Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:33:57
2019-09-26 23:57:23
Zofia Janiszewska GRAND HUTOR
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:02
2019-09-26 23:56:51
Maria Dominiczak PREMIA
  • 2x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:06
2019-09-26 23:56:15
Maja Nagła BRANDON
  • 1x 2 T/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:10
2019-09-26 23:55:36
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 2 T/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:14
2019-09-26 23:54:58
Aleksandra Kempa BOLERO
  • 1x 2 T/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:18
2019-09-26 23:49:11
Dominika Wolniewicz FURORA
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:22
2019-09-26 23:48:19
Olga Rybczyńska AMELIA
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:26
2019-09-26 23:47:02
Kornelia Nagła ODRECKA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:29
2019-09-26 23:46:28
Kornelia Nagła GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:33
2019-09-26 23:45:59
Julia Michalak KASKADA
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:37
2019-09-26 23:45:22
Julia Michalak BLANKA
  • 2x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:42
2019-09-26 23:44:54
Zuzanna Kwasiżur MON AMOUR
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:46
2019-09-26 23:44:18
Zofia Janiszewska HERA
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:49
2019-09-26 23:43:50
Julia Ciołek INDI
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:55
2019-09-26 23:43:16
Szymon Cieślak SIWEK
  • 1x 1 T/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 T/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:34:59
2019-09-26 23:42:49
Weronika Cieślak R-CALVADOS
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:35:03
2019-09-26 23:42:18
Maja Bobkowicz KASIA
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:35:07
2019-09-26 23:41:50
Gabrysia Arndt ALIKA
  • 1x 2 T/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:10:48
2019-09-26 15:14:26
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:28:22
2019-09-26 13:24:56
Zuzanna Szklarz CONSOTHO II
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 12:18:28
2019-09-26 12:11:25
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 19:44:02
2019-09-25 19:41:25
Oliwia Joachimiak HAPPY DAY
  • 2x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 18:30:30
2019-09-25 17:04:51
Joanna Mrozińska DANINA
  • 2x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:07:05
2019-09-25 17:04:26
Martyna Mrozińska DANINA
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:07:09
2019-09-25 14:58:54
Aleksandra Gebler ORENA
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:07:12
2019-09-25 14:57:54
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:07:15
2019-09-24 22:12:09
Piotr Juszczak POWER FULL
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:12
2019-09-24 18:36:58
Jakub Dorynek EASTERN EXPRESS Z
  • 2x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:15
2019-09-24 16:12:53
Michał Remisz INDIA
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:12:55
2019-09-24 11:47:14
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:12:52
2019-09-24 11:01:02
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:28:45
2019-09-24 09:24:18
Paulina Wachowiak LUCY
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:42
2019-09-23 21:57:59
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:46
2019-09-23 20:46:54
Mieszko Dąbrowski VENTUS
  • 2x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:49
2019-09-23 20:43:43
Antoni Dąbrowski BILLY
  • 1x 1 T/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:52
2019-09-23 20:42:45
Jan Dąbrowski BILLY
  • 1x 1 T/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:54
2019-09-23 20:39:34
Mieszko Dąbrowski AMIRA
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:57
2019-09-23 20:37:28
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8 R/N/Zwykły, art. 238.2.1 O Puchar Starosty Średzkiego
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:21:59
2019-09-23 19:32:13
Antonina Tomczyk ARKA
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:22:02
2019-09-23 19:26:57
Oliwia Krause ARKA
  • 1x 2 T/Kuce/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:22:05
2019-09-23 19:22:14
Amelia Genderka FIESTA
  • 1x 1 T/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:22:07
2019-09-23 19:15:38
Weronika Pachura FIESTA
  • 1x 1 T/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 07:22:10
2019-09-23 10:59:33
Beata Biernacka DON OKTOVER
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:03
2019-09-23 08:05:52
Paulina Wachowiak WERONA
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:05
2019-09-21 20:59:51
Karolina Siejak LUELL CADO
  • 1x 3 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:08
2019-09-21 12:32:12
Paulina Bocheńska JUBILATKA
  • 2x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:09
2019-09-21 12:31:46
Natalia Graczyk TALMET
  • 2x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:11
2019-09-21 12:31:17
Julia Dziurkiewicz ŁEZKA
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:12
2019-09-19 16:13:41
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 2x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:13
2019-09-10 12:41:35
Weronika Siejak MAYON L
  • 1x 4 T/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:15
2019-09-10 12:40:45
Klaudia Matoszko GANDALF
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 R/P/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:17
2019-09-10 08:55:41
Anna Walkowiak NERON
  • 1x 5 R/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6 R/L/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arndt Gabrysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2008 (JM.)
Brak
2. Biernacka Beata KJ Konik Polski
S
Brak
3. Bobkowicz Maja St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
4. Bocheńska Paulina WTK Hermanów
2001 (MJ.)
O037883
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Cieślak Szymon Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
Brak
7. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
brak
8. Ciołek Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
9. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
O001204
10. Dziurkiewicz Julia WTK Hermanów
2005 (JM.)
O053990
11. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
12. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
13. Genderka Amelia Stajnia King Boguszynek
2009 (Mł.)
brak
14. Graczyk Natalia WTK Hermanów
2002 (J.)
O041813
15. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
16. Janiszewska Zofia St. KJ Stajnia Adamus
2006 (JM.)
brak
17. Jankowska Amelia Bpk
18. Jankowska Maja Pony Jumping Team
19. Joachimiak Oliwia Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2004 (J.)
Brak
20. Juszczak Piotr KJ Konik Polski
2005 (JM.)
brak
21. Kaźmierczak Adam UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice
22. Kempa Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
brak
23. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (MJ.)
None
24. Krause Oliwia Stajnia King Boguszynek
2007 (JM.)
brak
25. Kwasiżur Zuzanna St. KJ Stajnia Adamus
2005 (JM.)
O047059
26. Matoszko Klaudia KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O035387
27. Michalak Julia St. KJ Stajnia Adamus
2004 (J.)
brak
28. Michalak Monika SKJ Adamus
29. Michalska Zofia Pony Jumping Team
30. Mrozińska Joanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
S
Brak
31. Mrozińska Martyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
S
brak
32. Nagła Kornelia St. KJ Stajnia ADAMUS
S
O037384
33. Nagła Maja St. KJ Stajnia ADAMUS
2010 (Mł.)
O054784
34. Orzechowska Katarzyna Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
35. Pachura Weronika Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
36. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
37. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
38. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
39. Rybczyńska Olga St. KJ Stajnia Adamus
2003 (J.)
brak
40. Siejak Weronika KJ Agro-Handek Śrem
2000 (MJ.)
O021060
41. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
42. Szklarz Zuzanna bpk
2002 (J.)
O037861
43. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
44. Tomaszewski Kuba Stajnia King Boguszynek
45. Tomczyk Antonina Stajnia King Boguszynek
2008 (JM.)
brak
46. Wachowiak Paulina KJ Agro-Handel Śrem
2000 (MJ.)
O036990
47. Walkowiak Anna bpk
S
O034866
48. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

51

ALIKA KUC FELIŃSKI POL 2006 Klacz gniada/kuc:138 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
2.

40

AMELIA SP POL 2010 Klacz gniada/172 F: Larron /
M: Anna-Shila /
brak -
3.

15

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
4.

17

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak
5.

18

ARKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz skarogniada/158 F: Pasza
M: Arara
brak
6.

52

Avatar 2005 F:
M:
7.

14

BILLY KUC POL 1995 Ogier siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
8.

44

BLANKA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz siwa/157 F: Gral
M: Bronia
Brak 616
9.

38

BOLERO KUC POL 2008 Wałach skarogniada/kuc:130 F: Rondo's Black Boy / Casperhof's Freddy
M: Beauty / Twix
K028199 616013640055209
10.

27

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
11.

36

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
K020442
12.

61

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
13.

55

Carla Rossi F:
M:
14.

22

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
15.

31

CONSOTHO II NIEM. SPORT. GER 2012 Wałach gniada/165 F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
K022655 DE456570099112
16.

59

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
17.

3

DANINA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/167 F: Denar/
M: Drahma/
brak POL007610214107
18.

21

DON OKTOVER TYP SZLACHETNY POL 2011 Wałach srokata/155 F: nn
M: nn
brak 616999610216611
19.

24

EASTERN EXPRESS Z Z POL 2014 Ogier gniada/168 F: Ekwador
M: Marinera
Brak 0560115Z55733314
20.

32

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
21.

56

Faga F:
M:
22.

19

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak
23.

20

FIESTA KUC POL 2007 Klacz skarogniada/kuc:115 F: Hertz
M: Fasada
brak
24.

39

FURORA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/mk:- F: For Leo / For Feeling
M: Funcky / Mywill
K023312 616009590011209
25.

11

GANDALF MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Davinci / Veloce De Favi
M: Goldika / Devin Du Maury
K024366 616006680053712
26.

53

Gem 2007 F:
M:
27.

42

GIOVANNA VAN DE BURGTHOEVE NL NED 2011 Klacz gniada/164 F: Vincent / Oklund
M: Vinette / Orlando
K025253 528008110082611
28.

30

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
29.

62

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
30.

34

GRAND HUTOR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/168 F: Hutor
M: Nn
Brak Brak
31.

29

HAPPY DAY Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach gniada F: Grand Presidium
M: Hulaj Dusza
brak
32.

46

HERA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Lwówek
M: Hiacynta
brak POL 007 61 00158 61
33.

60

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
34.

47

INDI SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban /
M: Indonezja /
brak -
35.

25

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
K025482 616009610005213
36.

23

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
37.

6

JUBILATKA WLKP POL 2003 Klacz kara/158 F: Wir / Wiking
M: Juma / nn
K027211 POL007530131203
38.

50

KASIA TS POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
K025890 616999610244611
39.

43

KASKADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Kaskaneta / nn
M: nn / nn
K023557 POL999611266404
40.

57

Kwarta K F:
M:
41.

2

LUCY KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:154 F: Lord / Wig
M: Lira / Wabigon
K024329 616013610134812
42.

5

LUELL CADO SP POL 2015 Klacz kasztanowata/163 F: Cador
M: Lilly
brak brak
43.

16

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A / Land Capitol
M: Łata / nn
K026459 616999610069713
44.

8

ŁEZKA KUC POL 2006 Klacz inna/kuc:130 F: Zorro / Włóczykij
M: Łyska / nn
K027209 POL013610121006
45.

10

MAYON L SP POL 2015 Wałach gniada/169 F: Vulkan L / Vulkano
M: Miss Portlandia P / Portland L
K028171 616009610087015
46.

58

MIRKO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Magnat
M: Karinka
Brak
47.

45

MON AMOUR Szlachetna Polkrew POL 2010 Klacz gniada/170 F: Johnny Boy II
M: Marina S
K027084 616009520019310
48.

12

NERON SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: Neska / Sir Neel
K027491 616009610101912
49.

13

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
50.

41

ODRECKA SP POL 2007 Klacz kara/160 cm F: Fred / Colorado
M: Odra / Oder
K017916 POL009670172707
51.

26

ORENA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Lenon L / Dream On
M: Olivia Plus-S / Rubin
K024886 6160096700297
52.

28

POWER FULL TYP SZLACHETNY POL 2013 Wałach gniada/155 F: nn
M: nn
brak 616999610121213
53.

35

PREMIA WIELKOPOLSKA POL 2002 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
Brak
54.

49

R-CALVADOS SP POL 2005 Wałach siwa/167 F: Corrado Son /
M: Rezeda /
brak -
55.

54

Romeo z Sadyby 2006 F:
M:
56.

9

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
None 616006610157805
57.

48

SIWEK KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
58.

7

TALMET SP POL 2006 Wałach gniada/167 F: Emetyt / Kwartet
M: Tala / Druh
K021314 POL009590059506
59.

1

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L
M: Ventura
K028112 616009610147015
60.

37

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 Ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
61.

4

WERONA WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Kingsten / Aldatus
M: Wiki / Glouosnis
K025825 616007600208313
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arndt Gabrysia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
ALIKA (51)
2019-09-28
8
2019-09-28
1
Biernacka Beata
KJ Konik Polski
2019-09-28
8
2019-09-28
16
Bobkowicz Maja
St. KJ Stajnia Adamus
KASIA (50)
2019-09-28
14
2019-09-28
2019-09-28
16
Bocheńska Paulina
WTK Hermanów
2019-09-28
2019-09-28
15
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-09-28
2019-09-28
1
500
Cieślak Szymon
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
SIWEK (48)
2019-09-28
6
2019-09-28
2
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus
2019-09-28
2019-09-28
2019-09-28
1
Ciołek Julia
St. KJ Stajnia Adamus
INDI (47)
2019-09-28
2019-09-28
4
2019-09-28
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
VENTUS (1)
2019-09-28
1
300
2019-09-28
AMIRA (15)
2019-09-28
13
2019-09-28
5
100
2019-09-28
5
80
2019-09-28
6
Dziurkiewicz Julia
WTK Hermanów
ŁEZKA (8)
2019-09-28
5
2019-09-28
9
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (22)
2019-09-28
1
400
2019-09-28
2
250
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
ORENA (26)
2019-09-28
8
2019-09-28
7
BOLTER (27)
2019-09-28
4
80
2019-09-28
3
200
Genderka Amelia
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (19)
2019-09-28
4
Graczyk Natalia
WTK Hermanów
TALMET (7)
2019-09-28
2019-09-28
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (61)
2019-09-28
2
150
Janiszewska Zofia
St. KJ Stajnia Adamus
HERA (46)
2019-09-28
13
Jankowska Amelia
Bpk
Kwarta (57)
2019-09-28
5
2019-09-28
4
Jankowska Maja
Pony Jumping Team
2019-09-28
1
Joachimiak Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jezdziecki Stajnia Adamus
2019-09-28
2019-09-28
6
Juszczak Piotr
KJ Konik Polski
2019-09-28
5
2019-09-28
15
Kaźmierczak Adam
UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice
Faga (56)
2019-09-28
5
2019-09-28
9
Kempa Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
BOLERO (38)
2019-09-28
3
2019-09-28
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (9)
2019-09-28
11
2019-09-28
3
Krause Oliwia
Stajnia King Boguszynek
ARKA (18)
2019-09-28
Kwasiżur Zuzanna
St. KJ Stajnia Adamus
2019-09-28
4
2019-09-28
12
Matoszko Klaudia
KJ Agro-Handel Śrem
GANDALF (11)
2019-09-28
6
2019-09-28
6
Michalak Julia
St. KJ Stajnia Adamus
KASKADA (43)
2019-09-28
4
2019-09-28
9
BLANKA (44)
2019-09-28
17
2019-09-28
9
Michalak Monika
SKJ Adamus
HERA (46)
2019-09-28
7
2019-09-28
5
Michalska Zofia
Pony Jumping Team
Gem (53)
2019-09-28
7
2019-09-28
4
Mrozińska Joanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus
DANINA (3)
2019-09-28
12
Mrozińska Martyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUS
DANINA (3)
2019-09-28
1
Nagła Kornelia
St. KJ Stajnia ADAMUS
ODRECKA (41)
2019-09-28
7
2019-09-28
2
200
2019-09-28
6
2019-09-28
14
Nagła Maja
St. KJ Stajnia ADAMUS
2019-09-28
1
2019-09-28
10
Orzechowska Katarzyna
Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
2019-09-28
2
2019-09-28
7
Pachura Weronika
Stajnia King Boguszynek
FIESTA (20)
2019-09-28
2
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (30)
2019-09-28
8
2019-09-28
7
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-09-28
3
150
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (25)
2019-09-28
11
2019-09-28
4
100
Rybczyńska Olga
St. KJ Stajnia Adamus
AMELIA (40)
2019-09-28
8
2019-09-28
6
Siejak Weronika
KJ Agro-Handek Śrem
MAYON L (10)
2019-09-28
8
2019-09-28
2
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
2019-09-28
5
2019-09-28
9
Szklarz Zuzanna
bpk
2019-09-28
4
50
2019-09-28
12
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-09-28
3
100
2019-09-28
2
Tomaszewski Kuba
Stajnia King Boguszynek
MIRKO (58)
2019-09-28
2019-09-28
Tomczyk Antonina
Stajnia King Boguszynek
ARKA (17)
2019-09-28
2019-09-28
18
Wachowiak Paulina
KJ Agro-Handel Śrem
LUCY (2)
2019-09-28
11
2019-09-28
10
WERONA (4)
2019-09-28
13
2019-09-28
Walkowiak Anna
bpk
NERON (12)
2019-09-28
1
2019-09-28
10
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-09-28
2
2019-09-28
1

Number of Riders: 48

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 2 660.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl