Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:25
2019-05-30 23:47:18
Marek Błaszczak GRANDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:30
2019-05-30 23:34:51
Klaudia Kostrzewska TAMARYSZEK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:34
2019-05-30 23:33:10
Klaudia Kostrzewska LUNA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:37
2019-05-30 23:32:11
Klaudia Kostrzewska WALNUT SAMSON
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:40
2019-05-30 23:15:12
Zuzanna Piątek SZAFIR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:43
2019-05-30 22:10:36
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:46
2019-05-30 22:09:26
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:49
2019-05-30 21:00:29
Magdalena Rzeszoś NESTOR
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:53
2019-05-30 19:57:58
Karolina Siwka JANTARINA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:17:55
2019-05-30 19:57:02
Martyna Szewior WULA
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:18:08
2019-05-30 17:31:41
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:18:12
2019-05-30 17:14:25
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 07:18:15
2019-05-30 16:17:56
Weronika Jęchorek WANGA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 14:39:16
2019-05-30 14:26:23
Marcin Frankowski POKER
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:38:27
2019-05-30 13:37:37
Katarzyna Przewoźna PLEJADA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:38:30
2019-05-30 13:37:06
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:38:31
2019-05-30 13:19:12
Julia Ptak BOROWIK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 13:38:32
2019-05-30 13:14:16
Martyna Zaremba TORNADO
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 12:24:31
2019-05-30 12:18:04
Krzysztof Mcbroom ZBÓJ
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 10:35:45
2019-05-30 09:14:13
Piotr Bąk BAMDOS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 10:35:47
2019-05-30 09:11:58
Piotr Bąk STACHATO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 10:35:48
2019-05-30 09:07:09
Piotr Bąk QUINNI
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 10:35:49
2019-05-30 09:03:24
Piotr Bąk QUINTERO-J
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:29:43
2019-05-30 05:43:50
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:29:47
2019-05-29 23:26:54
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:29:54
2019-05-29 23:05:41
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:29:55
2019-05-29 23:05:20
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:29:59
2019-05-29 23:04:53
Dagmara Imiłkowska JARBAS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:30:02
2019-05-29 23:04:06
Aleksandra Pyczek MAGNAT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:30:05
2019-05-29 22:28:06
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:30:07
2019-05-29 22:12:01
Martyna Karnat CAMPARI
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-30 08:30:12
2019-05-29 22:11:12
Idalia Cegielska DODA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:20
2019-05-29 21:29:42
Oliwia Robinska ROSARIO
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:25
2019-05-29 21:28:50
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:31
2019-05-29 21:09:40
Marcelina Matusz HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:36
2019-05-29 21:08:45
Marta Stachowiak HINGIS
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:41
2019-05-29 21:07:10
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:46
2019-05-29 21:06:08
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:50
2019-05-29 20:39:32
Julia Kamińska DAKOTA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:55
2019-05-29 18:32:05
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:49:58
2019-05-29 17:57:14
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:50:03
2019-05-29 17:56:23
Nikola Urbańska MAJA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:50:07
2019-05-29 15:20:55
Agnieszka Dominiak HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 11:05:10
2019-05-29 10:44:36
Madison Kabacinska DIOGENES BH
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:42:11
2019-05-29 09:33:49
Oliwia Kłyszyńska ZALOTKA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:42:13
2019-05-29 09:01:37
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:42:14
2019-05-29 09:01:02
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 09:42:15
2019-05-29 08:47:45
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:46:57
2019-05-28 22:27:24
Aleksandra Nazar CARINA BAJOU F
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:46:59
2019-05-28 21:50:04
Alina Celmerowska DIANTUS S
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:47:01
2019-05-28 21:48:15
Alina Celmerowska CZURMEN
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 07:47:03
2019-05-28 21:47:23
Nikola Basta GUARIBA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:07:54
2019-05-28 21:03:26
Karol Jarosz BAGDAD
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:02
2019-05-28 20:21:24
Martyna Nowakowska AFERA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:06
2019-05-28 20:13:29
Zosia Mika PAKO
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:11
2019-05-28 20:09:40
Karol Jarosz K-TAURYN
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:15
2019-05-28 20:08:23
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:20
2019-05-28 20:08:03
Idalia Cegielska BAGDAD
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:25
2019-05-28 20:04:44
Emilia Sopot OLIWKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:31
2019-05-28 20:03:51
Emilia Sopot IMPRESJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:36
2019-05-28 20:03:12
Anna Góralczyk IMPRESJA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:41
2019-05-28 15:40:27
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:45
2019-05-28 13:24:35
Zuzanna Kozłowska LOTTA
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 21:08:50
2019-05-28 10:59:40
Jagoda Pieścicka DECATHLON
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:11:21
2019-05-28 10:58:59
Jagoda Pieścicka IRENA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:20:22
2019-05-28 01:00:30
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:20:24
2019-05-27 21:45:26
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:20:25
2019-05-27 21:44:24
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:20:27
2019-05-27 21:39:59
Marek Mączyński SARA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 07:20:28
2019-05-27 21:05:43
Agnieszka Zielińska FOLKER 2
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 16:34:44
2019-05-27 12:58:08
Aleksandra Gebler RIWA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:12:03
2019-05-27 07:32:15
Jagoda Bukczyńska P-LUSI
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:12:05
2019-05-26 20:01:19
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:12:06
2019-05-26 19:59:18
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska FANTASY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 11:12:07
2019-05-26 12:20:25
Filip Wysoczański GRAND
  • 2x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:22
2019-05-24 15:37:28
Filip Kapała GENCO KG
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:27
2019-05-24 12:03:49
Jakub Rawecki CARLO BLUE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:28
2019-05-23 22:14:20
Tomasz Gogołek ARIZONA
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:30
2019-05-23 22:01:12
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:31
2019-05-23 21:59:45
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 60-70cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:33
2019-05-23 19:47:55
Katarzyna Hamrol DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 16:34:47
2019-05-23 18:25:02
Adrianna Siuda DONOVAN
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:35
2019-05-21 23:27:33
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:03:37
2019-05-21 21:32:05
Marta Kropacz SIWA (MISSY GREY)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 12:27:25
2019-05-19 22:28:28
Weronika Siwińska LA CONTINA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 12:27:26
2019-05-18 12:09:06
Ewa Stachowiak SĘKACZ
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 11:11:25
2019-05-06 22:26:46
Weronika Zys CUPIDO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1, wys. przeszkód 70cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 10:45:18
2019-04-21 21:24:04
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix Michałówki - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
2. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
3. Baraniak Patrycja Stajnia Angel's Horses
4. Basta Nikola Stajnia Nowina
2005 (JM.)
Brak
5. Błaszczak Marek KJ Michałówka
.
6. Borowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
7. Bukczyńska Jagoda KS Grand Horse Suchy Las
2005 (JM.)
brak
8. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
9. Cegielska Idalia Rura Team
S
brak
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
11. Choińska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
12. Chomicz Ewa St. J Baborówko
S
O034710
13. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
14. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
15. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
16. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
17. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses Szczecin
S
O013202
18. Góralczyk Anna Brak
2004 (JM.)
Brak
19. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
20. Hamrol Katarzyna Bpk.
1998 (MJ.)
Brak
21. Imiłkowska Dagmara bpk
S
O019650
22. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
23. Jęchorek Weronika OJK Michałówka
S
O052089
24. Kabacinska Madison O.J.K Michałówka
2004 (JM.)
brak
25. Kamińska Julia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
26. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
27. Karcz Magdalena Stajnia Angel's Horses
28. Karnat Martyna KJ Atrium Swarzędz
2002 (J.)
brak
29. Kłyszyńska Oliwia bpk
2011 (Mł.)
brak
30. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
31. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
32. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
33. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
34. Kurek Barbara Budzyński KS Kłos
2001 (J.)
O034510
35. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
36. Łączniak Julia Angel's horses - body & soul
2003 (J.)
Brak
37. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (JM.)
O042459
38. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
39. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
40. Malecha Zofia Angel's horses - body & soul
2007 (JM.)
Brak
41. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
42. Matusz Marcelina bpk
S
brak
43. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
44. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
45. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
46. Nowakowska Martyna RURA TEAM
2006 (JM.)
Brak
47. Piątek Zuzanna KJ Michałówka
S
O023742
48. Pieścicka Jagoda JUKS Mieczewo
S
O049500
49. Przewoźna Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
brak
50. Ptak Julia bpk
2004 (JM.)
brak
51. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
52. Rawecki Jakub KJ Michałówka
S
O040715
53. Robinska Oliwia Bpk
2006 (JM.)
Brak
54. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
55. Rzesoś Magdalena Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii Lajkonik
2005 (JM.)
brak
56. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
O021133
57. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
58. Siwińska Weronika bpk
S
O024870
59. Siwka Karolina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O013462
60. Skrzeczkowska Emilia Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
61. Sopot Emilia Rura Team
2003 (J.)
brak
62. Stachowiak Ewa BPK
1998 (MJ.)
Brak
63. Stachowiak Marta Bpk
S
Brak
64. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
65. Szewior Martyna Bpk
2002 (J.)
brak
66. Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
67. Umerle Karolina Geniu i spółka
S
Brak
68. Urbańska Nikola KJ Lotus Poznań
2002 (J.)
Brak
69. Wrzosek Matylda KJ Cwał Poznań
70. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
71. Zaremba Martyna bpk
2006 (JM.)
brak
brak
72. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
73. Zielińska Agnieszka KJ STAJNIA Z KOPYTEM
S
O045879
74. Zys Weronika Klub Jeździecki Kapada Wiry
2003 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

AFERA Mały Koń POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
O: Jelewska Dominika
B: .
Brak 616999610020412
2.

94

Alpha Noble F:
M:
O:
B:
3.

54

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
O: Jacek Mateja
B:
K020179 POL009660910808
4.

28

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
5.

56

ATLANTIC MAGIC Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
O: Wiktoria Choińska
B: Daria Wachnowska
brak
6.

33

BAGDAD SP POL 2001 Wałach kasztanowata/165 F: Portret / Arcyksiąże
M: Babilonia / Ismir
O:
B:
brak
7.

2

Bakara F:
M:
O:
B:
8.

63

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743 616999680034111
9.

64

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
O: Jakub Rogacki
B: Jakub Rogacki
K027696
10.

61

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey
M: Wira
O: PPUH Mirtech
B: Majorczyk Grzegorz
K027176 616013610043210
11.

76

BOROWIK Konik Polski POL 2010 Wałach inna/mk:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Paweł Byndas
B: -
brak POL999661207504
12.

68

CAMPARI SP POL 2005 Klacz kara/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
13.

42

CARINA BAJOU F SP POL 2012 Klacz skarogniada/- F: Michael Angelo F
M: Carmen
O: Mariusz Ciesielski
B: Marek Fimmel
- -
14.

15

CARLO BLUE MEKL GER 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Carlo
M: Lalique
O: Jakub Rawecki
B: .
. .
15.

89

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
16.

5

CUPIDO HSH HUN 28.04.2012 Wałach gniada/182 F: Agropoint Chupalido
M: Cleris
O: Iwona Zys
B: Vizi Zoltán
K025277 HUNMMF122290310
17.

44

CZURMEN SP POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Czad / Dido
M: Kaja /
O: Agata Naplocha
B: Zenon Najderek
brak 616009610184912
18.

55

DAKOTA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: -
M: -
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
brak -
19.

9

DECATHLON SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Casino L / Cassiano
M: Decyma / Chef Supreme
O: Jagoda Pieścicka
B: SK Racot
K023965 616009610104813
20.

43

DIANTUS S OS GER 2015 Wałach gniada/168 F: DIARADO'S BOY/DIARADO
M: C-ATLANTA S/ATLANTUS/CHACCO-BLUE
O: Bartosz Wroński
B: Johannes Sabel
Brak _
21.

50

DIOGENES BH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/00 F: Elf
M: Demeter
O: Millena Zajączkowska-Kabacinska
B: Hupa Bogna
brak 009 66 04932 06
22.

10

DODA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/165 F: Barito/Fred
M: Dumna/Piko
O: Cegielska Idalia
B: Kuczyński Roman
Brak 616007610245509
23.

8

DONOVAN WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Doba /
O: Ograbek Krystian
B: Ograbek Krystian
brak 616007610160913
24.

19

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
25.

4

Etna F:
M:
O:
B:
26.

95

ETNA Wielkopolska POL 2013 Klacz kara/160 F: Polder
M: Era
O: Sławomir Łukaszewski
B: .
brak 616007610191813
27.

49

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
28.

24

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Andrzej Kubik
K010514 BELW243436BWP
29.

31

FOLKER 2 Hannover GER 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: For Edition
M: Rubina
O: Agnieszka Zielińska
B: Volker von Holten
K023779 DE 431314311509
30.

14

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gina KG / Campari M
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Grzegorz Komin
brak
31.

25

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
32.

79

GRANDA SP POL 2222 Klacz ciemnogniada F: s
M: s
O: s
B: s
s
33.

45

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
O: Magdalena Jóźwiak
B: Jerzy Łukomski
brak 616013640084212
34.

59

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
O: Micek
B: .
Brak Brak
35.

52

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
O: Przemysław Starkowski
B:
brak
36.

88

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
K022180 616006580471212
37.

39

IMPRESJA WLKP. POL 2007 Klacz gniada/165 F: Indeks/Damon xx
M: Iryda/Pekin
O: Eugeniusz Lasecki
B: Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec
Brak POL007610021807
38.

29

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
39.

32

IRENA SP POL 2006 Klacz siwa/mk:154 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jagoda Pieścicka
B: Jagoda Pieścicka
brak
40.

86

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze
M: Cantarina
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
41.

65

JARBAS MŁP POL 2008 Wałach F: Bekas
M: Jawa
O: Dagmara Imiłkowska
B: -
brak
42.

1

Jaśmina F:
M:
O:
B:
43.

36

K-TAURYN T.P. POL 2007 Wałach kasztanowata/168 F: Ważny/Chaber
M: Karina/Cantanis
O: Justyna Sikorska
B: Ireneusz Koza
Brak 6169996801135
44.

75

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
O: Patryk Lembicz
B: Mariusz Paradowski
brak
45.

23

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
46.

92

Kitty ES F:
M:
O:
B:
47.

20

KNOCKMA MARIO Kuc Connemara IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
O: Małgorzata Wysoczańska
B: Paddy Reilly
K024795 372004100015899
48.

93

Korson F:
M:
O:
B:
49.

12

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son / Contender
M: Landmina /
O: Weronika Siwińska
B: Piotr Wilczewski
brak
50.

40

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Love Affair/ Lauries Crusador
M: Landoska L/ Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
51.

41

LOTTA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Kubuś /
M: Liza /
O: Patrycja Jaroniec
B:
brak POL031610036308
52.

81

LUNA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
53.

66

MAGNAT SP POL 2009 Wałach gniada/mk:. F: .
M: .
O: Jakub Rogacki
B: .
, .
54.

58

MAJA Litewska POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
O: Adrianna Marciniak
B: Daiva Zavadskiene
brak
55.

27

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
56.

85

NESTOR KUC POL 2004 Wałach izabelowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Ewa Heidrych
B: Ewa Heidrych
K019643
57.

96

Odette Van De Helle F:
M:
O:
B:
58.

84

ODYSEJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
O: Dariusz Stochaj
B: Dariusz Stochaj
Brak 616 999 61 01229 15
59.

38

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
60.

83

ORBITA WLKP POL 2007 Klacz kara/168 F: Mariot /
M: Orenda /
O: Dariusz Stochaj
B: Marian Gilas
brak 007520068307
61.

22

P-LUSI SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
62.

35

PAKO Hucuł POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
O: Jelewska Dominika
B: Ryszard Szczygieł
brak 6160126101930014
63.

47

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet
M: Puccina
O: Ewelina Tomczak
B: Paulina Przewoźna
brak -
64.

74

PLEJADA SP POL 2014 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Patryk Lembicz
B: Nieznany
Brak
65.

91

Question Mark HE F:
M:
O:
B:
66.

37

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Przemysław Olszewski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
67.

26

RIWA SP POL 2014 Klacz skarogniada/160 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Royal Lady Of Honor /
O: .
B: .
K027834
68.

18

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:136 F: Fikus
M: Robir |ady
O: S.Jach
B: M.Obidowska
K026431 .
69.

51

ROSARIO Kuc Walijski POL 2011 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Zefir /
M: Pasjonata Roksana /
O: Anna Danielewicz
B: -
brak
70.

53

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
71.

60

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
72.

30

SARA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Mączyńska Marek
B: Dworczak Janusz
Brak Brak
73.

13

SĘKACZ Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa/163 F: Czumak
M: Selika
O: Hanna Sołtysiak
B: Podolski Władysław
Brak 616007610056414
74.

21

SIWA (MISSY GREY) Typ Szlachetny POL 1900 Klacz siwa/160 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B: Julia Frankiewicz
K027678 616999682005413
75.

17

SONATA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:- F: STARYER'S SAMSON
M: SINFONIE
O: Patrycja Buszczak
B: Paweł Śniegucki
K017023 POL013670066806
76.

7

SZAFIR WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Lwówek / Agar
M: Sisi / Royal
O: Jakub Rawecki
B:
K026382 POL007610086707
77.

80

TAMARYSZEK DRP POL 2008 Wałach gniada/kuc:. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
78.

57

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
O: Patryk Reimisz
B: SK Mieczownica
K027023 616009610004014
79.

77

TORNADO KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:110 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Patrycja Woźniak
B: Patrycja Woźniak
brak -
80.

82

WALNUT SAMSON Kuc Walijski POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice
M: Wildzang’s Sabiona
O: Jagoda Karpińska
B: Maja Gołębiowska
Brak -
81.

90

WANGA SP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Wangara / Graf Quidam
O: Weronika Jęchorek
B: SK Racot
K027238 616009610074114
82.

11

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
83.

87

WULA KWPN POL 2003 Klacz gniada/166 F: Hemmingway
M: Kilana
O: Wojciech Szeszycki
B: -
brak 0
84.

46

ZALOTKA KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Kłyszyńska
B: Hanna Domeracka
brak 616999520044112
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
Korson (93)
2019-06-01
2019-06-01
Banach Natalia
BPK - LUL
BELGIA (63)
2019-06-01
1
2019-06-01
11
Baraniak Patrycja
Stajnia Angel's Horses
ETNA (95)
2019-06-01
48
Basta Nikola
Stajnia Nowina
GUARIBA (45)
2019-06-01
25
2019-06-01
3
Błaszczak Marek
KJ Michałówka
GRANDA (79)
2019-06-01
21
2019-06-01
46
Borowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-01
17
2019-06-01
Bukczyńska Jagoda
KS Grand Horse Suchy Las
P-LUSI (22)
2019-06-01
55
2019-06-01
62
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (17)
2019-06-01
10
RIWIERA (18)
2019-06-01
1
Cegielska Idalia
Rura Team
DODA (10)
2019-06-01
12
2019-06-01
BAGDAD (33)
2019-06-01
23
2019-06-01
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-06-01
22
2019-06-01
13
CZURMEN (44)
2019-06-01
39
2019-06-01
33
Choińska Wiktoria
bpk
2019-06-01
26
2019-06-01
65
Chomicz Ewa
St. J Baborówko
2019-06-01
14
2019-06-01
15
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (23)
2019-06-01
6
2019-06-01
5
FANTASY (24)
2019-06-01
2019-06-01
1
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
2019-06-01
16
2019-06-01
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (37)
2019-06-01
24
2019-06-01
10
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
RIWA (26)
2019-06-01
19
2019-06-01
12
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses Szczecin
2019-06-01
8
Góralczyk Anna
Brak
2019-06-01
11
2019-06-01
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-01
5
2019-06-01
20
2019-06-01
1-2
Hamrol Katarzyna
Bpk.
2019-06-01
5
2019-06-01
27
Imiłkowska Dagmara
bpk
JARBAS (65)
2019-06-01
52
2019-06-01
13
Jarosz Karol
Rura Team
BAGDAD (33)
2019-06-01
47
2019-06-01
21
2019-06-01
42
2019-06-01
11
Jęchorek Weronika
OJK Michałówka
WANGA (90)
2019-06-01
25
2019-06-01
17
Kabacinska Madison
O.J.K Michałówka
2019-06-01
49
2019-06-01
29
Kamińska Julia
KJ Atrium Swarzędz
DAKOTA (55)
2019-06-01
53
2019-06-01
17
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2019-06-01
3
Karcz Magdalena
Stajnia Angel's Horses
Etna (4)
2019-06-01
4
ETNA (95)
2019-06-01
Karnat Martyna
KJ Atrium Swarzędz
CAMPARI (68)
2019-06-01
7
2019-06-01
50
2019-06-01
Kłyszyńska Oliwia
bpk
ZALOTKA (46)
2019-06-01
6
2019-06-01
13
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2019-06-01
37
2019-06-01
30
LUNA (81)
2019-06-01
31
2019-06-01
11
2019-06-01
2019-06-01
5
Kozłowska Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (41)
2019-06-01
27
2019-06-01
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-06-01
26
2019-06-01
Kukowski Wojciech
bpk
2019-06-01
66
2019-06-01
67
2019-06-01
59
2019-06-01
64
Kurek Barbara
Budzyński KS Kłos
EVITA (49)
2019-06-01
12
2019-06-01
6
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (75)
2019-06-01
2
2019-06-01
Łączniak Julia
Angel's horses - body & soul
Bakara (2)
2019-06-01
14
2019-06-01
34
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (57)
2019-06-01
25
2019-06-01
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (54)
2019-06-01
44
2019-06-01
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (30)
2019-06-01
8
2019-06-01
12-13
Malecha Zofia
Angel's horses - body & soul
2019-06-01
22
2019-06-01
61
Mateja Maksymilian
bpk
2019-06-01
32
2019-06-01
2019-06-01
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (52)
2019-06-01
1
Mika Zosia
Rura Team
PAKO (35)
2019-06-01
9
2019-06-01
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2019-06-01
14
2019-06-01
9
2019-06-01
24
2019-06-01
16
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-06-01
3
2019-06-01
4
Nowakowska Martyna
RURA TEAM
AFERA (34)
2019-06-01
7
2019-06-01
2019-06-01
7
Piątek Zuzanna
KJ Michałówka
SZAFIR (7)
2019-06-01
1-2
2019-06-01
9-10
Pieścicka Jagoda
JUKS Mieczewo
2019-06-01
45
2019-06-01
57
IRENA (32)
2019-06-01
6
2019-06-01
5-6
Przewoźna Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
PLEJADA (74)
2019-06-01
18
2019-06-01
4
Ptak Julia
bpk
BOROWIK (76)
2019-06-01
2019-06-01
3
2019-06-01
58
Pyczek Aleksandra
bpk
MAGNAT (66)
2019-06-01
23
2019-06-01
8
Rawecki Jakub
KJ Michałówka
2019-06-01
54
2019-06-01
35
Robinska Oliwia
Bpk
ROSARIO (51)
2019-06-01
3
2019-06-01
4
Rogacki Jakub
bpk
BELINDA (64)
2019-06-01
15
2019-06-01
21
Rzesoś Magdalena
Stowarzyszenie na rzecz Hipoterapii, Korekcji Wad Postawy i Ekologii Lajkonik
NESTOR (85)
2019-06-01
2019-06-01
19
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
2019-06-01
18
2019-06-01
7
Siuda Adrianna
Harmony Club Owińska
ROSARIO (51)
2019-06-01
4
Siwińska Weronika
bpk
2019-06-01
5-6
2019-06-01
9-10
Siwka Karolina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-06-01
10
2019-06-01
Skrzeczkowska Emilia
Stajnia Nowina
BELLEZA (61)
2019-06-01
15
2019-06-01
19
Sopot Emilia
Rura Team
OLIWKA (38)
2019-06-01
8
2019-06-01
16
2019-06-01
2019-06-01
43
Stachowiak Ewa
BPK
SĘKACZ (13)
2019-06-01
51
2019-06-01
18
Stachowiak Marta
Bpk
HINGIS (52)
2019-06-01
10
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ORBITA (83)
2019-06-01
23
ODYSEJA (84)
2019-06-01
20
Szewior Martyna
Bpk
WULA (87)
2019-06-01
7
2019-06-01
Szymaniak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2019-06-01
28
2019-06-01
20
Umerle Karolina
Geniu i spółka
2019-06-01
24
2019-06-01
56
Urbańska Nikola
KJ Lotus Poznań
MAJA (58)
2019-06-01
22
2019-06-01
38
Wrzosek Matylda
KJ Cwał Poznań
2019-06-01
40
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2019-06-01
36
2019-06-01
12-13
GRAND (25)
2019-06-01
8
2019-06-01
Zaremba Martyna
bpk
TORNADO (77)
2019-06-01
2
2019-06-01
2019-06-01
2
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (60)
2019-06-01
9
2019-06-01
2
Zielińska Agnieszka
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
2019-06-01
63
2019-06-01
41
Zys Weronika
Klub Jeździecki Kapada Wiry
CUPIDO (5)
2019-06-01
9
2019-06-01
60

Number of Riders: 74

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl