Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 14:36:49
2019-12-06 14:34:49
Kaja Fiedeń FLEUR
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
105 ENTRY ACCEPTED 2019-12-06 19:14:36
2019-12-06 14:33:17
Paulina Adamiec CHELSEA L
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
104 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 20:28:53
2019-12-05 20:28:53
Lucyna Banik LIBELLO-STAR
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
103 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:19:39
2019-12-05 14:19:39
Marek Garus SIQWEST
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
102 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:14:46
2019-12-05 14:14:46
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:13:36
2019-12-05 14:13:36
Aleksandra Langer WALKIRIA - H
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
100 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 14:10:54
2019-12-05 14:10:54
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
99 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 00:11:55
2019-12-04 23:44:43
Jan Stępień ROTTEN ROW
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
98 ENTRY ACCEPTED 2019-12-05 00:11:57
2019-12-04 23:01:07
Eliza Masny CHEROKEE
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:02
2019-12-04 21:01:46
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
96 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:05
2019-12-04 20:21:08
Dominika Więckiewicz IKAR
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:08
2019-12-04 20:19:57
Kinga Kubasiewicz IKAR
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:09
2019-12-04 20:16:15
Halszka Gołos PADDY
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:15
2019-12-04 19:49:21
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:21
2019-12-04 19:47:15
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:23
2019-12-04 19:46:32
Vitalii Charadnik I-CLEAR VICTORY
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
90 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:25
2019-12-04 19:11:26
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
89 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:29
2019-12-04 18:20:19
Oliwia Kostyra STAR
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
88 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:39:34
2019-12-04 17:43:49
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 16:21:20
2019-12-04 15:53:36
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
86 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 16:21:21
2019-12-04 15:52:40
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
85 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 16:21:23
2019-12-04 15:52:22
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
84 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:25
2019-12-04 12:59:48
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
83 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:26
2019-12-04 12:59:13
Anna Bizoń-Zalewska MARY LOU
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
82 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:28
2019-12-04 12:58:51
Anna Bizoń-Zalewska CZERTA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
81 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:30
2019-12-04 11:31:03
Martyna Rydz EUMARA
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:31
2019-12-04 11:29:52
Martyna Rydz MILWIA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:33
2019-12-04 11:28:25
Iga Szpak LUCIER
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:16:24
2019-12-04 05:18:26
Katarzyna Baherycz SARA SL
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:16:30
2019-12-03 22:41:31
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6E/L/L egzaminacyjny
76 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:16:32
2019-12-03 22:41:06
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
75 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:16:34
2019-12-03 22:08:35
Maja Szymor ATENA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
74 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:28:57
2019-12-03 19:28:50
Agnieszka Barczak FAUL
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
73 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:28:59
2019-12-03 19:19:07
Oliwia Brzozowska WITASHA
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
72 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:29:00
2019-12-03 19:01:43
Lena Kraka DOLMET SHAKER
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
71 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:29:02
2019-12-03 18:36:15
Paulina Piechota PANAMA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
70 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:29:03
2019-12-03 18:31:18
Emilia Ploch JUDY
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
69 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 20:29:05
2019-12-03 17:47:41
Dominika Trześniewska PASJA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
68 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 17:30:07
2019-12-03 16:45:08
Nadia Leśniak BREGO
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
67 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:53:13
2019-12-03 14:28:21
Marek Czaja ZARGO
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
66 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 15:07:28
2019-12-03 12:16:20
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
65 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 13:59:44
2019-12-03 11:38:18
Anna Maria Niedziela TORINO K
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
64 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:24:54
2019-12-03 08:23:00
Aleksandra Szpryngiel BRENDA
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:24:56
2019-12-03 00:27:32
Przemysław Czekaj QUINTUS 93
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:24:57
2019-12-03 00:26:09
Kamila Czartoryska BURZANNA DI
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
61 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:24:58
2019-12-03 00:25:31
Joanna Włodarz PANDORA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
60 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 08:24:59
2019-12-03 00:24:58
Julia Mundziakiewicz JUBILANT
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
59 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:58:05
2019-12-02 21:39:22
Natalia Szynkler DNIEPR
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
58 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:58:07
2019-12-02 21:38:28
Jagoda Przestrzelska FAKIR
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:58:09
2019-12-02 21:38:08
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6E/L/L egzaminacyjny
56 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:58:15
2019-12-02 21:03:05
Maja Tarnawska WALLIS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 22:58:17
2019-12-02 21:02:29
Dagmara Kubica ROBIN B
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
54 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:19:02
2019-12-02 17:06:08
Gabriela Szumlińska LAMPAS
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
53 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:19:07
2019-12-02 16:52:08
Amelia Adamów SYRENKA
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
52 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 18:19:09
2019-12-02 16:51:49
Julia Adamów ANIOŁEK
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
51 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:19:59
2019-12-02 14:04:38
Nadia Gozdal RÓŻA
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
50 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:20:00
2019-12-02 13:59:24
Oliwia Bednarska SILVER STAR
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:20:02
2019-12-02 12:58:20
Aleksandra Bartosik MILAN
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
48 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:20:03
2019-12-02 11:44:13
Kinga Sikorska H'BACCARD
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
47 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:20:04
2019-12-02 11:26:52
Aleksander Capaja NAPOLEON
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
46 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:20:05
2019-12-02 11:25:32
Magdalena Smolak KORNEL
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 14:20:06
2019-12-02 11:03:35
Bartosz Bomba ILONA
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:43:32
2019-12-02 08:24:27
Maja Wojciechowska LAGUNA B
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-12-02 08:43:34
2019-12-02 08:24:02
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
42 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 21:48:07
2019-12-01 21:35:01
Martyna Rączy LAZURA
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 19:21:02
2019-12-01 18:15:42
Karolina Szpak RADETZKY
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 19:21:19
2019-12-01 18:14:42
Karolina Szpak JACKSON
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
39 ENTRY ACCEPTED 2019-12-01 19:21:08
2019-12-01 13:32:56
Marta Wojtas SORDISSA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:42:44
2019-11-30 17:15:44
Dominika Frydel NANTANA
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:42:46
2019-11-30 17:15:31
Anastazja Frydel WICON
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:42:47
2019-11-30 17:15:16
Patrycja Kotulla KALINKA
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:42:49
2019-11-30 15:50:49
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-30 17:42:50
2019-11-30 13:10:19
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 18:55:19
2019-11-29 11:53:20
Emilia Pietrzak LOVE PARADE
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
32 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 07:16:36
2019-11-29 09:28:36
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-29 10:22:03
2019-11-29 09:26:53
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:29:25
2019-11-28 14:49:22
Barbara Rogala LEGUN
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:29:29
2019-11-28 14:44:26
Jolanta Sikacka HULANKA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:29:31
2019-11-28 14:44:00
Milena Kostrzewa ARMANI
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:29:32
2019-11-28 14:43:38
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:29:33
2019-11-28 12:18:35
Weronika Szadach CHILLI GIRL
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 15:29:35
2019-11-28 12:18:17
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 07:55:29
2019-11-27 20:52:25
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 6E/L/L egzaminacyjny
23 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:12
2019-11-27 10:59:19
Aleksandra Zasucha MARTAGON
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:20
2019-11-27 10:33:27
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:22
2019-11-27 10:32:36
Natalia Osysko CERA Ł
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
20 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:27
2019-11-27 10:30:53
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:31
2019-11-27 10:30:04
Julia Karst KEMI
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:34
2019-11-27 10:29:06
Wiktoria Buczkowska NICOL
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-27 17:11:36
2019-11-27 09:44:11
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 21:53:48
2019-11-26 21:35:31
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 21:53:49
2019-11-26 16:55:12
Olivia Dziemba HOT SPOT GG
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 21:53:51
2019-11-26 16:54:55
Bartosz Bomba PRINCE
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-26 21:53:52
2019-11-26 16:54:42
Bartosz Bomba PRIMA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 21:43:26
2019-11-25 21:33:08
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
11 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 14:40:34
2019-11-25 13:19:53
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 21:43:29
2019-11-25 13:19:32
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 21:43:30
2019-11-25 13:19:07
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-28 08:20:29
2019-11-25 11:42:03
Eliza Wachułka LIBELLO-STAR
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
7 ENTRY ACCEPTED 2019-12-04 21:42:05
2019-11-25 08:44:30
Marta Klicińska WALLIS
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
6 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 17:32:34
2019-11-24 15:43:43
Zuzanna Zalewska KAMARO-A
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 06:20:49
2019-11-24 15:43:12
Justyna Wacławek MALIBU
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 06:20:51
2019-11-24 15:42:43
Justyna Wacławek COVER BOY
  • 1x 7R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-12-03 17:33:07
2019-11-24 15:42:11
Maja Dwornicka NEYMAR
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO AR
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu S1 reg.B
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-25 06:21:02
2019-11-24 10:45:23
Julia Śnieżek MISS COTTONLAND
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-23 16:17:03
2019-11-23 12:26:15
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 8R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 9R/C/C zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamiec Paulina Bpk
2003 (J.)
O045600
2. Adamów Amelia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
3. Adamów Julia HiPPo Sports Team
2006 (JM.)
Brak
4. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
5. Banik Lucyna LKJ Ostroga w Opolu
2004 (JM.)
Brak
6. Barczak Agnieszka Klub Jeździecki Hipologia Morów
2001 (J.)
28488/17
7. Bartosik Aleksandra Klub Apollo
1998 (MJ.)
Brak
8. Bednarska Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2001 (J.)
Brak
9. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
10. Bomba Bartosz Kj trachy sośnicowice
1999 (MJ.)
O049461
11. Brzozowska Oliwia LKJ Ostroga
2008 (Mł.)
brak
12. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
brak
13. Capaja Aleksander OJ Dubelbar Zdrój
2005 (JM.)
brak
14. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
15. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
16. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
17. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
18. Czaja Marek Bez Przynależności Klubowej S L A
S
O036057
19. Czartoryska Kamila Brak
2005 (JM.)
O052829
20. Dwornicka Maja Bpk
2006 (JM.)
O057560
21. Dyżewska Ewa Aleksandra Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O003288
22. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
23. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
24. Fiedeń Kaja bpk
2008 (Mł.)
O055482
25. Frydel Anastazja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
26. Frydel Dominika Bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
27. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
28. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
29. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
30. Gołos Halszka LUKJ ANTONIÓWKA
2008 (Mł.)
BRAK
31. Gozdal Nadia Róża Team
2004 (JM.)
Brak
32. Gut Oliwia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O047702
33. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
34. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
35. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
brak
36. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
37. Klicińska Marta LKJ Ostroga Opole
2007 (JM.)
brak
38. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
39. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O055159
40. Kostrzewa Milena Stajnia Tabaluga
2005 (JM.)
None
41. Kostyra Oliwia Bpk
2006 (JM.)
Brak
42. Kotulla Patrycja Bez przynależności klubowej
2007 (JM.)
Brak
43. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
Brak
44. Kubasiewicz Kinga Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (JM.)
brak
45. Kubica Dagmara BPK
2003 (J.)
Brak
46. Langer Aleksandra Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
S
O009945
47. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
48. Leśniak Nadia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (J.)
brak
49. Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
S
O011415
50. Mundziakiewicz Julia bpk
2003 (J.)
O049753
51. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
52. Niedziela Anna Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (Mł.)
Brak
53. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
54. Piechota Paulina LKJ Ostroga Opole
2006 (JM.)
0000000
55. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
56. Ploch Emilia Bpk
2005 (JM.)
brak
57. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
58. Przestrzelska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2009 (Mł.)
brak
59. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
60. Rączy Martyna brak
2006 (JM.)
brak
61. Rogala Barbara Stajnia Tabaluga
2006 (JM.)
None
62. Rydz Martyna LKJ OLIMP Prudnik
2004 (JM.)
O050472
63. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
None
64. Sikorska Kinga Klub Jeździecki Zbrosławice
2001 (J.)
O041935
65. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
66. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
67. Smolak Magdalena OJ Dubelbar Zdrój
2008 (Mł.)
Brak
68. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
69. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O050109
70. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
71. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
72. Stępień Jan 19 Pułk Ułanów Wołyńskich
brak
73. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
74. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (J.)
O050453
75. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
76. Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
2007 (JM.)
O055815
77. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
78. Szumlińska Gabriela Klub Jeździecki J&D Apollo
2005 (JM.)
O044535
79. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
80. Szymor Maja J&D Apollo Sp. z o.o.
2008 (Mł.)
Brak
81. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
82. Tarnawska Maja LKJ Ostroga Opole
2001 (J.)
brak
83. Trześniewska Dominika Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
84. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
85. Wachułka Eliza Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2008 (Mł.)
Brak
86. Więckiewicz Dominika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (JM.)
brak
87. Włodarz Joanna bpk
2004 (JM.)
O042447
88. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
89. Wojtas Marta LKJ Ostroga
2005 (JM.)
brak
90. Wolańska Klaudia KJ Hipologia Morów
2002 (J.)
brak
91. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
92. Zalewska Zuzanna BPK
2004 (JM.)
Brak
93. Zasucha Aleksandra BPK
2002 (J.)
brak
94. Zawadzka Emilia Bpk
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

63

ANIOŁEK Koń Mały POL 2013 Wałach bułana F: NN
M: NN
brak
2.

36

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
POL 0120570024206
3.

83

ARTEMIDA BH Wielkopolsk POL 2010 Klacz gniada/164 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
4.

85

ATENA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Sprint
M: Adelina
Brak
5.

102

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
K024247
6.

75

BREGO Typ Pogrubiony POL 2007 Wałach gniada/160 F: Bik
M: Baska
brak 999540082807
7.

69

BRENDA SP POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL 009590201207
8.

71

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
9.

86

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
K014951
10.

29

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
11.

112

CHELSEA L Westf. POL 2009 Klacz gniada F: Albaran
M: Galina
K018980 DE441410634209
12.

106

CHEROKEE HAN GER 2012 Wałach gniada F: Lamberk
M: Cendra
K023614
13.

38

CHILLI GIRL Mały Koń POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:Brak F: Srebrny Rumak
M: Good Choice
Brak 616013690050615
14.

66

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
K019533
15.

88

CZERTA SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Aladin
M: Clarins
brak 616 009 69 01124 15
16.

52

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
K013668 POL009670002502
17.

109

DELI SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: LUDGER
M: DORA
K027185
18.

64

DNIEPR Typ Szlachetny POL 2009 Wałach kasztanowata/162 F: IRAK
M: DAFNE
brak 616999590321209
19.

78

DOLMET SHAKER SP POL 2011 Wałach siwa/173 F: Cancoon
M: Dolmet Sheridan
Brak 616009540105511
20.

99

EDESSO KWPN POL 2009 Wałach gniada/170 F: ZAHROS R
M: ADESI/GERMUS R
K015530 528003200909274
21.

93

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
K025762 616009690058514
22.

32

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
K027790 616008540032112
23.

23

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
K027347 203009222634509
24.

3

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
K016857
25.

84

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
26.

90

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
K012195 POL009690089208
27.

20

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
None None
28.

65

FAKIR KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:130 F: Fikus
M: Rita
brak PL01361003006
29.

76

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
brak 616007610154310
30.

111

FLEUR KWPN NED 2010 Mare Chestnut F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: RATINA/KROONGRAAF
K021976 39307 104RD67
31.

30

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
K024988 616009610186709
32.

21

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
33.

56

H'BACCARD SP POL 2008 Wałach gniada/163 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009600379308
34.

46

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
K023727 616 009 54 00633 13
35.

24

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
36.

35

HULANKA Szlachetna Półkrew POL 29.11.2008 Mare chestnut/160 F: Hetman
M: Harfa
K021890 616 009 6701 64508
37.

14

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
brak brak
38.

97

IKAR Małopolska POL 2010 Wałach siwa/mk:140 F: Ramadan
M: Italika
Brak
39.

59

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
40.

49

JACKSON SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo
M: Janis
K018248 616009670114310
41.

73

JUBILANT KWPN POL 2014 Wałach siwa/168 F: E-star
M: Zodilla
K027783
42.

80

JUDY Gypsy Cob POL 2009 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
Brak
43.

44

KALINKA Wielkopolska POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:155 F: Kurant
M: Gama
Brak POL007610020905
44.

1

KAMARO-A SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Marino
M: Kassari/Rhytmus S
K028601 00
45.

37

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
K025504
46.

31

KEMI WKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
brak 61600760021911
47.

58

KORNEL NN POL 2012 Wałach siwa/kuc:125 F: NN
M: NN
Brak 123
48.

51

LAGUNA B Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: PASQUINEL
M: LAWENDA-B
brak 616 009 69 00984 12
49.

61

LAMPAS SP POL 2006 Wałach siwa/160 F: Cisoń
M: Lama
K022080 616009590242306
50.

39

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
brak 616999590044210
51.

50

LAZURA Małopolska POL 2012 Klacz srokata/163 F: Amor
M: Leady
brak 616006690031312
52.

34

LEGUN NN POL 2010 Wałach siwa/kuc:117 F: NN
M: NN
None None
53.

4

LIBELLO-STAR Hanowerska POL 2004 Wałach kasztanowata/155 F: LITAS-STAR
M: AMAZONE
K011896 DE431316723804
54.

41

LOVE PARADE HOL POL 2001 Ogier gniada/- F: Lancer II / Landgraf I
M: Almara / Ahorn Z
K007686 DE421000026601
55.

60

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
brak
56.

92

LUCIER MŁP POL 2009 Ogier siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Luczia / Czynel
K016385 616006690134409
57.

27

MARTAGON Koń Pełnej Krwi Angielskiej CZE 2012 Wałach gniada/- F: Suteki Shinsukekun / Danzig
M: Memory Of Longing / Glenstal
brak -
58.

87

MARY LOU SP POL 2015 Klacz srokata/158 F: Nimmerdor I
M: Marihuana
brak 616 999 69 00948 15
59.

55

MILAN Haflinger POL 2007 Wałach izabelowata/kuc:145 F: Adonis
M: Marika
Brak Brak
60.

91

MILWIA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
K019602 616006690084311
61.

19

MISS COTTONLAND SP POL 2012 Klacz gniada/170 F: COTTONCLUB
M: MARILANDA - P
K022764 616009610000612
62.

107

MORIS Typ Kuc POL 2011 Wałach kara/kuc:128 F: --
M: --
4801/19 616 999 61 0257211
63.

113

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada F: Nabab de Rave
M: Sandra Diamond S
K026562
64.

42

NANTANA Haflinger POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:147 F: Antares
M: Nostalgie
Brak De 434340165014
65.

57

NAPOLEON Konik Polski POL 2011 Wałach inna/kuc: F: Tenor
M: Nikita
brak
66.

2

NEYMAR Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada/162 F: Kamp
M: Nigra
K028606 .
67.

28

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
K022892 616008690139109
68.

100

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
K027745 DE455879009113
69.

16

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
70.

98

PADDY Typ Szlachetny POL 2003 Wałach siwa/140 F: Brak
M: Brak
Brak 61699969018083
71.

79

PANAMA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Blansz
M: Pinola
pol 007670001508 pol 007670001508
72.

72

PANDORA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Alcatraz
M: Pozytywka
K028426 brak
73.

81

PASJA Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: LORD ODER I
M: PIRNA
brak POL732010036309
74.

33

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
brak POL007610010805
75.

26

PRIMA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
123
76.

25

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
77.

47

RADETZKY Trakeńska POL 2002 Wałach gniada/180 F: Ignam
M: Rawka
K008208 POL732010011202
78.

68

ROBIN B Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/165 F: Elekt
M: Ramona
Brak 616007610026111
79.

95

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
K020445 X
80.

22

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
81.

105

ROTTEN ROW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.05.2011 Wałach gniada/170 F: Wizjoner
M: Raketta
brak 61600969018211
82.

53

RÓŻA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
83.

45

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
K023545 DE455879000109
84.

82

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
brak 616009661393814
85.

40

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
86.

54

SILVER STAR SP POL 2001 Wałach siwa/170 F: Spartakus
M: Ewita
Brak 009600056501
87.

110

SIQWEST NN POL nn Wałach /nn F: nn
M: nn
brak brak
88.

48

SORDISSA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Sword
M: Sodrza
brak
89.

103

STAR Tinker POL 2012 Klacz kara/167 F: NN
M: NN
Brak 826069000175501
90.

62

SYRENKA NN POL 2012 Klacz siwa/mk:145 F: NN
M: NN
Brak 616999600281212
91.

104

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
K013184 12452
92.

9

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
93.

74

TORINO K Kuc Feliński POL 2006 Wałach kara/kuc:147 cm F: Karmel
M: Tasmania
Brak POL 013 58 02933 06
94.

96

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
K016939 DE455870362908
95.

94

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
K027782 616009670102815
96.

108

WALKIRIA - H SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone z
M: Wenus
Brak
97.

5

WALLIS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/159 F: Sword
M: Walkiria
brak 616009690136909
98.

67

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160 F: Sword
M: Walkiria
brak
99.

43

WICON Haflinger POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Wintersturm
M: Monique
Brak De 434340175014
100.

77

WITASHA Małopolska POL 2014 Klacz gniada/160 F: Wiwat
M: II Rasha
brak
101.

15

ZARGO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel
M: Zięba
K026475 616009540097710
Rider Club
Competition
Prize
Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
75
SUM:
75.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
175
200
300
SUM:
675.00
Czaja Marek Bez Przynależności Klubowej S L A
zaliczony
Czartoryska Kamila Brak
zaliczony
Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
75
SUM:
75.00
Hilla Martyna KJ Okoły
zaliczony
zaliczony
Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
125
SUM:
125.00
Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice
150
SUM:
150.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
150
125
125
SUM:
400.00
Polednia Henryk bpk
100
SUM:
100.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
150
SUM:
150.00
Szpak Karolina Klub Jeździecki J&D Apollo
zaliczony
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
100
SUM:
100.00
Włodarz Joanna bpk
50
SUM:
50.00
Woźniak Aneta bpk SLA
100
SUM:
100.00
Zawadzka Emilia Bpk
zaliczony
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Bpk
CHELSEA L (112)
2019-12-07
13
2019-12-07
11
Adamów Amelia
HiPPo Sports Team
SYRENKA (62)
2019-12-07
1
2019-12-07
6
2019-12-07
1
Adamów Julia
HiPPo Sports Team
2019-12-07
1
2019-12-07
7
2019-12-07
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
SARA SL (82)
2019-12-07
2019-12-07
Banik Lucyna
LKJ Ostroga w Opolu
2019-12-07
8
2019-12-07
Barczak Agnieszka
Klub Jeździecki Hipologia Morów
FAUL (76)
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-07
Bartosik Aleksandra
Klub Apollo
MILAN (55)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Bednarska Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2019-12-07
1
2019-12-07
1
CZERTA (88)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Bomba Bartosz
Kj trachy sośnicowice
PRINCE (25)
2019-12-07
7
PRIMA (26)
2019-12-07
35
2019-12-07
1
ILONA (59)
2019-12-07
10
Brzozowska Oliwia
LKJ Ostroga
WITASHA (77)
2019-12-07
2019-12-07
24
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
NICOL (28)
2019-12-07
1
Capaja Aleksander
OJ Dubelbar Zdrój
2019-12-07
10
2019-12-07
1
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-12-07
9
2019-12-07
5
2019-12-07
4
2019-12-07
4
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2019-12-07
24
2019-12-07
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-12-07
3
75
2019-12-07
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-12-07
8
2019-12-07
2
175
2019-12-07
1
200
2019-12-07
1
300
Czaja Marek
Bez Przynależności Klubowej S L A
ZARGO (15)
2019-12-07
7
2019-12-07
1
zaliczony
2019-12-07
9
Czartoryska Kamila
Brak
2019-12-07
14
2019-12-07
8
2019-12-07
1
zaliczony
Dwornicka Maja
Bpk
NEYMAR (2)
2019-12-07
2019-12-07
1
Dyżewska Ewa Aleksandra
Klub Jeździecki Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
EDESSO (99)
2019-12-07
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2019-12-07
2
75
2019-12-07
8
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (93)
2019-12-07
2019-12-07
13
2019-12-07
6
Fiedeń Kaja
bpk
FLEUR (111)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Frydel Anastazja
Bez przynależności klubowej
WICON (43)
2019-12-07
Frydel Dominika
Bez przynależności klubowej
NANTANA (42)
2019-12-07
2019-12-07
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (96)
2019-12-07
14
Garus Marek
LKJ Moszna
SIQWEST (110)
2019-12-07
8
2019-12-07
10
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (23)
2019-12-07
6
2019-12-07
6
Gołos Halszka
LUKJ ANTONIÓWKA
PADDY (98)
2019-12-07
12
2019-12-07
Gozdal Nadia
Róża Team
RÓŻA (53)
2019-12-07
22
2019-12-07
1
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KARINO (37)
2019-12-07
1
2019-12-07
9
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (107)
2019-12-07
Hilla Martyna
KJ Okoły
BARSONY (102)
2019-12-07
14
2019-12-07
1
zaliczony
2019-12-07
1
zaliczony
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (31)
2019-12-07
1
2019-12-07
15
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (14)
2019-12-07
22
2019-12-07
9
2019-12-07
Klicińska Marta
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (5)
2019-12-07
1
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (33)
2019-12-07
2019-12-07
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-12-07
1
2019-12-07
10
Kostrzewa Milena
Stajnia Tabaluga
ARMANI (36)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Kostyra Oliwia
Bpk
STAR (103)
2019-12-07
24
2019-12-07
29
Kotulla Patrycja
Bez przynależności klubowej
KALINKA (44)
2019-12-07
Kraka Lena
Bp
2019-12-07
1
2019-12-07
35
Kubasiewicz Kinga
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
IKAR (97)
2019-12-07
1
Kubica Dagmara
BPK
ROBIN B (68)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Langer Aleksandra
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2019-12-07
2019-12-07
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (109)
2019-12-07
1
125
2019-12-07
9
Leśniak Nadia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BREGO (75)
2019-12-07
1
2019-12-07
2019-12-07
29
Masny Eliza
KJ Trachy Sośnicowice
CHEROKEE (106)
2019-12-07
7
2019-12-07
3
150
Mundziakiewicz Julia
bpk
2019-12-07
4
2019-12-07
7
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2019-12-07
5
2019-12-07
7
Niedziela Anna Maria
Bez Przynależności Klubowej
2019-12-07
2019-12-07
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (29)
2019-12-07
5
2019-12-07
20
Piechota Paulina
LKJ Ostroga Opole
PANAMA (79)
2019-12-07
24
2019-12-07
1
2019-12-07
39
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-12-07
12
2019-12-07
1
150
2019-12-07
3
125
2019-12-07
4
2019-12-07
9
2019-12-07
2
125
Ploch Emilia
Bpk
JUDY (80)
2019-12-07
1
2019-12-07
29
Polednia Henryk
bpk
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-07
15
2019-12-07
3
100
Przestrzelska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
FAKIR (65)
2019-12-07
9
2019-12-07
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-12-07
10
2019-12-07
Rączy Martyna
brak
LAZURA (50)
2019-12-07
12
2019-12-07
11
Rogala Barbara
Stajnia Tabaluga
LEGUN (34)
2019-12-07
2019-12-07
8
Rydz Martyna
LKJ OLIMP Prudnik
EUMARA (90)
2019-12-07
19
2019-12-07
MILWIA (91)
2019-12-07
2019-12-07
12
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
HULANKA (35)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Sikorska Kinga
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-12-07
2019-12-07
4
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (46)
2019-12-07
13
2019-12-07
12
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-12-07
6
Smolak Magdalena
OJ Dubelbar Zdrój
KORNEL (58)
2019-12-07
2019-12-07
Śnieżek Julia
bpk
2019-12-07
2019-12-07
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (32)
2019-12-07
2019-12-07
12
2019-12-07
23
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
SYRIUSZ M (104)
2019-12-07
6
2019-12-07
11
Stawińska Kamila
None
2019-12-07
23
2019-12-07
1
Stępień Jan
19 Pułk Ułanów Wołyńskich
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Szadach Weronika
bpk
2019-12-07
1
2019-12-07
35
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (28)
2019-12-07
11
2019-12-07
18
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
LUCIER (92)
2019-12-07
2
150
2019-12-07
5
Szpak Karolina
Klub Jeździecki J&D Apollo
2019-12-07
16
2019-12-07
7
2019-12-07
1
zaliczony
JACKSON (49)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
5
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
BRENDA (69)
2019-12-07
11
2019-12-07
2
100
Szumlińska Gabriela
Klub Jeździecki J&D Apollo
LAMPAS (61)
2019-12-07
35
2019-12-07
2019-12-07
2019-12-07
1
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (39)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Szymor Maja
J&D Apollo Sp. z o.o.
ATENA (85)
2019-12-07
2019-12-07
1
2019-12-07
24
Szynkler Natalia
niezrzeszona
DNIEPR (64)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Tarnawska Maja
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (67)
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Trześniewska Dominika
Bez Przynależności Klubowej
PASJA (81)
2019-12-07
2019-12-07
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (52)
2019-12-07
1
2019-12-07
29
Wachułka Eliza
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-12-07
1
Więckiewicz Dominika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
IKAR (97)
2019-12-07
14
Włodarz Joanna
bpk
PANDORA (72)
2019-12-07
3
50
2019-12-07
17
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-12-07
29
2019-12-07
29
Wojtas Marta
LKJ Ostroga
2019-12-07
2019-12-07
24
Wolańska Klaudia
KJ Hipologia Morów
LOZANO (60)
2019-12-07
2019-12-07
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (84)
2019-12-07
1
100
2019-12-07
Zalewska Zuzanna
BPK
2019-12-07
1
2019-12-07
14
Zasucha Aleksandra
BPK
2019-12-07
1
2019-12-07
1
2019-12-07
1
Zawadzka Emilia
Bpk
2019-12-07
21
2019-12-07
1
zaliczony

Number of Riders: 94

Number of Horses: 101

The sum of prizes: 2 000.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl