Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:42
2019-04-25 23:49:03
Natalia Kowalewska LIROY
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:38
2019-04-25 23:48:24
Wioleta Adamska CELINIEC
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:35
2019-04-25 22:59:07
Daria Szarwark MEKLAR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:32
2019-04-25 22:57:28
Wiktoria Sieja KORSARZ
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:28
2019-04-25 22:54:47
Jagoda Szreymann OPTYMISTKA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:25
2019-04-25 22:50:28
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:21
2019-04-25 22:49:42
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 06:42:18
2019-04-25 22:45:30
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 22:20:24
2019-04-25 21:49:48
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 22:20:21
2019-04-25 21:44:47
Alan Boruczkowski LINDA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:19:23
2019-04-25 21:12:18
Halina Kosakowska BACARDI
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:19:19
2019-04-25 21:10:21
Andrzej Kosakowski BABILON
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:19:15
2019-04-25 21:09:52
Andrzej Kosakowski KADET
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 21:19:11
2019-04-25 21:08:43
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:34:50
2019-04-25 18:32:50
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:34:47
2019-04-25 18:30:01
Zofia Orczyk MERIDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 1x 2/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 18:29:45
2019-04-25 15:17:51
Alicja Lisowska DEVON HILL
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 14:14:42
2019-04-25 13:58:52
Monika Trojanowska ALPINA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 14:14:41
2019-04-25 13:57:53
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 2x 2/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:19:44
2019-04-25 11:55:09
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 12:19:42
2019-04-25 11:48:37
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:36
2019-04-24 22:44:12
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:34
2019-04-24 22:14:59
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:33
2019-04-24 22:14:26
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:31
2019-04-24 22:08:23
Klaudiusz Jach CZELIN
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:29
2019-04-24 21:57:55
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:27
2019-04-24 21:57:20
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:26
2019-04-24 21:56:43
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 07:14:23
2019-04-24 21:37:54
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:09:46
2019-04-24 20:40:38
Antonina Warzywoda BEZA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:09:39
2019-04-24 19:53:00
Monika Kantorska HORACY
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:09:33
2019-04-24 19:46:11
Iwona Wcislek ALADIN
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:09:28
2019-04-24 15:50:02
Agnieszka Belter KRUPIER
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 09:39:49
2019-04-24 09:24:29
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 08:23:09
2019-04-24 08:18:52
Anna Gałka ESTER
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 07:07:57
2019-04-23 23:08:05
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 07:07:55
2019-04-23 23:07:32
Marcelina Zobel CELINKA
  • 1x 2/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 07:07:53
2019-04-23 20:17:10
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 17:18:15
2019-04-23 17:08:12
Oliwia Szymczyk TARA
  • 1x 2/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:47:29
2019-04-23 13:20:46
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:47:28
2019-04-23 11:46:09
Przemysław Starkowski KENTUCKY MK
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:47:27
2019-04-23 11:43:06
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:47:26
2019-04-23 11:42:09
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:47:23
2019-04-23 11:41:06
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 13:47:23
2019-04-23 11:38:12
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 07:31:16
2019-04-22 23:15:08
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 07:31:19
2019-04-22 21:11:30
Marta Kwiatkowska MY QUEST
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 10:45:05
2019-04-21 23:11:40
Łukasz Wysokiński ETER
  • 2x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:48:34
2019-04-21 20:17:51
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:48:32
2019-04-21 12:09:38
Karolina Kasperczak TORNADO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:48:30
2019-04-18 22:26:37
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-21 21:48:27
2019-04-18 21:13:47
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 18:08:44
2019-04-18 17:36:59
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 18:08:49
2019-04-18 17:35:09
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 18:08:53
2019-04-18 12:16:39
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-18 18:08:56
2019-04-18 12:13:29
Anna Maciejewska ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 13:54:25
2019-04-17 13:52:59
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 08:58:33
2019-04-17 07:55:52
Barbara Kurek BERNI KP
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 18:30:44
2019-04-16 00:35:46
Elzbieta Machowska PLAYBOY
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 16:08:38
2019-04-14 10:57:40
Zuzanna Skowrońska ERR-CHARGER
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 14:07:48
2019-04-12 01:53:45
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 14:07:54
2019-04-11 21:49:24
Nikola Plank FUKSYN
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 19:54:52
2019-04-11 17:02:05
Filip Kapała SZRON KM
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 07:44:29
2019-04-10 21:48:19
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:19:54
2019-04-10 11:11:16
Karolina Tomczak ERRISIMA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 60cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:19:58
2019-04-10 11:10:12
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 19:50:59
2019-04-09 19:39:55
Filip Kapała GROOD ROOS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 08:17:14
2019-04-07 21:16:22
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 08:17:19
2019-04-07 15:52:04
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wioleta Sekcja Jeździecka Turzyn
2003 (J.)
Brak
2. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
3. Belter Agnieszka Delta Biedrusko
S
brak
4. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
5. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
6. Danielewicz Anna St. Rodan Club Skrzynki
S
brak
7. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
8. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
9. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
10. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
11. Gałka Anna bpk
S
brak
12. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
13. Grzywacz Aleksandra Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
Brak
14. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
15. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
16. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
17. Jach Oliwia GLKS Sokół Damasławek
18. Janas Agnieszka Stajnia Lider
19. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
20. Kantorska Monika LKS Cwał Poznań
2000 (MJ.)
O026531
21. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
22. Kasperczak Karolina JUKS Mieczewo
2000 (MJ.)
brak
23. Kołodziej Agata BPK
S
brak
24. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
25. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
26. Kowalewska Natalia Brak
2003 (J.)
Brak
27. Kwiatkowska Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
28. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
29. Lisowska Alicja Stajnia Toffel
30. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
31. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
32. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
33. Maciejewska Anna bpk
S
brak
34. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
35. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (J.)
O1111111
36. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
37. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
38. Nowicka Joanna Stajnia Maskawa
2002 (J.)
39. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
40. Orczyk Zofia bpk
2007 (JM.)
brak
41. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
42. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
43. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
44. Plank Nikola Kj Rozchodniaczek
2004 (JM.)
brak
45. Sieja Wiktoria OJ Kalina
brak
46. Simińska Joanna SO Gniezno
47. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
48. Skowrońska Zuzanna KJ Lotus Poznań
S
Brak
49. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
50. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
51. Staniszewska Ewelina BKP
52. Szarwark Daria OJ Kalina
brak
53. Szczot Sara St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O042880
54. Szreymann Jagoda OJ Kalina
brak
55. Szymczyk Oliwia Ostrowo Młyn
2007 (JM.)
brak
56. Tomczak Karolina KJ Lotus Poznań
S
O045246
57. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
58. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
59. Warzywoda Antonina bpk
2003 (J.)
O046050
60. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
61. Wysokiński Łukasz STAJNIA POD SŁOŃCEM
S
BRAK
62. Yildirim Bilge Stajnia Lider
63. Ziemniarska Agata bez przynależności klubowej
2003 (J.)
O042318
64. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

62

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
O: Daria Bielecka
B: Gnyrek Karol
brak POL009670123903
2.

35

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
3.

67

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
K021443 POL009611165901
4.

68

BACARDI SP POL 2015 Klacz siwa/mk:155 F: Czumak
M: Barodia
O: Andrzej Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak brak
5.

49

BEZA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Alicja Jakubowska
B:
brak
6.

65

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
7.

75

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
8.

74

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
O: .
B: .
brak brak
9.

59

CARLOS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
O: Piotr Niemczyk
B: nn
brak brak
10.

26

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
11.

79

CELINIEC SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Sf
M: Sp
O: Xx
B: Xx
Brak Pol
12.

4

Cieszyn F:
M:
O:
B:
13.

57

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
O: Monika Grzegorek
B:
brak
14.

87

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
15.

54

CZELIN Traken POL 2014 Wałach gniada/166 F: Eloquent
M: / Heleris
O: Stajnia wapno Jach
B: Stadnina koni liski sp z.o.o.
Brak 616007600141514
16.

6

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/170 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Andrzej Kramer
K012142 POL009611110403 104LR72
17.

16

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Aleksandra Grzywacz
B: Anna Worotniak
Brak 616009670098111
18.

85

DEVON HILL SP POL 2011 Wałach gniada/161 F: Le Voltaire
M: Dama
O: Agnieszka Lisowska
B: Daria Wachnowska
Brak
19.

14

DONOVAN Wielkopolska POL 2014 Wałach gniada/. F: Vandamme
M: Doba
O: Ograbek Krystian
B: Ograbek Krystian
616007610160913 616007610160913
20.

82

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
21.

56

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
22.

55

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
O: Stadnina koni wapno Jach
B: Zieliński Krzysztof
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
23.

18

ERR-CHARGER SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Cantero / Cambridge
M: Errisima / Turbud Tempo
O: Adrianna Marciniak
B: Adrianna Marciniak
K026049 616009610116213
24.

12

ERRISIMA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Turbud Tempo / Palestro VD Beginjaker
M: Elegantka / Edreon
O: Adrianna Marciniak
B: Tomasz Marczak
K026050 POL009540109002
25.

43

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
O: Anna Gałka
B: Waldemar Kubicki
brak 616007591087713
26.

29

ETER Wielkopolska POL 2014 Ogier tarantowata/173 F: LEW
M: ETNA
O: SZYMON PRZESPOLEWSKI
B: IGNACY PRZESPOLEWSKI
BRAK 616007610177515
27.

9

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
28.

84

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
29.

17

FUKSYN Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:155 F: Poligon
M: Flecistka
O: Kinga Geartner
B: Dorota Paczkowska
brak 613/2011
30.

32

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
31.

53

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gracja / Calvados Z
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K027258 616009610086413
32.

33

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
33.

21

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
O: Dawid Dorociak
B: Dawid Dorociak
brak
34.

48

HORACY WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Vandamme
M: Hoża
O: Agnieszka Kamińska Wawrzyniak
B: Drzewce
brak
35.

72

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
36.

66

KADET SP POL 2013 Wałach kasztanowata/178 F: Ever For Pleasure /
M: Kariera /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
37.

77

KORSARZ WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: .
M: .
O: Izabela Duda
B: .
brak brak
38.

73

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
39.

46

KRUPIER WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino L /
M: Kaoma /
O: Martyna i Michał Popkowscy
B: Witalis Ptaszek
brak
40.

81

Lider SP POL 2001 W F:
M:
O:
B:
41.

2

Linda F:
M:
O:
B:
42.

71

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Sasha Paweł
brak POL999590250506
43.

80

LIROY KUC POL 2014 Wałach kasztanowata/150 F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Brak Pol
44.

64

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
45.

5

Magic F:
M:
O:
B:
46.

78

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
47.

63

MERIDA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Orczyk
B: nn
brak
48.

44

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
brak brak
49.

52

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Ludo Philippaerts
K027259 56002W00305200
50.

51

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
K026852 056002w00306243
51.

1

Nutelka F:
M:
O:
B:
52.

24

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: CARETINO K
M: OCEANIA
O: Agata Kołodziej
B: Stelmaszyk Stanisław
brak brak
53.

76

OPTYMISTKA KUC POL 2005 Klacz siwa/mk:158 F: Cisoń
M: Osumi
O: Izabela Duda
B: Lilianna Gajdzińska
brak brak
54.

22

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
55.

25

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
56.

30

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
57.

10

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
58.

34

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
59.

61

SAMBA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2003 Klacz gniada/kuc:138 F: Monsun N
M: Sunna
O: Daria Bielecka
B: Pries Karl Heinrich
brak DE422.220086003
60.

83

Shrek 2007 F:
M:
O: Jan Jach
B:
61.

40

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
62.

50

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
O: Katarzyna Wojciechowicz
B: Marcin Nowak
brak
63.

15

SZRON KM SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Marino /
M: Serbia /
O: Adrianna Marciniak
B: Krzysztof Myszka
brak 616009530055913
64.

38

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szymczyk
B:
brak 013610208108
65.

13

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
66.

42

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
K027315 616999610226312
67.

27

TORNADO SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Literat /
M: Tiguanadra /
O: Zuzanna Kasperczak
B: Ryszard Gardyjas
brak 616009680025613
68.

28

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
69.

3

TURYN PKSP POL 1998 Wałach ciemnogniada F: Kwartet
M: Tulonka
O: Iwona Krzyżan
B: SK Mieczownica
brak
70.

86

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
brak
71.

23

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioleta
Sekcja Jeździecka Turzyn
2019-04-28
24
2019-04-28
11
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (26)
2019-04-28
9
2019-04-28
3
Belter Agnieszka
Delta Biedrusko
KRUPIER (46)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
2019-04-28
6
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
LINDA (71)
2019-04-28
15
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (28)
2019-04-28
3
2019-04-28
1
2019-04-28
35
2019-04-28
20
Danielewicz Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2019-04-28
8-9
2019-04-28
13
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (22)
2019-04-28
17
2019-04-28
8
ZAFIRA (23)
2019-04-28
26
2019-04-28
12
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-28
22
2019-04-28
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-04-28
32
2019-04-28
25
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (30)
2019-04-28
24
2019-04-28
17
Gałka Anna
bpk
ESTER (43)
2019-04-28
19
2019-04-28
25
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-04-28
10
2019-04-28
22
Grzywacz Aleksandra
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-04-28
1
2019-04-28
11
2019-04-28
31
2019-04-28
14
GRAFON (53)
2019-04-28
22
2019-04-28
13
CZELIN (54)
2019-04-28
36
2019-04-28
37
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
Shrek (83)
2019-04-28
5
FIONA (84)
2019-04-28
3
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
ECON Z (55)
2019-04-28
30
2019-04-28
4
Jach Oliwia
GLKS Sokół Damasławek
WELLA (86)
2019-04-28
2
2019-04-28
2
Janas Agnieszka
Stajnia Lider
Lider (81)
2019-04-28
29
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (56)
2019-04-28
21
2019-04-28
24
Kantorska Monika
LKS Cwał Poznań
HORACY (48)
2019-04-28
20
2019-04-28
13
2019-04-28
3
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2019-04-28
4
Kasperczak Karolina
JUKS Mieczewo
TORNADO (27)
2019-04-28
23
2019-04-28
11
Kołodziej Agata
BPK
ONYKS (24)
2019-04-28
39
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
KADET (66)
2019-04-28
22
BABILON (67)
2019-04-28
2
2019-04-28
36
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
BACARDI (68)
2019-04-28
13
Kowalewska Natalia
Brak
LIROY (80)
2019-04-28
13
2019-04-28
1
Kwiatkowska Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
TURYN (3)
2019-04-28
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-04-28
2
2019-04-28
10
Lisowska Alicja
Stajnia Toffel
2019-04-28
38
2019-04-28
34
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2019-04-28
29
2019-04-28
16
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (13)
2019-04-28
17
2019-04-28
23
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (35)
2019-04-28
15
2019-04-28
21
Maciejewska Anna
bpk
ONYKS (24)
2019-04-28
33
Mateja Maksymilian
bpk
2019-04-28
1
2019-04-28
20
2019-04-28
15
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (64)
2019-04-28
18
2019-04-28
5
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (72)
2019-04-28
18
2019-04-28
7
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (59)
2019-04-28
34
2019-04-28
27
Nowicka Joanna
Stajnia Maskawa
Linda (2)
2019-04-28
1
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (65)
2019-04-28
14
2019-04-28
26
Orczyk Zofia
bpk
MERIDA (63)
2019-04-28
4
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (9)
2019-04-28
25
2019-04-28
9
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
SAMBA (61)
2019-04-28
6
2019-04-28
2019-04-28
13
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
NELSON (44)
2019-04-28
2019-04-28
13
Plank Nikola
Kj Rozchodniaczek
FUKSYN (17)
2019-04-28
32
2019-04-28
28
Sieja Wiktoria
OJ Kalina
KORSARZ (77)
2019-04-28
2019-04-28
Simińska Joanna
SO Gniezno
2019-04-28
8
2019-04-28
6
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
DONOVAN (14)
2019-04-28
5
2019-04-28
27
Skowrońska Zuzanna
KJ Lotus Poznań
2019-04-28
1
2019-04-28
19
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (40)
2019-04-28
6
2019-04-28
7
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
CARAT (74)
2019-04-28
16
2019-04-28
10
Szarwark Daria
OJ Kalina
MEKLAR (78)
2019-04-28
14
CORNEL (87)
2019-04-28
12
Szczot Sara
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-04-28
37
2019-04-28
23
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
2019-04-28
1
2019-04-28
35
Szymczyk Oliwia
Ostrowo Młyn
TARA (38)
2019-04-28
1
2019-04-28
1
Tomczak Karolina
KJ Lotus Poznań
2019-04-28
13
2019-04-28
20
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
ALPINA (62)
2019-04-28
1
2019-04-28
30
2019-04-28
8-9
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
TURYN (3)
2019-04-28
19
2019-04-28
31
2019-04-28
28
Magic (5)
2019-04-28
2019-04-28
12
Warzywoda Antonina
bpk
BEZA (49)
2019-04-28
20
2019-04-28
22
2019-04-28
7
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (50)
2019-04-28
1
2019-04-28
16
2019-04-28
21
Wysokiński Łukasz
STAJNIA POD SŁOŃCEM
ETER (29)
2019-04-28
18
2019-04-28
Yildirim Bilge
Stajnia Lider
Lider (81)
2019-04-28
5
Ziemniarska Agata
bez przynależności klubowej
2019-04-28
13
2019-04-28
4
2019-04-28
19
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-04-28
33
2019-04-28

Number of Riders: 64

Number of Horses: 71

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl