Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:00
2019-08-30 22:44:29
Natalia Będkowska WELLINGTON
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:03
2019-08-30 22:44:07
Joanna Tylska ALCHEMIA
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:05
2019-08-30 22:43:31
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:08
2019-08-30 22:43:01
Weronika Falkowska DAGLEZJA L
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:11
2019-08-30 22:42:32
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:14
2019-08-30 22:42:03
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 22:59:19
2019-08-30 22:40:42
Natalia Stasiak AKERMAN
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 21:58:21
2019-08-30 20:30:23
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 21:58:24
2019-08-30 20:25:20
Roksana Przydryga SAWANNA
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 21:58:27
2019-08-30 20:00:47
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 4 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
41 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 21:58:30
2019-08-30 19:59:40
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 6 R/N/Zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 17:56:43
2019-08-30 17:55:53
Oliwia Krysztofowicz ŁATA
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 17:56:41
2019-08-30 17:55:28
Ewa Rojek KARENCJA
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 10:48:51
2019-08-30 09:32:43
Marta Woźniak TAJGA-S
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-30 09:02:56
2019-08-29 22:32:24
Maciej Roszak BRAWURA
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:26:25
2019-08-29 20:31:25
Joachim Włoch SID
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 21:26:28
2019-08-29 20:30:46
January Włoch BOROMIR
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 16:15:46
2019-08-29 13:43:47
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:16:27
2019-08-28 23:05:21
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 6 R/N/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:07:48
2019-08-28 21:53:10
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:07:51
2019-08-28 21:52:51
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:07:54
2019-08-28 21:51:29
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:07:57
2019-08-28 21:51:06
Borys Trojanowicz BADIYAT
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:01
2019-08-28 21:50:30
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 4 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
27 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:03
2019-08-28 21:48:07
Monika Woźniak HERA TS
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:16:30
2019-08-28 21:40:41
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 11:16:33
2019-08-28 21:40:13
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:11
2019-08-28 21:39:57
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:19
2019-08-28 21:38:05
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:22
2019-08-28 21:37:32
Natalia Wrzesińska ANDROMEDA
  • 2x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:24
2019-08-28 21:36:51
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:27
2019-08-28 21:36:25
Klaudia Jaszczak SAWANNA
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:29
2019-08-28 21:35:45
Oliwia Zalewska MARS
  • 2x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:32
2019-08-28 21:35:13
Antonina Wojtczak CZORT
  • 2x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:34
2019-08-28 21:34:43
Mateusz Juszczak OKEANIDA
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:36
2019-08-28 21:34:22
Maria Juszczak SOUL
  • 2x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:39
2019-08-28 21:33:46
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:42
2019-08-28 21:32:42
Julia Janiak MONA F
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:45
2019-08-28 21:31:28
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:48
2019-08-28 21:03:28
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 4 R./L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
9 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:50
2019-08-28 20:13:20
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:53
2019-08-28 19:00:06
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 4 R/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 22:08:56
2019-08-28 16:31:26
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 4 R./L/Licencyjny - z oceną stylu jeźdźca
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 09:39:52
2019-08-27 22:34:50
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 09:39:55
2019-08-27 22:34:34
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:57:06
2019-08-25 19:22:34
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3 T/L/Zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:57:08
2019-08-23 17:29:26
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 6 R/N/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:57:10
2019-08-23 17:29:07
Marta Zielińska CALIPSO
  • 1x 5 R/P/Wzrastającego stopnia trudności art. 269
  • 1x 6 R/N/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 08:57:11
2019-08-22 23:59:21
Maja Kołodziejska SEGAAL
  • 1x 1 T/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 2x 2 T/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
S
brak
2. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
3. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
4. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
5. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
6. Falkowska Weronika Stajnia Piegonisko Pustkowie
2005 (JM.)
brak
7. Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O022807
8. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
9. Jaszczak Klaudia UKS Trójka
2001 (J.)
brak
10. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
11. Juszczak Mateusz UKS Trójka
2007 (JM.)
brak
12. Karolak Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2010 (Mł.)
brak
13. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
brak
14. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
15. Kołodziejska Maja KJ Ranczo Pod Brzozami
2001 (J.)
None
16. Krysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
O050157
17. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
18. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
19. Mielczarek Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
brak
20. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
21. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
22. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
23. Pokojowczyk Kaja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
brak
24. Przydryga Roksana UKS Trójka
2005 (JM.)
brak
25. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
26. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
27. Rojek Ewa KJRoka
2001 (J.)
brak
28. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
brak
29. Skorniak Karolina A.T Horses
2007 (JM.)
Brak
30. Stasiak Natalia KJ Mar-Klin Turek
2003 (J.)
O048851
31. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
32. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
33. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
34. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
35. Trojanowicz Zuzanna A.T Horses
2005 (JM.)
Brak
36. Tylska Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
brak
37. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
38. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
39. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
40. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
41. Woźniak Marta Bpk
S
brak
42. Woźniak Monika A.T Horses
2000 (MJ.)
Brak
43. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
44. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

AKERMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Santiego
M: Luna
brak
2.

44

ALCHEMIA Małopolska POL 2006 Klacz tarantowata F: Artedy
M: Rapsodia
-
3.

7

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
K013040 5280030503317
4.

21

ANDROMEDA SP POL 2005 Klacz gniada/161 F: -
M: -
brak -
5.

16

BADIYAT Arabisch Partbread POL 2013 Wałach siwa/165 F: Bakhira (Ex Barano) AA
M: Akita
Brak Brak
6.

14

BATER DAY Kuc Walijski POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top
M: Buterfly
brak brak
7.

36

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
8.

37

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/168 F: EGER
M: BONA
BRAK 616007610154013
9.

42

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
10.

33

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
K019640 DE421000198309
11.

30

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
12.

25

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
13.

46

DAGLEZJA L Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
-
14.

15

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
15.

47

FIGARO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach ciemnogniada F: -
M: Fryga
brak
16.

48

FILIPINKA - POL 2008 Klacz kasztanowata F: -
M: -
-
17.

1

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
18.

18

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013128 POL999520057800
19.

31

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
20.

12

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
brak DE421000582409
21.

34

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
22.

29

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
23.

38

KARENCJA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/170 F: Przedświt
M: Kama
brak
24.

32

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
K019858 616009530297309
25.

45

KEWIN Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach tarantowata F: -
M: -
0
26.

39

ŁATA MŁP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Dukat
M: Łza
brak 0066110400516
27.

50

ŁATA 2003 F:
M:
28.

19

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
brak -
29.

28

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
30.

3

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
brak -
31.

10

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Marino / Zeoliet
M: Odetta / Romantiker
K027482 POL009520051603
32.

2

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
33.

6

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
K019129 POL007610014209
34.

20

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
K027191 616009520051811
35.

13

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: NN
M: NN
brak brak
36.

40

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
brak -
37.

27

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
38.

23

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
brak -
39.

9

SEGAAL Koń Małopolski POL 2005 Ogier ciemnogniada/mk:153 F: Bonaparte
M: Seria
None 616006610157805
40.

35

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET
M: SPRINGFIELD
0096100466 11369
41.

26

SOUL Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: NN
M: NN
brak -
42.

5

TAJGA S SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: FORESTER S
M: TRACJA
brak 009610056708
43.

41

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
44.

43

WELLINGTON Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Wininfred
brak
45.

22

WENUS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: -
M: -
brak -
46.

11

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
47.

17

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Gaca Waldemar St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
400
SUM:
400.00
Matuszczak Julia UKS Trójka
100
SUM:
100.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
300
300
SUM:
600.00
Zielińska Marta KJ Zagórów
200
200
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-01
2019-09-01
7
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-09-01
16
2019-09-01
9
2019-09-01
2019-09-01
3
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (10)
2019-09-01
2019-09-01
ZAFIRA (11)
2019-09-01
1
2019-09-01
1
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-01
8
2019-09-01
22
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (32)
2019-09-01
5
2019-09-01
8
Falkowska Weronika
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-01
14
2019-09-01
15
Gaca Waldemar
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
COLINE (33)
2019-09-01
6
2019-09-01
1
400
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (28)
2019-09-01
2
2019-09-01
4
Jaszczak Klaudia
UKS Trójka
SAWANNA (23)
2019-09-01
17
2019-09-01
Juszczak Maria
UKS Trójka
SOUL (26)
2019-09-01
2019-09-01
9
Juszczak Mateusz
UKS Trójka
2019-09-01
1
2019-09-01
1
Karolak Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-01
13
2019-09-01
19
Khan Ramsha
UKS Trójka
WENUS (22)
2019-09-01
1
2019-09-01
2019-09-01
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (40)
2019-09-01
15
2019-09-01
19
2019-09-01
Kołodziejska Maja
KJ Ranczo Pod Brzozami
SEGAAL (9)
2019-09-01
2019-09-01
18
2019-09-01
2019-09-01
Krysztofowicz Oliwia
KJRoka
ŁATA (39)
2019-09-01
ŁATA (50)
2019-09-01
2019-09-01
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (6)
2019-09-01
2
2019-09-01
3
Matuszczak Julia
UKS Trójka
SAKE (27)
2019-09-01
9
2019-09-01
3
100
Mielczarek Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (47)
2019-09-01
9
2019-09-01
17
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (34)
2019-09-01
6
2019-09-01
4
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
JANKES (29)
2019-09-01
20
2019-09-01
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-09-01
6
2019-09-01
2019-09-01
1
Pokojowczyk Kaja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KEWIN (45)
2019-09-01
21
2019-09-01
18
Przydryga Roksana
UKS Trójka
SAWANNA (23)
2019-09-01
1
Raczyńska Marcelina
St. Kraju Jumping Team
CINDY (42)
2019-09-01
1
300
2019-09-01
2
300
Robak Aleksandra
bpk
2019-09-01
1
2019-09-01
2
Rojek Ewa
KJRoka
2019-09-01
2019-09-01
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
BRAWURA (37)
2019-09-01
13
2019-09-01
20
Skorniak Karolina
A.T Horses
2019-09-01
10
2019-09-01
Stasiak Natalia
KJ Mar-Klin Turek
AKERMAN (49)
2019-09-01
8
2019-09-01
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-09-01
10
2019-09-01
13
2019-09-01
6
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-09-01
12
2019-09-01
14
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (17)
2019-09-01
1
2019-09-01
7
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
DIAMENT (15)
2019-09-01
11
2019-09-01
BADIYAT (16)
2019-09-01
16
2019-09-01
Trojanowicz Zuzanna
A.T Horses
RUM (13)
2019-09-01
1
2019-09-01
23
Tylska Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-01
2019-09-01
5
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2019-09-01
2
2019-09-01
5
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (36)
2019-09-01
3
2019-09-01
10
Włoch Joachim
BPK - WIE
SID (35)
2019-09-01
7
2019-09-01
12
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (25)
2019-09-01
10
2019-09-01
1
Woźniak Marta
Bpk
2019-09-01
5
2019-09-01
2019-09-01
4
Woźniak Monika
A.T Horses
HERA TS (18)
2019-09-01
4
2019-09-01
11
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
2019-09-01
10
2019-09-01
1
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2019-09-01
2
200
2019-09-01
3
200

Number of Riders: 44

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl