Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 22:25:03
2018-10-05 21:30:50
Adrian Urbaniak POLANDER
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:55
2018-10-04 20:51:35
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:51
2018-10-04 20:51:03
Tatiana Wenderska ARAMIS
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:48
2018-10-04 20:50:32
Martyna Leśniczak HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:38
2018-10-04 20:49:56
Karolina Bachorska HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:35
2018-10-04 20:49:38
Karolina Bachorska BALLADA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:31
2018-10-04 20:49:10
Weronika Katolik BALLADA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 20:58:27
2018-10-04 20:48:40
Karolina Bachorska ARAMIS
  • 1x 1/KUCE/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 14:09:42
2018-10-04 14:08:28
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 14:08:08
2018-10-04 14:07:51
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 12:35:58
2018-10-04 12:31:38
Weronika Chuda MAD MAX
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:07:20
2018-10-04 10:51:10
Konstancja Lehmann WIWARO
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 20:45:22
2018-10-03 20:37:22
Adam Grygiel PAXTON 2
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 19:55:45
2018-10-03 19:43:13
Pola Bogacz EMILIA COSTA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 19:55:42
2018-10-03 19:20:37
Patrycja Świderska NENE DE LA LUZ W
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 18:07:48
2018-10-03 14:41:06
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 12:34:55
2018-10-03 12:28:45
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 08:06:54
2018-10-02 19:38:01
Julita Marciniak ERAGON
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:10:48
2018-10-02 12:51:23
Nadia Stanisławska MAD MAX
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 17:10:45
2018-10-02 10:10:32
Mariusz Gromada GREY GRANNUS
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 21:41:44
2018-10-01 19:18:21
Tomasz Sadzki KATTALEYA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 08:33:34
2018-09-27 19:36:14
Karol Juskowiak KONOR
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 10:07:57
2018-09-16 18:35:16
Remigiusz Adamski FIGARO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 11:28:30
2018-09-09 20:58:55
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 4/L/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Remigiusz BPK
S
BRAK
2. Bachorska Karolina KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
brak
3. Bogacz Pola Stara Stajnia
2005 (JM.)
Brak
4. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
5. Chuda Weronika pro eques
1998 (MJ.)
brak
6. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
7. Grygiel Adam BPK
S
O006990
8. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
9. Juskowiak Karol Klub jezdziecki agro- handel
S
Brak
10. Katolik Weronika KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
brak
11. Lehmann Konstancja bpk
1999 (MJ.)
O037822
12. Leśniczak Martyna KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2003 (JM.)
brak
13. Marciniak Julita bez przynależności klubowej
2001 (J.)
brak
14. Sadzki Tomasz bpk
S
brak
15. Stanisławska Nadia Stajnia Carthago Michałowo
2009 (Mł.)
Brak
16. Świderska Patrycja Stara Stajnia
2002 (J.)
brak
17. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
18. Ziemniarska Agata KJ Mustang Kochowo
2003 (JM.)
O042318
19. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
2.

18

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
O: Sandra Połomska
B: Piotr Baszkowski
brak
3.

15

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
4.

9

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
5.

20

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
6.

11

EMILIA COSTA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Bankiet
M: Estera
O: Bronisław Vogt
B: Bronisław Vogt
Brak
7.

7

ERAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/167 F: LANDO
M: ERIGONE
O: Radosław Jańczak
B: Radosław Jańczak
brak
8.

2

FIGARO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada F: VIS VERSA
M: FIGA
O: REMIGIUSZ ADAMSKI
B: SK WALEWICE
K013733
9.

5

GREY GRANNUS KWPN NED 2011 Wałach siwa/182 F: Campbell VDL / Cassini I
M: Bubala / Odermus R
O: Helena Gromada
B: J. R. Vlot
K018696 528003201100339
10.

19

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
11.

1

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
12.

4

KATTALEYA SP POL 2012 Klacz inna F: Lotos/Levantos II
M: Kaśka/Elman
O: Natalia Kowalczyk
B: Franciszek Łagódka
brak
13.

3

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
14.

16

KRYZA WLKP. POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
O: Ceglarski Maciej
B: Rozynek Sławomir
brak 616007610009210
15.

14

MAD MAX --- POL 2001 Wałach kasztanowata F: ---
M: ---
O: Patryk Ruciński
B: ---
brak
16.

6

MAD MAX Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Patryk Ruciński
B: Patryk Ruciński
Brak
17.

10

NENE DE LA LUZ W Olndenburg POL 2009 Wałach kara F: Collado
M: Naomi-W
O: Patrycja Świderska
B: Bartosz Wronski
brak
18.

12

PAXTON 2 Westwalska GER 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Potsdam
M: Piccolina
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702
19.

8

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
20.

13

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Bobiński / Polish Precedent
M: Werona / Carbano
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Remigiusz
BPK
FIGARO (2)
2018-10-06
2018-10-06
Bachorska Karolina
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
ARAMIS (17)
2018-10-06
BALLADA (18)
2018-10-06
2018-10-06
Bogacz Pola
Stara Stajnia
2018-10-06
2018-10-06
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2018-10-06
2018-10-06
KRYZA (16)
2018-10-06
2018-10-06
Chuda Weronika
pro eques
MAD MAX (14)
2018-10-06
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
2018-10-06
2018-10-06
Grygiel Adam
BPK
2018-10-06
2018-10-06
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (1)
2018-10-06
2018-10-06
Juskowiak Karol
Klub jezdziecki agro- handel
KONOR (3)
2018-10-06
2018-10-06
Katolik Weronika
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (18)
2018-10-06
2018-10-06
Lehmann Konstancja
bpk
WIWARO (13)
2018-10-06
2018-10-06
Leśniczak Martyna
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2018-10-06
2018-10-06
Marciniak Julita
bez przynależności klubowej
ERAGON (7)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Sadzki Tomasz
bpk
2018-10-06
2018-10-06
Stanisławska Nadia
Stajnia Carthago Michałowo
2018-10-06
2018-10-06
Świderska Patrycja
Stara Stajnia
2018-10-06
2018-10-06
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
ARAMIS (17)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Ziemniarska Agata
KJ Mustang Kochowo
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-10-06
2018-10-06

Number of Riders: 19

Number of Horses: 20

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl