Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
96 ACCEPTED 2021-12-17 13:24:25
2021-12-17 13:24:12
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 2x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
95 ACCEPTED 2021-12-17 08:09:08
2021-12-16 22:52:51
Maja Łapińska MC’CARTNEY BLUEMOON
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
94 ACCEPTED 2021-12-16 19:29:19
2021-12-16 19:06:57
Oliwia Wierzbowska RALA CASINA
  • 2x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
93 ACCEPTED 2021-12-19 09:12:58
2021-12-16 17:58:23
Agata Włodarczyk AZJA
  • 2x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
92 ACCEPTED 2021-12-16 19:29:08
2021-12-16 17:57:54
Agata Włodarczyk AGUILERA
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
91 ACCEPTED 2021-12-16 19:29:06
2021-12-16 17:36:36
Dominik Czarnota CZANO
  • 2x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
90 ACCEPTED 2021-12-16 16:28:32
2021-12-16 15:09:13
Filip Kończal STORM
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
89 ACCEPTED 2021-12-16 11:53:15
2021-12-16 11:41:03
Antonia Chylińska RODRIGESSA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
88 ACCEPTED 2021-12-16 11:39:34
2021-12-16 11:36:25
Amelia Bieżuńska A LA AMARE
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
87 ACCEPTED 2021-12-16 11:23:37
2021-12-16 10:38:39
Edyta Kotkiewicz CONDEUSZ
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
86 ACCEPTED 2021-12-16 11:23:33
2021-12-16 10:38:06
Maja Hodana IKA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
85 ACCEPTED 2021-12-16 11:23:30
2021-12-16 10:36:47
Maja Iwińska AZIMA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
84 ACCEPTED 2021-12-16 11:23:28
2021-12-16 10:34:30
Maja Hodana ROMEO
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
83 ACCEPTED 2021-12-16 08:35:34
2021-12-16 00:23:55
Lena Anna Tokarz SISSI ZAGORKA
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
82 ACCEPTED 2021-12-16 08:35:15
2021-12-15 19:48:06
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 8R/N/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
81 ACCEPTED 2021-12-15 17:22:54
2021-12-15 15:55:23
Jan Goc BATON
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
80 ACCEPTED 2021-12-15 13:28:29
2021-12-15 12:47:00
Izabela Szczepańska LARETTA B
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
79 ACCEPTED 2021-12-15 13:28:27
2021-12-15 11:46:42
Jan Goc PESTKA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
78 ACCEPTED 2021-12-15 13:28:24
2021-12-15 10:46:06
Laura Orłowska KARINA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
77 ACCEPTED 2021-12-15 13:28:23
2021-12-15 09:59:12
Agata Włodarczyk BRZYTWA
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
76 ACCEPTED 2021-12-15 13:28:22
2021-12-15 09:55:53
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
75 ACCEPTED 2021-12-15 09:20:50
2021-12-15 09:20:06
Julia Walczak MYSZKA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
74 ACCEPTED 2021-12-15 09:20:49
2021-12-15 09:19:21
Weronika Walczak CHEALSIMA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
73 ACCEPTED 2021-12-15 09:20:54
2021-12-15 09:17:57
Małgorzata Jakubek HEAVEN
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
72 ACCEPTED 2021-12-15 09:14:29
2021-12-15 09:02:56
Zofia Białkowska HARDI BOY
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
71 ACCEPTED 2021-12-15 09:14:28
2021-12-14 21:31:25
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 8R/N/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
70 ACCEPTED 2021-12-15 09:14:26
2021-12-14 21:30:52
Jan Kałabun LASSINI N
  • 2x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
69 ACCEPTED 2021-12-14 19:12:28
2021-12-14 19:04:29
Amelia Winiecka NAPOLEON
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
68 ACCEPTED 2021-12-14 19:12:30
2021-12-14 19:03:18
Wiktoria Gerc CZARODZIEJ
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
67 ACCEPTED 2021-12-14 19:12:33
2021-12-14 19:02:58
Amelia Winiecka PASJONATA DALJA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
66 ACCEPTED 2021-12-14 19:12:37
2021-12-14 19:02:08
Maja Miecielska DIAMENTINO
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
65 ACCEPTED 2021-12-14 19:12:39
2021-12-14 19:00:01
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
64 ACCEPTED 2021-12-14 15:16:46
2021-12-14 09:43:28
Weronika Brodzińska WALTER
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
63 ACCEPTED 2021-12-14 15:16:44
2021-12-14 07:36:01
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 8R/N/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
62 ACCEPTED 2021-12-14 15:16:41
2021-12-14 07:35:17
Małgorzata Zubrycka TASZKIENT
  • 2x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
61 ACCEPTED 2021-12-13 18:06:42
2021-12-13 17:33:51
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 2x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
60 ACCEPTED 2021-12-13 18:06:39
2021-12-13 17:33:15
Matthias Vulsteke CHELLO Z
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
59 ACCEPTED 2021-12-13 11:06:04
2021-12-13 11:04:39
Roksana Celer HAGA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
58 ACCEPTED 2021-12-13 10:55:37
2021-12-13 10:55:22
Michał Szukała QUADRO
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
57 ACCEPTED 2021-12-13 10:44:45
2021-12-13 10:29:19
Kornelia Sikorska PINKI
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
56 ACCEPTED 2021-12-13 10:42:54
2021-12-13 10:28:41
Julia Błaszczyk NAPAR
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
55 ACCEPTED 2021-12-13 08:42:26
2021-12-13 08:09:02
Julia Kruczkowska MIGOTKA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
54 ACCEPTED 2021-12-12 20:11:04
2021-12-12 16:58:47
Wiktoria Frelek PROWOKACJA
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
53 PRE-APPROVED 2021-12-12 16:41:18
2021-12-12 12:20:54
Zofia Baranowicz INNOCENTY
  • 2x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
52 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:00
2021-12-11 10:48:21
Rozalia Idziak MIESZKO
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
51 ACCEPTED 2021-12-14 15:16:37
2021-12-11 10:46:25
Sara Góźdź WIATEREK
  • 1x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
50 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:05
2021-12-11 10:45:24
Zofia Karwacka GUCIO
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
49 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:08
2021-12-11 10:41:08
Oliwia Wrońska HAZA
  • 1x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
48 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:11
2021-12-11 10:40:42
Anna Karwecka WICHEREK
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
47 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:13
2021-12-11 10:39:39
Kaja Mikołowska HENIO
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
46 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:16
2021-12-11 10:37:43
Wiktoria Nalewska KSIĘŻNICZKA
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
45 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:19
2021-12-11 10:28:33
Weronika Prądzyńska KAPSEL
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
44 ACCEPTED 2021-12-11 11:03:21
2021-12-11 10:27:54
Grzegorz Perzyński HONESTY
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
43 ACCEPTED 2021-12-11 08:33:00
2021-12-10 18:50:57
Julia Trochowska FIORANO
  • 2x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
42 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:26
2021-12-10 12:33:33
Weronika Brodzińska MOKRA
  • 2x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
41 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:23
2021-12-10 09:21:26
Kornelia Pril OLIVIA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
40 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:16
2021-12-10 09:18:28
Julia Malinowska DORCIA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
39 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:14
2021-12-10 09:17:15
Anna Walkiewicz KONOR
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
38 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:12
2021-12-10 09:16:04
Martyna Jaroszyńska CZARNA MAMBA
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
37 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:09
2021-12-10 09:14:52
Marta Białka KALAHARI
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
36 ACCEPTED 2021-12-10 15:01:03
2021-12-10 09:13:58
Patrycja Gałąska BARON
  • 2x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
35 ACCEPTED 2021-12-09 19:14:29
2021-12-09 18:21:28
Zuzanna Grykałowska VEYRON
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
34 ACCEPTED 2021-12-09 10:02:53
2021-12-08 19:17:43
Daria Leba KOLENDRA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
33 ACCEPTED 2021-12-09 10:02:51
2021-12-08 19:16:49
Daria Leba HEFAJSTOS
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
32 ACCEPTED 2021-12-07 10:01:03
2021-12-06 22:29:17
Natalia Wnęk CALL ME SILVER
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
31 ACCEPTED 2021-12-06 20:15:50
2021-12-06 17:05:58
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
30 ACCEPTED 2021-12-04 12:11:44
2021-12-03 18:34:28
Marika Kwaśniewska ZETA
  • 2x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
29 ACCEPTED 2021-12-03 11:30:36
2021-12-03 09:17:32
Oliwia Białkowska TAMARYSZEK
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
28 ACCEPTED 2021-12-03 11:30:35
2021-12-03 09:16:14
Paulina Laskowska INNOCENTA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
27 ACCEPTED 2021-12-01 06:36:05
2021-11-30 20:49:53
Zofia Weynert BRYZA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
26 ACCEPTED 2021-12-01 06:36:03
2021-11-30 20:49:26
Weronika Utyra KANESA
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
25 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:58
2021-11-30 20:48:34
Zofia Piergies DEEP LOVE S
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
24 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:56
2021-11-30 20:48:10
Vanessa Penkowska HULTAJ
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
23 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:54
2021-11-30 20:47:42
Laura Pawlak DACJA
  • 2x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
22 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:51
2021-11-30 20:46:59
Nikola Orlikowska INNOCENTA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
21 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:48
2021-11-30 20:46:12
Marcelina Maciejewska CARRUSO
  • 1x 2T/PK 30/Drugi Krok (wys. przeszkód do 30 cm.), towarzyski
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
20 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:46
2021-11-30 20:44:47
Hanna Kaczmarczyk HARIBO
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
19 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:43
2021-11-30 20:44:29
Maja Jakubek KARO
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
18 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:39
2021-11-30 20:44:05
Michalina Jakubek CHELSEA’S MISS
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
17 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:34
2021-11-30 20:43:37
Natalia Jabłońska KOLORADO
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
16 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:31
2021-11-30 20:43:08
Carmen Ittermann LUZAK
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
15 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:29
2021-11-30 20:42:28
Kaja Białkowska MUFINKA
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
14 ACCEPTED 2021-12-01 06:35:26
2021-11-30 20:41:56
Zuzanna Misiorna CYNAMON
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
13 ACCEPTED 2021-11-30 09:59:21
2021-11-29 18:40:13
Oliwia Klimkiewicz CRIMSON SR Z
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
12 ACCEPTED 2021-11-29 08:28:27
2021-11-28 20:00:30
Dominika Zieniewicz EINSTEIN
  • 1x 8R/N/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 9R/C/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
11 ACCEPTED 2021-11-29 08:28:23
2021-11-28 19:16:36
Kamila Sikorska GO DESPACITO
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
10 ACCEPTED 2021-11-27 09:49:44
2021-11-26 20:09:20
Alicja Trzebiatowska GYDONNA OF THE RIVERSIDE
  • 2x 1T/PK/Pierwszy Krok (drągi na ziemi), towarzyski
9 ACCEPTED 2021-11-24 21:31:13
2021-11-24 20:51:46
Antonia Chylińska HARA
  • 2x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
8 ACCEPTED 2021-11-24 21:31:08
2021-11-24 20:50:59
Antonia Chylińska DRUHNA EWITA
  • 2x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
7 ACCEPTED 2021-11-24 21:30:57
2021-11-23 09:50:46
Natalia Antczak WENEZJA
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
6 ACCEPTED 2021-12-14 19:12:42
2021-11-23 09:49:00
Blanka Brzeska LORD EWITA
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5T/LL 90/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
5 ACCEPTED 2021-11-22 11:05:36
2021-11-21 14:26:22
Olga Rodziak BRUMMERHOEVE'S LEVI H
  • 2x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
4 ACCEPTED 2021-11-22 11:05:33
2021-11-21 14:25:33
Nadia Rodziak RONDO'S BLACK BOY
  • 2x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
3 ACCEPTED 2021-11-19 12:51:08
2021-11-19 12:39:58
Maja Dąbrowska HONEY
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
  • 1x 7R/P/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
2 ACCEPTED 2021-12-14 15:16:28
2021-11-19 12:36:55
Maja Dąbrowska BUSZKA
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 6R/L/zwykły, art. 238.2.1 regionalny
1 ACCEPTED 2021-11-18 10:52:47
2021-11-17 20:28:46
Magdalena Karabasz BALTICA
  • 1x 3T/Mini LL 60/z trafieniem w normę czasu, towarzyski
  • 1x 4R/KUCE/handic. (A1 A2, B 50-60 cm;C,D 70-80 cm.) dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
2. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
3. Baranowicz Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
4. Białka Marta Kj Dilmar
2004 (J.)
Brak
5. Białkowska Kaja KJ Cavallino
2015 (Mł.)
.
6. Białkowska Oliwia KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057939
7. Białkowska Zofia Klub Jeździecki Cavallino
2006 (J.)
O053011
8. Bieżuńska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
Brak
9. Błaszczyk Julia BPK kuj-pom
2008 (JM.)
brak
10. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (JM.)
O061896
11. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
12. Celer Roksana Brak
2003 (MJ.)
Brak
13. Chylińska Antonia KJ Dilmar
2009 (JM.)
O058736
14. Czarnota Dominik bpk
S
brak
15. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (JM.)
O048025
16. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
17. Duroł Zuzanna Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2004 (J.)
O042575
18. Frelek Wiktoria bpk
2001 (MJ.)
Brak
19. Gałąska Patrycja KJ Dilmar
S
Brak
20. Gerc Wiktoria Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (JM.)
-
21. Goc Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2008 (JM.)
brak
22. Góźdź Sara KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
23. Grykałowska Zuzanna stajnia pod szybowcem
2008 (JM.)
brak
24. Hodana Maja Brak
2006 (J.)
BRAK
25. Idziak Rozalia KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
26. Ittermann Carmen KJ Cavallino
2010 (JM.)
O057938
27. Iwińska Maja Brak
2010 (JM.)
Brak
28. Jabłońska Natalia KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
29. Jakubek Maja KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
30. Jakubek Małgorzata KJ Cavallino
S
.
31. Jakubek Michalina KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
32. Jaroszyńska Martyna KJ Dilmar
2006 (J.)
Brak
33. Kaczmarczyk Hanna KJ Cavallino
S
.
34. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
35. Karabasz Magdalena KJ Cavallino Brzoza
2006 (J.)
O039021
36. Karwacka Zofia KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
37. Karwecka Anna KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
38. Klimkiewicz Oliwia St. Stadnina Koni Olimpia
2004 (J.)
O033535
39. Kończal Filip Koronowo Stud
2012 (Mł.)
Brak
40. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (MJ.)
O034079
41. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (JM.)
O059353
Brak
42. Kwaśniewska Marika BPK
S
Brak
43. Laskowska Paulina KJ Cavallino Brzoza
2001 (MJ.)
O031886
44. Leba Daria bpk
2001 (MJ.)
Brak
45. Łapińska Maja Klub Jeździecki Skok-Agrofood
2010 (JM.)
Brak
46. Maciejewska Marcelina KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
47. Malinowska Julia Kj Dilmar
2006 (J.)
Brak
48. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (MJ.)
brak
49. Miecielska Maja Ciechociński KJ Bonanza
2006 (J.)
O041945
50. Mikołowska Kaja KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
51. Misiorna Zuzanna KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
52. Nalewska Wiktoria KJ CAVALLINO
2011 (Mł.)
.
53. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
54. Orlikowska Nikola KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
55. Orłowska Laura Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2005 (J.)
-
56. Pawlak Laura KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
57. Penkowska Vanessa KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
58. Perzyński Grzegorz KJ Cavallino
S
.
59. Piergies Zofia KJ Cavallino
2008 (JM.)
.
60. Prądzyńska Weronika KJ Cavallino
2012 (Mł.)
.
61. Pril Kornelia KJ Dilmar
2008 (JM.)
Brak
62. Rodziak Nadia KJ Cavallino
2013 (Mł.)
brak
63. Rodziak Olga KJ Cavallino Brzoza
2011 (Mł.)
O061894
64. Sikorska Kamila Brak
S
Brak
Brak
65. Sikorska Kornelia KJ Classic
2007 (JM.)
O062683
66. Szczepańska Izabela Stajnia Toczko
2007 (JM.)
brak
67. Szukała Michał LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O023422
68. Tokarz Lena Anna KJ Cavallino Brzoza
2007 (JM.)
O053959
69. Trochowska Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2021 (Mł.)
brak
70. Trzebiatowska Alicja Stajnia pod szybowcem
2016 (Mł.)
Brak
71. Utyra Weronika KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
72. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (MJ.)
O039337
73. Walczak Julia KJ Cavallino
2009 (JM.)
.
74. Walczak Weronika KJ Cavallino
2007 (JM.)
.
75. Walkiewicz Anna KJ DILMAR
2006 (J.)
Brak
76. Weynert Zofia KJ Cavallino
2010 (JM.)
.
77. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O001556
78. Winiecka Amelia Ciechociński KJ Bonanza
2007 (JM.)
O056718
79. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
S
O021223
80. Włodarczyk Agata KJ OXER INOWROCŁAW
2020 (Mł.)
BRAK
81. Wnęk Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012055
82. Wrońska Oliwia KJ Cavallino
2011 (Mł.)
.
83. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
84. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
S
O023928
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

106

A LA AMARE WEST POL 2012 klacz gniada/168 F: A La Carte
M: Farach
Brak DE441410358012
2.

110

AGUILERA SP POL 2011 Klacz gniada F: Guffi / Grandeur
M: Aguaja / Sapiecha
K025516 616009520051911
3.

103

AZIMA KUC FELIŃSKI POL 2013 klacz gniada/kuc:135 F: Zachodni Wiatr
M: Afia
Brak 616013530056113
4.

111

AZJA SP POL 2016 klacz siwa/166 F: Konkret 2
M: Akacja
Brak 616009520016216
5.

14

BALTICA KUC POL 2016 klacz myszata/kuc:147 F: Falck / Ijssezvziedt's Fabian
M: Karina MW
K029218 616013520071716
6.

50

BARON SP POL 2009 wałach siwa/164 F: Xxx
M: Xxx
Brak Xxx
7.

93

BATON KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
brak 616999520118217
8.

45

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
9.

17

BRUMMERHOEVE'S LEVI H NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Poppings Macho
M: Offem Feronia
K032795 528018020091208
10.

40

BRYZA KUC POL 2004 klacz myszata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
Brak 616999520208904
11.

89

BRZYTWA SP POL 2007 Klacz kara/161 F: nn
M: nn
brak -
12.

1

BUSZKA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:144 F: Rob Roy
M: Bunia
K030320 616013640076811
13.

46

CALL ME SILVER WESTF POL 2015 klacz siwa/160 F: Cotton Club / Cantus
M: Jung Pamplona / Lancer III
K030511 2764414112142155
14.

34

CARRUSO QUARTER HORSE POL 2002 wałach skarogniada/kuc:kuc:. F: Docs Royal Lancer
M: Poco Oakie Tivio
Brak 616014660186002
15.

86

CHEALSIMA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:Kuc F: Chelsea Londyn
M: Imka
. DE435351106212
16.

73

CHELLO Z ZANG BEL 2007 wałach siwa/170 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Chella Chique Z / Chellano Z
K015285 Z531007
17.

31

CHELSEA’S MISS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz siwa/kuc:kuc:. F: Chelsea Londyn
M: Willoway Miss Minx
. DE435351110612
18.

105

CONDEUSZ KUC POL 2015 wałach bułana/kuc:0 F: O
M: Q
0 0
19.

26

CRIMSON SR Z Z BEL 2010 wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
K025683 703648
20.

27

CYNAMON SP POL 2017 wałach siwa/Duży koń F: Farezzo B
M: Caria
. 616009520070017
21.

109

CZANO SP POL 2016 wałach skarogniada/165 F: Vulkan L
M: Czukotka
XXXX 616009640005516
22.

52

CZARNA MAMBA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
23.

79

CZARODZIEJ WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
brak 616007520114212
24.

36

DACJA . POL 1997 klacz gniada/kuc:. F: Neptun
M: Diana
. 616013520031597
25.

38

DEEP LOVE S SP POL 2007 wałach gniada/Duży koń F: LOVE AFFAIR
M: DONNA ROSSA S
. 616009520052807
26.

81

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 ogier siwa/kuc:148 F: Falk
M: Diamentina Super
K029596 616 013 52 00201 15
27.

54

DORCIA SP POL 2007 klacz kara/173 F: -
M: -
Brak Brak
28.

20

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: V.I.P
M: Dalli
brak POL013670148308
29.

25

EINSTEIN KWPN POL 2009 wałach siwa/166 F: Cardento
M: Zesinaa-A
K020492 528003200903405
30.

76

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa/161 F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
K020803 528003201010624
31.

57

FIORANO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Caliro
M: Fiona
K031965 PL616009530188416
32.

24

GO DESPACITO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Farezzo B
M: Gwiazda
brak 616009520108517
33.

59

GUCIO KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. .
34.

22

GYDONNA OF THE RIVERSIDE KUC SZETLANDZKI POL 2013 klacz skarogniada/kuc:79 F: Ulser v. Stal de noorderkempen
M: Yasmin of riverdance
Brak 528009131201506
35.

72

HAGA SP POL 2008 klacz siwa/159 F: Elzan
M: Hemida
Brak 616999530312108
36.

21

HARA NN POL 2006 klacz siwa/kuc:149cm F: NN
M: NN
Brak 616999520166506
37.

85

HARDI BOY SP POL 2017 wałach kara/166 F: Wolf's Panter
M: Hortensja
K032591 616009680015217
38.

33

HARIBO SP POL 2017 wałach kasztanowata/duży koń F: Farezzo B
M: Hipnoza
. 616009520069917
39.

60

HAZA KUC POL 2012 klacz myszata/kuc:. F: Master
M: Hera
Brak 616011670037412
40.

88

HEAVEN . POL 2008 klacz gniada/. F: Landor
M: Huba
. 616007520042008
41.

47

HEFAJSTOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Rulon
M: Himala
Brak 616007610197715
42.

62

HENIO KUC POL 2000 wałach bułana/kuc:. F: .
M: .
. .
43.

74

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
K025806 616009600275812
44.

94

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
45.

65

HONESTY SP POL 2016 klacz kasztanowata/- F: Dilmar
M: Heaven
Brak 616007520071816
46.

15

HONEY WLKP POL 2012 klacz gniada/. F: Dilmar / Maram
M: Hipnoza / Grafit
K031718 616007520079412
47.

37

HULTAJ KUC POL 2015 wałach myszata/kuc:kuc:- F: -
M: -
- -
48.

104

IKA KUC POL 2010 klacz siwa/150 F: NN
M: NN
00 616098200007882
49.

41

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:kuc:. F: Flak
M: Imka
.. .
50.

35

INNOCENTA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:145 F: Falk
M: Imka
. 616013520037117
51.

66

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Imka
K025137 616013520046814
52.

51

KALAHARI NN POL 2010 wałach siwa/165 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
53.

39

KANESA KUC POL 2001 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:. F: Dethmer
M: Karmalita Little Lilly
Brak 616013520018501
54.

64

KAPSEL KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:kuc:. F: Król Karo
M: Kalinka
. 616013520026411
55.

90

KARINA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/164 F: Chleb
M: Korsyka
- -
56.

32

KARO KUC POL 2004 wałach kara/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
K022342 999520148204
57.

48

KOLENDRA TYP MAŁY KOŃ POL 2015 klacz siwa/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580455315
58.

30

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:kuc:14 F: Falk
M: Kanesa
K027050 616013520076915
59.

53

KONOR SP POL 2009 wałach siwa/164 F: Contendro
M: Nn
Brak Xxxx
60.

63

KSIĘŻNICZKA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:130 F: Jantar
M: Kama
K025319 616013520175907
61.

92

LARETTA B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/165 F: Nevados S
M: Larika S
brak 616 009 52 00353 15
62.

83

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
K018481 616007520031811
63.

3

LORD EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:- F: Tupet /
M: Lady Peggy / Lady's Wise Guy
K028956 616013670068215
64.

29

LUZAK KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:Kuc F: NN
M: NN
. .
65.

82

MAYBE ME WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
K027215 616007520114410
66.

113

MC’CARTNEY BLUEMOON GYPSY COB POL 2015 klacz siwa/kuc:140 F: Hilton
M: Bluebell
K029408 026035152325034
67.

58

MIESZKO KONIK POLSKI POL 2000 wałach myszata/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. .
68.

68

MIGOTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dasti Man / Candy Man
M: Mona / Navajo
K029742 616013640042915
69.

56

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
70.

28

MUFINKA KUC POL 1999 klacz siwa/kuc:kuc:. F: NN
M: NN
. 616999600110399
71.

87

MYSZKA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:kuc:. F: .
M: .
Brak .
72.

69

NAPAR KONIK POLSKI POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
brak
73.

78

NAPOLEON KUC POL 2016 wałach gniada/kuc:kuc: F: Król Karo / Dante
M: N'Lusi / Tijt Vlijt's Victor
K030173 616 013 60 02082 16
74.

55

OLIVIA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak .....
75.

80

PASJONATA DALJA KUC WALIJSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Tijd Vlijt's Dante
- -
76.

91

PESTKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
77.

70

PINKI TYP KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K027388 616999610252011
78.

67

PROWOKACJA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: hiacynt
M: parada
brak 616009520020912
79.

71

QUADRO 28 HANOWERSKA POL 2016 wałach gniada/174 F: Qualito
M: Anja
Brak DE431311309616
80.

107

RODRIGESSA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Lissaro
M: Renoma
Brak 616009520055416
81.

112

ROLA CASINA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: La Calidad
M: Rona K
Brak Brak
82.

102

ROMEO NN POL 2005 wałach siwa/kuc:126 F: NN
M: NN
00 00
83.

16

RONDO'S BLACK BOY KUC WALIJSKI NED 2005 ogier kara/kuc:130 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
K027864 5280170500840
84.

84

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
K020599 616009520039012
85.

101

SISSI ZAGORKA KUC POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Emigrant / Samurai
M: Sonia
K029882 616013610148711
86.

108

STORM NN POL 2011 wałach izabelowata/kuc:128 F: NN
M: NN
Brak 528013011004071
87.

42

TAMARYSZEK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:144 F: Golden Dancing
M: Torina/Nando
K023949 013640081708
88.

75

TASZKIENT SP POL 2017 ogier ciemnokasztanowata/168 F: Otill / Luron
M: Tasza / Banita
K031727 616009520093617
89.

114

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
90.

77

WALTER SP POL 2016 wałach gniada/165 F: Talent Charboniere
M: Welle Ex Złota
K029840 616009610083516
91.

19

WENEZJA TRAKEŃSKA POL 2010 klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wambia
K031852 POL 732010069210
92.

49

WEYRON FELL PONY POL 2013 Wałach kara/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
93.

13

WIATEREK KUC POL 2006 wałach myszata/kuc:kuc:. F: Wicher
M: Rosa
Brak 616013520055406
94.

61

WICHEREK KUC POL 2009 wałach ciemnogniada/kuc:kuc:. F: .
M: .
. .
95.

43

ZETA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Santos
M: Zemfira
Brak 616009610175715
Rider Club
Competition
Prize
Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
100
SUM:
100.00
Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
300
400
SUM:
700.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
SUM:
200.00
Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
SUM:
300.00
Zieniewicz Dominika KJ Wiki
600
30
SUM:
630.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
WENEZJA (19)
2021-12-19
3
100
2021-12-19
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (114)
2021-12-19
2021-12-19
9
Baranowicz Zofia
KJ Cavallino
2021-12-19
9
2021-12-19
Białka Marta
Kj Dilmar
2021-12-19
2021-12-19
27
Białkowska Kaja
KJ Cavallino
MUFINKA (28)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Białkowska Oliwia
KJ Cavallino
2021-12-19
6
2021-12-19
16
Białkowska Zofia
Klub Jeździecki Cavallino
2021-12-19
2
2021-12-19
19
Bieżuńska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
2021-12-19
20
2021-12-19
20
Błaszczyk Julia
BPK kuj-pom
NAPAR (69)
2021-12-19
30
2021-12-19
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (56)
2021-12-19
4
2021-12-19
WALTER (77)
2021-12-19
9
2021-12-19
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-12-19
8
2021-12-19
17
Celer Roksana
Brak
HAGA (72)
2021-12-19
15
2021-12-19
Chylińska Antonia
KJ Dilmar
2021-12-19
2021-12-19
3
HARA (21)
2021-12-19
1
2021-12-19
2021-12-19
2021-12-19
Czarnota Dominik
bpk
CZANO (109)
2021-12-19
6
2021-12-19
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
BUSZKA (1)
2021-12-19
8
2021-12-19
3
HONEY (15)
2021-12-19
1
300
2021-12-19
2
400
2021-12-19
13
2021-12-19
Dorna Urszula
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-12-19
26
2021-12-19
4
Duroł Zuzanna
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2021-12-19
2021-12-19
11
Frelek Wiktoria
bpk
2021-12-19
21
2021-12-19
Gałąska Patrycja
KJ Dilmar
BARON (50)
2021-12-19
2021-12-19
20
Gerc Wiktoria
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2021-12-19
28
2021-12-19
8
Goc Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
PESTKA (91)
2021-12-19
35
2021-12-19
14
BATON (93)
2021-12-19
21
2021-12-19
10
Góźdź Sara
KJ Cavallino
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Grykałowska Zuzanna
stajnia pod szybowcem
WEYRON (49)
2021-12-19
1
Hodana Maja
Brak
ROMEO (102)
2021-12-19
2021-12-19
IKA (104)
2021-12-19
33
2021-12-19
Idziak Rozalia
KJ Cavallino
MIESZKO (58)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Iwińska Maja
Brak
AZIMA (103)
2021-12-19
37
2021-12-19
Jabłońska Natalia
KJ Cavallino
2021-12-19
2021-12-19
Jakubek Maja
KJ Cavallino
KARO (32)
2021-12-19
14
2021-12-19
Jakubek Małgorzata
KJ Cavallino
HEAVEN (88)
2021-12-19
5
2021-12-19
Jakubek Michalina
KJ Cavallino
2021-12-19
2021-12-19
Jaroszyńska Martyna
KJ Dilmar
2021-12-19
2021-12-19
3
Kaczmarczyk Hanna
KJ Cavallino
HARIBO (33)
2021-12-19
17
2021-12-19
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-12-19
2021-12-19
2
200
2021-12-19
4
2021-12-19
4
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino Brzoza
BALTICA (14)
2021-12-19
6
2021-12-19
2
Karwacka Zofia
KJ Cavallino
GUCIO (59)
2021-12-19
18
2021-12-19
1
Karwecka Anna
KJ Cavallino
2021-12-19
22
2021-12-19
1
Klimkiewicz Oliwia
St. Stadnina Koni Olimpia
2021-12-19
13
2021-12-19
9
Kończal Filip
Koronowo Stud
STORM (108)
2021-12-19
18
2021-12-19
23
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
CONDEUSZ (105)
2021-12-19
25
2021-12-19
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
MIGOTKA (68)
2021-12-19
18
2021-12-19
7
Laskowska Paulina
KJ Cavallino Brzoza
2021-12-19
16
Leba Daria
bpk
2021-12-19
7
2021-12-19
18
2021-12-19
4
2021-12-19
14
Łapińska Maja
Klub Jeździecki Skok-Agrofood
2021-12-19
2021-12-19
20
Maciejewska Marcelina
KJ Cavallino
CARRUSO (34)
2021-12-19
1
2021-12-19
Malinowska Julia
Kj Dilmar
DORCIA (54)
2021-12-19
2021-12-19
12
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (89)
2021-12-19
6
Miecielska Maja
Ciechociński KJ Bonanza
2021-12-19
15
2021-12-19
15
Mikołowska Kaja
KJ Cavallino
HENIO (62)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Misiorna Zuzanna
KJ Cavallino
CYNAMON (27)
2021-12-19
2021-12-19
Nalewska Wiktoria
KJ CAVALLINO
2021-12-19
2021-12-19
Oczki Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-12-19
3
300
2021-12-19
3
Orlikowska Nikola
KJ Cavallino
2021-12-19
36
Orłowska Laura
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KARINA (90)
2021-12-19
23
2021-12-19
31
Pawlak Laura
KJ Cavallino
DACJA (36)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Penkowska Vanessa
KJ Cavallino
HULTAJ (37)
2021-12-19
32
2021-12-19
Perzyński Grzegorz
KJ Cavallino
HONESTY (65)
2021-12-19
10
2021-12-19
Piergies Zofia
KJ Cavallino
2021-12-19
13
2021-12-19
Prądzyńska Weronika
KJ Cavallino
KAPSEL (64)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Pril Kornelia
KJ Dilmar
HERMA (12)
2021-12-19
8
2021-12-19
Rodziak Nadia
KJ Cavallino
2021-12-19
29
2021-12-19
Sikorska Kornelia
KJ Classic
PINKI (70)
2021-12-19
11
2021-12-19
11
Szczepańska Izabela
Stajnia Toczko
2021-12-19
24
2021-12-19
12
Szukała Michał
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2021-12-19
1
2021-12-19
7
Tokarz Lena Anna
KJ Cavallino Brzoza
2021-12-19
12
2021-12-19
13
Trochowska Julia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
FIORANO (57)
2021-12-19
10
2021-12-19
9
Trzebiatowska Alicja
Stajnia pod szybowcem
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Utyra Weronika
KJ Cavallino
KANESA (39)
2021-12-19
1
2021-12-19
34
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-12-19
14
2021-12-19
5
HEWELIA (74)
2021-12-19
5
2021-12-19
Walczak Julia
KJ Cavallino
MYSZKA (87)
2021-12-19
22
2021-12-19
1
Walczak Weronika
KJ Cavallino
2021-12-19
2021-12-19
Walkiewicz Anna
KJ DILMAR
KONOR (53)
2021-12-19
19
2021-12-19
Weynert Zofia
KJ Cavallino
BRYZA (40)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2021-12-19
2
2021-12-19
Winiecka Amelia
Ciechociński KJ Bonanza
2021-12-19
5
2021-12-19
7
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Włodarczyk Agata
KJ OXER INOWROCŁAW
BRZYTWA (89)
2021-12-19
8
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
AGUILERA (110)
2021-12-19
5
2021-12-19
10
AZJA (111)
2021-12-19
11
2021-12-19
6
Wnęk Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2021-12-19
4
2021-12-19
7
Wrońska Oliwia
KJ Cavallino
HAZA (60)
2021-12-19
1
2021-12-19
1
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2021-12-19
1
600
2021-12-19
1
30
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2021-12-19
12
2021-12-19
2021-12-19
1
500
2021-12-19
2

Number of Riders: 84

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 2 430.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl