Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
KJ Partynice, 03.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 19:08:03
2019-11-02 19:08:03
Vitalii Charadnik SANDMAN
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 18:49:00
2019-11-02 18:49:00
Anna Walkiewicz KORSYKA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
163 ENTRY ACCEPTED 2019-11-02 18:46:48
2019-11-02 18:46:48
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
162 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:51:53
2019-11-01 17:27:37
Justyna Staniewska SILVIO SON 56
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:51:55
2019-11-01 17:26:44
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:18:55
2019-11-01 17:18:45
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:18:58
2019-11-01 17:16:44
Magdalena Kopańska LEGOLAS
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:00
2019-11-01 17:13:05
Adalia Gadomska IMPET
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:02
2019-11-01 17:06:57
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:04
2019-11-01 17:06:08
Anna Bogucka FIDEL
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:05
2019-11-01 17:01:22
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
154 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:07
2019-11-01 16:43:58
Anna Bondziul TARANTINO
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
153 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:09
2019-11-01 14:38:30
Julia Brocka COLLIEN
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:11
2019-11-01 14:34:22
Zuzanna Hądzlik LARY
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
151 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:14
2019-11-01 14:33:26
Martyna Derengowska TOFFI
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:16
2019-11-01 14:15:08
Anna Walkiewicz KORSYKA
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
149 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:18
2019-11-01 14:14:40
Tomasz Kuczerawy RLG CORNETTA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 17:19:19
2019-11-01 14:13:56
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:10:22
2019-11-01 09:30:51
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 07:42:56
2019-11-01 07:08:53
Bartłomiej Rogaczewski KŁOS
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 07:42:57
2019-11-01 07:08:07
Oliwia Aleksandra Popławska FORNARINA MS
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 02:35:06
2019-10-31 23:58:03
Weronika Lucińska JASS
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 02:35:15
2019-10-31 22:11:14
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 02:35:07
2019-10-31 21:40:09
Michalina Reszka BARBI
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 02:35:09
2019-10-31 21:39:44
Lilianna Reszka STOKRTOKA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 02:35:14
2019-10-31 21:23:03
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:54:15
2019-10-31 20:47:36
Artur Moksiewicz ZANDO M
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:41:25
2019-10-31 20:41:11
Joanna Pociecha-Ochab JAGUAR R-E
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:05:06
2019-10-31 20:40:48
Joanna Pociecha-Ochab ACCORN
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:34:48
2019-10-31 20:33:19
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:34:55
2019-10-31 20:32:21
Joanna Dzikowska SUNSHINE
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:26:20
2019-10-31 20:01:12
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:26:17
2019-10-31 19:25:53
Aleksandra Stachowicz WEKTOR
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:26:09
2019-10-31 19:07:57
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:40:12
2019-10-31 18:59:45
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:40:03
2019-10-31 18:59:16
Matylda Dubiniak GULIWER
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:39:56
2019-10-31 18:58:41
Matylda Dubiniak ESKADA R
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 20:25:15
2019-10-31 18:21:26
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 16:55:48
2019-10-31 16:55:48
Maja Protasiewicz DIANA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 16:51:54
2019-10-31 16:51:54
Agnieszka Luksa BARACK
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 16:51:00
2019-10-31 16:51:00
Aleksandra Kozak TERCET
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 16:50:06
2019-10-31 16:50:06
Magdalena Kolbusz FLAVIO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 16:41:38
2019-10-31 16:41:38
Izabella Rubiś DENIRO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 16:19:22
2019-10-31 11:05:43
Marta Witos JUMPER MK
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 21:14:30
2019-10-30 21:46:25
Iga Tokarska EINSTEIN
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 06:58:42
2019-10-30 21:45:36
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:06:57
2019-10-30 21:29:09
Aleksandra Leszczyńska PAVAROTTI
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 21:12:40
2019-10-30 21:11:23
Anna Magierska CALTICO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 21:12:42
2019-10-30 21:09:12
Julia Bazan ZIZI
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:15:14
2019-10-30 20:35:43
Jagoda Teska CZESTER
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 21:12:46
2019-10-30 19:25:48
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 21:12:48
2019-10-30 19:05:39
Mikołaj Kownacki CASKANO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:43:41
2019-10-30 16:43:41
Julia Sikorska ESTEBAN
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:42:28
2019-10-30 16:42:28
Wiktoria Synowiec IGOR
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:41:21
2019-10-30 16:41:21
Weronika Morawska PENTAGON - K
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:39:58
2019-10-30 16:39:58
Maja Turoń MODEO
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:38:21
2019-10-30 16:38:21
Jakub Hanasiewicz MODEO
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:36:33
2019-10-30 16:36:33
Sara Golach HEROINA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:35:11
2019-10-30 16:35:11
Weronika Mucha MUZKA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:34:20
2019-10-30 16:34:20
Bianka Dąbrowska MIDAS
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:32:35
2019-10-30 16:15:17
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 16:32:36
2019-10-30 16:04:33
Aleksandra Matejczuk APEJRON
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:22:30
2019-10-30 14:18:06
Magdalena Matuszewska QUITE LASSY
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:21:37
2019-10-30 14:17:30
Magdalena Matuszewska CAMPINO 467
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 11:39:43
2019-10-30 11:39:06
Milena Barczyk HORNSUND
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 09:11:29
2019-10-30 11:35:09
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:17:20
2019-10-30 09:24:34
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:20:19
2019-10-30 09:23:30
Zofia Rucińska BAZALT
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:18:45
2019-10-30 09:22:54
Julia Liebenthal BRETANIA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:20:25
2019-10-30 09:19:16
Anna Zabuska ANAKA
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:18:06
2019-10-30 09:18:13
Maja Chruszcz WISSA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:19:51
2019-10-30 09:17:24
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:15:01
2019-10-30 09:14:52
Wisława Wanat ANAKA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:14:33
2019-10-30 09:14:18
Wiktoria Rzeszowska ANAKA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:13:23
2019-10-30 09:11:01
Karolina Karamitopulos APEJRON
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 09:13:24
2019-10-30 09:10:20
Laura Grzesiak APEJRON
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:26:51
2019-10-30 06:37:04
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 2x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 07:26:52
2019-10-30 06:36:44
Vitalii Charadnik NABAB DE COKOT
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:27:47
2019-10-29 23:02:03
Katarzyna Piszczatowska-Hołub CENTILLE S
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 12:58:13
2019-10-29 21:26:04
Iga Tokarska CASALL AZZURRO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:27:57
2019-10-29 21:24:35
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-31 21:14:37
2019-10-29 21:24:19
Zofia Kubacka ACROBAT
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:28:05
2019-10-29 19:30:04
Joanna Trojnar VICKY CRISTINA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:28:08
2019-10-29 19:29:46
Natalia Kozołup VICKY CRISTINA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:28:12
2019-10-29 19:29:17
Małgorzata Kruszniewicz TWIST
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:28:16
2019-10-29 19:28:55
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:28:19
2019-10-29 19:28:29
Weronika Guszpil MAGNAT
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-10-30 00:28:24
2019-10-29 19:27:33
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 18:13:01
2019-10-29 16:20:55
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 15:03:34
2019-10-29 12:35:34
Kseniya Kavaliova ALUETTE
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 15:03:36
2019-10-29 12:34:39
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 15:03:37
2019-10-29 12:34:18
Artsiom Piroh BEL DE JOUR
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 08:00:39
2019-10-29 06:28:35
Agata Stasiak WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:20:54
2019-10-28 22:09:30
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-10-29 05:34:33
2019-10-28 21:57:10
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:46:38
2019-10-28 20:37:00
Agata Marczak CICERO
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:46:41
2019-10-28 20:36:24
Rafał Grzesiak CHAMAN CORD
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:05:56
2019-10-28 20:35:15
Tomasz Gałczyński NIKOZJA
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:06:24
2019-10-28 20:34:30
Tomasz Gałczyński SZALONY CHE
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:36:01
2019-10-28 19:05:39
Tomasz Klein COLETTO
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:14:09
2019-10-28 16:49:15
Hanna Kunecka LE DARCO VAN LA ROCHE II
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:36:03
2019-10-28 14:09:47
Tomasz Klein USTINA
  • 2x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:36:05
2019-10-28 14:09:27
Olaf Klein CASIMIR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:36:06
2019-10-28 14:08:31
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 2x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:36:07
2019-10-28 11:57:37
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-28 20:36:09
2019-10-28 11:57:02
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 20:10:19
2019-10-27 19:54:31
Karolina Kuwik ATAMAN
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:13:36
2019-10-27 12:29:11
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:14:42
2019-10-27 07:30:27
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:07
2019-10-27 00:02:09
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:10
2019-10-26 23:59:35
Nayon Lee KING
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:16
2019-10-26 23:58:12
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:26
2019-10-26 23:55:15
Alicja Poniatowska GINA
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:27
2019-10-26 23:54:09
Alicja Poniatowska TERCJA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:32
2019-10-26 23:51:58
Milena Kolawa NIKI
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:16:05
2019-10-26 23:50:02
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:16:34
2019-10-26 23:49:15
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:38
2019-10-26 21:06:29
Julia Śnieżek PA LADY - P
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-27 16:53:41
2019-10-26 15:36:58
Żaneta Jerzyk NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:23:20
2019-10-26 08:06:08
Filip Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 08:38:00
2019-10-26 08:05:41
Patryk Skrzyczyński JOUNG BOY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:23:47
2019-10-26 08:05:16
Jarosław Skrzyczyński INTRYGA
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:24:21
2019-10-26 08:04:54
Jarosław Skrzyczyński GINGERBREAD RED WINE Z
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:24:53
2019-10-26 08:04:28
Jarosław Skrzyczyński ANTONIO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:25:17
2019-10-26 08:03:49
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:26:05
2019-10-26 08:03:23
Jarosław Skrzyczyński PAGANINI
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-26 08:38:09
2019-10-26 07:46:14
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-25 06:01:13
2019-10-24 23:37:16
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 20:25:38
2019-10-24 20:22:36
Julia Nowowiejska DUSTIN
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-24 08:25:15
2019-10-24 07:38:31
Laura Kostek ZANTINO-V
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:01:47
2019-10-23 18:16:53
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:03:01
2019-10-23 18:14:30
Maria Krzywda COSTARICA
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:15:27
2019-10-23 18:14:00
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:00:14
2019-10-23 18:13:34
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:15:32
2019-10-23 18:13:06
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:15:35
2019-10-23 18:12:31
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 19:15:48
2019-10-23 09:17:00
Marta Echaust EMIKA
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 15:09:18
2019-10-22 12:24:58
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 15:09:19
2019-10-22 12:24:42
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:03:55
2019-10-21 20:48:26
Zosia Handke LIZAK
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:03:57
2019-10-21 19:49:28
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:03:58
2019-10-21 19:48:49
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-22 09:04:00
2019-10-21 19:40:58
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 16:09:01
2019-10-21 07:24:50
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-21 00:49:40
2019-10-20 18:50:19
Sara Bętkowska BRUDITO
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:31:29
2019-10-19 17:27:54
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-20 07:31:32
2019-10-19 13:00:33
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-18 19:21:41
2019-10-18 09:48:06
Ewa Rosiak PIN W
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:03:50
2019-10-18 08:13:05
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-01 18:04:25
2019-10-18 08:12:25
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:37:54
2019-10-17 09:06:06
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-17 20:37:56
2019-10-17 09:05:20
Kinga Duziak KORGAN
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-10-23 20:19:25
2019-10-15 09:56:31
Marcin Łućko TRYUMF
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-15 07:29:00
2019-10-14 21:42:12
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:43:06
2019-10-14 09:40:34
Dominika Luty ŁOBEZ
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:43:20
2019-10-14 09:39:53
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:43:23
2019-10-14 09:38:08
Dominika Luty C.ELQUADOR CAVALO Z
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 19:44:06
2019-10-14 09:34:24
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:22:13
2019-10-13 23:21:04
Aleksandra Świętochowska SZALIM
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:22:17
2019-10-13 23:20:38
Aleksandra Świętochowska JURADO ARW
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:22:21
2019-10-13 14:02:01
Magdalena Filiks PRINCESA K
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:22:31
2019-10-12 20:08:12
Dominika Zając SAKAR
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:22:33
2019-10-12 20:07:46
Zofia Głośnicka BUNIO
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 07:22:36
2019-10-12 20:06:12
Marcela Baczyńska PRYMUS
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-10-10 08:02:56
2019-10-09 19:32:17
Martyna Baran BLUE BERRY
  • 2x 3/LL/80/90 tregionalny dokładnści art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Baczyńska Marcela BPK
2006 (JM.)
brak
3. Baran Martyna brak
2004 (JM.)
O052370
4. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
5. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
6. Bętkowska Sara Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O039226
7. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
8. Bogucka Anna Bpk
S
Brak
9. Brocka Julia UKJ Leśny Dwór Pakówka
2000 (MJ.)
brak
10. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
11. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
12. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
13. Dąbrowska Bianka bp
2007 (JM.)
brak
14. Derengowska Martyna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2004 (JM.)
O048511
15. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
16. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
17. Duziak Kinga BPK
2004 (JM.)
brak
18. Dzikowska Joanna Amatorks Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O019815
19. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
O047295
20. Filiks Magdalena KJ Pawlak Equestrian Wrocław
S
O012839
21. Gadomska Adalia BPK
2008 (Mł.)
Brak
22. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
23. Głośnicka Zofia BPK
2008 (Mł.)
brak
24. Golach Sara bp
2009 (Mł.)
brak
25. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
26. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
27. Grzesiak Laura bpk
2005 (JM.)
brak
28. Grzesiak Rafał Bpk
S
Brak
29. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
30. Hądzlik Zuzanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2005 (JM.)
O040033
31. Handke Zosia Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2009 (Mł.)
Brak
32. Hodera Marcelina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O027542
33. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
34. Hudzik Witold bpk
S
O039362
35. Jerzyk Żaneta LKJ Ostroga Opole
S
O034007
36. Karamitopulos Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
37. Kavaliova Kseniya KJ Okoły
1999 (MJ.)
O045438
38. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
39. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
40. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
41. Klimek Paulina JKS w Jaroszówce
2009 (Mł.)
O052417
42. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
43. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
44. Kolbusz Magdalena Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
S
O028055
45. Kopańska Magdalena Bpk
2008 (Mł.)
Brak
46. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
47. Kostek Laura bpk
2000 (MJ.)
O030695
48. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
S
O023859
49. Kozak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
brak
50. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
51. Kozołup Natalia Bpk
2004 (JM.)
O046183
52. Kruszniewicz Małgorzata JKS Jaroszówka
S
O052416
53. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
54. Krzywda Maria LKS Stragona
2006 (JM.)
O054321
55. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
56. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
57. Kuczyńska Martyna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
58. Kulejewska Sandy KJ Picador
S
O021864
59. Kunecka Hanna bpk
2003 (J.)
O040864
60. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (J.)
O039250
61. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O053304
62. Leszczyńska Aleksandra Kj JumpingTeam Brynica
2005 (JM.)
O045607
63. Liebenthal Julia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O053736
64. Lucińska Weronika LKJ Platan
S
O007711
65. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
66. Luty Dominika bpk
S
O003979
67. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
O046434
68. Łućko Marcin Klub Jeździecki Amazonka
S
O053744
69. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
70. Magierska Anna Klub Jeździecki Picador
O032333
71. Marczak Agata Bpk
2008 (Mł.)
O053563
72. Matejczuk Aleksandra bpk
2005 (JM.)
bpk
73. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
74. Mężyk Mikołaj Bpk
2004 (JM.)
Brak
75. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
76. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
77. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
S
O024354
78. Morawska Weronika bpk
2003 (J.)
brak
79. Mucha Weronika bp
2008 (Mł.)
brak
80. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
81. Nowowiejska Julia OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O049494
82. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
83. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
84. Piroh Artsiom KJ Okoły
S
O045439
85. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (JM.)
O042155
86. Piszczatowska-Hołub Katarzyna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O000509
87. Płuciennik Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
88. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
brak
89. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
90. Popławska Oliwia Aleksandra KJ Dworzysko
2007 (JM.)
Brak
91. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (J.)
O046435
92. Protasiewicz Maja Klub Jeździecki Victor
2004 (JM.)
O042797
93. Reszka Lilianna Brak
2004 (JM.)
Brak
94. Reszka Michalina brak
S
brak
95. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
S
O013279
96. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
97. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
98. Rucińska Zofia KJ VOLTA
2007 (JM.)
O054742
99. Rzeszowska Wiktoria bpk
1999 (MJ.)
brak
100. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
101. Sikorska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
102. Skrzyczyński Filip Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054042
103. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
104. Skrzyczyński Patryk Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
2007 (JM.)
O054043
105. Skuza Julia Bpk
2005 (JM.)
Brak
106. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
107. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
108. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (J.)
O038103
109. Staniewska Justyna JKS Jaroszówka
2001 (J.)
O038103
110. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
111. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O002750
112. Synowiec Wiktoria bpk
2005 (JM.)
brak
113. Szatko Jarosław Amatorski Klub Ujeżdżeniowy Thomson
S
O048122
114. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA MIŁOCICE
2004 (JM.)
O043986
115. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
116. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
117. Teska Jagoda LKJ Platan
S
O055899
118. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
119. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
120. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
121. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
122. Trojnar Joanna Bpk
2004 (JM.)
Brak
123. Turoń Maja bp
2009 (Mł.)
nn
124. Walkiewicz Anna KS Gillmaier
2003 (J.)
brak
125. Wanat Wisława bpk
2006 (JM.)
brak
126. Warmus Dominika Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
1999 (MJ.)
O033674
127. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
128. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
129. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
2005 (JM.)
O045580
130. Witos Marta Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
S
LZPZJ/1832/18
131. Zabuska Anna bpk
S
brak
132. Zając Dominika Brak
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

141

ACCORN SP POL 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Guffi /
M: Alysha H / Acord II
brak 616009670094013
2.

98

ACROBAT Hanowerska POL 2003 Wałach gniada/172 F: Acorado
M: Robina
K008355 POL40414
3.

90

ALUETTE SP POL 2012 Mare bay/155 F: NN
M: NN
K027744 616999690061512
4.

107

ANAKA SP POL 2002 Wałach skarogniada/165 F: Sanskryt
M: Amantka
brak
5.

38

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
6.

60

ANTONIO HAN POL 2014 Wałach siwa/174 F: Action Breaker
M: Agonara
K028498 DE431319615814
7.

106

APEJRON SP POL 2003 Wałach skarogniada/172 F: Sanskryt
M: Amantka
brak 616009670134803
8.

159

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
9.

76

ATAMAN SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Hewen / Druh
M: Agawa / Arak I
K013800 POl009610062006
10.

63

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
K024791 616007670025610
11.

47

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
12.

140

BARACK Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Ogier gniada/166 F: BIG STAR JR K Z
M: ANUK
0 0
13.

153

BARBI SP POL 2014 Klacz gniada/158 F: Eger Maestoso-86
M: Mano
brak HUN K BS140300000
14.

61

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Koblenz - W Van,t Merelshest / Nabab De Reve
M: Bowinnie Z / Balougran
K024874 DE427270198814
15.

65

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
K016855 007611155804
16.

112

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/168 F: Mabant/
M: Balanga/
K014614
17.

92

BEL DE JOUR SP POL 2010 Mare bay/180 F: Candiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K021656 616009690142810 105QO56
18.

91

BIG SPENDER Z ZANG NED 2013 Wałach gniada F: Big Star JR K Z / Big Star
M: Cheela / Chin Chin
K023405 056015Z55732713
19.

97

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach kara F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
K011196 5280030600283
20.

11

BLUE BERRY SP POL 2012 Klacz skarogniada/172 F: NN
M: NN
K027669 616 999 67 01191 12
21.

147

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
22.

110

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
K012503 11782
23.

35

BRUDITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Ogier siwa/160 F: Corvallo
M: B-Pilotta
BRAK 616
24.

16

BUNIO KUC POL 2012 Wałach tarantowata/kuc:105 F: NN
M: NN
brak 616999670121712
25.

24

C.ELQUADOR CAVALO Z ZANG POL 2015 Ogier siwa/170 F: Cavalo Z /
M: Emma / Bajou Du Rouet
K027361 056015255739115
26.

124

CALTICO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: xx
M: xx
brak
27.

116

CAMPINO 467 WESTF POL 2009 Wałach gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Kampina De Acord / Acord II
K020050 DE441411197109 104PL75
28.

96

CASALL AZZURRO Holsztyńska GER 2014 Wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 Brak
29.

82

CASIMIR Oldenburg GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
Brak Brak
30.

128

CASKANO HOL POL 2015 Wałach siwa/172 F: Casalito /
M: Veltin / Askano
K028057 DE421000528815
31.

144

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
32.

94

CENTILLE S SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K019156 616009520037510
33.

42

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada F: Czarownik
M: Celebra
K026192
34.

87

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Chaman
M: Cyrkonia/Turbud Quirinus
K027124 .
35.

56

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
36.

86

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
37.

79

COLETTO Oldenburg GER 2013 Wałach siwa/162 F: Cola Zero
M: Carnetta
Brak Brak
38.

165

COLLIEN MEKL GER 2006 Klacz gniada F: Collini / Contender
M: Gran Gloria / Grand Amour
K023834 DE427270498906
39.

45

COSTARICA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Etos
M: Crispa
K019126 009610085007
40.

126

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
K022234 616007610044911
41.

148

DAKOTA SP POL 2010 Klacz gniada/167 F: World Star 4 /
M: Dafnia / Kwartet
K027126 616009610043410
42.

131

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
43.

8

DARLING Z Z POL 2010 Wałach gniada/170 F: Diamant Z
M: Nimf Z
K020558 brak
44.

48

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
K010693 616006540070305
45.

127

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
K027947 528003000807122
46.

133

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
K022576 POL080000005625
47.

155

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
48.

143

DIANA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/150 F: Gracus
M: Delicja
K027080 0065902721
49.

108

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
50.

55

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada/173 cm F: Lucky Lord-Loxgraff II
M: Domena
K024849
51.

130

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
52.

114

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
K025011 POL 007 60 03257 07
53.

53

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
54.

150

ESCADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
BRAK
55.

123

ESTABAN SP POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Everybody's Darling / Escudo I
K019232 616009670063913
56.

163

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Amarant
M: Finlandia
Brak
57.

138

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
K021004 POL 009670074207
58.

158

FORNARINA MS Kuc Feliński POL 2013 Klacz siwa/kuc:137 F: Mielno
M: Forda
616013580213413
59.

83

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
K027876 Brak
60.

69

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
K020394 DE417170389208
61.

59

GINGERBREAD RED WINE Z Warmblood POL 2015 Wałach siwa/163 F: Gemini CL /
M: L-Rovinia / Ramiro Z
K027949 056015Z55808015
62.

31

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
63.

46

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
K021734 POL009670148208
64.

33

GRACE O’FAIRY SP POL 2014 Klacz siwa/mk:155 F: Qualentino /
M: Gloria o’Fairy /
K025561 616098200118040
65.

135

GULIWER SP POL 2012 Wałach gniada F: Nimmedor I /
M: Genewa / Maram
K020915 616009670010012
66.

41

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Czarownik
M: Habala
K026194
67.

119

HEROINA OLD POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Shamane
M: Hauptstutbuch Contes
brak
68.

113

HORNSUND SP POL 2015 Ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily
K027801 616009510235715
69.

122

IGOR KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:nn F: Jegor
M: Kaśka
nn nn
70.

162

IMPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
71.

58

INTRYGA OLD POL 2009 Klacz siwa/170 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE441413129809
72.

142

JAGUAR R-E KWPN NED 2014 Wałach siwa/165 F: Modesto /
M: Zoeluciene / Chin Chin
brak 528003201400687
73.

152

JASS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach kasztanowata/160 F: Winer
M: Jasawa
K026998 616009670026311
74.

57

JOUNG BOY XX POL 1997 Wałach kasztanowata/164 F: Five Star Camp /
M: Joung Girl / Valiant Heart
K021135 POL970000003922
75.

172

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
76.

132

JUMPER MK SP POL 2015 Wałach gniada/. F: Marino
M: Jade MK
5117/19 616098200156317
77.

13

JURADO ARW KWPN NED 2014 Wałach siwa/168 F: Indorado
M: Zazou/Emilion
K026995 528003201408372
78.

136

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K023359 DE455878280212
79.

67

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
80.

157

KŁOS Wlkp/poch. Trakenskiego POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent
M: Kirka
K028422
81.

29

KORGAN SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: CANDIS
M: KASANDRA
K023016 616009530144310
82.

168

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc:150 F: STRAYER'S SAMSON
M: KOMETA
ko11594 POL013670043205
83.

174

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
K011594
84.

49

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
K018644 616009580652610
85.

101

LADY EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
K025441 POL013670164707
86.

166

LARY KM POL 2012 Wałach gniada/mk:- F: nn / nn
M: nn / nn
K025870 616999680065112
87.

80

LE DARCO VAN LA ROCHE II Oldenburska POL 2013 Wałach kara/brak F: Darco
M: Adonia W
brak brak
88.

161

LEGOLAS Kuc Walijski POL 2007 Wałach siwa/kuc:130 F: Ramonas
M: Samanta
Brak Brak
89.

37

LIZAK SP POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
90.

44

ŁAJKA II Śląska POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
91.

19

ŁOBEZ SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/170 F: Alabaster
M: Łza Quirinusa
K028563 616 009 58 04744 14
92.

102

MAGNAT SP POL 2014 Wałach srokata/166 F: Corleone Z
M: Markiza I-P
Brak A
93.

145

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Niels
M: Mała Era
Brak
94.

66

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
95.

28

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
K026142 616098100091017
96.

173

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
K013169 POL009690043902
97.

117

MIDAS SWB SWE 2012 Gelding Chestnut F: BELLAGIO (EX BLIKSEM)
M: AMIDA/FLYINGE AMIRAL
04121872 106AZ27
98.

120

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
brak
99.

93

MONSUN Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017998 616999540056010
100.

160

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
K027105
101.

118

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
brak
102.

105

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
K026562 DE455870205614
103.

88

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
K021215 616009690079212
104.

71

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
K014539 POL013670092901
105.

77

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz kara/170 F: Clear to jump st gyvan Z
M: Nitoloma/Concorde
K015560 Brak
106.

75

NOTTING HILL DWERSE HAGEN BWP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Donckerwoort /
M: Delise / Heartbreaker
K026912 056002W003047
107.

104

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
108.

137

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
K016544 616013670094009
109.

18

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
110.

26

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
111.

74

PA LADY - P SP POL 2010 Klacz siwa/173 F: HBC LAKE BID
M: PALA CARRA P
K024466 616009610239510
112.

62

PAGANINI SP POL 2013 Wałach gniada/174 F: Stakatto Top
M: Piagetta
K027273
113.

129

PAVAROTTI ST POL 2007 Wałach gniada/175 F: Lotdano
M: Pamina/Prinz Pilot
K012091 .
114.

68

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
115.

121

PENTAGON - K Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata F: Harbin
M: Pacynka
brak
116.

30

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
K024621 616009670090214
117.

72

POKERLONE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/166 F: Skyflight
M: Paloma
brak DE455-8703148-12
118.

14

PRINCESA K Kuc Feliński POL 2014 Klacz bułana/kuc:140 F: Mielno
M: Pacynka
Brak -
119.

17

PRYMUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/165 F: Lizander
M: Paloma
Brak 616009590108914
120.

115

QUITE LASSY WESTF POL 2010 Klacz gniada/164 F: Quite Capitol /
M: Lassy / Lancer III
K020459 DE44141588410
121.

64

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
122.

169

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd POL 2014 Klacz gniada/170 F: Cornet Obolensky
M: Roxy
brak DE 481 810153214
123.

32

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
124.

10

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
125.

15

SAKAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: Bujak
M: Szumka
brak POL 007 61 00178 07
126.

175

SANDMAN OS GER 2013 Wałach kara/170 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
127.

73

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
K022249 616009670065104
128.

85

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
129.

103

SHANTAL SP POL 2014 Klacz siwa/165 F: Lotos /
M: 616009670063814
K028066 616009670063814
130.

36

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
131.

171

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
132.

154

STOKRTOKA Typ Koń Mały POL 2010 Klacz siwa/146 F: NN
M: NN
brak 616999670128210
133.

149

SUNSHINE SP POL 2004 Wałach gniada/167 F: Lou Reed /
M: Samanta / Aral
K027895 616009670050414
134.

111

SWEET STAR XX POL 2011 Klacz gniada/167 F: MR ALKOHOL
M: SEA OF STAR
K025338 616POL11007290T
135.

12

SZALIM SP POL 2014 Ogier gniada/165 F: Imequyl sp
M: Szalona Queen sp/Quidam de Revel SF
K026994 616009690059614
136.

78

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
137.

40

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Zangersheide POL 2015 Wałach gniada/162 F: Torado II
M: W-Quinett
brak 056015Z55673215
138.

34

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
K018545 616009510353711
139.

139

TERCET Małopolska POL 2012 Wałach kara/165 F: Decybel I
M: Temida
5126/19
140.

70

TERCJA KUC POL 2004 Klacz dereszowata F: nn / nn
M: Karina / nn
K019807 POL999670132904
141.

84

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
142.

167

TOFFI SP POL 2007 Wałach gniada/- F: Protest / Mangan
M: Tala / Czandor
K024569 POL009640006307
143.

156

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 Wałach srokata/kuc:143 F: nieznany
M: nieznana
brak brak
144.

27

TRYUMF WLKP POL 2003 Wałach tarantowata/170 F: Diatos
M: Taka Bądź / Eldorado
K024502 POL007670134503
145.

100

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
K024686 616009670020214
146.

170

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
147.

81

USTINA Westfalisches Pferdestammbuch GER 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov
M: Contenance
K028320 Brak
148.

99

VICKY CRISTINA Holsztyńska GER 2006 Klacz gniada/160 F: Landsdown
M: -/Acord II
Brak De
149.

89

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: 050000003653
M: Warta Ponysport / Aksamit
K012790 616013570344607
150.

146

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
brak 616013610082611
151.

109

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
152.

151

ZANDO M KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Placido/KWPN
M: Należyte/KWPN
K010636 5280030401481 103KX55
153.

54

ZANTINO-V Czeska Gorącokrwista CZE 2013 Ogier gniada/- F: Lantino / Landos
M: Lantino / Landos
K025356 203009221385913
154.

39

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
K027188 DE418181050415
155.

125

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
K026395
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (36)
2019-11-03
1
2019-11-03
26
Baczyńska Marcela
BPK
PRYMUS (17)
2019-11-03
1
2019-11-03
33
Baran Martyna
brak
2019-11-03
26
2019-11-03
26
Barczyk Milena
bpk
2019-11-03
1
2019-11-03
28
HORNSUND (113)
2019-11-03
26
2019-11-03
40
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (125)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Bętkowska Sara
Bez Przynależności Klubowej
BRUDITO (35)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2019-11-03
26
Bogucka Anna
Bpk
FIDEL (163)
2019-11-03
2019-11-03
Brocka Julia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
COLLIEN (165)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-11-03
2019-11-03
2019-11-03
32
2019-11-03
19
SANDMAN (175)
2019-11-03
9
2019-11-03
13
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (109)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-11-03
3
100
2019-11-03
1
200
2019-11-03
3
50
2019-11-03
1
200
Dąbrowska Bianka
bp
MIDAS (117)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Derengowska Martyna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
TOFFI (167)
2019-11-03
1
2019-11-03
26
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
GULIWER (135)
2019-11-03
1
2019-11-03
4
2019-11-03
45
2019-11-03
22
ESCADA R (150)
2019-11-03
1
2019-11-03
20
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2019-11-03
2
zaliczony
Duziak Kinga
BPK
KORGAN (29)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Dzikowska Joanna
Amatorks Klub Ujeżdżeniowy Thomson
SUNSHINE (149)
2019-11-03
1
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (53)
2019-11-03
43
2019-11-03
2019-11-03
Filiks Magdalena
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Gadomska Adalia
BPK
IMPET (162)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
NIKOZJA (77)
2019-11-03
7
2019-11-03
12
2019-11-03
1
150
2019-11-03
21
Głośnicka Zofia
BPK
BUNIO (16)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Golach Sara
bp
HEROINA (119)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Grzelak Natalia
bpk
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Grzesiak Laura
bpk
APEJRON (106)
2019-11-03
1
Grzesiak Rafał
Bpk
2019-11-03
2019-11-03
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
MAGNAT (102)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
SHANTAL (103)
2019-11-03
26
2019-11-03
45
Hądzlik Zuzanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
LARY (166)
2019-11-03
1
2019-11-03
Handke Zosia
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
LIZAK (37)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Hodera Marcelina
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
TELMA (34)
2019-11-03
39
2019-11-03
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-11-03
30
2019-11-03
27
Hudzik Witold
bpk
ARAGORN K (159)
2019-11-03
8
Jerzyk Żaneta
LKJ Ostroga Opole
2019-11-03
12
2019-11-03
17
Karamitopulos Karolina
bpk
APEJRON (106)
2019-11-03
39
Kavaliova Kseniya
KJ Okoły
ALUETTE (90)
2019-11-03
27
2019-11-03
24
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador
2019-11-03
1
2019-11-03
24
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
CASIMIR (82)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
2019-11-03
10
2019-11-03
8
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
COLETTO (79)
2019-11-03
45
2019-11-03
1
USTINA (81)
2019-11-03
5
2019-11-03
6
Klimek Paulina
JKS w Jaroszówce
2019-11-03
37
2019-11-03
1
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (63)
2019-11-03
11
2019-11-03
25
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
NIKI (71)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Kolbusz Magdalena
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
FLAVIO (138)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Kopańska Magdalena
Bpk
LEGOLAS (161)
2019-11-03
1
2019-11-03
1
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
CELANIQUE (144)
2019-11-03
9
2019-11-03
28
Kostek Laura
bpk
2019-11-03
6
2019-11-03
2
150
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
CASKANO (128)
2019-11-03
1
2019-11-03
45
Kozak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
TERCET (139)