Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
143 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:44
2020-07-23 22:02:20
Julia Grycman ARAMIS
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
142 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:42
2020-07-23 22:01:51
Maja Nyklewicz GWIAZDECZKA
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
141 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:40
2020-07-23 21:28:02
Emilia Walczak AMOR
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
140 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:39
2020-07-23 21:27:36
Emilia Walczak ARAMIS
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
139 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:37
2020-07-23 21:24:51
Marcin Rachwal BALLADA
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:34
2020-07-23 21:14:25
Nina Patryniak CZAKO BLUE
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
137 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:32
2020-07-23 21:12:50
Maja Patryniak JOE BLACK
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
136 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:30
2020-07-23 21:08:31
Julia Grycman AMOR
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:28
2020-07-23 21:04:07
Szymon Gajewski COMTE S1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:24
2020-07-23 21:03:36
Tatiana Wenderska COMTE S1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:22
2020-07-23 20:44:31
Vitali Charadnik FLORES
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:19
2020-07-23 20:44:06
Vitali Charadnik GENOVA II
  • 2x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:17
2020-07-23 20:41:53
Vitali Charadnik GUINEA I
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:14
2020-07-23 20:41:19
Vitali Charadnik SOMERTON
  • 2x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:10
2020-07-23 16:28:25
Tatiana Wenderska LANCER
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:07
2020-07-23 16:25:42
Julia Grycman BALLADA
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
127 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:05
2020-07-23 16:23:54
Magda Szkudlarek HERAKILON VE
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:07:01
2020-07-23 16:22:27
Patrycja Grzegorowska BRYZA
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:06:52
2020-07-23 13:43:14
Adrian Urbaniak CAVIARI V
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:06:44
2020-07-23 13:41:27
Artem Abaimov TREFL-K
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:26:47
2020-07-23 11:23:27
Maria Antoniak AUGUSTA
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:04:27
2020-07-23 11:04:19
Adam Grygiel PAXTON II
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:03:42
2020-07-23 11:03:36
Wiktoria Foint SZILA
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:03:41
2020-07-23 11:02:44
Aleksandra Chaberska LEO B
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
119 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:07:28
2020-07-23 09:46:54
Oliwia Kubacka GWIAZDECZKA
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
118 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:07:21
2020-07-23 09:42:04
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:07:18
2020-07-23 08:04:01
Antoni Dąbrowski BILLY
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:05:02
2020-07-22 23:35:22
Artem Abaimov ULA BAJOU-K
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12R/C/Zwykły art 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:59
2020-07-22 23:30:20
Katarzyna Marciniak GINES
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:57
2020-07-22 23:29:24
Katarzyna Marciniak CZOKO
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:54
2020-07-22 23:03:24
Bogusz Dąbrowski LUKAS L
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:52
2020-07-22 23:03:19
Maria Kurdyk NOKIA
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
111 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:50
2020-07-22 23:02:56
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:48
2020-07-22 23:02:20
Judyta Koczorowska MADOU VD BISSCHOP
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:45
2020-07-22 23:01:34
Zofia Mielczarek FIGARO
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
108 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:43
2020-07-22 23:01:30
Judyta Koczorowska CHOCOLATE LADY
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:39
2020-07-22 22:58:10
Wiktoria Kubiak WHISPER
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:36
2020-07-22 22:54:17
Kamila Kasprzak LOZANO L
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
105 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:29
2020-07-22 22:50:35
Klaudia Maślak ORUS
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:27
2020-07-22 22:48:08
Anita Walczak MILKA
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
103 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:26
2020-07-22 21:28:44
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:14:35
2020-07-22 14:56:15
Aleksandra Duszyńska LORDINA
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:14:29
2020-07-22 14:09:08
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:14:25
2020-07-22 13:34:00
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:46:29
2020-07-22 10:42:49
Mariusz Gromada GERONIMO
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:15:19
2020-07-22 10:07:52
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:15:16
2020-07-22 10:07:32
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 10:15:12
2020-07-22 10:03:39
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:55
2020-07-22 07:30:59
Marta Wylęga MARYLAND
  • 2x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:49
2020-07-21 22:10:37
Maja Goncerzewicz VERONA
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:48
2020-07-21 22:09:14
Jakub Hudzik OUTLANDER
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 13R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:46
2020-07-21 22:08:31
Małgorzata Całka PLATYNA
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:45
2020-07-21 22:08:26
Marta Echaust EMIKA
  • 2x 1R/L/Licencyjny
90 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:43
2020-07-21 22:08:15
Paulina Buchla DUSZKA
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
89 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:42
2020-07-21 22:07:28
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:41
2020-07-21 22:04:30
Weronika Tomczyk DRAGSTER DU JORET
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:39
2020-07-21 22:04:05
Weronika Tomczyk DONYS UP AND DUN
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:37
2020-07-21 22:03:41
Aleksandra Stempniak ENIGMA
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:36
2020-07-21 22:03:17
Kornelia Stempniak PASCHA
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:33
2020-07-21 22:02:54
Kornelia Stempniak BAJKA
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:32
2020-07-21 22:02:16
Alicja Kostrzewa AGORA-M
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:30
2020-07-21 20:51:43
Klaudia Górczyńska DAGLEZJA L
  • 2x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
81 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:27
2020-07-21 20:46:57
Marek Strzyż QUAINTON QUIVER
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:26
2020-07-21 20:46:11
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:25
2020-07-21 17:45:22
Katarzyna Akerman PIEC
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:23
2020-07-21 17:45:03
Mariusz Parol HAMER
  • 1x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:22
2020-07-21 15:35:44
Piotr Jacek Tokarski CASALL AZZURRO
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:20
2020-07-21 15:35:28
Piotr Jacek Tokarski EINSTEIN
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:18
2020-07-21 15:34:10
Iga Tokarska INDIGO
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:16
2020-07-21 15:08:41
Sylwia Witek QUEEN ISABELL
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:27:14
2020-07-21 14:05:13
Anita Jangas KOLIBER
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:13
2020-07-21 11:27:38
Aleksandra Kocioruba SAGA
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:11
2020-07-21 11:27:11
Julia Matuszczak SAKE
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:10
2020-07-21 11:26:07
Julia Janiak MONA F
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:08
2020-07-21 11:25:14
Oliwia Kwiecińska SAINT AVANTE
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:06
2020-07-21 11:24:52
Antonina Wojtczak CZORT
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:05
2020-07-21 11:24:26
Maria Juszczak TIERSK
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:03
2020-07-21 10:55:27
Julia Ziółkowska SEXMISJA
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:02
2020-07-21 10:55:02
Zuzanna Trojanowicz RUM
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 11:43:00
2020-07-21 10:54:40
Karolina Skorniak BATER DAY
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:35:59
2020-07-21 10:30:19
Artem Abaimov CASINO ROYALE EQUINEX Z
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:22:11
2020-07-21 08:11:37
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:22:07
2020-07-21 08:10:59
Izabela Jerczyńska LANCELOT
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:22:02
2020-07-21 08:09:22
Marta Wylęga HUGO BOSS
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:31:25
2020-07-20 21:13:03
Adrian Kujawa NYGUS
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 18:14:15
2020-07-20 20:03:03
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 12R/C/Zwykły art 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:31:41
2020-07-20 14:48:07
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:31:48
2020-07-20 14:47:33
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:31:54
2020-07-20 14:05:49
Aleksandra Trojanowicz CARELL
  • 2x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:32:05
2020-07-20 10:44:35
Aleksandra Stempniewicz EMPATIA L
  • 2x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 10:36:01
2020-07-20 07:44:17
Lena Kluska MONZA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:32:20
2020-07-20 07:40:45
Hanna Kryczka WELT DURAN
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 21:32:26
2020-07-20 07:40:05
Antonina Jakóbczak WELA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:14:28
2020-07-20 07:39:15
Anna Kaczkowska JUSTE MILIEU
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:39:19
2020-07-19 19:21:19
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 2x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:39:25
2020-07-19 15:04:48
Julia Trześniewska CHEKKER ’’W’’
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:39:31
2020-07-19 14:54:24
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:40:55
2020-07-19 08:45:37
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:07:12
2020-07-18 22:31:49
Jan Dąbrowski BILLY
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4T/Mini LL/60 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:39:50
2020-07-18 21:11:32
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:39:56
2020-07-18 18:54:49
Tomasz Gałczyński QUINTANA
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:40:04
2020-07-18 16:02:36
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 20:16:35
2020-07-18 15:04:04
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 12R/C/Zwykły art 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:40:50
2020-07-18 12:24:24
Julia Ciszewska LUBIANA
  • 2x 1R/L/Licencyjny
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:31
2020-07-18 12:23:27
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:30
2020-07-18 12:22:57
Zofia Mrotek PRETTY STAR
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:29
2020-07-18 12:22:34
Zofia Mrotek MAGIA
  • 2x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:22
2020-07-18 07:42:04
Jakub Przewdzięk MAJA
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:27
2020-07-18 04:48:57
Pola Rynowiecka EMANCJA
  • 2x 1R/L/Licencyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:25
2020-07-18 04:44:21
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:23
2020-07-17 12:02:40
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:21
2020-07-17 12:02:20
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6R/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 12R/C/Zwykły art 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:19
2020-07-17 08:33:31
Julia Lisik HB FIDELIO
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:24:14
2020-07-16 12:43:34
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 13R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:28:46
2020-07-16 08:14:24
Kornelia Zmyślona QUIVISTO
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:28:48
2020-07-16 07:13:45
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:28:49
2020-07-16 07:13:11
Wiktoria Andrzejewska SPEED
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:28:50
2020-07-16 07:12:36
Wiktoria Andrzejewska CONDI
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-16 10:28:52
2020-07-15 16:52:41
Zofia Plewińska CRAZY QUEEN
  • 2x 1R/L/Licencyjny
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:45:40
2020-07-14 18:15:59
Wiktoria Szymkowicz DOT Q
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:21:58
2020-07-14 11:36:57
Agata Marczak CICERO
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:04:21
2020-07-14 11:35:57
Rafał Grzesiak CHAMAN CORD
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:45:49
2020-07-14 11:35:23
Tomasz Gałczyński MAXIMUS
  • 2x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 5T/Mini LL/80 cm. Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:21:54
2020-07-14 11:34:38
Tomasz Gałczyński WITO
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:40:44
2020-07-13 21:08:50
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 12R/C/Zwykły art 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 07:06:43
2020-07-13 11:52:55
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 07:32:26
2020-07-12 22:50:50
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:22:38
2020-07-12 13:42:01
Weronika Banaszak WERSSI
  • 1x 1T/Mini LL/60 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2T/Mini LL/80 cm Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:22:41
2020-07-11 21:19:39
Oliwia Werblińska VENTUS
  • 1x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:22:43
2020-07-11 21:19:05
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:49:13
2020-07-11 20:33:29
Anna Szklarska SZALONY CHE
  • 2x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 19:03:40
2020-07-09 11:15:32
Julia Tomczyk AFRYKA BH
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 19:03:44
2020-07-09 11:08:44
Karolina Greniuk UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:09
2020-07-08 21:22:17
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7R/N/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 12R/C/Zwykły art 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:10
2020-07-08 21:21:36
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:11
2020-07-07 21:26:39
Dominika Kupijaj BASCONIA
  • 2x 1R/L/Licencyjny
  • 2x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:06
2020-07-06 18:28:13
Anita Jangas BERG
  • 2x 3T/LL/z trafieniem w normę czasu
  • 2x 6T/LL/z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 10:07:03
2020-07-04 14:21:40
Mieszko Dąbrowski ŁAŃCUT
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:16:40
2020-07-04 14:12:21
Alicja Frankiewicz AMIRA
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9R/L1/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:16:48
2020-07-04 14:11:55
Mieszko Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11R/N/Zwykły art 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:40:38
2020-07-02 22:01:49
Dominika Kubacka URINA-K
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3R/L1/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-06-23 09:02:20
2020-06-22 21:10:37
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 2R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8R/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10R/P/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2020-06-12 11:38:49
2020-06-11 20:02:09
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 2x 1R/L/Licencyjny
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
S
O041142
10147338
3. Akerman Katarzyna Brak
2003 (J.)
Brak
4. Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
2002 (J.)
O037777
10172766
5. Antoniak Maria kj kaja cekow
2007 (JM.)
brak
6. Banaszak Weronika KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O058257
7. Bejgier Betina KJ Equiteam
2002 (J.)
O044788
8. Buchla Paulina Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2001 (MJ.)
Brak
9. Całka Małgorzata Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
brak
10. Chaberska Aleksandra KJ KAJA CEKÓW
2005 (JM.)
BRAK
11. Ciszewska Julia OKJ Oxer we Wtórku
2001 (MJ.)
Brak
12. Dąbrowski Antoni Bpk
2012 (Mł.)
Brak
13. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
14. Dąbrowski Jan Bpk
2010 (Mł.)
Brak
15. Dąbrowski Mieszko LKJ Mieczownica
S
0001204
16. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
17. Duszyńska Aleksandra -
2004 (J.)
Brak
18. Echaust Marta Atena - ostrzeszow
2005 (JM.)
O047295
19. Foint Wiktoria KJ KAJA CEKÓW
2004 (J.)
BRAK
20. Frankiewicz Alicja KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
2002 (J.)
Brak
21. Gajewski Szymon KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
S
Brak
22. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
23. Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
O003778
24. Goncerzewicz Maja KJ Atena
2007 (JM.)
O054049
25. Górczyńska Klaudia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O019389
26. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
27. Gromada Mariusz KJ Mar-Klin
S
O033062
28. Grycman Julia KJ RE -CO Ostrów Wlkp
2004 (J.)
Brak
29. Grygiel Adam Bpk
S
brak
30. Grzegorowska Patrycja KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O045555
31. Grzesiak Rafał Bpk
S
Brak
32. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
33. Jakóbczak Antonina BPK
2010 (Mł.)
brak
34. Jangas Anita KJ Champion
S
O008582
35. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
36. Jerczyńska Izabela BPK
2008 (JM.)
Brsk
37. Juszczak Maria UKS Trójka
2009 (Mł.)
brak
38. Kaczkowska Anna bpk
2007 (JM.)
brak
39. Kaczmarek Zofia KJ Olmet
2009 (Mł.)
O052273
40. Kanicka Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (J.)
O042822
41. Kasprzak Kamila Brak
2005 (JM.)
Brak
42. Kluka Maja St. Sportowe Vidavia Wrocław
2001 (MJ.)
O038727
43. Kluska Lena bpk
2007 (JM.)
brak
44. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2003 (J.)
O044626
45. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
46. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit Kalisz
S
O020156
47. Kostrzewa Alicja Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
S
O020155
48. Kryczka Hanna bpk
2006 (JM.)
brak
49. Kubacka Dominika bpk
2003 (J.)
O049345
50. Kubacka Oliwia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O042917
51. Kubiak Wiktoria Brak
2002 (J.)
Brak
52. Kujawa Adrian UKS Trójka
S
Brak
53. Kupijaj Dominika Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
,
54. Kurdyk Maria Brak
2006 (JM.)
Brak
55. Kwiecińska Oliwia UKS „Trójka”
2008 (JM.)
brak
56. Lisik Julia -
2005 (JM.)
brak
57. Malinowska Michalina
58. Marciniak Katarzyna bpk
2005 (JM.)
brak
59. Marczak Agata OSK Michalscy Trzebnica
2008 (JM.)
O053563
60. Maślak Klaudia Brak
2007 (JM.)
Brak
61. Matuszczak Julia UKS Trójka
2003 (J.)
O044671
62. Mieszczak Julia KJ Kietlów
S
brak
63. Mrotek Zofia OKJ OXER
2010 (Mł.)
O057495
64. Nyklewicz Maja KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2010 (Mł.)
Brak
65. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
66. Parol Mariusz Niezrzeszony
S
Brak
67. Patryniak Maja KJ RE-CO Ostrów Wlkp
2006 (JM.)
Brak
68. Patryniak Nina KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2008 (JM.)
Brak
69. Perz Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
O044315
70. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
71. Plewińska Zofia Kj Olmet-Ostspeed Ostrów Wielkopolski
2004 (J.)
O059568
72. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
73. Przewdzięk Jakub Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2005 (JM.)
O050863
74. Rachwal Marcin KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
S
brak
75. Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
76. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
77. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
78. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
79. Skorniak Karolina A.T. Horses
2007 (JM.)
brak
80. Sobczak Nikola Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
81. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
.
82. Staszak Weronika Bez Przynależności Klubowej
2002 (J.)
O038448
83. Stempniak Aleksandra Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2004 (J.)
Brak
84. Stempniak Kornelia Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2008 (JM.)
brak
85. Stempniewicz Aleksandra bpk
S
2006/20
86. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
87. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
88. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
89. Szkudlarek Magda KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
O044675
90. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
91. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
92. Szymkowicz Wiktoria Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2004 (J.)
O041598
Brak
93. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
94. Tokarski Piotr Jacek KJ Bachmat Pruszowice
S
O000654
95. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
96. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
97. Tomczyk Weronika Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
2007 (JM.)
Brak
98. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
99. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
100. Trojanowicz Zuzanna A.T. Horses
2005 (JM.)
brak
101. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
102. Urbaniak Adrian Brak
2019 (Mł.)
Brak
103. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
104. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
105. Walczak Anita Brak
2007 (JM.)
Brak
106. Walczak Emilia KJ RE-CO Ostrów Wlkp
2007 (JM.)
Brak
107. Wenderska Tatiana KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
brak
108. Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
2001 (MJ.)
O034662
109. Wojtczak Antonina UKS Trójka
2006 (JM.)
brak
110. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
111. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
112. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
113. Ziółkowska Julia A.T. Horses
2009 (Mł.)
brak
114. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
K025536 616007661401813
2.

90

AGORA-M SP POL 2016 klacz gniada/172 F: Tanos/Cantanis
M: Astra/Rabiat II Turbud Z
Brak 616009690048416
3.

103

AMADEOS TS GER 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: nn / nn
M: nn / nn
K023750 DE498811516313
4.

21

AMIRA SP POL 2009 Klacz kara/180 F: Ulco
M: Atena
K028260
5.

144

AMOR HUCULSKA POL 2014 wałach kara/kuc:140 F: Wicher
M: A-Rosa
Brak 616012540078814
6.

24

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
K023654 DE433332014910
7.

147

ARAMIS HUC POL 2013 Wałach kara F: Paw /
M: A-Rosa /
brak
8.

130

AUGUSTA PKSP POL 1999 Klacz siwa F: Epizod
M: Agape
LKR 2303/16
9.

91

BAJKA KUC POL 2008 klacz tarantowata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 616999610328608
10.

136

BALLADA WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Emeryt /
M: Bonita /
brak
11.

96

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
K021941 616007610048111
12.

149

Barfi F:
M:
13.

26

BASCONIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata/170 F: ULCO
M: BONITA
K028987 616007610269707
14.

71

BATER DAY KUC WALIJSKI POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Durello Top /
M: Buterfly /
brak -
15.

23

BERG WLKP POL 2015 wałach kara/168 F: Liberatto P / Corofini
M: Balada / Boss
brak 616098100105711
16.

12

BILLY KUC POL 1995 Ogier siwa/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak Brak
17.

68

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
brak
18.

134

BRYZA SP POL 2012 Klacz kara/172 F: Jaz
M: Bakarina
brak
19.

44

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
20.

53

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvadow Z / Chellani Z
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
K024908 616009520030611 106BW68
21.

62

CARELL SP POL 2014 wałach gniada/170 F: I’m Special de Muze
M: Corry 32
Brak 6666666666
22.

31

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
K010604 POL009670002004
23.

84

CASALL AZZURRO HOLSZTYŃSKA GER 2014 wałach gniada/175 F: Casalito
M: Corrado
K027692 DE421000002414
24.

69

CASINO ROYALE EQUINEX Z ZANGERSHIDE POL 2015 ogier gniada/173 F: Cor de la bryere
M: Corenda/Carano
K027539 056015Z55641315
25.

132

CAVIARI V BRAK POL 2013 Ogier gniada/163 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
26.

8

CHAMAN CORD SP POL 2015 Wałach gniada/164 F: Chaman
M: Cyrkonia/Turbud Quirinus
K027124 .
27.

51

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
28.

117

CHOCOLATE LADY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Chardonnay L
M: Cassandra
K028993 616009610179415
29.

7

CICERO SP POL 2011 Wałach siwa/mk:150 F: .
M: Czcionka
K018997 .
30.

56

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
31.

142

COMTE S1 OLDEMBURSKA POL 2006 klacz kasztanowatodereszowata/172 F: Cannavaro
M: Carmen
Brak DE 433330428306
32.

39

CONDI WESTF POL 2009 Wałach gniada/- F: Contendro I / Contender
M: Falkenhof`s Linaris / Landstreicher
K016517 DE441411201309
33.

50

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
34.

58

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
35.

40

CRAZY QUEEN WESTFALSKA POL 2013 klacz skarogniada/166 F: Cottonclub
M: Jung Pamplona
K026652 DE441410859613
36.

146

CZAKO BLUE KUC POL 2014 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
brak
37.

122

CZOKO NN POL 2013 klacz gniada/165 F: nn
M: nn
brak brak
38.

75

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
39.

89

DAGLEZJA L SP POL 2015 klacz kara/164 F: Graf Stepp
M: Dolores L /Cruziero L
Brak 616009610034215
40.

5

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
K023606 DE421000601113
41.

94

DONYS UP AND DUN WELSH PONY POL 2012 Klacz bułana/kuc:137 F: BURGHWALLIS WELSH WIZARD
M: DONYS HYRAL
brak brak
42.

34

DOT Q WESTFALSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/166 F: Lupicor
M: Jung La Toya
Brak Brak Brak
43.

95

DRAGSTER DU JORET SF POL 2013 wałach gniada/169 F: Quaprice Boimargot Quincy
M: Elza du Joret
Brak //
44.

97

DUSZKA SP POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
brak ---
45.

45

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
46.

83

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
K020492 528003200903405
47.

46

EMANCJA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Lider
M: Estoria
K015398 POL007611170404
48.

98

EMIKA ŚL POL 2009 Klacz gniada/161 F: NN
M: NN
K026453
49.

63

EMPATIA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/174 F: Vulkan L / Vulkano
M: Elba / Batman
K027853 616009610072613
50.

93

ENIGMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: West
M: Evita
Brak 009670032809
51.

120

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
K019902 616009580270111
52.

118

FIGARO BRAK POL Brak wałach gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
53.

112

FLORENTINUS WESTF GER 2009 wałach kasztanowata F: Florenciano / Florencio I
M: Franzi / Flemingh
K022235 DE441411257809
54.

141

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
55.

150

GALAKTYKA - POL - Klacz ciemnogniada/- F: -
M: -
brak -
56.

140

GENOVA II HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: For Pleasure / Furioso II
M: U-Nora / Lord
K028958 DE421000548514
57.

106

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach ciemnogniada/178 F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
K020233 528003201110280
58.

123

GINES NN POL 2011 wałach gniada/165 F: nn
M: nn
brak brak
59.

14

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
60.

61

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
61.

108

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
62.

139

GUINEA I HOL GER 2014 klacz gniada/168 F: Chin Chin / Constant
M: Catolica / Cassini I
K028955 DE421000547814
63.

126

GWIAZDECZKA NIEZNANA POL 2008 klacz srokata/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
64.

148

GWIAZDECZKA KUC POL 2008 klacz srokata/kuc:128 F: NN
M: NN
Brak 616999610318408
65.

85

HAMER WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/175 F: Pasquinel
M: Hamira
Brak Brak
66.

42

HB FIDELIO OLD GER 2013 wałach ciemnogniada/173 F: Fidelio Du Donjon
M: Ginster
brak DE418180068913
67.

37

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata/170 F: I’m Special De Muze /
M: Omia Fortuna /
brak 528003201206512
68.

135

HERAKILON VE KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata/167 F: Charmeur
M: Wizarty
BRAK
69.

66

HUGO BOSS SP DZA 2015 Wałach siwa/173 F: Telco
M: Harfa
Brak 616009610019415
70.

82

INDIGO KWPN NED 2013 wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: Arsina / Larino
K025073 528003201301714
71.

133

IVO HAFLINGER POL 2007 Wałach kasztanowata/mk:152 F: Willord De Voroux /
M: Ivana Van De Hichte /
K026341 POL013661718407
72.

145

JOE BLACK SP POL 2012 Wałach kara/165 F: Bohun
M: Birma
brak
73.

107

JUSTE MILIEU SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino / Zeoliet
M: Jugosławia / Justin Damiro
K006462 POL009600086199
74.

22

KARRYS L Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/166 F: Chardonay L
M: Kwesta
K027642 616009610133515
75.

80

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Hel
M: Kolonia / Le Bon
K008522 POL009640033603
76.

19

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
K025717 POL009610051906
77.

67

LANCELOT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Brak Brak
78.

137

LANCER TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach siwa/167 F: NN
M: NN
brak
79.

127

LEO B PKSP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Cotton Club
M: La Corrada P
brak 616009610028712
80.

110

LORDINA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/mk:158 F: Lord Z
M: Maksyma
Brak -
81.

115

LOZANO L BRAK POL Brak wałach kara/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
82.

57

LUBIANA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz gniada/163 F: Consus
M: Lady
Brak 616009590050805
83.

121

LUKAS L SP POL 2011 Wałach gniada F: Lansjer L / Linaro
M: Larissa L / Castiglione L
K023325 616009580270011
84.

3

ŁAŃCUT SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Libero A
M: Łata
K026459 616999610069713
85.

119

MADOU VD BISSCHOP BWP BEL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Stakatto
M: Jade vd Bisschop
Brak
86.

47

MAGIA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K028578 616999520119913
87.

11

MAJA SP POL 2009 Klacz kara/171 F: Evento
M: Monarda
K026376 616009610047509
88.

102

MARYLAND SP POL 2016 Wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Miss Cottonland
Brak 616009610020616
89.

35

MAXIMUS SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Tanos
M: Maja
. .
90.

113

MILKA BRAK POL Brak klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
91.

49

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak 616999530347510
92.

77

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
93.

70

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis /
M: Mirabella /
K022015
94.

111

NOKIA BRAK POL Brak klacz gniada/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
95.

6

NUMCIMBA WESTF POL 2012 klacz gniada/165 F: Numero Uno /
M: Cimba / Castillo
K023099 DE441411088012
96.

59

NYGUS Polski Koń Szlachetny Półkrwii POL 2010 wałach siwa/173 F: Junus
M: Baśka
Brak 616009610209910
97.

114

ORUS BRAK POL Brak wałach srokata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
98.

87

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
K017101 616009610180110
99.

100

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
K023038 DE498878274812
100.

143

PACYNKA HUCULSKA POL 2011 klacz kara/kuc:138 F: LUPO
M: POZIOMKA
brak 616012610018311
101.

60

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
102.

41

PALLADA WLKP POL 2008 klacz kara/169 F: Liberatto P
M: Polanka/Czaprak
K018684 POL007610057208
103.

20

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
K024070 616009661495212
104.

92

PASCHA KUC WALIJSKI POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:120 F: BOOLS
M: POLHAARS GARBELLA
brak 616013610135210
105.

129

PAXTON II WESTF GER 2002 Wałach ciemnogniada/174 F: Potsdam / Polydor
M: Piccolina / Pontifex
K020104 DE441410795702 GER44894
106.

86

PIEC HUCULSKA POL 2014 Wałach bułana/kuc:135/13 F: Natan
M: Plamka
Brak Brak
107.

99

PLATYNA WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/163 F: Kaskader
M: Paszka
brak POL007610118307
108.

125

POLAK WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Herkules / Kwiryn
M: Pianola / Robin
K019129 POL007610014209
109.

48

PRETTY STAR KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:138 F: Ptasznik
M: Palmira
brak brak
110.

88

QUAINTON QUIVER NIEM. SPORT. GER 2010 Wałach gniada/185 F: DE39C980068898 / Quidam De Revel
M: Carnaby / Carnaby GL
K027837 DE455678115610
111.

81

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
K025487
112.

54

QUINTANA MEKL GER 2009 klacz gniada/172 F: Quintender / Quinar
M: Arwen / Acorado
K019372 DE427270257609
113.

36

QUIVISTO HOL POL 2014 Wałach kara F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Urte / Levisto
K025694 DE421000402314
114.

72

RUM Deutsche Reit Pony POL 2013 Wałach gniada/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
brak -
115.

79

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Contendor
M: Sława
K022417 -
116.

76

SAINT AVANTE SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Le Voltaire
M: Suzy Des Champs
brak 616009680024312
117.

78

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
K012510 POL009611193703
118.

104

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
K019670 616009540106911 106AO86
119.

73

SEXMISJA SP POL 2005 klacz siwa/167 F: Corde
M: Sexicola
Brak 009590093105
120.

138

SOMERTON HOL GER 2016 ogier ciemnogniada/170 F: Somersby / Stakkato
M: Urte / Levisto Z
K028959 DE421000711716
121.

38

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 Wałach srokata/mk:155 F: St Spanish Springer / St. Scot
M: Jolka / nn
K020818 616013610222909
122.

109

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
123.

32

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
K021133 616009690017112
124.

128

SZILA TYP SZLACHETNY POL 2013 Klacz skarogniada F: NN
M: NN
brak
125.

33

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
K020526 056015Z55542801 BEL40167
126.

105

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
K022970 616009670075009
127.

74

TIERSK SP POL 2005 Wałach kasztanowata/165 F: -
M: -
brak -
128.

131

TREFL-K SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
K023647 616009610027912
129.

28

UBI MAJOR XXX Z ZANGERSHEIDE POL 2012 wałach gniada/165 F: Uppercut DS
M: Etopia Van Het Ruiterhof
K024711 056015Z55789012
130.

55

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
131.

124

ULA BAJOU-K SP POL 2008 klacz gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
K014154 616009610263008
132.

52

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada/165 F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
K021625 616009610027812
133.

2

URINA-K SP POL 2014 Klacz gniada/171 F: Vulkan L
M: Ulena-K
Brak 616009610018314
134.

30

VENTUS SP POL 2015 Wałach gniada/mk:157 F: Vulkan L / Vulkano
M: Ventura / Araconit
K028112 616009610147015
135.

101

VERONA Polski Kon Szlachetny POL 2008 klacz siwa/162 F: iphino
M: vincenzja
K018832 616009640002608
136.

64

WELA KUC POL 2000 Klacz gniada/kuc: F: Makrus /
M: Wiki / Elvis
brak
137.

15

WELT DURAN SP POL 2000 Ogier gniada F: Welt Gang /
M: Daria /
brak
138.

29

WERSSI KUC WALIJSKI POL 2016 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Tijd's Viljt Santiago /
M: Warta /
brak
139.

116

WHISPER BRAK POL Brak wałach ciemnokasztanowata/Brak F: Brak
M: Brak
Brak Brak
140.

65

WITO SP POL 2006 wałach siwa/168 F: Diatos
M: Wróżba
K013665 .
141.

43

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
142.

25

ZENTORO GT OLD GER 2015 Ogier skarogniada/170 F: Coupie / Coupe de Coeur
M: Zampana / Chico's Boy
K027188 DE418181050415
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem St. KS Jumping Events Poznań
300
SUM:
300.00
Andrzejewska Wiktoria KJ Kietlów
200
300
SUM:
500.00
Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
50
100
SUM:
150.00
Paradowska Katarzyna UKS Trójka
300
150
SUM:
450.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
300
400
SUM:
700.00
Raczyńska Marcelina St. Kraju Jumping Team
150
200
SUM:
350.00
Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
100
400
SUM:
500.00
Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
200
100
SUM:
300.00
Staszak Weronika Bez Przynależności Klubowej
200
SUM:
200.00
Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
SUM:
100.00
Werblińska Oliwia LKJ przy Stadninie Koni Mieczownica
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2020-07-25
2020-07-25
Abaimov Artem
St. KS Jumping Events Poznań
2020-07-25
18
2020-07-26
2020-07-25
7
2020-07-26
2
300
TREFL-K (131)
2020-07-25
11
2020-07-25
12
2020-07-26
7
Akerman Katarzyna
Brak
PIEC (86)
2020-07-26
18
2020-07-26
1
Andrzejewska Wiktoria
KJ Kietlów
SPEED (38)
2020-07-25
1
200
2020-07-25
9
2020-07-26
1
300
CONDI (39)
2020-07-25
4
2020-07-25
2020-07-26
5
Antoniak Maria
kj kaja cekow
AUGUSTA (130)
2020-07-26
2020-07-26
1
Banaszak Weronika
KJ Agro-Handel Śrem
WERSSI (29)
2020-07-25
1
2020-07-25
1
Bejgier Betina
KJ Equiteam
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
19
2020-07-26
Buchla Paulina
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
DUSZKA (97)
2020-07-26
2020-07-26
18
Całka Małgorzata
Akademia Jeździecka E.B. Ignaszak
PLATYNA (99)
2020-07-26
2020-07-26
Chaberska Aleksandra
KJ KAJA CEKÓW
LEO B (127)
2020-07-26
30
2020-07-26
1
Ciszewska Julia
OKJ Oxer we Wtórku
LUBIANA (57)
2020-07-25
Dąbrowski Antoni
Bpk
BILLY (12)
2020-07-25
14
2020-07-25
1
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (120)
2020-07-25
3
50
2020-07-25
14
2020-07-26
2
100
2020-07-26
12
LUKAS L (121)
2020-07-25
4
2020-07-25
13
2020-07-26
14
2020-07-26
10
Dąbrowski Jan
Bpk
BILLY (12)
2020-07-26
1
2020-07-26
Dąbrowski Mieszko
LKJ Mieczownica
2020-07-25
15
2020-07-25
14
2020-07-26
19
2020-07-26
14
2020-07-25
17
2020-07-25
19
2020-07-26
21
2020-07-26
16
VENTUS (30)
2020-07-26
12
2020-07-26
10
Darul Maria
KJ w Zagórowie
PALEGRO (60)
2020-07-26
1
2020-07-26
13
2020-07-26
4
2020-07-26
10
Duszyńska Aleksandra
-
LORDINA (110)
2020-07-26
1
2020-07-26
11
Echaust Marta
Atena - ostrzeszow
EMIKA (98)
2020-07-25
1
Foint Wiktoria
KJ KAJA CEKÓW
SZILA (128)
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Frankiewicz Alicja
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
AMIRA (21)
2020-07-25
14
2020-07-25
20
2020-07-26
8
2020-07-26
17
Gajewski Szymon
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
COMTE S1 (142)
2020-07-26
1
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
MAXIMUS (35)
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
20
Gałczyński Tomasz
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2020-07-25
9
2020-07-25
6
2020-07-26
6
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
WITO (65)
2020-07-25
19
2020-07-25
5
2020-07-26
4
2020-07-26
Goncerzewicz Maja
KJ Atena
VERONA (101)
2020-07-26
2020-07-26
20
Górczyńska Klaudia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2020-07-25
13
2020-07-25
21
2020-07-26
4
2020-07-26
9
Gromada Mariusz
KJ Mar-Klin
GERONIMO (106)
2020-07-26
2020-07-26
Grycman Julia
KJ RE -CO Ostrów Wlkp
BALLADA (136)
2020-07-26
1
AMOR (144)
2020-07-26
1
ARAMIS (147)
2020-07-26
1
Grygiel Adam
Bpk
PAXTON II (129)
2020-07-26
1
2020-07-26
12
Grzegorowska Patrycja
KJ Re-Co Ostrów Wlkp.
BRYZA (134)
2020-07-26
16
2020-07-26
22
Grzesiak Rafał
Bpk
2020-07-25
4
2020-07-25
2020-07-26
14
2020-07-26
2
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2020-07-25
20
2020-07-25
1
2020-07-26
2020-07-26
1
OUTLANDER (100)
2020-07-25
8
2020-07-25
Jakóbczak Antonina
BPK
WELA (64)
2020-07-25
2020-07-25
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Jangas Anita
KJ Champion
BERG (23)
2020-07-25
12
2020-07-25
2020-07-26
25
2020-07-26
29
KOLIBER (80)
2020-07-26
4
2020-07-26
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (77)
2020-07-25
2
2020-07-25
24
Jerczyńska Izabela
BPK
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
25
2020-07-26
1
Juszczak Maria
UKS Trójka
TIERSK (74)
2020-07-25
2
2020-07-25
15
Kaczkowska Anna
bpk
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Kaczmarek Zofia
KJ Olmet
IVO (133)
2020-07-26
2020-07-26
2020-07-26
Kanicka Klaudia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2020-07-25
2020-07-25
Kasprzak Kamila
Brak
LOZANO L (115)
2020-07-26
30
2020-07-26
7
Kluka Maja
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2020-07-25
9
2020-07-25
6
2020-07-26
2
2020-07-26
12
Kluska Lena
bpk
MONZA (70)
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
1
2020-07-26
1
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SAGA (79)
2020-07-25
2020-07-25
16
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
2020-07-25
1
2020-07-25
1
2020-07-26
28
2020-07-26
1
2020-07-25
7
2020-07-25
23
2020-07-26
5
2020-07-26
8
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit Kalisz
AMADEOS (103)
2020-07-26
3