Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:00
2019-09-12 22:44:45
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:06
2019-09-12 22:44:17
Oliwia Jach WELLA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:10
2019-09-12 22:03:00
Patrycja Trzaskawka MATRIX
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:15
2019-09-12 21:50:37
Piotr Sokołowski DERINA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:20
2019-09-12 21:47:49
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:26
2019-09-12 21:40:45
Sara Szczot KOSTA BRAWA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:31
2019-09-12 21:35:53
Zofia Orczyk MACIEJKA
  • 2x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:35
2019-09-12 20:19:56
Maciej Ceglarski TREFL
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:39
2019-09-12 20:18:37
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:44
2019-09-12 20:18:06
Katarzyna Hamrol DR.DOOLITTLE 32
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:48
2019-09-12 20:14:25
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 2x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:54
2019-09-12 20:00:16
Maksymilian Mateja AMOR
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:21:58
2019-09-12 19:45:00
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:36:40
2019-09-12 19:32:57
Piotr Matławski GALAPAGOS
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 19:26:02
2019-09-12 19:21:03
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 18:22:33
2019-09-12 18:11:17
Piotr Kuczyński G-CASALLA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:20:26
2019-09-12 15:57:01
Zuzanna Bukowska HANGA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 13:39:55
2019-09-12 13:20:51
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 2x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 13:39:58
2019-09-12 13:20:22
Halina Kosakowska MACZO
  • 2x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 13:40:01
2019-09-12 13:19:41
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 12:43:03
2019-09-12 12:17:29
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:30:00
2019-09-12 10:27:13
Aleksandra Chmielewska KORSARZ
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:26:20
2019-09-12 10:25:13
Julia Piotrowska CORNEL
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:26:23
2019-09-12 10:23:30
Martyna Grempka OPTYMISTKA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:26:25
2019-09-12 10:21:45
Wiktoria Rurek LOTIE
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:26:28
2019-09-12 10:19:15
Jagoda Szreymann MEKLAR
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:16:02
2019-09-12 09:09:28
Natalia Głyżewska DIAROS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 08:35:50
2019-09-12 08:29:47
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 08:35:53
2019-09-12 08:03:23
Kinga Miczuga COFFEE
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 08:35:58
2019-09-12 07:38:44
Alan Boruczkowski COFFEE
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:06
2019-09-12 07:06:48
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:09
2019-09-11 23:28:16
Michał Remisz INDIA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:12
2019-09-11 22:51:11
Klaudia Walczak TURYN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:15
2019-09-11 22:47:52
Klaudia Walczak CIESZYN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:18
2019-09-11 22:46:48
Klaudia Walczak MAGIC
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:22
2019-09-11 21:31:13
Anaztazja Oczki MOST GUILTY PLEASURE
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 07:15:25
2019-09-11 21:30:45
Roksana Oczki MOST GUILTY PLEASURE
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:01
2019-09-11 20:10:31
Weronika Kujawa LINDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:04
2019-09-11 19:59:43
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:06
2019-09-11 19:59:05
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:09
2019-09-11 19:40:02
Kornelia Dyderska PERON
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:12
2019-09-11 19:39:37
Kornelia Dyderska JAGA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:14
2019-09-11 16:59:58
Sylwia Michałowska PLEJADA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 20:30:17
2019-09-11 15:39:45
Julia Zielińska FRANKO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 15:12:11
2019-09-11 14:22:14
Karol Jarosz OLIWKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:22:02
2019-09-11 14:21:27
Idalia Cegielska DODA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:20:56
2019-09-11 14:20:52
Zosia Mika PAKO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:20:49
2019-09-11 14:20:05
Anna Góralczyk IMPRESJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:20:52
2019-09-11 14:19:13
Martyna Nowakowska AFERA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:20:59
2019-09-11 14:08:27
Wiktoria Prętkowska COFFEE
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:21:02
2019-09-11 13:30:43
Kinga Tarka ENZO BEY
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:21:05
2019-09-11 13:09:11
Vanessa Maj EUKALIPTUS
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:21:08
2019-09-11 13:08:40
Karolina Nietupska OSKAR
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:21:11
2019-09-11 13:08:03
Julia Bibak ZARINO
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:21:14
2019-09-11 13:04:11
Maria Mrówczyńska KOLORADO
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 14:21:17
2019-09-11 12:44:33
Agata Kołodziej ONYKS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:36:05
2019-09-11 10:47:25
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:36:12
2019-09-11 10:39:18
Agnieszka Derebecka MORGAN-P
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:36:15
2019-09-11 09:47:09
Weronika Zobel KALEW
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:36:18
2019-09-10 22:49:01
Agata Halik PROCH
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:36:28
2019-09-10 20:31:25
Monika Krzewińska MILLORD D
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:42:33
2019-09-10 18:52:18
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:42:36
2019-09-10 17:27:22
Julia Leśniczak LINDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:42:38
2019-09-10 15:53:42
Natalia Podolska LINDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:42:41
2019-09-10 08:47:47
Daria Szymańska LOPEZ
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:35
2019-09-09 19:58:19
Paulina Wiśniewska PASJONATA POLLYANNA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:38
2019-09-08 20:05:31
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 1x 3/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:41
2019-09-08 19:23:25
Daria Niemczyk CARLOS
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:44
2019-09-08 19:08:04
Marta Nowakowska GAJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wys. przeszkód 60-70cm)
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:47
2019-09-08 14:56:40
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:50
2019-09-06 20:42:59
Jan Kapuśniak BASJANA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - dla początkujących
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:53
2019-09-03 14:35:03
Alicja Gorzkowska FERRARI
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:56
2019-08-28 19:23:44
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrzejewska Monika bpk
S
O054804
2. Bibak Julia Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
3. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
S
brak
4. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (MJ.)
O023478
5. Cegielska Idalia Rura Team
S
brak
6. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
7. Chmielewska Aleksandra OJ Kalina
S
.
8. Czajka Emilia Bpk
9. Danielewicz Anna St. Rodan Club
S
brak
10. Derebecka Agnieszka BPK - WIE
S
Brak
11. Dyderska Kornelia Stajnia Sątopy
2001 (J.)
Brak
12. Frandzelski Marcin Bpk
13. Gabryelska Joanna LKJ Kiekrz
2002 (J.)
brak
14. Głyżewska Natalia Klub Jeździecki Lotus
1999 (MJ.)
Brak
15. Góralczyk Anna Brak
2004 (JM.)
Brak
16. Gorzkowska Alicja Stadnina Sportowa Lubochnia
2007 (JM.)
brak
17. Grempka Martyna OJ Kalina
2000 (MJ.)
.
18. Halik Agata Brak
2003 (J.)
Brak
19. Hamrol Katarzyna Bpk.
1998 (MJ.)
Brak
20. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
21. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
22. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
23. Jarosz Karol Rura Team
2005 (JM.)
brak
24. Kalista Lucyna UKS OSIR KLECZEW
25. Kapuśniak Jan bpk
2007 (JM.)
brak
26. Kołodziej Agata BPK
S
brak
27. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
28. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (J.)
None
29. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
30. Kowalczyk Aleksandra UKS Jantar Gniezno
31. Krzewińska Monika Ranczo Ganina
S
brak
32. Kuczyński Piotr bpk
S
brak
33. Kujawa Weronika Stajnia Maskawa
2004 (JM.)
brak
34. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
35. Leśniczak Julia Stajnia Maskawa
2006 (JM.)
Brak
36. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
37. Maj Vanessa Stajnia Mustang
2008 (Mł.)
Brak
38. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
39. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
40. Michałowska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
41. Miczuga Kinga Stajnia Maskawa
2004 (JM.)
brak
42. Mika Zosia Rura Team
2006 (JM.)
Brak
43. Mrówczyńska Maria bpk
S
brak
44. Niemczyk Daria Km wiecanowo
2002 (J.)
Brak
45. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
46. Nietupska Karolin Stajnia Mustang
2005 (JM.)
Brak
47. Nowakowska Marta Kj wiecanowo
2005 (JM.)
Brak
48. Nowakowska Martyna RURA TEAM
2006 (JM.)
Brak
49. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
50. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
51. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
52. Pietrzak Weronika Kj wiecanowo
2010 (Mł.)
Brak
53. Piotrowska Julia OJ Kalina
2001 (J.)
.
54. Piwko Hanna Bpk
55. Pluta Aleksandra OSiR Kleczew
56. Podolska Natalia Stajnia Maskawa
S
brak
57. Pomeranek Maja UKS Jantar Gniezno
58. Prawucka Katarzyna OSiR Kleczew
59. Prętkowska Wiktoria Stajnia Maskawa
2007 (JM.)
brak
60. Przebieracz Weronika UKS OSiR Kleczew
61. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
62. Rurek Wiktoria OJ Kalina
2005 (JM.)
.
63. Simińska Joanna Bpk
64. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
65. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
66. Solarczyk Gabriela KJ Wiecanowo
67. Szczepańska Angelika UKS OSiR Kleczew
68. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
69. Szreymann Jagoda OJ Kalina
brak
70. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
71. Szymska Anita SO Gniezno
72. Tarka Kinga Stajnia Mustang
1998 (MJ.)
Brak
73. Trojanowska Monika MUKS Bielice
74. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (JM.)
Brak
75. Węcławska Katarzyna OSiR Kleczew
76. Wieczorkiewicz Zuzanna OSiR Kleczew
77. Wiśniewska Paulina BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2008 (Mł.)
brak
78. Wiśniewski Szymon OSiR Kleczew
79. Zielińska Julia Stajnia Toffel
1998 (MJ.)
Brak
80. Zobel Marcelina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2004 (JM.)
O046688
81. Zobel Weronika bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

AFERA Mały Koń POL 2012 Klacz kasztanowata/mk:152 F: Cantanis
M: A Debora
O: Jelewska Dominika
B: .
Brak 616999610020412
2.

87

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

6

ALPINA Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster
M: Austria
O: Daria Bielecka
B: Gnyrek Karol
brak POL009670123903
4.

88

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Empire
M: Afera
O: Jacek Mateja
B: Jacek Mateja
K020178 POL013610175508
5.

15

Atos 2004 F:
M:
O:
B:
6.

23

BASJANA SP POL 2006 Klacz srokata/mk:148 F: HORT /
M: Batalia /
O: Agnieszka Kapuśniak
B: Adam Andrys
brak POL009580175506
7.

72

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak 616007610152812
8.

20

CARLOS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/171 F: Nn
M: Nn
O: Piotr Niemczyk
B: Nn
Brak
9.

25

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Andrzejewska Monika
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
10.

49

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Sylwia Kamińska
B: .
K027630 brak
11.

57

CIESZYN Wielkopolska POL 2003 Wałach srokata/178 F: Lwówek
M: Calineczka
O: Piotr Baszczynski
B: .
Bark .
12.

38

COFFEE Wielkopolska POL 2012 Klacz kara/160 F: Lombard
M: Cela
O: Stajnia Maskawa
B: Marek Rowecki
brak
13.

61

COFFEE Wielkopolska POL 2012 Klacz skarogniada/Brak F: Lombard
M: Cela
O: Stajnia Maskawa
B: Marek Rowecki
Brak Brak
14.

62

COFFEE Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lombard
M: Cela
O: Stajnia Maskawa
B: Marek Rowecki
brak
15.

64

CORNEL SP POL 2010 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
16.

1

CZUMEN K SP POL 2003 Ogier siwa/170 F: Ariados / Ariadus
M: Czunia / Ajax
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Andrzej Kramer
K012142 POL009611110403 104LR72
17.

5

Delicja F:
M:
O:
B:
18.

63

DIAROS Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 Wałach skarogniada/162 F: Diarado
M: Rosa
O: Jan Walczak
B: Jan Walczak
Brak DE418180303115
19.

45

DODA WLKP POL 2009 Klacz skarogniada/165 F: Barito/Fred
M: Dumna/Piko
O: Cegielska Idalia
B: Kuczyński Roman
Brak 616007610245509
20.

86

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
21.

39

ENZO BEY Czysta Krew Arabska POL 2011 Gleiding grey/157 F: Alert
M: Erika
O: Kinga Tarka
B: Anna
Brak Brak
22.

40

EUKALIPTUS WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Faust Z
M: Edmila
O: Stajnia Mustang
B: Staszczak Małgorzata
Brak 616007610038513
23.

24

FERRARI Trakeńska POL 2007 Wałach ciemnogniada/171 F: Pumpers
M: Fuchta
O: Alicja Gorzkowska
B: Ewa Piórkowska
brak brak
24.

53

FRANKO Wielkopolska POL 2011 Wałach siwa/173 F: Liberado
M: Forteca
O: -
B: -
Brak 6160076101453
25.

74

G-CASALLA HOL. POL 2014 Klacz gniada/158 F: Casalito
M: Quo Vados I
O: Piotr Kuczyński
B: Niemcy
brak DE 421000102214
26.

14

Gadżet F:
M:
O:
B:
27.

21

GAJA SP POL 2009 Klacz gniada/156 F: Fred
M: Greta
O: Tomasz Nowakowski
B: nn
Brak
28.

60

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
29.

76

GALAPAGOS SP POL 2015 Ogier gniada/170 F: Lyjanero
M: Gardenia
O: SO Gniezno
B: SK Dobrzyniewo
Brak
30.

77

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Gracja / Calvados Z
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K027258 616009610086413
31.

73

HANGA SP POL 2008 Klacz gniada/169 F: Correro / Claudio
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Jan Zybała
B: Kazimierz Bartkowiak
K018794 POL009610038508
32.

69

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O:
B:
K024072 616009600246913
33.

35

IMPRESJA WLKP. POL 2007 Klacz gniada/165 F: Indeks/Damon xx
M: Iryda/Pekin
O: Eugeniusz Lasecki
B: Paul-Pon Polska sp. z o.o. Jarosławiec
Brak POL007610021807
34.

55

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
35.

51

JAGA Typ Pogrubiony POL 2015 Klacz srokata/158 F: ...
M: ...
O: Paweł Dyderski
B: ...
Brak ...
36.

75

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
37.

32

KALEW Wielkopolska POL 1999 Ogier kara/175 F: Lew
M: Karlina
O: Marcin Bajer
B: 0
K007586 09355
38.

43

KOLORADO SO POL 2015 Wałach gniada/165 F: COUPIE
M: KOLONIA
O: Agata Kołodziej
B: SK Dobrzyniewo
brak
39.

68

KORSARZ WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: .
M: .
O: Izabela Duda
B: .
brak brak
40.

82

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B/ Lambado
M: Kostaryka/ Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Marek Brzechwa
K024636 POL999670012608
41.

85

KRYZA WLKP. POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
O: Ceglarski Maciej
B: Rozynek Sławomir
brak 616007610009210
42.

4

Lider F:
M:
O:
B:
43.

27

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Sasha Paweł
Brak POL999590250506
44.

28

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Sasha Paweł
brak POL999590250506
45.

47

LINDA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Rodos
M: Loska
O: Stajnia Maskawa
B: Paweł Sasha
brak POL999590250506
46.

29

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt /
M: L' Amour /
O: Daria Szymańska
B: Grzegorz Haniewicz
brak 661009610036115
47.

66

LOTIE KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
48.

83

MACIEJKA KUC POL 2009 Klacz inna/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksandra Orczyk
B: -
K028083 -
49.

71

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061 POL009610247207
50.

58

MAGIC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Loughehoe Guy
M: Lady Dawn
O: Klaudia Walczak
B: .
. .
51.

70

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
52.

67

MEKLAR SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Zbierska
B:
brak
53.

34

MILLORD D Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/170 F: Tin Tin
M: Megana
O: Monika Krzewińska
B: Patryk Dobrzyński
brak
54.

31

MORGAN-P SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Corleone Z
M: Malezja
O: Agnieszka Derebecka
B: Bogdan Parkitny
Brak
55.

17

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:Kuc:14 F: Nn
M: Nn
O: Maria Pietrzak
B: Rajmund Łączny
Brak
56.

46

OLIWKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/168 F: Empire / Embassy I
M: Odra / Sir Neel
O: Dominika Jelewska
B: Bożena Smorawska
brak 616009530267309
57.

44

ONYKS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: CARETINO K
M: OCEANIA
O: Agata Kołodziej
B: Stelmaszyk Stanisław
brak brak
58.

65

OPTYMISTKA KUC POL 2005 Klacz siwa/mk:158 F: Cisoń
M: Osumi
O: Izabela Duda
B: Lilianna Gajdzińska
brak brak
59.

41

OSKAR WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Edyta Wawrzyniak
B: Janusz Strugarek
Bpk
60.

37

PAKO Hucuł POL 2014 Wałach inna/kuc:138 F: Wtorek/Szatyn
M: Panama/Oskar
O: Jelewska Dominika
B: Ryszard Szczygieł
brak 6160126101930014
61.

48

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
62.

19

PASJONATA POLLYANNA Kuc Walijski POL 2006 Klacz siwa/kuc:135 F: LINDE HOEVE'S OPTIMIST
M: POLLY
O: TOMASZ WIŚNIEWSKI
B: KOŁODZIEJEK ELŻBIETA
brak 013610119906
63.

10

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
O: Solarczyk
B: Sobkowiak
brak brak
64.

50

PERON Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata/160 F: Klakier
M: Pikara
O: Paweł Dyderski
B: Jak Gawron
Brak ...
65.

89

PERS NN POL 2012 Ogier gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Ryszard Nitka
B: Ryszard Nitka
Brak Brak
66.

52

PLEJADA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/174 F: MASTAR
M: PASJA
O: SYLWIA MICHAŁOWSKA
B: BRAK
K020967 616007610262808
67.

9

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
68.

33

PROCH Mały Koń POL 2007 Wałach siwa/kuc:. F: Fikus
M: Protaxa
O: Agata Halik
B: Katarzyna Mażulis
Brak
69.

22

RENOMA SP POL 2006 Klacz gniada/157 F: Aravel II /
M: Rakija / Aravel I
O: Paweł Gabryelski
B: Justyna Wiese
K013386 POL009590066706
70.

94

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:136 F: Fikus
M: Robir |ady
O: S.Jach
B: M.Obidowska
K026431 .
71.

54

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Jacek Mateja
B: Rudolf Meyer
K022056 DE433330470605
72.

8

Samba F:
M:
O:
B:
73.

26

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
O: Stanisław Jacek Gajowiak
B: Aureliusz Czech
None 616006610157805
74.

91

SHREK KM POL 2007 Wałach siwa/mk:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stadnina Koni Wapni
B: Stadnina Koni Wapno
brak -
75.

11

Silesia F:
M:
O:
B:
76.

13

Sisi F: Szaman
M: Sakwa
O:
B:
77.

7

Sniederschine Goldy F:
M:
O:
B:
78.

81

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj / Windwurf
M: Sasanka / Owad
O: Sławomir Zobel
B: Sławomir Zobel
K027315 616999610226312
79.

84

TREFL SP POL 1998 Ogier ciemnogniada/174 F: Cabrol Amicor / Caletto I
M: Tarcza / Czad
O: SO Łąck
B: SK Nowielice
K023647 POL009660069698
80.

56

TURYN SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: -
M: -
O: Tadeusz Nitka
B: -
- - -
81.

2

VICE VANDAMME SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/167 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Vice Versa M /
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Antoni Dahlke
K012143 11733
82.

78

WELLA SP POL 2014 Klacz siwa/mk: F: Landor / Lacatraz
M: Wenus / Witbooi
O: SK Wapno Jan Jach
B: GR Wienc-Rol Sp. z o. o.
K026850 616009610198414
83.

12

Willa F:
M:
O:
B:
84.

16

Wisła F:
M:
O:
B:
85.

59

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:157 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
K028329
86.

42

ZARINO SP POL 2002 Gleiding darkbay/169 F: Rulon
M: Zaria
O: Edyta Wawrzyniak-Hadjaz
B: Janowicz czeslaw
Brak POL009611103902
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
bpk
CATOKIS (25)
2019-09-15
18
2019-09-15
7
Bibak Julia
Stajnia Mustang
ZARINO (42)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
COFFEE (62)
2019-09-15
23
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
HANGA (73)
2019-09-15
5
2019-09-15
4
Cegielska Idalia
Rura Team
DODA (45)
2019-09-15
30
2019-09-15
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
TREFL (84)
2019-09-15
4
2019-09-15
8
KRYZA (85)
2019-09-15
19
2019-09-15
2019-09-15
29
Chmielewska Aleksandra
OJ Kalina
KORSARZ (68)
2019-09-15
9
2019-09-15
1
2019-09-15
22
Czajka Emilia
Bpk
2019-09-15
30
2019-09-15
Danielewicz Anna
St. Rodan Club
2019-09-15
28
2019-09-15
10
Derebecka Agnieszka
BPK - WIE
2019-09-15
23
2019-09-15
35
2019-09-15
Dyderska Kornelia
Stajnia Sątopy
PERON (50)
2019-09-15
1
2019-09-15
18
JAGA (51)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Frandzelski Marcin
Bpk
POKER (9)
2019-09-15
3
2019-09-15
32
Gabryelska Joanna
LKJ Kiekrz
RENOMA (22)
2019-09-15
25
2019-09-15
9
Głyżewska Natalia
Klub Jeździecki Lotus
DIAROS (63)
2019-09-15
2019-09-15
Góralczyk Anna
Brak
2019-09-15
1
2019-09-15
1
2019-09-15
Gorzkowska Alicja
Stadnina Sportowa Lubochnia
FERRARI (24)
2019-09-15
26
2019-09-15
27
Grempka Martyna
OJ Kalina
2019-09-15
2019-09-15
Halik Agata
Brak
PROCH (33)
2019-09-15
1
2019-09-15
7
Hamrol Katarzyna
Bpk.
2019-09-15
2019-09-15
20
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
GRAFON (77)
2019-09-15
20
2019-09-15
6
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
SHREK (91)
2019-09-15
1
2019-09-15
2
RIWIERA (94)
2019-09-15
1
2019-09-15
3
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
WELLA (78)
2019-09-15
3
2019-09-15
3
Jarosz Karol
Rura Team
OLIWKA (46)
2019-09-15
1
2019-09-15
22
2019-09-15
Kalista Lucyna
UKS OSIR KLECZEW
Silesia (11)
2019-09-15
29
2019-09-15
6
2019-09-15
10
Kapuśniak Jan
bpk
BASJANA (23)
2019-09-15
10
2019-09-15
8
Kołodziej Agata
BPK
ONYKS (44)
2019-09-15
32
2019-09-15
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (89)
2019-09-15
8
2019-09-15
37
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (26)
2019-09-15
21
2019-09-15
2019-09-15
14
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (70)
2019-09-15
28
2019-09-15
MACZO (71)
2019-09-15
16
2019-09-15
Kowalczyk Aleksandra
UKS Jantar Gniezno
Samba (8)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
2019-09-15
Krzewińska Monika
Ranczo Ganina
2019-09-15
40
2019-09-15
30
Kuczyński Piotr
bpk
2019-09-15
14
2019-09-15
Kujawa Weronika
Stajnia Maskawa
LINDA (47)
2019-09-15
1
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-09-15
1
2019-09-15
13
Leśniczak Julia
Stajnia Maskawa
LINDA (27)
2019-09-15
1
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2019-09-15
9
2019-09-15
14
Maj Vanessa
Stajnia Mustang
2019-09-15
26
2019-09-15
29
Mateja Maksymilian
bpk
2019-09-15
2
2019-09-15
1
AMOR (88)
2019-09-15
31
2019-09-15
17
Matławski Piotr
St. Kraju Jumping Team
2019-09-15
6
2019-09-15
13
Michałowska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
PLEJADA (52)
2019-09-15
8
2019-09-15
Miczuga Kinga
Stajnia Maskawa
COFFEE (61)
2019-09-15
Mika Zosia
Rura Team
PAKO (37)
2019-09-15
24
2019-09-15
9
Mrówczyńska Maria
bpk
2019-09-15
26
2019-09-15
19
Niemczyk Daria
Km wiecanowo
CARLOS (20)
2019-09-15
24
2019-09-15
23
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (87)
2019-09-15
1
2019-09-15
6
2019-09-15
Nietupska Karolin
Stajnia Mustang
OSKAR (41)
2019-09-15
2019-09-15
Nowakowska Marta
Kj wiecanowo
GAJA (21)
2019-09-15
1
2019-09-15
2019-09-15
6
Nowakowska Martyna
RURA TEAM
AFERA (36)
2019-09-15
33
2019-09-15
2019-09-15
38
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (72)
2019-09-15
4
2019-09-15
13
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
ZARA R (59)
2019-09-15
33
2019-09-15
12
2019-09-15
5
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2019-09-15
2019-09-15
Pietrzak Weronika
Kj wiecanowo
NELSON (17)
2019-09-15
1
2019-09-15
5
Piotrowska Julia
OJ Kalina
CORNEL (64)
2019-09-15
7
2019-09-15
Piwko Hanna
Bpk
Lider (4)
2019-09-15
2019-09-15
Pluta Aleksandra
OSiR Kleczew
Willa (12)
2019-09-15
17
Podolska Natalia
Stajnia Maskawa
LINDA (28)
2019-09-15
1
Pomeranek Maja
UKS Jantar Gniezno
2019-09-15
1
2019-09-15
31
2019-09-15
32
Prawucka Katarzyna
OSiR Kleczew
Wisła (16)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Prętkowska Wiktoria
Stajnia Maskawa
COFFEE (38)
2019-09-15
1
Przebieracz Weronika
UKS OSiR Kleczew
Atos (15)
2019-09-15
24
2019-09-15
31
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (55)
2019-09-15
1
2019-09-15
15
Rurek Wiktoria
OJ Kalina
LOTIE (66)
2019-09-15
11
2019-09-15
1
2019-09-15
Simińska Joanna
Bpk
2019-09-15
8
2019-09-15
5
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
2019-09-15
12
2019-09-15
11
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-09-15
26
2019-09-15
16
Solarczyk Gabriela
KJ Wiecanowo
2019-09-15
2019-09-15
17
Szczepańska Angelika
UKS OSiR Kleczew
Gadżet (14)
2019-09-15
21
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (49)
2019-09-15
4
2019-09-15
39
Szreymann Jagoda
OJ Kalina
MEKLAR (67)
2019-09-15
12
2019-09-15
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
LOPEZ (29)
2019-09-15
2019-09-15
33
Szymska Anita
SO Gniezno
2019-09-15
22
2019-09-15
2
Tarka Kinga
Stajnia Mustang
2019-09-15
19
2019-09-15
26
Trojanowska Monika
MUKS Bielice
ALPINA (6)
2019-09-15
27
2019-09-15
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
TURYN (56)
2019-09-15
9
2019-09-15
11
CIESZYN (57)
2019-09-15
2
MAGIC (58)
2019-09-15
25
2019-09-15
24
Węcławska Katarzyna
OSiR Kleczew
Gadżet (14)
2019-09-15
36
Wieczorkiewicz Zuzanna
OSiR Kleczew
Willa (12)
2019-09-15
34
Sisi (13)
2019-09-15
2019-09-15
Wiśniewska Paulina
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
2019-09-15
34
2019-09-15
19
2019-09-15
Wiśniewski Szymon
OSiR Kleczew
Gadżet (14)
2019-09-15
10
Zielińska Julia
Stajnia Toffel
FRANKO (53)
2019-09-15
1
2019-09-15
15
Zobel Marcelina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-09-15
16
2019-09-15
2019-09-15
19
Zobel Weronika
bpk
KALEW (32)
2019-09-15
11
2019-09-15
15

Number of Riders: 81

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl