Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 19:58:51
2019-06-28 19:34:49
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 19:58:54
2019-06-28 19:34:18
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 19:58:57
2019-06-28 19:33:48
Oliwia Jach ECON Z
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 19:59:00
2019-06-28 19:33:02
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 19:59:03
2019-06-28 17:29:39
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:48
2019-06-27 23:27:23
Julia Nasiadka I.DŻIGIT
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:50
2019-06-27 23:26:03
Julia Nasiadka BOND
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:53
2019-06-27 23:22:58
Martyna Grądzka GRACJA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:55
2019-06-27 23:21:00
Barbara Borys PRIMA WALERINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:54:58
2019-06-27 23:17:25
Jowita Wawrzeńczyk TANKRED
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:03
2019-06-27 23:16:36
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:05
2019-06-27 23:14:48
Zofia Dendek THOR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:08
2019-06-27 23:13:33
Zofia Dendek BOND
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:10
2019-06-27 23:08:55
Maria Golon THOR
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:13
2019-06-27 23:07:56
Maria Golon GRACJA
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:15
2019-06-27 22:40:47
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 06:55:18
2019-06-27 22:34:03
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 21:30:54
2019-06-27 16:09:43
Patrycja Walczak ASTORIA
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:00:17
2019-06-26 23:17:43
Julia Ciesielska ASKANA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:00:18
2019-06-26 23:00:00
Barbara Jasińska ASKANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:00:19
2019-06-26 22:59:03
Barbara Jasińska BESAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:00:21
2019-06-26 22:57:34
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:00:22
2019-06-26 22:56:11
Zofia Konarska TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-27 08:00:24
2019-06-26 22:54:56
Jan Krzeszewski TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:22:48
2019-06-26 10:15:27
Maria Skrentna NIEBO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:22:49
2019-06-26 10:14:40
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-26 10:22:50
2019-06-26 10:14:06
Maja Jankowiak NIEBO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:02:48
2019-06-25 12:33:03
Roksana Szymańska ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:02:49
2019-06-25 12:28:05
Julia Kubacka PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:02:52
2019-06-25 12:24:15
Zuzanna Braciszewska ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:02:54
2019-06-25 12:13:32
Wiktoria Dyl PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:02:57
2019-06-25 12:09:13
Wioletta Bornikowska MIKI
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:00
2019-06-25 12:03:43
Nikola Sikorska MIKI
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:02
2019-06-25 11:51:54
Wiktoria Kwaśna MILUŚ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:05
2019-06-25 11:38:55
Amelia Niepolska KACÈR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:07
2019-06-25 11:32:00
Wiktoria Kwaśna PAMPERO
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:10
2019-06-25 11:30:09
Olga Dobrzykowska LOTOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 14:03:13
2019-06-25 11:26:49
Natasza Dobrzykowska CAPRI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 09:41:11
2019-06-25 08:25:33
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 07:49:43
2019-06-24 21:45:57
Bogdan Fręśko CEJLON
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:35
2019-06-23 19:46:26
Aleksandra Gebler RIWA
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:37
2019-06-23 18:43:23
Aleksandra Lemańska EKSKALIBUR
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:41
2019-06-21 22:49:25
Amelia Salbach DESPERADO
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:44
2019-06-21 22:47:25
Dominika Popiołek DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:47
2019-06-21 22:28:11
Amelia Salbach OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:49
2019-06-21 22:27:14
Agata Przybył GLOSA
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:51
2019-06-21 22:26:20
Natalia Dzudzewicz GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:53
2019-06-21 22:25:47
Zofia Dubiał DESPERADO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:56
2019-06-21 22:25:23
Aleksandra Dubiał GLOSA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:40:59
2019-06-21 22:24:46
Michalina Bonk OLIMPIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-06-24 07:41:01
2019-06-20 22:36:03
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 4/L/GP Gminy Budzyń zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:42:19
2019-06-17 22:05:57
Wiktoria Kufel KADARKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:42:21
2019-06-14 03:56:05
Oliwia Szymczyk TARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 11:42:25
2019-06-09 12:58:27
Wiktoria Kufel KADARKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bonk Michalina Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
brak
2. Bornikowska Wioletta Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
3. Borys Barbara Stajnia Anielin
2003 (J.)
Brak
4. Braciszewska Zuzanna Stajnia Argo
2009 (Mł.)
brak
5. Ciesielska Julia Sekcja Jeździecka Turzyn
2006 (JM.)
brak
6. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
7. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2014 (Mł.)
Brak
8. Dobrzykowska Olga Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
9. Dubiał Aleksandra Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (JM.)
Brak
10. Dubiał Zofia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2005 (JM.)
Brak
11. Dyl Wiktoria Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
12. Dzudzewicz Natalia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2006 (JM.)
Brak
13. Fręśko Bogdan KS Sokół Damasławek
S
brak
14. Golon Maria Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
Brak
15. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
16. Grądzka Martyna Stajnia Anielin
2005 (JM.)
Brak
17. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
18. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
19. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
20. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
O037939
21. Kabat Gregorz
22. Kępa Alicja
23. Kępa Anna
24. Kępa Anna Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047116
25. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
26. Konarska Zofia Sekcja Jeździecka Turzyn
2013 (Mł.)
brak
27. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
28. Krzeszewski Jan Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
29. Kubacka Julia Stajnia Argo
2009 (Mł.)
brak
30. Kufel Wiktoria Wolny zawodnik
2006 (JM.)
Brak
31. Kwaśna Wiktoria Stajnia Argo
2006 (JM.)
Brak
32. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
33. Nasiadka Julia Stajnia Anielin
2003 (J.)
Brak
34. Niepolska Amelia Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
35. Ograbek Emilia
36. Ograbek Helena
37. Popiołek Dominika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
38. Przybył Agata Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2001 (J.)
brak
39. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (J.)
Brak
40. Sikorska Nikola Stajnia Argo
2004 (JM.)
brak
41. Soforek Marcel Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
42. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
43. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
44. Szymańska Roksana Stajnia Argo
2008 (Mł.)
brak
45. Szymczyk Oliwia Ostrowo młyn
2007 (JM.)
Brak
46. Walczak Patrycja Stajnia Grzybowice
S
Brak
47. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O036991
48. Zwierzykowska Michalina bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: SK Dobrzyniewo
K026851 616009610072314
2.

20

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
O: Sandra Białobrzeska
B: NN
brak brak
3.

25

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
O: Anna Jasińska
B: Tomasz Browarski
brak
4.

33

ASTORIA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Vandamme
M: Andaluzja
O: Paweł Mantaj
B: Andrzej Konowalski
Brak
5.

26

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet
M: Belinda
O: Anna Jasińska
B: Kamila Hamerlińska
brak
6.

35

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
O: Natalia Cegiełka
B: Ryszard Jasionas
brak POL009640092208
7.

47

Cajero F:
M:
O:
B:
8.

18

CAPRI Zimnokrwisty POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Basior
M: Cedyna
O: Aleksandra Suda
B: Stajnia Argo
brak
9.

27

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo
M: Choya
O: Zofia Krzeszewska
B: Jakub Łysy Konarski
brak
10.

10

CEJLON WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Olivier/
M: Cylicja/
O: Agnieszka Gołębiowska
B: Michał Borowiński
brak
11.

48

Cekin F:
M:
O:
B:
12.

46

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
13.

7

DESPERADO HAN GER 2010 Wałach gniada/165 F: Desperados/Moheba Zirkon
M: Elvira
O: Natalia Przybył
B: Raimund Vorwerk
brak DE 431310147610
14.

42

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest /
M: / Bujak
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
15.

44

ECON Z SP POL 2013 Wałach gniada/170 F: Corvus Z
M: Era L/ Lintasboy R
O: Stadnina koni wapno Jach
B: Zieliński Krzysztof
LKRWZJ/3050/19 616009530189013
16.

4

GLOSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Szron
M: Gligenia II
O: Przemysław Dereziński
B: Stadnina Koni Ochaby Sp.z o.o.
brak
17.

36

GRACJA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
brak 616999610187213
18.

34

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
19.

16

KAC?R NN POL 2010 Klacz siwa/158 F: NN
M: NN
O: Stajnia Argo
B: NN
BRAK
20.

3

KADARKA Pełnej Krwi Angielskiej POL 2005 Klacz gniada/165 F: Enjy Plan
M: Kabała
O: Renata Kufel
B: SK Iwno
Brak POL050000003721
21.

11

KARENINA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
O: Jakub Szejner
B: SK w Dobrzyniewie Sp. z o. o.
brak -
22.

53

Karino F:
M:
O:
B:
23.

43

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk:140 F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
24.

17

LOTOS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/164 F: Cedrus
M: Lolita
O: Aleksandra Suda
B: Stadnina koni Liski
brak
25.

14

MIKI NN POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Stajnia Argo
B: NN
brak brak
26.

15

MILUŚ NN POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: Stajnia Argo
brak brak
27.

41

ODYSEJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
O: Dariusz Stochaj
B: Dariusz Stochaj
Brak 616 999 61 01229 15
28.

8

OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/165 F: Barros
M: Oliwia
O: Natalia Derezińska
B: Jan Kociemba
Brak 616 009 61 01145 15
29.

51

Orinoko F:
M:
O:
B:
30.

13

PAMPERO NN POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:115 F: NN
M: NN
O: stajnia ARGO
B: NN
BRAK
31.

37

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha
M: Parada
O: Natalia Cegiełka
B: Jacek Jach
brak 616013610000513
32.

49

Siwy F:
M:
O:
B:
33.

28

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
O: Michał Krzeszewski
B: NN
brak 616999610268105
34.

38

TANKRED Wielkopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
brak 616007610061015
35.

2

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon
M: Tina
O: Szymczyk Tomasz
B: Łykowski piotr
Brak POL013610208108
36.

39

THOR Wielkopolska POL 2008 Wałach skarogniada/162 F: Bard
M: Teimor Kin
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
BRAK POL007610012408
37.

9

WANILIA WLKP POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
K025711 616007610108412
38.

50

Zandar F:
M:
O:
B:
39.

12

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc:110 F: Zefir
M: Samba
O: Stajnia Argo
B: Gorzyński Jerzy
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bonk Michalina
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-06-29
20
Bornikowska Wioletta
Stajnia Argo
MIKI (14)
2019-06-29
1
Borys Barbara
Stajnia Anielin
2019-06-29
26
2019-06-29
Braciszewska Zuzanna
Stajnia Argo
ZENIT (12)
2019-06-29
1
Ciesielska Julia
Sekcja Jeździecka Turzyn
ASKANA (25)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
BOND (35)
2019-06-29
22
2019-06-29
1
THOR (39)
2019-06-29
18
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
CAPRI (18)
2019-06-29
12
2019-06-29
21
Dobrzykowska Olga
Stajnia Argo
LOTOS (17)
2019-06-29
2
2019-06-29
4
Dubiał Aleksandra
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (4)
2019-06-29
5
Dubiał Zofia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-06-29
3
Dyl Wiktoria
Stajnia Argo
PAMPERO (13)
2019-06-29
1
Dzudzewicz Natalia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (4)
2019-06-29
10
Fręśko Bogdan
KS Sokół Damasławek
CEJLON (10)
2019-06-29
12
2019-06-29
2019-06-29
Golon Maria
Stajnia Anielin
GRACJA (36)
2019-06-29
1
THOR (39)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
2019-06-29
4
2019-06-29
2
Grądzka Martyna
Stajnia Anielin
GRACJA (36)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (45)
2019-06-29
1
2019-06-29
5
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (43)
2019-06-29
6
2019-06-29
ECON Z (44)
2019-06-29
2
2019-06-29
4
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (42)
2019-06-29
8
2019-06-29
3
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
ASKANA (25)
2019-06-29
8
BESAR (26)
2019-06-29
25
2019-06-29
11
Kabat Gregorz
Siwy (49)
2019-06-29
28
2019-06-29
27
Zandar (50)
2019-06-29
13
2019-06-29
Kępa Alicja
Karino (53)
2019-06-29
1
Kępa Anna
Orinoko (51)
2019-06-29
Kępa Anna
Budzyński KS Kłos
Orinoko (51)
2019-06-29
3
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-06-29
3
2019-06-29
1
Konarska Zofia
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (28)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
CAYENNE (27)
2019-06-29
9
2019-06-29
Krzeszewski Jan
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (28)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Kubacka Julia
Stajnia Argo
PAMPERO (13)
2019-06-29
1
Kufel Wiktoria
Wolny zawodnik
2019-06-29
16
2019-06-29
19
Kwaśna Wiktoria
Stajnia Argo
PAMPERO (13)
2019-06-29
7
2019-06-29
24
MILUŚ (15)
2019-06-29
15
2019-06-29
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (20)
2019-06-29
1
2019-06-29
30
Nasiadka Julia
Stajnia Anielin
2019-06-29
10
2019-06-29
BOND (35)
2019-06-29
2
Niepolska Amelia
Stajnia Argo
KAC?R (16)
2019-06-29
29
2019-06-29
11
Ograbek Emilia
Karino (53)
2019-06-29
1
Ograbek Helena
Karino (53)
2019-06-29
1
Popiołek Dominika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-06-29
6
Przybył Agata
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (4)
2019-06-29
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2019-06-29
8
2019-06-29
23
Sikorska Nikola
Stajnia Argo
MIKI (14)
2019-06-29
1
Soforek Marcel
Stajnia ARGO
Cekin (48)
2019-06-29
1
2019-06-29
1
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ODYSEJA (41)
2019-06-29
9
2019-06-29
4
Szejner Aleksandra
bpk
2019-06-29
13
2019-06-29
2019-06-29
5
Szymańska Roksana
Stajnia Argo
ZENIT (12)
2019-06-29
1
Szymczyk Oliwia
Ostrowo młyn
TARA (2)
2019-06-29
17
2019-06-29
6
Walczak Patrycja
Stajnia Grzybowice
ASTORIA (33)
2019-06-29
5
2019-06-29
6
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-06-29
7
TANKRED (38)
2019-06-29
14
2019-06-29
7
Zwierzykowska Michalina
bpk
Cajero (47)
2019-06-29
1
2019-06-29
1

Number of Riders: 48

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl