
O055389
90. Zatwarnicki Kacper -
2003 (J.)
O040625
91. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
O: ELTECH Grzegorz Greniuk
B: Bogna Hupa
K025536 616007661401813
2.

26

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
O: Wiktoria Radojewska
B: Antoni Przyborek
K026001 POL 009 59 01438 05
3.

28

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
4.

31

ARKA SP POL 2005 Klacz siwa/175 F: BASIOR
M: AGATA
O: Chrząszcz Anna
B: Kurek Wiesława
brak 009670102405
5.

34

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Horbacz Michał
brak 616007670038513
6.

27

ATHLETICO GRADUS Szlachetna Połkrew POL 2003 Wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
O: Magdalena Małecka
B: OSK Michalscy
K017859 .
7.

75

AURA-M SP ALB 2014 Klacz gniada/170 F: Liberatto P
M: Astra
O: Wylęga Łukasz
B: Matras Adam
Brak 616009690062814
8.

52

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791 616007670025610
9.

84

AVATARA - POL 2010 Mare white/kuc:- F: -
M: -
O: Bartłomiej Jędrzejczyk
B: -
- -
10.

69

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Dorota Natkaniec
B: H.G.W. Weernink
K021632 528003201101176
11.

79

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier gniada F: Landos I /
M: Landos /
O: SO Gniezno
B: SK Racot
K017298 POL007640032902
12.

23

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
O: Izabela Gawęska
B: Andrzej Łaziński
K016855 007611155804
13.

104

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
14.

37

BESTSELLER SP POL 2006 Wałach gniada F: caprioland
M: bejla
O: Izabela Krężelewska
B: Agnieszka Przybylska
brak
15.

117

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach F: Indorado
M: Tlita V
O: Maciej Gołąbek
B: MJ. Verschure
K01196 528003 06.00283
16.

68

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
O: Agnieszka Cwynar
B: Agnieszka Cwynar
K023597 616009670031512
17.

76

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
O: Łukasz Wylęga
B: Janina Glazer
brak
18.

98

CASIMIR Oldenburg GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
O: Tomasz Klein
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
19.

63

CASSANOVA WESTF GER 2011 Wałach gniada/172 F: Congress
M: High Society
O: Anna Szymanek
B: Hans
Brak DE441411439110
20.

53

COOKIE Sp Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa/168 F: nn
M: NN
O: Krzysztof Szczawiński
B: Mateusz Michalski
brak 619999670103412
21.

108

CORD-M SP POL 2015 Wałach siwa/166 F: Correro / Claudio
M: Clarissa-P / Che Guevara L
O: Joanna Malepszy
B: -
K027957 616009690066715
22.

13

CORLANDO SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus /
M: Conchita / Corland
O: -
B: -
K025598 616009640040811
23.

55

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
24.

22

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Jagoda Teska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
25.

83

DAKOTA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: World Star 4 /
M: Dafnia / Kwartet
O: Jarosław Szatko
B: Agnieszka Wizerkaniuk
K027126 616009610043410
26.

32

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
27.

113

DANTOS HBC KWPN NED 2008 Stallion Bay F: CANTOS
M: VARAYA/NUMERO UNO
O: HBC Stal B.V.
B: G.R. TURKSEMA, Roden (NED)
528003000804403 104VF81
28.

46

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
O: Aleksandra Poprawska
B: R. Bouwkamp
K027947 528003000807122
29.

89

DEKLARACJA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2014 Klacz kara/160 F: Etos
M: Dekalina
O: Wiesław Kaczmarek
B: SK Liski
brak 616007600218914
30.

57

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
31.

12

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
O: Karolina Szut
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
32.

103

DIANA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
O: Marcin Protasiewicz
B: Marcin Protasiewicz
K027080 0065902721
33.

85

DOLMET MILKA - POL 2007 Mare white/kuc:- F: -
M: -
O: Michał Rynowiecki
B: -
- -
34.

6

DYWERSJA Szlachetna Półkrew POL 2001 Mare bay/167 F: Elvis/ Le Mexico/ Mexico
M: /Millione
O: Natalia Woźniak
B: Tomasz Gałczyński
K023285 POL 009 69 00395 01
35.

33

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492 528003200903405
36.

70

ELENA WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon /
M: Erona / Orkisz
O: Marcin Kantarowicz
B: Konrad Majer
K027479 616007610068014
37.

38

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Paulina Hagel-Kowalska
K027062 DE418180273814
38.

93

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: HALP REPPE
BRAK
39.

19

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
O: Zbigniew Siwek
B: Diter Staniek
K024163 616009540098610
40.

9

FAROZO Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach ciemnogniada/171cm F: Salamon
M: Feola
O: Mirosław Zatwarnicki
B: SK Nowielice
Brak
41.

72

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Amarant
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: NN
Brak
42.

64

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Piotr Dubiniak
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
43.

39

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi /
M: Funkcja / Galeon
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
44.

80

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
45.

61

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
O: Bogumiła Apanasewicz -Dubiniak
B: Mary Pender
K024968 372004000010447
46.

18

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
O: ZBIGNIEW SIWEK
B: ECO-ABI EWA FABIŃSKA
K027861 616009510445610
47.

17

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
48.

81

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
49.

60

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
50.

49

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
O: Iwona Kruszyńska
B: Holandia
brak Brak
51.

25

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
52.

42

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik /
M: Hanza /
O: Milena Adamczewska
B: Teresa Baranowska
brak 616009610107009
53.

86

HORNSUND SP POL 2015 Ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily
O: Magdalena Parkitna
B: Eco-Abi Ewa Fabiańska
brak 616009510235715
54.

24

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
55.

111

JESTLI KWPN POL 2014 Wałach gniada/167 F: Charisma / Stakkato
M: Westli / Kroongraaf
O:
B:
K026724 528003201503108
56.

105

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
57.

47

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480 616007600125405
58.

90

KARTAN SP POL 05.05.2013 Wałach skarogniada/169 F: Skaner-A
M: Kartazja
O: Przemysław Podkówka
B: Jurkiewicz Zdzisław
Brak 616009681005113
59.

115

KATI-P SP POL 2007 Klacz gniada F: Corleone Z
M: Kati
O: Ewa Hoffmannbrak
B: Rafał Parkitny
brak Pol 009670042007
60.

109

KAWAVANTOS NN POL nn Wałach /nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak brak
61.

94

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
62.

100

KING Holenderska POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: Nn
M: Nn
O: Likus Piotr
B: Holandia
KO27968 LKRWZJ/4034/19 528019090008881
63.

40

KOBRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada/159 F: Ludger
M: Kurrara
O: Henryk Podkówka
B: Juliusz Szechyński
Brak
64.

16

KORGAN SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: CANDIS
M: KASANDRA
O: Weronika Kochel
B: Markowska Dorota
brak 616009530144310
65.

74

KORYS DORIS SP POL 2003 Klacz gniada/169 F: RUBIN
M: KORYS DOXA
O: Robert Baszak
B: Zdzislaw Sobecki
brak POL009690015103
66.

110

KREKWAWOU NN POL nn Wałach /nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak brak
67.

112

KRIJGER C KWPN POL 2015 Wałach gniada/165 F: charisma
M: placido
O: holandia
B: holandia
brak brak
68.

96

L.S. CANALETTO SP POL 2014 Wałach gniada/173 F: Long Star
M: Capri Zen
O: Julia Dutka - Horoszko
B: Jan Dutka
K027129
69.

45

LANOS SP POL 2000 Wałach ciemnogniada/173 F: Harwest
M: Laska
O: Paulina Grocka
B: Tomasz Wojciechowski
K019982 POL009611001500
70.

97

LUIGI Holsteiner Pferde GER 2013 Wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: High Light 3
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
71.

59

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
72.

14

ŁOWCZY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: For Leo /
M: Łaskawa / Santiego
O: Paula Kortylewska
B: Zenon Działek
K028131 616009590070812
73.

92

MAFIA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Magdalena Parkitna
B: Magdalena Parkitna
Brak 616999670063315
74.

48

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
O: Joanna Skuza
B: -
K026777 616009520014510
75.

102

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
76.

87

MARCELLINO Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:130 F: Glantir Macaulay
M: Widukind Ocarina
O: Silesia Invest
B: Silesia Invest
brak
77.

15

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
O: Natalia Grzelak
B: Kazimierz Perek
K026142 616098100091017
78.

43

MATROS - P SP POL 2007 Wałach kasztanowata/173 F: Corleone Z
M: Malezja
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
K017835 0096700423
79.

99

MONSUN Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Sandy Kulejewska
B: Marta Heblik
K017998 616999540056010
80.

73

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
K027105
81.

66

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562 DE455870205614
82.

35

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
83.

50

NOCNA DAMA SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S /
M: Nicole / Luron
O: Karolina Milaszkiewicz
B: Grzegorz Orliński
K018245 POL009520044606
84.

65

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K027745 DE455879009113
85.

62

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
86.

67

PALEGRO Czysta Krew Arabska POL 2006 Wałach siwa/mk:155 cm F: Gwidon
M: Piguła
O: Małgorzata Maciałek
B: Józef Babiś
brak POL060000004289
87.

78

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
88.

91

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
O: Magdalena Bejgier
B: Adam Sosnowski
K024070 616009661495212
89.

8

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
90.

36

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
91.

30

SAMANTA SP POL 2005 Klacz gniada/162 F: Aral
M: Starka
O: Ryszard Paul
B: -
Brak 616009670009905
92.

101

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider
M: Sukcesja
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 61009670065104
93.

44

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
94.

88

SPRINTER Typ Kuc POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Mateusz Maciążek
B: Mirosław Łataś
brak 616999670143110
95.

71

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada/168 F: Stalon / Sandro
M: Satena / Adriatyk
O: Leszek Hałka
B: Cezary Imiełowski
K023009 POL999540148806
96.

82

SUNSHINE SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lou Reed /
M: Samanta / Aral
O: Andrzej Horoszko
B: Patrycja Dobrowolska
K027895 616009670050414
97.

107

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/175 F: Mr Alkohol /
M: Sea Of Star / Persian Bold
O: Izabela Rosiak- Szebysty
B: Izabela Rosiak- Szebysty
K025338 616POL11007290T
98.

41

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Zangersheide POL 2015 Wałach gniada/162 F: Torado II
M: W-Quinett
O: Natalia Till
B: Michał Zdebel
brak 056015Z55673215
99.

77

TANIEC SP POL 2003 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Tanecznica
O: Rafał Drozdowski
B: SK Racot
Brak POL 009 61 12113 03
100.

58

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K025039 616009690121411
101.

51

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 Wałach srokata/kuc:143 F: nieznany
M: nieznana
O: Dorota Kuczyńska
B: nieznany
brak brak
102.

54

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
103.

116

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
104.

56

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
brak 616013610082611
105.

106

WISSA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: SWORD
M: WIZNA
O: KAROLINA CHRUSZCZ
B: SK PRUDNIK
K013726
106.

114

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
O: Laura Kostek
B: Gestut Sprehe
K025356 203009221385913
107.

29

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/173 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
O: Julia Tomczyk
B: Albert Sprehe
K027188 DE418181050415
Rider Club
Competition
Prize
Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
150
SUM:
150.00
Stańczak Sandra KJ Pobet
100
SUM:
100.00
Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
100
SUM:
100.00
Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
150
50
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasia
JKS „W Siodle”
2019-09-22
Adamczewska Klaudia
bpk
HAŃCZA (42)
2019-09-21
3
2019-09-21
Adrar Fazja
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2019-09-22
2019-09-22
Barczyk Milena
bpk
2019-09-21
7
2019-09-21
MAFIA (92)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Baszak Robert
Niezrzeszony
2019-09-21
5
2019-09-21
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-09-22
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2019-09-21
2019-09-21
2
Błaszczyk Kamila
KS Arkadia Wielka Lipa
LANOS (45)
2019-09-22
2019-09-21
38
2019-09-21
57
2019-09-22
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-09-21
38
2019-09-21
28
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
8
2019-09-21
8
2019-09-22
2019-09-22
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (106)
2019-09-21
7
2019-09-22
2019-09-21
1
2019-09-22
Chrząszcz Anna
BPK
ARKA (31)
2019-09-21
6
2019-09-21
Cwynar Agnieszka
JKS Szafir
2019-09-21
20
2019-09-21
28
Drozdowska Julia
Atena Ostrzeszów
TANIEC (77)
2019-09-22
2019-09-22
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-21
2019-09-22
Dutka - Horoszko Julia
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
2019-09-21
48
2019-09-21
1
Duziak Kinga
BPK
KORGAN (16)
2019-09-21
5
2019-09-21
Dzikowska Joanna
Amatorks Klub Ujeżdżeniowy Thomson
2019-09-21
59
2019-09-21
52
Frąckowiak Miłosz
KJ WSH Equifirst Przybyszewo
JESTLI (111)
2019-09-21
22
2019-09-21
16
KRIJGER C (112)
2019-09-21
1
2019-09-21
25
Gałka Julia
KJ Arkadia
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2019-09-21
2019-09-21
Glińska Patrycja
bpk
BANKIET (79)
2019-09-22
2019-09-22
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-09-21
4
2019-09-21
1
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2019-09-21
13
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
56
Grzelak Natalia
bpk
2019-09-22
2019-09-22
Hałka Oliwia
KS Arkadia Wielka Lipa
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Jezierska Hanna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-09-21
38
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
Kantarowicz Marcin
KJ Podkówka Team
ELENA (70)
2019-09-22
2019-09-22
KARTAN (90)
2019-09-22
2019-09-22
Kęder Weronika
KJ PODKÓWKA TEAM
KOBRA (40)
2019-09-22
2019-09-22
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2019-09-22
2019-09-22
LUIGI (97)
2019-09-22
2019-09-22
CASIMIR (98)
2019-09-22
2019-09-22
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (52)
2019-09-21
1
150
2019-09-22
Komperda Renata
Podhalańskie St. J Pro Nati
FRAKTAL (39)
2019-09-22
2019-09-22
Kortylewska Paula
Stadnina Koni Dębno
ŁOWCZY (14)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Kostek Laura
bpk
ZANTINO-V (114)
2019-09-22
2019-09-22
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2019-09-22
2019-09-22
Kuczyńska Martyna
Bez Przynależności Klubowej
TOMMY (51)
2019-09-21
1
2019-09-21
9
Kulejewska Sandy
KJ Picador
MONSUN (99)
2019-09-21
47
2019-09-21
19
2019-09-22
2019-09-22
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (17)
2019-09-21
14
2019-09-22
2019-09-21
1
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (100)
2019-09-21
9
2019-09-21
38
Litwin Marta
Niezrzeszony
2019-09-22
2019-09-22
Luty Dominika
bpk
2019-09-21
4
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
1
Maciałek Aleksandra
Stajnia Awista
PALEGRO (67)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Maćkowiak Paulina
BPK
COOKIE (53)
2019-09-21
6
2019-09-21
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
CORD-M (108)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-09-22
2019-09-22
Mężyk Mikołaj
Bpk
FIDEL (72)
2019-09-22
2019-09-21
2
2019-09-22
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (38)
2019-09-21
17
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
22
Milian Ewa
KKJ Wiktoria
SENTENCJA (101)
2019-09-22
2019-09-22
Morsztyn Maja
Kj Kietlów
AVATARA (84)
2019-09-21
1
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
1
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
Nagrodzka Kalina
LKJ Platan Wrocław
KALINKA (47)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
28
2019-09-21
1
Natkaniec Martyna
bpk
2019-09-22
2019-09-22
Paul Jagoda
Bzk
SAMANTA (30)
2019-09-21
1
2019-09-21
10
2019-09-21
7
Piasecka Kinga
Bpk
FIDEL (72)
2019-09-21
9
2019-09-22
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2019-09-21
10
2019-09-21
28
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-09-22
2019-09-22
Poprawska Aleksandra
bpk
DAYTONA (46)
2019-09-22
2019-09-22
Protasiewicz Maja
Klub Jeździecki Victor
DIANA (103)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Radojewska Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
ANLEJ (26)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Różalska Ilona
KJ VOLTA MIŁOCICE
JUNAK (105)
2019-09-21
51
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
Rubiś Izabella
St. 4You KJ Wrocław
DENIRO (57)
2019-09-21
9
2019-09-21
1
Rucińska Zofia
KJ VOLTA
BAZALT (104)
2019-09-21
28
2019-09-21
28
2019-09-22
2019-09-22
Sasiadek Bogna
POL
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Siwek Zuzanna
NIEZRZESZONY
GAL (18)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
49
2019-09-21
22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
38
2019-09-21
28
Skuza Julia
bpk
2019-09-21
13
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (36)
2019-09-21
18
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
38
Stachowicz Aleksandra
LKJ Platan
WEKTOR (56)
2019-09-21
8
2019-09-21
Stańczak Sandra
KJ Pobet
LUNA (59)
2019-09-21
11
2019-09-21
6
2019-09-21
2
100
2019-09-21
4
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet
2019-09-21
5
2019-09-21
2
100
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
TYTAN-P (54)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
38
2019-09-21
1
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
52
2019-09-21
38
Staszak Alicja
BPK
SICILIA (44)
2019-09-21
2019-09-21
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (78)
2019-09-22
2019-09-22
Szatko Jarosław
Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
DAKOTA (83)
2019-09-21
49
2019-09-21
55
Szczawiński Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
COOKIE (53)
2019-09-22
2019-09-22
Szebysty Wiktoria
KJ Volta Miłocice Małe
2019-09-21
12
2019-09-22
2019-09-21
28
2019-09-22
Szewczyk Paulina
JKS „W Siodle”
2019-09-22
Szołdra Nikola
bpk
2019-09-22
2019-09-22
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
UNIQUE (116)
2019-09-22
2019-09-22
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2019-09-21
15
2019-09-21
7
Szymanek Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
4
2019-09-21
KATI-P (115)
2019-09-22
2019-09-22
Teska Jagoda
LKJ Platan
CZESTER (22)
2019-09-21
8
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Teska Maciej
LKJ Platan
BARTEK (23)
2019-09-21
57
2019-09-21
28
2019-09-22
2019-09-22
Till Natalia
SK Kruszyńscy
2019-09-21
10
2019-09-21
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (32)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
ANTONIA (28)
2019-09-21
3
50
2019-09-21
5
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Wasilewski Lukasz
POL
2019-09-21
1
2019-09-21
1
KREKWAWOU (110)
2019-09-21
25
2019-09-21
52
Woźniak Natalia
bpk
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
1
2019-09-21
37
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (76)
2019-09-22
2019-09-22
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
AURA-M (75)
2019-09-22
2019-09-22
Żak Weronika
bpk
2019-09-21
38
2019-09-21
Zatwarnicki Kacper
-
FAROZO (9)
2019-09-21
12
2019-09-21
3
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2019-09-21
1
150
2019-09-21
3
50
2019-09-22
2019-09-21
6
2019-09-22
2019-09-21
25
2019-09-22

Number of Riders: 91

Number of Horses: 107

The sum of prizes: 600.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl