Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:10:10
2018-08-23 23:27:42
Michał Remisz INDIA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:09:58
2018-08-23 23:19:18
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:09:46
2018-08-23 23:18:24
Sara Szczot CZANDOR
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:09:33
2018-08-23 22:46:24
Alina Celmerowska CAVALDOS
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:45:09
2018-08-23 20:39:11
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:44:46
2018-08-23 20:38:44
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:24:29
2018-08-23 20:19:21
January Włoch SARA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:24:04
2018-08-23 20:18:33
January Włoch LUKAS
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 19:59:03
2018-08-23 19:34:50
Maksymilian Mateja JULISZ CEZAR
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 19:58:39
2018-08-23 19:33:18
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 19:58:16
2018-08-23 19:32:44
Katarzyna Łakomy JULISZ CEZAR
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 19:57:57
2018-08-23 19:32:01
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 19:57:32
2018-08-23 19:25:30
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 17:54:00
2018-08-23 17:38:42
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 17:53:37
2018-08-23 17:37:02
Nina Wysoczańska ANTAR
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 17:53:13
2018-08-23 17:08:45
Alicja Łączkowska BLANKA K
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 17:01:54
2018-08-23 16:51:24
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 17:01:37
2018-08-23 16:46:43
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:16:41
2018-08-23 15:43:46
Wojciech Dahlke MAKSIMUS
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:16:21
2018-08-23 15:43:32
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:16:05
2018-08-23 15:43:13
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:15:50
2018-08-23 15:34:12
Henryk Ziółek ARTEMIDA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:15:14
2018-08-23 15:33:37
Henryk Ziółek DUNKA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:14:44
2018-08-23 15:33:01
Henryk Ziółek DIARADA Z
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:14:26
2018-08-23 15:32:18
Sylwia Grodziska LORETTA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:14:08
2018-08-23 15:31:31
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:13:40
2018-08-23 15:16:45
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 16:13:19
2018-08-23 14:56:17
Otylia Loba IMPERO
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:22:55
2018-08-23 13:21:15
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 13:18:47
2018-08-23 13:11:58
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 12:50:51
2018-08-23 12:47:58
Julia Pięta DAMON
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 12:49:47
2018-08-23 12:47:11
Natasza Rosin INIS SLÈ SORCERER
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:48:18
2018-08-23 08:40:46
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 08:48:07
2018-08-23 08:30:55
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:51:45
2018-08-23 00:27:51
Amelia Borowska CLASSIC
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:51:19
2018-08-22 23:55:19
Julia Perek TAZINA
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:51:08
2018-08-22 23:54:58
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:50:57
2018-08-22 23:47:20
Alicja Wojciechowska FINEZJA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:50:46
2018-08-22 23:27:11
Jagienka Łukomska LEON M
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:50:19
2018-08-22 23:20:00
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 12:49:29
2018-08-22 22:29:12
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:49:47
2018-08-22 22:25:18
Natalia Sydow DISCOVERY
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:49:34
2018-08-22 22:15:54
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:49:20
2018-08-22 22:15:27
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
134 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:49:06
2018-08-22 22:14:59
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:48:52
2018-08-22 22:14:19
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:48:39
2018-08-22 21:16:22
Małgorzata Siczyńska DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:48:20
2018-08-22 20:58:08
Laura Krzewińska AMON
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:48:06
2018-08-22 20:55:16
Natalia Sobecka ORLIT
  • 1x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:47:53
2018-08-22 20:54:56
Julia Bohdan NOKIA
  • 1x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:47:40
2018-08-22 20:54:34
Ida Pozarzycka LORGO
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:46:51
2018-08-22 20:54:11
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:46:30
2018-08-22 20:53:54
Julia Biskup TEKILA-K
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:45:22
2018-08-22 20:50:15
Izabela Matysiak DURGA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:45:06
2018-08-22 20:30:09
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:44:54
2018-08-22 20:29:33
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:44:42
2018-08-22 20:13:34
Agata Sorel CZECZOTKA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:44:30
2018-08-22 20:12:46
Agata Sorel BAJKA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 20:06:41
2018-08-22 17:51:09
Aleksandra Osuch PIKSI
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 20:06:26
2018-08-22 16:40:55
Patrycja Czaplewska OMINA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 13:56:41
2018-08-22 13:28:13
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 13:56:28
2018-08-22 13:02:34
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 13:01:20
2018-08-22 13:00:03
Norbert Sawicki NERON
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 12:28:58
2018-08-22 12:12:29
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 2x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:44:23
2018-08-22 10:36:24
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:44:12
2018-08-22 10:34:56
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 10:43:44
2018-08-22 10:34:41
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 09:26:17
2018-08-22 09:12:27
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:56:48
2018-08-22 08:46:03
Sandra Nowaczyk HEABISCUIT N
  • 1x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:29:58
2018-08-22 08:23:38
Norbert Sawicki FALSTAFF L
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 08:23:08
2018-08-22 08:22:43
Mieszko Dąbrowski NIGHT FITGHER
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:44:18
2018-08-22 00:00:38
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 07:41:40
2018-08-21 22:38:16
Przemysław Olejnik BUTTJE BRUNO
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 07:41:21
2018-08-21 22:37:21
Oskar Czostek COMET
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:26:39
2018-08-21 22:26:52
Karolina Derc GRAND
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 07:40:45
2018-08-21 22:26:27
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 07:40:32
2018-08-21 22:11:22
Zuzanna Ostańska BAWARCZYK
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:49:34
2018-08-21 20:09:23
Joanna Wicenty WASYL
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:49:19
2018-08-21 18:58:32
Zofia Ćwiklińska PASJONATA POKER
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:49:03
2018-08-21 18:22:45
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:48:51
2018-08-21 18:01:11
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:44:06
2018-08-21 16:44:50
Nel Skotarczak DENIS
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:25:36
2018-08-21 16:37:17
Aleksandra Grzybkowska ZARETINO
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:25:21
2018-08-21 14:42:53
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:25:06
2018-08-21 13:38:14
Anastazja Frołow ALISZA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 17:24:51
2018-08-21 13:16:26
Zofia Czwojdrak GENGHIS KHAN
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 13:09:57
2018-08-21 12:52:49
Tatiana Elzanowska SHOGUN
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 11:59:12
2018-08-21 11:18:45
Joanna Kopania MARIHUANA
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 11:59:02
2018-08-21 11:18:06
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:56:53
2018-08-20 23:06:33
Julia Pięta MARIT
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:56:43
2018-08-20 23:04:42
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:56:35
2018-08-20 23:03:25
Matylda Zabrzewska ILUZJA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:55:48
2018-08-20 22:38:12
Michèle Van Den Kroonenberg CARMINA
  • 2x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
84 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 07:55:36
2018-08-20 22:36:24
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:48:37
2018-08-20 22:31:10
Klaudia Stróżyńska BOLIWA
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:33:02
2018-08-20 20:14:03
Alina Dziamska PEGAZ
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:32:47
2018-08-20 17:50:47
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:32:29
2018-08-20 17:50:09
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:32:13
2018-08-20 17:42:05
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:31:45
2018-08-20 17:32:19
Filip Wysoczański SALMIN
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:24:43
2018-08-20 16:51:12
Mateusz Pluta GOLDI
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:24:27
2018-08-20 16:50:46
Waldemar Gaca CRAX
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:24:12
2018-08-20 16:50:28
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:23:51
2018-08-20 16:27:47
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:23:07
2018-08-20 16:02:19
Katarzyna Czajkowska HOKO LADY
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:26:22
2018-08-20 15:59:10
Nikola Urbańska SPENCER
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:26:05
2018-08-20 15:58:53
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:43:54
2018-08-20 15:58:34
Nel Skotarczak BATOR
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:43:42
2018-08-20 15:58:09
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 07:43:28
2018-08-20 15:57:49
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:21:24
2018-08-20 13:57:03
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:21:04
2018-08-20 13:56:45
Piotr Matławski CZUMEN K
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:20:42
2018-08-20 13:02:45
Joanna Tupikowska BANDURA
  • 1x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:20:27
2018-08-20 13:02:23
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:20:10
2018-08-20 13:01:43
Wiktoria Siejak SARA
  • 2x 5 ZR/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:19:55
2018-08-20 10:59:52
Mikołaj Bajan GLAMURA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 21:19:37
2018-08-20 10:54:56
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:01:58
2018-08-20 08:09:30
Łukasz Brzóska ORLANDO B
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:01:26
2018-08-20 08:09:11
Łukasz Brzóska LORETTA B
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 10:01:16
2018-08-19 19:04:19
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 14:29:19
2018-08-19 14:28:45
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 14:28:57
2018-08-19 14:26:17
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 14:28:44
2018-08-19 14:07:24
Marek Kopras NEO
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 14:28:21
2018-08-19 14:06:06
Marek Kopras GRASSHOPPER
  • 2x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 13:00:14
2018-08-19 10:21:03
Klaudia Matoszko ZEFIRA
  • 1x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:59:45
2018-08-19 10:19:44
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:58:44
2018-08-19 01:37:21
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:58:22
2018-08-18 21:39:15
Katarzyna Kubacka ROM
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:57:43
2018-08-18 20:23:20
Filip Kapała EMICA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:56:54
2018-08-18 17:27:43
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:56:31
2018-08-18 14:20:34
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6 ZR/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:56:05
2018-08-18 00:23:58
Wiktoria Koterwa FUKSYN
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:55:28
2018-08-17 20:41:19
Zuzanna Grygier EMICA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:55:03
2018-08-17 20:40:44
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:54:40
2018-08-17 13:37:16
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:54:17
2018-08-17 13:36:40
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:53:57
2018-08-17 13:36:17
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:53:31
2018-08-17 13:36:01
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:34:48
2018-08-17 10:08:28
Zofia Szymaniak DAKOTA
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:34:39
2018-08-17 10:07:44
Aleksandra Szuba SILVER
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:34:26
2018-08-17 10:06:48
Zuzanna Tuliszkiewicz SINDI
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:38:08
2018-08-16 22:29:41
Zuzanna Skowronek BILLY BOY
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:37:57
2018-08-16 22:26:52
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:37:45
2018-08-16 22:16:20
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:37:25
2018-08-16 21:47:33
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:09:21
2018-08-16 21:47:06
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:36:39
2018-08-16 21:45:43
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:36:26
2018-08-15 22:19:45
Amelia Hofman FILEMON
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 08:36:15
2018-08-15 22:16:03
Katarzyna Adamczewska CZADAR
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 08:25:34
2018-08-15 16:30:05
Julia Bartosz NARCYZA
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 13:53:55
2018-08-14 11:47:47
Natalia Szymańska GALLUS
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 10:21:50
2018-08-14 10:09:02
Weronika Frąckowiak VILGA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 10:21:40
2018-08-14 10:08:36
Weronika Frąckowiak HIDALGO P
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 20:25:40
2018-08-13 14:27:32
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 1x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 08:45:11
2018-08-13 14:25:21
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 08:45:01
2018-08-13 14:24:23
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 08:44:51
2018-08-13 14:23:34
Sofi Przybylska ALF
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 07:09:05
2018-08-13 14:22:19
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 08:44:23
2018-08-11 19:28:20
Marta Konarska JACOB
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 08:44:14
2018-08-11 19:27:15
Amelia Klota ANTONY HOPKINS
  • 2x 8 ZR/KUCE 80/Kuce 80 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko – Poniacy (zawodnicy w wieku 12-16)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-14 08:44:05
2018-08-11 19:26:39
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 2x 9 ZR/P1/N1/Finał cyklu TALENT WIELKOPOLSKI - z oceną stylu jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 20:48:22
2018-08-11 18:18:27
Natalia Przybyła ALF
  • 2x 1 ZT/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 12:53:11
2018-08-07 12:47:42
Krystyna Dworczak KAPRI SUN
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 07:35:37
2018-08-07 01:43:34
Marianna Kościuszko KAŚKA
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:06:57
2018-08-06 09:08:43
Urszula Marcinów KAŚKA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:06:46
2018-08-05 19:16:52
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-06 10:06:37
2018-08-05 17:57:15
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 7 ZR/KUCE 60/Kuce 60 dokładności z rozgrywką art. 238.1.2 FINAŁ cyklu Wielko - Poniacy (zawodnicy w wieku 9-11)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:33:24
2018-08-01 13:35:07
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 2x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:33:13
2018-07-30 20:43:42
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 10 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11 ZR/N/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:32:59
2018-07-27 12:12:04
Karina Pankowska ORABELLA
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:32:46
2018-07-23 19:32:26
Mirosława Salamon ERKAN
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 20:32:32
2018-07-23 19:31:58
Charlotte Desailly-Markowska WENTO
  • 1x 2 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Katarzyna LKS CWAŁ Poznań
S
0025433
2. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (MJ.)
brak
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bartosz Julia KJ-Kamionki
2003 (JM.)
Brak
5. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
6. Bohdan Julia KJ Liljówka
2007 (Mł.)
BRAK
7. Borowiak Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (J.)
Brak
8. Borowska Amelia KJ Pony Poznań
2003 (JM.)
O040737
9. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
10. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
11. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
12. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
13. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
14. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
15. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
brak
16. Czajkowska Katarzyna Posadowskie TJ
2003 (JM.)
O039193
17. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
18. Czostek Oskar Bpk
2002 (J.)
brak
19. Czwojdrak Zofia Idmar Krajkowo
S
O003996
20. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
O001204
21. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
22. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
23. Derc Karolina Delta Biedrusko
S
brak
24. Desailly-Markowska Charlotte Bpk
S
Brak
25. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
26. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
27. Dworczak Krystyna brak
S
brak
28. Dziamska Alina brak
2003 (JM.)
brak
29. Elzanowska Tatiana bpk
S
O003183
30. Frandzelski Marcin Bez przynależności klubowej
S
Brak
31. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
32. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
33. Grodziska Sylwia CWAŁ ZAKRZEWO
S
Brak
34. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
35. Grygier Zuzanna KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O041952
36. Grzybkowska Aleksandra brak
S
brak
37. Grzybkowska Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
38. Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O038443
39. Janecka Olga bpk
2001 (J.)
brak
40. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
41. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
42. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
43. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
44. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
45. Kapłon Weronika Bpk
46. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
47. Kasprowicz Kaja KJ Rancho Poznań
48. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
49. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
50. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
51. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
52. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
53. Kościuszko Marianna bpk
2000 (J.)
brak
54. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
55. Koterwa Wiktoria brak
2002 (J.)
brak
56. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
57. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
58. Krawczykowska Daria KJ Liliówka Stęszewko
2003 (JM.)
Brak
59. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
60. Krzewińska Laura LKS Cwał Poznań
2002 (J.)
O038365
61. Kubacka Katarzyna bpk
S
O035393
62. Kucharska Gabriela Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2003 (JM.)
brak
63. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
64. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
brak
65. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
66. Loba Otylia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2004 (JM.)
brak
67. Łączkowska Alicja Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2001 (J.)
O037313
68. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
none
69. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
70. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
71. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O035381
72. Marcinów Urszula bez przynależności klubowej
S
brak
73. Mateja Maksymilian bpk
2003 (JM.)
none
74. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (JM.)
O035387
75. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
76. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
77. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
78. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
79. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
80. Ostańska Zuzanna KJ Stajnia z Kopytem
S
O035383
81. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
82. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
83. Pankowska Karina KJ kamionki
2002 (J.)
brak
84. Paulus Anna Bpk
2006 (JM.)
85. Pawlak Nicole Kj Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
86. Pełeszuk Tadeusz Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O007298
87. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
88. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038669
89. Pięta Julia Klub Jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
90. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
91. Pluta Mateusz bpk
1999 (MJ.)
brak
92. Płachetka Zuzanna Stajnia Rusin
93. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
94. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030569
95. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049868
96. Przybyła Natalia Kj podkowa gruszczyn
2009 (Mł.)
Brak
97. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (J.)
O042904
98. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
99. Remisz Michał KJ Abrasives Group
S
O028882
100. Rogozińska Klaudia KJ Korona Wałcz
1998 (MJ.)
-
-
101. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
102. Salamon Mirosława bpk
2001 (J.)
brak
103. Sawicki Norbert SJ Pro Eques
S
O012321
104. Siczyńska Małgorzata Stajnia z kopytem
S
brak
105. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (J.)
O034660
106. Siwińska Weronika Brak
S
O024870
107. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
108. Skowronek Zuzanna Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
Brak
109. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
110. Sobecka Natalia KJ Liljówka
2003 (JM.)
BRAK
111. Sorel Agata JKS Gogolewo
1999 (MJ.)
O019097
112. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
113. Stawicka Marianna Klub Jeździecki Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
114. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
115. Stróżyńska Klaudia Stowarzyszenie jedziecie pro eques
1997 (MJ.)
Brak
116. Świstel Magdalena JKS RAFI GORZÓW
S
brak
117. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
118. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team
S
O042880
119. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
120. Szuba Aleksandra KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
121. Szymaniak Zofia KJ Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
122. Szymańska Natalia Parkur
S
brak
123. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
124. Tuliszkiewicz Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
125. Tupikowska Joanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
S
O050165
126. Urbańska Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O041443
127. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
O046051
128. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (J.)
O034662
129. Wicenty Joanna -
S
Brak
130. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
131. Wieloch Michał KJ Rancho Poznań
S
brak
132. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
133. Wojciechowska Alicja brak
2000 (J.)
brak
134. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
135. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
136. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
137. Zabrzewska Matylda Klub Jeździecki Kapada Wiry
2017 (Mł.)
brak
138. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
139. Zmuda Zuzanna LKS Cwał Poznań
140. Zygmańska Aleksandra Stajnia Hazel Witobel
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

114

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
2.

7

ALF KUC POL 1996 Ogier izabelowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K008028 POL999640013896
3.

100

ALISZA KUC POL 2013 Klacz gniada/kuc: F: Szaman /
M: Ali Drabka /
O: W. Goc
B: H. Tabaczyński
K024411 616013610039513
4.

133

AMON SP POL 2004 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Altaja / nn
O: Tomasz Daniłoś
B: Dariusz Dąbrowski
K025523 616009640025104
5.

168

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire
M: Afera
O: Jacek Mateja
B:
none
6.

96

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
7.

24

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
O: Wiktoria Radojewska
B: Antoni Przyborek
K026001 POL 009 59 01438 05
8.

165

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares / Fort Doolin
M: Antalya Borderi / O'Brien Du Chasnay
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Bogdan Jarząbek
K024175 616013670100611
9.

36

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
10.

158

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
11.

123

BAJKA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Toast
M: Ballada
O: SK Pępowo
B: SK Pępowo
k
12.

78

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Chef Supreme
M: Barda
O: Joanna Tupikowska
B: Stadnina Koni Racot
K026351
13.

16

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
K022347 POL013611585004
14.

107

BAWARCZYK SP POL 2006 Wałach siwa/172 F: Machandel trk / Mandant trk
M: Bogdanka / Polonus wlkp
O: Zuzanna Ostańska
B: Jerzy Leszczyński
K016025 POL007520013706
15.

183

Bell Dior F:
M:
O:
B:
16.

108

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
17.

49

BILLY BOY SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/176 F: Analog
M: Bila
O: Zuzanna Skowronek
B: Artur Bober
Brak
18.

164

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
19.

19

BOLIWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz siwa/167 F: Avero
M: Brazylia
O: Norbert Sawicki
B: Stanisław Mieszczański
Brak 616 009 64 00542 10
20.

101

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
21.

10

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
22.

17

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
K020456 DE422220042208
23.

69

BRIDGET JONES Polski Koń Szlachetny POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator
M: Butterfly
O: Kopras Sp z o o
B: Kopras sp z o o
616 00 61 00719 12
24.

136

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
25.

110

BUTTJE BRUNO Meklemburska POL 2014 Wałach gniada F: Bertolini
M: Kronung/Festival Westfalia
O: Christel Scharmacher
B: Christel Scharmacher
brak
26.

31

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
27.

177

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
28.

126

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
K010604 POL009670002004
29.

92

CARMINA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Caravella / Aravel II
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K022802 616009610139311
30.

138

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
31.

53

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
32.

47

CLARUS HOL GER 2005 Ogier gniada/163 F: Contender / Calypso II
M: E - Larissa / Landgraf I
O: Tadeusz Pełeszuk
B: Schmidt Werner
K010392 DE421000408205
33.

145

CLASSIC SP POL 2012 Wałach gniada F: Wiwaldi /
M: Cara /
O: Mirosława Borowska
B: Aleksandra Nowak
K025378 616009610181812
34.

25

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
35.

109

COMET HOL POL 2009 Wałach gniada F: /
M: /
O: Przemysław Olejnik
B: Niemcy
/
36.

173

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
37.

43

CZADAR SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Lider/ Le GrandIII
M: Czunia/ Cytron
O: Katarzyna Adamczewska
B: „Agrofirma” Wroniawy
0025433
38.

176

CZANDOR SP POL 2011 Wałach siwa F: Czumak /
M: Czuma /
O: Piotr Sokołowski
B:
brak
39.

124

CZECZOTKA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Toast
M: Centawa
O: SK Pępowo
B: SK Pępowo
k
40.

184

Czereśnia F:
M:
O:
B:
41.

89

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
42.

52

DAKOTA SP POL 2008 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Męczyńska
B:
brak
43.

149

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
44.

134

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada F: Lucky Lord Loxgraff II /
M: Domena / Court
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
brak
45.

22

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
K018170 POL013660381205
46.

94

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: Emis
M: Delicja
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
brak POL 732 01 00742 12
47.

156

DIARADA Z OLD POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: Vulana L /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
48.

139

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/149 F: Strayer's Samson /
M: Dora / Vilnius
O: Iga Tokarska
B: SK Jaroszówka
K026205 616013670113812
49.

157

DUNKA HAN DNK 2008 Klacz ciemnogniada F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Dorina / Don Juan
O: Elżbieta Greser
B:
K015833 DE431319641408
50.

127

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabelka Matysiak
B:
brak
51.

116

ELENZA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Vleut / Quick Star
M: Selenza / No Ski
O:
B:
K018664 528003200903598
52.

62

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: EMANUELLE / LURON
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950
53.

58

EMICA SP POL 2012 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Emanuelle / Luron
O: Małgorzata Grygier
B: SK Prudnik
K021950 616009690017212
54.

174

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
55.

27

ERKAN Śląska POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 cm F: Bizon
M: Elipsina
O: Maria Zaporowska
B: Jendza Stanisław
brak POL 008 67 00477 04
56.

147

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
57.

29

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
58.

103

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
59.

129

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
60.

112

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin
B: KJ Aleksander Elizówka
K011108 POL009580187606
61.

38

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Stanisławiak
B:
K007293 528009041111799
62.

54

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
63.

143

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
64.

186

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
65.

44

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
66.

142

FINEZJA NN POL brak Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
brak
67.

88

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
68.

59

FUKSYN Czystej Krwi Arabskiej POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Poligon
M: Flecistka
O: Kinga Gaertner
B: brak
brak
69.

87

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
70.

42

GALLUS Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Poganin
M: Galia-Bis
O: Daria Bratkowska
B: Michał Bogajewicz
brak
71.

65

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
O: Agnieszka Matoszko
B: Anna Modelewska
K024366 616006680053712
72.

99

GENGHIS KHAN HANN POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dancier
M: World Dream
O: Zofia Czwojdrak
B: DE
K019044
73.

21

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
74.

75

GLAMURA SP POL 2014 Klacz gniada F: Bolshoi
M: Gladiola
O: Stadnina Koni w Dobrzyniewie
B: Stadnina Koni w Dobrzyniewie
brak
75.

85

GOLDI Wielkopolski POL 2004 Wałach kasztanowata F: Santiago
M: Gizela
O: Maria Pluta
B: Budziszewko
Brak
76.

187

Goldmedel F:
M:
O:
B:
77.

9

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Joanna Liszkowska
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
78.

166

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Gafme
O: Radosław Krawczykowski
B: Polska
Brak
79.

23

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
80.

67

GRASSHOPPER SP POL 2013 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Girlfriend / Neo
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K025164 616009610033513
81.

3

Guarana Kuc POL bułana F: Gabon
M: Grecja po SPLIT
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
82.

113

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 Wałach gniada/mk: F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
O: Jacek Nowaczyk
B: Jacek Nowaczyk
K025206 616007610105214
83.

81

HOKO LADY SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Hossa / Zodiak
O: Adam Czajkowski
B: Daniel Wieliczko
K023029 616009670090310
84.

181

HORTA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada F: PIOŁUN
M: HULJA
O: Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka
B: Zieliński Zbigniew
brak
85.

179

Hr. Hazel F:
M:
O:
B:
86.

146

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam de Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024945 528003201308014
87.

93

ILUZJA MŁP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: Fenomen /
M: Iwa /
O: Katarzyna Dachterska
B: Leszek Zbyśko
brak 616006580807509
88.

152

IMPERO SP POL 2007 Wałach siwa F: Denar / Caletto'son
M: Iskra / Moran
O: Otylia Loba
B: Łukasz Litke
K019040 POL009610017707
89.

178

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
90.

148

INIS SL? SORCERER Kuc Conemara IRL 2013 Wałach siwa/kuc: F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
O: Małgorzata Pięta
B: Anthony Quinn
K024967 372004100017044
91.

37

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
92.

82

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus
M: Jarota
O: Lipiecka
B: ..
K009357 POL009611031904
93.

1

Jasawa wlkp POL F:
M:
O: Jarosław Pacholski
B:
94.

15

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler- Korban
K010873 POL009670056106
95.

169

JULISZ CEZAR SP POL 2006 Wałach gniada F: na
M: na
O: Jacek Mateja
B: na
none
96.

5

KAPRI SUN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/164 F: Santiago
M: Kamparetta
O: Krystyna Dworczak
B: -
brak
97.

33

KAŚKA Małopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto
M: Lady
O: Wiktoria Woźniak
B: brak
brak
98.

34

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto/
M: Lady/
O: Wiktoria Woźniak
B: Andrzej Tomczak
brak
99.

64

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son
M: Landmina
O: Weronika Siwińska
B: Piotr Wilczewski
Brak
100.

30

LAVALLO STAR Hanowerska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Litas-Star
M: Grandacha MDM
O: Beata Rychlik
B: -
Brak
101.

141

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo
M: Laguna M
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
102.

167

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz gniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
103.

153

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
104.

55

LOANA HAB BAW GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marien II / Lord Inci Pit
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K025802 DE481810112111
105.

155

LORETTA Hanower POL 2009 Klacz gniada F: Le Cou Cou
M: Wendi
O: Grodziska Sylwia
B: Niemcy
Brak
106.

72

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurin du Libaire / Diamnt de
O: Henryk Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K024894 616009610175013
107.

130

LORGO SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: Louis / Landgraf I
M: Barba / Cynik
O: Dorota Stabiszewska
B: x
K003087 POL009670002995
108.

171

LUKAS KUC POL 2004 Wałach tarantowata/mk: F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak POL 999611356904
109.

125

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada F: Libero A /
M: Łata /
O: Mieszko Dąbrowski
B: SK Mieczownica
brak
110.

162

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
111.

97

MARIHUANA SP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Grand Amour / Grannus
M: Markiza / Rubin
O: Joanna Kopania
B: Waldemar Skonieczny
K021444 POL009520120206
112.

95

MARIT Kuc Walijski NED 2007 Klacz kasztanowata/kuc: F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: J. Schuurman
K024414 5280170700777
113.

2

Migotka F:
M:
O:
B:
114.

151

MISSY GREY NN POL NNNN Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Julia Frankiewicz
B: NN
Brak
115.

6

NARCYZA Haflinger POL 2004 Klacz kasztanowata/mk:144 F: Admirał
M: Nala
O: Karina Pankowska
B: Grzegorz Wróblewski
Brak
116.

163

NEFRYT Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Corofini
M: Nostalgia
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
007 64 00263 03
117.

14

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
118.

111

NIGHT FITGHER SP POL 2014 Ogier gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Nightingale / Linako
O: Norbert Sawicki
B: Roma Kosicka
K025270 616009610044414
119.

56

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
120.

131

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
121.

137

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
122.

121

OMINA SP POL 2014 Klacz gniada F: Literat
M: Omonia
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
Brak
123.

154

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
124.

28

ORABELLA Wielkopolska POL 2014 Klacz srokata/mk:156 F: Etos
M: Orawa
O: Karina Pankowska
B: Kin Jolanta
brak
125.

73

ORLANDO B SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Jaguar Mail / Hand in Glove
M: Orane Du Libaire / Quatoubet Du Rouet
O: Barbara Brzóska
B: Łukasz Brzóska
K021392 616009610245311
126.

132

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/kuc:146 F: Split / Cynik
M: Orda / Halny
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
K015971 POL013611101201
127.

57

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
128.

105

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
129.

90

PEGAZ Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach kara F: Endemit
M: Pola
O: Lucyna Dziamska
B: brak
brak
130.

122

PIKSI KUC POL 2005 Klacz kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Stołowska
B:
brak
131.

115

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
132.

104

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308 K014101
133.

91

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
134.

135

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Amelia Stawińska
B:
K022915 DE421000022103
135.

71

REWIA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino
M: Reakcja
O: Klaudia Rogozińska
B:
616 007 61 02048 14
136.

63

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Dobecki
B:
brak
137.

120

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
138.

185

S-Piorun Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn/nn
M: Sarnau Rainstorm/
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
brak 616013670129009
139.

8

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
K025216 52800300029066
140.

86

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier gniada F: Masini
M: Segata
O: Fortuniak Paweł
B: Sekuła
K022490
141.

180

Sandra POL F:
M:
O:
B:
142.

172

SARA KUC POL 2010 Klacz kara F: nn
M: nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
143.

76

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
O: Przemysław Mroczek
B: Begier Ryszard
K026008
144.

11

SELLANO BOY W WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Gabrysia Kucharska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
145.

98

SHOGUN SP POL 2003 Wałach gniada F: Wandervogel II / Wanderer
M: Samara / Baby Bid
O: Anna Sokolnicka-Elzanowska
B:
K010955 POL009611270603 103OZ59
146.

77

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
147.

51

SILVER KUC POL 0000 Wałach srokata F: NN
M: NN
O: Agnieszka Męczyńska
B: Brak
Brak
148.

50

SINDI - POL 0000 Klacz /kuc: F: -
M: -
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
-
149.

74

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Quidam
M: Somatina M / Qulester
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak
150.

18

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
151.

48

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1999 Wałach siwa/167 F: Cruising po Sea Crest
M: NN
O: Magdalena Świstel
B: Catriona Pinington
brak 826067PHS030074
152.

39

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Alicja Hendrys
B:
K016587 POL013640020904
153.

188

T.GOLD QUIDAME Z Z POL 2013 Klacz gniada F: Tangelo VD Zuuthoeve / Narcos II
M: Gold Quidame L / Quidam's Rubin
O:
B:
K018902 616007610189809
154.

46

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
155.

144

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
156.

128

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Marek Biskup
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
157.

4

Tornado F:
M:
O:
B:
158.

70

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Wlzbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
159.

106

WASYL Hucuł POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif
M: Warta
O: Mateusz Hofman
B: Mariusz Chojnacki
Brak 616012610204312
160.

26

WENTO SP POL 2012 Wałach kara/170 cm F: Marafon
M: Wenecja
O: Wojciech Markowski
B: Jasiulek Iwona
brak 616009690013512
161.

60

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
162.

45

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
163.

102

ZARETINO SP POL 2006 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Zacna / Qumball
O: Maria Goss
B: Anna Kierznowska
K011327 POL009670069606
164.

66

ZEFIRA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Ricky / nn
M: Zuzia / nn
O: Robert Matoszko
B: Andrzej Cichosz
K012944 POL013610023105
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Katarzyna
LKS CWAŁ Poznań
CZADAR (43)
2018-08-25
34
2018-08-25
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (108)
2018-08-25
20
2018-08-25
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2018-08-25
8
2018-08-25
4
GLAMURA (75)
2018-08-25
44
2018-08-25
20
Bartosz Julia
KJ-Kamionki
2018-08-25
12
2018-08-25
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
TEKILA-K (128)
2018-08-26
Bohdan Julia
KJ Liljówka
NOKIA (131)
2018-08-26
1
2018-08-26
8
Borowiak Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-08-25
2018-08-25
31
Borowska Amelia
KJ Pony Poznań
CLASSIC (145)
2018-08-25
46
2018-08-25
2018-08-26
14
2018-08-26
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-08-26
1
2018-08-26
5
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-08-26
15
2018-08-26
1
2018-08-26
6
2018-08-26
10
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (103)
2018-08-26
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2018-08-25
16
2018-08-25
12
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
GENTILA (21)
2018-08-26
8
2018-08-26
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
BRANDON (10)
2018-08-25
2018-08-25
58
2018-08-26
17
2018-08-25
2018-08-26
17
TAJFUN (46)
2018-08-25
11
2018-08-25
35
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2018-08-25
10
2018-08-25
12
Czajkowska Katarzyna
Posadowskie TJ
2018-08-26
6
2018-08-26
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
OMINA (121)
2018-08-25
54
2018-08-25
Czostek Oskar
Bpk
COMET (109)
2018-08-25
48
2018-08-25
Czwojdrak Zofia
Idmar Krajkowo
2018-08-25
2018-08-25
57
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
2018-08-25
6
2018-08-25
2018-08-26
13
2018-08-26
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
ŁAŃCUT (125)
2018-08-25
29
2018-08-25
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (146)
2018-08-26
5
2018-08-26
11
EULVE (147)
2018-08-26
2
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (23)
2018-08-25
27
2018-08-25
Desailly-Markowska Charlotte
Bpk
WENTO (26)
2018-08-25
49
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (60)
2018-08-25
2
2018-08-25
15
2018-08-25
2
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2018-08-25
25
2018-08-25
13
Dworczak Krystyna
brak
2018-08-25
60
2018-08-25
Dziamska Alina
brak
PEGAZ (90)
2018-08-25
26
2018-08-25
Elzanowska Tatiana
bpk
SHOGUN (98)
2018-08-25
7
2018-08-25
Frandzelski Marcin
Bez przynależności klubowej
POKER (104)
2018-08-25
22
2018-08-25
37
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
ALISZA (100)
2018-08-25
6
2018-08-25
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (101)
2018-08-26
2018-08-26
4
Grodziska Sylwia
CWAŁ ZAKRZEWO
LORETTA (155)
2018-08-25
55
2018-08-25
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (137)
2018-08-26
Grygier Zuzanna
KJ Ranczo Kołata
2018-08-25
2018-08-25
1
EMICA (58)
2018-08-25
38
Grzybkowska Aleksandra
brak
ZARETINO (102)
2018-08-25
1
2018-08-25
3
Grzybkowska Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-25
8
2018-08-25
Hofman Amelia
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
FILEMON (44)
2018-08-26
10
2018-08-26
5
Janecka Olga
bpk
2018-08-25
8
2018-08-25
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-08-26
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (154)
2018-08-25
13
2018-08-25
3
2018-08-25
15
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (88)
2018-08-26
2018-08-26
2018-08-26
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (53)
2018-08-26
13
2018-08-26
12
FIDELIO (54)
2018-08-26
3
2018-08-26
7
Kapała Filip
KJ Michałówka
EMICA (62)
2018-08-25
4
Kapłon Weronika
Bpk
Sandra (180)
2018-08-25
5
2018-08-25
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
2018-08-25
56
2018-08-25
Kasprowicz Kaja
KJ Rancho Poznań
HORTA (181)
2018-08-25
7
2018-08-25
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (31)
2018-08-26
5
2018-08-26
8
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-08-26
10
2018-08-26
5
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-08-26
19
2018-08-26
5
JACOB (37)
2018-08-26
1
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2018-08-26
14
2018-08-26
2018-08-26
2
2018-08-26
8
Kopras Marek
KJ Kopras
2018-08-25
6
2018-08-25
2018-08-25
2018-08-25
Kościuszko Marianna
bpk
KAŚKA (34)
2018-08-25
5
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (120)
2018-08-26
18
2018-08-26
8
Koterwa Wiktoria
brak
FUKSYN (59)
2018-08-25
2018-08-25
51
2018-08-25
39
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
MAGNEZJA (162)
2018-08-25
4
2018-08-25
10
NEFRYT (163)
2018-08-25
17
2018-08-25
16
Kowalczyk Mateusz
BPK - WIE
2018-08-26
2
2018-08-26
EMO (174)
2018-08-26
1
2018-08-26
Krawczykowska Daria
KJ Liliówka Stęszewko
GRANADA (166)
2018-08-25
36
2018-08-26
15
2018-08-26