Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:38
2019-09-19 22:42:42
Grzegorz Schubert KORTEZ
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:41
2019-09-19 22:30:40
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:44
2019-09-19 22:29:41
Julia Stochaj ODYSEJA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:49
2019-09-19 21:11:57
Daria Wika TALBOT
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:52
2019-09-19 20:56:11
Anna Kępa MOHITO
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:54
2019-09-19 20:55:52
Anna Kępa ORINOKO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:08:57
2019-09-19 20:13:30
Wanesa Szymkowiak THOR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:00
2019-09-19 20:13:05
Maria Golon THOR
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:02
2019-09-19 20:12:45
Maria Golon NATA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:05
2019-09-19 20:12:27
Zofia Dendek NATA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:08
2019-09-19 20:12:07
Zofia Dendek BOND
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:15
2019-09-19 20:07:32
Joachim Włoch SID
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:17
2019-09-19 20:06:47
January Włoch BOROMIR
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-20 07:09:20
2019-09-19 19:52:38
Zuzanna Ćwik DELIA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 18:06:08
2019-09-19 17:49:17
Hubert Ludwiczak CASSIUS CLAY
  • 2x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:40:34
2019-09-19 16:16:07
Martyna Pawlaczyk UTOPIA
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:40:37
2019-09-19 16:14:14
Aleksandra Markiewicz ANTONIO
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 16:40:40
2019-09-19 13:32:39
Hubert Ludwiczak OXFORD VAN DE GERKENBERG
  • 2x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:30
2019-09-19 09:30:57
Wioletta Bornikowska ZENIT
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:31
2019-09-19 09:29:27
Nikola Pawelszczak PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:34
2019-09-19 09:29:01
Jarema Rekus ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:36
2019-09-19 09:28:27
Hanna Przesławska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:39
2019-09-19 09:27:52
Antonina Przesławska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:42
2019-09-19 09:27:19
Roksana Szymańska PAMPERO
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:45
2019-09-19 09:26:36
Julia Kubacka ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:47
2019-09-19 09:26:07
Wiktoria Dyl ZENIT
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:50
2019-09-19 09:25:29
Wiktoria Kwaśna CUPIDO Z
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:54
2019-09-19 09:06:11
Amelia Niepolska KACÈR
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:45:57
2019-09-19 09:05:44
Olga Dobrzykowska CAPRI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:46:00
2019-09-19 09:05:13
Natasza Dobrzykowska LOTOS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:34:45
2019-09-19 08:17:54
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 08:34:47
2019-09-19 07:05:38
Ryszard Piatek MARKIZA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:41:58
2019-09-19 06:41:47
Wiktoria Król TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:01
2019-09-19 06:41:04
Zofia Konarska TADZIK
  • 1x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:03
2019-09-19 06:40:28
Barbara Jasińska BESAR
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:06
2019-09-19 06:39:43
Barbara Jasińska FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:10
2019-09-19 06:39:10
Adrianna Dombka ASKANA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:13
2019-09-19 06:38:33
Julia Ciesielska FIGARO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:15
2019-09-19 06:38:05
Julia Ciesielska ASKANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:18
2019-09-18 22:38:09
Jerzy Lauk KARA
  • 2x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:20
2019-09-18 22:36:59
Julia Bronnenberg LUCIAN
  • 2x 0/Pony Games/Zabawa dla dzieci i bardzo początkujących
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:27
2019-09-18 20:19:51
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:30
2019-09-18 20:19:04
Marcel Soforek CEKIN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 07:42:32
2019-09-18 19:16:44
Zuzanna Ziętara SONATA N
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:24
2019-09-18 11:16:01
Nicole Sochacka ELVIS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:25
2019-09-18 11:15:26
Gabriela Jacygrad CELIM
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 13:22:48
2019-09-18 10:29:02
Kornelia Górnicka BUCEK
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:31
2019-09-18 10:27:50
Aleksandra Lauk KLARA-W
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:34
2019-09-18 10:27:14
Weronika Kamińska KARA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:36
2019-09-18 10:26:53
Weronika Kamińska JUBEL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:39
2019-09-18 10:23:13
Amelia Górnicka LUCIAN
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:41
2019-09-18 07:17:08
Maciej Drygas CHAMUEL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:44
2019-09-17 22:13:22
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
  • 1x 5/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 (wysokość przeszkód do 100cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:47
2019-09-17 21:08:41
Katarzyna Petryńska DOMENA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:49
2019-09-17 19:36:57
Alicja Maślana HIOYALINE
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 12:46:51
2019-09-17 17:32:54
Gerard Burdziąg ADELE RZ
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:56
2019-09-11 22:44:22
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu (wysokość przeszkód do 60cm)
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:17:59
2019-09-11 22:43:57
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (wys. przeszkód do 40cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 10:18:02
2019-09-05 17:20:00
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 (wysokość przeszkód do 80cm)
  • 1x 4/L/Grand Prix Miasta i Gminy Margonin - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wysokość przeszkód do 100cm)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bornikowska Wioletta Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
2. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
3. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
4. Bronenberg Janek
5. Bronnenberg Julia Bks klos budzym
2011 (Mł.)
.
6. Burdziąg Gerard Bpk
S
LZRWZJ/3493/15
7. Ciesielska Julia Sekcja Jeździecka Turzyn
2006 (JM.)
brak
8. Ćwik Zuzanna .
2004 (JM.)
brak
9. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
10. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
Brak
11. Dobrzykowska Olga Stajnia Argo
2004 (JM.)
brak
12. Dombka Adrianna Sekcja Jeździecka Turzyn
2009 (Mł.)
brak
13. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
Brak
14. Dyl Wiktoria Stajnia Argo
2010 (Mł.)
brak
15. Garbacz Natalia KJ Leśna Podkowa
16. Golon Maria Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
Brak
17. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
18. Górnicka Kornelia BKS Klos Budzyn
S
O047118
19. Grabianowska Natalia Hotel Syoniewo
2004 (JM.)
20. Jacygrad Gabriela KJ Runowo
2006 (JM.)
brak
21. Jasińska Barbara SJ Turzyn
2004 (JM.)
O037939
22. Kamińska Weronika Klos budzyn
2009 (Mł.)
None
23. Kempa Alicja
24. Kępa Anna Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2007 (JM.)
brak
25. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
26. Król Wiktoria Sekcja Jeździecka Turzyn
2010 (Mł.)
brak
27. Kubacka Julia Stajnia Argo
2009 (Mł.)
brak
28. Kwaśna Wiktoria Stajnia Argo
2006 (JM.)
Brak
29. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
O002251
30. Lauk Jerzy BKS Budzyn
2014 (Mł.)
.
31. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
O001944
32. Ludwiczak Jagoda
33. Ludwiczak Lena
34. Maćkowiak Zuzia
35. Markiewicz Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
36. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
37. Niepolska Amelia Stajnia Argo
2006 (JM.)
brak
38. Ograbek Emilka
39. Patalan Dominika bpk
S
O033904
40. Pawelszczak Nikola Stajnia Argo
2008 (Mł.)
brak
41. Pawlaczyk Martyna Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
brak
42. Petryńska Katarzyna bpk
S
brak
43. Piątek Ryszard bez
S
brak
44. Przesławska Antonina Stajnia Argo
2014 (Mł.)
brak
45. Przesławska Hanna Stajnia Argo
2012 (Mł.)
brak
46. Rekus Jarema Stajnia Argo
2013 (Mł.)
brak
47. Rybacka Kinga Hotel Syoniewo
48. Schubert Grzegorz bpk
S
brak
49. Soforek Marcel bpk
2010 (Mł.)
brak
50. Sokalska Agnieszka Hotel Syoniewo
2006 (JM.)
51. Stochaj Julia KJ Leśna Podkowa
2002 (J.)
O049229
52. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
53. Szymańska Roksana Stajnia Argo
2008 (Mł.)
brak
54. Szymkowiak Wanesa Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
55. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
56. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (J.)
brak
57. Włoch January BPK - WIE
2006 (JM.)
brak
58. Włoch Joachim BPK - WIE
2007 (JM.)
brak
59. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

15

ADELE RZ HOL POL 2011 Klacz gniada/167 F: Amantus
M: Fontana
Brak DE-455-8703050-11
2.

21

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl
M: Patroeska
KO19869 NPA20011000
3.

32

ANTONIO KUC POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:102 F: NN
M: NN
brak brak
4.

20

ASKANA Z POL 2009 Klacz gniada F: Aramis Z /
M: Iza /
brak
5.

51

Basia F:
M:
6.

3

BEAUTY Typ Kuc POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
brak POL 999530042495
7.

18

BESAR WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Kalmet
M: Belinda
brak
8.

43

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
brak POL009640092208
9.

45

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna F: Rekrut / Rash
M: Basia / Basis
K016782 POL009610222907
10.

1

BUCEK . GER . Gleiding bay/kuc:. F: .
M: .
. .
11.

29

CAPRI Zimnokrwisty POL 2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Basior
M: Cedyna
brak
12.

22

CEKIN KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:132 F: Lukas /
M: C-Basia /
brak 616013610201713
13.

6

CELIM Typ Szlachetny POL 2008 Wałach gniada/168 F: NN
M: CALL GIRL
BRAK POL999640077008
14.

11

CHAMUEL SP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Viscount
M: Landos
Brak 616009640001115
15.

36

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL00961022710
16.

27

CUPIDO Z Z BEL 2012 Wałach gniada/176 F: CUMANO
M: PRETTY WOMAN DU HAZOY
056015Z55732711 056015Z55732711
17.

46

DELIA PKSP POL 2012 Klacz kara/175 F: Rosatti
M: Darka
brak 616009610192112
18.

13

DOMENA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Doba /
brak
19.

2

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
brak
20.

47

Emirat F:
M:
21.

24

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
K015891 616009590125609
22.

19

FIGARO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:131 F: NN
M: NN
brak
23.

14

HIOYALINE KWPN POL 2012 Klacz gniada/168 F: Pacific
M: Ioyaline
brak Brak
24.

9

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
brak
25.

28

KACER NN POL 2010 Klacz siwa/158 F: NN
M: NN
BRAK
26.

8

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
K021103 616999610260505
27.

4

KARENINA WLKP POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak -
28.

48

Karino F:
M:
29.

49

Karino F:
M:
30.

7

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
K021093 616009610108312
31.

35

KORTEZ WLKP POL 2012 Wałach gniada/164 F: Bolshoi /
M: Kolonia /
brak
32.

52

Kuba F:
M:
33.

30

LOTOS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada/164 F: Cedrus
M: Lolita
brak
34.

10

LUCIAN . GER . Gleiding white/kuc:. F: .
M: .
. .
35.

16

MARKIZA SP POL 1111 Klacz ciemnogniada F: c
M: d
brak
36.

39

MOHITO . POL . Wałach gniada/. F: .
M: .
brak .
37.

42

NATA KUC POL 2010 Klacz srokata/kuc:142 F: Zefir
M: Natasza v.d. Bielzentuin
Brak POL013680082510
38.

37

ODYSEJA Typ Szlachetny POL 2015 Klacz tarantowata/165 F: Pielgrzym
M: Orbita
Brak 616 999 61 01229 15
39.

40

ORINOKO . POL . Wałach kasztanowata/. F: .
M: .
brak .
40.

33

OXFORD VAN DE GERKENBERG BWP BEL 2014 Wałach gniada// F: King Julio
M: Quick Pearl H/Concorde
/ Brak
41.

26

PAMPERO NN POL 2015 Wałach skarogniada/kuc:115 F: NN
M: NN
BRAK
42.

50

Samanta F:
M:
43.

44

SID SP POL 2007 Wałach siwa/165 F: BAJOU DU ROUET
M: SPRINGFIELD
0096100466 11369
44.

23

SONATA N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
Brak 616 009 52 01411 06
45.

12

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
K020716 DE441411623310
46.

17

TADZIK KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:110 cm F: NN
M: NN
brak 616999610268105
47.

38

TALBOT Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
48.

41

THOR Wielkopolska POL 2008 Wałach skarogniada/162 F: Bard
M: Teimor Kin
BRAK POL007610012408
49.

31

UTOPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak brak
50.

25

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata/kuc:110 F: Zefir
M: Samba
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bornikowska Wioletta
Stajnia Argo
ZENIT (25)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (3)
2019-09-21
1
2019-09-21
1
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (2)
2019-09-21
9
2019-09-21
1
2019-09-21
8
Burdziąg Gerard
Bpk
2019-09-21
2019-09-21
Ciesielska Julia
Sekcja Jeździecka Turzyn
FIGARO (19)
2019-09-21
23
ASKANA (20)
2019-09-21
3
Ćwik Zuzanna
.
DELIA (46)
2019-09-21
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
NATA (42)
2019-09-21
19
2019-09-21
12
BOND (43)
2019-09-21
37
2019-09-21
2019-09-21
19
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
LOTOS (30)
2019-09-21
20
2019-09-21
2019-09-21
15
Dobrzykowska Olga
Stajnia Argo
CAPRI (29)
2019-09-21
36
2019-09-21
18
Dombka Adrianna
Sekcja Jeździecka Turzyn
ASKANA (20)
2019-09-21
1
2019-09-21
8
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
CHAMUEL (11)
2019-09-21
18
2019-09-21
11
Garbacz Natalia
KJ Leśna Podkowa
Emirat (47)
2019-09-21
20
2019-09-21
Golon Maria
Stajnia Anielin
THOR (41)
2019-09-21
1
NATA (42)
2019-09-21
1
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
LUCIAN (10)
2019-09-21
5
2019-09-21
28
Górnicka Kornelia
BKS Klos Budzyn
BUCEK (1)
2019-09-21
7
2019-09-21
6
Grabianowska Natalia
Hotel Syoniewo
Kuba (52)
2019-09-21
10
2019-09-21
29
Jacygrad Gabriela
KJ Runowo
CELIM (6)
2019-09-21
2
2019-09-21
12
2019-09-21
Jasińska Barbara
SJ Turzyn
BESAR (18)
2019-09-21
11
2019-09-21
14
FIGARO (19)
2019-09-21
21
Kamińska Weronika
Klos budzyn
KARA (8)
2019-09-21
24
2019-09-21
22
JUBEL (9)
2019-09-21
25
2019-09-21
26
Kępa Anna
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
MOHITO (39)
2019-09-21
3
2019-09-21
6
ORINOKO (40)
2019-09-21
6
2019-09-21
9
2019-09-21
1
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2019-09-21
4
2019-09-21
3
Król Wiktoria
Sekcja Jeździecka Turzyn
TADZIK (17)
2019-09-21
1
Kwaśna Wiktoria
Stajnia Argo
2019-09-21
33
2019-09-21
31
Lauk Aleksandra
Budzyński KS Kłos
2019-09-21
3
2019-09-21
Ludwiczak Hubert
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2019-09-21
13
2019-09-21
Markiewicz Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
ANTONIO (32)
2019-09-21
15
2019-09-21
34
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2019-09-21
4
2019-09-21
8
Niepolska Amelia
Stajnia Argo
KACER (28)
2019-09-21
35
2019-09-21
30
Patalan Dominika
bpk
2019-09-21
2
2019-09-21
2
Pawlaczyk Martyna
Bez Przynależności Klubowej
UTOPIA (31)
2019-09-21
1
2019-09-21
10
Petryńska Katarzyna
bpk
DOMENA (13)
2019-09-21
10
2019-09-21
Piątek Ryszard
bez
MARKIZA (16)
2019-09-21
17
2019-09-21
Rybacka Kinga
Hotel Syoniewo
Samanta (50)
2019-09-21
16
2019-09-21
4
Schubert Grzegorz
bpk
KORTEZ (35)
2019-09-21
7
2019-09-21
4
Soforek Marcel
bpk
2019-09-21
17
2019-09-21
CEKIN (22)
2019-09-21
14
2019-09-21
13
Sokalska Agnieszka
Hotel Syoniewo
Basia (51)
2019-09-21
2019-09-21
32
Stochaj Julia
KJ Leśna Podkowa
ODYSEJA (37)
2019-09-21
7
2019-09-21
12
Szejner Aleksandra
bpk
2019-09-21
16
2019-09-21
Szymkowiak Wanesa
Stajnia Anielin
THOR (41)
2019-09-21
27
2019-09-21
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (24)
2019-09-21
13
2019-09-21
6
Wika Daria
Fundacja Karino
TALBOT (38)
2019-09-21
11
2019-09-21
5
Włoch January
BPK - WIE
BOROMIR (45)
2019-09-21
1
2019-09-21
2019-09-21
1
Włoch Joachim
BPK - WIE
SID (44)
2019-09-21
5
2019-09-21
9
2019-09-21
7
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-09-21
2
2019-09-21
10
2019-09-21
5

Number of Riders: 59

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl