Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
68 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 19:46:44
2020-07-30 15:47:51
Martyna Szott WARKA
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
67 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:10:27
2020-07-29 22:57:30
Katarzyna Ojster DONNA CONTESSA
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
66 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 06:03:34
2020-07-29 22:54:30
Tomasz Nowakowski FE NIRO
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
65 ENTRY ACCEPTED 2020-07-30 06:03:52
2020-07-29 20:59:47
Katarzyna Juchacz- Gramza HEBE
  • 2x 3R/P1/otwarty 20 x 60
64 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:10:23
2020-07-29 18:23:38
Martyna Szott WARKA
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
63 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 17:45:00
2020-07-29 17:32:39
Michalina Kosmalewicz WARKA
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
62 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:10:20
2020-07-29 17:30:23
Michalina Kosmalewicz KLEMENTYNA
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
61 ENTRY ACCEPTED 2020-07-31 08:10:18
2020-07-29 17:26:29
Jarosław Biegański GOLIAS
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
60 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 11:03:20
2020-07-29 10:12:15
Magdalena Fiksa LANDOSKA A
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
59 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:24:07
2020-07-29 07:26:47
Magdalena Walczak QUICK STEP MW
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
58 ENTRY ACCEPTED 2020-07-29 08:24:06
2020-07-28 23:32:53
Julia Golusik VIGOR
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
57 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 12:44:30
2020-07-28 10:39:54
Verena Vitullo MIRACLE NF
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
56 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:23
2020-07-27 21:24:17
Adrianna Bora DROZD
  • 2x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
55 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:19
2020-07-27 17:28:16
Jarosław Biegański PORTO
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
54 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:18
2020-07-27 15:30:51
Aleksandra Makosz RACA II
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
53 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:17
2020-07-27 15:28:15
Wojciech Makosz RACA II
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
52 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:15
2020-07-27 11:38:36
Weronika Stawna EDEN
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
51 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:13
2020-07-27 11:34:40
Melania Berdyszak DA VINCI
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
50 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:53:14
2020-07-26 21:27:13
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
49 ENTRY ACCEPTED 2020-07-27 07:53:13
2020-07-26 21:00:48
Wiktoria Bojzan WIDLIK
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
48 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:35:40
2020-07-25 20:38:00
Viktoria Żurek LELA
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
47 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:35:43
2020-07-25 16:24:55
Maria Raniszewska WARIOGRAF
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
46 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:36:09
2020-07-25 13:20:10
Karolina Komasa POLO
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
45 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:36:12
2020-07-25 11:42:55
Anna Stanek DAISY
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
44 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:36:15
2020-07-25 03:01:49
Taja Zoll AQSEL
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
43 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:36:18
2020-07-24 16:11:29
Martyna Nowaczyk MADERA
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
42 ENTRY ACCEPTED 2020-07-28 07:26:12
2020-07-24 12:57:20
Marta Wiśniewska DONATELLA
  • 1x 7R/CC1/otwarty 20 x 60
41 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:36:24
2020-07-24 12:36:17
Nina Hilker DOMENA
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
40 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:06:29
2020-07-24 09:20:20
Marta Wiśniewska ARMANI
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
39 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:06:28
2020-07-23 22:05:50
Katarzyna Frankiewicz DIAMOND RIVER
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
38 ENTRY ACCEPTED 2020-07-24 10:06:27
2020-07-23 16:19:36
Anna Leśniewska HOLKA
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
37 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 11:10:20
2020-07-23 10:25:02
Joanna Goździewska LEO
  • 2x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
36 ENTRY ACCEPTED 2020-07-26 14:36:27
2020-07-23 00:10:43
Joanna De Vecchi ISIS
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
35 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:56:34
2020-07-22 20:57:03
Wiktoria Cwalina JOLY'S GOLDFEVER
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
34 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:56:33
2020-07-22 12:41:31
Helena Król AMON
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
33 ENTRY ACCEPTED 2020-07-23 07:56:31
2020-07-22 11:41:53
Weronika Bielak BAKCYL
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
32 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 11:02:52
2020-07-22 10:54:48
Zuzanna Augustyniak ALPHA NOBLE
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
31 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:52
2020-07-21 19:45:38
Patryk Reimisz TOP GUN
  • 2x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
30 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:50
2020-07-21 17:21:32
Julia Brząkalska GRAS F
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
29 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:49
2020-07-21 16:26:06
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
28 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:48
2020-07-21 16:25:15
Zuzanna Futro JUDEA
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
27 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:45
2020-07-21 16:25:03
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
26 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:23:07
2020-07-20 13:12:30
Marta Stachowiak LACENT
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
25 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:23:05
2020-07-20 10:51:42
Julia Rochatka APIS
  • 2x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
24 ENTRY ACCEPTED 2020-07-21 08:23:04
2020-07-20 10:18:39
Magdalena Zydorczak JASNA
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
23 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:39:01
2020-07-19 22:33:49
Magdalena Wosiek JORAM
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
22 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:38
2020-07-19 22:33:11
Magdalena Wosiek GRACJA
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
21 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:41
2020-07-19 22:32:26
Magdalena Wosiek TLEN
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
20 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:45
2020-07-19 19:26:09
Bartosz Wyrwa HOOVER
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
19 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:49
2020-07-19 18:26:21
Wiktoria Korpik LELA
  • 1x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
18 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:52
2020-07-19 14:39:24
Maja Kasztelan LARIONNE
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
17 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:55
2020-07-19 12:31:55
Karolina Pinczyńska FLAMENCO CCLXXIV
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
16 ENTRY ACCEPTED 2020-07-20 06:38:57
2020-07-18 16:57:30
Ada Przybylak PEGGY
  • 2x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
15 ENTRY ACCEPTED 2020-07-18 12:25:00
2020-07-17 15:41:54
Adrianna Grzeszczyk FINEZJA
  • 2x 3R/P1/otwarty 20 x 60
14 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:47:41
2020-07-14 13:35:23
Maja Kaczmarek KORAL D
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
13 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:47:39
2020-07-14 11:00:45
Agata Wolff-Kaczmarek BELGIA
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
12 ENTRY ACCEPTED 2020-07-14 20:47:37
2020-07-14 11:00:07
Agata Wolff-Kaczmarek ARMANI
  • 2x 3R/P1/otwarty 20 x 60
11 ENTRY ACCEPTED 2020-07-13 09:28:07
2020-07-13 09:21:52
Monika Majchrzak DANTE
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
  • 1x 6R/C1/otwarty 20 x 60 PW
10 ENTRY ACCEPTED 2020-07-12 19:22:27
2020-07-11 10:55:07
Anita Urbańczyk HAGRID
  • 2x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
9 ENTRY ACCEPTED 2020-07-10 19:49:35
2020-07-10 13:36:26
Julia Antkowiak LUCAS RJT
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
  • 1x 5R/N4/otwarty 20 x 60 PW
8 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:19
2020-07-08 15:38:32
Jolanta Kóska KLEO
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
  • 1x 2R/P6/Tylko kuce 20 x 40 PW
7 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:20
2020-07-08 15:37:44
Wiktoria Matuszak ROYAL
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
6 ENTRY ACCEPTED 2020-07-09 07:09:21
2020-07-08 15:36:41
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
5 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 13:50:45
2020-07-07 12:34:09
Aleksandra Grzywacz DELAYLA LOXGRAFF
  • 1x 2T/L2/Towarzyski - 20 x 60
4 ENTRY ACCEPTED 2020-07-07 07:36:33
2020-07-06 22:06:04
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 1R/L1 R-K/Tylko kuce 20 x 40 PW
3 ENTRY ACCEPTED 2020-07-22 08:32:43
2020-07-05 17:25:12
Agnieszka Słodzinka ODYSEUSZ
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
2 ENTRY ACCEPTED 2020-07-06 09:19:05
2020-07-04 11:37:58
Antoni Krysiak BRETON
  • 2x 1T/L1/Towarzyski - 20 x 40
1 ENTRY ACCEPTED 2020-07-04 10:43:21
2020-07-04 09:34:04
Karolina Alankiewicz BANICJA
  • 1x 3R/P1/otwarty 20 x 60
  • 1x 4R/D1/otwarty 20 x 60 PW (sędziowanie klasyczne)
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Alankiewicz Karolina Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
S
O049499
2. Antkowiak Julia Pony Jumping Team
2004 (J.)
O043513
3. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
4. Berdyszak Melania KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O055555
5. Biegański Jarosław RIO GRANDE Krosinko
S
brak
6. Bielak Weronika -
2000 (MJ.)
brak
7. Bojzan Wiktoria LKS Cwał
1999 (MJ.)
O054634
8. Bora Adrianna brak
S
brak
9. Brząkalska Julia bpk
2001 (MJ.)
brak
10. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
11. De Vecchi Joanna Klub Jeździecki Plejada
S
O003405
12. Fiksa Magdalena Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
S
Brak
13. Frankiewicz Katarzyna Bpk
S
Brak
14. Futro Zuzanna Klub Jeździecki Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O053965
15. Golusik Julia Klub Jeździecki Raduszyn
S
O055981
16. Goździewska Joanna Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
S
O023433
17. Grzeszczyk Adrianna Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2000 (MJ.)
O050526
18. Grzywacz Aleksandra RIO GRANDE Krosinko
2000 (MJ.)
Brak
19. Hilker Nina Klub Jeździecki Raduszyn
2004 (J.)
O039359
20. Juchacz- Gramza Katarzyna Bez Przynależności Klubowej
S
-
21. Kaczmarek Maja Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O047066
22. Kasztelan Maja Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
Brak
23. Komasa Karolina KS Cwał
S
Brak
24. Korpik Wiktoria Stajnia Sowinki
2001 (MJ.)
brak
25. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
O023183
26. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
27. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (Mł.)
brak
28. Król Helena SJ Baborówko
2006 (JM.)
brak
29. Leśniewska Anna RIO GRANDE Krosinko
S
O019107
30. Majchrzak Monika Idmar Krajkowo
S
O004721
31. Makosz Aleksandra bpk
2002 (J.)
brak
32. Makosz Wojciech bpk
2000 (MJ.)
brak
33. Matuszak Wiktoria KJ Agro-Handel Śrem
2009 (Mł.)
O053865
34. Nowaczyk Martyna RIO GRANDE Krosinko
2001 (MJ.)
brak
35. Nowakowski Tomasz Stowarzyszenie Rodan Club
S
O014114
36. Ojster Katarzyna RIO GRANDE Krosinko
S
brak
37. Pinczyńska Karolina JUKS Abakus
S
30668/17
38. Przybylak Ada bpk
S
brak
39. Raniszewska Maria Bpk
2004 (J.)
Brak
40. Reimisz Patryk BPK
S
O008485
41. Rochatka Julia JUKS Abakus Kaczyna
2004 (J.)
O045307
42. Słodzinka Agnieszka KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O047068
43. Stachowiak Marta Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O052081
44. Stanek Anna nz
S
O035396
45. Stawna Weronika bpk
2004 (J.)
brak
46. Szott Martyna -
2004 (J.)
Brak
47. Urbańczyk Anita KJ Podkowa Gruszczyn
S
brak
48. Vitullo Verena KJ Stajnia z Kopytem
2000 (MJ.)
O034193
49. Walczak Magdalena KJ Atrium Swarzędz
S
O020434
50. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Raduszyn
S
O003866
51. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Raduszyn
S
O003866
52. Wolff-Kaczmarek Agata Bez Przynależności Klubowej
S
0037782
53. Wosiek Magdalena RIO GRANDE Krosinko
S
O010229
54. Wosik Katarzyna KJ Golden Dream
S
O019313
55. Wyrwa Bartosz LKJ Abaria Iwno
S
O009173
56. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
57. Żurek Viktoria Stajnia krosno
2007 (JM.)
Brak
58. Zydorczak Magdalena St. J Baborówko
2003 (J.)
O047654
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

37

ALPHA NOBLE OLD GER 2005 klacz ciemnogniada/165 F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
K025351 DE433331523005
2.

39

AMON SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:156 F: nn / nn
M: nn / nn
brak
3.

30

APIS KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:146 F: Mors/Kumys
M: Antalya Borderi/O'Brien Du Chesnay
K023102 POL 013 67 00223 06
4.

49

AQSEL SWB POL 2004 wałach gniada/173cm F: Quite Easy
M: Aromona
KO10175 10970
5.

18

ARMANI SP POL 2005 Wałach kasztanowata/174 F: Love Affair
M: Agora
10639 POL 009660220205
6.

44

ARMANI SP POL 2005 wałach kasztanowata/170 F: Love Affair/Lauries Crusaidor
M: Agora
K009576 POL 009660220205
7.

34

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon / Davidoff
M: Bylina / Burgos
K021443 POL009611165901
8.

38

BAKCYL MAŁOPOLSKA POL 2002 wałach gniada/170 F: Chef Supreme
M: Bakwarta
brak 616006540021102
9.

9

BANICJA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz siwa/160 F: Czumak
M: Brawura
K029032 POL007610247507
10.

19

BELGIA SP POL 2011 klacz gniada/173 F: Euripides
M: Bara
brak 616999680034111
11.

67

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/mk:155 F: Mikel
M: Begona
brak
12.

10

BRETON SP POL 2006 wałach gniada/mk:159 F: -
M: -
brak -
13.

54

DA VINCI HAN POL 2005 Wałach kara/167 F: Don Crusador/
M: Walzerfee/
K017991
14.

48

DAISY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/162 F: Le Mistral
M: Donia Lagomera
K018895 616 009 61 00944 11
15.

17

DANTE SP POL 2006 Wałach siwa F: Rhytmus S
M: Daisy PG
KO11668
16.

12

DELAYLA LOXGRAFF SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/172 F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
Brak 616009670098111
17.

43

DIAMOND RIVER SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Brak
M: Brak
Brak 616999692007212
18.

51

DOMENA TRAKEŃSKI POL 2013 klacz kara/167 F: Checkpoint
M: Dolores
K029399 DE409090355013
19.

6

DONATELLA HAN POL 2009 Klacz gniada/180 F: Don Henrico
M: Motte
K015547 DE431313316409
20.

69

DONNA CONTESSA HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/172 F: Don Frederico
M: Fabienne
brak DE431311604504
21.

57

DROZD TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach jasnogniada/1,64 F: Euripides
M: Dasa
brak 616999680034511
22.

5

EDEN KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:145 F: -
M: -
Brak -
23.

64

FE NIRO HANN POL 2012 wałach kasztanowata/180 F: Feuerspiel / Fidertanz
M: Hauptstutbuch / Stedinger
K025755 DE431310229712
24.

21

FINEZJA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar
M: Fantazja
K018780
25.

27

FLAMENCO CCLXXIV PRE ESP 2013 Wałach gniada/164 F: Mensajero XXII /
M: Altanera CLXXII
brak 724015130300770
26.

68

GOLIAS PSL POR 2011 ogier gniada/158 F: ALMANSOR
M: LEVADA
brak 620001002465326
27.

22

GRACJA SP POL 2005 klacz gniada/163 F: Hufiec
M: Gresja
brak POL009610224105
28.

35

GRAS F SP/WESTF. POL 2004 wałach skarogniada/172 F: Casaretto L
M: Gracja
brak POL 009 61 10133 04
29.

16

HAGRID SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Hega I /
brak 616009610010912
30.

63

HEBE - POL - klacz gniada/kuc:- F: -
M: -
- -
31.

42

HOLKA SP POL 2001 Klacz kara F: Lombard
M: Hawajka
brak POL009611149201
32.

24

HOOVER MŁP POL 2006 wałach kasztanowata/172 F: Cisoń /
M: Helada /
K010210 POL006640042606
33.

4

ISIS LUSITANO POR 2013 mare chestnut/164 F: XADREZ
M: ZAGAIA
K028110 620001002813977
34.

29

JASNA MLP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: Dzielżan /
M: Jutrzenka /
K027002 POL006590147503
35.

40

JOLY'S GOLDFEVER KUC NEW FOREST BEL 2009 ogier gniada/147 F: Priory Prickle / Tomatin Golden Gorse
M: Beekje's Katja / Kantje's Ronaldo
K029384 056011020090135
36.

3

JORAM KWPN NED 2005 wałach kara/177 F: /
M: /
brak 528003000033287
37.

33

JUDEA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz siwa/167 F: Cisoń
M: Jordania
K026969 POL006590281407
38.

8

KLEMENTYNA KUC POL - klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
39.

13

KLEO Kuc Niem.wierzch. POL 2009 Klacz skarogniada/kuc:141 F: Kennedy
M: Lisa
K025007 435350055809
40.

20

KORAL D KUC POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: Koka D / Kubuś
K025627 616999610158011
41.

31

LACENT Koń Brandenburski POL 2000 Wałach ciemnogniada/173 F: Like Liberty / Liberty M
M: Optik / Osterbote
K029156 DE457570565800
42.

61

LANDOSKA A SP POL 2008 klacz gniada/168 F: X
M: X
Brak X
43.

26

LARIONNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Larron
M: Gwiazdka
Brak 616009640019212
44.

25

LELA SP POL 2014.03.08 klacz ciemnogniada/165 F: Ludger
M: Lotna
brak 616 009 61 01737 14
45.

45

LELA Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz gniada/160 F: Ludger
M: Lotna
Brak 616 009 61 01737
46.

41

LEO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 ogier gniada/175 F: Trol/
M: Liza/
K029327 POL009610229706
47.

53

LILITH DEUTSCHES PFERD GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
K017542 DE 410103005209
48.

15

LUCAS RJT WELSH PONY GER 2011 Wałach gniada/kuc:146 F: Halifax / Hasko
M: Caroline / Chicago
K024457 DE435350300911
49.

50

MADERA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz izabelowata/160 F: Brandon
M: Messala
brak 616007610107110
50.

66

Matador F:
M:
51.

32

MEFISTO SP POL 2009 wałach siwa/171 F: Faust Z / Reurika Z
M: Madea / Dragon
K022062 616009610066209
52.

58

MIRACLE NF KWPN POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Marino / Zeoliet
M: Messalina / Magnes
K024750 616007610085511
53.

1

ODYSEUSZ SP POL 2007 wałach ciemnogniada/mk:157 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Obia / Bienis
K011922 616013610100507
54.

28

PEGGY TINKER POL 2014 Klacz kara/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 826069000229500
55.

47

POLO TYP SZLACHETNY POL 2003 wałach gniada/170 F: NN
M: NN
Tak POL 999611226203
56.

56

PORTO WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/171 F: Porfir
M: Zuza
brak 616007610266209
57.

60

QUICK STEP MW HANNOWER POL 2013 wałach gniada/0 F: Quick Check
M: Fifty Sue
Brak DE431310178313
58.

55

RACA II SP POL 2008 klacz gniada/171 F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Rala
brak 616009610216508
59.

14

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
60.

11

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
61.

23

TLEN SP POL 2007 Wałach siwa F: Palermo
M: Tinka
brak
62.

36

TOP GUN SP POL 2014 Wałach skarogniada/166 F: Le Mistral / Leuthen I / Landgraf I
M: Tulka / Lap Bej / Elsing
K027023 616009610004014
63.

59

VIGOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Etos
M: Vega
K029786 616009600378609
64.

46

WARIOGRAF Czystej Krwi Arabskiej POL 2011 wałach siwa/150 F: Etnodrons Psyche
M: Warta
Brak 616POL11008202A
65.

62

WARKA KUC POL - klacz kara/kuc:- F: -
M: -
brak -
66.

65

WARKA TYP KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz kara/mk:Mk F: Wander
M: Roszka
brak NN
67.

52

WIDLIK Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2015 ogier kara/175 F: Eloquent
M: Wiewiórka
K029542 616007600198015
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alankiewicz Karolina
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2020-08-01
8
2020-08-01
6
Antkowiak Julia
Pony Jumping Team
2020-08-01
1
2020-08-01
6
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
2020-08-01
3
Berdyszak Melania
KJ Liljówka Stęszewko
2020-08-01
5
2020-08-01
2
Biegański Jarosław
RIO GRANDE Krosinko
PORTO (56)
2020-08-01
14
GOLIAS (68)
2020-08-01
11
Bielak Weronika
-
BAKCYL (38)
2020-08-01
4
2020-08-01
8
Bojzan Wiktoria
LKS Cwał
WIDLIK (52)
2020-08-01
2
Bora Adrianna
brak
DROZD (57)
2020-08-01
5
2020-08-01
Brząkalska Julia
bpk
GRAS F (35)
2020-08-01
18
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (11)
2020-08-01
3
2020-08-01
3
De Vecchi Joanna
Klub Jeździecki Plejada
ISIS (4)
2020-08-01
5
Fiksa Magdalena
Klub Jeździecki Atrium Swarzędz
2020-08-01
13
Frankiewicz Katarzyna
Bpk
2020-08-01
15
2020-08-01
Futro Zuzanna
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
JUDEA (33)
2020-08-01
11
Golusik Julia
Klub Jeździecki Raduszyn
VIGOR (59)
2020-08-01
12
Goździewska Joanna
Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Mieczewo
LEO (41)
2020-08-01
7
2020-08-01
Grzeszczyk Adrianna
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
FINEZJA (21)
2020-08-01
14
2020-08-01
Grzywacz Aleksandra
RIO GRANDE Krosinko
2020-08-01
17
Hilker Nina
Klub Jeździecki Raduszyn
DOMENA (51)
2020-08-01
2
2020-08-01
1
Juchacz- Gramza Katarzyna
Bez Przynależności Klubowej
HEBE (63)
2020-08-01
7
2020-08-01
Kaczmarek Maja
Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
KORAL D (20)
2020-08-01
3
2020-08-01
7
Kasztelan Maja
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2020-08-01
3
Komasa Karolina
KS Cwał
POLO (47)
2020-08-01
21
2020-08-01
Korpik Wiktoria
Stajnia Sowinki
Matador (66)
2020-08-01
6
2020-08-01
5
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MEFISTO (32)
2020-08-01
4
2020-08-01
1
BABILON (34)
2020-08-01
5
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
KLEO (13)
2020-08-01
5
2020-08-01
3
ROYAL (14)
2020-08-01
1
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2020-08-01
9
2020-08-01
5
WARKA (62)
2020-08-01
8
Król Helena
SJ Baborówko
AMON (39)
2020-08-01
4
Leśniewska Anna
RIO GRANDE Krosinko
HOLKA (42)
2020-08-01
7
Majchrzak Monika
Idmar Krajkowo
DANTE (17)
2020-08-01
2
2020-08-01
4
Makosz Aleksandra
bpk
RACA II (55)
2020-08-01
15
Makosz Wojciech
bpk
RACA II (55)
2020-08-01
13
Matuszak Wiktoria
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (14)
2020-08-01
2
Nowaczyk Martyna
RIO GRANDE Krosinko
MADERA (50)
2020-08-01
20
2020-08-01
Nowakowski Tomasz
Stowarzyszenie Rodan Club
FE NIRO (64)
2020-08-01
7
Ojster Katarzyna
RIO GRANDE Krosinko
2020-08-01
12
Pinczyńska Karolina
JUKS Abakus
2020-08-01
1
2020-08-01
3
Przybylak Ada
bpk
PEGGY (28)
2020-08-01
2
2020-08-01
Raniszewska Maria
Bpk
2020-08-01
7
2020-08-01
2
Reimisz Patryk
BPK
TOP GUN (36)
2020-08-01
4
2020-08-01
Rochatka Julia
JUKS Abakus Kaczyna
APIS (30)
2020-08-01
4
2020-08-01
Słodzinka Agnieszka
KJ Podkowa Gruszczyn
2020-08-01
7
Stachowiak Marta
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
LACENT (31)
2020-08-01
10
2020-08-01
8
Stanek Anna
nz
DAISY (48)
2020-08-01
19
2020-08-01
Stawna Weronika
bpk
EDEN (5)
2020-08-01
8
Szott Martyna
-
WARKA (65)
2020-08-01
2
Urbańczyk Anita
KJ Podkowa Gruszczyn
HAGRID (16)
2020-08-01
4
2020-08-01
Vitullo Verena
KJ Stajnia z Kopytem
2020-08-01
10
Walczak Magdalena
KJ Atrium Swarzędz
2020-08-01
15
2020-08-01
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Raduszyn
2020-08-01
1
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Raduszyn
ARMANI (44)
2020-08-01
1
Wolff-Kaczmarek Agata
Bez Przynależności Klubowej
ARMANI (18)
2020-08-01
6
BELGIA (19)
2020-08-01
9
2020-08-01
Wosiek Magdalena
RIO GRANDE Krosinko
JORAM (3)
2020-08-01
6
2020-08-01
GRACJA (22)
2020-08-01
1
TLEN (23)
2020-08-01
3
Wosik Katarzyna
KJ Golden Dream
LILITH (53)
2020-08-01
2
Wyrwa Bartosz
LKJ Abaria Iwno
HOOVER (24)
2020-08-01
6
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
AQSEL (49)
2020-08-01
1
2020-08-01
1
Żurek Viktoria
Stajnia krosno
LELA (45)
2020-08-01
9
Zydorczak Magdalena
St. J Baborówko
JASNA (29)
2020-08-01
9
2020-08-01
5

Number of Riders: 58

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062016-4, Tomasz Szymoniak 2)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl