Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:34
2019-05-16 23:15:00
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:36
2019-05-16 23:14:25
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:38
2019-05-16 23:14:01
Michalina Jach SHREK-JAKKI
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:39
2019-05-16 23:13:07
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:40
2019-05-16 23:00:52
Jagoda Szreymann OPTYMISTKA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:28:59
2019-05-16 22:59:50
Daria Szarwark MEKLAR
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:00
2019-05-16 22:19:32
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:01
2019-05-16 22:19:02
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:03
2019-05-16 22:18:15
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 07:29:04
2019-05-16 21:38:08
Alan Boruczkowski BREGO
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:01
2019-05-16 19:40:40
Klaudia Krajewska ZRYWNA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:04
2019-05-16 17:59:27
Joachim Włoch LUKAS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 19:42:06
2019-05-16 17:58:19
January Włoch BOROMIR
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:58:46
2019-05-16 16:21:31
Adrianna Grzegorek CONGO AK
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 09:50:23
2019-05-16 09:34:06
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 09:03:52
2019-05-15 23:39:14
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:20
2019-05-15 22:33:31
Dominika Grylewicz KAWALER
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:23
2019-05-15 21:50:33
Karolina Derc FART
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:25
2019-05-15 21:50:07
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:31
2019-05-15 21:21:27
Sandra Białobrzeska NIEBO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:34
2019-05-15 21:20:30
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 01:18:36
2019-05-15 20:45:38
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:38:10
2019-05-15 19:28:09
Anna Gałka ESTER
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:38:13
2019-05-15 18:41:04
Gabriela Solarczyk PASO DOBLE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:29:31
2019-05-15 17:29:20
Iwona Wcislek ALADIN
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:19:59
2019-05-15 17:15:19
Natalia Kowalska KARINO
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:20:02
2019-05-15 16:31:05
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 17:20:05
2019-05-15 16:07:03
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 14:43:32
2019-05-15 14:30:57
Wiktoria Lasecka MALTA
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:02:28
2019-05-15 09:26:34
Daria Niemczyk CARLOS
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:02:27
2019-05-15 09:25:32
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:02:26
2019-05-14 23:15:44
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:34:48
2019-05-14 22:34:30
Katarzyna Wojciechowicz SWING
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:32:02
2019-05-14 22:24:26
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:32:06
2019-05-14 22:23:39
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:32:31
2019-05-14 22:20:39
Paulina Wiśniewska PASJONATA POLLYANNA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (dla początkujących)
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:24:06
2019-05-14 21:16:44
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 21:03:54
2019-05-14 19:27:35
Amelia Irska LINDA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:47:17
2019-05-14 10:52:58
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 10:49:07
2019-05-14 09:58:46
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:20:57
2019-05-13 22:39:59
Zuzanna Bukowska BIG LORD
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 2x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:20:59
2019-05-13 22:02:24
Ewa Jarczyńska SIWA (MISSY GREY)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 07:21:02
2019-05-13 22:01:55
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności
  • 1x 6/L1/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 13:16:58
2019-05-13 12:32:34
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 3/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 11:49:46
2019-05-13 11:45:55
Oliwia Szymczyk TARA
  • 2x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:46:23
2019-05-13 09:15:06
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 09:46:21
2019-05-13 09:13:22
Anna Maciejewska ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:03:46
2019-05-08 20:30:20
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 2/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 20:30:21
2019-05-04 16:37:51
Nikola Plank FUKSYN
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Białobrzeska Sandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
O054389
3. Borowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
brak
4. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
5. Bukowska Zuzanna Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O023478
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Czajka Emilia Bpk
8. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (MJ.)
O033150
9. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
10. Gałka Anna bpk
S
brak
11. Grylewicz Dominika Bez Przynależności Klubowej
1999 (MJ.)
Brak
12. Grzegorek Adrianna bpk
2006 (JM.)
O047731
13. Irska Amelia Stajnia Maskawa
2005 (JM.)
Brak
14. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
15. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
16. Jarczyńska Ewa bpk
2002 (J.)
brak
17. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
18. Jaworska Marta Bez Przynależności Klubowej
S
brak
19. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
20. Kołodziej Agata BPK
S
brak
21. Kowalska Natalia bpk
S
brak
22. Krajewska Klaudia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
23. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
24. Kwaśniewski Patryk Stow. Kraju Jumping Team
25. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
26. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
27. Machyńska Ewelina SJ Dragon Gniezno
28. Maciejewska Anna bpk
S
brak
29. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
30. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
31. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
32. Nowakowska Marta Klub Jeździecki Wiecanowo
2005 (JM.)
brak
33. Nowicka Joanna Stajnia Maskawa
2002 (J.)
34. Orzechowska Kornelia UKS OSiR Kleczew
35. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
2004 (J.)
brak
36. Pietrzak Weronika Klub Jeździecki Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
37. Pisarek Rafał bez przynależności klubowej
S
brak
38. Pluta Aleksandra OSiR Kleczew
39. Prawucka Katarzyna OSiR Kleczew
40. Rakowski Robert LZS Lech Gniezno
41. Simińska Joanna SO Gniezno
42. Siwka Karolina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
O013462
43. Solarczyk Gabriela Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
44. Stefaniak Paweł Delta Biedrusko
S
brak
45. Szewior Martyna Bpk
46. Szymczyk Oliwia Ostrowo młyn
2007 (JM.)
Brak
47. Szymska Anita LZS Lech Gniezno
48. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
2004 (J.)
brak
49. Umerle Karolina Geniu i spółka
S
Brak
50. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
51. Wcislek Iwona Stajnia Owczegłowy
S
-
52. Wi ecławska Katarzyna OSiR Kleczew
53. Wiśniewska Paulina BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2008 (JM.)
brak
54. Wiśniewski Szymon OSiR Kleczew
55. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
56. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
57. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
58. Zielińska Julia Stajnia Toffel
S
Brak
59. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (J.)
O046688
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ALADIN HUN HUN 2010 Wałach kasztanowata/168 F: Acorn
M: Lacerta
brak
2.

52

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
3.

25

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
brak POL009670123903
4.

44

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
brak brak
5.

18

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada/173 F: Lord Z
M: Dirmatine
K018392 5280030611662
6.

50

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
7.

60

BREGO WIELKOPOLSKA POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Dawid
M: Bifara
brak POL007610032508
8.

31

CARLOS WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
9.

34

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
K018857 616009640015410
10.

59

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
Brak
11.

7

Cieszyn F:
M:
12.

47

CONGO AK SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendus /
M: Czunita K /
brak
13.

20

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
brak
14.

1

Czumen K SP POL 2003 O F: Ariados
M: Czunia
15.

3

Delicja F:
M:
16.

29

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
brak 616007610132812
17.

51

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
brak
18.

37

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
brak 616007591087713
19.

41

FART SP POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: nd
M: nd
brak brak
20.

54

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
21.

42

FRANKO WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado
M: Forteca
Brak 6160076101453
22.

13

FUKSYN Czysta Krew Arabska POL 2010 Wałach siwa/mk:155 F: Poligon
M: Flecistka
brak 613/2011
23.

63

Gadżet F:
M:
24.

17

GAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Fred
M: G
brak
25.

5

GRETA HOLSZTYŃSKA POL 2013 Klacz siwa F: CARLOS DZ
M: R-CASCAYA
K024932 DE421000567713
26.

66

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
K022660 616007610026312
27.

46

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
28.

12

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze
M: Cantarina
K027382 528003201407333
29.

33

KARINO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Junus /
M: Ksena /
brak
30.

40

KAWALER TYP POGRUBIANY POL 2012 Wałach kara/168 F: Taede Fan’t Kolkenlan
M: Kalina
Brak 616999610205612
31.

58

KRYZA WLKP. POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
brak 616007610009210
32.

2

LINDA TYP SZLACHETNY POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
brak POL999590250506
33.

23

LINDA TYP SZLACHETNY POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
Brak POL999590250506
34.

49

LUKAS KUC POL 2004 Wałach tarantowata/mk: F: nn
M: nn
brak POL 999611356904
35.

8

Magic F:
M:
36.

32

MALTA WLKP POL 2008 Klacz gniada/170 cm F: Likwor
M: Makata
Brak 007520053508
37.

56

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
38.

45

MILLORD D WIELKOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada F: Tin Tin
M: Megana
brak
39.

19

MISSY GREY TS POL 2012 Klacz siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
40.

30

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: NN
M: NN
brak brak
41.

43

NIEBO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Don Corleone (GB)
M: Nikandra
brak
42.

15

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: CARETINO K
M: OCEANIA
brak brak
43.

55

OPTYMISTKA KUC POL 2005 Klacz siwa/mk:158 F: Cisoń
M: Osumi
brak brak
44.

21

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet
M: Puccina
brak -
45.

14

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
46.

27

PASJONATA POLLYANNA KUC WALIJSKI POL 2006 Klacz siwa/kuc:135 F: LINDE HOEVE'S OPTIMIST
M: POLLY
brak 013610119906
47.

38

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
brak brak
48.

35

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
K014101 616999520184308
49.

9

REGRANDA S SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Grand De La Cour /
M: Roma /
brak POL009520029807
50.

24

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
51.

26

SAMBA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2003 Klacz gniada/kuc:138 F: Monsun N
M: Sunna
brak DE422.220086003
52.

53

SHREK NN POL 2007 Wałach siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak ///
53.

64

Silesia F:
M:
54.

28

SWING SP POL 2012 Wałach gniada F: Fokus /
M: Siena / Placido / Animo
brak
55.

22

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
56.

16

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon
M: Tina
Brak POL013610208108
57.

39

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
K027315 616999610226312
58.

57

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
K023647 POL009660069698
59.

6

Turyn F:
M:
60.

65

VICE VANDAM SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Vice Versa M / Paradys
K012143 POL009610177707
61.

62

Willa F:
M:
62.

61

Wisła F:
M:
63.

4

Wula F:
M:
64.

48

ZRYWNA WIELKOPOLSKA POL 2014 Klacz gniada/mk:159 F: Midas
M: Zeta P
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (34)
2019-05-19
7
2019-05-19
12
Białobrzeska Sandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
NIEBO (43)
2019-05-19
15
Borowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-19
25
2019-05-19
1
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
BREGO (60)
2019-05-19
1
2019-05-19
20
Bukowska Zuzanna
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-05-19
14
2019-05-19
7
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (57)
2019-05-19
2
2019-05-19
3
KRYZA (58)
2019-05-19
9
2019-05-19
20
2019-05-19
23
2019-05-19
23
Czajka Emilia
Bpk
2019-05-19
30
2019-05-19
4
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (35)
2019-05-19
15
2019-05-19
13
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (24)
2019-05-19
3
2019-05-19
2
Gałka Anna
bpk
ESTER (37)
2019-05-19
22
2019-05-19
21
Grylewicz Dominika
Bez Przynależności Klubowej
KAWALER (40)
2019-05-19
2019-05-19
Grzegorek Adrianna
bpk
2019-05-19
11
2019-05-19
4
Irska Amelia
Stajnia Maskawa
LINDA (23)
2019-05-19
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (52)
2019-05-19
1
2019-05-19
1
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
SHREK (53)
2019-05-19
2
2019-05-19
24
FIONA (54)
2019-05-19
1
2019-05-19
5
Jarczyńska Ewa
bpk
2019-05-19
22
2019-05-19
CZEREDA (20)
2019-05-19
28
2019-05-19
14
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (51)
2019-05-19
27
2019-05-19
15
Jaworska Marta
Bez Przynależności Klubowej
DIABLO (29)
2019-05-19
1
2019-05-19
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
Silesia (64)
2019-05-19
3
2019-05-19
17
2019-05-19
10
Kołodziej Agata
BPK
ONYKS (15)
2019-05-19
24
Kowalska Natalia
bpk
KARINO (33)
2019-05-19
5
2019-05-19
8
Krajewska Klaudia
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
ZRYWNA (48)
2019-05-19
1
2019-05-19
17
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2019-05-19
2
2019-05-19
5
Kwaśniewski Patryk
Stow. Kraju Jumping Team
GRETA (5)
2019-05-19
32
2019-05-19
19
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-05-19
1
2019-05-19
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
MALTA (32)
2019-05-19
17
2019-05-19
1
Machyńska Ewelina
SJ Dragon Gniezno
Turyn (6)
2019-05-19
20
Maciejewska Anna
bpk
ONYKS (15)
2019-05-19
18
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (44)
2019-05-19
2
2019-05-19
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (46)
2019-05-19
26
2019-05-19
11
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (31)
2019-05-19
2019-05-19
26
Nowakowska Marta
Klub Jeździecki Wiecanowo
GAJA (17)
2019-05-19
1
2019-05-19
8
Nowicka Joanna
Stajnia Maskawa
LINDA (2)
2019-05-19
1
Orzechowska Kornelia
UKS OSiR Kleczew
Gadżet (63)
2019-05-19
21
2019-05-19
4
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
SAMBA (26)
2019-05-19
4
2019-05-19
1
2019-05-19
25
Pietrzak Weronika
Klub Jeździecki Wiecanowo
NELSON (30)
2019-05-19
6
2019-05-19
16
Pisarek Rafał
bez przynależności klubowej
TALBOT (22)
2019-05-19
2019-05-19
17
Pluta Aleksandra
OSiR Kleczew
Willa (62)
2019-05-19
1
2019-05-19
Prawucka Katarzyna
OSiR Kleczew
Wisła (61)
2019-05-19
19
2019-05-19
27
Rakowski Robert
LZS Lech Gniezno
2019-05-19
8
2019-05-19
9
Simińska Joanna
SO Gniezno
2019-05-19
9
2019-05-19
5
Siwka Karolina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-05-19
1
2019-05-19
10
Solarczyk Gabriela
Klub Jeździecki Wiecanowo
2019-05-19
12
2019-05-19
16
Stefaniak Paweł
Delta Biedrusko
2019-05-19
1
2019-05-19
29
2019-05-19
10
Szewior Martyna
Bpk
Wula (4)
2019-05-19
6
2019-05-19
13
Szymczyk Oliwia
Ostrowo młyn
TARA (16)
2019-05-19
3
2019-05-19
1
Szymska Anita
LZS Lech Gniezno
2019-05-19
12
2019-05-19
6
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
ALPINA (25)
2019-05-19
7
2019-05-19
13
2019-05-19
24
Umerle Karolina
Geniu i spółka
2019-05-19
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
Turyn (6)
2019-05-19
18
2019-05-19
20
2019-05-19
25
2019-05-19
16
Wcislek Iwona
Stajnia Owczegłowy
ALADIN (36)
2019-05-19
20
2019-05-19
28
Wi ecławska Katarzyna
OSiR Kleczew
Gadżet (63)
2019-05-19
15
Wiśniewska Paulina
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2019-05-19
2019-05-19
Wiśniewski Szymon
OSiR Kleczew
Wisła (61)
2019-05-19
1
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (50)
2019-05-19
14
2019-05-19
16
2019-05-19
6
Włoch Joachim
BPK - WIE
LUKAS (49)
2019-05-19
2019-05-19
31
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
SWING (28)
2019-05-19
1
2019-05-19
19
2019-05-19
11
Zielińska Julia
Stajnia Toffel
FRANKO (42)
2019-05-19
23
2019-05-19
2019-05-19
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-05-19
2019-05-19

Number of Riders: 59

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl