Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 09:13:49
2019-06-13 23:45:11
Katarzyna Paradowska CZORT
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 09:13:50
2019-06-13 22:41:39
Maciej Roszak BRAWURA
  • 2x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 09:13:52
2019-06-13 22:39:53
Marta Woźniak TAJGA S
  • 2x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:17:27
2019-06-13 22:01:46
Oliwia Kwiecińska SAINT AVANTE
  • 2x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:32:25
2019-06-13 21:17:36
Aleksandra Trojanowicz HERA TS
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:32:30
2019-06-13 21:16:59
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:19:31
2019-06-13 20:53:48
Paulina Wiśniewska PASJONATA POLLYANNA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:28:45
2019-06-13 20:04:59
Izabela Groblica DYNASTIA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:28:48
2019-06-13 20:02:04
Weronika Oblizajek-Link ŁATA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:01:28
2019-06-13 19:59:31
Ewa Rojek MELA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:01:31
2019-06-13 19:59:07
Oliwia Krysztofowicz ILUZION
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:01:34
2019-06-13 19:58:24
Monika Filipak GIGANT
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:01:36
2019-06-13 19:25:39
Andrzej Marchlewicz AMBROZJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 20:01:39
2019-06-13 19:24:46
Andrzej Marchlewicz JOHNY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:35:47
2019-06-13 18:21:53
Dominika Mielcarek REALIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:54:06
2019-06-13 11:00:43
Roksana Drozdek ARMANI
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:54:09
2019-06-13 10:24:51
Natalia Sowa ROZETKA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 14:54:11
2019-06-13 08:45:18
Blanka Tamul DUSZKA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:46
2019-06-12 21:53:07
Maja Kołodziejska ŁYLISTER
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:50
2019-06-12 21:26:40
Joanna Tylska ALCHEMIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:53
2019-06-12 21:26:12
Natalia Będkowska WELLINGTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:56
2019-06-12 21:25:37
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:22:59
2019-06-12 21:24:00
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:23:02
2019-06-12 21:22:11
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:23:05
2019-06-12 21:19:04
Zofia Woźniak WANIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:18:47
2019-06-12 21:18:11
Weronika Falkowska DAGLEZJA L
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:18:49
2019-06-12 21:07:07
Maja Falkowska BASIA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:18:52
2019-06-12 21:04:21
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:41
2019-06-12 19:54:04
Gabriela Ligocka OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:44
2019-06-12 19:52:21
Martyna Śniegulska MARS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:46
2019-06-12 19:50:11
Natalia Boksa OKEANIDA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:49
2019-06-12 19:48:50
Oliwia Zalewska MARS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:52
2019-06-12 19:44:28
Natalia Wrzesińska OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:55
2019-06-12 19:43:33
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:54:58
2019-06-12 19:42:58
Roksana Przydryga SAWANNA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:01
2019-06-12 19:42:17
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:04
2019-06-12 19:40:33
Gabriela Langner SAWANNA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:07
2019-06-12 19:40:30
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:10
2019-06-12 19:39:49
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:13
2019-06-12 19:39:01
Klaudia Jaszczak MARS
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:16
2019-06-12 19:38:27
Julia Janiak MONA F
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:19
2019-06-12 19:38:01
Eryk Chmiel ARMANI
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:21
2019-06-12 19:37:16
Joanna Antas OKEANIDA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:24
2019-06-12 19:36:21
Maria Juszczak SOUL
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:27
2019-06-12 19:35:56
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:30
2019-06-12 19:35:10
Dorota Klabisch SOPEL
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 20:55:33
2019-06-12 19:21:15
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:36
2019-06-12 15:54:56
Jakub Chwiłkowski BIOZA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:40
2019-06-12 13:16:31
Oliwia Robakowska CARMEN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:44
2019-06-12 13:05:57
Zofia Grzybowska HEPI
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:48
2019-06-12 11:08:01
Adam Grygiel PAXTON II
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:52
2019-06-12 11:05:36
Marek Wąsiewicz ALCES
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:04:56
2019-06-12 11:04:54
Magdalena Wodzyńska CESJA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:00
2019-06-12 11:04:04
Lena Pilarek AUGUSTA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:04
2019-06-12 11:03:04
Oliwia Kędzierska LIDER
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:09
2019-06-12 09:26:57
Maja Drygalska DYNASTIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
21 ENTRY PRE-APPROVED 2019-06-12 16:05:13
2019-06-11 22:36:23
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:17
2019-06-11 16:13:24
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:21
2019-06-10 22:48:32
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:25
2019-06-10 22:03:00
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:28
2019-06-10 21:52:04
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 2x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:32
2019-06-10 19:27:35
Monika Mirczewska JAMAJKA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 16:05:36
2019-06-10 15:02:44
Patryk Rucinski MISS LADY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:31:47
2019-06-10 11:34:11
Marcelina Raczyńska J-LAWINA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:31:49
2019-06-09 10:46:33
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:31:52
2019-06-09 10:45:33
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:42:36
2019-06-06 09:02:09
Dagmara Wawrzyniak K’ SEGALIA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 17:42:38
2019-06-05 22:58:23
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
  • 1x 4/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód 100cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:50
2019-06-03 13:26:09
Zofia Kaczmarek IVO
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:52
2019-05-27 13:21:56
Anna Nowakowska TAMBURYN
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:53
2019-05-27 13:20:55
Julia Michalak ALEX
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:55
2019-05-27 13:19:29
Paulina Kruszyńska DYGNITARZ
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:56
2019-05-27 13:18:23
Paulina Kruszyńska TAMBURYN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:58
2019-05-27 13:17:23
Agata Arciszewska DYGNITARZ
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód 80/90cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 20:16:59
2019-05-27 13:16:15
Agata Arciszewska ALEX
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1, wysokość przeszkód 50/60cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antas Joanna UKS Trójka
2002 (J.)
brak
2. Arciszewska Agata Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2001 (J.)
Brak
3. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
S
.
4. Boksa Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
5. Buchali Krzysztof
6. Chmiel Eryk UKS Trójka
2001 (J.)
brak
7. Chwiłkowski Jakub Ośrodek jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
Brak
8. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
9. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
10. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
11. Drozdek Roksana UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
12. Drygalska Maja KJ Ranczo pod brzozami
2001 (J.)
brak
13. Falkowska Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2009 (Mł.)
Brak
14. Falkowska Weronika Stajnia Piegonisko Pustkowie
2005 (JM.)
Brak
15. Groblica Izabela KJROKA
2003 (J.)
O055593
16. Grygiel Adam Bpk
S
brak
17. Grzybowska Zofia Ośrodek jeździecki Borowianka
2005 (JM.)
Brak
18. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
19. Jaszczak Klaudia UKS Trójka
2001 (J.)
brak
20. Juszczak Joanna
21. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
22. Kaczmarek Zofia KJ Olmet-Ostsped
2009 (Mł.)
O052273
23. Karolak Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2010 (Mł.)
Btak
24. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
25. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
26. Klabisch Dorota UKS Trójka
S
brak
27. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (J.)
None
28. Kruszyńska Paulina Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2002 (J.)
Brak
29. Krysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
O050157
30. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
31. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
32. Kwiecińska Oliwia Ranczo Podkowa
2008 (Mł.)
Brak
33. Langner Gabriela UKS Trójka
2001 (J.)
brak
34. Marchlewicz Andrzej Agroturystyka U Michaliny
S
brak
35. Michalak Julia Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2004 (JM.)
Brak
36. Mielcarek Dominika JUKS Czekan
1998 (MJ.)
beak
37. Mielczarek Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
Brak
38. Mirczewska Monika bpk
S
brak
39. Nowakowska Anna Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2002 (J.)
brak
40. Oblizajek-Link Weronika KJROKA
S
O024727
41. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
42. Pilarek Lena KJ KAJA
2002 (J.)
LZR WZJ 2420/18
43. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
44. Pokojowczyk Kaja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
Brak
45. Przydryga Roksana UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
46. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
47. Robak Aleksandra Brak
S
O044627
48. Robakowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
Brak
49. Rojek Ewa KJRoka
2001 (J.)
brak
50. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
Brak
51. Rucinski Patryk SJ Pro Eques
S
Brak
52. Śniegulska Martyna UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
53. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
54. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
55. Tylska Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
.
56. Wąsiewicz Marek Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
S
brak
57. Wawrzyniak Dagmara Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
58. Wodzyńska Magdalena Klub Jeździecki Kaja Ceków
2005 (JM.)
: O049053
59. Woźniak Marta Bpk
S
Brak
60. Woźniak Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
.
61. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
62. Zalewska Oliwia UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
63. Ziemiańska Dominika Bpk
64. Ziemniarska Agata bez przynależności klubowej
2003 (J.)
O042318
65. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

68

ADMIRAŁ F:
M:
O:
B:
2.

69

Adonis F:
M:
O:
B:
3.

16

ALCES Małopolska POL 2002 Wałach gniada/165 F: Bolivar
M: Awia
O: Marek Wąsiewicz
B: Bogusław Dąbrowski
brak 12133
4.

45

ALCHEMIA Małopolska POL 2009 Klacz tarantowata/170 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
5.

5

ALEX Huculska POL 2005 Wałach inna/kuc:135 F: Wulkan
M: Ania
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: RODO
Brak
6.

57

AMBROZJA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Polder /
M: Afrodyta /
O: Michalina Jarzyńska
B: Kazimierz Jarzyński
brak
7.

36

ARMANI Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata/175 F: -
M: Almera
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
brak -
8.

18

AUGUSTA PKSP POL 1999 Klacz siwa F: Epizod
M: Agape
O: Agnieszka Szulgan-Mądrzak
B: Krzysztof Kucharski
LKR 2303/16
9.

42

BASIA Hucuł POL 2010 Klacz srokata/kuc:130 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
10.

71

Basia F:
M:
O:
B:
11.

12

BIOZA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/165 F: Toast
M: Bienica
O: Tadeusz Wolarz
B: Stadnina koni Pępowo
Brak 616007610103710
12.

66

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Eger
M: Bona
O: Stanisław Przespolewski
B: Ignacy Przespolewski
Brak 616007610154013
13.

13

CARMEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz inna/167 F: Stillios
M: Coca
O: Tadeusz Wolarz
B: Szewczak Henryk
Brak 616009580402013
14.

17

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
15.

21

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
O: Aleksandra Robak
B: Klaus Below
K027418 DE431316678310
16.

25

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
17.

65

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
O: Marek Juszczak
B: Marek Wojciechowski
K027212 616999520042313
18.

41

DAGLEZJA L SP POL 2010 Klacz gniada/175 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
19.

70

Dante F:
M:
O:
B:
20.

63

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
21.

6

DYGNITARZ WLKP POL 2006 Wałach tarantowata/160 F: Likwor
M: Domena
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: RODO
Brak
22.

20

DYNASTIA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz izabelowata/163 F: Arktos
M: Delicja Szampańska
O: Stanisław Jacek Gajowiak
B: Bartłomiej Gajowiak
Brak 616999610131112
23.

59

DYNASTIA SP POL 1999 Klacz siwa F: Fandavid
M: Dolores
O: Oblizajek-Linka
B: Oblizajek
brak
24.

47

FIGARO SP POL 2011 Wałach gniada/165 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
25.

43

FILIPINKA Koń Mały POL 2007 Klacz kasztanowata/mk:130 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
26.

10

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
27.

14

HEPI Małopolska POL 2009 Klacz gniada/mk:152 F: Hai Bej
M: Historia
O: Tadeusz Wolarz
B: Artur Brzozowski
Brak 006580206509
28.

62

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
29.

48

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
O: Dawid Dorociak
B: Dawid Dorociak
brak DE421000582409
30.

55

ILUZION Czeska Krew Gorącokrwoista POL 2005 Wałach skarogniada/166 F: Dantes
M: Idyla
O: Weronika Oblizajek-Linka
B: Ing.Vondracek Lubos
K007906 09574
31.

3

IVO Haflinger POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
O: Zbigniew Kaczmarek
B: Falenty
K026341 POL013661718407
32.

9

J-LAWINA Wielkopolska POL 2015 Klacz siwa/164 F: Ramet
M: Jagoda
O: Eryk Urbaniak
B: Henryk Urbaniak
Brak 616 007 61 01950 15
33.

26

JAMAJKA Wielkopolska POL 1996 Klacz siwa/mk:158 F: Jarabub
M: Radosna
O: Eryk Urbaniak
B: Henryk Urbaniak
brak
34.

58

JOHNY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bonaparte
M: Janatea
O: Michalina Jarzyńska
B: Kazimierz Jarzyński
brak
35.

7

K’ SEGALIA Koń Mały POL 25.07.2013 Klacz gniada/mk:140 F: Segaal
M: Karina
O: Piechocki Piotr
B: Piechocki Piotr
Brak Brak
36.

49

KEWIN SP POL 2010 Wałach tarantowata/160 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
37.

19

LIDER PKSP POL 2001 Wałach gniada F: Komplement
M: Leonarda / Leandro
O: Berenika Tarasiewicz
B: Stanisław Gądek
K011247
38.

60

ŁATA MŁP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Dukat
M: Łza
O: SO Mieczownica
B: SO Mieczownica
brak 0066110400516
39.

44

ŁYLISTER Typ Szlachetny POL 2012 Wałach ciemnogniada/163 F: NN
M: NN
O: Iwona Karpińska
B: SKM
Brak 616999610109812
40.

32

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
41.

29

MARS SP POL 2008 Wałach siwa/165 F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
42.

54

MELA WLKP POL 2003 Klacz kara F: Skanr-a
M: Muza
O: Roman Oblizajek
B: PPUH DĘB-ROL SP.ZOO
brak
43.

27

MISS LADY Westfalska POL 2015 Klacz kara/166 F: Michael Angelo F
M: Chantal
O: Dariusz Markiewicz
B: Krzysztof Bryll
K027143 Brak
44.

35

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
45.

28

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
46.

22

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Marino / Zeoliet
M: Odetta / Romantiker
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
K027482 POL009520051603
47.

11

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
48.

15

PAXTON II WESTF GER 2002 Wałach ciemnogniada/174 F: Potsdam / Polydor
M: Piccolina / Pontifex
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702 GER44894
49.

23

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
50.

40

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
51.

30

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
K027191 616009520051811
52.

53

REALIA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: -
M: -
O: Dominika Mielcarek
B: -
brak brak
53.

64

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
O: Marek Kwieciński
B: Daria Wachnowska
Brak 616009680024312
54.

31

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
55.

8

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
O: Stanisław Jacek Gajowiak
B: Aureliusz Czech
None 616006610157805
56.

39

SOPEL SP POL - Wałach kara/164 F: -
M: -
O: Dorota Klabisch
B: -
brak -
57.

67

TAJGA S SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/172 F: Forester S
M: Tracja
O: Marta Woźniak
B: Stodolny Roman
Brak 009610056708
58.

4

TAMBURYN WLKP POL 2008 Wałach siwa/158 F: Tornado
M: Kaśka I
O: ORK Pod Dębem - Czołowo
B: rodo
brak brak
59.

38

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
60.

50

WANIA SP POL . Wałach tarantowata/. F: .
M: .
O: .
B: .
. .
61.

46

WELLINGTON SP POL 2004 Wałach gniada/165 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
62.

33

WENUS SP POL 2008 Klacz kasztanowata/170 F: Azart
M: Winning Gold
O: Anna Khan
B: -
brak -
63.

24

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antas Joanna
UKS Trójka
2019-06-16
18
Arciszewska Agata
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
ALEX (5)
2019-06-16
24
2019-06-16
30
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-06-16
22
2019-06-16
11
Boksa Natalia
UKS Trójka
2019-06-16
9
Buchali Krzysztof
Adonis (69)
2019-06-16
23
2019-06-16
Chmiel Eryk
UKS Trójka
MARS (29)
2019-06-16
1
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek jeździecki Borowianka
BIOZA (12)
2019-06-16
3
2019-06-16
9
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-06-16
2
PALEGRO (11)
2019-06-16
25
2019-06-16
27
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (22)
2019-06-16
31
ZAFIRA (24)
2019-06-16
6
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-16
1
2019-06-16
29
2019-06-16
19
Drozdek Roksana
UKS Trójka
ARMANI (36)
2019-06-16
10
Drygalska Maja
KJ Ranczo pod brzozami
2019-06-16
2019-06-16
Falkowska Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
BASIA (42)
2019-06-16
1
2019-06-16
Falkowska Weronika
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-06-16
2
2019-06-16
10
Groblica Izabela
KJROKA
2019-06-16
6
2019-06-16
Grygiel Adam
Bpk
2019-06-16
9
2019-06-16
32
Grzybowska Zofia
Ośrodek jeździecki Borowianka
HEPI (14)
2019-06-16
31
2019-06-16
23
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (35)
2019-06-16
7
2019-06-16
3
Jaszczak Klaudia
UKS Trójka
MARS (29)
2019-06-16
27
Juszczak Joanna
Basia (71)
2019-06-16
7
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (38)
2019-06-16
1
2019-06-16
17
Kaczmarek Zofia
KJ Olmet-Ostsped
IVO (3)
2019-06-16
16
2019-06-16
Karolak Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
LIDER (19)
2019-06-16
32
2019-06-16
28
Khan Ramsha
UKS Trójka
WENUS (33)
2019-06-16
2019-06-16
18
2019-06-16
Klabisch Dorota
UKS Trójka
SOPEL (39)
2019-06-16
22
2019-06-16
33
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (8)
2019-06-16
26
2019-06-16
2019-06-16
15
2019-06-16
22
Kruszyńska Paulina
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2019-06-16
2019-06-16
1
2019-06-16
14
Krysztofowicz Oliwia
KJRoka
ILUZION (55)
2019-06-16
4
2019-06-16
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (23)
2019-06-16
11
2019-06-16
1
Kucia Adam
UKS Trójka
Dante (70)
2019-06-16
8
Kwiecińska Oliwia
Ranczo Podkowa
2019-06-16
17
2019-06-16
Langner Gabriela
UKS Trójka
SAWANNA (31)
2019-06-16
1
Marchlewicz Andrzej
Agroturystyka U Michaliny
2019-06-16
16
2019-06-16
4
JOHNY (58)
2019-06-16
18
2019-06-16
12
Michalak Julia
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
ALEX (5)
2019-06-16
8
2019-06-16
1
Mielcarek Dominika
JUKS Czekan
REALIA (53)
2019-06-16
10
2019-06-16
21
Mielczarek Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (47)
2019-06-16
1
2019-06-16
2019-06-16
Mirczewska Monika
bpk
JAMAJKA (26)
2019-06-16
1
Nowakowska Anna
Ośrodek Rekreacji Konnej Pod Dębem - Czołowo
2019-06-16
2019-06-16
Oblizajek-Link Weronika
KJROKA
ŁATA (60)
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
CZORT (65)
2019-06-16
25
2019-06-16
Pilarek Lena
KJ KAJA
AUGUSTA (18)
2019-06-16
5
2019-06-16
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-06-16
1
2019-06-16
24
2019-06-16
Pokojowczyk Kaja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KEWIN (49)
2019-06-16
21
2019-06-16
26
Przydryga Roksana
UKS Trójka
SAWANNA (31)
2019-06-16
1
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
2019-06-16
1
2019-06-16
1
Robak Aleksandra
Brak
2019-06-16
20
2019-06-16
Robakowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
CARMEN (13)
2019-06-16
8
2019-06-16
2019-06-16
24
Rojek Ewa
KJRoka
MELA (54)
2019-06-16
23
2019-06-16
2019-06-16
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (66)
2019-06-16
34
2019-06-16
Rucinski Patryk
SJ Pro Eques
2019-06-16
20
2019-06-16
29
Śniegulska Martyna
UKS Trójka
MARS (29)
2019-06-16
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-06-16
6
2019-06-16
14
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (62)
2019-06-16
33
DIAMENT (63)
2019-06-16
20
2019-06-16
Tylska Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-06-16
19
2019-06-16
7
Wąsiewicz Marek
Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
ALCES (16)
2019-06-16
28
2019-06-16
13
Wawrzyniak Dagmara
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-16
16
2019-06-16
Wodzyńska Magdalena
Klub Jeździecki Kaja Ceków
CESJA (17)
2019-06-16
13
2019-06-16
16
Woźniak Marta
Bpk
TAJGA S (67)
2019-06-16
15
Woźniak Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
WANIA (50)
2019-06-16
1
2019-06-16
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
2019-06-16
21
Zalewska Oliwia
UKS Trójka
MARS (29)
2019-06-16
5
Ziemiańska Dominika
Bpk
2019-06-16
18
2019-06-16
1
Ziemniarska Agata
bez przynależności klubowej
2019-06-16
1
2019-06-16
12
2019-06-16
5
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-06-16
30
2019-06-16

Number of Riders: 65

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl