Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B Kliczków
Kliczków, 20.06.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
59 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:02:03
2020-06-19 19:44:48
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x 3R/P/P 110cm dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 Nagroda Zamku Kliczków
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
58 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:02:05
2020-06-19 19:43:28
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 3R/P/P 110cm dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 Nagroda Zamku Kliczków
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
57 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:02:07
2020-06-19 19:42:50
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 3R/P/P 110cm dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 Nagroda Zamku Kliczków
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
56 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 19:21:50
2020-06-19 19:07:23
Angelika Biernacka SARA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:05:51
2020-06-19 16:46:01
Julia Śliwowska RIO
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:05:56
2020-06-19 13:25:38
Milena Kretkowska SELMA-R
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:05:58
2020-06-19 13:22:04
Anna Auda GOLDI LOCKS
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:06:01
2020-06-19 13:11:44
Julia Rybarczyk DARK KNIGHT
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
51 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:06:02
2020-06-19 12:43:17
Julia Nowak DOBRAWA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 09:49:21
2020-06-19 08:37:34
Jarosław Szymkowiak EMIEL S
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
49 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 09:49:24
2020-06-19 08:34:36
Wiktoria Pikuła EMIEL S
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
48 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 03:59:54
2020-06-18 23:26:13
Marcin Turko IRIOS
  • 2x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 03:59:56
2020-06-18 23:26:01
Nikola Sieradzka HEART BREAKER
  • 2x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 03:59:57
2020-06-18 23:25:36
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 03:59:59
2020-06-18 23:24:36
Wiktoria Robak GAJOWY
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
44 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 04:00:03
2020-06-18 23:22:17
Amelia Łuc SELMA-R
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
43 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 04:00:06
2020-06-18 23:13:51
Weronika Grum GOLDI LOCKS
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 04:00:09
2020-06-18 23:12:55
Bruno Haniszewski MORIS
  • 2x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:19:09
2020-06-18 20:53:16
Kinga Jasińska PILOT
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:19:12
2020-06-18 20:53:02
Laura Leboch FÜRST SEX
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 11:19:16
2020-06-18 20:52:46
Aleksandra Kozak POLAR
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:41:35
2020-06-18 20:31:13
Dagmara Drozd ROZKOSZNA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:02:45
2020-06-18 19:14:01
Sandra Besser SPONTIFLEX SEMPERIT
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 1R/LL/kl.LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:02:48
2020-06-18 18:27:39
Laura Hutnik BOGUŚ
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 20:02:51
2020-06-18 17:56:51
Weronika Gniot DAMA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:47:37
2020-06-18 17:44:40
Agnieszka Fitzet DAMA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:47:41
2020-06-18 17:34:57
Katarzyna Rój BOGUŚ
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:47:45
2020-06-18 17:32:19
Wojciech Siwek HERA
  • 2x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 17:47:48
2020-06-18 17:17:47
Emilia Sidorko DAMA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 20:02:09
2020-06-18 13:38:03
Anna Gniado H-FALA
  • 2x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 12:00:09
2020-06-18 11:37:48
Julia Janiec FELDORADO VAN DE ZESHOEK
  • 2x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
28 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:15:36
2020-06-18 11:04:30
Adrianna Kowalak ALL'S FAIR
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:15:38
2020-06-18 11:03:11
Martyna Sinica BARBOSSA
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
26 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:15:40
2020-06-18 11:02:30
Dorian Orłowski BARBOSSA
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
25 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:15:41
2020-06-18 10:59:19
Julia Leśniak BETTY
  • 2x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:15:42
2020-06-18 10:51:38
Natalia Zdunek SALADYN
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2020-06-18 11:15:44
2020-06-18 10:51:01
Nadia Marud SALADYN
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 23:27:09
2020-06-17 23:18:53
Wiktoria Graczyk ALIBABA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 23:27:11
2020-06-17 22:38:53
Matylda Graczyk STRAWBERRY
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:38:23
2020-06-17 20:03:37
Maksymilian Kobiela MAKSIMA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 22:38:26
2020-06-17 20:02:47
Monika Ptak MAKSIMA
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:06
2020-06-16 22:10:33
Natalia Kubiak SARA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:08
2020-06-16 21:59:40
Maja Majszczyk SARA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:11
2020-06-16 21:27:34
Dominika Ryś ALIBABA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:13
2020-06-16 21:26:00
Katarzyna Chmielowiec ALIBABA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:16
2020-06-16 21:13:20
Paulina Papież ROZKOSZNA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:21
2020-06-16 20:57:50
Julia Kabuth ALVIS
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-06-17 07:02:24
2020-06-16 20:55:31
Aleksandra Zwierz ALVIS
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:33:53
2020-06-15 14:27:45
Maksymilian Kobiela KASZTEL
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:33:54
2020-06-15 14:08:46
Victoria Kołodziejczyk KOMANCH
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
9 ENTRY ACCEPTED 2020-06-15 17:33:56
2020-06-15 14:05:57
Ola Maciałek PALEGRO
  • 1x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
8 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:22:26
2020-06-14 19:13:14
Agata Miłowska CARLOS
  • 1x 3R/P/P 110cm dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 Nagroda Zamku Kliczków
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
7 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:22:27
2020-06-14 19:12:37
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 4T/L/100 cm towarzyski zwykły art.238.2.1 cykl Mistrz Borów Dolnośląskich i Nagroda zamku Kliczków
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
6 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 19:22:29
2020-06-14 18:15:21
Zuzanna Jędrej BELCANTO
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-06-16 19:25:05
2020-06-14 11:37:18
Karolina Wasylewicz O-CARMEN
  • 2x 2T/miniLL/50/60 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-06-19 18:06:04
2020-06-14 10:43:49
Filip Dziuba AIQ
  • 2x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 15:48:31
2020-06-14 10:42:53
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 15:48:33
2020-06-14 10:42:33
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 4R/N/N 120 cm z Jockerem art. 269 / art.238.2.1 Puchar Prezesa Łużyckiego Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Na Koń w Łagowie
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-14 00:41:44
2020-06-13 20:15:38
Laura Fuja METEOR
  • 2x 3T/LL/70/90 rtowarzyski dokładnści art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Auda Anna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
1824/20
2. Besser Sandra PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
S
DE1576099
3. Biernacka Angelika Klub jeździecki brawura
S
Brak
4. Chmielowiec Katarzyna KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2007 (JM.)
brak
5. Drozd Dagmara KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2005 (JM.)
Brak
6. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
7. Fitzet Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki
2005 (JM.)
Brak
8. Fuja Laura Stajnia Namlikowo
2006 (JM.)
Brak
9. Gniado Anna KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2000 (MJ.)
brak
10. Gniot Weronika Karkonoski Klub Jeździecki
2007 (JM.)
Brak
11. Graczyk Matylda KJ Brawura
2007 (JM.)
brak
12. Grum Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
1848/20
13. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
14. Hutnik Laura Karkonoski Klub Jeździecki
2005 (JM.)
Brak
15. Janiec Julia KJ Bella Brzeźnik
Brak
16. Jasińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
17. Jędrej Zuzanna BPK
2009 (Mł.)
Brak
18. Kabuth Julia Klub jeździecki brawura
2006 (JM.)
Brak
Brak
19. Kobiela Maksymilian Stajnia KADARKA
2008 (JM.)
brak
20. Kowalak Adrianna KJ Bella Brzeźnik
S
brak
21. Kozak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
22. Kretkowska Milena Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2005 (JM.)
1845/20
23. Leboch Laura Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
24. Leśniak Julia KJ Bella Brzeźnik
2002 (J.)
brak
25. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
26. Maciałek Ola Stajnia KADARKA
2014 (Mł.)
brak
27. Majszczyk Maja KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2008 (JM.)
brak
28. Marud Nadia KJ Bella Brzeźnik
2007 (JM.)
brak
29. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
30. Nowak Julia KJ BRAWURA
2004 (J.)
brak
31. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (Mł.)
brak
32. Papież Paulina KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2006 (JM.)
brak
33. Pikuła Wiktoria Stajnia Maszewo
2004 (J.)
Brak
34. Ptak Monika Stajnia Kadarka
2006 (JM.)
brak
35. Robak Wiktoria Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2003 (J.)
O050459
36. Rybarczyk Julia Brak przynależności klubowej
2006 (JM.)
O053483
37. Ryś Dominika KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2006 (JM.)
Brak
38. Sidorko Emilia Karkonoski Klub Jeździecki
2006 (JM.)
brak
39. Sieradzka Nikola NIEZRZESZONY
1999 (MJ.)
BRAK
40. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
brak
41. Siwek Wojciech Karkonowski Klub Jeździecki
S
Brak
42. Śliwowska Julia Stajnia Karat
2006 (JM.)
brak
43. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
44. Szymkowiak Jarosław Brak
S
O029123
45. Turko Marcin Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
S
brak
46. Wasylewicz Karolina BPK
S
Brak
47. Zdunek Natalia KJ Bella Brzeźnik
2007 (JM.)
brak
48. Zwierz Aleksandra Klub Jeździecki Brawura
2003 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

AIQ SP POL 2016 wałach gniada/mk:157 F: Accuse
M: Arvena
Brak 616009670070616
2.

18

ALIBABA Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/169 F: Rubin
M: Agra
Brak Brak
3.

19

ALIBABA Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/169 F: Rubin
M: Agra
brak brak
4.

24

ALIBABA SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubin
M: Agra
brak
5.

27

ALL'S FAIR OLDENBURG POL 2009 klacz siwa/163 F: ANNICARD
M: CADILINE-A
BRAK DE 418180164209
6.

21

ALVIS SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Czosnyk
M: Agra
Brak Posiada
7.

22

ALVIS SP POL 2010 Wałach gniada/163 F: Czosnyk
M: Agra
brak brak
8.

28

BARBOSSA NN POL 2008 klacz skarogniada/170 F: NN
M: NN
BRAK 528210004878013
9.

13

BELCANTO KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:118 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Belinda / Rubin
brak 616013610094613
10.

29

BETTY TYP SZLACHETNY POL NN klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
BRAK 616999670123911
11.

32

BOGUŚ SP POL 2008 wałach bułana/175 F: Samuraj
M: Bakara
brak POL 999 67 01520 08
12.

38

BOGUŚ SP POL 2008 wałach bułana/178 F: Samuraj
M: Bakara
brak POL999670152008
13.

11

CARLOS SP POL 2005 Wałach gniada/164 F: Carbid II
M: Sandroness
K009764 POL009630117505
14.

35

CASABLANCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/166 F: Algier
M: Cordoba
brak 616009670044313
15.

9

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
K023021 DE421000343410
16.

31

DAMA SP POL 2004 klacz gniada/167 F: Degrosso
M: Dayana
Brak POL 009 67 00842 04
17.

34

DAMA SP POL 2004 klacz gniada/167 F: Degrosso
M: Dayana
brak POL 009 67 00842 04
18.

39

DAMA SP POL 2004/03/14 klacz gniada/167 F: Degrosso
M: Dayana
Brak POL 009 67 00842 04
19.

50

DARK KNIGHT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/163 F: LUDGER
M: DAMIRA
brak POL009680069908
20.

51

DOBRAWA SP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
21.

54

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
22.

48

EMIEL S KWPN POL 2009 wałach siwa/175 F: Victory
M: Odinette
K018697 528003200805003
23.

30

FELDORADO VAN DE ZESHOEK SP POL 2004 wałach gniada/168 F: HUGO
M: GABRIENTA
BRAK 528003201005838
24.

6

FÜRST SEX Deutches Sportpferd POL 2011 wałach gniada/175 F: Fürst Wettin
M: Rosalina
Brak DE456370304511
25.

44

GAJOWY XX POL 2003 Wałach gniada/160 F: Eternity's Breath
M: Gifty Girl
K011948 brak
26.

46

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
27.

36

H-FALA SP POL 2013 klacz kasztanowata/163 F: Alvis
M: Harfa
brak brak
28.

42

HEART BREAKER SP POL 2013 wałach gniada/161 F: Corleone Z
M: Hera
brak 616999670030013
29.

33

HERA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Turbud Quirinus
M: Hola
Brak POL013640008303
30.

41

IRIOS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: IRLANDIA
brak brak
31.

55

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
32.

14

KASZTEL KONIK POLSKI POL 16.01.2006 wałach myszata/mk:135cm F: Knop
M: Kasta
brak Pol 011 61 01398 06
33.

15

KOMANCH SP POL 2014 Ogier srokata F: nn
M: nn
brak
34.

23

MAKSIMA Kuc Walijski Sekcji A POL 10 lat Klacz gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
brak NN
35.

12

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
36.

8

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
brak POL013660468 06
37.

47

MORIS TYP KUC POL 2011 Wałach kara/kuc:128 F: --
M: --
4801/19 616 999 61 0257211
38.

2

O-CARMEN WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/165 F: Czeladnik / Lombardo / Quidam De Revel
M: Orania / Gostyk
K021181 616007670132309
39.

16

PALEGRO ARAB POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Gwidon
M: Piguła
brak
40.

5

PILOT KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno
M: Paloma
Brak 616013670090915
41.

7

POLAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach gniada/160 F: Walor
M: Polana
Brak 616009670081906
42.

49

RIO IRISH COB POL 2009 wałach srokata/kuc:137 F: Nn
M: Nn
brak 528023201820356
43.

20

ROZKOSZNA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz kara/165 F: Czosnyk
M: Rumba
brak brak
44.

40

ROZKOSZNA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kara/167 F: Czosnyk
M: Rumba
Brak
45.

10

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
K024557 616999682006912
46.

26

SALADYN SP POL 2003 wałach gniada/167 F: CORRERO
M: SULIMA
BRAK POL009611206203
47.

17

SARA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Egon
M: Sarna
brak brak
48.

43

SARA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:135 F: Anapon Spartacus
M: Swatka
2469/20 brak
49.

52

SARA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Egon
M: Sarna
Brak 616006680009010
50.

45

SELMA-R SP POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Stepp
M: Suplika
2468/20 POL 009670063303
51.

53

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
52.

37

SPONTIFLEX SEMPERIT Deutsches Reitpferd DEU 2007 Wałach inna/172 F: Semper
M: Scarlet
DE410100766007
53.

25

STRAWBERRY SP POL 1996 Klacz inna/mk:150 F: NN
M: NN
brak posiada
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Auda Anna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2020-06-20
Besser Sandra
PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
2020-06-20
1
2020-06-20
1
Biernacka Angelika
Klub jeździecki brawura
SARA (52)
2020-06-20
4
Chmielowiec Katarzyna
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
ALIBABA (19)
2020-06-20
1
Drozd Dagmara
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2020-06-20
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
AIQ (4)
2020-06-20
1
2020-06-20
1
2020-06-20
1
SAFARI (10)
2020-06-20
2
Fitzet Agnieszka
Karkonoski Klub Jeździecki
BOGUŚ (32)
2020-06-20
Fuja Laura
Stajnia Namlikowo
METEOR (8)
2020-06-20
13
2020-06-20
9
Gniado Anna
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
H-FALA (36)
2020-06-20
1
2020-06-20
4
Gniot Weronika
Karkonoski Klub Jeździecki
DAMA (39)
2020-06-20
Graczyk Matylda
KJ Brawura
2020-06-20
1
Grum Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2020-06-20
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (47)
2020-06-20
2020-06-20
Hutnik Laura
Karkonoski Klub Jeździecki
BOGUŚ (38)
2020-06-20
14
Janiec Julia
KJ Bella Brzeźnik
2020-06-20
2020-06-20
1
Jasińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
PILOT (5)
2020-06-20
11
2020-06-20
10
Jędrej Zuzanna
BPK
2020-06-20
11
2020-06-20
1
Kabuth Julia
Klub jeździecki brawura
ALVIS (21)
2020-06-20
1
Kobiela Maksymilian
Stajnia KADARKA
KASZTEL (14)
2020-06-20
1
2020-06-20
Kowalak Adrianna
KJ Bella Brzeźnik
2020-06-20
8
2020-06-20
1
Kozak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
POLAR (7)
2020-06-20
11
2020-06-20
Kretkowska Milena
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (45)
2020-06-20
Leboch Laura
Bez Przynależności Klubowej
2020-06-20
8
2020-06-20
9
Leśniak Julia
KJ Bella Brzeźnik
BETTY (29)
2020-06-20
7
2020-06-20
11
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2020-06-20
Maciałek Ola
Stajnia KADARKA
PALEGRO (16)
2020-06-20
1
2020-06-20
4
Majszczyk Maja
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
SARA (17)
2020-06-20
1
Marud Nadia
KJ Bella Brzeźnik
SALADYN (26)
2020-06-20
1
Miłowska Agata
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
CARLOS (11)
2020-06-20
3
2020-06-20
MAXIMUS (12)
2020-06-20
2020-06-20
Nowak Julia
KJ BRAWURA
DOBRAWA (51)
2020-06-20
Orłowski Dorian
KJ Bella Brzeźnik
2020-06-20
1
Papież Paulina
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2020-06-20
Pikuła Wiktoria
Stajnia Maszewo
EMIEL S (48)
2020-06-20
2
Ptak Monika
Stajnia Kadarka
MAKSIMA (23)
2020-06-20
3
2020-06-20
9
Robak Wiktoria
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
GAJOWY (44)
2020-06-20
Rybarczyk Julia
Brak przynależności klubowej
2020-06-20
9
2020-06-20
1
Ryś Dominika
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
ALIBABA (18)
2020-06-20
1
Sidorko Emilia
Karkonoski Klub Jeździecki
DAMA (34)
2020-06-20
Sieradzka Nikola
NIEZRZESZONY
2020-06-20
2020-06-20
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
2020-06-20
1
Siwek Wojciech
Karkonowski Klub Jeździecki
HERA (33)
2020-06-20
1
2020-06-20
2020-06-20
Śliwowska Julia
Stajnia Karat
RIO (49)
2020-06-20
10
2020-06-20
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SARA (43)
2020-06-20
2020-06-20
Szymkowiak Jarosław
Brak
EMIEL S (48)
2020-06-20
3
Turko Marcin
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
IRIOS (41)
2020-06-20
2020-06-20
Wasylewicz Karolina
BPK
2020-06-20
13
2020-06-20
12
Zdunek Natalia
KJ Bella Brzeźnik
SALADYN (26)
2020-06-20
1
Zwierz Aleksandra
Klub Jeździecki Brawura
ALVIS (22)
2020-06-20
6

Number of Riders: 48

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl