Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:31:33
2019-08-22 22:31:01
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 22:31:29
2019-08-22 22:30:32
Klaudiusz Jach ALISTER
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:37:50
2019-08-22 21:29:23
Henryk Ziółek CHACCO BOY Z
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:37:53
2019-08-22 21:07:58
Joachim Włoch SID
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:37:55
2019-08-22 21:06:35
January Włoch BOROMIR
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 21:37:58
2019-08-22 20:14:40
Dominika Grylewicz WENESA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 20:06:30
2019-08-22 20:01:25
Sylwia Michałowska PLEJADA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 19:18:35
2019-08-22 19:15:51
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 19:11:11
2019-08-22 18:59:52
Vanessa Kozłowska DALIA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 19:11:16
2019-08-22 18:45:22
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 16:40:31
2019-08-22 15:21:31
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 16:40:34
2019-08-22 15:05:26
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 16:40:38
2019-08-22 15:04:25
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 16:40:40
2019-08-22 14:06:25
Klaudia Walczak MAGIC
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 16:40:43
2019-08-22 13:29:42
Marta Najewska PICASSO
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 07:31:14
2019-08-22 07:14:55
Maja Jankowiak NIEBO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 06:49:13
2019-08-21 22:55:39
Adrianna Dombka ASKANA
  • 2x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 06:49:16
2019-08-21 22:54:29
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 06:49:19
2019-08-21 22:36:37
Maria Pełczyńska SAMBA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 06:49:22
2019-08-21 22:36:17
Monika Trojanowska ALPINA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:04
2019-08-21 22:15:13
Maciej Roszak BRAWURA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:07
2019-08-21 22:10:16
Patrycja Obst CARLOS O
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:09
2019-08-21 22:09:55
Bogdan Przybyla RUMBA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:15
2019-08-21 22:08:51
Wiktoria Wróblewska BAL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:18
2019-08-21 22:08:11
Nikola Majorczyk BAL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:21
2019-08-21 22:06:52
Nikola Majorczyk CARLOS O
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:24
2019-08-21 22:05:57
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 22:21:30
2019-08-21 22:02:23
Kornelia Drążkiewicz BARKAROLA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 21:48:03
2019-08-21 21:43:22
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 20:36:09
2019-08-21 20:02:53
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 15:21:42
2019-08-21 15:10:08
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 15:21:45
2019-08-21 15:09:45
Weronika Pietrzak NELSON
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 14:58:30
2019-08-21 14:33:51
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 06:53:25
2019-08-20 21:16:33
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 18:51:47
2019-08-20 21:12:21
Borys Trojanowicz BADIYAT
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 06:53:32
2019-08-20 21:10:00
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 06:53:34
2019-08-20 21:09:42
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 06:53:37
2019-08-20 20:53:41
Anna Lewandowska PERS
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:22:16
2019-08-20 20:14:24
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:22:20
2019-08-20 20:09:54
Weronika Jazikowska MIRON
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:47:45
2019-08-20 16:56:26
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 19:47:49
2019-08-20 15:03:05
Daria Niemczyk CARLOS
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 07:59:40
2019-08-19 22:14:55
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 18:32:09
2019-08-19 18:08:55
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 18:32:12
2019-08-19 15:14:54
Alicja Gorzkowska FERRARI
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:28:12
2019-08-19 12:52:17
Oliwia Szymczyk TARA
  • 1x 1/Kuce 60/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:28:15
2019-08-19 08:42:33
Nell Dykcik SOLO CHAMPFLEUR
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:28:17
2019-08-19 08:41:56
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:28:19
2019-08-19 08:41:39
Aleksandra Pyczek BACH
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:28:20
2019-08-19 08:41:14
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 19:46:01
2019-08-18 17:35:34
Nicole Młynarz SKARB
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:46
2019-08-13 10:10:35
Piotr Oblizajek ILUZION
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:48
2019-08-13 10:10:06
Oliwia Krysztofowicz ŁATA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:49
2019-08-12 20:25:18
Bogna Dopierała HUG ME
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:51
2019-08-12 19:32:01
Natalia Sobieraj HUG ME
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:52
2019-08-12 19:00:11
Katarzyna Kubacka ROM
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:53
2019-08-12 18:39:51
Joanna Zaraś CALINKA
  • 2x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:54
2019-08-12 10:50:03
Weronika Zys CUPIDO
  • 2x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:55
2019-08-12 09:09:14
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3/LL/Dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 10:25:57
2019-08-09 22:13:30
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 4/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Banach Natalia BPK - LUL
S
O012302
2. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
3. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
4. Dombka Adrianna Sekcja Jeździecka Turzyn
2009 (Mł.)
brak
5. Dopierała Bogna KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
Brak
6. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
7. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
8. Dykcik Nell bpk
2007 (JM.)
brak
9. Gorzkowska Alicja Stadnina Sportowa Lubochnia
2007 (JM.)
brak
10. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
11. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
12. Jach Michalina KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
brak
13. Jankowiak Maja St. KJ Leśna Podkowa
2008 (Mł.)
O054405
14. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
15. Kołodziej Oliwia UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
16. Kozłowska Vanessa KJ Wiecanowo
2009 (Mł.)
brak
17. Krzeszewska Zofia SJ Turzyn
S
O011384
18. Kubacka Katarzyna KJ Kapada Wiry
S
O035393
19. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
20. Lewandowska Anna UKS Master Gniezno
2006 (JM.)
Brak
21. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
22. Majorczyk Jagoda KJ Ostrowo Młyn
2008 (Mł.)
brak
23. Majorczyk Nikola KJ Ostrowo Młyn
2009 (Mł.)
brak
24. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
25. Michałowska Sylwia Bez Przynależności Klubowej
S
brak
26. Młynarz Nicole KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
brak
27. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
28. Najewska Marta Delta Biedrusko
2007 (JM.)
brak
29. Niemczyk Daria Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
30. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
31. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
32. Pełczyńska Maria UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
33. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
34. Pietrzak Weronika KJ Wiecanowo
2010 (Mł.)
brak
35. Przybyla Bogdan Stajnia Ostrowo Młyn
S
brak
36. Pyczek Aleksandra bpk
2003 (J.)
.
37. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
38. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
Brak
39. Simińska Joanna SO Gniezno
40. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
41. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
brak
42. Skorniak Karolina A.T Horses
2007 (JM.)
Brak
43. Sobieraj Natalia KJ Kapada Wiry
2005 (JM.)
brak
44. Szubert Grzegorz bpk
S
brak
45. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (JM.)
brak
46. Szymska Anita SO Gniezno
47. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
48. Trojanowicz Zuzanna A.T Horses
2005 (JM.)
Brak
49. Trojanowska Monika UKS Jantar Gniezno
2004 (JM.)
brak
50. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (JM.)
Brak
51. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
52. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
53. Wróblewska Wiktoria Ostrowo Młyn
2003 (J.)
brak
54. Zaraś Joanna Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O021124
55. Zys Weronika Klub Jeździecki Kapada Wiry
2003 (J.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

58

ALISTER SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
2.

44

ALPINA SP POL 2003 Klacz kara/162 F: Aster /
M: Austria /
brak POL009670123903
3.

21

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
brak brak
4.

41

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
brak
5.

19

BACH WLKP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Barbur
M: Babolna
. .
6.

5

BADIYAT Arabisch Partbread POL 2013 Wałach siwa/165 F: Bakhira (Ex Barano) AA
M: Akita
Brak Brak
7.

38

BAL SP POL 2009 Wałach gniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
8.

40

BARKAROLA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Klakier
M: Borka
Brak 616007610214715
9.

30

BATER DAY Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top
M: Buterfly
brak brak
10.

18

BELGIA Typ Szlach. POL 2011 Klacz gniada F: Euripides
M: Bara / Debos
K020743 616999680034111
11.

56

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
12.

35

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/167 F: Eger
M: Bona
Brak 616007610154013
13.

34

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
14.

12

CALINKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/162 F: Albens
M: Cechira
Brak 616007610232906
15.

64

Capitan F:
M:
16.

25

CARLOS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/171 F: nn
M: nn
brak brak
17.

36

CARLOS O SP POL 2015 Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
. .
18.

42

CAYENNE SP POL 2015 Klacz siwa/172 F: Leonardo
M: Choya
brak
19.

13

CUPIDO HSH HUN 28.04.2012 Wałach gniada/182 F: Agropoint Chupalido
M: Cleris
K025277 HUNMMF122290310
20.

39

CZORT KUC POL 2003 Wałach siwa/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
21.

60

Czumen-K F:
M:
22.

7

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:155 F: Etos
M: Dumka
brak 616013580726609
23.

28

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
24.

24

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
K022607 616009680091210
25.

22

FERRARI Trakeńska POL 2007 Wałach ciemnogniada/171 F: Pumpers
M: Fuchta
brak brak
26.

62

FIONA KUC POL 2009 Klacz kara/kuc: F: Karol Chrzanowo/
M: Fala/
616013680077109
27.

20

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
-
28.

31

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
K023168 616009610160310
29.

33

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
30.

6

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
brak DE421000582409
31.

8

HUG ME Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160cm F: Cypr
M: Harda
brak 616999530201613
32.

14

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
33.

15

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
K027382 528003201407333
34.

51

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
35.

49

MAGIC SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/165 F: Loughehoe Guy
M: Lady Dawn
. .
36.

46

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
37.

27

MIRON Koń Mały POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Rewir I
M: Majja
Brak Brak
38.

59

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
39.

32

NELSON KUC POL 2015 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
40.

45

NIEBO Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Don Corleone (GB) /
M: Nikandra /
brak -
41.

52

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
42.

26

PERS NN POL 2012 Ogier gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak Brak
43.

50

PICASSO NN POL 2011 Wałach srokata/kuc:127 F: NN
M: NN
K023116 616999520137011
44.

53

PLEJADA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/174 F: MASTAR
M: PASJA
K020967 616007610262808
45.

11

ROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/173 F: Adiutant
M: Romina
brak -
46.

29

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak brak
47.

37

RUMBA . POL . Klacz siwa/. F: .
M: .
. .
48.

43

SAMBA Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2003 Klacz gniada/kuc:138 F: Monsun N /
M: Sunna /
brak DE422.220086003
49.

63

SHREK KM POL 2007 Wałach siwa/148 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
50.

55

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET
M: SPRINGFIELD
0096100466 11369
51.

1

SKARB SP POL 2006 Ogier siwa/150 F: Karbit /
M: Szarfa /
brak POL007520043606
52.

17

SOLO CHAMPFLEUR Klusak Francuski POL 2006 Wałach gniada/165 F: Biesolo
M: Lolie champfleur
. .
53.

16

TARA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:147 F: Galon /
M: Tina /
brak POL013610208108
54.

61

Vice Vandamme F:
M:
55.

23

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Banach Natalia BPK - LUL
400
SUM:
400.00
Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
200
400
SUM:
600.00
Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
300
SUM:
300.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
500
SUM:
800.00
Pyczek Aleksandra bpk
100
SUM:
100.00
Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
200
SUM:
200.00
Włoch January BPK - WIE
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banach Natalia
BPK - LUL
BELGIA (18)
2019-08-24
1
400
2019-08-24
13
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-08-24
3
200
2019-08-24
2
400
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (23)
2019-08-24
1
300
2019-08-24
2019-08-24
14
Dombka Adrianna
Sekcja Jeździecka Turzyn
ASKANA (41)
2019-08-24
8
2019-08-24
Dopierała Bogna
KJ Kapada Wiry
HUG ME (8)
2019-08-24
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-24
15
2019-08-24
22
2019-08-24
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
2019-08-24
2019-08-24
23
Dykcik Nell
bpk
2019-08-24
12
2019-08-24
Gorzkowska Alicja
Stadnina Sportowa Lubochnia
FERRARI (22)
2019-08-24
11
2019-08-24
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (34)
2019-08-24
23
2019-08-24
6
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
ALISTER (58)
2019-08-24
10
2019-08-24
2019-08-24
2
300
2019-08-24
1
500
Jach Michalina
KJ Sokół Damasławek
FIONA (62)
2019-08-24
1
2019-08-24
SHREK (63)
2019-08-24
11
2019-08-24
4
Jankowiak Maja
St. KJ Leśna Podkowa
NIEBO (45)
2019-08-24
11
2019-08-24
9
2019-08-24
21
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
MIRON (27)
2019-08-24
14
2019-08-24
16
Kołodziej Oliwia
UKS Master Gniezno
PERS (26)
2019-08-24
12
2019-08-24
2
Kozłowska Vanessa
KJ Wiecanowo
DALIA (7)
2019-08-24
15
2019-08-24
4
Krzeszewska Zofia
SJ Turzyn
CAYENNE (42)
2019-08-24
8
2019-08-24
15
Kubacka Katarzyna
KJ Kapada Wiry
ROM (11)
2019-08-24
20
2019-08-24
24
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-08-24
10
2019-08-24
Lewandowska Anna
UKS Master Gniezno
PERS (26)
2019-08-24
13
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2019-08-24
15
2019-08-24
12
Majorczyk Jagoda
KJ Ostrowo Młyn
CZORT (39)
2019-08-24
9
2019-08-24
10
Majorczyk Nikola
KJ Ostrowo Młyn
2019-08-24
7
BAL (38)
2019-08-24
13
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (21)
2019-08-24
4
2019-08-24
3
Michałowska Sylwia
Bez Przynależności Klubowej
PLEJADA (53)
2019-08-24
2019-08-24
7
Młynarz Nicole
KJ Podkowa Gruszczyn
SKARB (1)
2019-08-24
2019-08-24
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (14)
2019-08-24
5
2019-08-24
14
Najewska Marta
Delta Biedrusko
PICASSO (50)
2019-08-24
5
2019-08-24
Niemczyk Daria
Klub Jeździecki Wiecanowo
CARLOS (25)
2019-08-24
17
2019-08-24
20
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-08-24
7
2019-08-24
8
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
2019-08-24
6
2019-08-24
8
Pełczyńska Maria
UKS Jantar Gniezno
SAMBA (43)
2019-08-24
2
2019-08-24
2019-08-24
10
Perz Wiktoria
bpk
GRAL (33)
2019-08-24
5
2019-08-24
7
Pietrzak Weronika
KJ Wiecanowo
NELSON (32)
2019-08-24
3
2019-08-24
5
Przybyla Bogdan
Stajnia Ostrowo Młyn
RUMBA (37)
2019-08-24
22
2019-08-24
Pyczek Aleksandra
bpk
BACH (19)
2019-08-24
3
100
2019-08-24
16
Rogacki Jakub
bpk
FOREST (20)
2019-08-24
4
2019-08-24
10
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (35)
2019-08-24
19
2019-08-24
4
Simińska Joanna
SO Gniezno
2019-08-24
6
2019-08-24
5
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
2019-08-24
18
2019-08-24
16
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
Capitan (64)
2019-08-24
11
2019-08-24
9
2019-08-24
2
200
Skorniak Karolina
A.T Horses
2019-08-24
7
2019-08-24
8
Sobieraj Natalia
KJ Kapada Wiry
HUG ME (8)
2019-08-24
2019-08-24
Szubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (51)
2019-08-24
21
2019-08-24
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
TARA (16)
2019-08-24
Szymska Anita
SO Gniezno
2019-08-24
13
2019-08-24
11
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2019-08-24
12
2019-08-24
19
DIAMENT (28)
2019-08-24
2019-08-24
Trojanowicz Zuzanna
A.T Horses
RUM (29)
2019-08-24
6
2019-08-24
1
Trojanowska Monika
UKS Jantar Gniezno
ALPINA (44)
2019-08-24
2019-08-24
9
2019-08-24
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
MAGIC (49)
2019-08-24
24
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (56)
2019-08-24
12
2019-08-24
3
300
Włoch Joachim
BPK - WIE
SID (55)
2019-08-24
6
2019-08-24
9
Wróblewska Wiktoria
Ostrowo Młyn
BAL (38)
2019-08-24
13
2019-08-24
18
Zaraś Joanna
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
CALINKA (12)
2019-08-24
17
2019-08-24
Zys Weronika
Klub Jeździecki Kapada Wiry
CUPIDO (13)
2019-08-24
14
2019-08-24

Number of Riders: 55

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl