Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:07:48
2019-08-08 23:26:12
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:07:51
2019-08-08 23:25:35
Wanesa Szymkowiak I.DŻIGIT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:07:54
2019-08-08 23:25:15
Wanesa Szymkowiak BOND
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:07:56
2019-08-08 23:24:47
Zofia Dendek BOND
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:07:57
2019-08-08 23:21:09
Kinga Jaruzal WARNIK
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:07:58
2019-08-08 23:19:52
Dominika Fik SILVA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:00
2019-08-08 23:17:45
Sonata Raczkowska NIPA
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:02
2019-08-08 23:15:03
Kamil Jarmuż DUKAT
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:03
2019-08-08 23:14:40
Zuzanna Skoczylas POWERSTAR CAPITAN
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:04
2019-08-08 23:14:01
Zuzanna Skoczylas CZELIN
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:06
2019-08-08 23:13:33
Michalina Jach SHREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:07
2019-08-08 23:12:55
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:09
2019-08-08 22:35:27
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:11
2019-08-08 22:30:36
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:13
2019-08-08 21:49:27
Magdalena Ludwiczak CASSIUS CLAY
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:34:19
2019-08-08 16:40:57
Marcel Soforek CEKIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:34:22
2019-08-08 16:34:58
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:34:26
2019-08-08 15:26:08
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:34:30
2019-08-08 15:24:53
Patrycja Trzaskawka MATRIX
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:17:02
2019-08-08 09:16:56
Wiktoria Kwaśna PAMPERO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:16:32
2019-08-08 09:16:23
Wiktoria Kwaśna MILUŚ
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:15:48
2019-08-08 09:15:45
Wiktoria Kwaśna KACÈR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:15:43
2019-08-08 09:14:59
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:15:44
2019-08-08 09:14:28
Natasza Dobrzykowska LOTOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:15:50
2019-08-08 09:13:28
Wioletta Bornikowska PAMPERO
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:15:53
2019-08-08 09:12:38
Nikola Sikorska MILUŚ
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:12:37
2019-08-08 09:11:59
Roksana Szymańska ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:11:35
2019-08-08 09:10:36
Wiktoria Dyl ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 09:11:36
2019-08-08 09:09:02
Julia Kubacka PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:14:11
2019-08-08 08:12:46
Andrzej Kosakowski BABILON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:12:21
2019-08-08 08:06:59
Hanna Och-Oleksy CA IRA
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:13
2019-08-08 07:30:54
Wiktoria Król TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:15
2019-08-08 07:19:50
Julia Ciesielska ASKANA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:16
2019-08-08 07:19:05
Jan Krzeszewski FIGARO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:18
2019-08-08 07:18:29
Zofia Konarska TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:19
2019-08-08 07:17:56
Barbara Jasińska FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:21
2019-08-08 07:17:25
Barbara Jasińska BESAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:22
2019-08-07 22:00:03
Klementyna Rennert SARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:23
2019-08-07 21:47:53
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 19:47:00
2019-08-07 19:45:18
Natalia Kowalewska LIROY
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 19:47:03
2019-08-07 18:10:22
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 19:47:06
2019-08-07 17:35:35
Wiktoria Kufel KADARKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 11:24:22
2019-08-07 11:14:22
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 07:45:50
2019-08-07 00:35:27
Aleksandra Łubińska MORENA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 07:45:53
2019-08-06 22:37:50
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:02:29
2019-08-06 20:58:34
Nikola Majorczyk CARLOS O
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:02:28
2019-08-06 20:57:27
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:46:12
2019-08-06 10:41:18
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 10:46:13
2019-08-06 10:40:36
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 07:58:58
2019-08-05 22:31:01
Natalia Zielińska FINKA
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 07:59:00
2019-08-05 19:56:28
Aleksandra Lauk CARROSSO
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:57:39
2019-08-05 15:53:49
Aleksander Lauk COSMO
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:57:41
2019-08-05 15:52:59
Weronika Kaminska KARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 07:08:15
2019-08-05 15:52:35
Amelia Górnicka JUBEL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:57:47
2019-08-05 15:51:47
Kornelia Górnicka BUCEFAL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 17:57:49
2019-08-05 15:51:22
Amelia Górnicka LUCEK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 10:17:45
2019-08-04 22:22:12
Daria Szymańska LOPEZ
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 5/L/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5 - do 100 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 10:17:48
2019-08-02 10:46:04
Oliwia Szymczyk TARA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 10:17:49
2019-08-01 23:38:12
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 4/L/GP Gminy Chodzież - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - do 100 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:01:53
2019-06-19 02:04:37
Michał Sopański KUSICIELKA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
  • 2x 3/LL/dwufazowy art. 274.5.3 - wysokość przeszkód do 80 cm
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 09:01:57
2019-06-01 14:21:17
Doris Sołtysiak SĘKACZ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - do 40cm
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu - do 60cm
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bornikowska Wioletta Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
2. Ciesielska Julia Sekcja Jeździecka Turzyn
2006 (JM.)
brak
3. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
4. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2014 (Mł.)
Brak
5. Dobrzykowska Olga Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
6. Dyl Wiktoria Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
7. Fik Dominika Stajnia Wapno
2004 (JM.)
brak
8. Gebler Aleksandra
9. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
10. Górnicka Kornelia Budzyński KS Kłos
2007 (JM.)
O047118
11. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
brak
12. Jach Martyna Stajnia wapno
2015 (Mł.)
Brak
13. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
14. Jarmuż Kamil KJ Sokół Damasławek
S
brak
15. Jaruzal Kinga Stajnia Wapno
2004 (JM.)
brak
16. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
O037939
17. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
18. Kaminska Weronika Bpk
19. Kępa Alicja
20. Kępa Anna
21. Konarska Zofia Sekcja Jeździecka Turzyn
2013 (Mł.)
brak
22. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
S
brak
23. Kowalewska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O055849
24. Król Wiktoria Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
25. Krzeszewski Jan Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
26. Kubacka Julia Stajnia Argo
2009 (Mł.)
brak
27. Kufel Wiktoria Brak
2006 (JM.)
Brak
28. Kwaśna Wiktoria Stajnia Argo
2006 (JM.)
Brak
29. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
30. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
LZPZJ/985/15
31. Lauk Jurek
32. Ludwiczak Magdalena KJ Sokół Damasławek
2017 (Mł.)
O012119
33. Łubińska Aleksandra SKJ Gronówka
2001 (J.)
o044496
34. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
35. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
36. Nawojska Sandra Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2001 (J.)
O042752
37. Och-Oleksy Hanna KJ Raduszyn
2003 (J.)
brak
38. Ograbek Emilia
39. Ograbek Hela
40. Ograbek Inga Fundacja Karino
41. Ograbek Jerzy Fundacja Karino
42. Patynowska Maja
43. Raczkowska Sonata Stajnia Wapno
2003 (J.)
brak
44. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
45. Rennert Klementyna JKS Fer Więckowice
2004 (JM.)
O045886
46. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
Brak
47. Sikorska Kamila
48. Sikorska Nikola Stajnia Argo
2004 (JM.)
brak
49. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
50. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
51. Sopański Michał Brak
S
Brak
52. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
53. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
54. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
S
O037937
55. Szymańska Roksana Stajnia Argo
2008 (Mł.)
brak
56. Szymczyk Oliwia Stajnia Ostrowo Młyn
2007 (JM.)
brak
57. Szymkowiak Wanesa Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
58. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
59. Trzaskawka Patrycja St. Kraju Jumping Team
S
O022802
60. Walorczyk Julia KJ Morena Sieraków-Gałowo
2002 (J.)
O046903
61. Walorczyk Maria bpk
2006 (JM.)
brak
62. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O036991
63. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

Andzia F:
M:
2.

28

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
brak
3.

34

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
4.

22

BALATON Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Rubinstein
M: Barbara
Brak
5.

30

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet
M: Belinda
brak
6.

14

BUCEFAL DRP GER 2014 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K026766 61699961021781
7.

33

CA IRA WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/172 F: Galon /
M: Calineczka /
brak 616007610152812
8.

37

CAPRI Zimnokrwisty POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Basior
M: Cedyna
brak
9.

20

CARLOS O SP POL 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
10.

17

CARROSSO - POL - Gleiding chestnut/- F: -
M: -
- -
11.

57

CASSIUS CLAY HOL GER 2014 Wałach kasztanowata/167 F: Casall / Caretino
M: Cordoba / Corrado I
K026706 DE421000149614
12.

41

CEKIN KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:132 F: Lukas /
M: C-Basia /
brak 616013610201713
13.

43

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa/167 F: Casino L / Cassiano
M: Costa Rica L / Wessex
K026518 616009610209612
14.

25

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
K021387 616009610286608
15.

12

COSMO - POL - Gleiding bay/- F: -
M: -
- -
16.

52

CZELIN Traken POL 2014 Wałach gniada/166 F: Eloquent
M: / Heleris
Brak 616007600141514
17.

19

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
18.

42

DEJLI Typ Kuc POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999640074612
19.

50

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Harvest /
M: / Bujak
brak -
20.

29

FIGARO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
brak
21.

16

FINKA SP POL 2015 Klacz gniada/mk:164 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
22.

54

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
23.

70

Guarana F:
M:
24.

45

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
K023279 616999530228609
25.

69

I.Dżigit F:
M:
26.

5

JUBEL Kuc Wal POL 2004 Ogier siwa/kuc:129 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
K019226 616013670044104
27.

39

KAC?R NN POL 2010 Klacz siwa/158 F: NN
M: NN
BRAK
28.

26

KADARKA Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/164 F: Enjoy Plan
M: Kabsła
Brak POL050000003721
29.

13

KARA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K021103 616999610260505
30.

11

KARENINA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak -
31.

64

Karino F:
M:
32.

66

Koń F:
M:
33.

62

Kuc F:
M:
34.

63

Kucc F:
M:
35.

67

Kuccc F:
M:
36.

60

Kucyk F:
M:
37.

7

KUSICIELKA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Noel
M: Kabylia
Brak 95/2014
38.

24

LIROY SP POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Rewir I /
M: Lamia /
brak 616009610079014
39.

9

LOPEZ SP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Iperyt /
M: L' Amour /
brak 661009610036115
40.

38

LOTOS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/164 F: Cedrus
M: Lolita
brak
41.

15

LUCEK DRP GER 2010 Wałach siwa/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
42.

44

MATRIX Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Magnet
M: Limba
brak POL007610104308
43.

40

MILUŚ NN POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak brak
44.

21

MORENA SP POL 2005 Klacz gniada/180 F: MYWILL
M: MEDUZA
BRAK BRAK
45.

49

NIPA SP POL 2008 Klacz gniada/166 F: Niels
M: Xx
Brak Pol
46.

32

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/172 cm F: Chacco-Fly
M: Nocka
K025472 616009640042913
47.

55

ODYSEJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
Brak 616 999 61 01229 15
48.

56

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
brak
49.

65

Orena F:
M:
50.

59

Orinoko F:
M:
51.

36

PAMPERO NN POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:115 F: NN
M: NN
BRAK
52.

51

POWERSTAR CAPITAN DRP GER 2012 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
brak
53.

31

SARA KUC POL 2015 Klacz kara/kuc:138 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
54.

53

SHREK KM POL 2007 Wałach siwa/mk:155 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
55.

48

SILVA KUC POL 2010 Wałach inna/kuc:136 F: Xx
M: Xx
Brak Pol
56.

58

Sirocco F:
M:
57.

27

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
brak 616999610268105
58.

68

Tankred F:
M:
59.

10

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon /
M: Tina /
brak POL013610208108
60.

47

WARNIK Traken POL 2011 Wałach kara/167 F: Czrczaf /
M: Hamlet Go /
brak -
61.

18

WICHEREK KN POL 2012 Wałach inna/kuc: F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
K026363 616011610085912
62.

23

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
brak 616009640031111
63.

35

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc:110 F: Zefir
M: Samba
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bornikowska Wioletta
Stajnia Argo
PAMPERO (36)
2019-08-10
1
2019-08-10
Ciesielska Julia
Sekcja Jeździecka Turzyn
ASKANA (28)
2019-08-10
26
2019-08-10
10
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
2019-08-10
25
2019-08-10
11
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
LOTOS (38)
2019-08-10
17
2019-08-10
12
Dobrzykowska Olga
Stajnia Argo
CAPRI (37)
2019-08-10
34
2019-08-10
21
Fik Dominika
Stajnia Wapno
SILVA (48)
2019-08-10
1
2019-08-10
27
Gebler Aleksandra
Orena (65)
2019-08-10
6
2019-08-10
4
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
JUBEL (5)
2019-08-10
11
2019-08-10
1
LUCEK (15)
2019-08-10
28
2019-08-10
2019-08-10
2
Górnicka Kornelia
Budzyński KS Kłos
BUCEFAL (14)
2019-08-10
32
2019-08-10
13
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (42)
2019-08-10
8
2019-08-10
31
2019-08-10
16
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
SHREK (53)
2019-08-10
4
2019-08-10
19
FIONA (54)
2019-08-10
4
2019-08-10
40
Jarmuż Kamil
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (50)
2019-08-10
2019-08-10
Jaruzal Kinga
Stajnia Wapno
WARNIK (47)
2019-08-10
2019-08-10
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
FIGARO (29)
2019-08-10
3
BESAR (30)
2019-08-10
33
2019-08-10
23
2019-08-10
11
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (23)
2019-08-10
1
2019-08-10
5
Kaminska Weronika
Bpk
KARA (13)
2019-08-10
13
2019-08-10
6
Kępa Anna
Orinoko (59)
2019-08-10
19
2019-08-10
6
2019-08-10
5
Konarska Zofia
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (27)
2019-08-10
4
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
BABILON (34)
2019-08-10
9
2019-08-10
3
Kowalewska Natalia
KJ Sokół Damasławek
LIROY (24)
2019-08-10
7
2019-08-10
Król Wiktoria
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (27)
2019-08-10
4
Krzeszewski Jan
Sekcja Jeździecka Turzyn
FIGARO (29)
2019-08-10
1
2019-08-10
4
Kufel Wiktoria
Brak
KADARKA (26)
2019-08-10
2019-08-10
Kwaśna Wiktoria
Stajnia Argo
PAMPERO (36)
2019-08-10
2019-08-10
41
KAC?R (39)
2019-08-10
39
2019-08-10
23
MILUŚ (40)
2019-08-10
18
2019-08-10
30
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
COSMO (12)
2019-08-10
24
2019-08-10
Lauk Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-08-10
18
2019-08-10
Ludwiczak Magdalena
KJ Sokół Damasławek
2019-08-10
15
2019-08-10
12
Łubińska Aleksandra
SKJ Gronówka
MORENA (21)
2019-08-10
2019-08-10
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
CZORT (19)
2019-08-10
7
2019-08-10
20
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
2019-08-10
22
2019-08-10
Nawojska Sandra
Jeździecki Klub Sportowy Folwark Podkowa
2019-08-10
2
2019-08-10
3
Och-Oleksy Hanna
KJ Raduszyn
CA IRA (33)
2019-08-10
9
2019-08-10
Patynowska Maja
Guarana (70)
2019-08-10
38
2019-08-10
14
Raczkowska Sonata
Stajnia Wapno
NIPA (49)
2019-08-10
2019-08-10
Radowski Jonasz
bpk
2019-08-10
10
2019-08-10
6
Rennert Klementyna
JKS Fer Więckowice
SARA (31)
2019-08-10
35
2019-08-10
36
2019-08-10
10
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
BALATON (22)
2019-08-10
5
2019-08-10
4
2019-08-10
2
Sikorska Kamila
Sirocco (58)
2019-08-10
15
2019-08-10
25
2019-08-10
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
2019-08-10
1
2019-08-10
7
2019-08-10
1
CZELIN (52)
2019-08-10
21
2019-08-10
Soforek Marcel
bpk
CEKIN (41)
2019-08-10
29
2019-08-10
24
Sopański Michał
Brak
2019-08-10
2019-08-10
2019-08-10
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ODYSEJA (55)
2019-08-10
2
2019-08-10
3
Szejner Aleksandra
bpk
2019-08-10
8
2019-08-10
9
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
LOPEZ (9)
2019-08-10
2019-08-10
Szymczyk Oliwia
Stajnia Ostrowo Młyn
TARA (10)
2019-08-10
37
2019-08-10
Szymkowiak Wanesa
Stajnia Anielin
2019-08-10
16
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (56)
2019-08-10
14
2019-08-10
Trzaskawka Patrycja
St. Kraju Jumping Team
2019-08-10
8
2019-08-10
MATRIX (44)
2019-08-10
12
2019-08-10
Walorczyk Julia
KJ Morena Sieraków-Gałowo
2019-08-10
4
Walorczyk Maria
bpk
2019-08-10
5
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
Tankred (68)
2019-08-10
20
2019-08-10
17
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
FINKA (16)
2019-08-10
22
2019-08-10

Number of Riders: 63

Number of Horses: 63

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl