Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 11:59:07
2019-07-18 10:53:19
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:03:01
2019-07-17 15:33:50
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:03:20
2019-07-17 15:29:30
Zuzanna Sławecka ATUT
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:03:32
2019-07-17 13:30:17
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:20
2019-07-17 13:26:57
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:27
2019-07-17 13:19:41
Weronika Zieleśkiewicz GOLDEN GENTELMAN
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:43
2019-07-17 13:17:31
Julia Janecka GASPAR
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:45
2019-07-17 13:16:23
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:32:59
2019-07-16 19:50:55
Alicja Skarżyńska ANGEL QUEEN
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:16
2019-07-16 18:08:41
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:24
2019-07-15 22:17:31
Nelly Oriard ARABIKA
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:36
2019-07-15 21:44:07
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:43
2019-07-15 19:43:09
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:34:12
2019-07-15 13:49:40
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:34:55
2019-07-15 08:21:22
Karolina Kolny GRETA
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:25
2019-07-14 19:13:25
Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:29
2019-07-14 13:47:35
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:33
2019-07-14 13:46:37
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 19:46:51
2019-07-13 08:33:27
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:48
2019-07-12 17:45:41
Ivette Czok TICET
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:57
2019-07-12 16:35:01
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:06
2019-07-12 07:49:01
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:26
2019-07-12 07:48:18
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:32
2019-07-12 07:47:38
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:38
2019-07-12 07:46:52
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:51
2019-07-11 15:18:22
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:02
2019-07-10 23:37:48
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:07
2019-07-10 19:28:44
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:16
2019-07-10 10:50:08
Julia Zambrzycka CORAL
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:23
2019-07-10 08:46:26
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:59
2019-07-09 22:41:55
Agata Borowczak FELIETON GT
  • 2x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 2x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 2x 5/D3/finał duże konie
  • 2x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:38
2019-07-09 14:51:20
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:41
2019-07-09 14:49:35
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:48
2019-07-09 10:20:53
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
2. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
3. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
4. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (JM.)
brak
5. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
6. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
7. Czok Ivette BPK
2006 (JM.)
O040263
8. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
9. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
10. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
11. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
12. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
13. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (JM.)
O046547
14. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (J.)
O044894
15. Krzewińska Oliwia KJ Golden Dream
2004 (JM.)
O053974
16. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
17. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
18. Oriard Nelly Lkj Drama Zbroslawice
2005 (JM.)
Brak
19. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
20. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
21. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
22. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (JM.)
O047830
23. Skarżyńska Alicja Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2004 (JM.)
O032068
24. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (JM.)
O040345
25. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O047490
26. Wojtarowicz Wiktor Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
2004 (JM.)
0047275
27. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (JM.)
O043454
28. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O046853
29. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
30. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
31. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

ANGEL QUEEN DRP POL 2009 Klacz bułana/kuc:148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
O: Juszczuk-Kubiak Edyta
B: Lenert Busch
K021533 DE434340333409
2.

5

ARABIKA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Efekt
M: Aragona
O: Zbigniew Kowalkowski
B: Sk Janów Podlaski
Brak 616006580570210
3.

30

ATUT M. POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte / Pick Wick
M: Aura Dahomanka / Blank Schagya
O: Robert Sławecki
B: Andrzej Tyka
K016412 POL006570002009
4.

2

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
O: Olga Zoll
B: J. H. Bruns
K027254
5.

12

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
6.

37

CHANTRE NOIR DRP GER 2010 ogier sk.gn. F: Calido-G/Cedrik
M: Sara/Sandro Ace
O:
B:
K024093 DE435350178710
7.

7

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
O: Joanna Ossowska
B: Anja Bock
K020590 DE422220108307
8.

23

CORAL SP POL 2004 Wałach siwa/165 F: CORRERO
M: GIPSY ROCK
O: Magdalena Wilkowska
B: Lucjan Kosnowicz
brak
9.

27

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
O: Irena Gąsienica-Roj
B: Manuela Stiglmair
K014326 DE4101100631107
10.

28

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
K020182 DE433330398309
11.

16

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
O: Małgorzata Ziółkowska
B: A
K023652 528003201009574
12.

34

GASPAR Małopolska POL 2007 Wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
O: Joanna Szulc
B: Polska
brak
13.

33

GOLDEN GENTELMAN DRP POL 2003 Wałach izabelowata/kuc:kuc: F: Golden Dancer
M: Desiree B
O: dzierżawiony przez Joanna Szulc
B: Ludwig Stassen
K021528
14.

21

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
O: Anna Doniec
B: Katarzyna Milczarek
brak 616009640072113
15.

10

GRETA Mały Koń POL 2003 Klacz kara/kuc:147 F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
1788/19 616013640066905
16.

32

HANNIBAL Koń Trakeński POL 2003 Wałach gniada/173 F: Gipsy
M: Hekate III
O: Robert Krzewiński
B: Niemcy
brak DE 409090075303
17.

19

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
O: Anna Skrzeszewska - Walter
B: Holandia
K021822
18.

8

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
O: Nadia Cinal
B: NIEZNANY
K015101 POL013560316307
19.

6

KELPIE Koń Mały POL 2010 Klacz kara/mk:141 F: Asumpt
M: Kyniska
O: Marcin Rynkowski
B: Białek Monika
K023088 616013580177810
20.

20

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
O: Radoslaw Bujalski
B: Niemcy
brak
21.

15

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
22.

26

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
23.

31

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
K025310
24.

35

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
O: Anna Janecka
B: Polska
K019486
25.

13

QIU Hanowerska GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
O: Maja Polikowska
B: Gerd Icken
K026246
26.

29

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
27.

4

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
O: Sylwia Rozesłańska
B: Ryszard Szczęśniak
K021150
28.

25

STORCZYK Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
O: Katarzyna Chachuła
B: Kaczmarczuk Anna
K019945 616009640063506
29.

14

TICET KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
O: Ewa Bartosik-Czok
B: Polska
K021286 616013680092109
30.

36

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K025247 106MN81
31.

24

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/kuc:148 F: Domingo
M: Tosca
O: Dariusz Zubczyński
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
32.

18

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
O: Przemysław Kunkel
B: .
K021884 POL999610136008
33.

17

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
O: Magdalena Paszylk Lewandowska
B: .
K020714 5280030302378
34.

22

ZADAR SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: LARRON
M: ZAMIRA
O: Monika Wojtarowicz
B: Monika Tadych
K026503 616009610291809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (29)
2019-07-27
5
2019-07-27
5
2019-07-28
4
2019-07-28
3
2019-07-27
13
2019-07-28
1
2019-07-28
1
2019-07-28
3
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
KELPIE (6)
2019-07-27
3
2019-07-28
6
2019-07-28
5
2019-07-28
5
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-07-27
10
2019-07-27
6
2019-07-28
9
2019-07-28
9
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-07-27
8
2019-07-27
9
2019-07-28
3
2019-07-28
5
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-07-27
10
2019-07-28
10
2019-07-28
7
2019-07-28
10
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2019-07-27
9
2019-07-27
4
2019-07-28
2
2019-07-28
4
Czok Ivette
BPK
TICET (14)
2019-07-27
10
2019-07-28
14
2019-07-28
12
2019-07-28
12
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (21)
2019-07-27
4
2019-07-27
10
2019-07-28
13
2019-07-28
10
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (15)
2019-07-27
9
2019-07-28
2
2019-07-28
3
2019-07-28
4
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2019-07-27
12
2019-07-28
7
2019-07-28
6
2019-07-28
9
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (36)
2019-07-27
4
2019-07-28
7
2019-07-28
10
2019-07-28
7
Janecka Julia
KJ Golden Dream
GASPAR (34)
2019-07-27
13
2019-07-27
13
2019-07-28
11
2019-07-28
14
MUPPET (35)
2019-07-27
5
2019-07-28
9
2019-07-28
8
2019-07-28
8
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-07-27
6
2019-07-28
4
2019-07-28
9
2019-07-28
6
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
GRETA (10)
2019-07-27
2
2019-07-28
5
2019-07-28
4
2019-07-28
2
Krzewińska Oliwia
KJ Golden Dream
2019-07-27
12
2019-07-27
11
2019-07-28
6
2019-07-28
11
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
WICEK (18)
2019-07-27
16
2019-07-28
15
2019-07-28
15
2019-07-28
15
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2019-07-27
7
2019-07-27
12
2019-07-28
10
2019-07-28
12
2019-07-27
15
2019-07-28
13
2019-07-28
13
2019-07-28
13
Oriard Nelly
Lkj Drama Zbroslawice
2019-07-27
18
2019-07-27
17
2019-07-28
18
2019-07-28
18
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-07-27
1
2019-07-28
3
2019-07-28
2
2019-07-28
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-07-27
11
2019-07-27
8
2019-07-28
5
2019-07-28
6
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
QIU (13)
2019-07-27
3
2019-07-27
2
2019-07-28
6
2019-07-28
2
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (4)
2019-07-27
5
2019-07-27
7
2019-07-28
12
2019-07-28
8
Skarżyńska Alicja
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-07-27
6
2019-07-28
11
2019-07-28
11
2019-07-28
11
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
ATUT (30)
2019-07-27
17
2019-07-27
16
2019-07-28
14
2019-07-28
17
Solecka Zarah
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (12)
2019-07-27
14
2019-07-27
14
2019-07-28
8
2019-07-28
13
Wojtarowicz Wiktor
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
ZADAR (22)
2019-07-27
2
2019-07-27
3
2019-07-28
17
2019-07-28
7
Zambrzycka Julia
SKJ
CORAL (23)
2019-07-27
16
2019-07-27
15
2019-07-28
16
2019-07-28
16
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
2019-07-27
8
2019-07-28
12
2019-07-28
2019-07-28
16
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-07-27
15
2019-07-27
18
2019-07-28
15
2019-07-28
15
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (2)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (24)
2019-07-27
14
2019-07-28
16
2019-07-28
14
2019-07-28
14

Number of Riders: 31

Number of Horses: 34

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl