Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:31
2019-08-10 17:49:05
Anita Walczak ANTOŚ
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:34
2019-08-10 17:47:34
Klaudia Maślak ORUS
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:38
2019-08-10 17:46:36
Nadia Stefaniak NOKIA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:41
2019-08-10 17:44:58
Kamila Kasprzak ANTOŚ
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:45
2019-08-10 17:44:36
Zofia Słowińska ANTOŚ
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:48
2019-08-10 17:42:43
Julia Kempa ANTOŚ
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:52
2019-08-10 17:41:08
Michalina Korko NOKIA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:14:55
2019-08-10 17:38:28
Wiktoria Kubiak ORUS
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:15:00
2019-08-10 17:36:23
Kamila Kasprzak GALAKTYKA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 18:15:05
2019-08-10 17:34:28
Maria Kurdyk MUSZKIETER
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:59
2019-08-09 11:57:04
Joanna Tylska ALCHEMIA
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:58
2019-08-09 11:56:27
Michał Falkowski HARKA
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:56
2019-08-09 11:55:46
Natalia Będkowska KIARA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:55
2019-08-09 11:54:55
Natalia Będkowska WELLINGTON
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:52
2019-08-09 11:53:34
Aleksandra Tokarek DEKORATOR
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:51
2019-08-09 11:52:51
Zofia Woźniak WANIA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:49
2019-08-09 11:52:11
Weronika Falkowska DAGLEZJA L
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:47
2019-08-09 11:51:31
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:45
2019-08-09 11:50:44
Maja Falkowska BAŚKA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:43
2019-08-09 11:48:43
Weronika Chojnacka LEXUS
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:42
2019-08-09 11:46:25
Emilia Gałka WELLINGTON
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 12:57:40
2019-08-09 11:45:50
Emilia Gałka KIARA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:44:25
2019-08-09 11:42:43
Anita Walczak BREMA
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:44:28
2019-08-09 11:40:04
Natalia Nijak BAŚKA
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:40:36
2019-08-09 11:38:17
Julia Jędrzejak HARKA
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:37:27
2019-08-09 11:36:07
Joanna Juszczak BAŚKA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:37:28
2019-08-09 11:35:29
Joanna Juszczak TOFI
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:35:27
2019-08-09 11:32:13
Zofia Mielczarek ŁASABI
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:31:24
2019-08-09 11:29:45
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:31:21
2019-08-09 11:24:13
Maja Karolak GABI
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:31:19
2019-08-09 11:23:43
Maja Falkowska GABI
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 11:31:15
2019-08-09 11:23:07
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:50
2019-08-08 23:50:43
Jakub Chwiłkowski BIOZA
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:49
2019-08-08 22:23:26
Nadia Wojtysiak WOJAK
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:47
2019-08-08 22:18:30
Cecylia Piskorska ALE PSIKUS
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:46
2019-08-08 22:15:37
Karolina Łuczak BARON
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:44
2019-08-08 22:15:08
Paulina Lis BARON
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:42
2019-08-08 22:11:09
Karolina Tołoczko ALMA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:40
2019-08-08 22:10:40
Zofia Pietura ALMA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:38
2019-08-08 22:05:29
Masza Fedorowa ALABAMA
  • 2x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:36
2019-08-08 21:52:18
Lena Pilarek AUGUSTA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:33
2019-08-08 21:51:42
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:29
2019-08-08 21:51:01
Marek Wąsiewicz ALCES
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:26
2019-08-08 21:50:25
Aleksandra Chaberska LIDER
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:23
2019-08-08 21:49:55
Paula Jeziorek CESJA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 10:51:20
2019-08-08 21:49:22
Paula Jeziorek RONALDO
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 20:27:43
2019-08-08 20:02:12
Oliwia Robakowska CARMEN
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:34:54
2019-08-08 19:28:43
Nikola Sobczak PACYNKA
  • 2x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:34:57
2019-08-08 19:18:32
Liwia Mańkowski ARAMIS
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:01
2019-08-08 18:55:14
Oliwia Wasiela HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:04
2019-08-08 18:53:40
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:10
2019-08-08 18:53:11
Tatiana Wenderska CZAKO BLUE
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:13
2019-08-08 16:25:39
Katarzyna Wojtysiak ARIA
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:16
2019-08-08 16:24:45
Anna Dyonizy ARIA
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:19
2019-08-08 16:23:19
Olga Werner ALASKA - K
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:23
2019-08-08 16:21:38
Zofia Lisiecka ALASKA - K
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 19:35:26
2019-08-08 13:22:51
Katarzyna Góra ARIZONA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 13:20:43
2019-08-08 13:19:58
Emilia Machowska FELA
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 13:13:06
2019-08-08 13:12:45
Kornelia Pocha FELA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 08:48:09
2019-08-08 08:24:36
Jolanta Napierała POLA D
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:44
2019-08-07 22:21:17
Julia Walocha J-COOPER
  • 2x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:46
2019-08-07 22:06:35
Maja Poprawa NASTIA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:47
2019-08-07 22:05:49
Alicja Poprawa CRAZY PRINCESS
  • 1x 1 S/Super Amator/Skoki - konkurs dla początkujących, przeszkody w postaci krzyżaków
  • 1x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:49
2019-08-07 21:57:48
Michalina Iszczek J-COOPER
  • 2x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 07:31:50
2019-08-07 20:09:16
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 07:46:41
2019-08-07 07:22:57
Zofia Kaczmarek IVO
  • 2x 2 S/Debiuty/Skoki - Dokładności, wysokość przeszkód do 60cm
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-07 07:46:43
2019-08-07 07:19:39
Wiktoria Szubert HEPI
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:45:53
2019-08-03 14:27:13
Karolina Kempa HABRA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:45:55
2019-08-02 20:42:12
Joanna Hazubska REWIA
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:45:56
2019-08-01 22:38:39
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 3 S/LL/Skoki - Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 11:45:57
2019-07-19 08:24:03
Anita Powolna KOLIBER
  • 1x 4 S/L/Skoki - Dwufazowy, wysokość przeszkód do 100cm
  • 1x 5 S/L/Skoki - Speed & Music - szybkości
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
S
brak
2. Bulak Jarosław Maciej Wierzba
3. Chaberska Aleksandra KJ KAJA CEKÓW
2005 (JM.)
BRAK
4. Chałupka Józef Paweł Chałupka
5. Chojnacka Weronika Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
brak
6. Chwiłkowski Jakub Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
brak
7. Danielak Władysław Katarzyna Wieczorek
8. Dyonizy Anna Klub Jeździecki Chełmce
2003 (J.)
Brak
9. Falkowska Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2009 (Mł.)
brak
10. Falkowska Weronika Stajnia Piegonisko Pustkowie
2005 (JM.)
brak
11. Falkowski Michał Bpk
12. Fedorowa Masza Klub Jeździecki Chełmce
2006 (JM.)
Brak
13. Gałka Emilia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2003 (J.)
brak
14. Góra Katarzyna BPK
S
O024586
15. Hazubska Joanna bpk
S
brak
16. Iszczek Michalina Stajnia Pasja Rakowice
2002 (J.)
brak
17. Jędrzejak Julia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
Brak
18. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
1998 (MJ.)
O034245
19. Juszczak Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
2007 (JM.)
Brak
20. Kaczmarek Zofia KJ Olmet
2009 (Mł.)
O052273
21. Kanicka Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
O042822
22. Karolak Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2010 (Mł.)
brak
23. Karolak Tomasz Krzysztof Sobczak
24. Kasprzak Kamila Rajska Stajnia
2005 (JM.)
brak
25. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
26. Kempa Julia Rajska Stajnia
2000 (MJ.)
brak
27. Kempa Karolina Sokołowski Team
2005 (JM.)
Brak
28. Korko Michalina Rajska Stajnia
2004 (JM.)
brak
29. Krzywański Dariusz Joanna Tylska
30. Kubiak Wiktoria Rajska Stajnia
2002 (J.)
brak
31. Kurdyk Maria Rajska Stajnia
2004 (JM.)
brak
32. Kurowski Józef Jan Szala
33. Lis Paulina Klub Jeździecki Chełmce
S
brak
34. Lisiecka Zofia Klub Jeździecki Chełmce
2004 (JM.)
Brak
35. Łuczak Karolina Klub Jeździecki Chełmce
2003 (J.)
Brak
36. Machowska Emilia brak
2010 (Mł.)
BRAK
37. Marciniak Kasia
38. Marciniak Mateusz
39. Maślak Klaudia Rajska Stajnia
2006 (JM.)
brak
40. Mielczarek Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
Brak
41. Napierała Jolanta Stajnia prywatna
2002 (J.)
brak
42. Nijak Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2009 (Mł.)
Brak
43. Pęcherzewski Mariusz Bartosz Złoty
44. Pietura Zofia Klub Jeździecki Chełmce
2003 (J.)
Brak
45. Pilarek Lena KJ KAJA
2002 (J.)
LZR WZJ 2420/18
46. Piskorska Cecylia Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
Brak
47. Plewa Roman
48. Pocha Kornelia Stajnia Skoroszów
S
Brak
49. Pokojowczyk Kaja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
brak
50. Poprawa Alicja Stowarzyszenie R&S Stables
2009 (Mł.)
O049334
51. Poprawa Maja Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
O040106
52. Robakowska Oliwia Ośrodek Jeździecki Borowianka
2004 (JM.)
Brak
53. Słowińska Zofia Rajska Stajnia
2005 (JM.)
brak
54. Sobczak Krzyszotf Tomasz Karolak
55. Sobczak Nikola Ośrodek Borowianka
2009 (Mł.)
brak
56. Stefaniak Nadia Rajska Stajnia
2005 (JM.)
brak
57. Szala Janusz Józef Kurowski
58. Szubert Wiktoria Ośrodek Borowianka
2003 (J.)
brak
59. Tokarek Aleksandra Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
brak
60. Tołoczko Karolina Klub Jeździecki Chełmce
2003 (J.)
Brak
61. Tomalik Franciszek Anna Tomalik
62. Tomalik Wiktoria
63. Tylska Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
brak
64. Walczak Anita Stajnia Piegonisko Pustkowie
2007 (JM.)
Brak
65. Walczak Anita Rajska Stajnia
2007 (JM.)
brak
66. Walocha Julia Stajnia Pasja Rakowice
2001 (J.)
Brak
67. Wasiela Oliwia KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
68. Wąsiewicz Marek Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
S
brak
69. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
70. Werner Olga Klub Jeździecki Chełmce
2002 (J.)
Brak
71. Wieczorek Katarzyna Władysław Danielak
72. Wierzba Maciej Jarosław Bulak
73. Wojtysiak Katarzyna Klub Jeździecki Chełmce
S
brak
74. Wojtysiak Nadia Klub Jeździecki Chełmce
2004 (JM.)
Brak
75. Wolski Marcin Grzegorz Ługowski
76. Woźniak Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
brak
77. Załęcka Karolina Daniel Załęcki
78. Załęcki Daniel Karolina Załęcka
79. Załęcki Daniel Dariusz Krzywański
80. Ziemniarska Agata bez przynależności klubowej
2003 (J.)
O042318
81. Złoty Bartosz Sylwia Kowalska / Gold Driving Team
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

Aisza D1 135 F:
M:
O:
B:
2.

68

Aisza D1 135 F:
M:
O:
B:
3.

29

ALABAMA Koń Mały POL 2013 Klacz kasztanowata/165 F: Amigo
M: Alaska-K
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
Brak 616013610067313
4.

20

ALASKA - K SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maks
M: Alma
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
brak
5.

26

ALCES Małopolska POL 2002 Wałach gniada/165 F: Bolivar
M: Awia
O: Marek Wąsiewicz
B: Bogusław Dąbrowski
brak 12133
6.

50

ALCHEMIA Małopolska POL 2006 Klacz tarantowata F: Artedy
M: Rapsodia
O: Jerzy Pietrucha
B: -
-
7.

32

ALE PSIKUS SP POL 2014 Wałach srokata/168 F: Antek
M: Arizona
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
Brak 616009610066514
8.

30

ALMA SP POL 1997 Klacz kasztanowata/164 F: Folio
M: Alpaka
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
Brak POL009610010997
9.

51

ANTOŚ - POL - Wałach izabelowata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
10.

75

Antoś F:
M:
O:
B:
11.

19

ARIA Koń Mały POL 2013 Klacz kasztanowata/mk:153 F: Amigo
M: Alma
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
brak brak
12.

21

ARIZONA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Karolus
M: Agusia
O: Machowski Edward
B: Machowski Edward
Brak
13.

28

AUGUSTA PKSP POL 1999 Klacz siwa F: Epizod
M: Agape
O: Agnieszka Szulgan-Mądrzak
B: Krzysztof Kucharski
LKR 2303/16
14.

31

BARON WLKP POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Baryton
M: Bolonia
O: Katarzyna Wojtysiak
B: Katarzyna Wojtysiak
Brak POL007611160301
15.

39

BAŚKA Hucuł POL 2009 Klacz srokata F: -
M: -
O: Karolina Karolak
B: -
-
16.

69

Bazyl / Blanco D2 125 F:
M:
O:
B:
17.

34

BIOZA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/165 F: Toast
M: Bienica
O: Tadeusz Wolarz
B: Stadnina koni Pępowo
Brak 616007610103710
18.

71

Borodino / Weart D2 150 F:
M:
O:
B:
19.

42

BREMA SP POL 2000 Klacz kasztanowata/160 F: H
M: F
O: H
B: B
Brak D
20.

56

BROKAT K1 120 F:
M:
O:
B:
21.

22

CARMEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz inna/167 F: Stillios
M: Coca
O: Tadeusz Wolarz
B: Szewczak Henryk
Brak 61600958040202013
22.

72

Carmen F:
M:
O:
B:
23.

24

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
24.

74

Choko F:
M:
O:
B:
25.

62

Costa Brawa / Carmen D2 155 F:
M:
O:
B:
26.

9

CRAZY PRINCESS KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marika Iwanek
B: Nieznany
Brak 616999610218513
27.

18

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
28.

47

DAGLEZJA L Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: Michał Falkowski
B: -
-
29.

49

DEKORATOR Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Demut
M: Melodia
O: Aleksandra Tokarek
B: -
brak
30.

64

Diament D1 145 F:
M:
O:
B:
31.

63

Dora / Diament D2 140 F:
M:
O:
B:
32.

13

FELA SP POL 2005 Klacz siwa/160 F: Lubicz
M: Festyna
O: Edward Machowski
B: Edward Machowski
brak
33.

37

FIGARO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach ciemnogniada F: -
M: Fryga
O: Karolina Karolak
B: -
brak
34.

36

FILIPINKA - POL 2008 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Karolina Karolak-
B: -
-
35.

35

GABI Szetland POL 2014 Klacz tarantowata F: -
M: -
O: Karolina Karolak
B: -
brak
36.

54

GALAKTYKA - POL - Klacz ciemnogniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
37.

73

Guiness F:
M:
O:
B:
38.

1

HABRA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/167 F: Moskit
M: Haska
O: Sławomir Sokołowski
B: Piotr Kotecki
Brak 616007610164905
39.

41

HARKA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: -
B: -
-
40.

6

HEPI Małopolska POL 2009 Klacz gniada/mk:152 F: Hai Bej
M: Historia
O: Tadeusz Wolarz
B: Artur Brzozowski
brak POL006580206509
41.

16

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino /
M: Hepi /
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
K019538 616013540118606
42.

5

IVO Haflinger POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
O: Zbigniew Kaczmarek
B: Falenty
K026341 POL013661718407
43.

10

J-COOPER Małopolska POL 2012 Wałach siwa/160 F: Eufrat
M: Jałta
O: Katarzyna Włodarczyk
B: Katarzyna Włodarczyk
Brak 616006550077612
44.

7

J-COOPER Małopolska POL 2012 Wałach siwa/160 F: Eufrat
M: Jałta
O: Katarzyna Włodarczyk
B: Katarzyna Włodarczyk
Brak 616006550077612
45.

46

KEWIN Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach tarantowata F: -
M: -
O: Kaja Pokojowczyk
B: 0
0
46.

43

KIARA Małopolska POL 2013 Klacz gniada/165 F: Hb
M: F
O: G
B: L
Rak H
47.

3

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
O: Krzysztof Kanicki
B: Andrzej Kuświk
K025717 POL009610051906
48.

61

Lafika D1 125 F:
M:
O:
B:
49.

45

LEXUS SP POL 2010 Wałach gniada/160 F: G
M: L
O: Ah
B: H
Brak G
50.

25

LIDER PKSP POL 2001 Wałach gniada F: Komplement
M: Leonarda / Leandro
O: Berenika Tarasiewicz
B: Stanisław Gądek
K011247
51.

65

Lord D1 125 F:
M:
O:
B:
52.

70

Lord D1 125 F:
M:
O:
B:
53.

38

ŁASABI Małopolska POL 2015 Wałach siwa/165 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
54.

55

MUSZKIETER - POL - Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
55.

8

NASTIA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa F: Boliwar
M: Nobia
O: Marika Iwanek
B: Michał Bocian
Brak 616007520112612
56.

53

NOKIA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
57.

52

ORUS - POL - Wałach srokata/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
58.

14

PACYNKA Hucuł POL 2011 Klacz kara/kuc:142 F: n
M: Poziomka
O: Bartosz Sobczak
B: n
brak PL616012610018311
59.

58

Paloma / Larina K2 130 F:
M:
O:
B:
60.

12

POLA D Mały Koń POL 2013 Klacz srokata/mk:150 F: Apatyt
M: Polonia
O: Irena Napierała
B: Deminiak Marian
brak
61.

11

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
62.

2

REWIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Chellano's Boy DZ /
M: Rafula /
O: Joanna Hazubska
B: Stanisław Grygier
brak
63.

23

RONALDO WLKP. POL 2012 Wałach gniada/169 F: DOMESTOS
M: RIMINI
O: SŁAWOMIR BORKOWSKI
B: SŁAWOMIR BORKOWSKI
BRAK
64.

57

ROSI D1 145 F:
M:
O:
B:
65.

59

Sawana / Santiago D2 130 F:
M:
O:
B:
66.

60

Sawana D1 125 F:
M:
O:
B:
67.

27

SZILA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
O: Małogorzata Jastrzębska
B: NN
brak
68.

40

TOFI Tinker POL 2009 Klacz srokata/kuc:130 F: B
M: B
O: Bb
B: N
Brak B
69.

67

Tofi K1 135 F:
M:
O:
B:
70.

48

WANIA - POL 2009 Wałach tarantowata F: -
M: -
O: Robert woźniak
B: -
-
71.

44

WELLINGTON Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Wininfred
O: Karolina Karolak
B: -
brak
72.

33

WOJAK HC POL 2005 Wałach kara/130 F: Pamacs
M: Wierchowina
O: Nadia Wojtysiak
B: Stanisław Wesoły
Brak POL013610042805
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KIARA (43)
2019-08-11
28
2019-08-11
9
2019-08-11
1
Bulak Jarosław
Maciej Wierzba
2019-08-11
2019-08-11
3
Chaberska Aleksandra
KJ KAJA CEKÓW
LIDER (25)
2019-08-11
2019-08-11
20
Chałupka Józef
Paweł Chałupka
2019-08-11
5
Chojnacka Weronika
Stajnia Piegonisko Pustkowie
LEXUS (45)
2019-08-11
2019-08-11
Chwiłkowski Jakub
Ośrodek Jeździecki Borowianka
BIOZA (34)
2019-08-11
5
2019-08-11
2019-08-11
15
Danielak Władysław
Katarzyna Wieczorek
2019-08-11
12
Dyonizy Anna
Klub Jeździecki Chełmce
ARIA (19)
2019-08-11
1
2019-08-11
24
Falkowska Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
GABI (35)
2019-08-11
6
BAŚKA (39)
2019-08-11
29
Falkowska Weronika
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-08-11
8
2019-08-11
3
Falkowski Michał
Bpk
2019-08-11
6
2019-08-11
Fedorowa Masza
Klub Jeździecki Chełmce
ALABAMA (29)
2019-08-11
29
2019-08-11
16
Gałka Emilia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KIARA (43)
2019-08-11
24
2019-08-11
2019-08-11
13
Góra Katarzyna
BPK
ARIZONA (21)
2019-08-11
6
2019-08-11
7
2019-08-11
17
Hazubska Joanna
bpk
REWIA (2)
2019-08-11
4
2019-08-11
3
2019-08-11
5
Iszczek Michalina
Stajnia Pasja Rakowice
2019-08-11
29
2019-08-11
1
Jędrzejak Julia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
HARKA (41)
2019-08-11
2
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
RONALDO (23)
2019-08-11
24
CESJA (24)
2019-08-11
14
2019-08-11
4
2019-08-11
6
LIDER (25)
2019-08-11
24
Juszczak Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
BAŚKA (39)
2019-08-11
TOFI (40)
2019-08-11
2
Kaczmarek Zofia
KJ Olmet
IVO (5)
2019-08-11
1
2019-08-11
1
Kanicka Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2019-08-11
2
2019-08-11
2019-08-11
10
Karolak Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
GABI (35)
2019-08-11
1
2019-08-11
1
2019-08-11
17
2019-08-11
8
Karolak Tomasz
Krzysztof Sobczak
2019-08-11
16
Kasprzak Kamila
Rajska Stajnia
ANTOŚ (51)
2019-08-11
19
2019-08-11
1
2019-08-11
21
2019-08-11
21
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (27)
2019-08-11
12
2019-08-11
10
Kempa Julia
Rajska Stajnia
Antoś (75)
2019-08-11
Kempa Karolina
Sokołowski Team
HABRA (1)
2019-08-11
31
2019-08-11
27
Korko Michalina
Rajska Stajnia
NOKIA (53)
2019-08-11
24
Krzywański Dariusz
Joanna Tylska
2019-08-11
7
Kubiak Wiktoria
Rajska Stajnia
ORUS (52)
2019-08-11
1
Kurdyk Maria
Rajska Stajnia
2019-08-11
1
2019-08-11
22
2019-08-11
12
Kurowski Józef
Jan Szala
2019-08-11
8
Lis Paulina
Klub Jeździecki Chełmce
BARON (31)
2019-08-11
Lisiecka Zofia
Klub Jeździecki Chełmce
2019-08-11
16
Łuczak Karolina
Klub Jeździecki Chełmce
BARON (31)
2019-08-11
11
Machowska Emilia
brak
FELA (13)
2019-08-11
Marciniak Kasia
Guiness (73)
2019-08-11
16
2019-08-11
1
Choko (74)
2019-08-11
20
2019-08-11
4
Marciniak Mateusz
Choko (74)
2019-08-11
16
Maślak Klaudia
Rajska Stajnia
ORUS (52)
2019-08-11
1
2019-08-11
23
2019-08-11
14
Mielczarek Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (37)
2019-08-11
24
2019-08-11
7
2019-08-11
23
ŁASABI (38)
2019-08-11
5
2019-08-11
22
Napierała Jolanta
Stajnia prywatna
POLA D (12)
2019-08-11
22
2019-08-11
30
Nijak Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
BAŚKA (39)
2019-08-11
2
Pęcherzewski Mariusz
Bartosz Złoty
2019-08-11
9
Pietura Zofia
Klub Jeździecki Chełmce
ALMA (30)
2019-08-11
1
Pilarek Lena
KJ KAJA
AUGUSTA (28)
2019-08-11
3
2019-08-11
22
Piskorska Cecylia
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-11
16
2019-08-11
29
Plewa Roman
2019-08-11
2019-08-11
Pocha Kornelia
Stajnia Skoroszów
FELA (13)
2019-08-11
32
2019-08-11
14
Pokojowczyk Kaja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KEWIN (46)
2019-08-11
18
2019-08-11
13
2019-08-11
9
Poprawa Alicja
Stowarzyszenie R&S Stables
2019-08-11
24
2019-08-11
26
2019-08-11
15
Poprawa Maja
Stowarzyszenie R&S Stables
NASTIA (8)
2019-08-11
19
2019-08-11
12
Robakowska Oliwia
Ośrodek Jeździecki Borowianka
CARMEN (22)
2019-08-11
10
2019-08-11
11
Słowińska Zofia
Rajska Stajnia
ANTOŚ (51)
2019-08-11
16
Sobczak Krzyszotf
Tomasz Karolak
2019-08-11
17
Sobczak Nikola
Ośrodek Borowianka
PACYNKA (14)
2019-08-11
2019-08-11
1
Stefaniak Nadia
Rajska Stajnia
NOKIA (53)
2019-08-11
1
2019-08-11
18
Szala Janusz
Józef Kurowski
2019-08-11
4
Szubert Wiktoria
Ośrodek Borowianka
HEPI (6)
2019-08-11
1
2019-08-11
2
Tokarek Aleksandra
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-08-11
9
2019-08-11
Tołoczko Karolina
Klub Jeździecki Chełmce
ALMA (30)
2019-08-11
8
Tomalik Franciszek
Anna Tomalik
2019-08-11
11
Tomalik Wiktoria
Carmen (72)
2019-08-11
Tylska Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-08-11
11
2019-08-11
7
Walczak Anita
Stajnia Piegonisko Pustkowie
BREMA (42)
2019-08-11
Walczak Anita
Rajska Stajnia
ANTOŚ (51)
2019-08-11
1
Walocha Julia
Stajnia Pasja Rakowice
2019-08-11
1
Wasiela Oliwia
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-08-11
1
2019-08-11
Wąsiewicz Marek
Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
ALCES (26)
2019-08-11
5
2019-08-11
2
2019-08-11
13
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2019-08-11
2019-08-11
2019-08-11
Werner Olga
Klub Jeździecki Chełmce
2019-08-11
Wieczorek Katarzyna
Władysław Danielak
2019-08-11
10
Wierzba Maciej
Jarosław Bulak
2019-08-11
14
Wojtysiak Katarzyna
Klub Jeździecki Chełmce
ARIA (19)
2019-08-11
Wojtysiak Nadia
Klub Jeździecki Chełmce
WOJAK (33)
2019-08-11
16
2019-08-11
Wolski Marcin
Grzegorz Ługowski
2019-08-11
2019-08-11
2
Woźniak Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
WANIA (48)
2019-08-11
25
2019-08-11
2019-08-11
16
Załęcka Karolina
Daniel Załęcki
2019-08-11
1
Załęcki Daniel
Karolina Załęcka
2019-08-11
13
Załęcki Daniel
Dariusz Krzywański
2019-08-11
6
Ziemniarska Agata
bez przynależności klubowej
2019-08-11
33
2019-08-11
2019-08-11
25
Złoty Bartosz
Sylwia Kowalska / Gold Driving Team
2019-08-11
15

Number of Riders: 81

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl