Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
345 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:37:08
2019-08-12 21:37:08
Katarzyna Szotowicz CADOZO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
344 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:36:05
2019-08-12 21:36:05
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
343 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:45
2019-08-12 21:29:45
Magdalena Czajkowska CARLA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
342 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:24
2019-08-12 21:29:24
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
341 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:01
2019-08-12 21:29:01
Dorota Winograd LEXUS
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
340 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:28:33
2019-08-12 21:28:33
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
339 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:26:32
2019-08-12 21:26:32
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
338 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:25:58
2019-08-12 21:25:58
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
337 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:12
2019-08-12 20:12:02
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
336 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:17
2019-08-12 20:05:41
Felix Ewald DIANE D`ELLE
  • 2x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
335 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:18
2019-08-12 20:04:12
Felix Ewald FINE CERA 8
  • 2x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
334 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:10
2019-08-12 20:02:11
Felix Ewald COOPER 200
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
333 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:09
2019-08-12 20:00:40
Felix Ewald CORTEX 4
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
332 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:27
2019-08-12 19:58:19
Felix Ewald CAP GROSSO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
331 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:26
2019-08-12 19:54:36
Felix Ewald CERA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
330 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:13
2019-08-12 18:49:31
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
329 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:53
2019-08-12 17:42:11
Łukasz Piksa C UTOPIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
328 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:52
2019-08-12 17:33:41
Łukasz Piksa CALESSA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
327 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:36
2019-08-12 09:14:22
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
326 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:59:47
2019-08-11 23:13:23
Agata Gil MAGIC BOY
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
325 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:59:47
2019-08-11 23:12:51
Agata Gil FUDŻI BM
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
324 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:36
2019-08-11 23:12:36
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
323 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:44:43
2019-08-11 22:32:16
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
322 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:44:43
2019-08-11 22:31:15
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
319 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:03
2019-08-11 22:03:34
Lisa Hoffmann COLESTRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
318 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:03
2019-08-11 22:03:31
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
317 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:10
2019-08-11 22:01:14
Lisa Hoffmann HANIELLE
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:50:18
2019-08-11 20:03:47
Lisa Pelikowsky CHIARA 343
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
313 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:41
2019-08-11 19:22:06
Piotr Kaliszuk KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
312 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:42
2019-08-11 18:37:36
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
311 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:37
2019-08-11 16:40:07
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
310 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 08:00:56
2019-08-11 14:14:34
Julia Jabłońska AMIGO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
309 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 08:00:56
2019-08-11 14:10:17
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
308 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:36
2019-08-11 12:39:26
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
305 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:30
2019-08-10 23:23:51
Judyta Perek IMBIR
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
304 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:18:10
2019-08-10 23:04:13
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
303 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:18:03
2019-08-10 22:55:48
Eloise Ney CASSIS DE LA PETITE MAISON CH
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
302 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:17:59
2019-08-10 21:53:58
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
301 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 15:04:08
2019-08-10 21:31:01
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
300 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:06:49
2019-08-10 16:39:50
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
299 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:08:27
2019-08-10 14:52:34
Łucja Majka NORTON
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
298 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:21
2019-08-10 11:50:26
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
297 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:32
2019-08-10 10:15:05
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
296 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:40
2019-08-10 10:14:31
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
295 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:04:39
2019-08-09 19:31:19
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
294 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:04:54
2019-08-09 19:30:47
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
292 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:49
2019-08-09 17:18:55
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
291 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:57
2019-08-09 17:18:10
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:59
2019-08-09 11:07:54
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
289 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:05
2019-08-09 09:08:57
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
288 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:04:08
2019-08-08 23:45:24
Daria Kobiernik GERRY GREY
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
287 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:28
2019-08-08 23:33:21
Daria Kobiernik WIQUID
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
285 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:45
2019-08-08 22:11:27
Björn Herrmann SISSY VON GANSCHOW
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
284 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:14
2019-08-08 22:10:56
Patrick Schmiedeberg LE GROSSO 3
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
283 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:22
2019-08-08 22:10:11
Patrick Schmiedeberg QUIBBLE DIE DA DUM
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
282 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:53
2019-08-08 22:09:22
Patrick Schmiedeberg LOOK AT ME
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
281 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:24
2019-08-08 20:11:16
Seweryn Murdzia QUISSINI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
280 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:28
2019-08-08 20:10:24
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
279 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:30
2019-08-08 19:16:42
Nawojka Kiecoń GOTHA MK
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
277 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:57
2019-08-08 13:03:42
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
276 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:58
2019-08-08 13:03:11
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
275 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:27
2019-08-08 13:02:30
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
274 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:58
2019-08-08 12:11:36
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
273 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:12:05
2019-08-08 12:04:26
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
272 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:36
2019-08-08 09:14:13
Wiktoria Knap QUINTUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
270 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:47
2019-08-08 07:29:43
Arkadiusz Fimmel BENEFIS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
269 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:46
2019-08-08 07:29:21
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:52
2019-08-08 07:27:38
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
266 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:23:44
2019-08-07 21:23:40
Julia Richter KASPAR SB
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
265 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:04:32
2019-08-07 21:20:58
Julia Richter CASTINI 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
262 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:12:05
2019-08-07 18:59:47
Lidia Kiecoń CERVANTES W
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
261 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:56
2019-08-07 18:59:09
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:56
2019-08-07 18:52:41
Nawojka Kiecoń CICERO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:42
2019-08-07 18:49:23
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
258 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:33
2019-08-07 18:48:53
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
257 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:33
2019-08-07 18:48:17
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
256 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:25
2019-08-07 18:47:37
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
255 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:25
2019-08-07 18:46:58
Mściwoj Kiecoń DONJA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
254 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:24
2019-08-07 18:46:14
Mściwoj Kiecoń GIRALDO L
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
253 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:48
2019-08-07 18:44:51
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
252 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:13:17
2019-08-07 18:42:42
Kaja Milewska CARYZMA MK
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
251 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:13:10
2019-08-07 18:42:09
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
250 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:09
2019-08-07 16:55:13
Julia Chanaj FUKS
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
249 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:42
2019-08-07 16:11:44
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
248 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:05
2019-08-07 16:06:46
Hubert Polowczyk ORIGI AEG
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:13
2019-08-07 16:06:21
Piotr Kaliszuk DON JUAN HBC
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
246 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:13
2019-08-07 16:04:52
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
245 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:42
2019-08-07 16:02:53
Piotr Kaliszuk HIDALGO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:41
2019-08-07 16:01:24
Iga Adamek DROSERA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:58
2019-08-07 13:58:39
Alina Dudek ANTARI
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
241 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:00
2019-08-07 10:37:10
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
234 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:04
2019-08-06 23:49:31
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:21
2019-08-06 23:45:45
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
232 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:22
2019-08-06 22:55:03
Marika Jankowiak NEVILLE II S
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:23
2019-08-06 22:53:04
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:22
2019-08-06 21:49:04
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
229 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:21
2019-08-06 21:48:21
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
228 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:21
2019-08-06 21:47:29
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
227 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:32
2019-08-06 21:29:26
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:32
2019-08-06 21:28:50
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
225 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:50
2019-08-06 17:45:53
Krzysztof Tarasek REGILUS L
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:49
2019-08-06 17:45:24
Krzysztof Tarasek COLLIN POUR AMELIE T
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:49
2019-08-06 17:44:54
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
222 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:06
2019-08-06 17:39:20
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:14
2019-08-06 17:38:41
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
220 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:07
2019-08-06 17:38:18
Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:15
2019-08-06 17:37:31
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:22
2019-08-06 17:37:03
Jarosław Skrzyczyński SUEDWINDS AMANDA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:16
2019-08-06 17:36:39
Jarosław Skrzyczyński JERICO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:36
2019-08-06 16:27:22
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:36
2019-08-06 15:47:12
Marcin Wesoły INDIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:57
2019-08-06 14:43:15
Wiktoria Knap VALANDO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:56
2019-08-06 14:42:22
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:39
2019-08-06 12:33:09
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:43
2019-08-06 12:32:35
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:45
2019-08-06 09:35:14
Marcin Wesoły G
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:55:14
2019-08-06 01:54:08
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:55:15
2019-08-06 01:53:01
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
205 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:38
2019-08-05 20:18:18
Erik Schubert CASSIOPIA S
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:31
2019-08-05 14:23:12
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:21
2019-08-05 14:22:19
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:10:17
2019-08-05 12:54:50
Michał Nowacki GOLDINA OF CHIN
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:10:18
2019-08-05 12:49:56
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:06
2019-08-05 12:49:27
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:09
2019-08-05 11:43:51
Sophie Rohner DORCY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:59:06
2019-08-05 07:42:20
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:04
2019-08-04 21:49:16
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:04
2019-08-04 21:48:39
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:50
2019-08-04 21:25:01
Manuel Baierl STAKKATI GOLD
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
192 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:49
2019-08-04 21:21:45
Manuel Baierl TI FIRST LADY
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
191 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:41
2019-08-04 21:14:37
Manuel Baierl OCCHI BLU
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
190 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:38
2019-08-04 20:14:16
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:32
2019-08-04 20:13:21
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:30
2019-08-04 20:12:03
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:09:33
2019-08-04 20:11:06
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:22
2019-08-04 20:09:28
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:20
2019-08-04 20:08:11
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:14
2019-08-04 20:06:55
Daria Kobiernik CHARISA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:14
2019-08-04 20:04:49
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:04:24
2019-08-04 19:37:57
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
181 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:11
2019-08-04 19:36:23
Antoni Michalak BUNT
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:50
2019-08-04 19:31:59
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:00
2019-08-04 19:30:40
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
178 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:58
2019-08-04 19:29:07
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:05
2019-08-04 19:27:19
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:43
2019-08-04 19:25:54
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:44
2019-08-04 19:25:01
Daria Kobiernik SONET
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:37
2019-08-04 19:22:55
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:34
2019-08-04 18:26:18
Philipp Lyck-John LOLI POP
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:28
2019-08-04 18:25:48
Philipp Lyck-John BOREAL
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:19
2019-08-04 18:11:27
Jasmin Selke John LINTOUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:16
2019-08-04 18:04:12
Jasmin Selke John NURAYA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:10
2019-08-04 18:03:15
Jasmin Selke John KANDROVARO PS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:01
2019-08-04 18:00:04
Jasmin Selke John PJAKKUR S
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:51
2019-08-04 15:48:46
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:41
2019-08-04 15:48:08
Wiktor Dziemidowicz WOULD LOVE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:40
2019-08-04 12:12:36
Łukasz Krajewski IRMA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:32
2019-08-03 10:35:41
Jennifer Lepke LILLIFEE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:31
2019-08-03 10:34:55
Jennifer Lepke CAMERENGO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:16
2019-08-02 21:55:56
Renata Trynka LESTE D'EMMA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:19
2019-08-02 21:55:15
Renata Trynka GOOFY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:26
2019-08-02 21:54:38
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:16:45
2019-08-02 21:54:07
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:22
2019-08-02 21:53:40
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:15
2019-08-02 19:03:08
Piotr Bąk ERYK
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:13
2019-08-02 19:02:11
Piotr Bąk CARTER
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:07
2019-08-02 13:37:43
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:35
2019-08-02 11:34:25
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:30
2019-08-02 11:33:57
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:30
2019-08-02 10:46:14
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:26
2019-08-02 08:55:32
Viktor Wisniewski CHERRY F
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:06:38
2019-08-02 08:52:13
Karolina Godoś COSIMA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:22
2019-08-02 08:47:57
Lukas Wisniewski AKIRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:19
2019-08-01 20:57:40
Katarzyna Szuń DARCOSALL
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:11:35
2019-08-01 20:55:18
Paula-Tina Hartmann A`MY LADY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:59
2019-08-01 20:43:01
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:46
2019-08-01 19:36:13
Ksawery Śniegucki KAPSONES W
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:47
2019-08-01 19:34:31
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:35
2019-08-01 19:32:05
Ksawery Śniegucki GOUVERNEUR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:32
2019-08-01 19:31:03
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:30
2019-08-01 19:14:51
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:03
2019-08-01 16:12:24
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:06
2019-08-01 16:10:54
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:54
2019-08-01 15:58:22
Borys Kramer DARGOS
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:52
2019-08-01 15:53:46
Borys Kramer CARDORO 4
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:49
2019-08-01 15:49:50
Borys Kramer LA COSTA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:36
2019-08-01 15:47:54
Katarzyna Szuń CASSILAS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:34
2019-08-01 15:47:12
Katarzyna Szuń CASQUETTE 4
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:23
2019-08-01 13:28:47
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:11
2019-07-31 22:27:13
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:15
2019-07-31 22:26:52
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:42
2019-07-31 22:21:21
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:04
2019-07-31 22:10:03
Tomasz Gogołek CONFUA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:15
2019-07-31 22:09:13
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:21
2019-07-31 22:08:16
Tomasz Gogołek CHONZ’O ROSE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:30
2019-07-31 18:49:45
Michael Drabsch PIANO56
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:26
2019-07-31 18:44:31
Michael Drabsch CATSCH ME
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:24
2019-07-31 18:40:59
Michael Drabsch FOLLOW ME47
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:22
2019-07-31 18:24:33
Oskar Murawski DON CALMA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:11
2019-07-31 18:20:09
Oskar Murawski VENDINI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:07
2019-07-31 18:15:39
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:13
2019-07-31 16:02:19
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:00
2019-07-31 16:00:52
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:30:53
2019-07-31 15:01:12
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:44
2019-07-31 14:55:24
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:38
2019-07-31 14:49:49
Sarah Loscher LUNA B
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:39
2019-07-31 09:55:17
Sophie Rohner CARLOTTA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:05
2019-07-31 08:33:54
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:03
2019-07-31 08:11:56
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:00
2019-07-31 08:11:04
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:01
2019-07-31 08:09:20
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:48
2019-07-30 20:30:52
Aneta Wysocka FANTASIE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:48
2019-07-30 20:30:25
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:57
2019-07-30 20:29:45
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:00:47
2019-07-30 20:29:19
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:08:02
2019-07-30 20:28:54
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:35
2019-07-30 20:28:27
Aneta Wysocka CALVANO
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:29
2019-07-30 20:26:51
Maksymilian Wechta CASSILIO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:59:51
2019-07-30 20:26:30
Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:24
2019-07-30 20:25:08
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:21
2019-07-30 20:24:42
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:13
2019-07-30 20:24:08
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:10
2019-07-30 20:23:38
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:07
2019-07-30 20:23:05
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:05
2019-07-30 18:42:52
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:02
2019-07-30 18:41:56
Anna Białas GERY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:08:10
2019-07-30 15:48:03
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:41
2019-07-30 13:53:59
Rafał Krajewski MY NAME IS NOBODY
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:40
2019-07-30 13:53:08
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:38
2019-07-30 13:52:12
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:28
2019-07-30 13:51:25
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:17
2019-07-30 13:49:46
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:19
2019-07-30 13:49:01
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:00:46
2019-07-30 13:47:59
Łukasz Krajewski CATAMARAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:00:16
2019-07-30 07:46:18
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:09:35
2019-07-29 23:49:02
Kaja Fiedeń ZULUS
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:04
2019-07-29 23:02:42
Marta Trąbska ARON
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:22:52
2019-07-29 23:02:08
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:51
2019-07-29 23:01:34
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:01
2019-07-29 14:00:40
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:00
2019-07-29 13:59:43
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:31
2019-07-29 08:48:52
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:26
2019-07-29 08:47:39
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:28
2019-07-29 08:45:19
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:09:56
2019-07-29 08:43:23
Jagoda Szejner JAVA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:12
2019-07-28 16:24:50
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:14:51
2019-07-28 14:14:25
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:02
2019-07-27 16:48:29
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:20
2019-07-27 15:38:19
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:58
2019-07-27 15:36:10
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:12:22
2019-07-26 22:04:53
Liwia Król CYTAT
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:12:01
2019-07-26 14:02:03
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:54
2019-07-26 14:01:41
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:38
2019-07-25 00:49:13
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:44
2019-07-25 00:48:15
Katarzyna Bawłowicz JALISCO SOLIER
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:28
2019-07-25 00:40:48
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:29
2019-07-25 00:40:18
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:31
2019-07-25 00:39:26
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:34
2019-07-25 00:38:48
Hubert Polowczyk NASALL 3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:00
2019-07-24 15:49:04
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:02
2019-07-24 15:48:33
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:54
2019-07-23 22:44:11
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:39
2019-07-23 22:42:29
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:43
2019-07-23 22:41:37
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:29
2019-07-23 19:00:40
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:23
2019-07-23 16:10:48
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:15:07
2019-07-23 14:57:39
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:16
2019-07-23 14:56:17
Julia Kaźmierczak BRANEK
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:50:26
2019-07-23 14:10:40
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:02
2019-07-23 13:07:22
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:53
2019-07-23 13:05:29
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:36
2019-07-22 15:56:43
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:18
2019-07-22 15:56:10
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:12
2019-07-22 15:55:30
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:09
2019-07-22 15:54:47
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:18
2019-07-21 13:06:51
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-5/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:29
2019-07-20 22:20:24
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:32
2019-07-20 22:19:05
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:54
2019-07-20 22:15:24
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:34
2019-07-20 22:14:59
Paulina Latus CORAL
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:47
2019-07-20 22:14:17
Monika Charewicz POLKA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:34
2019-07-20 08:46:27
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:02
2019-07-19 09:20:30
Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:54
2019-07-19 09:20:05
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:03
2019-07-19 09:19:35
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:28
2019-07-19 09:19:07
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:39
2019-07-19 09:18:24
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:36
2019-07-19 09:18:00
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:34
2019-07-19 09:17:34
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:30
2019-07-18 22:49:18
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:24
2019-07-18 22:47:51
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:19
2019-07-18 18:45:32
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:26
2019-07-18 10:52:12
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:23
2019-07-18 10:51:52
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:21
2019-07-18 10:51:31
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:17
2019-07-18 10:50:40
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:14
2019-07-18 10:49:41
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
2. Baierl Manuel Reit- und Fahrverein Schwanebeck e.V.
S
838566
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
6. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
7. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
8. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
9. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
10. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
11. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034405
12. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
13. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
16. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
17. Drabsch Michael RFV Lieberose
S
brak
18. Dudek Alina ZKJ Przylep
S
O013478
19. Dukat Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
brak
20. Dziemidowicz Wiktor Zielonogórski KS Drzonków
1999 (MJ.)
O027328
21. Elbl Anna bkp
1998 (MJ.)
O025336
22. Ewald Felix RC Gut Wochowsee
S
12345
23. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
24. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
25. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
26. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
27. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
28. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
29. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
30. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
31. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
32. Hartmann Paula-Tina Reitsportzentrum Waldesruh
2002 (J.)
None
33. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
34. Herrmann Björn RV Jühnsdorf
S
564544
35. Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
L3LV1M4RL
36. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
37. Jankowiak Marika xxx
2000 (MJ.)
O034517
38. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
39. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
40. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
41. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (J.)
O037716
42. Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O009716
43. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (J.)
O034514
44. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
45. Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
S
O004924
46. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
47. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
48. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Kloze Inga KJ Aromer
S
O020716
51. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
52. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
1999 (MJ.)
O009530
10093859
53. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
54. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
55. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
56. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
57. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
58. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
59. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
60. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
61. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
62. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (MJ.)
O030868
63. Lepke Jennifer RFV Alt Zeschdorf e.V.
S
833238
64. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
65. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
66. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
67. Loscher Sarah SJ Pferdesport Pausin e.V.
S
L39F5K5GG
68. Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
S
none
69. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
70. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
71. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
72. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
O021668
73. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
O003689
74. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
75. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
76. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
77. Michalak Antoni bpk
2007 (JM.)
-
78. Michalak Zofia BPK
2005 (JM.)
LZRWZJ/718/18
79. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
80. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O043632
81. Milewska Kaja JKS U ROBSONÓW
2004 (JM.)
BRAK
82. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
83. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
84. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
85. Morsztyn Piotr KJ Osadkowski
S
86. Murawski Oskar ZKJ Przylep
S
brak
87. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
88. Murdzia Seweryn bpk
O006295
89. Ney Eloise SJ Pferdesport Pausin e.V.
2003 (J.)
none
90. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
91. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
92. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
93. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
94. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
95. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
96. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
97. Olech Natalia Harmony Club
brak
98. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
99. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
100. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
101. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
102. Pawlicka Dajana KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
1998 (MJ.)
O012267
103. Pelikowsky Lisa RFVAlt Zeschdorf e.V.
S
959133
104. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
105. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
106. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
None
107. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada
S
O025256
108. Pogodzińska Urszula ŁKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
0034949
109. Polak Joanna ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O018376
110. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
111. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
112. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
113. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
114. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
115. Richter Julia RVF Alt Zeschdorf
L3VF907FV
510762
116. Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1082724
117. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
118. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
119. Schanze Katja GER
S
none
120. Schmiedeberg Patrick RV Jühnsdorf
S
980198
121. Schubert Erik PSV Oderland
S
356423
122. Selke John Jasmin SJ Pferdesport e.V.
S
0629343
123. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
124. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O035330
125. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
126. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
127. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
128. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
129. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
130. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
131. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
132. Szotowicz Katarzyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
brak
133. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
134. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
135. Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
S
O003022
136. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
137. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
138. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
139. Trąbska Marta KS Cortina Kaczenice
2000 (MJ.)
brak
140. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
141. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
142. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
143. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
144. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
145. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
146. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
147. Wilińska Martyna BPK
2004 (JM.)
reg
148. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
149. Wisniewski Lukas Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1999 (MJ.)
1465406
150. Wisniewski Viktor Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
1465405
151. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
152. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
153. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
154. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
155. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
156. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

307

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
2.

155

A`MY LADY Polnisches Warmblut GER 2004 Mare bay/1,74 F: Mywill
M: Anfisa
O: Bert Hartmann
B: Sokolowski Jaroslaw
none POL009611442004
3.

158

AKIRA Deutsches Sportpferd DEU 2006 Klacz gniada F: Amorado
M: Lavinia 189
O: Christine Wisniewski
B: Wolfgang Herzberg
DE 457000305606
4.

201

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010
5.

323

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
6.

85

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
7.

245

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
8.

106

ARON SP POL 2007 Wałach gniada F: Czeladnik
M: Aronia
O: Marta Trąbska
B: Polska
brak
9.

7

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
10.

60

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B: -
K010762 DE441410885406
11.

105

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry
M: Cindy
O: Justyna Zagdańska
B: Niemcy
K026292
12.

190

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
13.

5

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
O: Krzysztof Mazur
B: Belgia
K026795 056015Z55765614
14.

128

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B: -
K009763 103US72
15.

278

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
16.

198

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
17.

228

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K019760 616007610060110
18.

123

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
19.

293

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco Blue
O: Bogumiła Elbl
B: Gestut Lewitz
K026060 418185028813
20.

292

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872 616007610048711
21.

331

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
22.

173

BOREAL Holsteiner GER 2009 Gleiding bay/170 F: Boritas
M: Capitol I
O: Silke Bogisch
B: Thies-Beuck
DE421000272009 none
23.

103

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
O: Marek Kaźmierczak
B: SK Racot
K027619 616007610113315
24.

61

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
25.

253

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
26.

339

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd
M: U Cassara
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021007 616009510353911
27.

214

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
28.

265

C-ZINA W SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: ZINEDINE
M: CALGARY
O: RINALDO KIECOŃ
B: RINALDO KIECOŃ
BRAK 616009682018214
29.

348

CADOZO KWPN POL 2007 Ogier gniada F: Goodtimes / Nimmerdor
M: Lomara / Alasca
O: PZPNow
B:
K012116 528003000711705
30.

317

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
31.

338

CALESSA HOL GER 2012 Klacz gniada/172cm F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
O: Borta Kramer
B: -
K028109 DE421000089713
32.

75

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
33.

121

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K024623 DE421000077214
34.

164

CAMERENGO Holsteiner GER 03.07.2009 Gleiding bay/1,80 F: Carano
M: Morina 1
O: B. Spring
B: Zuchtstall Beuck
DE421000272109
35.

151

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
36.

56

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
O: Alicja Hendrys
B: Landesverband Bayerischer Pferdezuchter
K015189 DE481810267106
37.

337

CAP GROSSO Deutsches Sportpferd GER 2011 Gleiding bay/175 F: Capuccino
M: Grosso Z
O: Heike Welling
B: Heike Welling
DE456570117711
38.

124

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K022409 DE431316587112 105XI76
39.

204

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
40.

144

CARDORO Holsztynska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Casall
M: Tamara V
O: Borys Kramer Katarzyna Szuń
B: niemcy
brak
41.

346

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa F: Emar/Maram
M: Case/Corronell
O: ?
B: ?
K019194 616009610139010
42.

127

CARLOTTA Oldenburger GER 22.02.2012 Mare white/175 F: Califax
M: Charlin
O: Sophie Rohner
B: Elke Lubahn
DE 418180022312
43.

129

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
44.

326

CARTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Castino / Cassini II
M: Cartana D'Hotot / Cartano
O: Rafał Kiernikowski
B: Bartłomiej Skiba
K024917 616009610128714
45.

65

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa/- F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907
46.

291

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Tarion / Lansing
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Christiane Kuhn
K022855 DE418182532912
47.

217

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
48.

156

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
49.

140

CASQUETTE 4 HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casquetto / Casall
M: Fagata / Langa.Express
O: Jacek Grabowski
B: -
K025334 DE421000165411
50.

224

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
51.

141

CASSILAS OLD GER 2010 Wałach gniada/171 F: Casall / Caretino
M: Agropoint Carmen III / Contaro
O: Borys Kramer
B: -
K027753 DE418186666610
52.

120

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada/1 F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: NIemcy
K010093 DE421000200206 103LZ20
53.

116

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B:
K022545 DE421000176213
54.

192

CASSIOPIA S Westfalen GER 2011 Mare grey/173 F: Clinton
M: Iroko
O: Erik Schubert
B: Erik Schubert
DE 441410442711 DE 441410442711
55.

304

CASSIS DE LA PETITE MAISON CH Ch Sportpferde SUI 2014 Gleiding bay/178 F: Curtis Sitte
M: Chameur
O: Eloise Ney
B: Chantal Wipraechtiger
53AA903
56.

345

CASSJO HOL. GER 2011 Wałach gniada/0 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
O: Karolina Czajkowska
B: GER
K024140 DE42100505611
57.

160

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
58.

39

CASTINI 3 Holsteiner Warmblut POL 2011 Wałach gniada F: Catoki
M: Cassini 1
O: Julia Richter
B: Jaruslaw Sekula
421000002111
59.

25

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
O: Jan Zybała
B: -
K021390 DE421000025210
60.

237

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
O: Sławomir Polikowski
B: -
K023044 DE421000051810
61.

166

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 klacz gn./170 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Paola S/Pik Solo
O:
B:
K027615 DE473730357410
62.

79

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
63.

135

CATSCH ME Holsteiner GER 2014 Wałach siwa/162 F: Cascavel NT
M: Ilandra
O: Stefani Drabsch
B: ZG Hamdorf
brak DE421000127414
64.

82

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
O: Weronika Koroblowska
B: -
K022444 DE441411167411
65.

207

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial / Cantus
M: Annabel III / Singulord Jot
O:
B:
K026648 DE421000231612
66.

115

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
O: Damian Wechta
B: Damian Wechta
K011509 POL009610167707 104PA74
67.

222

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E