Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Sylwestrowe zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 28 grudnia 2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
178 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 20:49:51
2018-12-26 20:45:44
Nadia Lehmann LEXUS
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
177 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 20:30:01
2018-12-26 20:28:10
Magdalena Skotarczak SEPTIMO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 18:29:05
2018-12-26 18:26:32
Otylia Loba IMPERO
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 17:39:31
2018-12-26 17:29:54
Sonata Raczkowska RIWIERA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
174 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 17:06:11
2018-12-26 17:05:26
Magdalena Wodzyńska CESJA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
173 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 17:06:05
2018-12-26 17:04:35
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 16:26:21
2018-12-26 15:42:06
Wiktoria Koterwa ELFINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
171 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 16:26:04
2018-12-26 15:41:40
Wiktoria Koterwa FUKSYN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 16:25:59
2018-12-26 15:34:15
Natalia Gładysz ELFINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 16:25:51
2018-12-26 15:32:10
Jan Ptaszyński SUAREZ
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 16:25:42
2018-12-26 15:31:12
Grzegorz Szubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 14:07:53
2018-12-26 14:00:32
January Włoch BOROMIR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 14:07:46
2018-12-26 13:59:04
Joachim Włoch SARA
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
165 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 13:46:29
2018-12-26 13:31:28
Łukasz Brzóska CORDINO
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 13:12:55
2018-12-26 12:51:50
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 10:53:08
2018-12-26 10:46:44
Paulina Matysiak PIKANTNA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 10:53:00
2018-12-26 10:46:21
Katarzyna Przewoźna PLEJADA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
161 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 07:13:08
2018-12-26 00:01:08
Roksana Oczki ZARA R
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 07:13:01
2018-12-25 23:22:09
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 21:44:13
2018-12-25 21:38:02
Julia Pięta OSCAR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 21:44:10
2018-12-25 21:37:35
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 21:44:09
2018-12-25 21:36:39
Luna Kowalonek DAMON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 20:47:34
2018-12-25 20:42:23
Klaudia Kostrzewska SONJAHOFS UNITAS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 20:27:31
2018-12-25 19:54:51
Marcelina Jackowiak COAST PLAYER SEGURET
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 20:27:29
2018-12-25 19:53:49
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 20:27:15
2018-12-25 19:10:25
Klaudia Kostrzewska KNOCKMA MARIO
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
152 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 20:27:13
2018-12-25 19:08:07
Patrycja Kuśmia HESTIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 18:33:21
2018-12-25 18:32:46
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
150 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 18:19:19
2018-12-25 18:13:13
Maksymilian Mateja TULIPAN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 18:19:14
2018-12-25 18:11:16
Anna Danielewicz WATER QUEEN MK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
148 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 18:18:59
2018-12-25 18:10:36
Marta Stachowiak HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
147 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 18:18:53
2018-12-25 18:03:35
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
144 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 21:24:07
2018-12-25 11:51:43
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 11:54:23
2018-12-25 11:50:49
Julia Michalak HAPPY DAY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 11:54:10
2018-12-25 11:49:14
Olga Rybczyńska AMELIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
141 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 21:17:58
2018-12-25 11:48:35
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
140 ENTRY PRE-APPROVED 2018-12-26 21:18:32
2018-12-25 11:46:06
Adam Hybiak KASKADA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 11:12:17
2018-12-25 10:55:47
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
138 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:09:43
2018-12-25 09:03:20
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:09:37
2018-12-25 08:41:00
Alan Boruczkowski KASANDRA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:09:32
2018-12-25 08:26:31
Joanna Tupikowska BANDURA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:09:26
2018-12-25 08:26:05
Wiktoria Siejak SHUTTERFLY W
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:09:20
2018-12-25 08:25:40
Wiktoria Siejak SARA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:09:13
2018-12-25 08:24:45
Zuzanna Mroczek SHUTTERFLY W
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:08:21
2018-12-25 08:20:04
Izabela Winter DURGA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:08:15
2018-12-25 01:48:27
Patrycja Senger MAJA
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:08:09
2018-12-25 01:47:08
Dominika Jurek MOKKA
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
129 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:08:03
2018-12-25 01:08:57
Marta Kwiatkowska MY QUEST
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:07:58
2018-12-25 00:04:16
Maja Nowakowska LIBIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:07:52
2018-12-24 23:32:16
Karolina Jaskulska DELICJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:07:46
2018-12-24 23:28:11
Joanna Kozłowska EMPATIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:07:39
2018-12-24 23:26:14
Laura Walicka WOJTEK
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
124 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:07:33
2018-12-24 23:22:33
Julia Binkowska PASJONATA DOUGLAS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
123 ENTRY ACCEPTED 2018-12-25 09:07:26
2018-12-24 23:21:13
Wiktoria Zujewska DEJZI
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
122 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 16:17:39
2018-12-24 15:56:54
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 16:17:30
2018-12-24 15:35:44
Julia Adamczyk GWINEA BISSAU
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 16:17:23
2018-12-24 15:21:21
Kinga Kurek ANKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 12:43:34
2018-12-24 12:41:00
Karolina Rutkowska LOTNA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 13:09:37
2018-12-24 12:29:31
Urszula Pogodzińska TRENDY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-12-26 13:09:13
2018-12-24 12:28:36
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 11:37:59
2018-12-24 11:27:16
Łukasz Brzóska GRANDIOSO
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 11:08:08
2018-12-24 10:59:54
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 10:06:54
2018-12-24 09:21:53
Eliza Jakubowska IBERADO M
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 08:01:36
2018-12-24 03:46:29
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 08:01:29
2018-12-23 22:51:40
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-12-24 08:01:22
2018-12-23 22:26:46
Emilia Koziczak SYNERGIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
110 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 21:37:09
2018-12-23 21:33:32
Paweł Stefaniak REGRANDA S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 21:37:02
2018-12-23 19:55:10
Agata Stróżyńska FIONA
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 21:36:56
2018-12-23 19:04:16
Zuzanna Przybylska WIZJONERKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 21:36:50
2018-12-23 18:55:17
Weronika Bielak PERSEUSZ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 18:42:55
2018-12-23 18:38:35
Monika Woźniak HERA TS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 15:47:21
2018-12-23 15:44:19
Julia Pięta MARIT
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 15:47:11
2018-12-23 15:38:14
Julia Pięta C’EST LA VIE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-12-23 06:59:11
2018-12-22 22:02:46
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2018-12-22 06:41:17
2018-12-21 23:26:16
Maja Dopierała TUAREG
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2018-12-22 06:41:10
2018-12-21 22:34:31
Radosław Łukaszewski HARKSTEDE C
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2018-12-22 06:41:04
2018-12-21 21:30:25
Karolina Wengerek GINEWRA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:28:40
2018-12-21 15:58:01
Maja Gazda SAHARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:28:34
2018-12-21 15:56:15
Katia Michniewicz SAHARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
93 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:28:20
2018-12-21 15:55:13
Matylda Paszek HORTA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
92 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:28:08
2018-12-21 15:53:55
Julia Sobczak HORTA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:28:00
2018-12-21 15:53:32
Kaja Kasprowicz ROSZPONKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:27:54
2018-12-21 15:53:04
Laura Sprenger LEON M
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:27:46
2018-12-21 15:52:30
Michał Wieloch BEL DIOR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:27:38
2018-12-21 15:52:05
Magdalena Nowak GENERAŁ
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:27:12
2018-12-21 15:51:27
Magdalena Szymańska KWARTA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:27:05
2018-12-21 15:50:37
Julia Żebrowska BAKARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:26:57
2018-12-21 15:47:19
Emilia Mikołajczak AISZA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 16:25:05
2018-12-21 15:46:46
Matylda Podhorecka BAKARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
83 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 13:31:18
2018-12-21 12:55:26
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-12-21 08:59:38
2018-12-21 08:49:51
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-12-20 14:17:20
2018-12-20 12:30:52
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
80 ENTRY ACCEPTED 2018-12-20 14:17:13
2018-12-20 12:29:42
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-12-20 14:17:04
2018-12-20 12:28:59
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-12-20 09:34:02
2018-12-20 09:32:20
Antonina Roemer CYCERON
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-12-20 09:33:21
2018-12-20 09:31:14
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-12-20 07:43:58
2018-12-19 22:35:47
Magdalena Korytowska LORETTA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:49:28
2018-12-19 18:49:00
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:49:24
2018-12-19 18:47:58
Klaudiusz Jach WELLA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:46:51
2018-12-19 18:46:25
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:46:45
2018-12-19 18:45:57
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:46:40
2018-12-19 18:45:14
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:43:46
2018-12-19 18:42:36
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:41:56
2018-12-19 18:41:36
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:42:12
2018-12-19 18:40:44
Oliwia Jach DENIS
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:42:03
2018-12-19 18:39:24
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 18:42:07
2018-12-19 18:38:46
Zuzanna Skoczylas CYMA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 16:38:34
2018-12-19 14:52:24
Wiktoria Borowiak LIGHTNING TG
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 14:03:35
2018-12-19 13:55:49
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 11:41:21
2018-12-19 11:31:31
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
60 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 11:31:26
2018-12-19 11:24:36
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
59 ENTRY ACCEPTED 2018-12-19 08:09:13
2018-12-19 05:16:07
Wiktoria Łamaszewska PIPI
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
58 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 23:20:58
2018-12-18 22:57:05
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 21:21:40
2018-12-18 21:10:01
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 15:18:40
2018-12-18 15:16:04
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 14:34:29
2018-12-18 12:20:41
Łukasz Brzóska FINEZ DU ROUET
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 08:02:16
2018-12-17 21:13:44
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 08:02:11
2018-12-17 21:12:12
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 08:02:06
2018-12-17 21:09:52
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 20:32:28
2018-12-17 20:22:55
Joanna Kmieciak BANDERA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 20:32:21
2018-12-17 20:22:14
Aleksandra Staniek E-CASTELLA NF
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 20:32:14
2018-12-17 20:21:30
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:21:26
2018-12-17 15:27:49
Marek Mączyński SARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:21:21
2018-12-17 15:27:12
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:21:16
2018-12-17 15:26:44
Oliwia Robińska GROC
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:21:12
2018-12-17 15:25:54
Julia Liszyńska BODRUM L
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:21:06
2018-12-17 15:25:13
Nikola Klimecka PASJA MA LEONSIO
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:21:01
2018-12-17 15:24:40
Martyna Koczorowska WIVIAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:20:57
2018-12-17 15:23:56
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:20:51
2018-12-17 15:23:13
Maria Krauwicka ALMERA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 16:20:41
2018-12-17 15:22:33
Natalia Hoffmann B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 14:57:45
2018-12-17 14:20:19
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 14:57:41
2018-12-17 14:19:45
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-12-17 12:52:46
2018-12-17 12:51:18
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-12-18 08:02:00
2018-12-17 12:11:02
Zuzanna Grygier PASJONATA PAVAROTTI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 15:32:09
2018-12-16 14:29:58
Hanna Stein ROZBÓJNIK
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
32 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 15:32:03
2018-12-16 13:59:55
Maksymilian Mateja JULIUS CAESAR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 15:31:50
2018-12-16 13:59:05
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 08:02:44
2018-12-15 22:19:16
Marek Szepczynski WIDAM
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-12-16 08:02:41
2018-12-15 21:23:35
Anna Kantecka FORREST GUMP
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-12-15 20:38:58
2018-12-15 20:16:02
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-12-15 20:38:55
2018-12-15 19:58:51
Daria Szymańska TORRES RUN
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 08:07:56
2018-12-13 07:59:21
Zuzanna Tuliszkiewicz WASYL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-12-13 08:07:55
2018-12-12 10:04:18
Alina Dziamska PEGAZ
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 17:02:30
2018-12-11 16:51:58
Nicole Młynarz VELVET
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:37:20
2018-12-11 10:36:18
Antonina Warzywoda BEZA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 10:37:19
2018-12-11 09:33:35
Agnieszka Słodzinka ALISTER
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2018-12-11 06:54:50
2018-12-10 21:43:51
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-12-07 07:23:08
2018-12-06 20:24:06
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:27:33
2018-12-03 20:36:51
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:27:30
2018-12-03 20:34:09
Maria Michalska KIMBERLY
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:27:26
2018-12-03 20:33:15
Michalina Chudy KAFFE
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:27:23
2018-12-03 20:26:01
Natalia Knopkiewicz MEGI
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:27:19
2018-12-03 20:24:42
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 2x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-12-03 21:27:15
2018-12-03 18:55:25
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-11-28 21:05:25
2018-11-28 18:13:30
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 1/KUCE 70/Zwykły, art. 238.2.1 - wysokość przeszkód do 70cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 21:03:02
2018-11-25 16:48:05
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-11-25 11:43:06
2018-11-24 21:51:34
Robert Rakowski HINTERA R
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-11-23 09:44:32
2018-11-22 20:35:02
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-11-21 07:50:56
2018-11-19 09:32:21
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Adamczyk Julia bpk
2001 (J.)
brak
3. Bielak Weronika KJ Pony Poznań
2000 (MJ.)
brak
4. Binkowska Julia Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
5. Borowiak Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (MJ.)
Brak
6. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
7. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
8. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
9. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
10. Ciecierska Natalia brak
2000 (MJ.)
brak
11. Danielewicz Anna bpk
S
brak
12. Dopierała Maja LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
brak
13. Dulęba Piotr Stajnia Bogdanowo
14. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
15. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
16. Gazda Maja Klub Jeździecki Rancho Poznań
2005 (JM.)
BRAK
17. Gładysz Natalia brak
2002 (J.)
O026888
18. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
19. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
20. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
21. Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus
S
O037386
22. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
23. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
24. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
25. Jakubowska Eliza Bpk
2005 (JM.)
Brak
26. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
27. Jaskulska Karolina Stajnia Trzy Konie
S
Brak
28. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
29. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
brak
30. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
31. Kantecka Anna bpk
2003 (J.)
brak
32. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
brak
33. Kasprowicz Kaja Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
34. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
35. Klimecka Nikola Cwał Zakrzewo
2003 (J.)
brak
36. Kmieciak Joanna St. KJ Gronówka
S
O020888
37. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
38. Koczorowska Martyna Cwał Zakrzewo
2002 (J.)
brak
39. Kopras Marek Kopras Sp. z o.o.
S
Brak
40. Korytowska Magdalena Cwał Zakrzewo
S
Brak
41. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
1998 (MJ.)
O020156
42. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
43. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
44. Koterwa Wiktoria brak
2002 (J.)
Brak
45. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
46. Koziczak Emilia Stajnia Huffero
2006 (JM.)
brak
47. Kozłowska Joanna Stajnia Trzy Konie
2001 (J.)
Brak
48. Krauwicka Maria Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
49. Kurek Kinga Harmony Club Owińska
2001 (J.)
O033908
50. Kuśmia Patrycja KJ Stajnia z Kopytem
S
brak
51. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
52. Kwiatkowska Marta Szumawa Bobrowiec
S
Brak
53. Lehmann Nadia Lehmann Sport Horses
2009 (Mł.)
O048705
54. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
55. Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
56. Loba Otylia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2004 (JM.)
brak
57. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
58. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
59. Łamaszewska Wiktoria Pony Jumping Team
2007 (JM.)
Brak
60. Łukaszewski Radosław KJ Gronówka
S
brak
61. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
62. Mączyński Marek Cwał Zakrzewo
S
brak
63. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
64. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
65. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
66. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
67. Matusz Marcelina bpk
S
brak
68. Matysiak Paulina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
brak
69. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (JM.)
brak
70. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (JM.)
O047667
71. Michalska Marianna St. J Baborówko
2004 (JM.)
brak
72. Michniewicz Katia Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
73. Mikołajczak Emilia KJ Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
74. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
75. Mroczek Zuzanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
2005 (JM.)
O050772
76. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia Adamus
1998 (MJ.)
O037384
77. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
78. Nowak Magdalena KJ Rancho Poznań
S
brak
79. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (MJ.)
O043618
80. Nowakowska Maja Delta Biedrusko
2001 (J.)
none
81. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
82. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
83. Pakuła Marcin KJ Cortina Kaczenice
84. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
85. Paszek Matylda Klub Jeździecki Rancho Poznań
2006 (JM.)
BRAK
86. Pawlak Nicole KJ Rancho Poznań
2001 (J.)
O043616
87. Pięta Julia KJ Kapada Wiry
2004 (JM.)
O038749
88. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
89. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
O038786
90. Podhorecka Matylda RANCHO- POZNAŃ
2006 (JM.)
brak
91. Pogodzińska Urszula LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O034949
92. Przewoźna Katarzyna St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
brak
93. Przybylska Zuzanna KJ Pony Poznań
2009 (Mł.)
brak
94. Ptaszyński Jan niezrzeszony
S
brak
95. Raczkowska Sonata Stajnia Wapno
2003 (J.)
brak
96. Remisz Michał KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O028882
97. Robińska Oliwia CWAŁ ZAKRZEWO
2006 (JM.)
Brak
98. Roemer Antonina KS Grand Horse Suchy Las
2003 (J.)
O028081
99. Rutkowska Karolina KJ Stajnia z Kopytem
S
O025499
100. Rybczyńska Olga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
2003 (J.)
Brak
101. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
S
O025902
102. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (MJ.)
O025903
103. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
104. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
105. Siejak Wiktoria JUKS Abakus Kaczyna
2000 (MJ.)
O034660
106. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
107. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
108. Skotarczak Magdalena Stowarzyszenie KJ Stajnia Adamus
S
brak
109. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
110. Sobczak Julia Rancho Poznań
2007 (JM.)
brak
111. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
112. Sprenger Laura KJ Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
113. Stachowiak Marta Bpk
S
Brak
114. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
115. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
116. Stein Hanna Pony Jumping Team
2008 (Mł.)
O047876
117. Stróżyńska Agata JUKS Mieczewo
2003 (J.)
brak
118. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
119. Szepczynski Marek Bez przynależności klubowej
S
Brak
120. Szubert Grzegorz bpk
S
brak
121. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
122. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
123. Tuliszkiewicz Zuzanna bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
124. Tupikowska Joanna Jezdziecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus
S
O050165
125. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
126. Walicka Laura PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK
2008 (Mł.)
BRAK
127. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
128. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
129. Warzywoda Antonina bpk
2003 (J.)
O046050
130. Wengerek Karolina St. KJ Gronówka
S
brak
131. Wieloch Michał Rancho Poznań
S
brak
132. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
133. Włoch January bpk
2006 (JM.)
brak
134. Włoch Joachim bpk
2007 (JM.)
brak
135. Wodzyńska Magdalena Klub Jeździecki Kaja Ceków
2005 (JM.)
: O049053
136. Wolniewicz Dominika St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
O047055
137. Woźniak Monika Bez przynależności klubowej
2000 (MJ.)
Brak
138. Żebrowska Julia RANCHO- POZNAŃ
2003 (J.)
brak
139. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
140. Zobel Marcelina LZS Lech Gniezno
2004 (JM.)
brak
141. Zujewska Wiktoria Stajnia Trzy Konie
2007 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

92

AISZA WLKP POL 2004 Klacz jelena F: Czandor /
M: Asta /
O: Katarzyna Małecka
B: Mariusz Jasiak
brak
2.

147

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

34

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis / Gerodot
M: Aprila / Ogar
O: Izabella Sikorska
B:
K016185 POL732010025807
4.

82

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi /
M: Alizacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
brak
5.

50

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z /
M: Alabama /
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
6.

45

AMADEOS TS GER 2013 Wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Kostrzewa
B:
K023750 DE498811516313
7.

140

AMELIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Larron
M: Anna-shila
O: Tomasz Rybczyński
B: Kazimierz Bartkowiak
Brak
8.

87

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
9.

119

ANKA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Acord II /
M: Melissa /
O: Kamila Świercz
B: Kamila Świercz
brak
10.

56

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K019966 616007610059810
11.

49

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
12.

91

BAKARA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dragon /
M: Bawaria /
O: Katarzyna Małecka
B: GR Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
13.

60

BANDERA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Berberys /
M: Balerina /
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
14.

134

BANDURA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Chef Supreme
M: Barda
O: Joanna Tupikowska
B: Stadnina Koni Racot
K026351
15.

95

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
O: Katarzyna Małecka
B: Karolina Portala
brak
16.

35

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jakubowska
B:
brak
17.

54

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
18.

160

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
19.

90

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
20.

104

BUTTJE BRUNO MECKL POL 2014 Wałach gniada F: Bertolini /
M: Kronung / Festival Westfalia
O: Christel Scharmacher
B: Christel Scharmacher
brak
21.

106

C’EST LA VIE KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:153 F: Nn
M: Nn
O: Marta Frąckowiak-Pięta
B: 0
Brak
22.

170

Cassiliano F:
M:
O:
B:
23.

165

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
24.

150

COAST PLAYER SEGURET Kuc Conemara FRA 2012 Wałach biała/kuc:149 F: Ungaro Deux Seguret /
M: Jouese De Marcy /
O: Iwona Jackowiak
B: E.A.R.L De Seguret
brak 250001 12153371N
25.

137

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
26.

158

CORDINO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Cantero / Cambridge
M: Caren / Landjonker S
O: Edward Suszek, Dorota Cwalina
B: Edward Suszek
K014295 POL009610184508
27.

85

CYCERON WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Cyna / Ceres
O: Anna Roemer
B: Sylwester Kosiński
K009416 POL009681015601
28.

75

CYMA SP POL 2014 Klacz gniada F: Czumak
M: Cynita/ Hamlet Go
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
29.

47

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
30.

152

DAMON DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: Diablo Son / Norman
M: Penny / Diablo
O: Franciszek Kurek
B: Andrea Hoyer
K021981 DE455670233212
31.

105

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
32.

122

DEJZI KUC POL 2014 Klacz tarantowata/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Szabliński
B:
brak
33.

126

DELICJA Wielkopolska POL 2003 Klacz siwa/166 F: Impero
M: Drzazga
O: Karolina Jaskulska
B: Aleksander Tecław
Brak POL 007611177403
34.

76

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Helanic / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: SK Wapno Jan Jach
B: Marek Romanowski
K017356 POL007600111504
35.

74

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest
M: // Bujak
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ....
Brak
36.

131

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger/ Laptop
M: Didiona/ HBC LAKE BIT
O: Izabela Matysiak
B:
brak
37.

59

E-CASTELLA NF HOL GER 2012 Klacz siwa/mk:157 F: Casall / Caretino
M: Rubia B / Carthago
O: Monika Staniek
B: Heiko Buettner
K025169 DE421000096412
38.

4

ELFINA Małopolska POL 2012 Klacz gniada/155 F: Parys
M: Etna
O: Natalia Gładysz
B: Śliż Bogdan
brak 616006630137412
39.

125

EMPATIA Małopolska POL 2007 Klacz siwa/163 F: Ewerina
M: Plik
O: Agnieszka Szafran
B: Klaudia Kulma
Brak POL 006590288907
40.

149

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
41.

64

FINEZ DU ROUET SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fuzja / Contas
O: Gariel Waszkiewicz
B: SK Iwno
K020654 616009610059612
42.

111

FIONA Mały Koń POL 2010 Klacz siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
O: Agata Stróżyńska
B: Anna Podgrodzka-Kuczkowska
brak brak
43.

38

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
44.

39

FORREST GUMP SP POL 2011 Wałach gniada/173 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Franchesca /
O: Anna Kantecka
B: Ireneusz Kondratowicz
brak 616009610146811
45.

163

FUKSYN Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 2010 Wałach siwa/mk:155 F: Poligon
M: Flecistka
O: Kinga Geatner
B: Pozniej
Brak Pozniej
46.

18

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: For Leo /
M: Fortuna /
O: Andrzej Wolniewicz
B: Andrzej Wolniewicz
brak
47.

48

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
K023854 6160136610354
48.

94

GENERAŁ SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Diament /
M: Genua /
O: Katarzyna Małecka
B: Tomasz Mańczuk
brak
49.

100

GINEWRA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Romeo Des Vaux /
M: Gejsza /
O: Jadwiga Wawrzyniak
B: Dariusz Gronowski
brak 616007610176111
50.

172

Gloria F:
M:
O:
B:
51.

33

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
K025561 616098200118040
52.

78

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: VANDAMME
M: Po Calvados Z
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stadnina koni Dobrzyniewo
Brak
53.

117

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthagoz
M: Grenlandia / Landos
O: Paulina Kwiatkowska
B: SK Racot
K017711 616009610059310
54.

55

GROC WLKP POL 1996 Wałach siwa F: Lew /
M: Groteska /
O: Elżbieta Greser
B: Czerniejewskie Przed. Rolno-Usługowe Sp. z o. o.
brak
55.

120

GWINEA BISSAU SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Carenzo
M: Georgina
O: Julia Adamczyk
B: Adamowicz Leszek
Brak 616009580872907
56.

141

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
O: Andrzej Wolniewicz
B: Grażyna Molska, Wiesław Saniewski
brak
57.

101

HARKSTEDE C KWPN NED 02.06.2012 Wałach kasztanowata/170 F: Charisma /
M: Zonwina C /
O: Radosław Łukaszewski
B: B. J. Heringa
brak
58.

86

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
59.

108

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
60.

148

HESTIA SP POL 2004 Klacz gniada F: Hun /
M: Bacha /
O: Patrycja Kuśmia
B: Kazimierz Lewandowski
brak
61.

16

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B:
K018689 DE433331703311
62.

144

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
63.

98

HORTA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: Piołun /
M: Hulja /
O: Katarzyna Małecka
B: Zbigniew Zieliński
brak
64.

15

IBERADO M Kuc Welsh Pony POL 2013 Wałach tarantowata/kuc:132 F: --
M: --
O: Jakubowska Eliza
B: --
Brak
65.

63

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
66.

167

IMPERO SP POL 2007 Wałach siwa F: Denar / Caletto'son
M: Iskra / Moran
O: Otylia Loba
B: Łukasz Litke
K019040 POL009610017707
67.

67

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
68.

142

JODCASALL A-Z SP POL 2014 Wałach gniada/164 F: Cascadello /
M: Joda / Enjoy Plan
O: Henryk Warszawski, Paweł Warszawski
B: Andrzej Zdziebło
brak 616009600259014
69.

171

Juba F:
M:
O:
B:
70.

42

JULIUS CAESAR Niemiecki Koń Sportowy POL 2008 Wałach gniada/168 F: Wanderfuerst / Wanderbursch II
M: Julia / Danish Fort
O: Jacek Mateja
B: Piotr Krzyżanowski
K017829 DE455878542808
71.

29

KAFFE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 Wałach gniada/kuc:135 F: NANDO SUPER
M: KAFEJKA
O: SYLWIA KAMIŃSKA
B: X
BRAK 616013520102714
72.

173

Kalinka F:
M:
O:
B:
73.

153

KANTJE’S ELTON New Forest Pony NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
O: Przemysław Mroczek
B: Nistelrode
Brak
74.

71

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
75.

135

KASANDRA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Stajnia Maskawa
brak
76.

138

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
O: Adam Hybiak
B: Tomasz Poliński
K023557 POL999611266404
77.

30

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Kirsten
O: x
B: Zbigniew Bedliński
K025549
78.

5

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc: F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
79.

46

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
80.

161

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Grzegorz Szubert
B: SK Dobrzyniewo
brak
81.

73

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
82.

24

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas-Star /
M: Grandacha MDM /
O: Paweł Pawlak
B: Verband Hannoverscher Warmblutzüchter e.v
brak DE431316701205
83.

69

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
84.

96

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
O: Katarzyna Małecka
B: Elżbieta Izydorek
brak
85.

169

LEXUS KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:147 F: /
M: /
O: Joanna Lehmann
B: /
K020887
86.

127

LIBIA Wielkopolska POL 2005 Mare bay/160 F: Lorenso
M: Loteria
O: Arleta Gerber
B: Piotr Nagórski
none POL 007 61 00341 05
87.

72

LIGHTNING TG SP POL 2012 Klacz gniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
88.

116

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
O: Edyta Borkowska - Malicka
B: Montis Sp. z o. o.
K023002 DE441411589010
89.

83

LORETTA HAN GER 2009 Klacz gniada F: Le Cou Cou /
M: Wendi /
O: Sylwia Grodziska
B:
brak
90.

118

LOTNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Lakrima / Rubin
O: Karolina Rutkowska
B: Mirosław Łacinik
K024749 616009610034110
91.

130

MAJA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: Pegaz /
M: Mokka /
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak
92.

107

MARIT Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
O: Barbara Zmierczak-Stawicka
B: 0
K024414 5280170700777
93.

136

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
K023967 616013610107713
94.

114

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
95.

28

MEGI KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Melodia /
O: Sylwia Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
brak
96.

25

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
K023341 POL013611043903
97.

103

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
O: Zuzanna Tecław
B: Natalia Włodarczak - Kubiak
K024750 616007610085511
98.

129

MOKKA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 cm F: brak
M: brak
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak brak
99.

128

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
O: Malgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
100.

79

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M ZILVERSTAR T
M: IZA C /winningmood vd arenberg
O: Stadnina koni wapno
B: Rudo Philippaerts
Brak 056-002-W00305200
101.

80

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide/ Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
brak 056-002-W00305243
102.

139

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
O: Kornelia Nagła
B: Kornelia Nagła
K017916 POL009670172707
103.

51

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
brak
104.

154

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
K024966 056-002-P00710373
105.

84

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
106.

53

PASJA MA LEONSIO Kuc Walijski POL 2014 Ogier jelena/kuc: F: Ares /
M: Pasja Ma Lussi /
O: Elżbieta Greser
B: Marek Koza
brak
107.

11

PASJONATA PAVAROTTI Kuc Walijski POL 2011 Wałach siwa/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Małgorzata Grygier
B: Kołodziejek Elżbieta
K022154 616013610016511
108.

123

PASJONATA DOUGLAS Kuc Walijski POL 2008 Wałach siwa/kuc:132 F: Wolling's Lion King
M: Tijd Vlijt's Dante
O: Michał Stawiński
B: Elżbieta Kołodziejek
brak 013610131508
109.

89

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
110.

27

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
111.

109

PERSEUSZ SP POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
112.

58

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
113.

68

PIPI NN POL Nn Klacz inna/mk:140 F: Nn
M: Nn
O: Klaudia Olejniczak
B: Nn
Brak 6169996102613
114.

156

PLEJADA SP POL 2014 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Patryk Lembicz
B: Nieznany
Brak
115.

112

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
O: Paweł Stefaniak
B: Stanisław Szurik
brak POL009520029807
116.

66

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
117.

166

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
118.

88

ROSARIO Kuc Walijski POL 2013 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Zefir
M: Pasjonata Roksana
O: Anna Danielewicz
B: -
Brak -
119.

97

ROSZPONKA Hafflinger POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dunaj /
M: Roszka /
O: Katarzyna Małecka
B: Eko-Farma Lubień Sp. z o. o.
brak
120.

43

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 Wałach srokata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Olejniczak
B:
K025588 616999681034114
121.

41

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Jacek Mateja
B: Rudolf Meyer
K022056 DE433330470605
122.

99

SAHARA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Drako /
M: Sawanna /
O: Katarzyna Małecka
B: Tomasz Żmójdzin
brak
123.

115

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
124.

159

SARA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
brak 616999610278510
125.

133

SARA WLKP POL 2009 Klacz siwa F: Lwówek
M: Sena
O: Przemysław Mroczek
B: Begier Ryszard
K026008
126.

57

SARA SP POL 2012 Klacz bułana F: nn/nn
M: nn/nn
O: Marek Mączyński
B: Janusz Dworczak
brak
127.

168

SEPTIMO SP POL 2011 Wałach skarogniada/172 F: Sergio
M: Salsa
O: Magdalena Skotarczak
B: a
K021496 616009580294611
128.

132

SHUTTERFLY W SP POL 2013 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Sahara / Sanyo
O: Przemysław Mroczek
B: Katarzyna Woźniak
K026007 616009610121413
129.

21

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
130.

70

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Ilona Lewkowicz
B: A
K014194 POL013640083408
131.

151

SONJAHOFS UNITAS KUC NED 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Heitrak's Marvin /
M: Voorwijk's Unique /
O: Edyta Jaroszkiewicz
B:
K024087 528017201100174
132.

162

SUAREZ HAN POL 2011 Wałach kasztanowata F: Stoizenberg /
M: Gween A /
O: Jan Ptaszyński
B: Harold Tiekstra
brak DE431318510111
133.

113

SYNERGIA XX POL 2002 Klacz gniada/159 F: All Hands On Deck /
M: Sygryda /
O: Janusz Czyż
B: SK Iwno
brak POL020000007070
134.

164

SZILA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
O: Małogorzata Jastrzębska
B: NN
brak
135.

121

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
136.

155

THE DOCTOR Kuc Connemara IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc: F: Fairyhill Hawk /
M: Anner Banana Boots /
O: Katarzyna Drews
B:
brak
137.

22

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj /
M: Sasanka /
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
brak 616999610226312
138.

37

TORRES RUN Angielska POL 2008 Wałach gniada/165 F: Royal Dragon
M: Tyna's Run
O: Jarosław Pacan
B: Ing. Miroslav Piskla-MPL
Brak 203CZE000265080
139.

17

TRENDY KUC POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: My Precious / Silverfox Oisin
M: Traviata / Walor
O: Alicja Jakubowska
B: Elżbieta Grabowska-Piasecka
K024426 616013661404411
140.

102

TUAREG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: PEGASUS HB
M: TAKA PANI
O: Dopierała Adam
B: Mazurek Paweł
brak
141.

146

TULIPAN SP POL 2008 Wałach siwa F: na
M: na
O: Jacek Mateja
B: na
none
142.

36

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Egzotyk /
M: Vanessa /
O: Nicole Młynarz
B: Anna Górna
brak 616009670005006
143.

9

WASYL Hucuł POL 2012 Wałach srokata/kuc:140 F: Halif /
M: Warta /
O: Mateusz Hofman
B: Mariusz Chojnacki
brak 616012610204312
144.

145

WATER QUEEN MK SP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Marino
M: Echeveria
O: Przemysław Starkowski
B: Marek Kucharski
Brak None
145.

81

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
146.

65

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
O: Remigiusz Walorczyk
B: SO Sieraków
K026363 616011610085912
147.

40

WIDAM SP POL 2013 Ogier bułana/166 F: Arktos
M: Wilga
O: Marek Szepczyński
B: Marek Szepczyński
Brak
148.

52

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada F: Bolshoi /
M: Welonda /
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak
149.

110

WIZJONERKA KUC POL - Klacz srokata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
150.

124

WOJTEK KUC POL 16.03.2010 Wałach kara/kuc:130 F: brak
M: brak
O: klaudia olejniczak
B: brak
brak
151.

77

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
152.

19

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
100
SUM:
100.00
Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
150
SUM:
150.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
100
SUM:
100.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
150
150
100
200
SUM:
600.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
200
300
SUM:
500.00
Liszyńska Julia Cwał Zakrzewo
50
SUM:
50.00
Pięta Julia KJ Kapada Wiry
100
SUM:
100.00
Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (58)
2018-12-28
2018-12-28
25
Adamczyk Julia
bpk
2018-12-28
18
2018-12-28
Bielak Weronika
KJ Pony Poznań
PERSEUSZ (109)
2018-12-28
26
2018-12-28
Binkowska Julia
Stajnia Trzy Konie
2018-12-28
2018-12-28
30
Borowiak Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-12-28
2018-12-28
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
KASANDRA (135)
2018-12-28
2018-12-28
4
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-12-28
11
2018-12-28
2018-12-28
15
GRANDIOSO (117)
2018-12-28
7
2018-12-28
CORDINO (158)
2018-12-28
3
100
2018-12-28
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (84)
2018-12-28
2018-12-28
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
KAFFE (29)
2018-12-28
2018-12-28
38
Ciecierska Natalia
brak
TAJFUN (121)
2018-12-28
9
2018-12-28
4
Danielewicz Anna
bpk
2018-12-28
17
2018-12-28
10
2018-12-28
28
2018-12-28
Dopierała Maja
LKS Cwał Poznań
TUAREG (102)
2018-12-28
14
2018-12-28
2018-12-28
Dulęba Piotr
Stajnia Bogdanowo
2018-12-28
22
2018-12-28
24
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (66)
2018-12-28
38
2018-12-28
11
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-12-28
3
2018-12-28
1
150
Gazda Maja
Klub Jeździecki Rancho Poznań
SAHARA (99)
2018-12-28
25
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2018-12-28
2018-12-28
Grzegorek Adrianna
bpk
CONGO AK (137)
2018-12-28
13
2018-12-28
10
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
2018-12-28
1
2018-12-28
19
Hybiak Adam
St. KJ Stajnia Adamus
KASKADA (138)
2018-12-28
32
2018-12-28
22
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
GRAFON (78)
2018-12-28
2018-12-28
27
2018-12-28
15
2018-12-28
2018-12-28
29
2018-12-28
12
WELLA (81)
2018-12-28
8
2018-12-28
2
100
ALISTER (82)
2018-12-28
12
2018-12-28
5
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (73)
2018-12-28
2
150
2018-12-28
1
150
DENIS (76)
2018-12-28
3
100
2018-12-28
2
200
2018-12-28
36
2018-12-28
21
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (149)
2018-12-28
2018-12-28
25
2018-12-28
2018-12-28
4
Jakubowska Eliza
Bpk
2018-12-28
16
2018-12-28
34
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (74)
2018-12-28
19
2018-12-28
Jaskulska Karolina
Stajnia Trzy Konie
DELICJA (126)
2018-12-28
12
2018-12-28
2018-12-28
9
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
MOKKA (129)
2018-12-28
2018-12-28
22
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (51)
2018-12-28
31
2018-12-28
6
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-12-28
1
200
2018-12-28
1
300
Kantecka Anna
bpk
2018-12-28
2018-12-28
28
2018-12-28
8
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2018-12-28
7
2018-12-28
14
Kasprowicz Kaja
Rancho Poznań
2018-12-28
2018-12-28
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (164)
2018-12-28
40
2018-12-28
14
Klimecka Nikola
Cwał Zakrzewo
2018-12-28
2018-12-28
39
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
MEGI (28)
2018-12-28
5
2018-12-28
16
Koczorowska Martyna
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (52)
2018-12-28
Kopras Marek
Kopras Sp. z o.o.
2018-12-28
24
2018-12-28
Korytowska Magdalena
Cwał Zakrzewo
LORETTA (83)
2018-12-28
33
2018-12-28
7
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-12-28
2018-12-28
9
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-12-28
2018-12-28
15
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
DAMON (152)
2018-12-28
22
2018-12-28
Koziczak Emilia
Stajnia Huffero
SYNERGIA (113)
2018-12-28
40
Kozłowska Joanna
Stajnia Trzy Konie
EMPATIA (125)
2018-12-28
14
2018-12-28
21
Krauwicka Maria
Cwał Zakrzewo
ALMERA (50)
2018-12-28
20
2018-12-28
Kurek Kinga
Harmony Club Owińska
ANKA (119)
2018-12-28
28
2018-12-28
16
Kuśmia Patrycja
KJ Stajnia z Kopytem
HESTIA (148)
2018-12-28
30
2018-12-28
26
2018-12-28
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (69)
2018-12-28
13
2018-12-28
Kwiatkowska Marta
Szumawa Bobrowiec
MY QUEST (128)
2018-12-28
23
2018-12-28
9
Lehmann Nadia
Lehmann Sport Horses
LEXUS (169)
2018-12-28
2018-12-28
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (70)
2018-12-28
7
2018-12-28
Liszyńska Julia
Cwał Zakrzewo
2018-12-28
24
2018-12-28
3
50
Loba Otylia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
IMPERO (167)
2018-12-28
12
2018-12-28
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
2018-12-28
20
2018-12-28
16
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (87)
2018-12-28
18
2018-12-28
Łamaszewska Wiktoria
Pony Jumping Team
PIPI (68)
2018-12-28
4
2018-12-28
Łukaszewski Radosław
KJ Gronówka
2018-12-28
8
2018-12-28
11
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (48)
2018-12-28
2018-12-28
Mączyński Marek
Cwał Zakrzewo
SARA (57)
2018-12-28
2018-12-28
27
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (46)
2018-12-28
45
2018-12-28
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2018-12-28
43
2018-12-28
20
Mateja Maksymilian
bpk
2018-12-28
39
2018-12-28
22
2018-12-28
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (144)
2018-12-28
3
Matysiak Paulina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
Kalinka (173)
2018-12-28
41
2018-12-28
6
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
HAPPY DAY (141)
2018-12-28
10
2018-12-28
24
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
2018-12-28
10