Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Poznań - Hipodrom Wola, 29 stycznia 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
26 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:34
2022-01-17 09:57:13
Michalina Ewald JUFOLTA
  • 2x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
25 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:26
2022-01-17 09:56:39
Paulina Przybysz LUKSJA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
24 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:17
2022-01-17 09:55:48
Dorota Skwara KARINO
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
23 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:14
2022-01-17 09:55:12
Magdalena Pieszyńska LUKSJA
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:11
2022-01-17 09:53:52
Marcelina Borzych KARINO
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
21 PRE-APPROVED 2022-01-18 08:13:08
2022-01-16 16:00:59
Maja Marcinkowska GALILEO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
20 ACCEPTED 2022-01-18 08:13:05
2022-01-15 19:10:30
Idalia Włodarczyk CENNA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
19 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:16
2022-01-14 17:33:48
Laura Mieduszewska ARMIN
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
18 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:14
2022-01-14 17:24:09
Zuzanna Fietz DRAGO
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:11
2022-01-13 10:29:10
Julia Brand DCS WILD ATLANTIC
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:05
2022-01-12 21:11:56
Zuzanna Bąkowska IRWITA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
15 ACCEPTED 2022-01-15 09:14:02
2022-01-12 21:06:01
Oliwia Białek OZA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
14 ACCEPTED 2022-01-15 09:13:59
2022-01-12 21:01:29
Rozalia Hryncewicz IRWITA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
13 ACCEPTED 2022-01-15 09:13:56
2022-01-12 20:52:59
Anna Fałczyk OZA
  • 1x 2/Debiuty 50/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
12 ACCEPTED 2022-01-10 11:51:49
2022-01-08 20:23:33
Milena Słuszczak LUKAS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-01-07 21:42:59
2022-01-06 09:55:15
Zofia Misiek TORRES EWITA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-01-07 21:42:53
2022-01-06 09:54:31
Zofia Undrych TORRES EWITA
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-01-05 16:44:21
2022-01-03 16:34:25
Natalia Nagodzińska AL CAPONE
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ACCEPTED 2022-01-05 16:44:19
2022-01-02 10:26:58
Alina Dziamska OKARYNA DZ
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
7 ACCEPTED 2021-12-26 18:39:26
2021-12-21 13:23:49
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2021-12-26 18:39:25
2021-12-21 13:22:38
Roksana Janczewska KAFRA
  • 1x 3/Kuce 60/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2021-12-26 18:39:23
2021-12-21 13:22:02
Iwona Grychowska WEKTRA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
4 ACCEPTED 2021-12-20 18:49:52
2021-12-17 20:06:38
Karolina Dobosz HAMMER
  • 1x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/L 100/Zwykły, art. 238.2.1
3 ACCEPTED 2021-12-08 09:26:00
2021-12-07 22:08:01
Oliwia Charchuta KARINA
  • 2x 1/Debiuty 30/dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników oraz koni - dozwolona pomoc z zewnątrz
2 ACCEPTED 2022-01-05 16:44:18
2021-11-29 13:44:11
Waldemar Lis ONYKS
  • 2x 4/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2021-12-08 09:25:54
2021-11-19 11:09:06
Neelie Van Rossum HERA
  • 2x 5/LL 80/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąkowska Zuzanna Stajnia Dzikich Pól
2012 (Mł.)
Brak
2. Białek Oliwia Stajnia Dzikich Pól
2009 (JM.)
Brak
3. Borzych Marcelina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
brak
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Charchuta Oliwia quenn
2011 (Mł.)
10062011
6. Dobosz Karolina SKJ Gronówka
S
Brak
7. Dziamska Alina KS Jumping Events Poznań
2003 (MJ.)
O051920
8. Ewald Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
S
Brak
9. Fałczyk Anna Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
10. Fietz Zuzanna Ranczo Głuponie
2007 (JM.)
O061776
11. Grychowska Iwona Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
S
Brak
12. Hryncewicz Rozalia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
13. Janczewska Roksana bpk
2005 (J.)
brak
14. Lis Waldemar -
S
none
15. Marcinkowska Maja Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
16. Mieduszewska Laura Ranczo Głuponie
2008 (JM.)
brak
17. Misiek Zofia Ludowy Klub Sportowy Cwał
2011 (Mł.)
brak
18. Nagodzińska Natalia bpk
2005 (J.)
brak
19. Pieszyńska Magdalena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
20. Przybysz Paulina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2010 (JM.)
Brak
21. Skwara Dorota Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
22. Słuszczak Milena Brak
2005 (J.)
Brak
23. Undrych Zofia Ludowy Klub Sportowy Cwał
2004 (J.)
O041413
24. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
O063171
25. Van Rossum Neelie KJ Hubertus Lusowo
2006 (J.)
brak
26. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

AL CAPONE SP POL 2016 wałach gniada/162 F: La Calidad /
M: Anka /
brak 616009610219816
2.

ARMIN TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach siwa/160 F: P-karino
M: Arenda
brak 616 999 61 01176 18
3.

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/126 F: Toffi/Barako
M: Culiko/Topas
K023426 POL013610044207
4.

DCS WILD ATLANTIC Irish Sport Horse IRL 2015 klacz ciemnogniada/156 F: Atlantic Sparkey
M: Sheupshedownshe
brak 372414006039716
5.

DRAGO Czysta Krew Arabska = POL 2010 wałach gniada/150 cm F: Workal
M: Diamentowa Dina
brak 616POL10008003A
6.

GALILEO Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 wałach gniada/149 F: Amadeo PP
M: Greeny
brak 616098100094815
7.

HAGRID SP POL 2012 wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Haga I / Czad
K031068 616009610010912
8.

HAMMER WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/172 F: Albrex g
M: Halabarda
Brak 616007610224009
9.

HERA SP POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Ramirez /
M: Charama /
brak 616098200139946
10.

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: //
M: //
Brak //
11.

JUFOLTA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/167 F: Folio
M: Juna
Brak POL 007 52 00573 07
12.

KAFRA KUC POL 2010 klacz srokata/- F: Kafar /
M: Afra /
brak -
13.

KARINA NN POL 2016 klacz kasztanowata/106 F: nn
M: nn
10062011 616999610223816
14.

KARINO WLKP POL 2010 wałach siwa/167 F: Junus /
M: Ksena /
brak 616007610141510
15.

LUKAS SP POL 2004 gelding appaloosa/mk:157 F: nn
M: nn
Brak POL999611356904
16.

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada F: Azer /
M: Laguna /
brak -
17.

OKARYNA DZ SP POL 2015 klacz siwa/165 F: Carlos DZ / Cantus
M: Olimpiada / Gasparone
K027297 616098200149985
18.

ONYKS SP POL 2010 gelding light chestnut/167 F: Caretino K / Caretino
M: Oceania / Nobody
K030139 616009610086210
19.

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: /
M: /
Bra 616999610263411
20.

TORRES EWITA Deutsche Reitpony POL 2009 wałach skarogniada/139 F: V.I.P /
M: Tara Texass / Nando
K025449 616013670093809
21.

WEKTRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz kasztanowata/. F: .
M: .
Brak 616009600182413
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 26

Number of Horses: 21

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl