Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:19:43
2019-09-12 22:40:52
Dominika Wysocka CZAN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:19:47
2019-09-12 22:40:10
Zuzanna Skoczylas VENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:19:51
2019-09-12 22:38:23
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:19:56
2019-09-12 22:37:33
Michalina Jach RIWIERA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:02
2019-09-12 22:37:06
Michalina Jach SHREK-JAKKI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:07
2019-09-12 22:36:30
Michalina Jach FIONA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:12
2019-09-12 22:35:58
Martyna Jach FIONA
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:17
2019-09-12 22:33:24
Barbara Jasińska FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:23
2019-09-12 22:30:51
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:28
2019-09-12 22:06:15
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:20:36
2019-09-12 20:08:05
Wiktoria Widzińska DOMENA
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:40:11
2019-09-12 19:37:55
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:17:14
2019-09-12 19:15:23
Michalina Zwierzykowska LILAK
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:05:14
2019-09-12 19:03:56
Marcel Soforek CEKIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 18:11:48
2019-09-12 17:46:18
Katarzyna Petryńska DOMENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:31:51
2019-09-12 17:28:49
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:21:04
2019-09-12 17:16:33
Joachim Włoch SID
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:21:06
2019-09-12 17:15:49
January Włoch BOROMIR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:21:09
2019-09-12 17:09:21
Anna Kępa MOHITO
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:21:11
2019-09-12 17:01:07
Anna Kępa ORINOKO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:42:02
2019-09-12 10:22:31
Jarema Rekus ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:42:05
2019-09-12 10:20:55
Hanna Przesławska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:42:10
2019-09-12 10:18:56
Antonina Przesławska ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:16:51
2019-09-12 10:16:47
Nikola Pawelszczak PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:16:43
2019-09-12 10:13:57
Roksana Szymańska MIKI
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:16:47
2019-09-12 10:13:06
Julia Kubacka ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:16:54
2019-09-12 10:12:31
Nikola Sikorska MILUŚ
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:16:57
2019-09-12 10:11:37
Wiktoria Dyl ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:00
2019-09-12 10:10:06
Wioletta Bornikowska PAMPERO
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:03
2019-09-12 10:09:33
Wiktoria Kwaśna MILUŚ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:06
2019-09-12 10:08:58
Amelia Niepolska KACÈR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:08
2019-09-12 10:08:20
Natasza Dobrzykowska CAPRI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:12
2019-09-12 10:07:14
Olga Dobrzykowska LOTOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:12
2019-09-11 23:26:56
Michał Remisz INDIA
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Szamocin zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 – do 100 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 – do 100 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:15
2019-09-11 22:30:59
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:30
2019-09-11 22:30:13
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:39
2019-09-11 21:21:19
Wiktoria Król TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:45
2019-09-11 21:19:00
Jan Krzeszewski FIGARO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:17:09
2019-09-11 21:17:22
Zofia Konarska TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:54
2019-09-11 21:16:36
Barbara Jasińska BESAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:16:57
2019-09-11 21:15:57
Julia Ciesielska ASKANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:17:00
2019-09-11 20:40:31
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:17:05
2019-09-11 20:39:30
Zofia Dendek BOND
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 – wysokość przeszkód do 80 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:58
2019-09-11 18:26:14
Zuzanna Ćwik DELIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:51:16
2019-08-20 11:16:24
Wiktoria Kufel KADARKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:51:19
2019-08-18 17:35:39
Marta Olejnik MONTE
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bornikowska Wioletta Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
2. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
3. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
4. Ciesielska Julia Sekcja Jeździecka Turzyn
2006 (JM.)
brak
5. Ćwik Zuzanna .
2004 (J.)
brak
6. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
7. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (J.)
Brak
8. Dobrzykowska Olga Stajnia Argo
2004 (J.)
brak
9. Dyl Wiktoria Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
10. Jach Martyna Stajnia Wapno
2015 (Mł.)
brak
11. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
12. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
13. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (J.)
O037939
14. Kępa Anna Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2007 (JM.)
brak
15. Konarska Zofia Sekcja Jeździecka Turzyn
2013 (Mł.)
brak
16. Król Wiktoria Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
17. Krzeszewski Jan Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
18. Kubacka Julia Stajnia Argo
2009 (Mł.)
brak
19. Kufel Wiktoria Brak
2006 (JM.)
Brak
20. Kwaśna Wiktoria Stajnia Argo
2006 (JM.)
Brak
21. Niepolska Amelia Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
22. Pawelszczak Nikola Stajnia Argo
2008 (JM.)
brak
23. Petryńska Katarzyna bpk
S
brak
24. Przesławska Antonina Stajnia Argo
2014 (Mł.)
brak
25. Przesławska Hanna Stajnia Argo
2012 (Mł.)
brak
26. Rekus Jarema Stajnia Argo
2013 (Mł.)
brak
27. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
28. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
29. Sikorska Nikola Stajnia Argo
2004 (J.)
brak
30. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
31. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
32. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
33. Szymańska Roksana Stajnia Argo
2008 (JM.)
brak
34. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (J.)
O036991
35. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
36. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
37. Wysocka Dominika Stajnia Wapno
S
brak
38. Zwierzykowska Michalina Stajnia Haf
2004 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
2.

10

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
brak
3.

24

BALATON SP POL 2007 Wałach kara/172 F: Rubinstern
M: Barbara
Brak
4.

37

BARWA WIELKOPOLSKA POL 2009 Klacz ciemnogniada/171 F: Lombard
M: Bryza
Brak Brak
5.

6

BEAUTY TYP KUC POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
brak POL 999530042495
6.

9

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet
M: Belinda
brak
7.

12

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
brak POL009640092208
8.

21

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
9.

18

CAPRI ZIMNOKRWISTY POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Basior
M: Cedyna
brak
10.

26

CEKIN KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:132 F: Lukas /
M: C-Basia /
brak 616013610201713
11.

29

CZAN TRAKEN POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Eloquent /
M: Czubatka / Iphino
brak 616007600141314
12.

3

DELIA PKSP POL 2012 Klacz kara/175 F: Rosatti
M: Darka
brak 616009610192112
13.

25

DOMENA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Doba /
brak
14.

38

DOMENA SP POL 2011 Klacz skarogniada/158 F: Bolshoi /
M: Doba /
brak -
15.

5

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
brak
16.

39

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
brak
17.

8

FIGARO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
brak
18.

34

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
19.

11

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
20.

4

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
21.

17

KACER NN POL 2010 Klacz siwa/158 F: NN
M: NN
BRAK
22.

1

KADARKA KREW ANGIELSKA POL 2005 Klacz gniada/164 F: Enjoy Plan
M: Kabsła
Brak POL050000003721
23.

27

LILAK HAFLINGER POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Nn
M: Lila
Brak
24.

19

LOTOS WIELKOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/164 F: Cedrus
M: Lolita
brak
25.

13

MIKI NN POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
26.

16

MILUŚ NN POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
27.

22

MOHITO . POL . Wałach gniada/. F: .
M: .
brak .
28.

2

MONTE TYP PRYMITYWNY POL 2014 Wałach inna/kuc:133 F: Brak
M: Brak
Brak 6169996613933614
29.

40

Nipa F:
M:
30.

35

ODYSEJA TYP SZLACHETNY POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
Brak 616 999 61 01229 15
31.

36

OMAR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
brak
32.

23

ORINOKO . POL . Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
brak .
33.

15

PAMPERO NN POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:115 F: NN
M: NN
BRAK
34.

31

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
35.

41

Prima Walerina F:
M:
36.

32

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Fikus /
M: nn / nn
brak
37.

33

SHREK KM POL 2007 Wałach siwa/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
38.

20

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET
M: SPRINGFIELD
0096100466 11369
39.

7

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
brak 616999610268105
40.

30

VENA SP POL 2010 Klacz skarogniada/167 F: Xxx
M: Xxx
Brak Pol
41.

14

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc:110 F: Zefir
M: Samba
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bornikowska Wioletta
Stajnia Argo
PAMPERO (15)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (6)
2019-09-14
1
2019-09-14
1
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (5)
2019-09-14
4
2019-09-14
10
2019-09-14
4
Ciesielska Julia
Sekcja Jeździecka Turzyn
ASKANA (10)
2019-09-14
22
2019-09-14
7
Ćwik Zuzanna
.
DELIA (3)
2019-09-14
8
2019-09-14
27
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
2019-09-14
31
2019-09-14
23
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
CAPRI (18)
2019-09-14
28
2019-09-14
3
Dobrzykowska Olga
Stajnia Argo
LOTOS (19)
2019-09-14
2
2019-09-14
9
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
RIWIERA (32)
2019-09-14
21
2019-09-14
1
SHREK (33)
2019-09-14
14
2019-09-14
FIONA (34)
2019-09-14
17
2019-09-14
32
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (39)
2019-09-14
2
2019-09-14
4
Nipa (40)
2019-09-14
10
2019-09-14
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
FIGARO (8)
2019-09-14
1
BESAR (9)
2019-09-14
7
2019-09-14
8
Kępa Anna
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
MOHITO (22)
2019-09-14
8
2019-09-14
3
ORINOKO (23)
2019-09-14
15
2019-09-14
5
2019-09-14
2
Konarska Zofia
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (7)
2019-09-14
1
Król Wiktoria
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (7)
2019-09-14
8
Krzeszewski Jan
Sekcja Jeździecka Turzyn
FIGARO (8)
2019-09-14
1
Kufel Wiktoria
Brak
2019-09-14
18
2019-09-14
24
Kwaśna Wiktoria
Stajnia Argo
MILUŚ (16)
2019-09-14
20
2019-09-14
19
Niepolska Amelia
Stajnia Argo
KACER (17)
2019-09-14
30
2019-09-14
26
Petryńska Katarzyna
bpk
DOMENA (25)
2019-09-14
6
2019-09-14
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (4)
2019-09-14
6
2019-09-14
1
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (24)
2019-09-14
3
2019-09-14
6
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
VENA (30)
2019-09-14
11
2019-09-14
2019-09-14
5
2019-09-14
5
Soforek Marcel
bpk
CEKIN (26)
2019-09-14
29
2019-09-14
12
2019-09-14
13
2019-09-14
6
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ODYSEJA (35)
2019-09-14
1
2019-09-14
9
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-09-14
16
2019-09-14
12
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (21)
2019-09-14
9
2019-09-14
1
2019-09-14
4
Włoch Joachim
BPK - WIE
SID (20)
2019-09-14
3
2019-09-14
7
2019-09-14
2
Wysocka Dominika
Stajnia Wapno
CZAN (29)
2019-09-14
5
2019-09-14
13
Zwierzykowska Michalina
Stajnia Haf
LILAK (27)
2019-09-14
25
2019-09-14
11

Number of Riders: 38

Number of Horses: 41

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl