Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:23:51
2019-09-05 23:31:12
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:23:54
2019-09-05 23:30:43
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:23:56
2019-09-05 22:26:18
Alina Celmerowska FRANK
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:00
2019-09-05 21:37:07
Piotr Podskarbi LIBON
  • 1x 6/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2 - Dwunawrotowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:02
2019-09-05 21:33:08
Nicole Sochacka ELVIS
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:05
2019-09-05 21:32:35
Nadia Liske Machado LUNA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:07
2019-09-05 21:31:58
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:10
2019-09-05 21:24:24
Adrianna Drzewiecka RENOMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:13
2019-09-05 21:17:23
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:15
2019-09-05 21:15:56
Iwona Matkowska RENOMA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:18
2019-09-05 21:10:35
Anna Machowska SURMA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 20:35:17
2019-09-05 20:31:29
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 20:25:23
2019-09-05 16:13:37
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 20:25:31
2019-09-05 14:22:37
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 10:34:50
2019-09-05 10:34:04
Małgorzata Kowal CAYENNE
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:49:51
2019-09-05 08:10:58
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 08:49:53
2019-09-05 08:10:06
Katarzyna Przewoźna PLEJADA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:21
2019-09-04 22:56:15
Alicja Żurakowska-Krzywonos TUZ
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:09
2019-09-04 22:53:48
Aleksandra Wróbel RAMONA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:24
2019-09-04 22:34:26
Lidka Wojciechowska RAKTILA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:25
2019-09-04 22:15:05
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:27
2019-09-04 22:09:41
Kalina Tomaszewska FORTUNA
FORTUNA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:29
2019-09-04 21:23:20
Emilia Kasprzak ZEKASZTANKA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:30
2019-09-04 21:13:20
Kornelia Bąkowska UNKA I
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:32
2019-09-04 21:11:51
Kornelia Bąkowska BAJKA
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:43:34
2019-09-04 20:20:02
Patryk Kaczmarek KWENTY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:43:39
2019-09-04 20:16:38
Patryk Kaczmarek DEJLOU
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:43:44
2019-09-04 20:14:27
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 21:16:43
2019-09-04 19:58:29
Kinga Kaczmarzewska CZARNY KSIĄŻE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:43:51
2019-09-04 18:04:39
Weronika Kapela CZARNY KSIĄŻE
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:43:53
2019-09-04 13:06:21
Maciej Ceglarski DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:43:57
2019-09-04 13:05:58
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:44:00
2019-09-04 13:05:27
Katarzyna Hamrol DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:44:03
2019-09-04 12:33:38
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 20:44:06
2019-09-04 10:38:37
Maja Jankowiak NIEBO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:10
2019-09-03 22:42:17
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:16
2019-09-03 21:55:08
Michał Remisz INDIA
INDIA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:22
2019-09-03 21:33:47
Eliza Torbińska FORTUNA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:28
2019-09-03 21:19:14
Julia Nawrot SAGAR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:32
2019-09-03 21:16:45
Rozalia Ciołek HERKULES
HERKULES
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:36
2019-09-03 21:08:25
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:41
2019-09-03 20:03:16
Zuzanna Szklarz CONSOTHO II
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:45
2019-09-03 14:17:56
Jagoda Rojewska SURMA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:49
2019-09-03 14:16:40
Klaudia Spychała SURMA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-04 09:03:54
2019-09-03 14:15:31
Joanna Olijarczyk REZYDENT
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-06 06:24:24
2019-09-03 14:14:43
Anna Machowska REZYDENT
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:16:32
2019-09-03 09:21:08
Joanna Olijarczyk MITZI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-05 07:39:33
2019-09-03 09:13:34
Lidka Wojciechowska MITZI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:16:38
2019-09-03 09:12:52
Mariusz Szkoda RENOMA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:16:48
2019-09-03 09:11:59
Joanna Olijarczyk OCTOBER BLACKIE
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:16:51
2019-09-03 09:10:43
Lidka Wojciechowska DON
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-03 10:16:53
2019-09-03 09:06:35
Piotr Podskarbi WENIG
  • 2x 6/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2 - Dwunawrotowy
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:42
2019-09-01 18:20:08
Alina Celmerowska NIAGARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:45
2019-09-01 18:17:04
Bielawska Martyna CANOI DE BOOM
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:47
2019-09-01 18:11:27
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:50
2019-09-01 18:10:25
Agata Naplocha CZURMEN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:52
2019-09-01 18:01:04
Amelia Hanelt FILON
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:55
2019-09-01 17:59:29
Bartosz Krzyżaniak GOLDIKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:17:58
2019-09-01 17:48:29
Aleksandra Krzyżaniak MIGOTKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:00
2019-08-31 19:54:48
Sebastian Kryniewiecki KALEV RED WINE
QUIRANTO
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:03
2019-08-31 19:54:07
Sebastian Kryniewiecki QUIRANTO
QUIRANTO
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:11
2019-08-30 18:13:10
Natalia Grela GODER
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:13
2019-08-30 15:37:31
Maciej Drygas CHAMUEL
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-02 09:18:15
2019-08-30 14:57:10
Doris Sołtysiak SĘKACZ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:17:37
2019-08-28 19:54:34
Marysia Dąbrowska BROK
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:17:40
2019-08-28 19:27:49
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:17:43
2019-08-28 09:28:59
Bartosz Różewski WIND
  • 1x 6/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2 - Dwunawrotowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:17:46
2019-08-27 09:48:42
Piotr Bąk BRANSON
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:17:52
2019-08-27 09:45:01
Piotr Bąk STACHATO
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:17:56
2019-08-27 09:43:41
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:06
2019-08-27 07:30:27
Aleksandra Piotrowska GALLANT
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:08
2019-08-26 21:03:22
Aleksandra Helwich DESPERADO
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:10
2019-08-26 20:58:15
Michalina Bonk OLIMPIA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:14
2019-08-26 11:41:29
Amelia Salbach OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:16
2019-08-26 11:41:03
Dominika Popiołek RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:21
2019-08-26 11:40:43
Oliwia Dreger RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:24
2019-08-26 11:40:26
Aleksandra Dubiał RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:25
2019-08-26 11:39:38
Marika Roszak DESPERADO
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:27
2019-08-26 11:38:38
Zofia Dubiał DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:30
2019-08-26 11:37:58
Aleksandra Fręśko GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:32
2019-08-26 11:37:39
Natalia Dzudzewicz GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wys. przeszkód do 60cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 08:19:34
2019-08-26 11:37:04
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:55:35
2019-08-24 20:28:42
Zofia Grzegorzek HAGANA
  • 2x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:55:37
2019-08-20 17:03:48
Klaudia Karnabol SEMPRE TU
  • 1x 3/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:55:38
2019-08-15 16:29:28
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Grand Prix KJ Leśna Podkowa, art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 12:56:35
2019-05-08 23:28:11
Katarzyna Szrama HARRIE
JOWI
  • 2x 6/Zaprzęgi/K1 + K2 + D1 + D2 - Dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
4. Błażyńska Emilia Bpk
5. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
6. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
7. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
10. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
11. Ciebiada Jagoda St. KJ Korona Wałcz
2000 (MJ.)
O050897
12. Ciołek Rozalia KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2001 (J.)
O042737
13. Dąbrowska Marysia STAJNIA DĄBROWSKI TRZEBICZ
2010 (Mł.)
BRAK
14. Dreger Oliwia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
15. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
16. Drzewiecka Adrianna Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
Brak
17. Dubiał Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
Brak
18. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
19. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
20. Fręśko Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
Brak
21. Grela Natalia K&M stajnia sportowa
2005 (JM.)
Brak
22. Grzegorzek Zofia niezrzeszona
2004 (JM.)
brak
23. Hamrol Katarzyna Bpk.
1998 (MJ.)
Brak
24. Hanelt Amelia Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
Brak
25. Helwich Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
26. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
brak
27. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
28. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
29. Jankowiak Maja St. KJ Leśna Podkowa
2008 (Mł.)
O054405
30. Jarzyńska Katarzyna Bpk
31. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
32. Kaczmarzewska Kinga Wojada
2006 (JM.)
BRAK
33. Kapela Weronika Wojada
2006 (JM.)
Brak
34. Karnabol Klaudia Jks Rafi
S
Brak
35. Kasprzak Emilia KJ Brzóska Sport Horses
1999 (MJ.)
O029187
36. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
37. Kowal Małgorzata KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
Brak
38. Kryniewiecki Sebastian Brak
S
Brak
39. Krzyżaniak Aleksandra Stajnia Nowina
2009 (Mł.)
brak
40. Krzyżaniak Bartosz Stajnia Nowina
2000 (MJ.)
brak
41. Lembicz Patryk St. Kraju Jumping Team
1999 (MJ.)
O034796
42. Liske Machado Nadia KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
43. Machowska Anna KJ Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
44. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
45. Markiewicz Aleksnadra Stajnia Nowina
46. Martyna Bielawska Stajnia Nowina
2006 (JM.)
Brak
47. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
48. Matkowska Iwona Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
brak
49. Naplocha Agata Bpk
2003 (J.)
Brak
50. Nawrot Julia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
S
Brak
51. Olijarczyk Joanna KJ Leśna Podkowa
S
brak
52. Piotrowska Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
brak
53. Podskarbi Piotr KJ LEŚNA PODKOWA
S
Brak
54. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
55. Przewoźna Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
brak
56. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
57. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
58. Remisz Michał KJ Brzóska Sport Horses
S
O028882
59. Rojewska Jagoda KJ Leśna Podkowa
S
brak
60. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
Brak
61. Różewski Bartosz Stajnia Damasławek
S
brak
62. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
63. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
64. Skrzeczkowska Emilia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O052778
65. Sochacka Nicole KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
66. Sołtysiak Doris Niezrzeszona
2001 (J.)
Brak
67. Spychała Klaudia KJ Leśna Podkowa
S
brak
68. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
69. Szklarz Zuzanna bpk
2002 (J.)
O037861
70. Szkoda Mariusz KJ Leśna Podkowa
2000 (MJ.)
brak
71. Szram Klaudia Bpk
72. Szrama Katarzyna Brak
S
Brak
73. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
74. Tomaszewska Kalina Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2007 (JM.)
Brak
Brak
75. Torbińska Eliza Ośrodek Szkolenia jeżdzieckiego Goraj
S
Brak
Brak
76. Wojciechowska Lidka KJ Leśna Podkowa
2003 (J.)
brak
77. Wróbel Aleksandra Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2006 (JM.)
Brak
78. Wroński Sebastian Stajnia Nowina
79. Żurakowska-Krzywonos Alicja KJ Leśna Podkowa
2011 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

36

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
O: Sandra Białobrzeska
B: NN
brak brak
2.

77

Antonio F:
M:
O:
B:
3.

57

BAJKA SP POL 2014 Klacz gniada/170 F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Biedronka / Concert
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
- 170
4.

15

BALATON SP POL 2007 Wałach kara/172 F: Rubinstern
M: Barbara
O: Krzysztof Schubert
B: SK Dobrzyniewo
Brak
5.

66

BEAUTY Typ Kuc POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
O: Sławomir Bramowicz
B: Marian Andrzejewski
brak POL 999530042495
6.

22

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey
M: Wira
O: PPUH Mirtech
B: Grzegorz Majorczyk
K027176 616013610043210
7.

17

BRANSON HOL POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Ramirado / Ramiro
M: Ramirado / Ramiro
O: Rafał Kiernikowski
B: Kwiron Juszczak
K026972 DE421000601815
8.

14

BROK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:120 F: NN
M: BEAUTY
O: ARTUR DĄBROWSKI
B: MAZUR STEFAN
BRAK 999640041208
9.

21

CANOI DE BOOM Hanowerska GER 2013 Wałach skarogniada/170 F: CONVOI/CONTENDER
M: LILLI MARLENE/LANCIER
O: Dorota Bielawska
B: Ute Haberer
brak DE431319636413
10.

60

CAYENNE WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Cytolog /
M: Basia /
O: Małgorzata Kowal
B:
brak
11.

71

CELIM Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
O: BLANKA JACYGRAD
B: STADNINA KONI NOWIELICE
BRAK POL999640077008
12.

30

CHAMUEL SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Viscount
M: Landos
O: Joanna Kosmatka
B: Brak
Brak 616009640001115
13.

54

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
14.

19

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
15.

42

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada/165 F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
16.

47

CZARNY KSIĄŻE KONIK POL 2002 Wałach kara/kuc:142 F: Nefrad
M: Bajka
O: Wojciech Kapela
B: Wojciech Kapela
Brak POL999611102602
17.

23

CZURMEN SP POL 2012 Wałach skarogniada/168 F: Czad / Dido
M: Kaja /
O: Agata Naplocha
B: Zenon Najderek
brak 616009610184912
18.

63

DEJLI Typ Kuc POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Hoppe
B: -
brak 616999640074612
19.

45

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/. F: Kwinto
M: Dąbrówka
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
20.

9

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
21.

34

DON Grypsy Cob POL 2015 Wałach kara/kuc:140 F: Paar
M: Denn
O: Monika Kochanowska-Podskarbi
B: brak
brak 528023201821070
22.

48

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
23.

65

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
24.

69

ELVIS SP POL 2006 Wałach kara/169 F: Lwówek /
M: Elza /
O: Magdalena Wroczyńska
B: Perek
brak
25.

50

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
26.

8

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
27.

24

FILON KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Olech
B:
brak 616013610156713
28.

38

FORTUNA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/165 F: Wierny
M: Fuksja
O: Tomasz Ciszak
B: Rozalia Szaranek
Brak 616 009 68 00534 03 Brak
29.

67

FRANK . IRL . Wałach kasztanowata/171 F: .
M: .
O: .
B: .
brak .
30.

10

GALLANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach ciemnogniada/158 F: Vandamme
M: Gardenia M
O: Aleksandra Kulka
B: SK Dobrzyniewo
Brak 616 009 61 00720 16
31.

1

GANJA SP POL 2006 Klacz siwa/155 F: Grand Amour
M: Dziunia
O: Klaudia Rogozińska
B:
K123456 POL 009 52 00770 06
32.

78

Gentilia F:
M:
O:
B:
33.

13

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
34.

29

GODER Wielkopolska POL 1998 Ogier kara/162 F: Oder
M: Gietka
O: Jeży Ejma
B: Jeży Ejma
06188 06188
35.

25

GOLDIKA SP POL 2001 Klacz siwa/170cm F: LAMBADO / LEVANTOS II
M: GIRLSA / GRACIOSO
O: Alina Celmerowska
B: Kosnowicz Lucjan
K008027
36.

41

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś /
M: Godiwa / Model
O: Agnieszka Ciebiada
B: Elżbieta Olszewka
K026370 009640045706
37.

7

HAGANA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz tarantowata/mk:150 F: NN
M: Hasira
O: Jan Grzegorzek
B: Dziubałtowski Andrzej
brak 616999590150811
38.

5

HARRIE Mini Shetland NED 2014 Wałach srokata/kuc:69 F: Brak
M: Brak
O: Katarzyna Szrama
B: Holandia
Brak Brak
39.

40

HERKULES MŁP POL 2008 Wałach siwa/168 F: Eufrat / Lubań
M: Harta / Veritas 6 ( Quidam D Or)
O: Rozalia Ciołek
B: Jacek Kozik
K012047 POL006580094708
40.

79

Hetmańska Krew F:
M:
O:
B:
41.

61

HIOYALINE KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Pacific
M: Ioyaline
O: Brak
B: Brak
brak Brak
42.

37

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
43.

27

KALEV RED WINE OS POL 2015 Ogier kasztanowata/161 F: Kannan
M: po For Pleasure
O: Agnieszka Walentyn Sebastian Kryniewiecki
B: Małgorzata Siergiej
Brak DE 418182531515
44.

58

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod /
M: Korweta /
O: Patryk Lembicz
B: Mariusz Paradowski
brak
45.

49

KRYZA WLKP. POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Czad / Dido
M: Kiara / Pas
O: Ceglarski Maciej
B: Rozynek Sławomir
brak 616007610009210
46.

44

KWENTY SP POL 2010 Wałach gniada/. F: .
M: .
O: .
B: .
brak
47.

46

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
48.

68

LIBON Śląska POL 2016 Wałach ciemnogniada/162 F: Baron/Nefryt/Bona
M: Lidana/Hak II/Lenta
O: Monika Kochanowska-Podskarbi
B: Bogdan Jankowski
brak 616008680006116
49.

70

LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada/170 F: HARCAP
M: L-AGAWA
O: MAGDALENA WROCZYŃSKA
B: FEMLAK MIKOŁAJ
BRAK 616009680014312
50.

64

Łucznik ZK F:
M:
O:
B:
51.

74

Maja F:
M:
O:
B:
52.

26

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
O: Stajnia Nowina Alina Celmerowska
B: Filip Nenca
brak 616013530323610
53.

76

Migotka F:
M:
O:
B:
54.

2

MITZI WLKP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Frazes/Likedeeler/Frezarka
M: Megan/Oliver/Miriada
O: Monika Kochanowska-Podskarbi
B: Karol Sokołowski
brak 616007610117311
55.

20

NIAGARA SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: NUMERUS/NUMERO UNO
M: NINA/PASTER
O: Teresa Sell
B: Marian Sell
brak 6160096100362
56.

51

NIEBO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Don Corleone (GB) /
M: Nikandra /
O: Sandra Białobrzeska
B: Maja Hampel-Bochińska
brak -
57.

32

OCTOBER BLACKIE Grypsy Cob POL 2015 Wałach kara/kuc:140 F: Whit
M: Onee
O: Monika Kochanowska-Podskarbi
B: brak
brak 372003006857362
58.

72

ODYSEJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
O: Dariusz Stochaj
B: Dariusz Stochaj
Brak 616 999 61 01229 15
59.

11

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
O: Natalia Derezińska
B: Jan Kociemba
Brak 616 009 61 01145 15
60.

62

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
61.

59

PLEJADA SP POL 2014 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Patryk Lembicz
B: Nieznany
Brak
62.

12

RAGGIO DI SPERANZA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cytolog
M: Reakcja
O: Marek Przywara
B: Magdalena Jeżewska
brak
63.

53

RAKTILA SP POL 2015 Klacz kara/162 F: Baron/Nefryt/Bona
M: Rosalie/Droomwals/Frmke
O: Monika Kochanowska-Podskarbi
B: Zdzisław Jurkiewicz
brak 616009681015015
64.

52

RAMONA SP POL 2010 Klacz skarogniada/164 F: Campari M
M: Rosa
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
Brak 616 008 54 00894 67 Brak
65.

33

RENOMA SP POL 2002 Klacz siwa/170 F: Malachit/Dido/Marika
M: Raszka/Lombardo/Raca
O: Piotr Podskarbi
B: Kazimierz Łazarowicz
brak POL 009611187502
66.

3

REZYDENT WLKP POL 2014 Wałach izabelowata/165 F: Aramir/Floren/Akaba
M: Rewia/Marat/Rusałka
O: Monika Kochanowska-Podskarbi
B: Zdzisław Jurkiewicz
brak 616007681034414 brak
67.

39

SAGAR Wlkp/trak POL 2015 Wałach kara/164 F: Etos
M: Sanna
O: Paweł Chyziński
B: Stadnina koni Liski
Brak 616 007 60 01978 15 Brak
68.

31

SĘKACZ Wielkopolska POL 2014 Wałach siwa/163 F: Czumak
M: Selika
O: Hanna Sołtysiak
B: Podolski Władysław
brak 616007610056414
69.

6

SEMPRE TU SP POL 2007 Wałach kara/180 F: Empire
M: Susan
O: Karnabol klaudia
B: Marczak Przemyslaw
Brak 009660569007
70.

18

STACHATO HAN GER 2015 Ogier kasztanowata/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Centuria S / Chacco Blue
O: Rafał Kiernikowski
B: Johannes Sabel
K026973 DE431310215815
71.

75

Stefano F:
M:
O:
B:
72.

43

SURMA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/170 F: Galon/Gawor/Amanda
M: Sara/Lwówek/Sisi
O: Piotr Podskarbi
B: Piotr Podskarbi
brak POL 0076100581
73.

73

Tik Tak F:
M:
O: Krzysztof Grzymała
B:
74.

4

TUZ Małopolska POL 2006 Wałach gniada/160 F: Bonaparte/Pick Wick/Bona
M: Tulonka/Kasjan/Tuluza
O: Alicja Żurakowska-Krzywonos
B: S.K. Mieczownica
brak 006610213006
75.

56

UNKA I Holsztyńska POL 2004 Klacz gniada/170 F: Quebec / Quick Star
M: Halla VII / Cor De La Bryere
O: Ryszard Bąkowski
B: Hans Voss
- -
76.

35

WENIG SP POL 2014 Wałach kara/162 F: Skaner-A/Saturn/Draska
M: Wendy/Selleen/Roline
O: Piotr Podskarbi
B: Zdzisław Jurkiewicz
brak 616009681034714
77.

16

WIND Śląska POL 2013 Wałach siwa/157 F: Basior
M: Wiga
O: Bartosz Różewski
B: ...
brak ...
78.

55

ZEKASZTANKA Wielkopolska POL 2014 Klacz siwa/165 F: Romario/ Caletto'S Son
M: Zeklara/Klakier
O: Jan Grzegorzek
B: Jan Grzegorzek
brak 616007681008114
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
BRANSON (17)
2019-09-08
31
2019-09-08
22
2019-09-08
29
2019-09-08
24
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
Stefano (75)
2019-09-08
2019-09-08
6
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
UNKA I (56)
2019-09-08
25
2019-09-08
13
BAJKA (57)
2019-09-08
22
2019-09-08
Błażyńska Emilia
Bpk
Tik Tak (73)
2019-09-08
2019-09-08
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (11)
2019-09-08
20
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (66)
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (65)
2019-09-08
22
2019-09-08
8
2019-09-08
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-09-08
1
2019-09-08
2
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2019-09-08
KRYZA (49)
2019-09-08
10
2019-09-08
16
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
NIAGARA (20)
2019-09-08
20
2019-09-08
2
FRANK (67)
2019-09-08
4
2019-09-08
2019-09-08
2
2019-09-08
3
2019-09-08
Ciebiada Jagoda
St. KJ Korona Wałcz
2019-09-08
9
2019-09-08
15
Ciołek Rozalia
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-09-08
Dąbrowska Marysia
STAJNIA DĄBROWSKI TRZEBICZ
BROK (14)
2019-09-08
1
2019-09-08
1
Dreger Oliwia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-09-08
17
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHAMUEL (30)
2019-09-08
23
2019-09-08
2019-09-08
23
Drzewiecka Adrianna
Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
RENOMA (33)
2019-09-08
32
Dubiał Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-09-08
35
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-09-08
26
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (13)
2019-09-08
8
Fręśko Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (13)
2019-09-08
4
Grela Natalia
K&M stajnia sportowa
GANJA (1)
2019-09-08
2019-09-08
GODER (29)
2019-09-08
24
2019-09-08
24
Grzegorzek Zofia
niezrzeszona
HAGANA (7)
2019-09-08
16
2019-09-08
27
Hamrol Katarzyna
Bpk.
2019-09-08
15
Hanelt Amelia
Stajnia Nowina
FILON (24)
2019-09-08
12
2019-09-08
25
Helwich Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-09-08
38
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (63)
2019-09-08
29
2019-09-08
27
2019-09-08
28
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (50)
2019-09-08
2019-09-08
1
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (71)
2019-09-08
2019-09-08
19
Jankowiak Maja
St. KJ Leśna Podkowa
NIEBO (51)
2019-09-08
5
2019-09-08
14
Jarzyńska Katarzyna
Bpk
Maja (74)
2019-09-08
20
2019-09-08
17
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
KWENTY (44)
2019-09-08
41
2019-09-08
37
DEJLOU (45)
2019-09-08
14
2019-09-08
7
2019-09-08
18
2019-09-08
11
Kaczmarzewska Kinga
Wojada
2019-09-08
Kapela Weronika
Wojada
2019-09-08
Karnabol Klaudia
Jks Rafi
2019-09-08
16
2019-09-08
2019-09-08
5
Kasprzak Emilia
KJ Brzóska Sport Horses
2019-09-08
25
2019-09-08
15
Kiernikowska Dominika
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-09-08
17
2019-09-08
14
Kowal Małgorzata
KJ Leśna Podkowa Rychlik
CAYENNE (60)
2019-09-08
2
2019-09-08
11
2019-09-08
Kryniewiecki Sebastian
Brak
2019-09-08
2019-09-08
Krzyżaniak Aleksandra
Stajnia Nowina
MIGOTKA (26)
2019-09-08
3
2019-09-08
2019-09-08
1
Krzyżaniak Bartosz
Stajnia Nowina
GOLDIKA (25)
2019-09-08
19
2019-09-08
23
Lembicz Patryk
St. Kraju Jumping Team
KALINKA (58)
2019-09-08
10
2019-09-08
9
Liske Machado Nadia
KJ Runowo
LUNA (70)
2019-09-08
2019-09-08
Machowska Anna
KJ Leśna Podkowa
2019-09-08
30
SURMA (43)
2019-09-08
8
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (36)
2019-09-08
7
2019-09-08
6
Markiewicz Aleksnadra
Stajnia Nowina
Antonio (77)
2019-09-08
1
Martyna Bielawska
Stajnia Nowina
2019-09-08
11
2019-09-08
1
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2019-09-08
6
2019-09-08
4
Matkowska Iwona
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RENOMA (33)
2019-09-08
40
Naplocha Agata
Bpk
CZURMEN (23)
2019-09-08
9
2019-09-08
13
2019-09-08
34
Nawrot Julia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
SAGAR (39)
2019-09-08
42
2019-09-08
35
2019-09-08
32
Olijarczyk Joanna
KJ Leśna Podkowa
MITZI (2)
2019-09-08
28
2019-09-08
18
2019-09-08
1
Piotrowska Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GALLANT (10)
2019-09-08
30
2019-09-08
37
Podskarbi Piotr
KJ LEŚNA PODKOWA
WENIG (35)
2019-09-08
LIBON (68)
2019-09-08
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-09-08
21
Przewoźna Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
PLEJADA (59)
2019-09-08
4
2019-09-08
20
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (13)
2019-09-08
7
Radowski Jonasz
bpk
2019-09-08
3
2019-09-08
8
Remisz Michał
KJ Brzóska Sport Horses
INDIA (37)
2019-09-08
12
2019-09-08
1
Rojewska Jagoda
KJ Leśna Podkowa
SURMA (43)
2019-09-08
26
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-09-08
33
Różewski Bartosz
Stajnia Damasławek
WIND (16)
2019-09-08
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
OLIMPIA (11)
2019-09-08
38
2019-09-08
36
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (15)
2019-09-08
7
2019-09-08
10
Skrzeczkowska Emilia
Bez Przynależności Klubowej
BELLEZA (22)
2019-09-08
2019-09-08
2019-09-08
21
2019-09-08
5
Sochacka Nicole
KJ Runowo
ELVIS (69)
2019-09-08
3
2019-09-08
Sołtysiak Doris
Niezrzeszona
SĘKACZ (31)
2019-09-08
1
2019-09-08
2019-09-08
10
Spychała Klaudia
KJ Leśna Podkowa
SURMA (43)
2019-09-08
5
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ODYSEJA (72)
2019-09-08
19
2019-09-08
6
Szklarz Zuzanna
bpk
2019-09-08
12
Szkoda Mariusz
KJ Leśna Podkowa
RENOMA (33)
2019-09-08
13
Szram Klaudia
Bpk
2019-09-08
11
2019-09-08
Szrama Katarzyna
Brak
HARRIE (5)
2019-09-08
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (62)
2019-09-08
2019-09-08
9
2019-09-08
26
Tomaszewska Kalina
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
FORTUNA (38)
2019-09-08
2019-09-08
33
Torbińska Eliza
Ośrodek Szkolenia jeżdzieckiego Goraj
FORTUNA (38)
2019-09-08
34
2019-09-08
39
Wojciechowska Lidka
KJ Leśna Podkowa
MITZI (2)
2019-09-08
31
2019-09-08
14
DON (34)
2019-09-08
1
RAKTILA (53)
2019-09-08
36
2019-09-08
Wróbel Aleksandra
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
RAMONA (52)
2019-09-08
15
2019-09-08
18
Wroński Sebastian
Stajnia Nowina
Migotka (76)
2019-09-08
1
Żurakowska-Krzywonos Alicja
KJ Leśna Podkowa
TUZ (4)
2019-09-08
12
2019-09-08
13

Number of Riders: 79

Number of Horses: 78

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl