Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
KJ Partynice, 23.02.2020

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 21:13:01
2020-02-21 20:07:14
Marcelina Kozłowska ROCKET
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 21:13:04
2020-02-21 19:30:00
Rafał Mazur CZACZA
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 21:13:06
2020-02-21 18:45:11
Anna Kopacka CZACZA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 21:13:08
2020-02-21 18:39:30
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 14:14:41
2020-02-21 11:21:47
Celina Majewska JEREZ DE LA FRONTERA - WM
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:14:55
2020-02-21 09:54:20
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:31:00
2020-02-21 08:23:47
Julia Bazan ZIZI
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:15:53
2020-02-21 07:34:38
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:31:05
2020-02-20 22:23:21
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:51:18
2020-02-20 22:19:50
Witold Hudzik PONIATOWSKI
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:10:24
2020-02-20 22:18:39
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:31:14
2020-02-20 22:08:54
Oliwia Wojtyła LEXUS
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 16:25:51
2020-02-20 22:05:27
Iga Tokarska CHARDONNAY
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:31:19
2020-02-20 22:04:10
Wiktoria Malcherek TARANTINO
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:31:24
2020-02-20 22:03:28
Lena Lis NORA
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:14:13
2020-02-20 21:20:08
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:33:59
2020-02-20 14:33:59
Michalina Kocjan IMPET
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:33:05
2020-02-20 14:33:05
Natalia Dopierała MUZKA
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:24:25
2020-02-20 14:24:25
Magdalena Nosal PENTAGON - K
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:21:34
2020-02-20 14:21:34
Agata Błesznowska MODEO
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:20:33
2020-02-20 14:20:33
Rafał Warsz MODEO
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:17:58
2020-02-20 12:17:36
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:01
2020-02-20 12:17:05
Matylda Dubiniak ESKADA R
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:04
2020-02-20 12:16:44
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:07
2020-02-20 12:16:18
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:09:49
2020-02-20 11:11:16
Kamila Kućko RIO'S ROMEO
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:14
2020-02-20 10:24:12
Weronika Guszpil SHANTAL
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:19
2020-02-20 10:22:59
Natalia Kozołup KOLIA EWITA
  • 2x 5/E/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
51 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:23
2020-02-20 10:22:11
Paulina Klimek LADY EWITA
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 14:18:26
2020-02-20 10:21:53
Aleksandra Fila GLAMUR
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:18:01
2020-02-20 10:12:47
Natalia Zielant BRETANIA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:18:11
2020-02-20 10:11:49
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:18:24
2020-02-20 10:10:57
Bianka Łakomiec BACARDI
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-02-23 07:49:24
2020-02-20 08:52:18
Adrianna Karyś FARARIE
  • 2x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:30:37
2020-02-20 08:27:17
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:30:38
2020-02-20 00:25:04
Julia Rohde LUKAS
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-02-20 08:30:40
2020-02-20 00:24:39
Oliwia Aleksandra Popławska FORNARINA MS
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 22:56:23
2020-02-19 21:28:06
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:19:18
2020-02-19 21:14:53
Klaudyna Świętek SELAVI
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:59:57
2020-02-19 20:55:04
Alicja Giersok STARYERS SAMSON
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 20:59:59
2020-02-19 20:54:06
Weronika Krzecka JUNIOR
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 21:00:00
2020-02-19 20:31:55
Julia Sikorska ESTABAN
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 19:16:26
2020-02-19 19:14:00
Anna Miśkiewicz DRAGONIA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:24:24
2020-02-19 02:12:57
Ewa Milian SAUL T
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:24:25
2020-02-19 02:00:04
Nayon Lee KING
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:24:26
2020-02-19 01:57:27
Alicja Kozłowska POKERLONE
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:24:28
2020-02-19 01:55:38
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 09:43:35
2020-02-19 01:53:42
Milena Kolawa AVRIL
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 17:24:30
2020-02-19 01:52:22
Samiloby Boodie AVRIL
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 22:24:52
2020-02-18 22:01:15
Zuzanna Wiewióra PATASZON
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 20:31:11
2020-02-18 19:51:30
Dominik Ast SIBILIA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:16:27
2020-02-18 18:39:41
Oliwia Frydlewicz BESTSELLER
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 18:24:20
2020-02-18 17:27:22
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 18:24:23
2020-02-18 12:05:18
Anastazja Abramenko W'ROMEK
  • 1x 1/miniLL/50-60 towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 18:24:24
2020-02-18 09:57:29
Ewa Rosiak PIN W
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 19:44:53
2020-02-17 16:16:04
Weronika Łuczkiewicz EVEREST
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-02-17 06:52:02
2020-02-16 22:44:05
Mariusz Łupkowski ARAMIS
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 22:38:31
2020-02-16 21:55:02
Justyna Staniewska SILVIO SON 56
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 22:38:39
2020-02-16 20:48:20
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:23:07
2020-02-16 18:25:14
Hanna Wedmańska ŁAJKA II
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 22:38:42
2020-02-16 18:13:28
Laura Fuja METEOR
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 16:29:24
2020-02-16 13:12:11
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 05:09:43
2020-02-15 21:38:55
Katarzyna Piszczatowska-Hołub CENTILLE S
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-02-22 18:11:05
2020-02-15 16:36:47
Dominika Mączyńska AVENIDO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-02-16 05:09:48
2020-02-15 16:36:00
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-02-15 10:31:44
2020-02-14 19:07:31
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 22:56:26
2020-02-14 09:06:32
Karol Miklas ALCORL G
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 09:01:08
2020-02-14 09:00:55
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/E/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
11 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 09:01:09
2020-02-14 09:00:26
Artur Społowicz ROSA SORDIA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-02-21 08:31:33
2020-02-14 08:59:41
Anna Korczak ALCORL G
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 09:01:13
2020-02-14 08:59:08
Artur Społowicz JURIA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-02-19 22:56:32
2020-02-14 08:58:30
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 3/LL/80/90 regionalny dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 08:49:36
2020-02-14 07:59:15
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-02-14 08:49:38
2020-02-14 07:58:55
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-02-13 19:11:47
2020-02-13 10:34:36
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-02-12 09:08:03
2020-02-12 07:49:08
Paulina Szulc BAKSZYSZ
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 18:21:13
2020-02-11 14:09:25
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-02-18 18:24:26
2020-02-10 21:55:39
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-02-11 08:23:21
2020-02-10 21:55:17
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 6/P/P 110cm zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/N/N 120cm zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastazja Jeździecki klub sportowy,, W siodle
S
Brak
2. Adrianna Karyś Bpk
2004 (J.)
Brak
3. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
4. Barczyk Milena bpk
2004 (J.)
O027550
5. Bazan Julia KJ PICADOR
2018 (Mł.)
O049471
6. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
7. Boodie Samiloby Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2008 (JM.)
brak
8. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
9. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
10. Dopierała Natalia bpk
brak
11. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
12. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
13. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (MJ.)
O040608
14. Fila Aleksandra Bpk
2003 (J.)
Brak
15. Frydlewicz Oliwia Niezrzeszona
1999 (MJ.)
Brak
16. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
Brak
17. Giersok Alicja JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O057612
18. Gosztyła Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045736
19. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
20. Hudzik Witold bpk
S
O039362
21. Klimek Paulina JKS w Jaroszówce
2009 (Mł.)
O052417
22. Kocjan Michalina Bpk
2019 (Mł.)
brak
23. Kolawa Milena Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2005 (JM.)
O045735
24. Komperda Renata Podhalańskie St. J Pro Nati
S
O031190
25. Kopacka Anna Bpk
2007 (JM.)
Brak
26. Korczak Anna KJ Jaroszówka
2006 (JM.)
brak
27. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
28. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O042796
29. Kozłowska Marcelina bpk
2002 (J.)
brak
30. Kozołup Natalia Bpk
2004 (J.)
O046183
31. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
Brak
32. Kućko Kamila Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
brak
33. Kuczerawy Tomasz KJ Platan Wrocław
S
O001835
34. Kuczyńska Martyna Klugb Jeździecki Stajnia Odra Głoska
2010 (Mł.)
brak
35. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
36. Lis Lena bpk
2008 (JM.)
brak
37. Łakomiec Bianka KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043979
38. Łuczkiewicz Weronika Jeździecki klub sportowy,, w siodle''
2005 (JM.)
7030/19
39. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
40. Mączyńska Dominika LKS Stragona
2005 (JM.)
O042053
41. Majewska Celina Wrocławski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O018677
42. Malcherek Wiktoria bpk
2008 (JM.)
brak
43. Mazur Rafał Bpk
S
Brak
44. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
45. Miklas Karol KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
brak
46. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
S
O024394
47. Miśkiewicz Anna KJ VOLTA
S
O007369
48. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (J.)
O045850
49. Nosal Magdalena bpk
brak
50. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
51. Piszczatowska-Hołub Katarzyna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O000509
52. Popławska Oliwia Aleksandra KJ Dworzysko
2007 (JM.)
Brak
53. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
Brak
54. Rosiak Ewa KS Pegaz
S
O008154
55. Sikorska Julia Wrocławski Klub Jeździecki
2005 (JM.)
Brak
56. Skuza Julia Bpk
2005 (JM.)
Brak
57. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
58. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
59. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
60. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
61. Świętek Klaudyna Klub Jeździecki Jaroszówka
S
brak
62. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
63. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
64. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
65. Warsz Rafał BPK
brak
66. Wedmańska Hanna LKS Stragona
2007 (JM.)
O052383
67. Wicenciak Aleksandra Racocki KJ
2003 (J.)
O040246
68. Wiewióra Zuzanna Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
282/20
69. Wojtyła Oliwia Bpk
2005 (JM.)
Brak
70. Zielant Natalia KJ VOLTA MIŁOCICE
2003 (J.)
O043980
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

ALCORL G SP POL 2014 Klacz tarantowata/166 F: Nn
M: Nn
Brak 616999670058814
2.

73

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
K019019 DE433331582307
3.

31

ARAMIS HOL UKR 2001 Ogier kara/168 F: Ramayana
M: Aristey
K009176 10394
4.

24

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Le Mistral
M: Avia
K021386 616007610102811
5.

43

AVRIL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Durello Top
M: Adria
brak POL 013 64 00080 07
6.

63

BACARDI SP POL 2015 Wałach siwa/167 F: CORVALLO
M: BIRMA
15092020 616 009 67 00183 15
7.

13

BAKSZYSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/163 F: Bankiet
M: Bojana De Guidam
K028975 616009610138414
8.

37

BESTSELLER SP POL 2006 Wałach gniada F: caprioland
M: bejla
brak
9.

62

BRETANIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/169 F: SEIGON
M: BALANGA
K012503 11782
10.

78

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
K022444 DE441411167411
11.

23

CENTILLE S SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
K019156 616009520037510
12.

9

CHARDONNAY HOL GER 2012 Wałach kasztanowata/173 F: Corrado I /
M: Kir Royal / Ahorn Z
K027141 DE421000152812
13.

1

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
14.

80

CZACZA TS POL 2009 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
brak
15.

50

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
16.

44

DRAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/170 F: TURBUD QUIRINUS
M: DALIA
K024807 616009690136410
17.

22

EMMA OLDEMBURSKA POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
K027062 DE418180273814
18.

54

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
K023361
19.

47

ESTABAN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/mk:155 F: Bekas
M: Emika
K028887 616006580080212
20.

32

EVEREST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf
M: Esmirna
Brak 616009520086115
21.

64

FARARIE KWPN NED 2010 Wałach ciemnogniada F: arizona
M: wottie k
brak
22.

56

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
23.

52

FORNARINA MS KUC FELIŃSKI POL 2013 Klacz siwa/kuc:137 F: Mielno
M: Forda
616013580213413
24.

26

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi /
M: Funkcja / Galeon
K021803 009540015795
25.

55

FRIARSTOWN MICHEAL KUC CONOMARA IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
K024968 372004000010447
26.

61

GLAMUR SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Guliwer
M: Ginger
Brak Pol
27.

18

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
K021887
28.

25

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
K021734 POL009670148208
29.

68

IMPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:147 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
30.

16

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
K019038 616007610114011
31.

10

JEREZ DE LA FRONTERA - WM Deutsches Sportpferd POL 2015 Wałach siwa/170 F: Carivari
M: Jaruga-WM
K028886 DE 455879041115
32.

46

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Red Rock
M: Jawa
K021265 616013670121909
33.

21

JURIA MAŁOPOLSKA POL 2015 Klacz gniada/172 F: Rashim
M: Junida
K028671 616006690064715
34.

81

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
K026480 616007600125405
35.

53

KELLY EWITA NIEM. SPORT. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
K020916 DE455878280212
36.

40

KING WESTF POL 2013 Wałach siwa/mk:156 F: Nexus /
M: Paloma / Polydor
K027526 DE441410523013
37.

19

KLON SP POL 2010 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
38.

59

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada/171 F: Grand
M: Kamelia Ewita
K015248 POL009670073102
39.

60

LADY EWITA DRP POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
K025441 POL013670164707
40.

74

LEXUS MŁP POL 2005 Wałach gniada F: Bajt /
M: Luna / Beforest
K014771 POL006590153205
41.

51

LUKAS SP POL 2001 Wałach kasztanowata/170 F: Romantiker
M: Luca
Brak 009530122301
42.

29

ŁAJKA II ŚLĄSKA POL 2009 Klacz gniada F: Basza
M: Łezka
K017654 POL008670025509
43.

69

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Niels
M: Mała Era
K026777
44.

30

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
45.

65

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
brak
46.

48

MONSUN TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach siwa/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017998 616999540056010
47.

71

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K027105 Brak
48.

67

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
brak
49.

76

NORA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
brak
50.

38

PATASZON KUC POL 2004 Wałach bułana/kuc:135cm F: nn
M: nn
K025339 616999670201004
51.

42

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
K015956 POL013670072705
52.

66

PENTAGON - K KUC FELIŃSKI POL 2012 Wałach izabelowata F: Harbin
M: Pacynka
brak
53.

35

PIN W SP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Ulco
M: Petunia 4/ Favory
K024621 616009670090214
54.

41

POKERLONE Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 Klacz gniada/166 F: Skyflight
M: Paloma
K028949 DE455-8703148-12
55.

72

PONIATOWSKI SP POL 2014 Wałach gniada/176 F: Talent Charboniere
M: Petersburg
K026797 616009610002514
56.

57

RIO'S ROMEO WESTFALE POL 2010 Wałach kasztanowata/168 F: Rio Grande XX
M: Up to date
brak DE441410575810
57.

79

ROCKET TINKER NED 2011 Wałach srokata/mk:145 F: NN
M: NN
brak 528002120111973
58.

17

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
K024657
59.

20

ROSA SORDIA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/172 F: Sword
M: Rossa Brenna
K026939 616009690060114
60.

12

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
K022299 616007670012709
61.

33

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
K021685 528003200910708
62.

11

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K024557 616999682006912
63.

39

SAUL T Niemiecki Koń Sportowy POL 2011 Wałach gniada/168 F: Skyflight
M: Puce
brak DE 455-8703323-11
64.

49

SELAVI WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Segowia / Pigmalion
K016669 POL007520039709
65.

58

SHANTAL SP POL 2014 Klacz siwa/165 F: Lotos /
M: 616009670063814
K028066 616009670063814
66.

36

SIBILIA SP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Ludger / Laptop
M: Silver Lady / Placido
K025003 616007682004812
67.

27

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
68.

45

STARYERS SAMSON KUC WAL. POL 2001 Ogier gniada/kuc:- F: -
M: -
K011304 -
69.

75

TARANTINO KUC POL 2010 Wałach dereszowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K022177 616999681000212
70.

28

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 Wałach srokata/kuc:143 F: nieznany
M: nieznana
brak brak
71.

77

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa/180 F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
K018503 DE418181719610
72.

34

W'ROMEK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 Wałach kasztanowata/165 F: PIKO
M: W'ROMANIA
Brak 616009610184916
73.

8

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
74.

4

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
K024553 616999670107514
75.

70

ZIZI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nobody
M: Zyrikana
K026395
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastazja
Jeździecki klub sportowy,, W siodle
W'ROMEK (34)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Adrianna Karyś
Bpk
FARARIE (64)
2020-02-23
1
2020-02-23
21
2020-02-23
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
SIBILIA (36)
2020-02-23
10
2020-02-23
3
50
Barczyk Milena
bpk
2020-02-23
20
2020-02-23
Bazan Julia
KJ PICADOR
ZIZI (70)
2020-02-23
1
2020-02-23
18
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2020-02-23
1
2020-02-23
Boodie Samiloby
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
AVRIL (43)
2020-02-23
1
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (8)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
150
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2020-02-23
2
150
2020-02-23
3
50
2020-02-23
4
2020-02-23
2
75
Dopierała Natalia
bpk
MUZKA (67)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2020-02-23
10
2020-02-23
6
2020-02-23
16
2020-02-23
21
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2020-02-23
1
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2020-02-23
13
2020-02-23
3
100
SAFARI (11)
2020-02-23
2
100
2020-02-23
11
Fila Aleksandra
Bpk
GLAMUR (61)
2020-02-23
1
2020-02-23
7
Frydlewicz Oliwia
Niezrzeszona
2020-02-23
30
2020-02-23
1
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
METEOR (30)
2020-02-23
25
2020-02-23
25
Giersok Alicja
JKS Jaroszówka
2020-02-23
1
2020-02-23
Gosztyła Weronika
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
SHANTAL (58)
2020-02-23
10
2020-02-23
19
Hudzik Witold
bpk
2020-02-23
2020-02-23
16
Klimek Paulina
JKS w Jaroszówce
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kocjan Michalina
Bpk
IMPET (68)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kolawa Milena
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
AVRIL (43)
2020-02-23
1
Komperda Renata
Podhalańskie St. J Pro Nati
FRAKTAL (26)
2020-02-23
4
2020-02-23
8
Kopacka Anna
Bpk
CZACZA (80)
2020-02-23
28
Korczak Anna
KJ Jaroszówka
2020-02-23
1
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2020-02-23
12
2020-02-23
5
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2020-02-23
Kozłowska Marcelina
bpk
ROCKET (79)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kozołup Natalia
Bpk
2020-02-23
2
zaliczony
2020-02-23
Krzecka Weronika
JKS Jaroszówka
JUNIOR (46)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Kućko Kamila
Klub Jeździecki Jaroszówka
2020-02-23
24
2020-02-23
30
Kuczerawy Tomasz
KJ Platan Wrocław
2020-02-23
5
2020-02-23
4
Kuczyńska Martyna
Klugb Jeździecki Stajnia Odra Głoska
TOMMY (28)
2020-02-23
29
2020-02-23
25
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
KING (40)
2020-02-23
8
Lis Lena
bpk
NORA (76)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA MIŁOCICE
BACARDI (63)
2020-02-23
10
2020-02-23
16
Łuczkiewicz Weronika
Jeździecki klub sportowy,, w siodle''
EVEREST (32)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
ARAMIS (31)
2020-02-23
2020-02-23
Mączyńska Dominika
LKS Stragona
AVENIDO (24)
2020-02-23
1
2020-02-23
8
Majewska Celina
Wrocławski Klub Jeździecki
2020-02-23
32
Malcherek Wiktoria
bpk
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Mazur Rafał
Bpk
CZACZA (80)
2020-02-23
1
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (22)
2020-02-23
1
2020-02-23
11
Miklas Karol
KJ Jaroszówka
2020-02-23
1
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SAUL T (39)
2020-02-23
1
2020-02-23
9
Miśkiewicz Anna
KJ VOLTA
2020-02-23
7
2020-02-23
1
200
Nagrodzka Kalina
LKJ Platan Wrocław
KALINKA (81)
2020-02-23
20
2020-02-23
10
Nosal Magdalena
bpk
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2020-02-23
12
2020-02-23
Piszczatowska-Hołub Katarzyna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2020-02-23
17
2020-02-23
7
Popławska Oliwia Aleksandra
KJ Dworzysko
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
LUKAS (51)
2020-02-23
20
2020-02-23
1
Rosiak Ewa
KS Pegaz
PIN W (35)
2020-02-23
Sikorska Julia
Wrocławski Klub Jeździecki
ESTABAN (47)
2020-02-23
1
2020-02-23
Skuza Julia
Bpk
2020-02-23
2020-02-23
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (12)
2020-02-23
10
2020-02-23
5
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2020-02-23
9
JURIA (21)
2020-02-23
16
2020-02-23
10
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2020-02-23
1
2020-02-23
19
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
2020-02-23
Świętek Klaudyna
Klub Jeździecki Jaroszówka
SELAVI (49)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
2020-02-23
6
2020-02-23
10
DAMAR (50)
2020-02-23
14
2020-02-23
9
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (19)
2020-02-23
2020-02-23
1
zaliczony
Warsz Rafał
BPK
MODEO (65)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Wedmańska Hanna
LKS Stragona
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Wicenciak Aleksandra
Racocki KJ
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Wiewióra Zuzanna
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2020-02-23
1
2020-02-23
9
Wojtyła Oliwia
Bpk
LEXUS (74)
2020-02-23
1
2020-02-23
1
Zielant Natalia
KJ VOLTA MIŁOCICE
2020-02-23
1
2020-02-23
15

Number of Riders: 70

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 875.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl