Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 20:36:45
2019-10-25 20:36:45
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 20:34:27
2019-10-25 20:34:27
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:55:38
2019-10-24 14:22:11
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:55:44
2019-10-24 14:21:55
Kamil Skupień ELOKWENCJA M
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 19:55:46
2019-10-24 14:21:47
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 08:27:24
2019-10-24 08:26:53
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 08:26:34
2019-10-24 08:26:16
Martyna Hilla LORD CASTLEMAINE
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
72 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 08:25:47
2019-10-24 08:25:38
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:21:57
2019-10-23 20:10:39
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:08
2019-10-23 18:20:36
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:11
2019-10-23 18:19:46
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:14
2019-10-23 15:55:09
Paulina Piechota FAKIR
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:18
2019-10-23 15:43:30
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:22
2019-10-23 15:43:06
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:25
2019-10-23 13:27:53
Emilia Ploch JUDY
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:29
2019-10-23 12:57:50
Dominik Słodczyk FIRST LAD BH
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:35
2019-10-23 12:52:59
Dominik Słodczyk UTOPIA BS
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:39
2019-10-23 12:49:19
Kamil Skupień ROSSINI
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:43
2019-10-23 12:06:36
Natalia Szymczak WICHAWA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 20:32:28
2019-10-23 12:06:01
Natalia Szymczak DŻAGIRRA
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:49
2019-10-23 12:05:34
Karolina Kulig JUNIRRA
  • 2x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:52
2019-10-23 12:04:46
Martyna Rydz MILWIA
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:16:57
2019-10-23 11:57:13
Dominik Słodczyk QUICKY B Z
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:17:01
2019-10-23 11:56:41
Angelika Kucias SCARTO
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:17:05
2019-10-23 10:52:59
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:17:08
2019-10-23 10:49:49
Katarzyna Baherycz SARA SL
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:17:12
2019-10-23 10:28:39
Iga Tokarska EINSTEIN
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:17:15
2019-10-23 09:46:53
Karolina Fałat BONUS CANNABIS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 15:12:19
2019-10-22 21:40:15
Aleksandra Walkowicz DELTA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 06:41:33
2019-10-22 21:16:40
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 06:41:36
2019-10-22 20:15:02
Jan Stępień ROTTEN ROW
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:17:21
2019-10-22 20:04:04
Marta Wojtas SORDISSA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 06:41:41
2019-10-22 19:49:30
Dominika Trześniewska PASJA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 06:41:43
2019-10-22 19:11:44
Oliwia Kostyra STAR
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:20:09
2019-10-22 16:31:38
Judyta Brzoska FANTAZJA
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 17:20:10
2019-10-22 16:31:17
Amelia Kapica DORA
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 15:09:00
2019-10-22 14:59:53
Remigiusz Romanow WALKIRIA - H
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 15:09:01
2019-10-22 14:48:04
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:01:06
2019-10-22 14:34:48
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 15:09:04
2019-10-22 14:24:03
Maja Wojciechowska BAJKOWY KSIAŻĘ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 15:09:05
2019-10-22 14:22:59
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:43:08
2019-10-22 09:55:25
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 10:43:09
2019-10-22 09:55:10
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:13
2019-10-22 08:35:57
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 2x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:14
2019-10-22 07:51:20
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:15
2019-10-22 06:58:51
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:16
2019-10-21 19:54:39
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:17
2019-10-21 19:54:11
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:19
2019-10-21 19:50:50
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 16:09:09
2019-10-21 15:06:55
Magdalena Wójcik ZULUS
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 16:09:11
2019-10-21 09:18:45
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 00:49:20
2019-10-20 22:03:25
Michalina Czarkowska VOSSIE
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:22:53
2019-10-20 08:31:01
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 09:22:55
2019-10-20 08:25:40
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:31:58
2019-10-19 22:15:23
Patrycja Kotulla KALINKA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:32:02
2019-10-19 22:10:53
Dominika Frydel NANTANA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:32:04
2019-10-19 22:10:38
Anastazja Frydel WICON
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:32:08
2019-10-19 16:04:01
Emila Kłyk HALIK
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:32:10
2019-10-19 14:22:22
Kinga Szymańska KALIBR
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-19 08:07:23
2019-10-19 07:55:43
Weronika Szadach CHILLI GIRL
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:33:54
2019-10-17 10:48:00
Marta Klicińska WALLIS
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:33:55
2019-10-17 08:34:10
Eliza Wachułka LIBELLO-STAR
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:47
2019-10-16 20:51:00
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:49
2019-10-16 20:47:19
Joanna Włodarz PANDORA
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:50
2019-10-16 20:46:56
Kaja Fiedeń EMAR
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:52
2019-10-16 20:46:13
Przemysław Czekaj CURLEY SUE
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:53
2019-10-16 20:45:49
Przemysław Czekaj JUBILANT
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:56
2019-10-16 20:44:48
Roksana Cieślik DALTON
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 08:06:58
2019-10-16 18:42:24
Patrycja Bazyli WITASHA
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 07:31:12
2019-10-15 07:30:59
Maja Tarnawska WALLIS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:55:46
2019-10-14 12:07:29
Wiktoria Pikos FLORYDA
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:55:53
2019-10-14 12:05:40
Monika Kluczny FLORYDA
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 13:56:08
2019-10-14 09:31:03
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:23:00
2019-10-11 18:25:55
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 08:03:12
2019-10-09 21:29:02
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 15:15:51
2019-10-08 23:21:16
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 15:15:53
2019-10-08 21:45:23
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269,5
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-09 15:15:54
2019-10-08 21:29:04
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 4R/LL/LL dokładności art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:33:57
2019-10-08 21:14:34
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
2. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (J.)
28488/17
3. Bazyli Patrycja Lkj Ostroga Opole
2002 (J.)
brak
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Brzoska Judyta HiPPo Sports Team
2008 (Mł.)
Brak
6. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
7. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
8. Czarkowska Michalina KJ Royal
2009 (Mł.)
O053206
9. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
10. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
11. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
12. Fałat Karolina JKS SALTANDO
2006 (JM.)
-
13. Fiedeń Kaja bpk
2008 (Mł.)
O055482
14. Frydel Anastazja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
15. Frydel Dominika Bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
16. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
17. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
18. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
19. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
20. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
21. Kapica Amelia HiPPo Sports Team
2008 (Mł.)
Brak
22. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
23. Kleinert Sebastian Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
S
O053982
24. Klicińska Marta LKJ Ostroga Opole
2007 (JM.)
brak
25. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
26. Kluczny Monika Brak
2000 (MJ.)
Brak
27. Kłyk Emila niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
28. Kostyra Oliwia Bpk
2006 (JM.)
Brak
29. Kotulla Patrycja Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
Brak
30. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
31. Kulig Karolina LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
brak
32. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
33. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
34. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
35. Piechota Paulina LKJ Ostroga Opole
2006 (JM.)
0000000
36. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
37. Pikos Wiktoria Brak
2009 (Mł.)
Brak
38. Ploch Emilia Bpk
2005 (JM.)
brak
39. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
40. Romanow Remigiusz Stajnia Zdybowisko
Brak
41. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
42. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
43. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
44. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
45. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
46. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
47. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O050109
48. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
49. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
50. Stępień Jan 19 Pułk Ułanów Wołyńskich
brak
51. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
52. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
53. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
54. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (MJ.)
O047695
55. Tarnawska Maja LKJ Ostroga Opole
2001 (J.)
brak
56. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
57. Trześniewska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
58. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
59. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
60. Wachułka Eliza Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2008 (Mł.)
Brak
61. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
62. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
O042447
63. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
64. Wójcik Magdalena bp
1999 (MJ.)
O024503
65. Wojtas Marta LKJ Ostroga
2005 (JM.)
brak
66. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
67. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
68. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ARTEMIDA BH Wielkopolsk POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
2.

47

BAJKOWY KSIAŻĘ Kuc Feliński POL 2014 Wałach srokata/kuc:135 F: Wicher
M: Bajka
Brak 616013670099114
3.

15

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
4.

79

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
5.

74

BONUS CANNABIS Typ Km POL 2012 Wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
K026271 616999540122112
6.

33

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000
7.

7

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
8.

22

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
9.

56

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951
10.

85

Carlos Else F:
M:
11.

38

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
12.

6

CHILLI GIRL Mały Koń POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:Brak F: Srebrny Rumak
M: Good Choice
Brak 616013690050615
13.

39

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K025238
14.

20

CURLEY SUE Niem. Sport. GER 2014 Klacz kasztanowata/175 F: Champion /
M: Ladys King / La Le Lu
K026366 456560525814
15.

71

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
16.

48

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
17.

46

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
K027185
18.

51

DELTA SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Lumpi
M: Dystynkcja II
Brak Brak
19.

50

DORA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
brak
20.

66

DŻAGIRRA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/170 F: Irches
M: Dżaga
K026905
21.

60

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
K025762 616009690058514
22.

73

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
23.

11

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K027790 616008540032112
24.

13

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
25.

19

EMAR SP POL 2004 Wałach kasztanowata/164 F: Maram / Aram
M: Ethel / Luron
K010301 616009530412004
26.

36

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
K016857
27.

41

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
28.

1

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
None None
29.

58

FAKIR KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:110 F: Fikus
M: Rita
00000 POL 013 61 00930 06
30.

49

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
31.

42

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
brak 616007610154310
32.

62

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
K027041 528003201008551
33.

14

FLORYDA Małopolska POL 2007 Klacz siwa F: Fis
M: Finlandia
KO13178 POL 006590181607
34.

30

HALIK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/ok. 160 F: nn
M: nn
brak
35.

52

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
brak brak
36.

21

JUBILANT KWPN POL 2014 Wałach siwa/168 F: E-star
M: Zodilla
K027783
37.

61

JUDY Gypsy Cob POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
Brak
38.

67

JUNIRRA Małopolska POL 2014 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Junida
K026904
39.

31

KALIBR Shagya Arab POL 2008 Wałach siwa/156 F: Dahoman I-Cz
M: Kala CZ-SH-A
Brak 203 007 287827608
40.

27

KALINKA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Kurant
M: Gama
Brak POL007610020905
41.

77

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K024793 372003000121178
42.

26

LIBELLO-STAR Hanowerska POL 2004 Wałach kasztanowata/155 F: LITAS-STAR
M: AMAZONE
BRAK DE431316723804
43.

78

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
K024246
44.

32

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
brak
45.

57

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
46.

76

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
K013169 POL009690043902
47.

68

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
48.

28

NANTANA Haflinger POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:147 F: Antares
M: Nostalgie
Brak De 434340165014
49.

9

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
50.

18

PANDORA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Alcatraz
M: Pozytywka
K028426 brak
51.

54

PASJA Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: LORD ODER I
M: PIRNA
brak POL732010036309
52.

12

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
brak POL007610010805
53.

69

QUICKY B Z - POL 2013 Wałach gniada/- F: -
M: -
K025038
54.

17

QUINTUS 93 Holsztyn POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar
M: Grande Nation
brak brak
55.

37

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
K020900 616 007 61 00650 11
56.

59

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
K020445 X
57.

64

ROSSINI XX POL 2011 Wałach kasztanowata/172 F: Belenus
M: Ruby Polonia
K024353 00000
58.

53

ROTTEN ROW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.05.2011 Wałach gniada/170 F: Wizjoner
M: Raketta
brak 61600969018211
59.

72

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
60.

70

SCARTO SP POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
61.

44

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
62.

8

SORDISSA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/170 F: Sword
M: Sodrza
brak
63.

55

STAR Tinker POL 2012 Klacz kara/167 F: NN
M: NN
Brak 826069000175501
64.

81

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
65.

10

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
66.

43

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
67.

84

VERONA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Iphino
M: Vincenza
K026767 POL009670106808
68.

83

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
K020912
69.

34

VOSSIE KUC NED 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
K026681 Brak
70.

45

WALKIRIA - H SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone z
M: Wenus
Brak
71.

16

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160 F: Sword
M: Walkiria
brak
72.

25

WALLIS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/159 F: Sword
M: Walkiria
brak 616009690136909
73.

65

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
K023446 616006690057613
74.

29

WICON Haflinger POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Wintersturm
M: Monique
Brak De 434340175014
75.

24

WITASHA Małopolska POL 2014-03-24 Klacz gniada/160 F: Wiwat
M: II Rasha
brak
76.

35

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
K010844 616009670007999
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
SARA SL (72)
2019-10-26
10
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (42)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Bazyli Patrycja
Lkj Ostroga Opole
WITASHA (24)
2019-10-26
2019-10-26
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Brzoska Judyta
HiPPo Sports Team
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-10-26
1
2019-10-26
14
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-10-26
2
100
2019-10-26
Czarkowska Michalina
KJ Royal
VOSSIE (34)
2019-10-26
Czartoryska Kamila
Brak
2019-10-26
1
150
2019-10-26
2019-10-26
15
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-10-26
4
2019-10-26
2
250
2019-10-26
2019-10-26
19
2019-10-26
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (60)
2019-10-26
Fałat Karolina
JKS SALTANDO
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Fiedeń Kaja
bpk
EMAR (19)
2019-10-26
4
2019-10-26
Frydel Anastazja
Bez przynależności klubowej
WICON (29)
2019-10-26
15
2019-10-26
10
Frydel Dominika
Bez przynależności klubowej
NANTANA (28)
2019-10-26
10
2019-10-26
13
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (37)
2019-10-26
15
2019-10-26
1
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (13)
2019-10-26
19
2019-10-26
13
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (84)
2019-10-26
15
2019-10-26
12
2019-10-26
Hilla Martyna
KJ Okoły
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
10
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26
11
BARSONY (79)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-10-26
5
2019-10-26
3
75
Kapica Amelia
HiPPo Sports Team
DORA (50)
2019-10-26
9
2019-10-26
1
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (52)
2019-10-26
1
2019-10-26
9
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
BRENDA (33)
2019-10-26
1
Klicińska Marta
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (25)
2019-10-26
1
2019-10-26
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (12)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Kluczny Monika
Brak
FLORYDA (14)
2019-10-26
16
Kłyk Emila
niezrzeszona
HALIK (30)
2019-10-26
1
2019-10-26
15
Kostyra Oliwia
Bpk
STAR (55)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Kotulla Patrycja
Bez przynależności klubowej
KALINKA (27)
2019-10-26
2019-10-26
13
2019-10-26
1
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
SCARTO (70)
2019-10-26
2
150
2019-10-26
12
Kulig Karolina
LKJ OLIMP Prudnik
JUNIRRA (67)
2019-10-26
2019-10-26
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (46)
2019-10-26
2019-10-26
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
2019-10-26
13
2019-10-26
9
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2019-10-26
6
2019-10-26
4
Piechota Paulina
LKJ Ostroga Opole
FAKIR (58)
2019-10-26
1
2019-10-26
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-26
8
2019-10-26
5
2019-10-26
8
2019-10-26
5
Pikos Wiktoria
Brak
FLORYDA (14)
2019-10-26
17
Ploch Emilia
Bpk
JUDY (61)
2019-10-26
13
2019-10-26
13
Polednia Henryk
bpk
2019-10-26
Romanow Remigiusz
Stajnia Zdybowisko
2019-10-26
18
2019-10-26
18
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
MILWIA (68)
2019-10-26
2019-10-26
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (76)
2019-10-26
6
2019-10-26
Skupień Kamil
LKJ Moszna
ROSSINI (64)
2019-10-26
2019-10-26
7
Słodczyk Dominik
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-10-26
4
2019-10-26
9
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2019-10-26
3
100
2019-10-26
1
300
2019-10-26
1
200
2019-10-26
1
250
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-10-26
10
2019-10-26
7
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (11)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2019-10-26
2
200
2019-10-26
6
2019-10-26
7
2019-10-26
3
175
Stawińska Kamila
None
2019-10-26
1
2019-10-26
1
2019-10-26
Stępień Jan
19 Pułk Ułanów Wołyńskich
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Szadach Weronika
bpk
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (7)
2019-10-26
9
Szymańska Kinga
bpk
KALIBR (31)
2019-10-26
14
2019-10-26
2019-10-26
19
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (65)
2019-10-26
18
2019-10-26
6
2019-10-26
2019-10-26
15
Tarnawska Maja
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (16)
2019-10-26
2019-10-26
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (71)
2019-10-26
7
2019-10-26
14
2019-10-26
11
2019-10-26
8
Trześniewska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
PASJA (54)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (48)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-10-26
17
2019-10-26
5
Wachułka Eliza
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-10-26
1
2019-10-26
Walkowicz Aleksandra
BPK
DELTA (51)
2019-10-26
1
2019-10-26
17
Włodarz Joanna
bpk
PANDORA (18)
2019-10-26
1
2019-10-26
15
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-10-26
2019-10-26
1
Wójcik Magdalena
bp
ZULUS (35)
2019-10-26
3
50
2019-10-26
Wojtas Marta
LKJ Ostroga
2019-10-26
1
2019-10-26
13
Wolańska Klaudia
KJ Hipologia Morów
LOZANO (32)
2019-10-26
1
2019-10-26
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (41)
2019-10-26
18
2019-10-26
8
Zawadzka Emilia
Bpk
2019-10-26
1
2019-10-26
2019-10-26

Number of Riders: 68

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 2 000.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl