Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:44:37
2019-10-03 23:51:16
Krzysztof Staszak JAGODA
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:45:13
2019-10-03 23:50:37
Krzysztof Staszak HEYRO
  • 1x 2/Beczki Open/Mistrzostwa Polski - Barrel Racing Open
  • 1x 4/Tyczki OPEN/Mistrzostwa Polski - Pole Bending OPEN
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:45:16
2019-10-03 22:39:52
Sara Kicińska LEON
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:45:24
2019-10-03 22:35:18
Sara Kicińska GRECJA
  • 2x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-04 06:45:27
2019-10-03 22:01:12
Monika Ptak MAKSIMA
  • 1x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:26
2019-10-03 20:51:23
Paulina Rosińska SANDRA
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:23
2019-10-03 20:20:28
Agnieszka Porada GIGANT
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:18
2019-10-03 20:02:41
Małgorzata Janusz GWIAZDA
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
49 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:14
2019-10-03 20:02:26
Agata Janusz EMI
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:10
2019-10-03 20:01:46
Bartosz Janusz GIGANT
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 21:14:05
2019-10-03 20:01:22
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 16:59:58
2019-10-03 11:32:50
Damian Ślufarski LEILA LENA
  • 2x 2/Beczki Open/Mistrzostwa Polski - Barrel Racing Open
  • 2x 4/Tyczki OPEN/Mistrzostwa Polski - Pole Bending OPEN
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 2x 4/Western/Gonitwa za lisem
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:01:04
2019-10-03 09:23:51
Alicja Cimek SANDRA
  • 1x 1/Beczki młodzież/Mistrzostwa Polski - Barrel Racing Youth
  • 1x 3/Tyczki młodzież/Mistrzostwa Polski - Pole Bending Youth
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:01:07
2019-10-02 22:21:40
Wiktoria Ślufarska CJ CODY ENTERPRISE
  • 2x 1/Beczki młodzież/Mistrzostwa Polski - Barrel Racing Youth
  • 2x 3/Tyczki młodzież/Mistrzostwa Polski - Pole Bending Youth
43 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-03 10:01:09
2019-10-02 21:21:28
Amelia Kolbusz PEPE
  • 1x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:01:12
2019-10-02 21:09:54
Aleksandra Mikoś PARYS
  • 1x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 10:01:15
2019-10-02 16:26:49
Emilia Fabiś FIOŁEK
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 15:08:44
2019-10-02 15:01:07
Natalia Świekatowska BARADA
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 15:08:45
2019-10-02 14:44:27
Ola Maciałek PALEGRO
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:59:16
2019-10-02 13:59:06
Agata Majewska WERSAL
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:59:20
2019-10-02 13:59:06
Edyta Szymankiewicz HANA
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:58:45
2019-10-02 13:46:16
Atena Czerniawska MONTER
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:58:47
2019-10-02 13:43:02
Julia Damian SPARKY
  • 2x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:58:48
2019-10-02 13:37:58
Alicja Poniewierka MONTER
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
33 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:58:50
2019-10-02 11:49:32
Alicja Poniewierka MARY LOU
  • 2x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:58:51
2019-10-02 11:12:25
Patrycja Szydełko CZEKAN
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 13:58:53
2019-10-02 11:11:41
Aleksandra Czekajło ZETA
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 10:24:28
2019-10-02 10:09:51
Antonina Clavadetscher KAJA
  • 2x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:17
2019-10-01 22:57:33
Justyna Ślufarska CJ CODY ENTERPRISE
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:20
2019-10-01 20:05:35
Karyś Adrianna FARARIE
  • 2x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:22
2019-10-01 17:49:55
Klaudia Mazurczak FABIO
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
26 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:23
2019-10-01 17:48:01
Dagmara Mazurczak KARTAGO
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:25
2019-10-01 17:40:46
Zuzanna Ryl B-JAŚMINA
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:26
2019-10-01 17:24:41
Milena Fuksa CZAJKA
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:27
2019-10-01 17:23:19
Amelia Grelińska FLIKA
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:28
2019-10-01 17:18:10
Aleksandra Burchacka ELIOT
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:32:39
2019-09-30 19:18:10
Joanna Nowak B-JAŚMINA
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:32:42
2019-09-30 16:24:23
Nadia Bardon KAŚKA
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:32:47
2019-09-29 20:30:32
Szymon Gnach BAŚKA
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:32:50
2019-09-29 20:28:21
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-02 07:07:30
2019-09-29 17:52:42
Ernest Poniewierka KAMPARI
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-30 19:32:56
2019-09-29 16:14:44
Monika Czarnecka BERA
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:10
2019-09-28 17:52:59
Ireneusz Ostapczuk WICHER
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:13
2019-09-28 17:48:17
Emilia Fabiś FIOŁEK
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:16
2019-09-28 17:05:44
Małgorzata Mazurkieiwcz JANA
  • 2x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:19
2019-09-28 17:04:41
Faustyna Sokalska NERON
  • 2x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:21
2019-09-28 17:04:01
Matylda Maniuk GRETA
  • 1x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:24
2019-09-28 16:41:13
Małgorzata Mazurkieiwcz GRETA
  • 1x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:27
2019-09-27 09:23:16
Aleksandra Szukiełojć EDYPTON
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:30
2019-09-26 23:26:34
Sara Kręt WRÓBEL
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-29 15:51:52
2019-09-26 20:33:45
Bartosz Rolla JENEFER (ABRA)
  • 2x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 2x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 2x 4/Western/Gonitwa za lisem
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 19:10:19
2019-09-26 16:08:26
Patryk Hałupka HAMLET
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
  • 1x 4/Western/Gonitwa za lisem
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:47:02
2019-09-26 07:22:32
Natalia Saczka EMIR
  • 1x 1/Mini LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1 (wys. przeszkód do 50cm)
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:47:04
2019-09-26 07:21:09
Ines Frątczak ORANIA
  • 2x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 1x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
2 ENTRY PRE-APPROVED 2019-10-03 10:01:18
2019-09-25 21:20:32
Anna Wójcik KAMPARI
  • 1x 1/Western/Slalom między beczkami
  • 1x 2/Western/Slalom między tyczkami
  • 2x 3/Western/Wyścig o butelkę whisky
1 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 07:47:07
2019-09-25 20:42:35
Alicja Staszak SICILIA
  • 1x 2/LL/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 3/L/Skoki - zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adrianna Karyś Bpk
2004 (JM.)
Brak
2. Bardon Nadia Stajnia Sieroszowice
2006 (JM.)
brak
3. Biazik Roksana Bez Przynależności Klubowej L U B
S
O012598
4. Burchacka Aleksandra stajnia sieroszowice
BRAK
5. Burchadzka Karolina
6. Cimek Alicja KS Libra
2009 (Mł.)
brak
7. Clavadetscher Antonina SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
2005 (JM.)
BRAK
8. Czarnecka Monika niezrzeszony
S
brak
9. Czekajło Aleksandra Stajnia u Malty
2004 (JM.)
BRAK
10. Czermanowicz Aleksandra
11. Czerniawska Atena bpk
2000 (MJ.)
brak
12. Damian Julia bpk
2007 (JM.)
brak
13. Duńka Julia Horse Bud Jarosław Bilski
14. Fabis Anna
15. Fabiś Emilia Stajnia Głogówko
2002 (J.)
Brak
16. Fabiś Emilia Stajnia Głogówko
Brak
Brak
17. Frątczak Dagmara
18. Frątczak Ines Stowarzyszenie Koń i Człowiek
2006 (JM.)
0054669
19. Fuksa Milena Stajnia Sieroszowice
Brak
20. Gnach Szymon niezrzeszony
2002 (J.)
brak
21. Grelińska Amelia Stajnia Sieroszowice
2002 (J.)
brak
22. Hałupka Patryk Stajnia Grotniki
1999 (MJ.)
Brak
23. Havlujova Eliska
24. Janusz Bartosz KS Nabraska
S
brak
25. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
26. Jeton Nikola
27. Kicińska Sara Brak
2007 (JM.)
36449/18
Brak
28. Kodadova Barca Ranc Zatoka
29. Kolbusz Amelia Jarosław Poręba
2007 (JM.)
B 008994
30. Kopecky Matej
31. Kotwica Sabina
32. Kotwica Wiktoria
33. Kratochvilova Lucie ranc Zatoka
34. Kręt Sara brak
2001 (J.)
brak
35. Lamch Angelika
36. Lechman Sandra Bpk
37. Maciałek Ola Stajnia KADARKA
2014 (Mł.)
brak
38. Majewska Agata Stajnia Arcturus
S
Brak
39. Maniuk Matylda bp
2007 (JM.)
brak
40. Mateusz Ślufarski
41. Mazurczak Dagmara Stajnia Sieroszowice
2005 (JM.)
Brak
42. Mazurczak Klaudia Stajnia Sieroszowice
2008 (Mł.)
brak
43. Mazurkieiwcz Małgorzata brak
2007 (JM.)
brak
44. Mikoś Aleksandra Jarosław Poręba
2006 (JM.)
B 001148
45. Munch Alfons
46. Niewiadomska Brygida
47. Nowak Joanna Brak
2001 (J.)
Brak
48. Ostapczuk Ireneusz Stajnia Głogówko
S
Brak
Brak
49. Pajda Amelia
50. Perlak Tomasz NBHA
S
brak
51. Płóciniak Amelia
52. Poniewierka Alicja bpk
2003 (J.)
brak
53. Poniewierka Ernest Brak
2001 (J.)
Brak
54. Porada Agnieszka KS Nebraska
2002 (J.)
O049355
55. Ptak Monika Stajnia Kadarka
2006 (JM.)
brak
56. Rogala Dariusz
57. Rolla Bartosz Stajnia własna
1999 (MJ.)
Brak
58. Rolla Szymon Stajnia własna
S
brak
59. Rosińska Paulina Bpk
2001 (J.)
Brak
60. Ryl Zuzanna Brak
2007 (JM.)
Brak
61. Saczka Natalia Stowarzyszenie Koń i Człowiek
2005 (JM.)
brak
62. Semeradova Nikol
63. Ślufarska Julia
64. Ślufarska Justyna Rancho Paradise
S
Brak
65. Ślufarska Wiktoria Rancho Paradise
2008 (Mł.)
Brak
66. Ślufarski Damian Rancho Paradise
S
Brak
67. Słowik Anna
68. Słowik Natalia
69. Sokalska Faustyna brak
2006 (JM.)
brak
70. Souckova Petra
71. Spanier Anna
72. Staszak Alicja BPK
2001 (J.)
O028836
73. Staszak Krzysztof BPK
S
brak
74. Strakova Petra
75. Strakova Petra
76. Świekatowska Natalia Klub Jeździecki Michałów
2007 (JM.)
38002/19
77. Szukiełojć Aleksandra Stajnia Polkowice
S
Brak
78. Szydełko Patrycja Stajnia u Malty
2004 (JM.)
BRAK
79. Szymankiewicz Edyta Stajnia Arcturus
S
Brak
80. Wójcik Anna Ośrodek Sportów Konnych Sobin
1999 (MJ.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

65

All of time Bar APH F:
M:
O:
B:
2.

73

Argento BS F:
M:
O:
B:
3.

17

B-JAŚMINA Małopolska POL 2005 Klacz gniada/176 F: Drajwer
M: Bachantka
O: Agnieszka Alaszewicz
B: Nowak-Uszok Katarzyna
Brak POL 006 67 00769 05
4.

37

BARADA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada/170 F: Fred
M: Biafara
O: Anna Woźniak
B: Stadnina koni Pepowo
007611270103 12482
5.

76

Barrel Racing F:
M:
O:
B:
6.

19

BAŚKA Typ Szlachetny POL 2014 Klacz gniada/160 F: NN
M: NN
O: Gnach
B: Gnach
brak 616098200284393
7.

21

BERA Małopolska POL 2008 Klacz tarantowata/160 F: Borasko
M: Iza
O: Monika Czarnecka
B: Wiesław Jeziorski
brak brak
8.

72

Big Joe AQH F:
M:
O:
B:
9.

52

Bunia F:
M:
O:
B:
10.

22

CJ CODY ENTERPRISE AQH POL 2012 Ogier gniada/156 F: Topped off
M: Smart Surpra Delmaso
O: Damian Ślufarski
B: Novotna Klara
Brak 840006005477723
11.

26

CZAJKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz srokata/165 F: Czaprak
M: Baśka
O: Anna Stępak
B: Anna Stępak
Brak 616999670020912
12.

33

CZEKAN Małopolska POL 2007 Wałach siwa F: Czech
M: Czeszka
O: Jarosław Grundkowski
B: Marian Skrzypczak
BRAK
13.

59

Dallan F:
M:
O:
B:
14.

69

DRR Poco Drifter Bar AQH F:
M:
O:
B:
15.

14

EDYPTON Czystej Krwi Arabskiej POL 2010 Wałach siwa/--- F: --
M: ---
O: ----
B: ---
--- -----
16.

63

Edypton F:
M:
O:
B:
17.

28

ELIOT SP POL 2007 Wałach tarantowata/165 F: Rydz
M: Elpira
O: Anna STEPAK
B: Koziara Stanisław
brak POL009550050407
18.

84

Eliot F:
M:
O:
B:
19.

5

EMIR Szlachetny POL 2010 Wałach siwa/mk:124 F: NN
M: NN
O: Paweł Chrobak
B: NN
brak brak
20.

55

Ewrot czysta krew arabska wałach F:
M:
O:
B:
21.

24

FABIO KUC POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:110 F: KAWIOR
M: FIGA
O: ANNA STĘPAK
B: MONIKA MAĆKOWIAK
BRAK POL13610104609
22.

23

FARARIE KWPN NED 2010 Wałach ciemnogniada F: arizona
M: wottie k
O: hubert kierznowski
B: a. altena
brak
23.

10

FIOŁEK Typ Szlachetny POL 2014 Wałach tarantowata/169 F: Nn
M: Nn
O: Ireneusz Ostapczuk
B: Ireneusz Ostapczuk
Brak 616999670014314 Brak
24.

42

FIOŁEK Typ Szlachetny POL 2014 Wałach tarantowata/169 F: Nn
M: Nn
O: Ireneusz Ostapczuk
B: Ireneusz Ostapczuk
Brak 61699967004314 Brak
25.

27

FLIKA KUC POL 2015 Klacz dereszowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANNA STĘPAK
B: DARIUSZ GRONOSTALSKI
BRAK 616999670110315
26.

43

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
27.

50

GRECJA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Wesołek
M: Gracja
O: Marta Kicińska
B: Marta Kicińska
Brak 013 68 00147 08 Brak
28.

13

GRETA KUC POL 2011 Klacz kara/kuc:130 F: Ludger
M: Grecja
O: Michalina Mazurkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022067 616013680074111
29.

45

GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendel L
M: Gaja
O: Agnieszka Janusz
B: Zdanowicz Józef
K025893 616009680072610
30.

8

HAMLET SP POL 2005 Wałach gniada/158 F: NN
M: NN
O: Łukasz Hałupka
B: Nieznany
Brak 009610172505
31.

36

HANA Huculska POL 2003 Klacz inna/mk:133 F: Goral XIV-IX
M: Tajga
O: Blanka Horbatowska
B: Aster Hucul Club
Brak 012611047302
32.

82

Hejro F:
M:
O:
B:
33.

56

Hollywood Black Perl AQH F:
M:
O:
B:
34.

58

Jack Daniel's AQH F:
M:
O:
B:
35.

60

Jacky Diamond Pine AQH F:
M:
O:
B:
36.

47

JAGODA SP POL 2008 Klacz gniada F: Experio
M: Janella
O: Bogusława Staszak
B: SK Pępowo
K019595
37.

80

Jaś F:
M:
O:
B:
38.

16

JENEFER (ABRA) SP POL 2012 Klacz kara/160 F: Corofini
M: Judyta
O: Paweł Wiertelak
B: Paweł Wiertelak
brak brak
39.

29

KAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: SOKRATES
M: KOBRA
O: JOANNA BIAZIK
B: SYLWESTER KOSIŃSKI
K019197 616009682001410
40.

2

KAMPARI Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Egon
M: Kapirinia
O: Anna Wójcik
B: Anna Wójcik
Brak
41.

78

Kara F:
M:
O:
B:
42.

25

KARTAGO KUC POL 2004 Ogier srokata/kuc:130 F: Granit II
M: Kornita
O: Anna Stępak
B: Ryszard Gogacz
Brak POL013580308404
43.

18

KAŚKA Typ Kuc POL 2011 Klacz srokata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Nadia Bardon
B: Nadia Bardon
BRAK 616999610269210
44.

66

ladybirth from hollywood APH F:
M:
O:
B:
45.

74

Ladybirth from Hollywood F:
M:
O:
B:
46.

4

LEILA LENA AQH USA 2000 Klacz kasztanowata/150 F: Epitome Olena
M: Sugar an Belle
O: Damian Ślufarski
B: Zeitler Petra
Brak
47.

49

LEON Typ Kuc POL 2009 Ogier kasztanowata/kuc:100 F: NN
M: NN
O: Marta Kicińska
B: Marta Kicińska
Brak 616 999 61 02611 09 Brak
48.

61

M-Olimpia F:
M:
O:
B:
49.

51

MAKSIMA Kuc Walijski Sekcji A POL 10 lat Klacz gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Beata Kobiela
B: Beata Kobiela
brak NN
50.

32

MARY LOU SP POL 2014 Klacz srokata/152 F: Mikrus
M: Morwa
O: Klaudia Kazimirowicz
B: Krzysztof Kazimirowicz
brak brak
51.

81

Midoek F:
M:
O:
B:
52.

79

Milka Pinot F:
M:
O:
B:
53.

57

Mister Dual Lancer AQH F:
M:
O:
B:
54.

20

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 Klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
O: Roksana Biazik
B: brak
brak
55.

30

MONTER SP POL 2011 Wałach srokata/155 F: Mikrus
M: Mała
O: Klaudia Kazimirowicz
B: Krzysztof Kazimirowicz
Brak brak
56.

1

Nadzieja Konik Polski 2011 F:
M:
O:
B:
57.

12

NERON Haflinger POL 2012 Wałach izabelowata/mk:145 F: Negresko
M: Bionda
O: Magdalena Mazurkiewicz
B: Norbert Schriefer
brak DE 481830079112
58.

62

Omen F:
M:
O:
B:
59.

6

ORANIA Wielkopolska POL 2000 Klacz gniada/167 F: Gostyk
M: Ola
O: Paweł Chrobak
B: Kote Jan
brak brak
60.

38

PALEGRO ARAB POL 2006 Wałach siwa/mk: F: Gwidon
M: Piguła
O: Ewa Kołodziejczyk
B: Juzef Babiś
brak
61.

39

PEPE Koń Huculski POL 2013 Wałach kara/kuc:139 cm F: nieznany
M: Paloma
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
brak brak
62.

53

Pepe F:
M:
O:
B:
63.

83

Salivan F:
M:
O:
B:
64.

40

SANDRA Śląska POL 2007 Klacz gniada F: *
M: *
O: *
B: *
*
65.

46

SANDRA Śląska POL 2007 Klacz kara F: Skaleń
M: Liza
O: Bogusława Staszak
B: Bogusława Staszak
brak
66.

7

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
K027800 616009510238714
67.

77

Skip Little Gun RR F:
M:
O:
B:
68.

70

Skips Little Gun RR APH F:
M:
O:
B:
69.

54

Smile Man Go American Quarter Horse wałach F:
M:
O:
B:
70.

67

Snow Angel F:
M:
O:
B:
71.

31

SPARKY KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:118 F: Nn
M: Nn
O: Klaudia Kazimirowicz
B: Nn
brak brak
72.

64

Speedy Rap Arow APH F:
M:
O:
B:
73.

75

Sundy Holly Bar F:
M:
O:
B:
74.

35

WERSAL Małopolska POL 2002 Wałach kasztanowata/157 F: Banita
M: Wersja
O: Blanka Horbatowska
B: Jan Skrzydło
Brak 616006540067003
75.

9

WICHER Śląska POL 2015 Wałach gniada/163 F: Palant
M: Prymus
O: Ireneusz Ostapczuk
B: Ireneusz Ostapczuk
Brak 616008670031515 Brak
76.

15

WRÓBEL Hucuł POL 2015 Wałach kara/kuc:140 F: Archiles
M: Wilga
O: Sara Kręt
B: Szlachetka Rita
brak brak
77.

34

ZETA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz kasztanowata F: Elwis
M: Zarina
O: Jarosław Grundkowski
B: Marian Skrzypczak
08098
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrianna Karyś
Bpk
FARARIE (23)
2019-10-05
2019-10-05
Bardon Nadia
Stajnia Sieroszowice
KAŚKA (18)
2019-10-06
14
2019-10-06
6
2019-10-06
2019-10-06
Biazik Roksana
Bez Przynależności Klubowej L U B
2019-10-05
10
2019-10-05
6
2019-10-05
2019-10-06
12
2019-10-06
2019-10-06
Burchacka Aleksandra
stajnia sieroszowice
ELIOT (28)
2019-10-06
2019-10-06
Burchadzka Karolina
Eliot (84)
2019-10-06
Cimek Alicja
KS Libra
SANDRA (40)
2019-10-05
8
2019-10-05
5
2019-10-06
23
2019-10-06
18
2019-10-06
Clavadetscher Antonina
SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
KAJA (29)
2019-10-05
4
2019-10-05
5
Czarnecka Monika
niezrzeszony
BERA (21)
2019-10-06
34
2019-10-06
24
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Czekajło Aleksandra
Stajnia u Malty
ZETA (34)
2019-10-05
9
2019-10-05
9
Czermanowicz Aleksandra
Salivan (83)
2019-10-06
Czerniawska Atena
bpk
MONTER (30)
2019-10-06
Damian Julia
bpk
SPARKY (31)
2019-10-05
5
2019-10-05
Duńka Julia
Horse Bud Jarosław Bilski
2019-10-05
1
2019-10-05
6
2019-10-05
1
2019-10-05
2
Fabis Anna
Kara (78)
2019-10-06
33
2019-10-06
23
2019-10-06
Milka (79)
2019-10-06
32
2019-10-06
25
2019-10-06
Fabiś Emilia
Stajnia Głogówko
FIOŁEK (10)
2019-10-06
30
2019-10-06
2019-10-06
Fabiś Emilia
Stajnia Głogówko
FIOŁEK (42)
2019-10-06
2019-10-06
Frątczak Dagmara
2019-10-06
Frątczak Ines
Stowarzyszenie Koń i Człowiek
ORANIA (6)
2019-10-05
2019-10-06
11
2019-10-06
22
2019-10-06
2019-10-05
Fuksa Milena
Stajnia Sieroszowice
CZAJKA (26)
2019-10-06
22
2019-10-06
20
2019-10-06
10
2019-10-06
2019-10-06
Gnach Szymon
niezrzeszony
BAŚKA (19)
2019-10-05
2
2019-10-05
7
2019-10-05
2019-10-06
16
2019-10-06
Grelińska Amelia
Stajnia Sieroszowice
FLIKA (27)
2019-10-06
36
2019-10-06
Hałupka Patryk
Stajnia Grotniki
HAMLET (8)
2019-10-06
4
2019-10-06
2
2019-10-06
2019-10-06
Havlujova Eliska
2019-10-05
6
2019-10-05
Janusz Bartosz
KS Nabraska
GIGANT (43)
2019-10-06
17
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GIGANT (43)
2019-10-06
9
2019-10-06
10
GWIAZDA (45)
2019-10-06
7
2019-10-06
8
Jeton Nikola
Jaś (80)
2019-10-06
37
2019-10-06
26
2019-10-06
Kicińska Sara
Brak
LEON (49)
2019-10-06
18
2019-10-06
2019-10-06
11
2019-10-06
GRECJA (50)
2019-10-05
7
2019-10-05
2019-10-06
25
2019-10-06
2019-10-06
14
2019-10-06
2019-10-05
11
Kodadova Barca
Ranc Zatoka
2019-10-05
2
2019-10-05
3
Kolbusz Amelia
Jarosław Poręba
PEPE (39)
2019-10-05
Kopecky Matej
Big Joe (72)
2019-10-05
1
Kotwica Sabina
Salivan (83)
2019-10-06
2019-10-06
13
2019-10-06
Kotwica Wiktoria
Salivan (83)
2019-10-06
31
2019-10-06
2019-10-06
Kratochvilova Lucie
ranc Zatoka
Dallan (59)
2019-10-05
5
2019-10-05
4
Kręt Sara
brak
WRÓBEL (15)
2019-10-06
2019-10-06
28
2019-10-06
17
2019-10-06
Lamch Angelika
2019-10-05
3
Lechman Sandra
Bpk
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Maciałek Ola
Stajnia KADARKA
PALEGRO (38)
2019-10-05
13
2019-10-05
10
Majewska Agata
Stajnia Arcturus
WERSAL (35)
2019-10-06
12
2019-10-06
2019-10-06
Maniuk Matylda
bp
GRETA (13)
2019-10-05
2
Mateusz Ślufarski
Hejro (82)
2019-10-06
7
2019-10-06
5
2019-10-06
Mazurczak Dagmara
Stajnia Sieroszowice
KARTAGO (25)
2019-10-06
21
2019-10-06
21
2019-10-06
Mazurczak Klaudia
Stajnia Sieroszowice
FABIO (24)
2019-10-06
35
2019-10-06
Mazurkieiwcz Małgorzata
brak
GRETA (13)
2019-10-05
1
2019-10-05
1
Bunia (52)
2019-10-05
3
2019-10-05
8
Mikoś Aleksandra
Jarosław Poręba
Pepe (53)
2019-10-05
10
Munch Alfons
2019-10-05
12
Niewiadomska Brygida
Ewrot (55)
2019-10-05
7
2019-10-05
3
Nowak Joanna
Brak
2019-10-05
6
2019-10-05
4
Ostapczuk Ireneusz
Stajnia Głogówko
WICHER (9)
2019-10-06
27
2019-10-06
19
2019-10-06
Pajda Amelia
2019-10-05
2
2019-10-05
Perlak Tomasz
NBHA
Edypton (63)
2019-10-05
8
2019-10-05
5
Płóciniak Amelia
2019-10-05
2
2019-10-05
10
2019-10-06
1
2019-10-06
Poniewierka Alicja
bpk
MONTER (30)
2019-10-06
2019-10-06
16
2019-10-06
2019-10-05
2019-10-05
4
2019-10-05
14
Poniewierka Ernest
Brak
2019-10-06
9
2019-10-06
Porada Agnieszka
KS Nebraska
GIGANT (43)
2019-10-06
Ptak Monika
Stajnia Kadarka
MAKSIMA (51)
2019-10-05
6
2019-10-05
12
Rogala Dariusz
Omen (62)
2019-10-05
1
Rolla Bartosz
Stajnia własna
2019-10-06
6
2019-10-06
7
2019-10-06
2019-10-06
Rolla Szymon
Stajnia własna
Midoek (81)
2019-10-06
3
2019-10-06
3
2019-10-06
2019-10-06
Rosińska Paulina
Bpk
SANDRA (46)
2019-10-06
Ryl Zuzanna
Brak
2019-10-05
2019-10-05
8
Saczka Natalia
Stowarzyszenie Koń i Człowiek
EMIR (5)
2019-10-05
9
2019-10-05
2019-10-06
29
2019-10-06
2019-10-06
Semeradova Nikol
2019-10-05
5
Ślufarska Julia
2019-10-05
10
2019-10-05
7
Ślufarska Justyna
Rancho Paradise
2019-10-06
24
2019-10-06
20
2019-10-06
Ślufarska Wiktoria
Rancho Paradise
2019-10-05
9
2019-10-05
6
Ślufarski Damian
Rancho Paradise
2019-10-05
11
2019-10-05
8
2019-10-06
2
2019-10-06
1
2019-10-06
Słowik Anna
2019-10-05
2019-10-06
Słowik Natalia
2019-10-05
4
2019-10-05
7
Sokalska Faustyna
brak
NERON (12)
2019-10-05
2019-10-05
Bunia (52)
2019-10-05
Souckova Petra
2019-10-05
9
2019-10-05
7
Spanier Anna
2019-10-05
4
Staszak Alicja
BPK
2019-10-05
7
2019-10-05
1
2019-10-05
8
Staszak Krzysztof
BPK
JAGODA (47)
2019-10-06
5
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Strakova Petra
2019-10-05
4
Strakova Petra
2019-10-05
6
2019-10-05
3
Świekatowska Natalia
Klub Jeździecki Michałów
BARADA (37)
2019-10-05
5
2019-10-05
2
Szukiełojć Aleksandra
Stajnia Polkowice
EDYPTON (14)
2019-10-06
15
2019-10-06
4
2019-10-06
2019-10-06
Szydełko Patrycja
Stajnia u Malty
CZEKAN (33)
2019-10-05
3
2019-10-05
3
Szymankiewicz Edyta
Stajnia Arcturus
HANA (36)
2019-10-06
26
2019-10-06
15
2019-10-06
Wójcik Anna
Ośrodek Sportów Konnych Sobin
2019-10-06
19
2019-10-06
12
2019-10-06

Number of Riders: 80

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl