Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:03
2019-06-13 23:58:19
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:05
2019-06-13 23:55:02
Szymon Byndas EQUES XIER
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:08
2019-06-13 23:28:25
Izabela Duda MEKLAR
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:09
2019-06-13 23:27:16
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:11
2019-06-13 23:25:31
Piotr Sokołowski TORINA DEUX
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 07:07:13
2019-06-13 23:24:03
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:16:25
2019-06-13 22:16:12
Marcin Jaremko JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:15:33
2019-06-13 22:11:31
Adam Goszczyński POKER
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:35
2019-06-13 22:08:08
Klaudiusz Jach WELLA
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:36
2019-06-13 22:07:41
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
  • 1x 9R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:38
2019-06-13 22:07:07
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:23
2019-06-13 22:03:16
Gniewko Jachimowicz MOSSA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:25
2019-06-13 22:02:37
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:27
2019-06-13 22:01:48
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:29
2019-06-13 22:00:59
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 2x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:06:30
2019-06-13 21:59:35
Julia Bohdan GARCIA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:31:17
2019-06-13 21:31:01
Michał Tomikowski MATEA-G
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:20:10
2019-06-13 21:16:17
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 2x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:58:05
2019-06-13 20:57:58
Jan Szymczak HELVETIA MK
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:00
2019-06-13 20:56:54
Katarzyna Łakomy AMOR
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:58:10
2019-06-13 20:55:27
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:37
2019-06-13 20:54:25
Marta Stachowiak IFIS B
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:40
2019-06-13 20:53:24
Adrianna Siuda IFIS B
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:48
2019-06-13 20:48:49
Marcelina Matusz HINGIS
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:51
2019-06-13 20:47:55
Oliwia Robinska ROSARIO
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:57:55
2019-06-13 20:46:28
Adrianna Siuda ROSARIO
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:29:12
2019-06-13 20:11:02
Piotr Bąk ORLANDO L
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:27
2019-06-13 19:46:23
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:02:32
2019-06-13 19:13:22
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:57:20
2019-06-13 17:52:46
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 15:13:07
2019-06-13 15:11:08
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:51:38
2019-06-13 14:40:32
Maja Piechowiak CARANO'S EYE
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:38:40
2019-06-13 14:34:06
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:38:44
2019-06-13 14:30:43
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:28:58
2019-06-13 14:23:20
Renata Trynka GOOFY
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:04
2019-06-13 14:21:15
Nell Dykcik MAGNUM
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:09
2019-06-13 14:19:57
Natalia Banach MAGNUM
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:17
2019-06-13 14:19:24
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:23
2019-06-13 14:17:54
Natalia Banach SOLO CHAMPFLEUR
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:29
2019-06-13 14:14:21
Jakub Rogacki BELINDA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:34
2019-06-13 13:17:23
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:40
2019-06-13 13:16:14
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:45
2019-06-13 13:05:41
Adela Spendowska LORD HARRY
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:54
2019-06-13 12:38:49
Julia Rochatka PERSEUSZ
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:29:59
2019-06-13 12:35:40
Weronika Bielak PERSEUSZ
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:30:04
2019-06-13 12:12:52
Aneta Stachowska WIKING
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:30:10
2019-06-13 11:59:39
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
  • 1x 9R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:30:15
2019-06-13 10:20:33
Nikola Góralska KAIR
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:56:15
2019-06-13 09:29:46
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 09:56:18
2019-06-13 09:13:34
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:45
2019-06-13 06:49:54
Julia Malicka LITTLE ART
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:49
2019-06-13 06:06:42
Antoni Krysiak BERNY
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:52
2019-06-13 00:18:52
Helena Gola SANDYHILL LUCY
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:55
2019-06-12 23:01:16
Małgorzata Grzybowska JAGODA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:04:57
2019-06-12 22:59:40
Michał Remisz ROCO AK
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:01
2019-06-12 22:49:24
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:05
2019-06-12 22:48:46
Przemysław Olejnik BUENA SORTE
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:21:28
2019-06-12 22:04:40
Bartosz Czaprański CHACCO ROKA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:21:32
2019-06-12 20:56:38
Zuzanna Zawiasińska ALEXIS
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:51:35
2019-06-12 20:41:17
Aleksandra Szuba SILVER
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:09:38
2019-06-12 20:02:30
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:09:53
2019-06-12 20:01:52
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:51:40
2019-06-12 19:32:35
Zofia Szymaniak LANDOSKA A
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:51:41
2019-06-12 19:25:58
Bartosz Czaprański FLORIDA Z
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-12 18:37:52
2019-06-12 18:21:26
Maria Jakubowska IGOR
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 18:37:55
2019-06-12 18:19:51
Natalia Łukaszewska ERKAN
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 18:37:58
2019-06-12 18:19:13
Małgorzata Kołodziej ERKAN
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:09
2019-06-12 15:29:14
Charlie Meijer LEON M
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:12
2019-06-12 15:28:54
Michalina Szczepaniak FOKUS
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:15
2019-06-12 15:27:44
Laura Sprenger BEL DIOR
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:18
2019-06-12 14:21:20
Barbara Dachtera DELAYLA LOXGRAFF
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:03:21
2019-06-12 13:17:22
Maja Nowakowska LIBIA
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-12 11:39:54
2019-06-12 10:26:25
Hanna Stein ODYSEJA
  • 2x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:39:58
2019-06-12 09:55:35
Inga Kosmowska ARIAN
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:04
2019-06-12 08:42:20
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:09
2019-06-12 08:28:59
Julia Micek HARMONIA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:16
2019-06-12 08:28:02
Agnieszka Dominiak HARMONIA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:23
2019-06-12 08:25:48
Henryk Ziółek DUNKA
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:28
2019-06-12 08:25:08
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:34
2019-06-12 08:24:35
Henryk Ziółek RADOŚĆ Z
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:39
2019-06-12 08:23:39
Marek Mączyński SARA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:43
2019-06-12 08:22:51
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:50
2019-06-12 08:22:04
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:40:55
2019-06-12 08:21:24
Marta Kapcińska ARTEMIDA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:41:00
2019-06-12 08:20:42
Natalia Hoffmann ALMERA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:41:05
2019-06-12 08:19:22
Hanna Nowakowska ROSARIA
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 11:41:11
2019-06-12 08:16:01
Letycja Wallicht WIVIAN
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:49:40
2019-06-12 07:11:06
Agata Cieślawska MŁODY GONZALES
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 07:49:42
2019-06-11 22:09:14
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:27:50
2019-06-11 21:24:24
Nicole Młynarz SKARB
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 21:09:30
2019-06-11 21:07:41
Viktor Grin JAŚMINA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:11:41
2019-06-11 20:10:16
Martyna Maciejuk KIMBERLY
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:08
2019-06-11 20:09:31
Zofia Budzyńska GALILEO
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:35
2019-06-11 18:45:46
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:38
2019-06-11 18:45:07
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:40
2019-06-11 18:44:36
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:46:43
2019-06-11 18:43:47
Kornelia Górnicka COSTA SERENA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:37:16
2019-06-11 17:32:09
Natalia Olech LAJOLIE
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:37:21
2019-06-11 17:31:40
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 17:37:24
2019-06-11 17:30:42
Viktor Grin DARCOSALL
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 16:35:22
2019-06-11 16:00:20
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:21:35
2019-06-11 12:32:11
Zofia Krupiak YEMA
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 12:30:14
2019-06-11 12:12:37
Amelia Ładziak TOP GUN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:47
2019-06-11 11:09:28
Waldemar Gaca HANGA
  • 2x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:42
2019-06-11 10:52:27
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:38
2019-06-11 10:51:44
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:34
2019-06-11 10:50:59
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:30
2019-06-11 10:50:07
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:10:44
2019-06-11 10:48:05
Julia Janku HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:22
2019-06-11 10:32:14
Waldemar Gaca COLINE
  • 2x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
  • 2x 9R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 11:22:14
2019-06-11 08:52:25
Anna Gałka ESTER
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:13:01
2019-06-11 06:38:34
Karolina Brzezinska OLIVER
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:13:04
2019-06-10 23:29:39
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 08:13:08
2019-06-10 23:28:36
Filip Wysoczański GRAND
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 21:28:12
2019-06-10 21:04:37
Ines Staśkiewicz KASTELLO
  • 2x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-15 07:10:27
2019-06-10 11:52:23
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:41:48
2019-06-10 10:04:07
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:41:59
2019-06-10 10:03:18
Paulina Wachowiak LUCY
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:02
2019-06-09 22:31:56
Matylda Zabrzewska ILUZJA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:05
2019-06-09 21:37:48
Jakub Dorynek LORDANA K
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 10:42:08
2019-06-09 21:37:23
Jakub Dorynek BOTSWANA 2
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:31:38
2019-06-09 19:14:48
Izabela Winter DURGA
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 19:31:41
2019-06-09 18:29:29
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 18:06:17
2019-06-08 17:59:52
Aleksandra Gebler CUIDAMME
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:16
2019-06-08 16:37:01
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:20
2019-06-08 16:35:35
Antonina Kucharska BAJPAS - BAJAN
  • 1x 2T/Kuce 70/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 70cm)
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:23
2019-06-08 13:58:51
Mikołaj Bajan SUŁTANKA
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:35:26
2019-06-08 11:21:33
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3T/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 10:51:56
2019-06-07 21:48:16
Monika Hojna KONOR
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:32
2019-06-07 20:19:23
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:36
2019-06-07 12:40:02
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:39
2019-06-07 09:25:14
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:42
2019-06-06 21:23:16
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 20:22:45
2019-06-06 21:22:22
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:23:24
2019-06-05 22:30:42
Amelia Hanelt FILON
  • 2x 1T/Kuce 55/Zwykły, art. 238.2.1 (wysokość przeszkód 55cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 11:23:26
2019-06-05 22:29:50
Nikola Basta GUARIBA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:15:52
2019-06-05 20:13:57
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
  • 1x 8R/N/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Toyota Poznań Centrum
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:12:10
2019-06-04 22:04:16
Nicole Pawlak ZAMIRA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 08:05:13
2019-06-04 21:59:01
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:12:19
2019-06-04 11:16:22
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:10:39
2019-06-03 09:05:18
Nikola Urbańska MAJA
  • 1x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:12:23
2019-06-01 19:18:59
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 2x 4T/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 15:42:57
2019-05-29 07:38:04
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 5T/L/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 15:42:53
2019-05-28 10:41:20
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 6R/L/Zwykły, art. 238.2.1 o nagrody Filfeed - Paszarnia Twojego konia
  • 1x 7R/P/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrody Centrum Ogrodniczego Zawady 19
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
2. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bamber Aleksndra bpk
2003 (J.)
O044965
5. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
6. Baraniak Patrycja Stajnia Angel's Horses
7. Basta Nikola Stajnia Nowina
2005 (JM.)
Brak
8. Bielak Weronika -
2000 (MJ.)
brak
9. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
10. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
11. Brzezinska Karolina Stajnia O.W.A
2007 (JM.)
brak
12. Budzyńska Zofia skj Gronówka
2002 (J.)
w
13. Byndas Armanda JUKS Mieczewo
S
O021496
14. Byndas Szymon JUKS Mieczewo
S
O023395
15. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
16. Cieślawska Agata bpk
S
brak
17. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
18. Dachtera Barbara Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2003 (J.)
brak
19. Dominiak Agnieszka Cwał Zakrzewo
S
brak
20. Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo
S
O020558
21. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
22. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
brak
23. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
24. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
25. Gałka Anna bpk
S
brak
26. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
27. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
28. Gola Helena bpk
2010 (Mł.)
brak
29. Góralska Nikola bpk
2005 (JM.)
brak
30. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
31. Gornicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
32. Goszczyński Adam bpk
2011 (Mł.)
brak
33. Grin Viktor bpk
2019 (Mł.)
brak
34. Grzybowska Małgorzata bpk
2001 (MJ.)
brak
35. Hanelt Amelia Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
Brak
36. Hoffmann Natalia Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
37. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
38. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
39. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
40. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
41. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
42. Jakubowska Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
43. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (MJ.)
O029215
44. Jaremko Marcin KJ Ranczo Poznań
45. Kabacinska Madison O.J.K Michałówka
2004 (J.)
brak
46. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
47. Kapcińska Marta Cwał Zakrzewo
S
O039189
48. Karcz Magdalena Stajnia Angel's Horses
49. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
50. Kołodziej Małgorzata bpk
2002 (J.)
brak
51. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
52. Kosmowska Inga LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
2005 (JM.)
39114/18
53. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
54. Krupiak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
55. Krysiak Antoni KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
2009 (Mł.)
O053089
56. Kucharska Antonina Stajnia owa
2008 (JM.)
O054887
57. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
58. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
59. Łączniak Julia Stajnia Angel's horses
2003 (J.)
Brak
60. Ładziak Amelia KJ Lotus Poznań
2004 (J.)
O042459
61. Łakomy Katarzyna LKS Cwał Poznań
S
O025920
62. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (MJ.)
O045909
63. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
64. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
65. Malecha Zofia Angel's horses - body & soul
2007 (JM.)
Brak
66. Malicka Julia LKS Cwał Poznań
2003 (J.)
O035381
67. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
68. Matławski Piotr bpk
S
O004153
69. Matusz Marcelina bpk
S
brak
70. Meijer Charlie KJ Rancho Poznań
2003 (J.)
brak
71. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (J.)
brak
72. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
73. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
74. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
75. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
brak
76. Nowakowska Maja Delta Biedrusko
2001 (MJ.)
none
77. Olech Natalia Harmony Club
S
O024789
78. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (MJ.)
O043616
79. Piechowiak Maja Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O042735
80. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
81. Robinska Oliwia Bpk
2006 (JM.)
Brak
82. Rochatka Julia -
2004 (J.)
-
83. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
84. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
85. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
86. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
87. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
88. Siuda Adrianna Harmony Club Owińska
2000 (MJ.)
O021133
89. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
90. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
91. Sprenger Laura KJ Rancho Poznań
2002 (J.)
brak
92. Stachowiak Marta Bpk
S
Brak
93. Stachowska Aneta KJ Jeziorki - Osieczna
S
brak
94. Staśkiewicz Ines Stajnia Owa
2007 (JM.)
38383/19
95. Stein Hanna bpk
2008 (JM.)
O047876
96. Szczepaniak Michalina Rancho Poznań
2005 (JM.)
brak
97. Szuba Aleksandra Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
98. Szymaniak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2004 (J.)
brak
99. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
100. Tomikowski Michał Bpk
2007 (JM.)
Brak
101. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
102. Urbańska Nikola KJ Lotus Poznań
2002 (J.)
Brak
103. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
104. Wallicht Letycja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
105. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
106. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
107. Winter Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
108. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (J.)
O042477
109. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
110. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
111. Zabrzewska Matylda KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
Brak
112. Zawiasińska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2004 (J.)
brak
113. Ziółek Henryk Cwał Zakrzewo
S
O025757
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

101

ALEXIS NN POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: -
M: -
brak -
2.

109

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/121 F: nn / nn
M: nn / nn
K019524 616999610326507
3.

56

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
4.

86

ALMERA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z /
M: Alabama /
brak
5.

131

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Empire / Embassy I
M: Afera / Ever For Pleasure
K020179 POL009660910808
6.

4

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
7.

35

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
8.

76

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: Czumen K/Ariados / Ariadus
M: Alfa /
K024297
9.

85

ARTEMIDA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Quinnus III / Quidam's Rubin
M: Artemiza / Cottonclub
K019966 616007610059810
10.

38

BAJPAS - BAJAN Kuc Niem. Wierz. POL 2001 Wałach gniada/145 F: Alibaba
M: Bajka
brak pol 013670095101
11.

2

Bakara F:
M:
12.

91

BEL DIOR SP POL 2007 Wałach srokata F: Bawet /
M: Daria /
brak
13.

114

BELINDA WLKP POL 2014 Klacz gniada/162 F: Parys
M: Bonita
K027696
14.

103

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/120 F: Grey
M: Bona
Brak Brak
15.

37

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 Klacz tarantowata/140 F: Broomells Desert Monarch
M: Haw Jamoose
K029107 82601508032 F
16.

129

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Lwówek
M: Bryza
K026590 616007610301107
17.

49

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
K021749 616013610182011
18.

122

BOLIWIA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
19.

48

BOTSWANA 2 HAN GER 2010 Wałach kasztanowata/170 F: Bon Balou / Balou du Rouet
M: Aluna / Acorado
K026594 DE431310183610
20.

22

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
K025165 616009610071912
21.

108

BUENA SORTE MECKL POL 2013 Klacz skarogniada F: Bertolini /
M: Kronung / Festival Westfalia
brak
22.

151

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K021292 POL009610150607
23.

124

CARANO'S EYE HOLSZTYŃSKA POL 2008 Wałach gniada/- F: Carano / Capitol I
M: Prinzess II / Carpaccio
K017241 DE421000123608
24.

67

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
K021101 616009640026312
25.

80

CHACCO BOY Z HAN GER 2015 Wałach gniada/170 F: Cascalido / Castino
M: Corby / Crazy Classic
K026763 DE431311401515
26.

100

CHOCCO’S CHANEL . HUN 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Cinnamon
M: .
. .
27.

54

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
28.

64

COLUMBIA BEL POL 2010 Klacz gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
K016464 DE418181991110
29.

69

COSTA SERENA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K026372 616999610314508
30.

120

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
31.

41

CUIDAMME / POL / Wałach ciemnogniada// F: /
M: /
/ /
32.

154

DALIA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/mk: F: nn/nn
M: nn/nn
616999680062012 616999680062012
33.

65

DARCOSALL HOL GER 2015 Ogier gniada/173 F: Darcodello /
M: Casall /
brak -
34.

107

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
brak
35.

92

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz gniada/172 cm F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
brak 616009670098111
36.

127

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
K010880 POL009660493206
37.

79

DUNKA HAN DNK 2008 Klacz ciemnogniada F: Chacco - Blue / Chambertin
M: Dorina / Don Juan
K015833 DE431319641408
38.

42

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Didiona / HBC Like Bid
K025632 616007610173414
39.

145

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
40.

149

EQUES XIER KWPN NLD 2009 Wałach gniada/164 F: Amadeus / Guidam
M: Bamirha Xier / Emilion
K021563 528003200905930
41.

94

ERKAN ŚLĄSKA POL 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Bizon /
M: Elipsina /
brak POL008670047704
42.

24

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
43.

53

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
brak 616007591087713
44.

3

Etna F:
M:
45.

125

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
K014548 528003200912407
46.

66

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
47.

29

FILON KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616013610156713
48.

99

FLORIDA Z . POL 2015 Wałach gniada/168 F: .
M: .
Brak .
49.

90

FOKUS SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Istmus /
M: Forta /
brak
50.

126

FUERTA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K026625 616007610194412
51.

18

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/150 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 6160136610354
52.

148

GALMAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
53.

142

GARCIA HAFLINGER GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
brak
54.

32

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
K017464 616999610169110
55.

111

GOOFY OLDENBURSKA POL 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
K027617 DE473730564013
56.

52

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
57.

30

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
brak 616013640084212
58.

60

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/167 F: CORRERO
M: HAŃCZA
K018794 12445
59.

78

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
Brak Brak
60.

55

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA WELSH PONY POL 2012 Klacz gniada/kuc:139 F: De Goede Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
Brak Brak
61.

135

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
K024072 616009600246913
62.

133

HINGIS SP POL 2000 Ogier gniada F: Marcus /
M: Highvellya /
brak
63.

123

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Arcygraf / Royal
M: Hala / Graf Quidam
K023184 616009610017609
64.

132

IFIS B SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: -
M: -
brak none
65.

12

IGOR WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach kasztanowata/158 F: Bankiet
M: Irga
brak 616 007 61 00117 11
66.

46

ILUZJA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:157 F: Fenomen
M: Iwa
Brak 616006580807509
67.

105

JAGODA SP POL 2012 Klacz siwa/165 F: Corrado Boy /
M: Jedyna /
brak 616009610088512
68.

147

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroeck
K018465 056002W00290534
69.

1

Jaśmina F:
M:
70.

71

JAŚMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Czad
M: Jssna
Brak Brak
71.

121

KAIR SP POL 06.07.2014 Wałach skarogniada/175 F: Bajerant /
M: Kiria /
brak 616009640071614
72.

62

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
brak
73.

50

KASTELLO WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach kasztanowata/164 F: Garon
M: Kleonka
brak 6160076102985
74.

70

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falk
M: Kirsten
K025549
75.

25

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
76.

77

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
77.

36

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
K018085 616007610118209
78.

31

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
K026840 616009640012611
79.

153

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
K024636 POL999670012608
80.

20

LA CONTINA AES POL 2014 Klacz ciemnogniada/161 F: Contender Son / Contender
M: Landmina /
brak
81.

84

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
K022567 616009610084313
82.

63

LAJOLIE HOL GER 2014 Klacz gniada/168 F: Lyjanero / Landos
M: Veroness / Quidamderevel
K027568 DE421000044513
83.

98

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Love Affair/ Lauries Crusador
M: Landoska L/ Landos
K018042 616009610218508
84.

21

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
K011371 DE431316701205
85.

89

LEON M WLKP POL 2013 Wałach siwa F: Leonardo /
M: Laguna M /
brak
86.

93

LIBIA WIELKOPOLSKA POL 2005 Mare bay/160 F: Lorenso
M: Loteria
none POL 007 61 00341 05
87.

102

LITTLE ART WESTF GER 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Lancer III / Landgraf I
M: Cuntints / Castillo
K023002 DE441411589010
88.

117

LORD HARRY HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lavall / Landgraff I
M: Palomapicasso / Levantos I
K027090 DE421000090613
89.

47

LORDANA K OLD POL 2012 Klacz gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phonix
K022193 DE418180110112
90.

45

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
91.

115

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
K023933 616999680024713
92.

112

MAGNUM WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
93.

5

MAJA LITEWSKA POL 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Armando /
M: / Vicontas
brak
94.

144

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
95.

43

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
96.

137

MATEA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
brak
97.

150

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
98.

73

MŁODY GONZALES XX POL 2011 Wałach gniada/165 F: Dark Marble /
M: Młoda Panna /
brak -
99.

141

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
brak
100.

57

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
101.

138

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
102.

97

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
103.

116

NEFRYT WLKP POL 2003 Wałach kara F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
K026482 616007640026303
104.

19

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
105.

59

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
K027259 56002W00305200
106.

58

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
107.

75

ODYSEJA KUC POL 2013 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Ombretta / Dakota
K023209 616013670098913
108.

51

OLIVER KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:137 F: brak
M: brak
brak 616999610222012
109.

83

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K026760 616999600303113
110.

130

ORLANDO L HAN POL 2014 Wałach gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
111.

110

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
K027935 616003010085811
112.

33

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
113.

118

PERSEUSZ SP POL - Wałach gniada/- F: -
M: -
brak -
114.

146

POKER KUC WALIJSKI POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert /
M: Gemstone Philadelphia /
brak -
115.

81

RADOŚĆ Z SP POL 2013 Klacz gniada/162 F: Casino L
M: Rosaria
K026762
116.

74

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
K013386 POL009590066706
117.

106

ROCO AK WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada/159 F: Contendus / Contender
M: Romina AK / Romeo Des Vaux
K027369 616007610107115
118.

87

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme /
M: Rostia /
brak
119.

134

ROSARIO KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach izabelowata/kuc:130 F: Zefir /
M: Pasjonata Roksana /
brak
120.

136

RUDE SUNSHINE OLD POL 2005 Klacz skarogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
K022056 DE433330470605
121.

34

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
K022490 616POL1200758IT
122.

104

SANDYHILL LUCY Irlandzki Kuc Sportowy IRL 2008 Klacz biała/141 F: nn / nn
M: nn / nn
K028637 372003000280617
123.

82

SARA TYP SZLACHETNY POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
Brak Brak
124.

128

SENTIDO MAŁOPOLSKA POL 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: Huzar
M: Sorbona
Brak 616
125.

95

SILVER NN POL 2012 Wałach srokata/kuc:130 F: NN
M: NN
brak
126.

72

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
brak POL007520043606
127.

26

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/. F: Vandamme / Guidam
M: Somatina M / Qulester
K026320 616009610063112
128.

113

SOLO CHAMPFLEUR Klusak Francuski POL 2006 Wałach gniada/165 F: Biesolo
M: Lolie champfleur
. .
129.

39

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Sumatra / Widam
K027146 616009610052815
130.

140

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
131.

96

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
132.

61

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
K027023 616009610004014
133.

152

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
Brak Brak
134.

139

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
135.

68

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:141 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
136.

143

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
K026850 616009610198414
137.

44

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten / Aldatus
M: Wiki / Glouosnis
K025825 616007600208313
138.

40

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
139.

119

WIKING Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/167 F: Cajero
M: Wendarinn
K016622 POL 009610114407
140.

88

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
brak -
141.

17

YEMA KUC POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
brak -
142.

23

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar
M: Zorza
brak -
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (31)
2019-06-15
30
2019-06-15
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-06-15
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
ORLANDO L (130)
2019-06-15
2019-06-15
25
Bamber Aleksndra
bpk
PATOS (110)
2019-06-15
13
2019-06-15
Banach Natalia
BPK - LUL
MAGNUM (112)
2019-06-15
25
2019-06-15
11
Baraniak Patrycja
Stajnia Angel's Horses
Etna (3)
2019-06-15
26
Basta Nikola
Stajnia Nowina
GUARIBA (30)
2019-06-15
31
2019-06-15
2019-06-15
Bielak Weronika
-
PERSEUSZ (118)
2019-06-15
27
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (142)
2019-06-15
6
2019-06-15
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (67)
2019-06-15
9
2019-06-15
10
Brzezinska Karolina
Stajnia O.W.A
OLIVER (51)
2019-06-15
3
2019-06-15
3
2019-06-15
15
Budzyńska Zofia
skj Gronówka
GALILEO (18)
2019-06-15
1
2019-06-15
Byndas Armanda
JUKS Mieczewo
GALMAN (148)
2019-06-15
23
2019-06-15
Byndas Szymon
JUKS Mieczewo
2019-06-15
7
2019-06-15
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
MONIQUE (141)
2019-06-15
2
2019-06-15
Cieślawska Agata
bpk
2019-06-15
2
2019-06-15
2019-06-15
29
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2019-06-15
2019-06-15
18
2019-06-15
2019-06-15
38
2019-06-15
Dachtera Barbara
Klub Jeździecki Stajnia z Kopytem
2019-06-15
30
2019-06-15
22
2019-06-15
Dominiak Agnieszka
Cwał Zakrzewo
2019-06-15
6
Dorynek Jakub
KJ Kalumet Boszkowo
2019-06-15
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
MEKLAR (150)
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-15
Dykcik Nell
bpk
MAGNUM (112)
2019-06-15
28
2019-06-15
36
2019-06-15
20
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (74)
2019-06-15
9
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (54)
2019-06-15
13
2019-06-15
3
HANGA (60)
2019-06-15
Gałka Anna
bpk
ESTER (53)
2019-06-15
18
2019-06-15
2019-06-15
16
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (125)
2019-06-15
15
2019-06-15
9
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (140)
2019-06-15
2019-06-15
2
Gola Helena
bpk
2019-06-15
2019-06-15
Góralska Nikola
bpk
KAIR (121)
2019-06-15
21
2019-06-15
23
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2019-06-15
1
2019-06-15
10
Gornicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
2019-06-15
12
2019-06-15
28
Goszczyński Adam
bpk
POKER (146)
2019-06-15
2019-06-15
Grin Viktor
bpk
2019-06-15
2019-06-15
2019-06-15
22
2019-06-15
3
Grzybowska Małgorzata
bpk
JAGODA (105)
2019-06-15
2019-06-15
7
2019-06-15
Hanelt Amelia
Stajnia Nowina
FILON (29)
2019-06-15
12
2019-06-15
Hoffmann Natalia
Cwał Zakrzewo
ALMERA (86)
2019-06-15
4
2019-06-15
3
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (36)
2019-06-15
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (56)
2019-06-15
13
2019-06-15
4
100
2019-06-15
2
200
2019-06-15
10
2019-06-15
3
100
2019-06-15
2
300
2019-06-15
2
100
2019-06-15
16
WELLA (143)
2019-06-15
5
2019-06-15
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (144)
2019-06-15
8
2019-06-15
4
ECON Z (145)
2019-06-15
6
2019-06-15
4
50
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (138)
2019-06-15
2019-06-15
11
2019-06-15
2
TUNIS (139)
2019-06-15
7
2019-06-15
1
400
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (24)
2019-06-15
2019-06-15
4
Jakubowska Maria
Bez Przynależności Klubowej
IGOR (12)
2019-06-15
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-06-15
1
150
2019-06-15
1
300
2019-06-15
5
2019-06-15
6
Jaremko Marcin
KJ Ranczo Poznań
2019-06-15
12
Kabacinska Madison
O.J.K Michałówka
2019-06-15
16
2019-06-15
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (83)
2019-06-15
2019-06-15
20
Kapcińska Marta
Cwał Zakrzewo
2019-06-15
11
2019-06-15
3
50
Karcz Magdalena
Stajnia Angel's Horses
Etna (3)
2019-06-15
23
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
CUIDAMME (120)
2019-06-15
2019-06-15
1
Kołodziej Małgorzata
bpk
ERKAN (94)
2019-06-15
27
Kopras Marek
KJ Kopras
2019-06-15
2019-06-15
Kosmowska Inga
LKJ Kiekrz Stajnia Kaliński
ARIAN (76)
2019-06-15
28
2019-06-15
Kowalczyk Ewelina
bpk
MAGNEZJA (115)
2019-06-15
Krupiak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
YEMA (17)
2019-06-15
9
2019-06-15
21
Krysiak Antoni
KLUB JEŹDZIECKI "AGRO-HANDEL" ŚREM
BERNY (103)
2019-06-15
11
2019-06-15
Kucharska Antonina
Stajnia owa
2019-06-15
6
2019-06-15
19
2019-06-15
5
2019-06-15
23
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (66)
2019-06-15
14
2019-06-15
7
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (62)
2019-06-15
2019-06-15
Łączniak Julia
Stajnia Angel's horses
Bakara (2)
2019-06-15
2019-06-15
Ładziak Amelia
KJ Lotus Poznań
TOP GUN (61)
2019-06-15
19
2019-06-15
15
Łakomy Katarzyna
LKS Cwał Poznań
AMOR (131)
2019-06-15
15
2019-06-15
27
2019-06-15
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
2019-06-15
2019-06-15
8
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (82)
2019-06-15
3
2019-06-15
20
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (77)
2019-06-15
18
2019-06-15
17
Malecha Zofia
Angel's horses - body & soul
2019-06-15
2019-06-15
Malicka Julia
LKS Cwał Poznań
2019-06-15
15
2019-06-15
Mateja Maksymilian
bpk
2019-06-15
30
2019-06-15
4
Matławski Piotr
bpk
2019-06-15
5
2019-06-15
6
2019-06-15
6
2019-06-15
5
Matusz Marcelina
bpk
HINGIS (133)
2019-06-15
14
2019-06-15
10
Meijer Charlie
KJ Rancho Poznań
LEON M (89)
2019-06-15
39
2019-06-15
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2019-06-15
13
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
SKARB (72)
2019-06-15
33
2019-06-15
24
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (109)
2019-06-15
4
2019-06-15
2019-06-15
24
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-06-15
16
2019-06-15
8
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (87)
2019-06-15
7
2019-06-15
13
Nowakowska Maja
Delta Biedrusko
LIBIA (93)
2019-06-15
29
2019-06-15
9
Olech Natalia
Harmony Club
LAJOLIE (63)