Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:02:11
2019-09-14 06:21:30
Borys Trojanowicz DIAMENT
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 07:02:13
2019-09-14 06:20:48
Borys Trojanowicz BADIYAT
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:29:00
2019-09-13 19:26:14
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 20:29:06
2019-09-13 19:25:47
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 12:42:30
2019-09-13 07:47:02
Joanna Tylska ALCHEMIA
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 12:42:33
2019-09-13 07:46:37
Natalia Będkowska WELLINGTON
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 12:42:36
2019-09-13 07:46:09
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 12:42:39
2019-09-13 07:45:44
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 12:42:42
2019-09-13 07:45:18
Maja Karolak FILIPINKA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:27
2019-09-12 22:16:38
Monika Mirczewska REALIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:31
2019-09-12 21:35:03
Maciej Roszak BRAWURA
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:35
2019-09-12 21:34:45
Marta Woźniak TAJGA-S
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:38
2019-09-12 20:32:04
Martyna Śniegulska SAWANNA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:42
2019-09-12 20:31:44
Natalia Wrzesińska ANDROMEDA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:47
2019-09-12 20:31:25
Antonina Wojtczak CZORT
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:52
2019-09-12 20:30:58
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 2x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:22:56
2019-09-12 20:29:32
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:00
2019-09-12 20:28:47
Katarzyna Paradowska JANKES
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 2x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:05
2019-09-12 20:28:15
Gabriela Ligocka OKEANIDA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:09
2019-09-12 20:27:50
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 2x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:13
2019-09-12 20:27:16
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:17
2019-09-12 20:26:57
Mateusz Juszczak SOUL
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:21
2019-09-12 20:26:33
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:25
2019-09-12 20:25:53
Klaudia Jaszczak MARS
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:28
2019-09-12 20:25:13
Julia Janiak MONA F
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 07:23:33
2019-09-12 20:24:45
Natalia Boksa OKEANIDA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:20:44
2019-09-12 14:54:12
Damaris Dorociak HILWAUKEE
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 17:20:47
2019-09-12 13:09:44
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 11:21:43
2019-09-12 11:05:29
Natalia Szczepaniak WALLEMO
  • 2x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 12:35:45
2019-09-11 07:07:29
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 19:44:49
2019-09-10 11:31:59
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 2/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkod 80/90cm)
  • 1x 3/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269 (wysokość przeszkód 100cm)
  • 1x 4/L/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 21:03:13
2019-09-05 07:15:45
Zofia Kaczmarek IVO
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (wysokość przeszkód 50/60cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Będkowska Natalia Stajnia Piegonisko Pustkowie
S
brak
2. Boksa Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
3. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
4. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
5. Dorociak Damaris Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
brak
6. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
7. Jaszczak Klaudia UKS Trójka
2001 (J.)
brak
8. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
9. Juszczak Mateusz UKS Trójka
2007 (JM.)
brak
10. Kaczmarek Zofia KJ Olmet
2009 (Mł.)
O052273
11. Karolak Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2010 (Mł.)
brak
12. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
brak
13. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
14. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
15. Ligocka Gabriela UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
16. Mielczarek Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
brak
17. Mirczewska Monika bpk
S
brak
18. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
19. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
20. Pokojowczyk Kaja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
brak
21. Roszak Maciej Stajnia Skorzęcin
S
brak
22. Śniegulska Martyna UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
23. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
24. Szczepaniak Natalia Stajnia prywatna
2004 (JM.)
Brak
25. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
26. Tylska Joanna Stajnia Piegonisko Pustkowie
1999 (MJ.)
brak
27. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
28. Woźniak Marta Bpk
S
brak
29. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
30. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

24

ALCHEMIA Małopolska POL 2006 Klacz tarantowata F: Artedy
M: Rapsodia
O: Jerzy Pietrucha
B: -
-
2.

12

ANDROMEDA SP POL 2005 Klacz gniada/161 F: -
M: -
O: Artur Wrzesiński
B: -
brak -
3.

32

BADIYAT Arabisch Partbread POL 2013 Wałach siwa/165 F: Bakhira (Ex Barano) AA
M: Akita
O: Aleksander Trojanowicz
B: Ernst Albert Berr
Brak Brak
4.

9

BRAWURA WLKP POL 2013 Klacz gniada/168 F: EGER
M: BONA
O: Szynon Przespolewski
B: Ignacy Przespolewski
BRAK 616007610154013
5.

7

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
6.

13

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
O: Marek Juszczak
B: Marek Wojciechowski
K027212 616999520042313
7.

31

DIAMENT SP POL 2015 Wałach siwa/169 F: Nn
M: Nn
O: Trojanowicz Aleksander
B: Nn
Brak Brak
8.

27

FIGARO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach ciemnogniada F: -
M: Fryga
O: Karolina Karolak
B: -
brak
9.

28

FILIPINKA - POL 2008 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Karolina Karolak-
B: -
-
10.

30

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K016388 POL009520050408
11.

6

HILWAUKEE Holsztyn POL 2009 Wałach gniada/168 F: H-Ekwador
M: Scarlett XVII
O: Dawid Dorociak
B: Dawid Dorociak
brak DE421000582409
12.

2

IVO Haflinger POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
O: Zbigniew Kaczmarek
B: Falenty
K026341 POL013661718407
13.

16

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K027213 616009610064314
14.

26

KEWIN Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach tarantowata F: -
M: -
O: Kaja Pokojowczyk
B: 0
0
15.

15

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
16.

23

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
17.

17

OKEANIDA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/163 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
18.

29

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
O: Dorota Daral
B: Dorota Daral
K027151 616009590133914
19.

4

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
O: Władysław Danielak
B: Bogdan Łukawski
K019129 POL007610014209
20.

14

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
O: Arkadiusz Stelmaszak
B: Arkadiusz Stelmaszak
K027191 616009520051811
21.

8

REALIA WLKP POL 2003 Klacz ciemnogniada/167 F: Aravel Waro
M: Rewolta
O: Dominika Mielcarek
B: Mielcarek
Brak
22.

18

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
O: Przemysław Kocioruba
B: Gmyrek Karol
brak -
23.

33

SAWANA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: Kinga
O: Marek Juszczak
B: NN
K025089 POL999610263206
24.

11

SAWANNA SP POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
25.

20

SOUL Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
26.

10

TAJGA-S SP POL 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: FORESTER S
M: TRACJA
O: Marta Woźniak
B: Roman Stodolny
brak 009610056708
27.

21

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
28.

5

WALLEMO SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Ronald
M: Wenezja
O: Natalia Szczepaniak
B: Natalia Szczepaniak
Brak 12006
29.

25

WELLINGTON Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach gniada F: Campari M
M: Wininfred
O: Karolina Karolak
B: -
brak
30.

19

WENUS SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
31.

3

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060 POL007611060204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Będkowska Natalia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-15
4
Boksa Natalia
UKS Trójka
2019-09-15
1
Darul Maria
KJ w Zagórowie
PALEGRO (29)
2019-09-15
9
2019-09-15
2
2019-09-15
3
2019-09-15
5
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (3)
2019-09-15
1
2019-09-15
2019-09-15
2
Dorociak Damaris
Bez Przynależności Klubowej
2019-09-15
7
2019-09-15
3
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (23)
2019-09-15
1
Jaszczak Klaudia
UKS Trójka
SAWANA (33)
2019-09-15
5
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (21)
2019-09-15
1
2019-09-15
2019-09-15
11
Juszczak Mateusz
UKS Trójka
SOUL (20)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Kaczmarek Zofia
KJ Olmet
IVO (2)
2019-09-15
2019-09-15
Karolak Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-15
1
2019-09-15
10
Khan Ramsha
UKS Trójka
WENUS (19)
2019-09-15
12
2019-09-15
15
2019-09-15
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (18)
2019-09-15
6
2019-09-15
1
2019-09-15
Kubacka Oliwia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
POLAK (4)
2019-09-15
5
2019-09-15
6
Ligocka Gabriela
UKS Trójka
2019-09-15
Mielczarek Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (27)
2019-09-15
4
2019-09-15
Mirczewska Monika
bpk
REALIA (8)
2019-09-15
1
2019-09-15
8
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
JANKES (16)
2019-09-15
13
2019-09-15
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-09-15
1
2019-09-15
16
2019-09-15
Pokojowczyk Kaja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KEWIN (26)
2019-09-15
2
2019-09-15
Roszak Maciej
Stajnia Skorzęcin
2019-09-15
6
2019-09-15
8
Śniegulska Martyna
UKS Trójka
SAWANNA (11)
2019-09-15
13
2019-09-15
1
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-09-15
3
2019-09-15
2019-09-15
Szczepaniak Natalia
Stajnia prywatna
2019-09-15
14
2019-09-15
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
DIAMENT (31)
2019-09-15
12
2019-09-15
BADIYAT (32)
2019-09-15
7
2019-09-15
8
Tylska Joanna
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-15
8
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (13)
2019-09-15
1
2019-09-15
1
Woźniak Marta
Bpk
TAJGA-S (10)
2019-09-15
4
2019-09-15
6
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
2019-09-15
1
2019-09-15
14
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-09-15
2019-09-15
2019-09-15

Number of Riders: 30

Number of Horses: 31

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl