Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 15:29:50
2019-09-28 14:50:44
Maja Karolak FILIPINA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 14:33:56
2019-09-28 14:30:57
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 14:23:19
2019-09-28 14:19:08
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:40:30
2019-09-27 21:51:14
Agnieszka Szulgan-Mądrzak AUGUSTA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:40:31
2019-09-27 21:50:26
Joanna Pacholska DAJANA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:40:33
2019-09-27 21:49:25
Wiktoria Foint RONALDO
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:40:34
2019-09-27 21:46:31
Wiktoria Foint HEKTOR
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:40:36
2019-09-27 21:46:03
Oliwia Dolna BONO
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-28 10:40:37
2019-09-27 21:44:31
Aleksandra Chaberska LIDER
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:58:22
2019-09-27 19:36:13
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:58:26
2019-09-27 19:34:52
Tatiana Wenderska ARAMIS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:58:28
2019-09-27 19:34:32
Julia Grycman ARAMIS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:58:32
2019-09-27 19:34:11
Julia Grycman BALLADA
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:58:35
2019-09-27 19:32:22
Marcin Rachwal BALLADA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 19:58:38
2019-09-27 19:31:58
Alicja Tomalak LANCER
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 16:15:31
2019-09-27 16:06:35
Katarzyna Marciniak GUINESS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 16:15:34
2019-09-27 16:05:22
Katarzyna Marciniak CZOKO
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 16:15:49
2019-09-27 16:02:39
Kajetan Czarniecki NOKIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 16:15:39
2019-09-27 16:00:47
Klaudia Maślak ORUS
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 16:15:41
2019-09-27 15:59:59
Maria Kurdyk MUSZKIETER
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 16:15:44
2019-09-27 15:59:23
Kamila Kasprzak ANTOŚ
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 08:21:16
2019-09-27 08:02:53
Natalia Szczepaniak WALLEMO
  • 2x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 06:37:19
2019-09-26 22:33:45
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:28:00
2019-09-26 13:13:14
Amelia Biczyńska VILER
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:28:01
2019-09-26 13:10:31
Oliwia Leboda RAMZES
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 13:28:03
2019-09-26 13:06:43
Szymon Stasiak HEARTBREAKER R
  • 2x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:46:41
2019-09-25 22:13:57
Oliwia Szczot BENTO
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:46:39
2019-09-25 21:57:20
Martyna Szczot BOLEK
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:25
2019-09-25 12:27:42
Marek Wąsiewicz ALCES
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:28
2019-09-25 12:27:17
Magdalena Wodzyńska CESJA
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:31
2019-09-25 12:26:45
Oliwia Kędzierska SZILA
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:34
2019-09-25 12:26:12
Paula Jeziorek NANOU VAN HET SCHAECK
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:37
2019-09-25 12:25:42
Paula Jeziorek CASSANDRA
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:40
2019-09-25 12:25:16
Adam Grygiel PAXTON II
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:42
2019-09-24 22:39:38
Michalina Malinowska CATANIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Wzajemnych eliminacji - dla najlepszych 8 zawodników z konkursu nr 2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:46
2019-09-24 22:21:27
Agnieszka Szuleta JAMAYKA
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/LL/Wzajemnych eliminacji - dla najlepszych 8 zawodników z konkursu nr 2
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-25 17:06:49
2019-09-24 21:00:22
Joanna Podsiadło MARLON BRANDO LP
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/LL/Wzajemnych eliminacji - dla najlepszych 8 zawodników z konkursu nr 2
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:34
2019-09-24 18:20:04
Ramsha Khan WENUS
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:38
2019-09-24 18:19:21
Natalia Wrzesińska ANDROMEDA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:41
2019-09-24 18:18:47
Mateusz Juszczak SOUL
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:44
2019-09-24 18:18:09
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:46
2019-09-24 18:17:45
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:20:49
2019-09-24 15:13:08
Dominika Ziemiańska ADMIRAŁ
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
  • 1x 4/LL/Wzajemnych eliminacji - dla najlepszych 8 zawodników z konkursu nr 2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:42
2019-09-22 16:16:07
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:45
2019-09-07 13:00:57
Arkadiusz Spychałowicz MORIS
  • 1x 2/LL/Zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Memoriał Ryszarda Romeo Początka
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-23 08:06:47
2019-09-05 07:58:55
Zofia Kaczmarek IVO
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Biczyńska Amelia KJ stobno
2008 (Mł.)
-
2. Chaberska Aleksandra KJ KAJA CEKÓW
2005 (JM.)
BRAK
3. Czarniecki Kajetan Rajska Stajnia
2002 (J.)
brak
4. Dolna Oliwia KJ KAJA CEKÓW
2005 (JM.)
BRAK
5. Foint Wiktoria KJ KAJA CEKÓW
2004 (JM.)
BRAK
6. Góra Katarzyna BPK
S
O024586
7. Grycman Julia KJ RE -CO Ostrów Wlkp
2004 (JM.)
Brak
8. Grygiel Adam Bpk
S
brak
9. Jeziorek Paula KJ Kaja Ceków
1998 (MJ.)
O034245
10. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
11. Juszczak Mateusz UKS Trójka
2007 (JM.)
brak
12. Kaczmarek Zofia KJ Olmet
2009 (Mł.)
O052273
13. Karolak Maja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2010 (Mł.)
Brak
14. Kasprzak Kamila Rajska Stajnia
2005 (JM.)
brak
15. Kędzierska Oliwia Klub Jeździecki Kaja Ceków
2001 (J.)
O042928
16. Kurdyk Maria Rajska Stajnia
2004 (JM.)
brak
17. Leboda Oliwia KJ stobno
2011 (Mł.)
-
18. Malinowska Michalina KJ Stobno
2004 (JM.)
Brak
19. Marciniak Katarzyna Rajska Stajnia
2004 (JM.)
brak
20. Maślak Klaudia Rajska Stajnia
2006 (JM.)
brak
21. Mielczarek Zofia Stajnia Piegonisko Pustkowie
2006 (JM.)
Brak
22. Pacholska Joanna KJ KAJA CEKÓW
2006 (JM.)
BRAK
23. Pocha Kornelia Stajnia Skoroszów
S
Brak
24. Podsiadło Joanna UKS Trójka
2004 (JM.)
brak
25. Pokojowczyk Kaja Stajnia Piegonisko Pustkowie
2004 (JM.)
Brak
26. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
27. Spychałowicz Arkadiusz Niezrzeszony
Brak
28. Stasiak Anna
29. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
30. Szczepaniak Natalia Stajnia prywatna
2004 (JM.)
Brak
31. Szczot Martyna Stajnia Ranczo Grab
2001 (J.)
brak
32. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
33. Szuleta Agnieszka Stajnia Bursztynowa
2001 (J.)
Brak
34. Szulgan-Mądrzak Agnieszka KJ KAJA CEKÓW
S
BRAK
35. Tomalak Alicja KJ RE-CO Ostrów Wlkp
S
brak
36. Urbaniak Adrian Brak
Brak
37. Wąsiewicz Marek Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
S
brak
38. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
39. Wodzyńska Magdalena Klub Jeździecki Kaja Ceków
2005 (JM.)
: O049053
40. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
41. Wrzesińska Natalia UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
42. Ziemiańska Dominika Brak
2002 (J.)
brak
43. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

ADMIRAŁ Szlachetna Polkrew POL 2009 Wałach siwa/167 F: Casilio
M: Doda
O: Kazimierz Sobczak
B: Kazimierz Sobczak
brak brak
2.

13

ALCES Małopolska POL 2002 Wałach gniada/165 F: Bolivar
M: Awia
O: Marek Wąsiewicz
B: Bogusław Dąbrowski
brak 12133
3.

8

ANDROMEDA SP POL 2005 Klacz gniada/161 F: -
M: -
O: Artur Wrzesiński
B: -
brak -
4.

33

ANTOŚ - POL - Wałach izabelowata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
5.

35

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krystian Staniek
brak
6.

48

Arizona F:
M:
O:
B:
7.

38

AUGUSTA PKSP POL 1999 Klacz siwa F: Epizod
M: Agape
O: Agnieszka Szulgan-Mądrzak
B: Krzysztof Kucharski
LKR 2303/16
8.

36

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
O: Sandra Połomska
B: Piotr Baszkowski
brak
9.

22

BOLEK NN POL 2010 Wałach izabelowata/kuc:143 F: nn
M: nn
O: Angelika Skonieczna
B: Monika Michalak
Brak Brak
10.

42

BONO SP POL 2005 Wałach skarogniada/165 F: FIRSTGRAFF
M: BONANZA
O: BARBARA PRZEPIÓRKA
B: PAWEŁ STRZECHOWSKI
BRAK BRAK
11.

17

CASSANDRA Holsztyńska POL 2010 Klacz skarogniada/168 F: LASINO
M: I-CASANNA
O: MAREK WĄSIEWICZ
B: JAROSŁAW SEKUŁA
BRAK BRAK BRAK
12.

19

CATANIA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/167 F: Corofini
M: Czubatka
O: Mirosław Stasiak
B: Paweł Drobnik
Brak 616007611533204
13.

27

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
14.

14

CESJA Mały Koń POL 2012 Klacz gniada/mk:149 F: Ludger
M: Czykita
O: Marta Wodzyńska
B: Sylwester Kosiński
brak
15.

49

Charlotta F:
M:
O:
B:
16.

4

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
17.

30

CZOKO - POL - Klacz srokata/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
18.

11

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
O: Marek Juszczak
B: Marek Wojciechowski
K027212 616999520042313
19.

39

DAJANA PKSP POL 2000 Klacz kara/168 F: SKANER-A
M: DIORA
O: BARBARA PRZEPIÓRKA
B: FELIKS ANDRZEJEWSKI
BRAK BRAK
20.

47

Fela F:
M:
O:
B:
21.

45

FIGARO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/158 F: NN
M: Fryga
O: Mielczarek Magdalena
B: Mielczarek Magdalena
Brak 616999610208913
22.

46

FILIPINKA SP POL 2007 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Taternik
M: Frezja
O: Karolina Karolak
B: Karolina Karolak
Bral POL 013 61 01212 07
23.

29

GUINESS - POL - Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
24.

26

HEARTBREAKER R HOL POL 2015 Wałach kasztanowata/185 F: Casiliano
M: -
O: -
B: -
brak -
25.

41

HEKTOR WLKP POL 1996 Wałach kasztanowata/170 F: BOGACZ
M: HECA
O: GRZEGORZ FOINT
B: ANDRZEJ POTACZEK
BRAK BRAK
26.

34

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
O: Ilona Paleniczka
B: schaidik
BRAK
27.

6

IVO Haflinger POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
O: Zbigniew Kaczmarek
B: Falenty
K026341 POL013661718407
28.

20

JAMAYKA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Joy / Iterb
O: Jerzy Jakubczak
B: Jerzy Jakubczak
K014239 POL009580579906
29.

44

KEWIN SP POL 2011 Wałach tarantowata/160 F: As Trefel
M: Konwalia
O: Kaja Pokojowczyk
B: Brak
Brak
30.

37

LANCER Typ Szlachetny POL 2015 Wałach siwa/167 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Wieczorek
B: Marta Skazidroga
brak
31.

43

LIDER PKSP POL 2001 Wałach gniada F: Komplement
M: Leonarda / Leandro
O: Berenika Tarasiewicz
B: Stanisław Gądek
K011247
32.

21

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk:149 F: Dragon B
M: Milly La Foret
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
33.

5

MORIS Wielkopolska POL 2014 Ogier siwa/172 F: Leonardo
M: Martini
O: Spychałowicz Arkadiusz
B: Perek Kazimierz
Brak 616007610104614
34.

32

MUSZKIETER - POL - Wałach kasztanowata/- F: -
M: -
O: -
B: -
Brak -
35.

16

NANOU VAN HET SCHAECK BWP BEL 2013 Klacz gniada/169 F: NONSTOP
M: GIN TONIC DE MUZE
O: MAREK WĄSIEWICZ
B: PERRY DE WINTER
BRAK BRAK BRAK
36.

1

NOKIA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
37.

31

ORUS - POL - Wałach srokata/- F: -
M: -
O: -
B: -
brak -
38.

18

PAXTON II WESTF GER 2002 Wałach ciemnogniada/174 F: Potsdam / Polydor
M: Piccolina / Pontifex
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702 GER44894
39.

25

RAMZES Walijska POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:128 F: -
M: -
O: Szymon Leboda
B: -
- -
40.

40

RONALDO WLKP. POL 2012 Wałach gniada/169 F: DOMESTOS
M: RIMINI
O: SŁAWOMIR BORKOWSKI
B: SŁAWOMIR BORKOWSKI
BRAK
41.

9

SOUL Konik Polski POL 2007 Wałach inna/mk:145 F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
42.

15

SZILA Typ Szlachetny POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
O: Małogorzata Jastrzębska
B: NN
brak
43.

10

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Marek Juszczak
B: -
brak -
44.

24

VILER SP POL 2010 Wałach gniada/162 F: -
M: -
O: Mirosław
B: Stasiak
- -
45.

28

WALLEMO SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Ronald
M: Wenezja
O: Natalia Szczepaniak
B: Natalia Szczepaniak
Brak 12006
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biczyńska Amelia
KJ stobno
VILER (24)
2019-09-29
1
2019-09-29
21
Chaberska Aleksandra
KJ KAJA CEKÓW
LIDER (43)
2019-09-29
10
Czarniecki Kajetan
Rajska Stajnia
NOKIA (1)
2019-09-29
22
2019-09-29
29
2019-09-29
Dolna Oliwia
KJ KAJA CEKÓW
BONO (42)
2019-09-29
22
2019-09-29
22
Foint Wiktoria
KJ KAJA CEKÓW
RONALDO (40)
2019-09-29
HEKTOR (41)
2019-09-29
22
Góra Katarzyna
BPK
Arizona (48)
2019-09-29
6
2019-09-29
17
2019-09-29
2019-09-29
Grycman Julia
KJ RE -CO Ostrów Wlkp
ARAMIS (35)
2019-09-29
1
BALLADA (36)
2019-09-29
15
Grygiel Adam
Bpk
2019-09-29
12
2019-09-29
13
Jeziorek Paula
KJ Kaja Ceków
2019-09-29
22
2019-09-29
5
2019-09-29
18
2019-09-29
6
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (10)
2019-09-29
1
2019-09-29
27
2019-09-29
Juszczak Mateusz
UKS Trójka
SOUL (9)
2019-09-29
28
2019-09-29
1
Kaczmarek Zofia
KJ Olmet
IVO (6)
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Karolak Maja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
2019-09-29
1
2019-09-29
16
Kasprzak Kamila
Rajska Stajnia
ANTOŚ (33)
2019-09-29
1
2019-09-29
28
Kędzierska Oliwia
Klub Jeździecki Kaja Ceków
SZILA (15)
2019-09-29
9
2019-09-29
7
2019-09-29
Kurdyk Maria
Rajska Stajnia
2019-09-29
25
2019-09-29
16
Leboda Oliwia
KJ stobno
RAMZES (25)
2019-09-29
28
2019-09-29
1
Malinowska Michalina
KJ Stobno
CATANIA (19)
2019-09-29
1
2019-09-29
23
Marciniak Katarzyna
Rajska Stajnia
GUINESS (29)
2019-09-29
1
2019-09-29
11
CZOKO (30)
2019-09-29
1
2019-09-29
24
Maślak Klaudia
Rajska Stajnia
ORUS (31)
2019-09-29
30
2019-09-29
Mielczarek Zofia
Stajnia Piegonisko Pustkowie
FIGARO (45)
2019-09-29
2019-09-29
Pacholska Joanna
KJ KAJA CEKÓW
DAJANA (39)
2019-09-29
1
Pocha Kornelia
Stajnia Skoroszów
Fela (47)
2019-09-29
3
50
2019-09-29
10
2019-09-29
Podsiadło Joanna
UKS Trójka
2019-09-29
1
2019-09-29
2019-09-29
Pokojowczyk Kaja
Stajnia Piegonisko Pustkowie
KEWIN (44)
2019-09-29
31
2019-09-29
14
Rachwal Marcin
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
BALLADA (36)
2019-09-29
1
2019-09-29
26
Spychałowicz Arkadiusz
Niezrzeszony
MORIS (5)
2019-09-29
19
2019-09-29
12
Stasiak Anna
2019-09-29
4
2019-09-29
11
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-09-29
1
500
2019-09-29
Szczepaniak Natalia
Stajnia prywatna
WALLEMO (28)
2019-09-29
17
2019-09-29
Szczot Martyna
Stajnia Ranczo Grab
BOLEK (22)
2019-09-29
22
2019-09-29
2019-09-29
Szkudlarek Magda
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2019-09-29
8
2019-09-29
2019-09-29
Szuleta Agnieszka
Stajnia Bursztynowa
JAMAYKA (20)
2019-09-29
5
2019-09-29
4
2019-09-29
Szulgan-Mądrzak Agnieszka
KJ KAJA CEKÓW
AUGUSTA (38)
2019-09-29
1
Tomalak Alicja
KJ RE-CO Ostrów Wlkp
LANCER (37)
2019-09-29
1
2019-09-29
1
Urbaniak Adrian
Brak
2019-09-29
13
2019-09-29
9
Wąsiewicz Marek
Klub Jeździecki Jocker Nowolipsk
ALCES (13)
2019-09-29
2
100
2019-09-29
8
2019-09-29
Wenderska Tatiana
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
ARAMIS (35)
2019-09-29
1
Wodzyńska Magdalena
Klub Jeździecki Kaja Ceków
CESJA (14)
2019-09-29
14
2019-09-29
15
Wojtczak Antonina
UKS Trójka
CZORT (11)
2019-09-29
28
2019-09-29
20
2019-09-29
1
Wrzesińska Natalia
UKS Trójka
2019-09-29
1
2019-09-29
22
Ziemiańska Dominika
Brak
2019-09-29
1
150
2019-09-29
3
200
2019-09-29
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2019-09-29
7
2019-09-29
2
300
2019-09-29

Number of Riders: 43

Number of Horses: 45

The sum of prizes: 1 300.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl