Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
41 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 20:25:54
2020-09-17 19:26:28
Jessica Damian GOLDEN GATE
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 18:08:35
2020-09-17 17:37:41
Krzysztof Przybyszewski GASPAR
  • 2x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 16:14:53
2020-09-17 15:07:14
Paulina Rucka PERSJA
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:08:44
2020-09-17 13:00:21
Ewelina Drozd DIANA
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:08:45
2020-09-17 12:59:42
Agnieszka Drozd ZEUS
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 13:08:47
2020-09-17 12:59:13
Agnieszka Drozd BRETANIA
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:23:12
2020-09-16 21:58:53
Laura Mikolajczak ARTEIDA
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:06:14
2020-09-16 18:38:11
Olga Kochanowska DALIA
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:06:09
2020-09-16 18:35:53
Hanna Grzesiowska MAGNEZJA
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:06:05
2020-09-16 18:35:03
Natalia Brzezińska BIGGY
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-17 07:23:09
2020-09-16 18:29:45
Paulina Jansens WARKA
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 13:17:52
2020-09-16 13:14:08
Malwina Duk FIOŁEK
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:40:42
2020-09-15 23:26:12
Daria Ferdek RIVIERA
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:40:40
2020-09-15 23:00:56
Hanna Bonin RIVIERA
  • 1x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:40:39
2020-09-15 22:44:51
Dominika Zych ESKALACJA
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:40:38
2020-09-15 22:36:11
Patryk Wawrzyniak REWIA
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 07:40:37
2020-09-15 21:43:11
Amelia Sroka BANDŻOLERO
  • 1x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 19:52:16
2020-09-15 19:25:49
Angelika Koza LARGUS
  • 2x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 19:52:19
2020-09-15 16:37:23
Julia Chmiel CARSA KAMA
  • 2x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-16 19:05:54
2020-09-15 10:18:22
Agata Brodzińska KIARA
  • 2x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 10:25:11
2020-09-15 09:58:47
Natalia Cegielska RAKSA
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 10:25:10
2020-09-15 09:34:23
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 10:25:09
2020-09-15 09:34:05
Anna Polańska MONTANO
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 10:25:08
2020-09-15 09:33:44
Anna Polańska DAVIS
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:30:47
2020-09-14 21:43:11
Martyna Jacura TYPHA NK
  • 1x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:30:45
2020-09-14 21:39:46
Nikola Pyć GROM
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:30:43
2020-09-14 21:33:33
Wiktoria Zarzycka WARIA
  • 1x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:30:42
2020-09-14 21:30:30
Agata Brodnicka WARIA
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:30:40
2020-09-14 21:29:02
Aneta Pyć OKSO
  • 2x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-15 08:30:39
2020-09-14 18:44:18
Amelia Krych SELDI-H
  • 2x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 17:02:04
2020-09-14 16:50:31
Julia Bajda ARAGON
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-09-14 07:51:10
2020-09-14 06:18:09
Agnieszka Walkusz LEONIDAS
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 17:17:45
2020-09-13 14:19:06
Kinga Krupowicz EXLIBRIS
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:10:09
2020-09-13 09:41:33
Aleksndra Bamber COCO HANEL
  • 2x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:10:06
2020-09-13 09:23:45
Aleksndra Bamber CHACAL
  • 2x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:10:03
2020-09-13 09:22:43
Aleksndra Bamber QUO VADIS
  • 1x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:10:00
2020-09-13 09:22:06
Aleksndra Bamber PATOS
  • 2x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:09:57
2020-09-12 21:08:05
Paulina Wierzbicka O'QUINAR
  • 2x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-09-13 10:09:54
2020-09-12 18:02:31
Matylda Lubecka HIRA
  • 2x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3/LL 80/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:07:12
2020-09-09 09:58:24
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 2x 4/L 100/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-09-09 12:07:13
2020-09-07 23:29:30
Lena Pudrzyńska KLIWIA
  • 1x 1/Debiuty 40/Dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL 60/Dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bamber Aleksandra bpk
2003 (J.)
O044965
2. Bonin Hanna Stajnia Garyna
2009 (Mł.)
Brak
3. Brodnicka Agata Taranty Gudzisz
2003 (J.)
Brak
4. Cegielska Natalia JKS Robir Chwalęcice
2006 (JM.)
O054305
5. Chmiel Julia Prefekt Dolsko
2002 (J.)
brak
6. Damian Jessica Brak
2005 (JM.)
Brak
7. Drozd Agnieszka BPK
2005 (JM.)
Brak
8. Drozd Ewelina Brak
2005 (JM.)
38691/19
9. Duk Malwina Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
2004 (J.)
brak
10. Ferdek Daria Stajnia Garyna Jordanowo
2007 (JM.)
Brak
11. Fischer Sophie Bpk
12. Florek Jagoda Bpk
13. Frontczak Agnieszka BPK
14. Grzesiowska Hanna Stajnia Zagroda Janczewo
2009 (Mł.)
Brak
15. Hanke Johanna PSV Oderland e.V.
16. Hanke Theresa PSV Oderland e.V.
17. Henke Lena Bpk
18. Jacura Martyna Taranty Gudzisz
2005 (JM.)
Brak
19. Jagiełło Hanna Bpk
20. Jansens Paulina Stajnia Bio Tine Gościnowo
2019 (Mł.)
Brak
21. Jaśkiewicz Paulina JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O054239
22. Kalinowska Julia Bpk
23. Kochanowska Olga Stajnia Zagroda Janczewo
2009 (Mł.)
Brak
24. Koza Angelika Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
Brak
25. Krupowicz Kinga Stajnia Gudzisz
2006 (JM.)
Brak
26. Krych Amelia JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2001 (MJ.)
O047591
27. Kuczyńska Maja BPK
28. Lubecka Matylda Rancho Drzecin
2010 (Mł.)
38696/19
29. Machnicka Oliwia Bpk
30. Majewicz Julia JKS Patos
31. Mijalska Weronika BPK
32. Mikolajczak Laura Rancho Drzecin
2009 (Mł.)
Brak
33. Polańska Anna SKJ Tradycja Siedlnica
S
O024901
34. Przyborska Oliwia BPK
35. Przybyszewski Krzysztof JKS Rafi
S
Brak
36. Pudrzyńska Lena bpk
2010 (Mł.)
brak
37. Pudrzyńska Lena JKS Patos
38. Pyć Aneta Taranty Gudzisz
2009 (Mł.)
Brak
39. Pyć Nikola Taranty Gudzisz
2003 (J.)
Brak
40. Rucka Paulina Stajnia Reiske
2003 (J.)
Brak
41. Senyszyn Weronika BPK
42. Skrzypacz Kaja Bpk
43. Specht Alina PSV Oderland e.V.
44. Sroka Amelia JKS Robir
2006 (JM.)
Brak
45. Voigt Saskia PSV Oderland e.V.
2006 (JM.)
46. Walkusz Agnieszka brak
S
brak
47. Wawrzyniak Patryk Stajnia Garyna Jordanowo
2001 (MJ.)
Brak
48. Więcławska Agata SK UNICORN WITNICA
2002 (J.)
Brak
49. Wierzbicka Paulina JKS RAFI
S
Brak
50. Zarzycka Wiktoria Taranty Gudzisz
2007 (JM.)
Brak
51. Zych Dominika Stajnia Garyna Jordanowo
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

ARAGON SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Galileusz
M: Afera
Brak 616009640018215
2.

35

ARTEIDA WIELKOPOLAK POL 2011 klacz gniada/mk:155 F: Quidams’hero
M: Artemida
Brak 616007680010111
3.

46

Bandit /148 F:
M:
4.

26

BANDŻOLERO SP POL 2014 wałach izabelowata/165 F: Duryt
M: Bandera
Brak 616009610137614
5.

31

BIGGY SP POL 2014 klacz gniada/mk:165 F: Madison
M: Boliwia
Brak 616009681038914
6.

56

Bonus F:
M:
7.

38

BRETANIA SP POL 2013 klacz gniada/160 F: Le duc
M: Brenda
Brak Brak
8.

61

Callas F:
M:
9.

25

CARSA KAMA SP POL 2013 klacz gniada/167 F: Caretino Kama
M: Nonita
brak 616009640084113
10.

48

CELINA F:
M:
11.

11

CHACAL TYP SZLACHETNY POL nieznany Wałach gniada/mk:152 F: nn
M: nn
brak 6169996810055703
12.

12

COCO HANEL TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz tarantowata/158 F: Wytze C
M: Fatuma
brak 616098200138806
13.

54

COLLIN F:
M:
14.

43

Condor /136 F:
M:
15.

33

DALIA TYP SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/mk: F: nn/nn
M: nn/nn
616999680062012 616999680062012
16.

20

DAVIS SP POL 2006 wałach gniada/164 F: Dan
M: Dassina
Brak 0
17.

36

DIANA NN POL 2011 Klacz siwa/165 F: -
M: -
Brak 616 999 68 00862 11
18.

42

Elizabeth F:
M:
19.

28

ESKALACJA MAŁOPOLSKA POL 20.05.2009 Klacz skarogniada/165 F: Banknot
M: Etiopia
Brak 006 58 01868 09
20.

13

EXLIBRIS GNIADA POL 2015 wałach gniada/164 F: LASCADO
M: ETERNA
BRAK 616009580355615
21.

30

FIOŁEK KUC POL 2008 wałach siwa/kuc:Kuc F: Kabaret
M: Finka
Brak -
22.

40

GASPAR Holsteiner Warmblut GER 2007 Wałach siwa/167 F: Gasari I
M: Tara XVI
Brak
23.

60

Gaspar F:
M:
24.

41

GOLDEN GATE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz kasztanowata/162 cm F: Diar noir
M: Golden lady
Brak 616009610107014
25.

19

GROM MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Bajerant
M: Gala
Brak 616006640058114
26.

59

Grom F:
M:
27.

7

HIRA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
28.

49

Horacy F:
M:
29.

45

Jette /135 F:
M:
30.

47

Kaszmir F:
M:
31.

3

KIARA WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Kanwa /
brak
32.

53

KIRA F:
M:
33.

6

KLIWIA KUC WALIJSKI POL 2002 klacz siwa/kuc:139 F: Falk
M: Kirsten
Brak POL 013520075902
34.

24

LARGUS SP POL 2009 wałach kasztanowata/173 F: Lord Liberator
M: Morwa
Brak 616009680033009
35.

1

LEONIDAS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/155 F: HBC Lake Bid
M: Luka
brak 616009610168609
36.

51

Lovis Key F:
M:
37.

55

Lucjan F:
M:
38.

50

Luis F:
M:
39.

32

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
K023933 616999680024713
40.

57

Majka F:
M:
41.

21

MONTANO WLKP POL 2009 Wałach gniada/162 F: Fred/Colorado
M: Montana/Niels
K017485 616007520124109
42.

34

NEFRYT WLKP POL 2003 wałach kara/165 F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
K026482 616007640026303
43.

8

O'QUINAR WLKP POL 20.03.2010 Wałach siwa F: Izander
M: Orka
Brak
44.

17

OKSO KONIK POLSKI POL 2014 Wałach inna/mk:140 F: Dudek P
M: Ostra
Brak 616011640006014
45.

58

Parys F:
M:
46.

9

PATOS TRAK POL 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Ajbek / Agar
M: Premiera / Kondor
K027935 616003010085811
47.

5

PAVAROTTI SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis / Cantus
M: Paola /
brak
48.

39

PERSJA SP POL 2012 klacz srokata/163 F: Artedy
M: Pistacja
Brak 616009660273512
49.

10

QUO VADIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach gniada/158 F: Contendor
M: Quick Style
3734/20 616 009 20016 09
50.

23

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
K016982 POL007680046408
51.

27

REWIA WLKP POL 2004 Klacz siwa/168 F: Książe/
M: Rabka/
brak POL007680073004
52.

29

RIVIERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 21.05.2001 Klacz gniada/175 F: Courage
M: Rota
Brak POL 00961 10325 01
53.

52

Sabrina F:
M:
54.

15

SELDI-H SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: Candiavolo / Cantus
M: Selma-R / Graff Step
none 616009670038413
55.

22

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac/Sebrazac
M: Ilene Soltit/Le Loir
K014512 06212946
56.

16

TYPHA NK KONIK POLSKI POL 2016 Klacz inna/mk:140 F: Nagaj P
M: Tyrozyna P
Brak 616011640022216
57.

18

WARIA SP POL 2002 Klacz gniada/167 F: Court
M: Wiza
Brak 616009670000502
58.

4

WARKA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz siwa F: Inblanco
M: Wiga
616 007 61 00576 12
59.

44

Winnie Pou /145 F:
M:
60.

37

ZEUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/163 F: Nn
M: Nn
Brak 616999680117409
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bamber Aleksandra
bpk
2020-09-20
2020-09-20
CHACAL (11)
2020-09-20
1
2020-09-20
2020-09-20
2020-09-20
9
Bonin Hanna
Stajnia Garyna
RIVIERA (29)
2020-09-20
Brodnicka Agata
Taranty Gudzisz
WARIA (18)
2020-09-20
1
Cegielska Natalia
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (23)
2020-09-20
4
2020-09-20
1
Chmiel Julia
Prefekt Dolsko
2020-09-20
4
2020-09-20
Damian Jessica
Brak
2020-09-20
25
2020-09-20
18
Drozd Agnieszka
BPK
ZEUS (37)
2020-09-20
1
2020-09-20
17
2020-09-20
27
Drozd Ewelina
Brak
DIANA (36)
2020-09-20
1
2020-09-20
6
Duk Malwina
Jeździecki Klub Sportowy Robir Chwalęcice
FIOŁEK (30)
2020-09-20
1
2020-09-20
13
Ferdek Daria
Stajnia Garyna Jordanowo
RIVIERA (29)
2020-09-20
1
Fischer Sophie
Bpk
2020-09-20
1
2020-09-20
11
Florek Jagoda
Bpk
Kaszmir (47)
2020-09-20
2
2020-09-20
1
Frontczak Agnieszka
BPK
Majka (57)
2020-09-20
2020-09-20
Grzesiowska Hanna
Stajnia Zagroda Janczewo
2020-09-20
2020-09-20
1
Hanke Johanna
PSV Oderland e.V.
Bandit (46)
2020-09-20
Hanke Theresa
PSV Oderland e.V.
Jette (45)
2020-09-20
1
2020-09-20
24
Henke Lena
Bpk
COLLIN (54)
2020-09-20
12
Jacura Martyna
Taranty Gudzisz
2020-09-20
1
2020-09-20
26
2020-09-20
1
Jagiełło Hanna
Bpk
2020-09-20
1
2020-09-20
12
Jansens Paulina
Stajnia Bio Tine Gościnowo
WARKA (4)
2020-09-20
1
2020-09-20
9
Jaśkiewicz Paulina
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2020-09-20
2
2020-09-20
Kalinowska Julia
Bpk
Sabrina (52)
2020-09-20
13
2020-09-20
1
Kochanowska Olga
Stajnia Zagroda Janczewo
DALIA (33)
2020-09-20
2020-09-20
Koza Angelika
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
LARGUS (24)
2020-09-20
20
2020-09-20
Krupowicz Kinga
Stajnia Gudzisz
2020-09-20
1
2020-09-20
7
Krych Amelia
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
SELDI-H (15)
2020-09-20
8
2020-09-20
Kuczyńska Maja
BPK
Bonus (56)
2020-09-20
1
2020-09-20
18
Lubecka Matylda
Rancho Drzecin
HIRA (7)
2020-09-20
18
2020-09-20
1
Machnicka Oliwia
Bpk
CELINA (48)
2020-09-20
Majewicz Julia
JKS Patos
Horacy (49)
2020-09-20
15
2020-09-20
16
Mijalska Weronika
BPK
Gaspar (60)
2020-09-20
2020-09-20
Mikolajczak Laura
Rancho Drzecin
ARTEIDA (35)
2020-09-20
2020-09-20
1
Polańska Anna
SKJ Tradycja Siedlnica
DAVIS (20)
2020-09-20
28
2020-09-20
16
MONTANO (21)
2020-09-20
3
2020-09-20
5
2020-09-20
6
Przyborska Oliwia
BPK
Parys (58)
2020-09-20
2020-09-20
Przybyszewski Krzysztof
JKS Rafi
GASPAR (40)
2020-09-20
7
2020-09-20
Pudrzyńska Lena
bpk
KLIWIA (6)
2020-09-20
1
2020-09-20
1
Pudrzyńska Lena
JKS Patos
Luis (50)
2020-09-20
8
2020-09-20
17
Pudrzyńska Lena
bpk
Lucjan (55)
2020-09-20
2020-09-20
13
Pyć Aneta
Taranty Gudzisz
OKSO (17)
2020-09-20
1
2020-09-20
Pyć Nikola
Taranty Gudzisz
GROM (19)
2020-09-20
2020-09-20
Rucka Paulina
Stajnia Reiske
PERSJA (39)
2020-09-20
2020-09-20
15
Senyszyn Weronika
BPK
Grom (59)
2020-09-20
Skrzypacz Kaja
Bpk
KIRA (53)
2020-09-20
1
2020-09-20
10
Specht Alina
PSV Oderland e.V.
Condor (43)
2020-09-20
9
2020-09-20
Sroka Amelia
JKS Robir
2020-09-20
1
2020-09-20
18
Voigt Saskia
PSV Oderland e.V.
2020-09-20
1
2020-09-20
18
Walkusz Agnieszka
brak
2020-09-20
18
2020-09-20
14
Wawrzyniak Patryk
Stajnia Garyna Jordanowo
REWIA (27)
2020-09-20
8
2020-09-20
Więcławska Agata
SK UNICORN WITNICA
Callas (61)
2020-09-20
19
2020-09-20
Wierzbicka Paulina
JKS RAFI
2020-09-20
3
2020-09-20
5
Zarzycka Wiktoria
Taranty Gudzisz
WARIA (18)
2020-09-20
9
Zych Dominika
Stajnia Garyna Jordanowo
2020-09-20
18
2020-09-20
9

Number of Riders: 51

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl