Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
153 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:49
2019-10-03 22:57:34
Agata Byndas ZORZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:52
2019-10-03 22:34:02
Piotr Sokołowski CORNEL
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
151 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:55
2019-10-03 22:32:57
Izabela Duda CANTATRICE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:40:58
2019-10-03 22:32:20
Piotr Sokołowski KOSTA BRAWA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:41:01
2019-10-03 22:31:39
Piotr Sokołowski CARAT
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:41:04
2019-10-03 22:16:36
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-03 21:12:59
2019-10-03 20:35:30
Maksymilian Mateja AMOR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:02
2019-10-03 20:35:03
Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:05
2019-10-03 20:31:39
Joachim Włoch SID
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:13:08
2019-10-03 20:30:56
January Włoch BOROMIR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:22:45
2019-10-03 18:43:39
Sławomir Klóska STALUE
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
142 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 19:22:49
2019-10-03 18:42:51
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
141 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:28:32
2019-10-03 17:19:05
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
140 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:47:27
2019-10-03 16:32:02
Natalia Ciecierska TAJFUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 13:57:44
2019-10-03 13:56:28
Olga Patecka HIPCIO
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:00:47
2019-10-03 09:53:29
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:41:47
2019-10-03 09:40:30
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
135 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:49
2019-10-03 09:18:22
Nicole Sochacka ELVIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
134 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:52
2019-10-03 09:17:33
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 09:31:54
2019-10-03 09:09:15
Kamila Bodetko A-DJANGO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 08:06:06
2019-10-03 07:50:56
Magdalena Świstel SUMMER CRUISE II
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 08:06:08
2019-10-03 07:50:27
Angelika Ostrowska DESTENY F
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:26
2019-10-02 22:57:51
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:29
2019-10-02 22:06:24
Nadia Wróż SISI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
127 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:35
2019-10-02 21:41:36
Anna Rząsa MORENO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 07:27:39
2019-10-02 21:31:03
Aleksandra Berbecka CORSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
125 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:06:32
2019-10-02 21:01:12
Jagienka Łukomska NICO UNO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:06:29
2019-10-02 20:37:30
Wojciech Kukowski ELF
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:22
2019-10-02 19:13:14
Małgorzata Marczyk KRONOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
122 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 21:06:25
2019-10-02 19:06:55
Zofia Michalska GEM
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:28
2019-10-02 18:48:55
Marek Kopras BRIDGET JONES
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
120 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:31
2019-10-02 17:54:04
Julia Rochatka SAMSON
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
119 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:35
2019-10-02 17:49:35
Zuzanna Przybylska URWIS
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:42
2019-10-02 17:15:11
Michał Tomikowski MATEA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
117 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 19:33:46
2019-10-02 15:26:53
Madison Kabacińska DIOGENES BH
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
116 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 12:18:16
2019-10-02 12:14:57
Nadia Golczyk VIVI ZAGORKA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
115 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:46:19
2019-10-02 11:04:47
Agnieszka Karkosz-Grocholewska KALINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 11:05:19
2019-10-02 11:03:17
Adam Goszczynski POKER
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:34
2019-10-02 10:53:37
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
112 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:38
2019-10-02 10:52:53
Bielawska Martyna CANOI DE BOOM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
111 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:44:59
2019-10-02 10:36:42
Natalia Szczepaniak WALLEMO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
110 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:44
2019-10-02 09:18:21
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
108 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:49
2019-10-02 08:24:59
Klaudia Kostrzewska BAZYLIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:50
2019-10-02 08:24:28
Klaudia Kostrzewska 3D
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:08
2019-10-01 22:57:07
Aleksandra Boczkowska RUBIN S
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:10
2019-10-01 22:31:04
Antonina Strzelec JAFAR
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:11
2019-10-01 22:30:16
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:13
2019-10-01 22:14:18
Joanna Żak MILANO KP
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
100 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:15
2019-10-01 21:53:32
Agnieszka Adamczak PIONIER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:16
2019-10-01 21:22:46
Sławomir Klóska HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
98 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:18
2019-10-01 21:22:15
Bartosz Gendera LADY CHESTNUT TG
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
97 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:05:19
2019-10-01 21:07:38
Zofia Krupiak YEMA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
96 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:58:31
2019-10-01 19:53:28
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
95 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:51:48
2019-10-01 19:49:34
Maja Młodzikowska DAKOTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:51:51
2019-10-01 19:32:14
Diana Tomkowiak DENIS
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
93 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:17
2019-10-01 18:59:01
Marek Mączyński SARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:20
2019-10-01 18:58:21
Natalia Hoffmann W'ROKSANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:23
2019-10-01 18:12:53
Anastazja Rzyszkiewicz LACRIN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 19:01:25
2019-10-01 17:23:21
Ewa Kamieniarz ONTARIO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 15:16:36
2019-10-01 15:01:16
Nina Wysoczańska ARES
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:51:20
2019-10-01 13:30:39
Patryk Rucinski CARLOS BAJOU B
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
87 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 13:51:23
2019-10-01 13:28:10
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 12:39:39
2019-10-01 12:13:22
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 11:26:51
2019-10-01 11:19:04
Aleksandra Rezulak PANDA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
84 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:40:10
2019-10-01 07:39:51
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:37:54
2019-09-30 21:34:19
Antoni Przybylski IMPERATOR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:37:57
2019-09-30 21:33:29
Julia Micek HARMONIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:41:08
2019-09-30 21:32:45
Karolina Rusek B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:38:03
2019-09-30 21:31:59
Maria Krauwicka RUBIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:38:05
2019-09-30 21:31:05
Aleksandra Ziała WIVIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:09
2019-09-30 20:42:35
Zuzanna Kozłowska LOTTA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:12
2019-09-30 20:21:15
Marta Kropacz MISSY GREY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:15
2019-09-30 20:14:04
Nadia Głowacka SILVER
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 21:02:17
2019-09-30 20:13:31
Julia Kamińska TREONINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:54:17
2019-09-30 19:47:20
Julia Malicka LITTLE ART
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:30:31
2019-09-30 19:17:04
Maja Siemiątkowska Somersby WISIENKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:30:59
2019-09-30 19:12:51
Eliza Jakubowska NARCYZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:10:45
2019-09-30 19:09:35
Eliza Jakubowska IBERADO N
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:50:37
2019-09-30 14:49:29
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 13:38:01
2019-09-30 11:55:54
Ewa Jarczyńska CZEREDA
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 11:00:37
2019-09-30 10:42:02
Michał Przybecki ARCHIMEDES
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 11:00:38
2019-09-30 10:33:32
Oliwia Pleśnierowicz COELENHAGE'S CRISTHA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:32
2019-09-30 08:42:50
Zuzanna Borowiak PALMASIJA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:35
2019-09-30 08:42:28
Weronika Stawna EDEN
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:39
2019-09-30 00:52:04
Nina Wysoczańska GRAND
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:46
2019-09-30 00:48:40
Filip Wysoczański SALMIN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:40
2019-09-29 20:40:58
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:43
2019-09-29 20:31:39
Zofia Niesiołowska ALI
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:46
2019-09-29 19:44:21
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 21:06:48
2019-09-29 19:42:04
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 18:09:10
2019-09-29 17:58:52
Weronika Zys CUPIDO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 14:54:16
2019-09-29 13:26:09
Natalia Ciecierska MICHELLE
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 11:02:04
2019-09-29 10:14:19
Barbara Wichniarek ARA
  • 2x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 11:02:06
2019-09-29 10:14:07
Daria Szymańska LOPEZ
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 12:25:16
2019-09-28 12:20:26
Joanna Gabryelska RENOMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 12:01:20
2019-09-28 11:32:58
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:33
2019-09-27 20:58:15
Wiktoria Choińska ATLANTIC MAGIC
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:39
2019-09-27 20:26:00
Amelia Salbach GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:42
2019-09-27 20:25:45
Natalia Dzudzewicz GLOSA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:44
2019-09-27 20:25:27
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:47
2019-09-27 20:25:10
Alicja Piotrowska DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:50
2019-09-27 20:24:46
Marika Roszak DESPERADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 21:00:54
2019-09-27 20:24:27
Michalina Bonk DESPERADO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:09:46
2019-09-26 17:49:33
Natalia Nagodzińska KALINA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:09:51
2019-09-26 14:46:15
Wiktoria Widzińska DOMENA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:08:34
2019-09-26 14:01:02
Emilia Skrzeczkowska HETMAŃSKA KREW
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 14:08:37
2019-09-26 13:59:49
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:55:41
2019-09-26 13:59:12
Emilia Skrzeczkowska GUARIBA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:34:41
2019-09-26 13:34:00
Anna Gałka ESTER
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:27:40
2019-09-26 13:15:42
Laura Pacholczak RÓŻA
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:18:52
2019-09-26 11:14:18
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:18:53
2019-09-26 10:33:56
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:33
2019-09-25 20:21:35
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:35
2019-09-25 20:21:17
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:36
2019-09-25 20:20:46
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:38
2019-09-25 20:20:17
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:39
2019-09-25 20:19:47
Michalina Chudy AKADEMIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:41
2019-09-25 20:18:56
Maria Kowalczuk AKADEMIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:42
2019-09-25 20:17:17
Maja Szczepańska CHACCO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:43
2019-09-25 20:16:07
Adraianna Przybył MIĘTUS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 20:36:45
2019-09-25 20:15:42
Zofia Ćwiklińska PASJONATA POKER
  • 1x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY PRE-APPROVED 2019-09-25 19:43:33
2019-09-25 18:16:06
Piotr Guźniczak DALIO
  • 2x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:22:23
2019-09-25 17:07:29
Matylda Kaczmarek LORA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:05:57
2019-09-25 14:08:42
Izabela Bąk LACRIMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:00
2019-09-25 12:15:15
Anna Danielewicz HELVETIA MK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:09
2019-09-25 07:31:03
Gabrysia Jóźwiak LUNA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:21:14
2019-09-24 17:08:48
Aleksandra Zimna WOŁGA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:21:17
2019-09-24 17:04:00
Weronika Zimna FART GM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:24:32
2019-09-24 07:20:01
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:31
2019-09-22 18:01:04
Antoni Krysiak CHAMPION FOREST
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:34
2019-09-22 12:56:16
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:36
2019-09-20 11:07:39
Weronika Dychowska CANALETTO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:37
2019-09-20 11:06:05
Zuzanna Strugała CANALETTO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:38
2019-09-20 10:59:56
Weronika Woźniak SAROS S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:03:40
2019-09-20 10:56:30
Katarzyna Frankiewicz SAROS S
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:52:49
2019-09-18 13:07:09
Kornelia Drążkiewicz BARKAROLA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
4 ENTRY ACCEPTED 2019-10-01 09:40:11
2019-09-16 22:08:54
Nicole Młynarz VELVET
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 10:05:49
2019-09-08 22:03:23
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:02:29
2019-09-07 23:23:58
Marta Olejnik MONTE
  • 2x 1/Kuce/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 11:47:41
2019-09-01 18:28:56
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 5/L1/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamczak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O002896
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Berbecka Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
2004 (JM.)
BRAK
4. Boczkowska Aleksandra Stajnia Złotoryjsko
S
O031460
5. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (MJ.)
O024049
6. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
7. Borowiak Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (J.)
brak
8. Budnik Wiktoria LKS CWAŁ POZNAŃ
2005 (JM.)
O031825
9. Byndas Agata Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
brak
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
841/15
11. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
12. Choińska Wiktoria bpk
2001 (J.)
brak
13. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
14. Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
2000 (MJ.)
brak
15. Ćwiklińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
brak
16. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
17. Duda Izabela St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O025652
18. Dychowska Weronika Bpk
2003 (J.)
Brak
19. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
20. Frankiewicz Katarzyna Bpk
S
Brak
21. Gałka Anna bpk
S
brak
22. Gendera Bartosz St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2002 (J.)
O042473
23. Głowacka Nadia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
Brak
24. Golczyk Nadia OKJ Oxer Wtórek
2009 (Mł.)
O054167
25. Goszczynski Adam Bpk
2010 (Mł.)
Brak
26. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
27. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
28. Guźniczak Piotr bpk
2010 (Mł.)
brak
29. Hoffmann Natalia Stajnia Mączyńskich
2005 (JM.)
O043247
30. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
31. Jakubowska Eliza Stajnia J.Czyż Luboń
2005 (JM.)
brak
32. Jarczyńska Ewa Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
2002 (J.)
O035136
33. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
34. Jóźwiak Gabrysia KJ Kapada Wiry
2008 (Mł.)
brak
35. Kabacińska Madison KJ Michałówka
2004 (JM.)
O047057
36. Kaczmarek Matylda Stajnia z Kopytem
1999 (MJ.)
O026078
37. Kamieniarz Ewa Cwał Zakrzewo
S
O053663
38. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
39. Kamińska Julia KJ Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
40. Karkosz-Grocholewska Agnieszka Stajnia Rusin
S
33877/18
41. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
42. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
43. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
44. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
45. Kopras Marek KJ Kopras
S
O009336
46. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
47. Kowalczuk Maria KJ Ranczo Kołata
2005 (JM.)
brak
48. Koziczak Emilia Stajnia J.Czyż Luboń
2006 (JM.)
brak
49. Kozłowska Zuzanna KJ Atrium Swarzędz
2003 (J.)
brak
50. Krauwicka Maria Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
brak
51. Kropacz Marta JUKS Mieczewo
2002 (J.)
O047783
52. Krupiak Zofia Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2005 (JM.)
brak
53. Kruś Martyna Stajnia Rusin Dopiewo
2007 (JM.)
54. Krysiak Antoni Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2009 (Mł.)
Brak
55. Kukowski Wojciech bpk
S
O012042
56. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
57. Kunaj Marta PONY JUMPING TEAM
58. Kurpisz Zofia Bpk
59. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
60. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
61. Mączyński Marek Stajnia Mączyńskich
S
brak
62. Marczyk Małgorzata Cwał Poznań
S
O032999
63. Martyna Bielawska Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
64. Mateja Maksymilian bpk
2003 (J.)
brak
65. Micek Julia Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
66. Michalska Zofia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak - Folwark Ogieniowo
2007 (JM.)
O055704
67. Młodzikowska Maja KJ Atrium Swarzędz
2004 (JM.)
brak
68. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
69. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
brak
70. Nagodzińska Natalia Stajnia Rusin
2005 (JM.)
38385/19
71. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (JM.)
O047776
72. Ostrowska Angelika SK Unicorn Witnica
2005 (JM.)
Brak
73. Pacholczak Laura Ludowy Klub Sportowy Cwał
2008 (Mł.)
O053095
74. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (Mł.)
O052854
75. Pawlak Nicole KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O043616
76. Piotrowska Alicja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
77. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
78. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
79. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
80. Przybylski Antoni Cwał Zakrzewo
2007 (JM.)
Brak
81. Przybył Adraianna KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
brak
82. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
83. Rezulak Aleksandra Sj nad stawem
2000 (MJ.)
Brak
84. Rochatka Julia -
2004 (JM.)
-
85. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
Brak
86. Rusek Karolina Cwał Zakrzewo
2009 (Mł.)
brak
87. Rząsa Anna Klub Jeździecki Michałówka
S
O030733
88. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
O043218
89. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
90. Skrzeczkowska Emilia Stajnia Nowina
2006 (JM.)
O052778
91. Smak Magdalena KJ Grodno-Dwór
S
O024277
92. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
93. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
94. Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O003364
95. Stawna Weronika bpk
2004 (JM.)
brak
96. Strugała Zuzanna Bpk
1998 (MJ.)
Brak
97. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (Mł.)
brak
98. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O052847
99. Tomikowski Michał bpk
2007 (JM.)
brak
100. Tomkowiak Diana KJ Michałówka
S
O034415
101. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
O044554
102. Więcławska Agata SK UNICORN WITNICA
2002 (J.)
Brak
103. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
104. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
105. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
106. Woźniak Weronika Bpk
S
Brak
107. Wróż Nadia Stajnia Rusin w Dopiewie
2009 (Mł.)
brak
108. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (Mł.)
O048850
109. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
110. Żak Joanna Stajnia Złotoryjsko
S
O022930
111. Ziała Aleksandra Cwał Zakrzewo
2006 (JM.)
Brak
112. Zimna Aleksandra Delta Biedrusko
2006 (JM.)
brak
113. Zimna Weronika Delta Biedrusko
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

107

3D NWR POL 2015 Klacz jelena/kuc:145 F: -
M: -
O: Magdalena Jaśkiewicz
B: -
Brak -
2.

130

A-DJANGO XX POL xx Wałach siwa/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
3.

39

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
4.

60

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
5.

6

AMOR SP POL 2008 Wałach kasztanowata/169 F: Empire
M: Afera
O: Jacek Mateja
B: Jacek Mateja
K020178 POL013610175508
6.

132

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
O: Joanna Soforek
B: Nn
KO19869 NPA20011000
7.

55

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
8.

67

ARCHIMEDES KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata/173 F: Tjungske
M: Urella
O: M.Przybecki
B: J.w. Greve
. .
9.

88

ARES Kuc Connemara POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
10.

43

ARMANI RJT Kuc Conemara IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
O: Zuzanna Grygier
B:
K025140 S33720041000172
11.

50

ATLANTIC MAGIC Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: Izander / Lombardo
M: Ankara / Mer
O: Wiktoria Choińska
B: Daria Wachnowska
brak
12.

14

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor /
M: Bohemian Foxy Five /
O: Elżbieta Greser
B:
brak
13.

21

BARKAROLA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Klakier
M: Borka
O: Kornelia Drążkiewicz
B: Gawron Jan
Brak 616007610214715
14.

106

BAZYLIA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:138 F: Rob Roy
M: Babet
O: Truck Partner Elżbieta Kostrzewska
B: Dominik Gronet
. 616013640053209
15.

48

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey
M: Wira
O: PPUH Mirtech
B: Grzegorz Majorczyk
K027176 616013610043210
16.

85

BOHUN WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Lwówek
M: Bryza
O: Magdalena Smak
B: Kubiak Paulina
K026590 616007610301107
17.

140

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
O: Andrzej Włoch
B: Andrzej Włoch
K016782 POL009610222907
18.

115

BRIDGET JONES SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Golden Aviator / Aviano
M: Butterfly / Lancer II
O: Kopras Sp. z o. o.
B: Kopras Sp. z o. o.
K025165 616009610071912
19.

25

CANALETTO SP POL 2006 Wałach skarogniada/167 F: Hondo Mondo
M: Cesja
O: Strugała Zuzanna
B: Kierznowski Hubert
Brak
20.

110

CANOI DE BOOM Hanowerska GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
O: Dorota Bielawska
B: Ute Haberer
brak DE431319636413
21.

143

CANTATRICE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Izabela Duda
B:
K021292 POL009610150607
22.

145

CARAT SP POL 2001 Ogier siwa/165 F: .
M: .
O: .
B: .
brak brak
23.

36

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
O: Agata Kamińska
B: -
K026968 61609640055913
24.

129

CELIM Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
O: BLANKA JACYGRAD
B: STADNINA KONI NOWIELICE
BRAK POL999640077008
25.

138

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
26.

40

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Sylwia Kamińska
B: .
K027630 brak
27.

23

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 Wałach gniada/kuc:147 F: Oo
M: Chanel
O: K.wozna
B: Oo
Brak Brak
28.

68

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: King William
M: Coelenhage's Campari
O: Robert Pleśnierowicz
B: Holandia
K028377 528017201500590
29.

125

CORSA HOL POL 05.06.2010 Klacz kara/170 F: CONNOR
M: EIRA II
O: Bogusław Berbecki
B: Stegemann ZG
104ZC58 104ZC58 104ZC58
30.

69

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
K027679
31.

35

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
K017841 POL007610239307 105GH68
32.

59

D-KROPKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz
M: Didel
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
brak 616013680114509
33.

93

DAKOTA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: -
M: -
O: Agnieszka Męczynska
B: Agnieszka Męczyńska
brak
34.

33

DALIO MŁP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
35.

94

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa/168 F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Diana Tomkowiak
B: M. Romanowski
K017356 POL007600111504
36.

52

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
37.

127

DESTENY F KWPN NED 2008 Klacz gniada/167 F: Memphis
M: Granita
O: Magdalena Świstel
B: Magdalena Świstel
Brak 528003000803826
38.

119

DIOGENES BH SP POL 2006 Wałach kara/- F: Elf / Fanimo
M: Demeter / Jakobin
O: Millena Zajączkowska-Kabacinska
B: Bogna Hupa
K010880 POL009660493206
39.

64

EDEN KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: -
M: -
O: Olga Skóra
B: -
Brak -
40.

120

ELF . POL . Wałach ciemnogniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
41.

128

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
42.

46

ESTER WLKP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Le Duc /
M: Etna /
O: Anna Gałka
B: Waldemar Kubicki
brak 616007591087713
43.

29

FART GM Koń Huculski POL 2014 Wałach gniada/kuc:NN F: Kupidyn z Sadyby
M: Fera
O: Alicja Jakubowska
B: NN
brak NN
44.

17

GEM Kuc Walijski POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: nn
M: nn
O: Klaudia Magdalena Olejniczak
B: nn
brak brak
45.

122

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
46.

104

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Helena Gromada
B: Sandra Bałuk
K020233 528003201110280
47.

51

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
48.

65

GRAND KUC POL 2010 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Wysoczańska
B: NN
K027561 616999610284010
49.

8

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
O: Magdalena Jóźwiak
B: Jerzy Łukomski
K028081 616013640084212
50.

101

HAPPY SIXTIETH BIRTHDAY HOL POL 2014 Wałach gniada/169 F: Connor / Casall
M: Cenna-To / Quirado
O: Marek Kopras
B: Marek Kopras
K027333 DE421000546914
51.

80

HARMONIA SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/160 F: Indeks
M: Horsa
O: Micek
B: .
Brak Brak
52.

47

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/169 F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
O: Katarzyna Grzęda
B: Artur Kiempa
K015534 POL009530108208
53.

71

IBERADO N NN POL 2013 Wałach siwa/kuc:132 F: -
M: -
O: Janusz Czyż
B: -
brak
54.

151

Ikebana F:
M:
O:
B:
55.

79

IMPERATOR WLKP POL 2012 Wałach gniada/170 F: Orient
M: Impreza
O: Greser Elżbieta
B: Kołek Cz
Brak
56.

61

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
57.

1

INNOCENTY Kuc Walijski POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
O: Zuzanna Grygier
B: Ewa Gotowska
K025137 616013520046814
58.

70

ISCO RJT Nederlands Rijpaarden En Pony NED 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: Ismar/Ismael
M: Lenny/Condor
O: Sylwia Maciejewska
B: NED
K026595
59.

97

JAFAR KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
O: Strzelec Sławomir
B: Zamysłowska Renata
Brak 616999610040013
60.

111

KALINA SP POL 2012 Klacz skarogniada/160 F: ŁYK SZAMPANA
M: KAMA
O: Sebastian Gogolewski
B: Jarosław Borowiak
brak 616 009 59 01490 12
61.

22

KALINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz skarogniada/160cm F: Łyk szampana
M: Kama
O: Sebastian gogolewski
B: Borowiak jarosław
Brak 616 009 59 01490 12
62.

147

Kania F:
M:
O:
B:
63.

144

KOSTA BRAWA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lord B / Lambado
M: Kostaryka / Kabuz
O: Piotr Sokołowski
B: Brzechwa Marek
K024636 POL999670012608
64.

114

KRONOS SP POL 2014 Wałach gniada/172 cm F: Leonardo
M: Karmen
O: Andrzej Marczyk
B: Maciej Soppa
brak
65.

150

La Bue westf niemcy 2001 F:
M:
O: Katarzyna Włodarska
B:
66.

30

LACRIMA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Idol
M: Lato
O: Izabela Bąk
B: Brak
Brak Brak
67.

91

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Anastazja Rzyszkiewicz
B: Juszczak
K022567 616009610084313
68.

102

LADY CHESTNUT TG SP POL 2014 Klacz kasztanowata/165 F: Cassillio / Cassini I
M: Laurbina KG / Bambino Vanit Zor Gvliet
O: Izabella Sikorska
B: Tomasz Gogołek
K026561 616009610177414
69.

19

LAVALLO-STAR HAN GER 2005 Wałach ciemnogniada/163 F: Litas- Star / Laptop
M: Grandacha M D M / Graf Grannus
O: Paweł Pawlak
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K011371 DE431316701205
70.

34

LORA SP POL 2006 Klacz gniada/mk:157 F: Haarvest
M: Liwia
O: Daria Kwiatkowska
B: Brak
K027316 POL999610004106
71.

27

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/176 F: RAMIRADO
M: LOZANNA L
O: Marek Wojnowski
B: Marian Juszczak
K028375
72.

75

LOTTA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/mk: F: Kubuś /
M: Liza /
O: Patrycja Jaroniec
B:
brak POL031610036308
73.

32

LUNA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 cm F: Goder
M: Limba
O: Magdalena Jóźwiak
B: Ejma Jerzy
616999640079711
74.

98

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: Mrotek Tomasz
B: Radzikowski Andrzej
Brak 616999520119913
75.

118

MATEA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: o
M: m
O: Zbigniew Wrzyszcz
B: Zbigniew Wrzyszcz
brak
76.

57

MICHELLE Koń Pełnej Krwi Angielskiej POL 2001 Klacz gniada/162 F: Lomitas
M: Miss Germany
O: Maria Lamperska
B: H. Göritz
brak GER00007526
77.

41

MIĘTUS WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Makbet/
M: Sahara/
O: Sylwia Kamińska
B:
brak
78.

99

MILANO KP SP POL 2013 Wałach gniada F: Granilli S
M: Malaga
O:
B:
79.

76

MISSY GREY SP POL 2012 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Julia Frankiewicz
B:
brak
80.

124

MORENO SP POL 2007 Wałach gniada/175 F: Denar / Caletto'Son/Calleto I/Cor de la Bryere
M: Miranda
O: Anna Rząsa
B: Zbigniew Konieczny
K026794 POL009610223407
81.

109

NIAGARA SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: NUMERUS/NUMERO UNO
M: NINA/PASTER
O: Teresa Sell
B: Marian Sell
brak 6160096100362
82.

121

NICO UNO Holsztyńska POL 2014 Wałach gniada/175 F: Numero Uno
M: Pilotin
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
Brak Bgg
83.

92

ONTARIO SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewa Kamieniarz
B: Inga Klaybor Domańska
K026760 616999600303113
84.

63

PALMASIJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/160 F: Bankiet
M: Puccina
O: Ewelina Tomczak
B: Paulina Przewoźna
brak -
85.

84

PANDA Tinker POL 2009 Klacz srokata/mk:140 F: Nn
M: Nn
O: Green point polska sp z.o.o
B: Nn
Brak Brak
86.

37

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
87.

42

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
88.

53

PASJONATA RAMZES Kuc Walijski POL 2011 Wałach jelena/kuc:137CM F: RONDO'S MATADOR
M: ZWAANTJES ROZALIEN
O: PAULINA HOFFMANN
B: JERZY KOŁODZIEJ
K027021 616013610016311
89.

62

PERS NN POL 2012 Ogier gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Ryszard Nitka
B: Ryszard Nitka
Brak Brak
90.

100

PIONIER SP POL 2009 Wałach gniada/171 F: Wizjoner / Rytm
M: Pasodoble / Europejczyk
O: Agnieszka Adamczak
B: Robert Dziedziński
K020192 POL009670006709
91.

148

PIPI KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Kladia Olejniczak
B:
K021739 616999610261305
92.

112

POKER KUC POL 1998 Ogier siwa F: -
M: -
O: Lehmann
B: Brak
Brak
93.

38

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B:
K024435 616013610029110
94.

45

RÓŻA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:134 F: Hazard
M: NN
O: Katarzyna Pacholczak
B: Sławomir Rudnicki
K027578 POL007580605505
95.

81

RUBIN SP POL 2015 Ogier srokata/160 F: Tanos/Cantanis
M: Rapsodia/Rabiates Turnus Z
O: Greser Elżbieta
B: Szczotka
Brak
96.

96

RUBIN S WLKP POL 2011 Wałach kara/168 F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Riada-R / Ariados
O: Jarosław Pawlak
B: Andrzej Kramer
brak 616007610172911
97.

7

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada/162 F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Jacek Mateja
B: Rudolf Meyer
K022056 DE433330470605
98.

66

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Wałach gniada/mk:158 F: Masini /
M: Segasta / Special Power
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Marek Sekuła
K022490 616POL1200758IT
99.

116

SAMSON - POL 2004 Wałach gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
100.

89

SARA SP POL 2012 Klacz bułana/165 F: NN
M: NN
O: Marek Mączyński
B: -
brak -
101.

26

SAROS S SP POL 2005 Wałach gniada/174 F: Grand de la cour
M: Sekwencja
O: Weronika Woźniak
B: Stanisław Szurik
Brak
102.

149

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:157 F: Chellano's Boy / Chellano Z
M: Saxonia / Susex
O: Dagmara Dolińska
B: Bartosz Wroński
K016618 POL007610112308
103.

139

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET
M: SPRINGFIELD
O: Andrzej Włoch
B: Aleksandra Lauk
0096100466 11369
104.

77

SILVER NN POL 2012 Wałach srokata/kuc:- F: NN
M: NN
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
brak
105.

123

SISI KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Michalina Sapała
B: Michalina Sapała
brak brak
106.

83

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:135 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka
O: Paulina Patecka
B: Salix
K020877 616013610299008
107.

137

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
108.

135

TAJFUN KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Matrix /
M: Toffi /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
brak
109.

78

TREONINA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk:- F: -
M: -
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
brak brak
110.

117

URWIS KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: Elvis
M: Uniqua
O: Kordian Zieliński
B: Maria Poślednik
K028506 616013610096412
111.

3

VELVET SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Egzotyk
M: Vanessa
O: Nicole Młynarz
B: Maciej Młynarz
brak
112.

113

VIVI ZAGORKA Koń Maly POL 2007 Klacz gniada/kuc:140 F: Wicher
M: Vega
O: Anna Golczyk
B: ChKJ Skiba
K015671 Pol013530094207
113.

90

W'ROKSANA SP POL 2009 Klacz skarogniada/168 F: Lombard
M: Wenus
O: Julia Czajka
B: -
brak -
114.

82

WIVIAN SP POL 2011 Klacz gniada/163 F: Bolshoi / Favoritas
M: Welonda / Emilion
O: Elżbieta Greser
B: Anna Kierznowska
brak -
115.

28

WOŁGA Koń Huculski POL 2013 Klacz inna/kuc:NN F: Halif
M: Liza
O: Anna Bulska
B: NN
brak NN
116.

103

YEMA KUC POL 2013 Klacz izabelowata/kuc:- F: -
M: -
O: Agnieszka Męczyńska
B: -
brak -
117.

141

ZORZA NN POL 2004 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Paweł Byndas
B: Paweł Byndas
Brak 616999610260705
Rider Club
Competition
Prize
Celmerowska Alina KJ Michałówka
200
SUM:
200.00
Ciecierska Natalia Hubertus Lusowo
50
SUM:
50.00
Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
150
SUM:
150.00
Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
50
SUM:
50.00
Sokołowski Piotr St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
150
200
SUM:
350.00
Włoch January BPK - WIE
300
SUM:
300.00
Włoch Joachim BPK - WIE
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
PIONIER (100)
2019-10-05
2019-10-05
17
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
LACRIMA (30)
2019-10-05
10
2019-10-05
6
Berbecka Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice
CORSA (125)
2019-10-05
22
2019-10-05
24
Boczkowska Aleksandra
Stajnia Złotoryjsko
RUBIN S (96)
2019-10-05
2019-10-05
31
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
A-DJANGO (130)
2019-10-05
18
2019-10-05
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-10-05
25
Borowiak Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2019-10-05
44
2019-10-05
39
Budnik Wiktoria
LKS CWAŁ POZNAŃ
2019-10-05
2
2019-10-05
9
Byndas Agata
Bez Przynależności Klubowej
ZORZA (141)
2019-10-05
21
2019-10-05
2019-10-05
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2019-10-05
1
200
2019-10-05
8
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
NIAGARA (109)
2019-10-05
46
2019-10-05
9
GENTILA (122)
2019-10-05
32
2019-10-05
4
Choińska Wiktoria
bpk
2019-10-05
5
2019-10-05
39
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
13
Ciecierska Natalia
Hubertus Lusowo
2019-10-05
51
2019-10-05
45
TAJFUN (135)
2019-10-05
3
50
2019-10-05
Ćwiklińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
5
2019-10-05
25
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
2019-10-05
2019-10-05
42
Duda Izabela
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-10-05
34
2019-10-05
13
Dychowska Weronika
Bpk
2019-10-05
41
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (51)
2019-10-05
10
Frankiewicz Katarzyna
Bpk
SAROS S (26)
2019-10-05
11
Gałka Anna
bpk
ESTER (46)
2019-10-05
16
2019-10-05
23
Gendera Bartosz
St. Grupy Nickel Na Rzecz Sportu i Rekreacji
2019-10-05
15
2019-10-05
Głowacka Nadia
KJ Atrium Swarzędz
SILVER (77)
2019-10-05
2019-10-05
Golczyk Nadia
OKJ Oxer Wtórek
2019-10-05
11
2019-10-05
31
Goszczynski Adam
Bpk
POKER (112)
2019-10-05
8
2019-10-05
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (104)
2019-10-05
14
2019-10-05
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-10-05
2019-10-05
14
2019-10-05
1
150
Guźniczak Piotr
bpk
DALIO (33)
2019-10-05
2019-10-05
Hoffmann Natalia
Stajnia Mączyńskich
2019-10-05
29
2019-10-05
37
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (129)
2019-10-05
1
Jakubowska Eliza
Stajnia J.Czyż Luboń
2019-10-05
50
2019-10-05
36
Jarczyńska Ewa
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
CZEREDA (69)
2019-10-05
7
2019-10-05
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (61)
2019-10-05
30
2019-10-05
19
Jóźwiak Gabrysia
KJ Kapada Wiry
LUNA (32)
2019-10-05
24
2019-10-05
34
Kabacińska Madison
KJ Michałówka
2019-10-05
8
2019-10-05
Kaczmarek Matylda
Stajnia z Kopytem
LORA (34)
2019-10-05
44
2019-10-05
Kamieniarz Ewa
Cwał Zakrzewo
ONTARIO (92)
2019-10-05
33
2019-10-05
15
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
2019-10-05
17
2019-10-05
3
100
2019-10-05
4
2019-10-05
28
Kamińska Julia
KJ Atrium Swarzędz
2019-10-05
60
2019-10-05
58
Karkosz-Grocholewska Agnieszka
Stajnia Rusin
KALINA (111)
2019-10-05
20
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
2019-10-05
21
2019-10-05
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (137)
2019-10-05
16
2019-10-05
CHACARTA (138)
2019-10-05
12
2019-10-05
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (38)
2019-10-05
3
50
2019-10-05
5
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (62)
2019-10-05
18
2019-10-05
46
Kopras Marek
KJ Kopras
2019-10-05
2019-10-05
13
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
BAZYLIA (106)
2019-10-05
3
2019-10-05
12
3D (107)
2019-10-05
13
2019-10-05
12
Kowalczuk Maria
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
34
Koziczak Emilia
Stajnia J.Czyż Luboń
La Bue (150)
2019-10-05
57
2019-10-05
Kozłowska Zuzanna
KJ Atrium Swarzędz
LOTTA (75)
2019-10-05
2019-10-05
55
Krauwicka Maria
Cwał Zakrzewo
RUBIN (81)
2019-10-05
19
2019-10-05
38
Kropacz Marta
JUKS Mieczewo
2019-10-05
11
2019-10-05
Krupiak Zofia
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
YEMA (103)
2019-10-05
59
2019-10-05
Kruś Martyna
Stajnia Rusin Dopiewo
Kania (147)
2019-10-05
7
2019-10-05
Krysiak Antoni
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-10-05
32
Kukowski Wojciech
bpk
ELF (120)
2019-10-05
28
2019-10-05
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-10-05
2019-10-05
5
Kunaj Marta
PONY JUMPING TEAM
PIPI (148)
2019-10-05
9
2019-10-05
52
Kurpisz Zofia
Bpk
2019-10-05
2019-10-05
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
NICO UNO (121)
2019-10-05
7
2019-10-05
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-10-05
7
2019-10-05
Mączyński Marek
Stajnia Mączyńskich
SARA (89)
2019-10-05
26
2019-10-05
21
Marczyk Małgorzata
Cwał Poznań
KRONOS (114)
2019-10-05
1
Martyna Bielawska
Stajnia Nowina
2019-10-05
48
2019-10-05
7
Mateja Maksymilian
bpk
AMOR (6)
2019-10-05
41
2019-10-05
38
2019-10-05
2019-10-05
4
2019-10-05
18
2019-10-05
Micek Julia
Cwał Zakrzewo
2019-10-05
47
2019-10-05
16
Michalska Zofia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak - Folwark Ogieniowo
GEM (17)
2019-10-05
2019-10-05
Młodzikowska Maja
KJ Atrium Swarzędz
DAKOTA (93)
2019-10-05
20
2019-10-05
54
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
VELVET (3)
2019-10-05
40
2019-10-05
29
Mrotek Zofia
OKJ OXER
MAGIA (98)
2019-10-05
6
2019-10-05
Nagodzińska Natalia
Stajnia Rusin
KALINA (22)
2019-10-05
37
2019-10-05
17
Niesiołowska Zofia
bpk
2019-10-05
15
2019-10-05
28
ALI (60)
2019-10-05
10
2019-10-05
Ostrowska Angelika
SK Unicorn Witnica
DESTENY F (127)
2019-10-05
33
2019-10-05
Pacholczak Laura
Ludowy Klub Sportowy Cwał
RÓŻA (45)
2019-10-05
1
2019-10-05
10
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (83)
2019-10-05
2019-10-05
33
Pawlak Nicole
KJ Agro-Handel Śrem
2019-10-05
31
2019-10-05
10
Piotrowska Alicja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-10-05
35
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
2019-10-05
8
2019-10-05
38
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2019-10-05
11
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (117)
2019-10-05
14
2019-10-05
Przybylski Antoni
Cwał Zakrzewo
2019-10-05
35
2019-10-05
43
Przybył Adraianna
KJ Ranczo Kołata
MIĘTUS (41)
2019-10-05
15
2019-10-05
6
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (51)
2019-10-05
6
Rezulak Aleksandra
Sj nad stawem
PANDA (84)
2019-10-05
2019-10-05
Rochatka Julia
-
SAMSON (116)
2019-10-05
40
2019-10-05
30
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-10-05
25
Rusek Karolina
Cwał Zakrzewo
2019-10-05
3
2019-10-05
Rząsa Anna
Klub Jeździecki Michałówka
MORENO (124)
2019-10-05
27
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
LACRIN (91)
2019-10-05
22
2019-10-05
9
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (51)
2019-10-05
43
Skrzeczkowska Emilia
Stajnia Nowina
2019-10-05
23
2019-10-05
35
BELLEZA (48)
2019-10-05
15
2019-10-05
Smak Magdalena
KJ Grodno-Dwór
BOHUN (85)
2019-10-05
9
2019-10-05
11
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (128)
2019-10-05
53
2019-10-05
47
2019-10-05
Soforek Marcel
bpk
2019-10-05
4
2019-10-05
22
Sokołowski Piotr
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2019-10-05
36
2019-10-05
14
CARAT (145)
2019-10-05
2
150
2019-10-05
2
200
Stawna Weronika
bpk
EDEN (64)
2019-10-05
16
2019-10-05
Strugała Zuzanna
Bpk
2019-10-05
32
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
JAFAR (97)
2019-10-05
2019-10-05
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (40)
2019-10-05
36
2019-10-05
19
Tomikowski Michał
bpk
MATEA (118)
2019-10-05
48
2019-10-05
27
Tomkowiak Diana
KJ Michałówka
DENIS (94)
2019-10-05
2019-10-05
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (55)
2019-10-05
5
Więcławska Agata
SK UNICORN WITNICA
Ikebana (151)
2019-10-05
8
2019-10-05
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (140)
2019-10-05
29
2019-10-05
30
2019-10-05
1
300
Włoch Joachim
BPK - WIE
SID (139)
2019-10-05
2
100
2019-10-05
26
2019-10-05
Wojnowski Marek
bpk
2019-10-05
49
2019-10-05
14
Woźniak Weronika
Bpk
SAROS S (26)
2019-10-05
17
Wróż Nadia
Stajnia Rusin w Dopiewie
SISI (123)
2019-10-05
4
2019-10-05
45
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (65)
2019-10-05
12
2019-10-05
6
ARES (88)
2019-10-05
22
2019-10-05
26
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
SALMIN (66)
2019-10-05
20
2019-10-05
12
Żak Joanna
Stajnia Złotoryjsko
2019-10-05
2019-10-05
37
Ziała Aleksandra
Cwał Zakrzewo
WIVIAN (82)
2019-10-05
24
2019-10-05
42
Zimna Aleksandra
Delta Biedrusko
WOŁGA (28)
2019-10-05
13
2019-10-05
Zimna Weronika
Delta Biedrusko
FART GM (29)
2019-10-05
27
2019-10-05
56

Number of Riders: 113

Number of Horses: 117

The sum of prizes: 1 300.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl