Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
297 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:37:08
2019-08-12 21:37:08
Katarzyna Szotowicz CADOZO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
296 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:36:05
2019-08-12 21:36:05
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
295 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:45
2019-08-12 21:29:45
Magdalena Czajkowska CARLA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
294 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:24
2019-08-12 21:29:24
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
293 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:01
2019-08-12 21:29:01
Dorota Winograd LEXUS
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
292 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:28:33
2019-08-12 21:28:33
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
291 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:26:32
2019-08-12 21:26:32
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
290 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:25:58
2019-08-12 21:25:58
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
289 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:12
2019-08-12 20:12:02
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
288 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:17
2019-08-12 20:05:41
Felix Ewald DIANE D`ELLE
  • 2x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
287 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:18
2019-08-12 20:04:12
Felix Ewald FINE CERA 8
  • 2x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
286 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:10
2019-08-12 20:02:11
Felix Ewald COOPER 200
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
285 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:09
2019-08-12 20:00:40
Felix Ewald CORTEX 4
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
284 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:27
2019-08-12 19:58:19
Felix Ewald CAP GROSSO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
283 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:26
2019-08-12 19:54:36
Felix Ewald CERA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
282 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:13
2019-08-12 18:49:31
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
281 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:53
2019-08-12 17:42:11
Łukasz Piksa C UTOPIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
280 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:52
2019-08-12 17:33:41
Łukasz Piksa CALESSA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
279 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:36
2019-08-12 09:14:22
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
278 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:59:47
2019-08-11 23:13:23
Agata Gil MAGIC BOY
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
277 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:59:47
2019-08-11 23:12:51
Agata Gil FUDŻI BM
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
276 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:36
2019-08-11 23:12:36
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
275 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:44:43
2019-08-11 22:32:16
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
274 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:44:43
2019-08-11 22:31:15
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
273 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:03
2019-08-11 22:03:34
Lisa Hoffmann COLESTRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
272 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:03
2019-08-11 22:03:31
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
271 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:10
2019-08-11 22:01:14
Lisa Hoffmann HANIELLE
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:50:18
2019-08-11 20:03:47
Lisa Pelikowsky CHIARA 343
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
269 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:41
2019-08-11 19:22:06
Piotr Kaliszuk KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
268 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:42
2019-08-11 18:37:36
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:37
2019-08-11 16:40:07
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
266 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 08:00:56
2019-08-11 14:14:34
Julia Jabłońska AMIGO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
265 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 08:00:56
2019-08-11 14:10:17
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
264 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:36
2019-08-11 12:39:26
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
263 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:30
2019-08-10 23:23:51
Judyta Perek IMBIR
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
262 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:18:10
2019-08-10 23:04:13
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:18:03
2019-08-10 22:55:48
Eloise Ney CASSIS DE LA PETITE MAISON CH
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:17:59
2019-08-10 21:53:58
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 15:04:08
2019-08-10 21:31:01
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
258 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:06:49
2019-08-10 16:39:50
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:08:27
2019-08-10 14:52:34
Łucja Majka NORTON
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
256 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:21
2019-08-10 11:50:26
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
255 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:32
2019-08-10 10:15:05
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
254 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:40
2019-08-10 10:14:31
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
253 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:04:39
2019-08-09 19:31:19
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
252 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:04:54
2019-08-09 19:30:47
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
251 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:49
2019-08-09 17:18:55
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
250 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:57
2019-08-09 17:18:10
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:59
2019-08-09 11:07:54
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
248 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:05
2019-08-09 09:08:57
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:04:08
2019-08-08 23:45:24
Daria Kobiernik GERRY GREY
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
246 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:28
2019-08-08 23:33:21
Daria Kobiernik WIQUID
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
245 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:45
2019-08-08 22:11:27
Björn Herrmann SISSY VON GANSCHOW
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:14
2019-08-08 22:10:56
Patrick Schmiedeberg LE GROSSO 3
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
243 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:22
2019-08-08 22:10:11
Patrick Schmiedeberg QUIBBLE DIE DA DUM
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
242 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:53
2019-08-08 22:09:22
Patrick Schmiedeberg LOOK AT ME
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:24
2019-08-08 20:11:16
Seweryn Murdzia QUISSINI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:28
2019-08-08 20:10:24
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
239 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:30
2019-08-08 19:16:42
Nawojka Kiecoń GOTHA MK
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:57
2019-08-08 13:03:42
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
237 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:58
2019-08-08 13:03:11
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
236 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:27
2019-08-08 13:02:30
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:58
2019-08-08 12:11:36
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
234 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:12:05
2019-08-08 12:04:26
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:36
2019-08-08 09:14:13
Wiktoria Knap QUINTUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
232 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:47
2019-08-08 07:29:43
Arkadiusz Fimmel BENEFIS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
231 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:46
2019-08-08 07:29:21
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:52
2019-08-08 07:27:38
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:23:44
2019-08-07 21:23:40
Julia Richter KASPAR SB
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
228 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:04:32
2019-08-07 21:20:58
Julia Richter CASTINI 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
227 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:12:05
2019-08-07 18:59:47
Lidia Kiecoń CERVANTES W
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
226 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:56
2019-08-07 18:59:09
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:56
2019-08-07 18:52:41
Nawojka Kiecoń CICERO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:42
2019-08-07 18:49:23
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:33
2019-08-07 18:48:53
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
222 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:33
2019-08-07 18:48:17
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
221 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:25
2019-08-07 18:47:37
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:25
2019-08-07 18:46:58
Mściwoj Kiecoń DONJA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
219 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:24
2019-08-07 18:46:14
Mściwoj Kiecoń GIRALDO L
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:48
2019-08-07 18:44:51
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:13:17
2019-08-07 18:42:42
Kaja Milewska CARYZMA MK
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:13:10
2019-08-07 18:42:09
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:09
2019-08-07 16:55:13
Julia Chanaj FUKS
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
214 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:42
2019-08-07 16:11:44
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:05
2019-08-07 16:06:46
Hubert Polowczyk ORIGI AEG
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:13
2019-08-07 16:06:21
Piotr Kaliszuk DON JUAN HBC
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:13
2019-08-07 16:04:52
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
210 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:42
2019-08-07 16:02:53
Piotr Kaliszuk HIDALGO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:41
2019-08-07 16:01:24
Iga Adamek DROSERA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:58
2019-08-07 13:58:39
Alina Dudek ANTARI
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:00
2019-08-07 10:37:10
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
206 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:04
2019-08-06 23:49:31
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:21
2019-08-06 23:45:45
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
204 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:22
2019-08-06 22:55:03
Marika Jankowiak NEVILLE II S
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:23
2019-08-06 22:53:04
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:22
2019-08-06 21:49:04
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
201 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:21
2019-08-06 21:48:21
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
200 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:21
2019-08-06 21:47:29
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:32
2019-08-06 21:29:26
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:32
2019-08-06 21:28:50
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:50
2019-08-06 17:45:53
Krzysztof Tarasek REGILUS L
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:49
2019-08-06 17:45:24
Krzysztof Tarasek COLLIN POUR AMELIE T
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:49
2019-08-06 17:44:54
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:06
2019-08-06 17:39:20
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:14
2019-08-06 17:38:41
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
192 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:07
2019-08-06 17:38:18
Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:15
2019-08-06 17:37:31
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:22
2019-08-06 17:37:03
Jarosław Skrzyczyński SUEDWINDS AMANDA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:16
2019-08-06 17:36:39
Jarosław Skrzyczyński JERICO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
188 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:36
2019-08-06 16:27:22
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:36
2019-08-06 15:47:12
Marcin Wesoły INDIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:57
2019-08-06 14:43:15
Wiktoria Knap VALANDO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:56
2019-08-06 14:42:22
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:39
2019-08-06 12:33:09
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:43
2019-08-06 12:32:35
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:45
2019-08-06 09:35:14
Marcin Wesoły G
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
181 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:55:14
2019-08-06 01:54:08
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:55:15
2019-08-06 01:53:01
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:38
2019-08-05 20:18:18
Erik Schubert CASSIOPIA S
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:31
2019-08-05 14:23:12
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:21
2019-08-05 14:22:19
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:10:17
2019-08-05 12:54:50
Michał Nowacki GOLDINA OF CHIN
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:10:18
2019-08-05 12:49:56
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:06
2019-08-05 12:49:27
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:09
2019-08-05 11:43:51
Sophie Rohner DORCY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:59:06
2019-08-05 07:42:20
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:04
2019-08-04 21:49:16
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:04
2019-08-04 21:48:39
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:50
2019-08-04 21:25:01
Manuel Baierl STAKKATI GOLD
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:49
2019-08-04 21:21:45
Manuel Baierl TI FIRST LADY
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
167 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:41
2019-08-04 21:14:37
Manuel Baierl OCCHI BLU
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
166 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:38
2019-08-04 20:14:16
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:32
2019-08-04 20:13:21
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:30
2019-08-04 20:12:03
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:09:33
2019-08-04 20:11:06
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:22
2019-08-04 20:09:28
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:20
2019-08-04 20:08:11
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:14
2019-08-04 20:06:55
Daria Kobiernik CHARISA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:14
2019-08-04 20:04:49
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:04:24
2019-08-04 19:37:57
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:11
2019-08-04 19:36:23
Antoni Michalak BUNT
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:50
2019-08-04 19:31:59
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:00
2019-08-04 19:30:40
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:58
2019-08-04 19:29:07
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:05
2019-08-04 19:27:19
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:43
2019-08-04 19:25:54
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:44
2019-08-04 19:25:01
Daria Kobiernik SONET
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:37
2019-08-04 19:22:55
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:34
2019-08-04 18:26:18
Philipp Lyck-John LOLI POP
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:28
2019-08-04 18:25:48
Philipp Lyck-John BOREAL
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:19
2019-08-04 18:11:27
Jasmin Selke John LINTOUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:16
2019-08-04 18:04:12
Jasmin Selke John NURAYA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:10
2019-08-04 18:03:15
Jasmin Selke John KANDROVARO PS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:01
2019-08-04 18:00:04
Jasmin Selke John PJAKKUR S
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:51
2019-08-04 15:48:46
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:41
2019-08-04 15:48:08
Wiktor Dziemidowicz WOULD LOVE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:40
2019-08-04 12:12:36
Łukasz Krajewski IRMA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:32
2019-08-03 10:35:41
Jennifer Lepke LILLIFEE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:31
2019-08-03 10:34:55
Jennifer Lepke CAMERENGO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:16
2019-08-02 21:55:56
Renata Trynka LESTE D'EMMA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:19
2019-08-02 21:55:15
Renata Trynka GOOFY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:26
2019-08-02 21:54:38
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:16:45
2019-08-02 21:54:07
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:22
2019-08-02 21:53:40
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:15
2019-08-02 19:03:08
Piotr Bąk ERYK
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:13
2019-08-02 19:02:11
Piotr Bąk CARTER
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:07
2019-08-02 13:37:43
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:35
2019-08-02 11:34:25
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:30
2019-08-02 11:33:57
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:30
2019-08-02 10:46:14
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:26
2019-08-02 08:55:32
Viktor Wisniewski CHERRY F
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:06:38
2019-08-02 08:52:13
Karolina Godoś COSIMA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:22
2019-08-02 08:47:57
Lukas Wisniewski AKIRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:19
2019-08-01 20:57:40
Katarzyna Szuń DARCOSALL
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:11:35
2019-08-01 20:55:18
Paula-Tina Hartmann A`MY LADY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:59
2019-08-01 20:43:01
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:46
2019-08-01 19:36:13
Ksawery Śniegucki KAPSONES W
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:47
2019-08-01 19:34:31
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:35
2019-08-01 19:32:05
Ksawery Śniegucki GOUVERNEUR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:32
2019-08-01 19:31:03
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:30
2019-08-01 19:14:51
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:03
2019-08-01 16:12:24
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:06
2019-08-01 16:10:54
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:54
2019-08-01 15:58:22
Borys Kramer DARGOS
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:52
2019-08-01 15:53:46
Borys Kramer CARDORO 4
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:49
2019-08-01 15:49:50
Borys Kramer LA COSTA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:36
2019-08-01 15:47:54
Katarzyna Szuń CASSILAS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:34
2019-08-01 15:47:12
Katarzyna Szuń CASQUETTE 4
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:23
2019-08-01 13:28:47
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:11
2019-07-31 22:27:13
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:15
2019-07-31 22:26:52
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:42
2019-07-31 22:21:21
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:04
2019-07-31 22:10:03
Tomasz Gogołek CONFUA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:15
2019-07-31 22:09:13
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:21
2019-07-31 22:08:16
Tomasz Gogołek CHONZ’O ROSE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:30
2019-07-31 18:49:45
Michael Drabsch PIANO56
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:26
2019-07-31 18:44:31
Michael Drabsch CATSCH ME
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:24
2019-07-31 18:40:59
Michael Drabsch FOLLOW ME47
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:22
2019-07-31 18:24:33
Oskar Murawski DON CALMA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:11
2019-07-31 18:20:09
Oskar Murawski VENDINI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:07
2019-07-31 18:15:39
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:13
2019-07-31 16:02:19
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:00
2019-07-31 16:00:52
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:30:53
2019-07-31 15:01:12
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:44
2019-07-31 14:55:24
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:38
2019-07-31 14:49:49
Sarah Loscher LUNA B
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:39
2019-07-31 09:55:17
Sophie Rohner CARLOTTA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:05
2019-07-31 08:33:54
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:03
2019-07-31 08:11:56
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:00
2019-07-31 08:11:04
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:01
2019-07-31 08:09:20
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:48
2019-07-30 20:30:52
Aneta Wysocka FANTASIE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:48
2019-07-30 20:30:25
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:57
2019-07-30 20:29:45
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:00:47
2019-07-30 20:29:19
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:08:02
2019-07-30 20:28:54
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:35
2019-07-30 20:28:27
Aneta Wysocka CALVANO
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:29
2019-07-30 20:26:51
Maksymilian Wechta CASSILIO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:59:51
2019-07-30 20:26:30
Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:24
2019-07-30 20:25:08
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:21
2019-07-30 20:24:42
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:13
2019-07-30 20:24:08
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:10
2019-07-30 20:23:38
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:07
2019-07-30 20:23:05
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:05
2019-07-30 18:42:52
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:02
2019-07-30 18:41:56
Anna Białas GERY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:08:10
2019-07-30 15:48:03
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:41
2019-07-30 13:53:59
Rafał Krajewski MY NAME IS NOBODY
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:40
2019-07-30 13:53:08
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:38
2019-07-30 13:52:12
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:28
2019-07-30 13:51:25
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:17
2019-07-30 13:49:46
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:19
2019-07-30 13:49:01
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:00:46
2019-07-30 13:47:59
Łukasz Krajewski CATAMARA'N
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:00:16
2019-07-30 07:46:18
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:09:35
2019-07-29 23:49:02
Kaja Fiedeń ZULUS
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:04
2019-07-29 23:02:42
Marta Trąbska ARON
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:22:52
2019-07-29 23:02:08
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:51
2019-07-29 23:01:34
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:01
2019-07-29 14:00:40
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:00
2019-07-29 13:59:43
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:31
2019-07-29 08:48:52
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:26
2019-07-29 08:47:39
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:28
2019-07-29 08:45:19
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:09:56
2019-07-29 08:43:23
Jagoda Szejner JAVA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:12
2019-07-28 16:24:50
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:14:51
2019-07-28 14:14:25
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:02
2019-07-27 16:48:29
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:20
2019-07-27 15:38:19
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:58
2019-07-27 15:36:10
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:12:22
2019-07-26 22:04:53
Liwia Król CYTAT
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:12:01
2019-07-26 14:02:03
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:54
2019-07-26 14:01:41
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:38
2019-07-25 00:49:13
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:44
2019-07-25 00:48:15
Katarzyna Bawłowicz JALISCO SOLIER
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:28
2019-07-25 00:40:48
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:29
2019-07-25 00:40:18
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:31
2019-07-25 00:39:26
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:34
2019-07-25 00:38:48
Hubert Polowczyk NASALL 3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:00
2019-07-24 15:49:04
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:02
2019-07-24 15:48:33
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:54
2019-07-23 22:44:11
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:39
2019-07-23 22:42:29
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:43
2019-07-23 22:41:37
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:29
2019-07-23 19:00:40
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:23
2019-07-23 16:10:48
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:15:07
2019-07-23 14:57:39
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:16
2019-07-23 14:56:17
Julia Kaźmierczak BRANEK
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:50:26
2019-07-23 14:10:40
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:02
2019-07-23 13:07:22
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:53
2019-07-23 13:05:29
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:36
2019-07-22 15:56:43
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:18
2019-07-22 15:56:10
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:12
2019-07-22 15:55:30
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:09
2019-07-22 15:54:47
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:18
2019-07-21 13:06:51
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-5/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:29
2019-07-20 22:20:24
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:32
2019-07-20 22:19:05
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:54
2019-07-20 22:15:24
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:34
2019-07-20 22:14:59
Paulina Latus CORAL
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:47
2019-07-20 22:14:17
Monika Charewicz POLKA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:34
2019-07-20 08:46:27
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:02
2019-07-19 09:20:30
Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:54
2019-07-19 09:20:05
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:03
2019-07-19 09:19:35
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:28
2019-07-19 09:19:07
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:39
2019-07-19 09:18:24
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:36
2019-07-19 09:18:00
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:34
2019-07-19 09:17:34
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:30
2019-07-18 22:49:18
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:24
2019-07-18 22:47:51
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:19
2019-07-18 18:45:32
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:26
2019-07-18 10:52:12
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:23
2019-07-18 10:51:52
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:21
2019-07-18 10:51:31
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:17
2019-07-18 10:50:40
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:14
2019-07-18 10:49:41
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
2. Baierl Manuel Reit- und Fahrverein Schwanebeck e.V.
S
838566
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
6. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
7. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
8. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
9. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
10. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
11. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034405
12. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
13. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
16. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
17. Drabsch Michael RFV Lieberose
S
brak
18. Dudek Alina ZKJ Przylep
S
O013478
19. Dukat Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
brak
20. Dziemidowicz Wiktor Zielonogórski KS Drzonków
1999 (MJ.)
O027328
21. Elbl Anna bkp
1998 (MJ.)
O025336
22. Ewald Felix RC Gut Wochowsee
S
12345
23. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
24. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
25. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
26. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
27. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
28. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
29. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
30. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
31. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
32. Hartmann Paula-Tina Reitsportzentrum Waldesruh
2002 (J.)
None
33. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
34. Herrmann Björn RV Jühnsdorf
S
564544
35. Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
L3LV1M4RL
36. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
37. Jankowiak Marika xxx
2000 (MJ.)
O034517
38. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
39. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
40. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
41. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (J.)
O037716
42. Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O009716
43. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (J.)
O034514
44. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
45. Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
S
O004924
46. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
47. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
48. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Kloze Inga KJ Aromer
S
O020716
51. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
52. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
1999 (MJ.)
O009530
10093859
53. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
54. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
55. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
56. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
57. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
58. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
59. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
60. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
61. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
62. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (MJ.)
O030868
63. Lepke Jennifer RFV Alt Zeschdorf e.V.
S
833238
64. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
65. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
66. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
67. Loscher Sarah SJ Pferdesport Pausin e.V.
S
L39F5K5GG
68. Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
S
none
69. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
70. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
71. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
72. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
O021668
73. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
O003689
74. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
75. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
76. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
77. Michalak Antoni bpk
2007 (JM.)
-
78. Michalak Zofia BPK
2005 (JM.)
LZRWZJ/718/18
79. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
80. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O043632
81. Milewska Kaja JKS U ROBSONÓW
2004 (JM.)
BRAK
82. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
83. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
84. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
85. Morsztyn Piotr KJ Osadkowski
S
86. Murawski Oskar ZKJ Przylep
S
brak
87. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
88. Murdzia Seweryn bpk
O006295
89. Ney Eloise SJ Pferdesport Pausin e.V.
2003 (J.)
none
90. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
91. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
92. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
93. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
94. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
95. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
96. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
97. Olech Natalia Harmony Club
brak
98. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
99. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
100. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
101. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
102. Pawlicka Dajana KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
1998 (MJ.)
O012267
103. Pelikowsky Lisa RFVAlt Zeschdorf e.V.
S
959133
104. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
105. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
106. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
None
107. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada
S
O025256
108. Pogodzińska Urszula ŁKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
0034949
109. Polak Joanna ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O018376
110. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
111. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
112. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
113. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
114. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
115. Richter Julia RVF Alt Zeschdorf
L3VF907FV
510762
116. Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1082724
117. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
118. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
119. Schanze Katja GER
S
none
120. Schmiedeberg Patrick RV Jühnsdorf
S
980198
121. Schubert Erik PSV Oderland
S
356423
122. Selke John Jasmin SJ Pferdesport e.V.
S
0629343
123. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
124. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O035330
125. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
126. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
127. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
128. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
129. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
130. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
131. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
132. Szotowicz Katarzyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
brak
133. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
134. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
135. Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
S
O003022
136. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
137. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
138. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
139. Trąbska Marta KS Cortina Kaczenice
2000 (MJ.)
brak
140. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team